پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۷:۴۵Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ مصوب»

اندیشه معاصر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد خرید مرغ همزمان با نیمه آذر امسال به شکل متوسط کیلویی 85 هزار و 470 تومان آب می خورد که نسبت به نرخ مصوب تقریبا 12 هزار و 500 تومان بیشتر است ...
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۸:۱۲    
معاون امور اقتصادی استانداری همدان در جمع خبرنگاران آخرین وضعیت اقتصادی استان همدان را تشریح کرد | افراد می توانند هر کالایی را که خریدای می کنند در صورت گرانفروشی، نرخ مصوب را در این سامانه جستجو کنند و با مقایسه قیمت ها در بازار ذیل همان صفحه شکایت خود را ثبت نمایند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف خراسان رضوی گفت: با افزایش نرخ مصوب مرغ به 85هزارتومان در مشهد، فروش بیشتر از این نرخ تخلف محسوب می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی خبرنگاران همشهری نشان می دهد اخیرا بیشتر برندها کنسرو تن ماهی ساده را با قیمت مصرف کننده 79.900 تومان روی قوطی، عرضه می کنند که از آخرین نرخ مصوب اعلام شده برای این محصول بالاتر است اما در برخی سوپرمارکت ها این محصول 10 هزار تومان گران تر یعنی با قیمت89 هزار تومان به فروش می رسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۷:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
همشهری نوشت:مشاهدات میدانی نشان می دهد اخیرا بیشتر برندها کنسرو تن ماهی ساده بدون افزودنی و در روغن معمولی را با قیمت مصرف کننده 79.900تومان روی قوطی، عرضه می کنند که از آخرین نرخ مصوب اعلام شده برای این محصول بالاتر است اما در برخی سوپرمارکت ها این محصول 10هزار تومان گران تر یعنی با قیمت 89هزار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه وبویراحمد گفت:در حال حاضر هر کپسول گاز یارانه ای به قیمت 27 هزار و 900 تومان عرضه می شود، و فروش کپسول گاز با بیش از نرخ مصوب تخلف است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اگر در چند روز گذشته مشکل بازار مرغ کمبود بود اکنون با افزایش نرخ مصوب مرغ به 85هزارتومان این بازار مملو از گوشت مرغ شده است.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
قیمت نوشابه های خانواده (1.5 لیتری) از این پس با نرخ مصوب عرضه خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز با اشاره به اینکه در حال حاضر هر کپسول گاز یارانه ای به قیمت 27 هزار و 900 تومان عرضه می شود، گفت: فروش کپسول گاز با بیش از نرخ مصوب تخلف است و در صورت مشاهده برخورد قانونی لازم صورت می گیرد.
مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف خراسان رضوی گفت: قیمت گوشت مرغ در حال حاضر در بازار مشهد افزایش یافته است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی استان اردبیل با بیان اینکه ضریب نفوذ بیمه اردبیل، پایین تر از میانگین کشوری است گفت: خدمات بیمه ای تابع نرخ مصوب دولتی است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار با نرخ مصوب در بازار روزهای سطح شهر فردیس از هفته گذشته آغاز شد. سعید طاهری از توزیع مرغ منجمد تنظیم بازار خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه مرغ یکی از مواد غذایی مهم مورد استفاده درسفره خانواده های ایرانی است و با در نظر گرفتن قیمت بالای گوشت قرمز ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: دریافت حق کمیسیون بیش از 25 صدم درصد تخلف صنفی است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۲    
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: باتوجه به برنامه تولید، افزایش قیمت گوشت مرغ منطقی نیست؛زیرا میزان تولید کاهش نیافته است. ششم آبان 1402 هر کیلو گوشت گرم مرغ 78 هزار تومان عرضه می شد این در حالی است که اردیبهشت ماه نرخ مصوب 73 هزار تومان تعیین شد. رصد بازار در مناطق مرکزی [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی: قیمت مصوب گوشت قرمز به اتحادیه قصابی ها اعلام شده و عرضه گوشت خارج از نرخ مصوب ممنوع است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی نشان می دهد قیمت مرغ در تمام مناطق پایتخت ظرف دو هفته گذشته با افزایش همراه بوده و در بعضی فروشگاه ها تا کیلویی 105 هزار تومان هم رسیده، اما میانگین قیمت این کالای اساسی در روز های گذشته کیلویی 100 هزار تومان بوده که کیلویی 24 هزار تومان نسبت به نرخ مصوب 76 هزار تومانی بالاتر است. ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: باتوجه به برنامه تولید، افزایش قیمت گوشت مرغ منطقی نیست؛زیرا میزان تولید کاهش نیافته است. ششم آبان 1402 هر کیلو گوشت گرم مرغ 78 هزار تومان عرضه می شد این در حالی است که اردیبهشت ماه نرخ مصوب 73 هزار تومان تعیین شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام با بیان اینکه با تمهیدات اندیشیده شده مشکل تامین و تهیه بلیط اتوبوس برای مسافران رفع شده است، گفت: " وَن و سواری" با قیمت پایین تر از نرخ مصوب برای حمل مسافر به تهران در ترمینال شهدای ایلام مستقر شده است
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ابتدای آذرماه امسال خبری مبنی بر دونرخی شدن گاز مایع منتشر شد و مطابق این خبر اعلام شد بر اساس تکلیف مجلس در بودجه 1402 به دولت، توزیع گاز مایع برای مصرف کنندگان فاقد گاز شهری بدون تغییر با نرخ مصوب یارانه ای و برای سایر متقاضیان با نرخ فوب خلیج فارس یعنی به قیمت آزاد انجام می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی بودجه سال 1402 وزارت نفت را مکلف کردند از ابتدای آذرماه نرخ گاز مایع (سیلندر گاز) افرادی که شامل شرایط سهمیه یارانه ای نیستند را با قیمت فوب خلیج فارس محاسبه کند و توزیع گازمایع برای مصرف کنندگانی که از گاز شهری بی بهره هستند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: مشاوران املاک باید از هر طرف معامله 25 صدم درصد حق کمیسیون دریافت کنند و موظف هستند در ازای دریافت آن فاکتور تحویل مشتری دهند و اگر مبلغی بیش از نرخ مصوب دریافت شود از نظر ما تخلف صنفی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار همدان می گوید: کمبود مرغ در بازار با اصلاح قیمت آن با نرخ مصوب جبران می شود.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه شمالی از توزیع 130 تن شکر یارانه ای با نرخ مصوب دولتی در بین زنبورداران عضو شرکت تعاونی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده اداره کل صمت استان بوشهر گفت: رعایت نرخ مصوب کپسول گاز مایع از سوی توزیع کنندگان مجاز در استان بوشهر الزامی است.
بشار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۲    
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه وبویراحمد گفت: چنانچه واحد صنفی از نرخ مصوب گوشت تخطی نماید، علاوه بر پلمب واحد صنفی به جریمه 10 برابری نیز محکوم خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان ارومیه از کشف و ضبط 231 کیلوگرم مرغ احتکاری و توزیع آن با نرخ مصوب خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: در ارتباط با موجودی گاز مایع هیچگونه مشکلی نداریم و از قبل افراد مصرف کننده واقعی گاز مایع شناسایی شده که می توانند به نرخ مصوب گاز مایع خود را تأمین کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان اعلام کرد: توزیع گاز مایع برای مصرف کنندگانی که از گاز شهری بی بهره هستند همانند گذشته مشمول دریافت گاز مایع یارانه ای بوده و بدون تغییر با نرخ مصوب یارانه ای انجام خواهد شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران: قائم مقام دبیر شورای گفت وگو اتاق تهران از ورود پلیس امنیت اقتصادی به دفاتر واردکنندگان گوشت قرمز و ضبط برخی دستگاه های این واردکنندگان به دلیل عدم رعایت نرخ مصوب خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۵    
به گزارش خبرخودرو، عضو اتحادیه لاستیک و روغن تهران با اشاره به تمرکز کارخانه های تولید لاستیک بر تولید تایر های پرمصرف، گفت: شاهد روند کاهشی قیمت ها هستیم و قیمت ها به نرخ مصوب نزدیک شده است.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۷۰ سایت دیگر  
سامانه جامع تجارت دستور العمل فروش تایر سواری برای خرده فروشان را اعلام کرد بر این اساس سهمیه خریدار قبل از فروش کنترل می شود.
عضو اتحادیه لاستیک و روغن تهران با اشاره به این که کارخانه ها تولید خود را بر تایرهای پرمصرف معطوف کرده اند، گفت: شاهد روند کاهشی قیمت ها هستیم و قیمت ها به شدت به نرخ مصوب نزدیک شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران اعلام کرد که ظرف دو هفته آینده، دو نرخی شدن قیمت لاستیک در بازار از بین خواهد رفت و این محصول به نرخ مصوب در بازار عرضه می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف گفت: در 15 روز آینده دو نرخی در بازار لاستیک از بین می رود و این محصول به نرخ مصوب در بازار عرضه می شود.
به گفته معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران، در 15 روز آینده دو نرخی در بازار لاستیک از بین می رود و این محصول به نرخ مصوب در بازار عرضه می شود.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف گفت: در 15 روز آینده دو نرخی در بازار لاستیک از بین می رود و این محصول به نرخ مصوب در بازار عرضه می شود. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، تنظیم بازار لاستیک خودرو توسط دولت، یکی از مسائل مهم در صنعت خودروسازی است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران گفت: در 15 روز آینده دو نرخی در بازار لاستیک از بین می رود و این محصول به نرخ مصوب در بازار عرضه می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف: در 15 روز آینده دو نرخی در بازار لاستیک از بین می رود و این محصول به نرخ مصوب در بازار عرضه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر جهاد کشاورزی گناوه گفت: توزیع 30 تن شکر جهت تنظیم بازار با نرخ مصوب دولتی در این شهرستان از امروز آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از نیمه دوم اردیبهشت ماه سال جاری تا بیست و پنجم آبان ماه، 70 هزار حلقه لاستیک با نرخ مصوب از طریق سامانه فروش به 45 هزار متقاضی در این استان عرضه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناوه گفت: 30 تن شکر تنظیم بازار با نرخ مصوب دولتی در شهر گناوه و روستاهای بخش مرکزی و ریگ این شهرستان توزیع می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش نرخ مصوب مرغ از 73هزار تومان به 79هزار تومان در خراسان رضوی بازهم نتوانست این بازار را متعادل کند و خبری از فراوانی مرغ در این بازار نیست.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: هیچ تولیدکننده ای حق ندارد مرغ را به قیمتی بالاتر از نرخ مصوب به فروش برساند و در این شرایط اجازه نخواهیم داد به صورت خودسرانه قیمت مرغ در کردستان افزایش پیدا کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف خراسان رضوی گفت: فروشندگان لاستیک ملزم به رعایت نرخ مصوب هستند، مردم هم گران فروشی را گزارش دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از نرخ مصوب جدید گوشت و برخورد با واحدهای صنفی که از این قیمت تخطی کنند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از نرخ مصوب جدید گوشت و برخورد با واحدهای صنفی که از این قیمت تخطی کنند خبر داد.
برترین ها / اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی کشور گفت: در حال حاضر به طور میانگین ماهانه 130 میلیون قطعه جوجه ریزی در مرغداری های گوشتی در کشور انجام می شود و با این مقدار جوجه ریزی نیاز بازار به طور کامل تامین می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با افزابش نرخ مصوب مرغ طی روز های گذشته این بازار در عرضه و تقاضا در نقطه سربه سری به سر می برد.