شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۵۴Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ مصوب»

سعیده نبی زاده : طی هفته های گذشته کمبود مرغ در برخی از استان های کشور مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده و این کالا در برخی شهرها بالاتر از نرخ مصوب دولتی عرضه می شود ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: بررسی های میدانی از سطح بازار نشان می دهد که مرغ بالاتر از نرخ مصوب عرضه می شود، درحالیکه رئیس اتحادیه پرنده و ماهی فروش مرغ گرم بالاتر از 59 هزار و 800 تومان را گران فروشی می داند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۷    
مدیرعامل اتحادیه قرآنی خراسان شمالی تعیین نرخ مصوب برای کلاس های آموزشی و برگزاری کارگاه های هنر خوب زیستن با بهره مندی از قرآن را به عنوان برخی از مهم ترین فعالیت های این اتحادیه در شش ماهه نخست سال جاری نام برد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: نرخ سرویس مدارس تهران که از سوی آموزش و پرورش اعمال شده، مغایر با مصوبه شورای شهر تهران است؛ نرخ مصوب شورای شهر بسیار پایین تر از مبالغ اعمالی آموزش و پرورش است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: کرایه سرویس مدارس بسیار بیشتر از آن چیزی است که توسط شورای شهر به تصویب رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغداران گوشتی کشور دلایل افزایش قیمت مرغ در روزهای اخیر و عبور از نرخ مصوب 59800 تومان را تشریح کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی تهران گفت: توزیع مرغ منجمد در تمامی فروشگاه های زنجیره ای، میادین میوه و تره بار و صنوف منتخب بدون محدودیت عرضه می شود. آقای جبرئیل برادری گفت: با توجه به برنامه ریزی و ذخیره سازی مطلوب کالای اساسی ...
وارش   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
وارش نیوز- فراوانی مرغ هم در مازندران نتوانست جلوی گرانی لجام گسیخته و دلال بازی در این صنعت را بگیرد و قیمت آن در این استان خط قرمزها را رد کرده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
علینقی پور گفت: شرکت های حمل ونقل با نرخ مصوب سرویس مدارس مشکلی ندارند و موظف به ارائه سرویس هستند ولی تعدادی از مدارس به صورت مستقیم با رانندگان قرارداد می بندند که این کار باعث شده تا به بالا رفتن نرخ ها دامن بزنند و حتی شرکت ها در تأمین راننده با مشکل مواجه شوند.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۱    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، محتشمی پور معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی کشور در برنامه سلام صبح بخیر درباره جزئیات سامانه سپند گفت: برابر با ابلاغ وزارت کشور، فعالیت تمامی سرویس های مدارس کشور لازم است مبتنی بر سامانه سپند ثبت و پیگیری شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی استان البرز با اشاره به افزایش گوشت مرغ گرم در طی هفته های گذشته در بازار مصرف، گفت: به زودی قیمت این محصول با نرخ مصوب در بازار عرضه می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۵    
پهلوانان گفت: فروش مرغ گرم بالاتر از نرخ مصوب 59 هزار و 800 تخلف بوده و ممنوع است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری زرند گفت: نرخ سرویس مدارس شهر اعلام شده و اخذ مبلغ بیش از نرخ مصوب شورای اسلامی شهر، تخلف است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر حدود دو هفته پیش اعلام شد هر کیلوگرم مرغ گرم در استان بوشهر باید با نرخ مصوب 59هزار و 800 تومان به فروش برسد اما اکنون مرغ گرم آماده مصرف در بازار بوشهر تا هر کیلوگرم 65 هزارتومان هم عرضه می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۰:۰۲    
بیرجند(پانا) - استاندار خراسان جنوبی گفت بنا بر دستورالعمل وزارت کشور، مرغ گرم می بایست با قیمت مصوب 59 هزار و 800 تومان عرضه شود و افزایش این قیمت برای عرضه مرغ تخلف بوده و پیگرد قانونی دارد. ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین تهران، رضا فرازی، مدیرجهادکشاورزی فیروزکوه در خصوص توزیع مرغ منجمد در این شهرستان اظهار کرد: نرخ تنظیم بازار محصولات کشاورزی از امروز اقدام به توزیع مرغ منجمد دولتی با قیمت مصوب 45 هزار تومان در سطح شهرستان آغاز شده است. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۹   + ۶۴ سایت دیگر  
چند هفته ای می شود که قیمت مرغ گرم به صورت غیررسمی افزایش یافته است و حدود 5 تا 10 هزار تومان گرانتر از نرخ مصوب به دست مصرف کنندگان می رسد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۵    
در هفته های اخیر قیمت مرغ رکورد تازه ای ثبت کرد و تا مرز هر کیلوگرم 70 هزار تومان پیش رفت. مرغداران افزایش قیمت مرغ را نتیجه کاهش جوجه ریزی به دلیل مشکلات در تولید عنوان کردند و خواستار رفع مشکلاتشان و واقعی شدن نرخ مصوب مرغ شدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: والدین دانش آموزان هزینه های حمل ونقل و سرویس مدارس شهرکرد را براساس نرخ مصوب پرداخت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان اینکه مرغ کشتار روز با قیمتی بسیار بالاتر از نرخ مصوب در بازار استان به فروش می رسد، گفت: افزایش قیمت مرغ کشتار روز در بازار به دلیل افزایش قیمت مرغ زنده به دلیل آزادسازی نرخ نهاده های دامی است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۶:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی می گوید: با توجه به عرضه گسترده مرغ منجمد، توزیع مرغ گرم بالاتر از نرخ مصوب گرانفروشی است.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
طی یک ماه اخیر قیمت نهاده های دامی در بازارهای جهانی با کاهش شدیدی روبه رو بوده است به طوری که قیمت کنجاله سویا، جو و ذرت دامی(علوفه ای) نسبت به یک ماه گذشته افت 40 درصدی را تجربه کرده اند ...
سلام نو / گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۵۶ سایت دیگر  
قیمت مرغ مدتی است که در بازار از نرخ مصوب بالاتر رفته است و به گفته مرغداران در ضرر هستند و قیمت تمام شده مرغ خیلی بیشتر از نرخ مصوب است.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس امور بانکی گفت: برخی از بانک ها دچار کسری منابع هستند و حسابشان نزد بانک مرکزی منفی است و به این سبب نرخ مصوب سود سپرده را رعایت نمی کنند.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۰    
قیمت برخی از کالاهای اساسی از جمله روغن خوراکی، شکر و برنج در دو ماه گذشته روند کاهشی داشته و پایین تر از نرخ مصوب عرضه می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
زمانی که ارز واردات کالا های اساسی در اردیبهشت ماه حذف شد هیچ کس تصور نمی کرد در کمتر از شش ماه عرضه و تقاضا به تعادل رسیده و قیمت ها کاهش یابد. اکنون معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی از اقدام انجمن صنایع روغن و کاهش قیمت روغن های خوراکی و صنف و صنعت پایین تر از نرخ مصوب خبر داده و می ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۵    
قیمت برخی از کالاهای اساسی از جمله روغن خوراکی، شکر و برنج در دو ماه گذشته روند کاهشی داشته و پایین تر از نرخ مصوب عرضه می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از حذف ارز ترجیحی در اردیبهشت ماه امسال نرخ مصوب مرغ افزایش یافت اما با افزایش قیمت نهاده های دامی مرغداران خواستار اصلاح دوباره قیمت مرغ و تخم مرغ شده اند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: قیمت روغن 5 کیلویی نسبت به دو ماه اخیر که 400 هزار تن بود الان 295 هزار تومان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ایلام گفت: قیمت سرویس مدارس برای اتوبوس 200 هزار، مینی بوس 250 هزار و سواری 400 هزار تومان مصوب شد.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: فروش بلیت دوحه برای بازه زمانی جام جهانی از اواسط آبان ماه شروع می شود. به گزارش ایلنا، محمد محمدی بخش، رییس سازمان هواپیمایی کشوری، درباره زمان آغاز فروش بلیت های دوحه برای جام جهانی اظهار داشت: طبق مذاکرات انجام شده ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: قیمت تمام شده مرغ هم اکنون برای تولید کنندگان بالای 50 هزار تومان است.
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۷    
هر چند همیشه با ماجرای تکراری یک بام و دو هوای قیمت ها در بازار و پاسخ های ضد و نقیض مسئولان روبرو بوده ایم اما پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، برای پیگیری نرخ مصوب مرغ و ضرورت نظارت بر قیمت کالاهای اساسی و بررسی قیمتهای مصوبی که در طرح هدفمندسازی یارانه ها بر برخی اقلام گذاشته شد در روزهای آتی به سراغ ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۸    
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد گلایه والدین از گرانی نرخ سرویس مدرسه در پایتخت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: بر اساس آخرین مصوبه کارگروه ماده 18 نرخ نهایی سرویس مدارس اعلام شده و اخذ مبلغ بیشتر از نرخ مصوب شورای شهر تهران تخلف است.
در بازدید میدانی خراسان، فروشندگان اظهار می کنند که نرخ تخم مرغ حدود یک هفته اخیر افزایش یافته است و خودشان نیز تخم مرغ را از شرکت های توزیع کننده با حداقل نرخ 42 هزار تومان خریداری می کنند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
قیمت مرغ در میادین میوه و تره بار افزایش یافت. بر اساس نرخنامه جدید میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، با رسیدن قیمت هر کیلو مرغ کامل گرم به نرخ مصوب 59.800تومانی، مرغ قطعه بندی شده نیز در مقایسه با ماه گذشته بین 5 تا 7درصد گران شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مولوی گفت: تغییری در قیمت مصوب سرویس مدارس ایجاد نخواهد شد چراکه این نرخ با در نظر گرفتن شرایط رانندگان و موافقت شرکت های حمل و نقل به تصویب رسیده و ناظرین شهرداری در حوزه حمل ونقل شهری باید در صورت تخطی با متخلفین برخورد داشته باشند چراکه قرار نیست کسی برای سودجویی خود نرخ گذاری مصوب را نادیده ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۶۷ سایت دیگر  
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد گلایه والدین از گرانی نرخ سرویس مدرسه در پایتخت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: بر اساس آخرین مصوبه کارگروه ماده 18 نرخ نهایی سرویس مدارس اعلام شده و اخذ مبلغ بیشتر از نرخ مصوب شورای شهر تهران تخلف است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۸   + ۱۲۷ سایت دیگر  
به گفته محمد قربانی معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی، نرخ مصوب روغن کاهش یافته و دلیل انجمن صنایع روغن برای این کار فروش محصولات است.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تخلف 6 بانک در پرداخت نرخ سود سپرده بالاتر از نرخ مصوب شورای پول و اعتبار احراز شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : درحالی که مسوولان بانک مرکزی از معرفی بانک های متخلف در زمینه رعایت نرخ مصوب سود سپرده به هیات انتظامی بانک ها خبر می دهند، تاکید بر تداوم نرخ سود دستوری در شرایط تورم 40درصدی، باعث کاهش سپرده های بلندمدت می شود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
امروز سازمان میادین میوه وتره بار در آخرین نرخنامه منتشر شده قیمت انواع قیمت تخم مرغ را اعلام کرد. این در حالی است که مرغداران در اعتراض به زیان انباشته خود به دنبال افزایش قیمت این کالا هستند و از وعده مسئولان برای اصلاح نرخ مصوب خبر داده اند.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
درحالی که این هفته شاهد افزایش حجم تقاضا برای پرواز مشهد هستیم اما بررسی های میدانی حاکی از نبود بلیت و یا فروش آنها با حداکثر نرخ و یا بیش از نرخ مصوب است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
قیمت مرغ در روزهای گذشته از نرخ مصوب فراتر رفته با کیلویی بیشتر از 60 هزار تومان به فروش می رسد هرچند که دولت درباره این افزایش قیمت واکنشی نداشته است اما خبرهایی از افزایش قیمت مصوب مرغ به گوش می رسد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر گفت: نرخ های مصوب پروازهای نجف در مسیرهای رفت وبرگشت برداشته شده و به پیش از مصوبه ستاد اربعین بازگشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی نشان می دهد که قیمت هر کیلوگرم مرغ حدود 3 هزار تومان بالاتر از نرخ مصوب در تهران به فروش می رسد اما اقداماتی برای تنظیم بازار در دست اقدام است که می تواند این اختلاف قیمت محدود را نیز تعدیل کند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از حذف ارز ترجیحی در اردیبهشت ماه امسال نرخ مصوب مرغ افزایش یافت و سرانه مصرف مرغ با کاهش 50 درصدی مواجه شد و وزارت جهادکشاورزی هم کاهش مصرف مرغ را تایید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است برای ارائه خدمات اقامتی مطلوب به زائران بارگاه منور رضوی در مشهد نرخ مصوبی برای هر شب اقامت در اقامتگاههای غیر رسمی و منازل تعیین شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گفته دبیر انجمن تولیدکنندگان، هم اکنون هر کیلو مرغ با نرخ 42 تا 43 هزار تومان در بازار عرضه می شود که همین امر موجب شده تا جوجه به نرخ مصوب برسد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۷۲ سایت دیگر  
سرپرست جهادکشاورزی استان تهران از عرضه گسترده مرغ منجمد با قیمت 40 هزار تومان در بازار خبر داد و گفت: این قیمت پنج هزار تومان کمتر از نرخ مصوب است. به گزارش خبرگزاری تسنیم ...