چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۰:۵۴Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ مصوب»

دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : نوسان در قیمت شکر و تخم مرغ و نبود روغن با نرخ مصوب باعث کاهش تقاضای شیرینی شده و درآمد صنفی را که زمانی از شلوغ ترین فروشگاه ها بود را کاهش داده است. از نخستین اصنافی که پس از شیوع کرونا با کاهش فروش شدیدی رو به رو شدشیرینی فروشی ها بودند ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
غلامرضا سرگزی گفت: هزینه حمل نهاده بالاتر از نرخ مصوب و تاخیر در ارسال نهاده ها از بنادر خارج، عمده مشکل تولید کنندگان خوراک دام در سیستان وبلوچستان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: نخستین پیش شرط واگذاری غرفه ها و مغازه های شهرداری ایلام به متقاضیان، رعایت حقوق مصرف کنندگان و فروش میوه به نرخ مصوب تنظیم بازار است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۳۹ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری مرغداران گوشتی کشور بیان کرد: مسئولان نرخ مصوب را بر اساس هزینه های تولید اعلام کنند تا بازار مرغ به ثبات برسد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: مجری طرح چغندرقند وزارت جهاد کشاورزی خاطر نشان کرد: در سال های اخیر توانستیم در تولید چغندرقند به موفقیت های قابل توجهی دست بیابیم. بطوریکه سطح زیرکشت این محصول به دلیل کم آبی کاهش پیدا کرد اما تولید روند صعودی به خود گرفت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی اتحادیه سراسری پرورش دهندگان مرغ گوشتی ایران از افزایش نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ برای مصرف کننده به 31 هزار تومان خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران بیان کرد: به هیچ عنوان کمبود عرضه نیست، اما عدم تمکین مرغداران به نرخ مصوب دولتی موجب شده قیمت در بازار افزایش یابد.
قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم برای مصرف کننده 31 هزار تومان و برای عمده فروشی ها 29 هزار تومان اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۵۲ سایت دیگر  
نرخ جدید مصوب مرغ 31هزار تومان تعیین شده؛ قیمت این محصول در بازار آزاد نیز کاهش یافته است و در محدوده 33 تا 34 هزار تومان به فروش میرسد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه سراسری مرغداران میهن از توزیع 11 هزار تن تخم مرغ تنظیم بازار با نرخ مصوب در سراسر ایران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی، عرضه مرغ خارج از شبکه توزیع را علت اصلی گرانی دانست و گفت: قیمت کنونی هر قطعه جوجه حدود 8 هزار تومان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۴    
تجارت نیوز : مرغ، کالای پرسروصدای سال های اخیر در هفته گذشته با کاهش قیمت روبه رو شد و در سطح خرده فروشی های شهر تهران به کیلویی 33 تا 35هزار تومان رسید. البته در میادین میوه وتره بار مرغ به نرخ مصوب یعنی 25هزار تومان فروخته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۶    
توزیع 259 هزار تن برنج با نرخ مصوب در بازار، سرم های دپو شده در کف گمرک و داروخانه های بدون سرم و آغاز ساخت 2 میلیون واحد مسکونی از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۵:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
قائم مقام بازرگانی دولتی گفت: از ابتدای امسال 259 هزار تن برنج اعم از هندی، پاکستانی و تایلندی با نرخ مصوب در بازار توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس -معاون اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: تعزیرات حکومتی با هرگونه عرضه مرغ بالاتر از نرخ مصوب به صورت قاطع برخورد کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۱    
خرید سیب صنعتی باغداران با نرخ مصوب دولتی 1460 تومان که از مصوبات سفر رئیس جمهور با کهگیلویه وبویراحمد بود، با پیگیری های رسانه ای و همت تعاون روستایی شهرستان دنا در سی سخت آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
با افزایش نرخ مصوب هرشانه 30 عددی تخم مرغ به مبلغ 42.5 هزار تومان، فاصله آن با قیمت 48 تا 55 تومان بازار آزاد کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه گفت: 798 تن کالای اساسی با نرخ مصوب دولتی برای جلوگیری از افزایش قیمت طی یکسال گذشته در بازار این شهرستان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: بنابر تاکید وزیر جهاد کشاورزی، قیمت گذاری مرغ باید منطبق با هزینه های واقعی تولید انجام شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
بحرینی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نوشت: با الزام بانکها به بارگذاری قراردادها و ثبت کلیه محاسبات مربوط به تسهیلات در صفحه تسهیلات گیرنده و ضامنین، هیچ بانکی نمی تواند بیش از نرخ مصوب سود بگیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۳    
زابل - دهمرده، نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دام مازاد از روستاییان و عشایر استان باید با نرخ مصوب خریداری شود تا از فروش ارزان دام و ضرر دامدار جلوگیری شود.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام تهران گفت: در راستای ادامه توزیع مرغ گرم با قیمت مصوب 25هزار تومان در روز های جمعه، امروز هم 10 و نیم تُن مرغ به میادین میوه و تره بار تهران رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن از توزیع 2 هزار تن تخم مرغ تنظیم بازار با نرخ مصوب 43 هزار تومان در غرفه ها و میادین میوه و تره بار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد اتحادیه مرغداران گوشتی از عرضه جوجه یکروزه در بازار با قیمتی بیش از 2 برابر نرخ مصوب خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت فروش انواع گوشت گرم گوساله و گوسفندی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: قیمت جوجه یکروزه در بازار به دو برابر نرخ مصوب رسیده است. اگر قرار است مرغداران جوجه را با نرخ آزاد و با چندین برابر قیمت خریداری کنند بایستی قیمت مرغ هم براساس هزینه های تولید اصلاح شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
فرهاد زیویار گفت: هر چه چتر دستگاههای نظارتی را بالاتر ببریم مشکلات ما کمتر خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طی ماه های گذشته قیمت شکر تحت تاثیر عوامل مختلف همچون افزایش قیمت های جهانی نوسان ارز نیمایی و احتمال عدم عرضه شکر با نرخ مصوب از سوی بازرگانی دولتی، با التهاباتی روبه رو بوده است.
رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از توزیع 71 هزار و 642 حواله لاستیک از مردادماه سال 97 تاکنون با نرخ مصوب بین ناوگان عمومی حمل و نقل عمومی برون شهری این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه کمبود جوجه یکروزه گوشتی همچنان پابرجاست، گفت: جوجه تقریبا دو برابر نرخ مصوب به تولیدکننده عرضه می شود.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به عرضه جوجه بالاتر از نرخ مصوب و افزایش هزینه های تولید، واردات تخم مرغ نطفه دار راهی برای تعادل قیمت مرغ است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ماکو گفت: یکی از مطالبات به حق مردم خرید کالا به قیمت نرخ مصوب است که باید مسئولین امر نسبت به تحقق این مهم اهتمام جدی داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۵    
مهاباد- ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: نرخ اعلام شده انجمن سردخانه داران برای نگهداری سیب قطعی و رسمی نیست و به زودی نرخ مصوب اعلام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به نابه سامانی های بازار تخم مرغ طی هفته های اخیر، توزیع تخم مرغ با نرخ مصوب به منظور ایجاد آرامش نسبی در بازار آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی کرمان با بیان اینکه متناسب با افزایش هزینه ها و تورم، قیمت نان در استان تا سقف 40 درصد افزایش یافته است گفت: شهروندان نان را گران تر از نرخ مصوب اعلامی نخرند و با نانوایان گرانفروش نیز برخورد جدی می شود.
بنی طبا تداوم اجرای این طرح را منوط به ثبات قیمت شیرخام (بین 6400 تا 6600 تومان) دانست و درباره مباحث مطرح شده مبنی بر اینکه در برخی نقاط کشور هنوز شیرخام را به نرخ مصوب از دامداران خریداری نمی کنند، گفت: این مباحث کذب است و در تمام کشور شیرخام کیفی با بار میکروبی استاندارد به نرخ مصوب خرید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
چند وقتی است که قیمت تخم مرغ در بازار از نرخ مصوب شانه ای 33 هزار تومان فاصله گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۳۸ سایت دیگر  
مسئله ای که از آن به عنوان کاهش 10درصدی قیمت لبنیات یاد می شود در واقع افزایش نرخ مصوب 3 محصول لبنی پرمصرف و آزادسازی قیمت دیگر محصولات است.
در راستای مشتریان و مراجعین محترم و کامل نمودن سبد خدمات ، موسسه اعتباری ملل خدمات ذیل را توسط شرکت خدمات ارزی و صرافی ملل با مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ارائه می نماید.
وزیر جهاد کشاورزی در دیدار با عشایر زرندیه گفت: دام مازاد عشایر با نرخ مصوب توسط شرکت پشتیبانی امور دام خریداری می شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۲:۱۲    
وجود ارز دولتی، تاخیر در نهاده های دامی و تعلل مسئولان در تعیین نرخ مصوب جدید از یکسال پیش تاکنون مشکلات اساسی هستند که بازار تخم مرغ را متلاطم کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: امروز برخی افراد با تحویل گرفتن مستقیم شانه تخم مرغ از مرغداری ها این شانه ها را با نرخ مصوب ولی بدون تاریخ تولید و انقضا به مردم عرضه می کنند که باید جلوی عرضه تخم مرغ های بدون تاریخ مصرف در بازار گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کلیه خرید و فروش ها باید با صدور فاکتور و به قیمت مصوب صورت پذیرد گفت: از واحدهای مرغداری خواستاریم در صورت مشاهده گرانفروشی در واحدهای جوجه کشی،سازمان تعزیرات را مطلع کنند.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۱    
افزایش تولید دو پالایشگاه بزرگ کشور برای تامین روغن موتور 10w40 با استاندارد API SL در بازار باعث شد این محصول پرتقاضا،10درصد ارزان تر از نرخ مصوب دولتی در بازار به فروش برسد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
این روزها قیمت تخم مرغ با نرخ آزاد دو برابر نرخ مصوب است، یعنی خرید یک شانه تخم مرغ با قیمت آزاد 75 هزار تومان آب می خورد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
کاشانی از توزیع گسترده هر شانه تخم مرغ با نرخ مصوب 43 هزار تومان در مراکز فروش خبر داد و گفت: از روز گذشته توزیع تخم مرغ در میادین آغاز شده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا: قیمت بلیت هواپیما از روزهای ابتدایی تیر ماه با افزایش قیمت عجیب و غریبی مواجه شد و در برخی از مسیرها تا بیش از 30 درصد نیز افزایش یافته بود، بدون آن که ایرلاین ها بابت آن مجوزی دریافت کرده یا توضیحی داده باشند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
هم اکنون هر قطعه جوجه یکروزه با نرخ حدود 8 هزار تومان در بازار عرضه می شود که دو برابر نرخ مصوب است.