جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۳:۵۷Oct 2020 23

جدیدترین‌های «نرخ مصوب»

پارسینه   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی درباره آخرین تحولات بازار مرغ اظهار کرد: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 18 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی 25 هزار تومان است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رشت- رئیس سازمان صمت گیلان با اظهار اینکه کمبود مرغ در استان نداریم، قیمت نرخ مصوب مرغ را 191 هزار ریال به ازای هر کیلوگرم ذکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر تعاون روستایی گیلان گفت: در راستای ارایه خدمات به شهروندان و تامین بخشی از نیاز مرغ مصرفی استان، شبکه تعاونی های مرغداران گیلان نسبت به توزیع گوشت مرغ به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مصطفی تنها با بیان اینکه قیمت تایر از سال گذشته تاکنون 55 درصد افزایش قیمت داشته است، گفت: در حال حاضر تایر دولتی یا غیر دولتی نداریم و تایر هم اکنون با نرخ مصوب عرضه می شود. تمام فروشندگان باید بر اساس نرخ مصوب اقدام به فروش تایر کنند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: براساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ زنده 14 هزارو 400 تومان و حداکثر قیمت مرغ گرم برای مصرف کنندگان 20 هزارو 400 تومان تعیین شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت گیلان با اشاره به برخورد جدی با گرانفروشی مرغ در گیلان گفت: تولیدکنندگان ابتدا 200 تُن مرغ دولتی با نرخ مصوب استان را تامین کنند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
برخلاف اظهارات مسئولان درباره کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ حالا بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ زنده 14400 تومان و حداکثر قیمت مرغ گرم برای مصرف کننده 20400 تومان تعیین شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) اعلام کرد که کارگروه تنظیم بازار استان تهران قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم را 20 هزار و 400 تومان تصویب کرد.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: بر اساس دستور دو جلسه اخیر کارگروه تنظیم بازار قیمت مرغ 5 هزار و 400 تومان در مقایسه با نرخ قبلی 15 هزار تومانی خود 20400 تومان تعیین شد. بر این اساس نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ زنده 14400 تومان و حداکثر قیمت مرغ گرم برای مصرف کننده 20400 تومان تعیین شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۹    
رییس شعبه اول سیار تعزیرات حکومتی مشهد گفت: در بازدید از نانوایی های محله های وکیل آباد و صارمی و هاشمیه به چند نانوایی تذکر گران فروشی و کم فروشی داده شد و یک واحد به دلیل استنکاف از رعایت نرخ مصوب پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - این روزها بازار مرغ با نوسانات زیادی همراه است و مرغ حداقل دو نرخی شده است؛ مرغی که با نرخ مصوب 15 هزار و 750 تومان عرضه می شود و دیگری که قیمتش فراتر از نرخ مصوب است و تا 28 و 29 هزار تومان هم در هر کیلو رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رانندگان وسائل نقلیه سنگین مازندران برای دریافت لاستیک با نرخ مصوب دولتی به شهرستان های رامسر ، محمودآباد و نکا مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: عرضه ماسک سه لایه بالاتر از قیمت 13 هزار ریال در داروخانه های زیر پوشش این دانشگاه از اول آبان ممنوع است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
افزایش قیمت نهاده های دامی و توزیع نامناسب آن و همچنین عدم دسترسی تولید کنندگان به نهاده هایی با نرخ مصوب دولتی، افزایش قیمت مرغ را در بازار موجب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح توزیع اجناس با نرخ مصوب در روستاهای شهرستان پیشوا راه اندازی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۵    
رئیس قوه قضائیه گفت: بانک هایی که برخی از کارخانه ها را مالکیت خود درآورده اند، حق ندارند چرخ آنان را از حرکت بیندازند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۴   + ۹۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: سند امنیت قضایی که اخیرا ابلاغ شد، یکی از تکالیف برنامه ششم توسعه بوده که در کنار سایر تکالیف اجرایی شد.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه کمبود و گرانی نهاده های دامی دلیل گرانی مرغ است، گفت: در صورتی که تامین نهاده تسهیل نشود قیمت بالاتر هم می رود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نمودار یک ساله قیمتی امروز به مرغ ماشینی اختصاص دارد. مرغ ماشینی در شهریور پارسال کیلویی 13 هزار و 800 تومان فروخته شد و تا پایان سال 98 با کاهش 800 تومانی به کیلویی 13 هزار تومان رسید. مرغ داران از زمان تحریم ها نسبت به نرخ و سیستم توزیع نهاده های دامی اعتراض داشتند ...
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش هزینه تمام شده تولید، نرخ 13هزار تومانی مرغ زنده جوابگوی هزینه های مرغداران نیست.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، قیمت هر کیلوگرم مرغ که قرار بود حداکثر 15 هزار تومان به دست مصرف کننده برسد حداقل 6 هزار تومان تا 11 هزار تومان بالاتر از نرخ مصوب به فروش می رسد و دیگر توجهی به نرخ های مصوب نمی شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - برای نخستین بار در کشور، عرضه ماسک با قیمت 9 هزار ریال، ارزان تر از نرخ مصوب کشوری آن، از امروز - شنبه - در داروخانه ها و مراکز فروش اقلام بهداشتی خراسان شمالی آغاز شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : نبی پور گفت: با توجه به افزایش قیمت کارتن و شانه و نهاده های دامی، نرخ واقعی هر کیلو تخم مرغ بالای 15 هزار تومان است. ناصر نبی پور رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با اشاره به اینکه بازار تخم مرغ تعریفی ندارد ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۵۷   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در دو عملیات، عامل اصلی اخلال در توزیع لاستیک دولتی به ناوگان حمل و نقل جاده ای در استان خوزستان دستگیر و انبارهای احتکار کنندگان انواع ورق های فولادی در شهرستان مبارکه اصفهان شناسایی و توقیف ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی از افزایش قیمت مرغ خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 21 هزار و 660 تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت تخم مرغ چند ماهی است که خارج از نرخ مصوب به دست مصرف کننده می رسد که طبق اظهارات تولیدکننده ها، این موضوع ناشی از افزایش قیمت نهاده های دامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
انجمن شیرینی و شکلات در نامه ای به معاون وزیر صمت از کمبود روغن در این صنعت خبر داد و گفت: روغن 3 برابر نرخ مصوب بدست صنایع می رسد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۳:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
حبیب اسداله نژاد نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی درباره آخرین تحولات بازار مرغ اظهار کرد: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 15 هزار و 200 تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 22 هزار تومان است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خوراک دام گران شده است و با نرخ مصوب دولتی به دست دامدار نمی رسد، با این حال گوشت قرمز در بازار نه تنها افزایش قیمت نداشته، بلکه در برهه هایی قیمتش کمتر نیز شده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
محسن زنگنه، نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خوشبختانه خبرهای رسیده حاکی از خرید گل زعفران، زعفران پوشال و زعفران نگین نو (برداشت سال 99) با قیمت های بالاتر از نرخ مصوب شورای ملی زعفران است. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
با وجود اذعان مسئولان پشتیبانی امور دام مبنی بر تامین نهاده های دامی، اما مرغداران در تامین ذرت و سویا همچنان دچار مشکل هستند. طی چند ماه اخیر چالش هایی در تامین بازار نهاده های دامی بوجود آمده که تلاش مسئولان برای ساماندهی بازار تاکنون بی نتیجه مانده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: فردا نرخ جدید مرغ اعلام رسمی می شود و شنیده ها حاکی از آن است که نرخ مصوب مرغ زنده 13 هزارتومان تعیین شده است.
نایب رئیس مجلس گفت: با توجه به افزایش هزینه حمل و نقل و پاکت، قیمت هر پاکت سیمان در بازار از 17هزار و 500تومان به 19هزار و 500تومان افزایش یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار تصویب شد زمان مورد نیاز برای ورود کالا به بنادر کشور و ترخیص آن مثل گذشته نیازمند 6 ماه و یا یکسال زمان نیست و از زمان تامین ارز حداکثر ظرف سه ماه کالا باید وارد کشور و ترخیص شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵    
رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: هم اکنون قیمت هر کیلو کنجاله سویا از 13 هزار تومان فراتر رفته است که با نرخ مصوب خود اختلاف چندبرابری دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برای جلوگیری از افزایش قیمت، 850 تن تخم مرغ تنظیم بازار با نرخ مصوب به زودی وارد بازار می شود.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
تاخیر بیش از اندازه در خرید حمایتی و تضمینی خرما از نخلداران آبادانی از سوی تعاون روستایی باعث ضرر و زیان کشاورزان این شهرستان شد. به گزارش آبادان خبر ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: یک گزارش رسمی نشان می دهد میزان رشد اجاره بها در بوشهر طی فصل تابستان، بالاتر از میزانی بوده که ستاد ملی کرونا مصوب کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۴    
با وجود وعده مسئولان برای تامین نهاده های تولید مرغ و تخم مرغ و عرضه این فرآورده های پروتئینی به نرخ مصوب برای کنترل قیمت ها، سیر صعودی قیمت مرغ و تخم مرغ در بازار خرده فروشی همچنان ادامه دارد ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید جمال الدین طباطبایی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاتم همراه رییس جهاد کشاورزی، ریس پلیس اطلاعات و رییس اداره صمت این شهرستان از تعدادی از ترمینال های فرآوری پسته بازدید کرد. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی در واکنش به ممنوعیت فروش بلیط هواپیما زیر نرخ اعلامی شرکت های هواپیمایی گفت: کمیسیون اصل 44 مجلس و شورای رقابت در جلسه ای فوق العاده، جلوی این نقض صریح قانون اصل 44 و تجاوز وقیحانه به رقابت را بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی علیرغم اینکه نرخ مصوب تخم مرغ از سوی ستاد تنظیم بازار بازای هر کیلو 14 هزار و 500 تومان برای مصرف کننده و 12 هزار تومان از درب مرغداری اعلام شده، اما در سطح شهر تخم مرغ به این قیمت به دست مصرف کننده نمی رسد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ناصر نبی پور بیان کرد: قیمت تخم مرغ در ترکیه 10 برابر هم بشود، ترک ها صادراتشان را قطع نمی کنند. مسئولان سوراخ دعا را گم کرده اند، بالاترین میزان صادرات تخم مرغ در چند سال اخیر در اردیبهشت سال جاری بود که چیزی در حدود 14 هزار تن صادر شده بود، اما قیمت تخم مرغ 2 هزار تومان هم کم تر از نرخ مصوب بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
حدود 168 هزار انواع نهاده دامی با نرخ مصوب دولتی در استان اصفهان توزیع شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- معاون بهبود تولدیات دامی جهاد کشاورزی مازندران گفت: طی نیمه اول سال جاری بیش از پنج هزار و 500 تن گوشت مرغ با نرخ مصوب در استان توزیع شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس فناوری های نوین صنعت دام و طیور فعالیت می کند با بیان اینکه وزارت جهاد اجازه ورود تکنولوژی های جدید را برای کنترل بازار خوراک دام نمی دهد، گفت: شرکت های دانش بنیان می توانند سامانه بازارگاه را در عرض یک ماه اصلاح کنند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۵۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: درحالی که نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار 15 هزار تومان است اما قیمت هر کیلوگرم مرغ در بازار از 20 هزار تومان عبور کرده است و تا 22 هزار تومان نیز به فروش می رسد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برخی کارشناسان صنعت طیور می گویند در حال حاضر قیمت تخم مرغ در بازار دو نرخی شده است؛ به طوری که تخم مرغ های کوچکتر با نرخ مصوب هر کیلوگرم 12 هزار تومان درب مرغداری ها فروخته می شود و تخم مرغ های بزرگتر با قیمتی بالاتر در اختیار برخی سوپر مارکت ها قرار داده می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حامد سوریان روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: طی 25 روز گذشته درحدود 40 تن مرغ منجمد با نرخ مصوب 13 هزار و 900 تومان به صورت سیار روستاها و فازهای 8 و 11 مسکن مهر پردیس توزیع شده است. وی با اشاره به شرایط بهداشتی و سلامت مرغ منجمد در سطح شهرستان، اظهار داشت: [...]