دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۴:۴۷Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تلفات کرونا»

ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- در حالی که تلفات کرونا در سراسر جهان از سه میلیون تن فراتر رفته است و روزانه هم به تعداد مبتلایان و جانباختگان اضافه می شود، برخی کشورهای شرق آسیا از جمله چین در این مسیر به پیروزی دست یافته و برخی هم مانند ژاپن و کره جنوبی وضعیت به مراتب بهتری نسبت به دیگران دارند.
برترین ها / کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در واکنش به زمزمه هایی پیرامون پولی شدن واکسیناسیون کرونا در ایران توضیحاتی را ارائه کرد. همه حواشی از اطلاعیه امروز جمعیت هلال احمر آغاز شد؛ هلال احمر در اطلاعیه ای تاکید کرد این جمعیت در روز های آتی واکسن کرونا وارد می کند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران از افزایش مرگ و میر ناشی از کرونا در تهران ابراز نگران کرد و گفت: این روند از بازگشت به شرایط وخیم پاییز گذشته خبر می دهد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت بسیار وخیم شیوع کرونا در ترکیه گفت: عدم سیاست گذاری متناسب در کنترل و لغو پرواز ایران به ترکیه، عاملی موثر و منطقی تر در شروع موج چهارم کرونا است تا کشوری مانند عراق. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: تلفات کرونا در تهران از مرز 130 نفر عبور کرده و روند افزایشی آن، از بازگشت شرایط وخیم پاییز گذشته خبر می دهد و متاسفانه محدودیتهای دیرهنگام ایجاد شده تاکنون تاثیرگذار نبوده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت می گوید شمار مرگ های ناشی از کووید-19 در اروپا از یک میلیون نفر گذشته است و موقعیت در این قاره هنوز وخیم است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت بهداشت روز پنح شنبه از درگذشتن 321 نفر دیگر در 24 ساعت گذشته به علت کووید-19 خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
آمار و ارقام جدید دانشگاه جانز هاپکینز حاکی از آن است که در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم 948 مورد جدید، شمار تلفات کرونا در آمریکا از مرز 564 هزار نفر عبور کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
آمار و ارقام جدید دانشگاه جانز هاپکینز حاکی از آن است که در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم 948 مورد جدید، شمار تلفات کرونا در آمریکا از مرز 564 هزار نفر عبور کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز حاکی از آن است که در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم 919 مورد جدید، شمار کلی تلفات کرونا د ر آمریکا از مرز 563 هزار نفر عبور کرد.
در حالیکه ترکیه با شیوع موج جدید کرونا دست و پنجه نرم می کند، دولت این کشور از اقدام های محدود کننده تازه برای حفظ جان شهروندان این کشور در مقابله با کرونا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۱    
با گسترش خدمات آزمایشگاهی و اعلام نتیجه تست کرونا در سریعترین زمان، مبتلایان به این بیماری شناسایی و زیرپوشش اقدامات درمانی و مراقبتی قرار می گیرند.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مربوط به تبعات و تلفات کرونا در کشور را تشریح و شمار جان باختگان را 291 بیمار اعلام کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مربوط به تبعات و تلفات کرونا در کشور را تشریح و شمار جان باختگان را 291 بیمار اعلام کرد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۰    
در حالی که تلفات کرونا هر روز رکورد جدیدی در ایران می زند و واکسن خارجی هم قطره چکانی وارد کشور می شود انتظارها برای تولید انبوه واکسن ایرانی هم به اوج رسیده است البته آخرین خبرها در این زمینه تا حدودی امیدبخش است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (دوشنبه) از اظهارنظر درباره یک گزارش اخیر نیویورک تایمز درباره ادعای پنهانکاری روسیه درباره تلفاتش از بابت همه گیری کووید-19 خودداری کرده و گفت، از معیارهایی که این نشریه بر مبنایشان چین فرضیه هایی را مطرح کرده بی اطلاع است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جدیدترین آمار دانشگاه جان هاپکینز حاکی از آن است که در ساعت گذشته با مرگ دست کم 728 مورد جدید، شمار قربانیان کرونا در آمریکا به مرز 562 هزار نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۷    
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جدال طوفان ویروس کرونا در سایه بی تدبیری ها گفت: بی تدبیری دولت و آزاد گذاشتن مسافرت های نوروزی خسارت زیادی به کشور وارد کرد و به تلفات ناشی از کرونا دامن زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با فوت 296 نفر دیگر از مبتلایان به کووید 19 در شبانه روز گذشته، آمار تلفات کرونا در آلمان به 78 هزار و سه نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۶:۱۰    
با ثبت 4190 فوتی دیگر در شبانه روز گذشته، تعداد کل تلفات کرونا در برزیل به 345287 نفر رسید.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
کارشناسان حوزه بهداشت و درمان رفتار ها و تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا در عدم ممنوعیت سفر های نوروزی و سفر به کشور های کروناخیز همچون ترکیه را اشتباه می دانند و معتقدند این ستاد خود مسبب خیز چهارم شیوع کروناست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سنندج- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: طی 24 ساعت گذشته 505 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی و چهار نفر جان باختند و آمار تلفات این بیماری به 1125 نفر رسید.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۷    
حریرچی معاون وزیر بهداشت گفت : اگر به توصیه ستاد مقابله با کرونا برای تعطیلی دو هفته ای کشور عمل نشود، شمار تلفات از 193 نفر به 600 نفر در روز هم افزایش خواهد یافت. تهران – اقتصاد برتر – 18 فروردین 1400 ...
الف   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
علیرغم یکسال سخت و تجربه اندوزی، و علیرغم هشدارهای وزارت بهداشت، چنانکه قابل پیش بینی بود همه مراکز استانها و کلانشهرهای کشور به رنگ قرمز درآمده و آمار تلفات کرونا افزایش نگران کننده ای یافته است. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۹    
برچسب ها آخرین آمار تعداد مبتلایان و جانباختگان ویروس کرونا دانستنی آنلاین سیما سادات لاری وضعیت قرمز در تهران برچسب ها
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه همشهری نوشت: کرونا قدرتمندتر از قبل وارد میدان شد. روز گذشته و در پانزدهمین روز از سال جدید، تعداد فوتی های کرونا با قرارگرفتن روی عدد 161، رکورد جدیدی ثبت کرد. آخرین بار سوم دی ماه بود که با ثبت 153 مورد جدید، آمار فوتی نزدیک به تعداد مرگ های روز گذشته اعلام شد؛ یعنی 102 روز پیش ...
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۶    
به گزارش صدای ایران ، سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به تازه ترین آمار بیماران کرونایی، گفت: در 24 ساعت گذشته، 161 بیمار کووید 19 جان خود را از دست دادند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز، گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته 14 بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به 2915 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ستاد ملی مبارزه با کرونای پاکستان در جدیدترین آمار خود اعلام کرد در شبانه روز گذشته کرونا در این کشور یکصد نفر قربانی کرونا شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
آخرین آمارها از آمریکا حاکی از آن است که قربانیان کرونا در این کشور به 561 هزار و 142 نفر رسیده است.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به میزان تأثیر طرح شهید سلیمانی در کاهش مبتلایان و فوتی های کرونا گفت: طی دو ماه اخیر میزان فوتی ها در کشورمان دو رقمی شده است و ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۷:۰۶    
خارگ نیوز: بر اساس جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، با مرگ دست کم 442 نفر دیگر، شمار قربانیان کرونا در آمریکا از مرز 542 هزار تن عبور کرد.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم 442 مورد جدید، شمار قربانیان کرونا در آمریکا از مرز 542 هزار نفر عبور کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم 442 مورد جدید، شمار قربانیان کرونا در آمریکا از مرز 542 هزار نفر عبور کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم 442 مورد جدید، شمار قربانیان کرونا در آمریکا از مرز 542 هزار نفر عبور کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۲۰:۴۵    
به دلیل خودداری برنامه تلویزیونی سی ان ان از پوشش خبری رسوایی تلفات کرونا در خانه های سالمندان نیویورک، مخاطبان آن به طور میانگین هر شب 600 هزار نفر کاهش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۰۱    
آمارهای یک خبرگزاری غربی نشان می دهد اروپا به نخستین منطقه جهان تبدیل شده است که تلفات ویروس کرونا در آن به بیش از یک میلیون نفر رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۴:۰۵    
رئیس جمهور آمریکا گفت شمار تلفات کرونا در آمریکا بیش از شمار کشته شدگان جنگ های جهانی اول و دوم و جنگ ویتنام و حملات یازدهم سپتامبر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۵    
با جان باختن 226 نفر از مبتلایان به کووید 19 در شبانه روز گذشته درآلمان، تلفات کرونا در این کشور به 74 هزار و 358 نفر افزایش یافت.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
یک روز پیش از تحلیف جو بایدن، رییس جمهور جدید امریکا، تعداد مرگ و میر ناشی از کرونا در این کشور از مرز 400 هزار نفر عبور کرد. بایدن پس از ورود به کاخ سفید هشدار داد که این آمار تا پایان ماه فوریه می تواند به نیم میلیون نفر افزایش پیدا کند. اما اوضاع می توانست به این بدی نباشد ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز حاکی از آن است که در 24 ساعت گذشته، با مرگ دست کم یکهزار و 165 مورد جدید، شمار تلفات کرونا در آمریکا از مرز 538 هزار نفر عبور کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۷:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز حاکی از آن است که در 24 ساعت گذشته، با مرگ دست کم یکهزار و 165 مورد جدید، شمار تلفات کرونا در آمریکا از مرز 538 هزار نفر عبور کرد.
صدای جویا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از شاهین شهر اصفهان، مخاطبین همیشگی این رسانه خبری می توانند، آخرین خبرهای جهان، ایران و... در قالب مجله خبری جویا طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر مطالعه نمایید؛ انتهای پیام/ج
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون کل وزیر بهداشت امشب در شبکه خبر گفت: هم اکنون رعایت شیوه نامه های بهداشتی به حدود 60 درصد رسیده است. مراکز بین المللی که پیش از این تعداد فوتی های روزانه ایران در فروردین را زیر 10 نفر تخمین می زدند، برای سه ماه آینده، میزان مرگ های ناشی از کرونا را تا رقم روزانه 200 نفر پیش بینی کرده اند.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نما، طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم یکهزار و 634 مورد جدید، شمار قربانیان کروناویروس در ایالات متحده 532 هزار و 404 نفر افزایش یافت. ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۷۶ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم یکهزار و 634 مورد جدید، شمار قربانیان کروناویروس در ایالات متحده از مرز 532 هزار نفر عبور کرد.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی به مناسبت نخستین سالگرد تعطیلی کسب و کارها در این کشور پس از شیوع کرونا آمارهایی از تلفات آمریکایی ها بر اثر این بیماری همه گیر جهانی ارائه کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- در حالی که تلفات ویروس کرونا در برزیل به شدت رو به افزایش است، اوضاع در بیمارستان های این کشور وخیم تر شده است. به گزارش تسنیم به نقل از رویترز ...