شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۰:۵۷Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تلفات کرونا»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۳    
تاکنون در آلمان یک میلیون و 130 هزار و 238 نفر به کووید 19 آلوده شده اند و 18 هزار و 34 نفر نیز جان شان را از دست داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۰۶:۵۶    
وزارت بهداشت مکزیک اعلام کرد، شمار مرگ و میر بر اثر ویروس کرونا در این کشور به 108 هزار و 173 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۸:۳۵    
در پی بالا بودن آمار سرایت و تلفات کرونا در آلمان تا 10 ژانویه ( 21 دی ماه) محدودیت های فعلی یعنی تعطیلی مراکز فرهنگی، تفریحی و رستوران ها تمدید شد.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، ضمن اشاره به تازه ترین آمار کرونا در کشور، وضعیت بستری ها، فوتی ها و بهبودیافتگان را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تلفات کرونا در آلمان با ثبت آماری بی سابقه در شبانه روز گذشته، 487 نفر اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۲    
آلمان بیشترین آمار تلفات روزانه کرونا را در 24 ساعت با ثبت 487 نفر ثبت کرد که طی 10 روز گذشته بی سابقه است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سینما این روزها اگرچه مشکل اصلی خود را در انبوه فیلم هایی که فرصتی برای اکران نمی یابند، یافته است، اگرچه برگزاری یا شیوه برگزاری جشنواره های متعددش مبهم است و وابسته به آمار و تلفات کرونا شده و تصمیم در لحظه گرفته می شود ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه گزارش این روزها به هر پنجره ای چشم بدوزی، چشم های خانه نشینی را پشت آن می بینی. قرنطینه و پایبندی به آن یکی از راه های تاثیرگذار در کاهش آمار تلفات کرونا در دنیای امروز است. با این حال قرنطینه مشکلات خاص خود را دارد، از فشارهای روحی گرفته تا مصائب اقتصادی و... ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۳    
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم یکهزار و 178 مورد جدید، شمار قربانیان کروناویروس در ایالات متحده از مرز 268 هزار نفر عبور کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ارجمند گفت: با افزوده شدن 2 مورد فوتی جدید، شمار تلفات کرونا در شهرستان های جهرم و خفر به 138 تن رسید.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۳۶    
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم یکهزار و 178 مورد جدید، شمار قربانیان کروناویروس در ایالات متحده به 268 هزار و 16 نفر افزایش یافت.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه فروردین امسال، پاک ترین و مهر، آلوده ترین ماه های تهران بود، گفت:کرونا در یک سال، کمتر از یک و نیم میلیون را در دنیا کُشته است ولی آلودگی هوا هر سال 7 میلیون نفر را می کُشد. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۲    
شفقنا- یک مقام بهداشتی ودرمانی آمریکا هشدار داد مسافرت های مردم این کشور در ایام عید شکرگزاری باعث افزایش تلفات کرونا خواهد شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد تلفات ویروس مرگبار کرونا در قاره اروپا از مرز 400 هزار نفر فراتر رفته است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم یک هزار و 156 مورد جدید، شمار قربانیان کروناویروس در ایالات متحده از مرز 266 هزار نفر عبور کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم یک هزار و 156 مورد جدید، شمار قربانیان کروناویروس در ایالات متحده به 266 هزار و 14 نفر افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم یک هزار و 156 مورد جدید، شمار قربانیان کروناویروس در ایالات متحده از مرز 266 هزار نفر عبور کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۰۴   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: اگر روند کنونی مقابله با کرونا بر مبنای محدودیت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه یابد و مردم این موضوع را جدی بگیرند، دی ماه شاهد کاهش زیر 50 درصد تلفات کرونایی هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تلفات ناشی از ابتلا به کووید 19در پایتخت هند در یک ماه گذشته دو و نیم برابر شده است.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس آمارها، افراد بی خانمان در اتحادیه اروپا افزایشی 70درصدی در مقایسه با سال 2010داشته است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
فارس: طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم دو هزار و 203 مورد جدید، شمار قربانیان کروناویروس در ایالات متحده به 259 هزار و 874 نفر افزایش یافت. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
با افزایش سریع شمار مبتلایان به ویروس کووید-19 شمار کسانی که در جهان بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند به بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر رسید. همزمان با هشدارها درباره شیوع موج سوم کرونا در اروپا خبر رسیده، شمار تلفات در آمریکا نیز به زودی به 300 هزار تفر افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس ارشد بیماری های عفونی آمریکا نسبت به افزایش فزاینده تلفات ناشی از بحران شیوع ویروس کرونا در این کشور هشدار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: تست کرونای 185 نفر در جهرم در شبانه روز گذشته مثبت شد و شمار مجموع جان باختگان کرونایی در این شهرستان نیز به 127 نفر افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تست کرونای 1041 نفر در لبنان در شبانه روز گذشته مثبت شد و شمار مجموع جان باختگان کرونایی در این کشور نیز به 911 نفر افزایش یافت.
بررسی افزایش آمار تلفات کرونا و ارتباط آن با تحریم های مالی و دارویی در ایران در برنامه این هفته ایران امروز (Iran Today) در شبکه پرس تی وی صورت می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۶:۱۱    
وزیر بهداشت مکزیک اعلام کرد تلفات کرونا در این کشور به 101 هزار و 676 نفر رسیده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کرونا در ایران و انگلیس به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت به نقل از مشرق، کاربرفضای مجازی درباره رفتار معکوس بی بی سی در اعلام اخبار کرونا در ایران و انگلیس نوشت: چرا وقتی میزان تلفات کرونا در انگلیس روند صعودی می گیره، بی بی سی فارسی اخبار منفی کرونایی ایران را بیشتر پوشش می دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ فنلاند پاک ترین کشور از نظر آلودگی و تلفات کرونا در مقایسه با دیگر کشور های اروپایی است. اقدامات زودهنگام دولت و اعتماد مردم و ثبت کمترین تخلف از سوی آن ها باعث شده است از ژانویه تا 18 نوامبر یعنی در طول 10 ما تنها 371 مورد فوتی و 19 هزار و 60 مورد ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۸    
سهل انگاری مردمان جامعه ای که همواره شعار آسایش و آرامش بنیان خانواده سر داده، حالا باعث شده تا شاهدآمار روزافزون تلفات کرونا در کشور باشیم. در حالی که اکثر کشورها در دنیا مهیای برچیدن بساط بزرگترین فاجعه قرن هستند ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استعفای رضا ملک زاده از سمت خود در معاونت تحقیقات وزارت بهداشت در حالی صورت گرفت که این وزارتخانه روزهای دشواری را طی می کند؛ البته معاون مستعفی وزیر باید درباره برخی طرح های دارای تبعات خود به افکار عمومی توضیح دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه استان کرمان گفت: نباید بیماری در سطح جامعه عادی سازی شود چرا نتیجه عادی سازی فشار به کادر درمان و بالارفتن تلفات کرونا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از نیویورک ، ایجاد محدودیت های ترددی و اقدامات پیشگیرانه فوری، دستورالعملی است که سازمان ملل متحد برای کاهش میزان تلفات کرونا با توجه به پیش رو بودن زمستانی سخت، به کشور ها صادر کرده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تلفات آمریکا ناشی از کرونا (کووید-19) از مرز 250 هزار نفر عبور کرد و در همین حال مدارس در نیویورک کلاس های حضوری را متوقف کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ارجمند گفت: با فوت سه بیمار جدید، شمار جان باختگان ناشی از کرونا در جهرم و خفر به 121 نفر افزایش پیدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
آمارهای اعلامی از آمریکا نشان می دهد تلفات ویروس کرونا در این کشور از 250 هزار نفر عبور کرده که این رقم از تعداد کل فوتی های سالانه در ایالات متحده بیشتر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۰۱    
شمار تلفات بیماری کرونا در فرانسه در 24 ساعت گذشته 437 نفر افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۲:۲۰    
تلفات کرونا در اسپانیا روز سه شنبه با 435 نفر افزایش به 41 هزار و 68 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۵۵    
شمار تلفات کرونا در ایتالیا در 24 ساعت گذشته 731 نفر افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۷:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
بنا بر جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم 969 مورد جدید، شمار قربانیان کروناویروس در ایالات متحده از مرز 247 هزار نفر عبور کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۶:۰۰    
دکتر راشل والینسکی ، پزشک آمریکایی درباره افزایش روزانه تلفات کرونا در آمریکا به چهار هزار نفر هشدار داد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکنیز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم یکهزار 274 مورد جدید، شمار قربانیان کرونا در آمریکا از مرز 245 هزار نفر عبور کرد.
رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه تعطیلی دو هفته ای برای تهران ضروری است، گفت: ریاست جمهور اطمینان داشته باشند که این پیشنهاد توسط کمیسیون تخصصی سلامت شورای شهر تهران مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و پس از تایید در ستاد مقابله با کرونای تهران به تایید استانداری تهران نیز رسیده همه مسیرهایی که باید ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۶۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه پیشنهاد تعطیلی تهران کارشناسی شده است، گفت: این تعطیلی با توجه به شرایط، نیاز مهمی است و از رئیس جمهور خواستار اجرای آن هسیتم. ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۶۲ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکنیز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم یکهزار 274 مورد جدید، شمار قربانیان کرونا در آمریکا از مرز 245 هزار نفر عبور کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۹    
در شبانه روز گذشته (شنبه) برزیل 921 مورد مرگ و میر جدید را به دلیل Covid-19 ثبت کرده است که مجموع مرگ و میر ناشی از این بیماری در این کشور را به 165658 می رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکنیز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم یکهزار 274 مورد جدید، شمار قربانیان کرونا در آمریکا از مرز 245 هزار نفر عبور کرد.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۳:۵۳    
محمد علی قهرمانی گفت: کاهش تماس و قطع زنجیره انتقال یکی از مهمترین راهبردهای پیشگیری و کنترل همه گیری بیماری کرونا است.
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
خبراستان:علیرضا رئیسی، روز شنبه در تشریح مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، گفت: چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی کرونا تشکیل شد و بحث های مختلفی مطرح گردید. وی افزود: با شروع فصل سرما میزان شیوع و موارد ابتلا به صورت شتابنده بالا می رود، به طوری که تلفات کرونا در اروپا و خیلی از [...]