چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۳۵Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صف خرید»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: 27 کشور دنیا در صف خرید واکسن ایرانی کرونا هستند و در چند ماه آینده تولید واکسن ایرانی 3 برابر خواهد شد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
افزایش انتظارات تورمی در روزهای اخیر مهم ترین نشانه های خود را ظاهر کرده اند. دلار به راحتی از مرز 25 هزار تومان عبور کرد و برای چندین ساعت بالای 26 هزار تومان باقی ماند، اختلاف مرکز آمار و بانک مرکزی در مورد افزایش قیمت مسکن به وحدت رسید و بالاخره بانک مرکزی نیز افزایش قیمت مسکن را تایید کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت سهام سپید که به تازگی در بورس عرضه اولیه شده در 5 روز گذشته صعودی بوده و بیشترین صف خرید بازار را داشته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم 50میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت ماشین آلات و تجهیزات بیش از سایرین بود و همچنین سهام تولید تجهیزات سنگین هپکو حدود 150میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
شاخص کل بورس تهران تحت تاثیر رشد نرخ دلار، نخستین روز معاملاتی هفته را با پرش 66/ 2درصدی آغاز کرد و با ثبت دومین رکورد رشد درصدی در سال جاری، تا محدوده یک میلیون و 351هزار واحد پیشروی کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۳    
در حالی که شکاف بازار دونرخی مرغ به 15 هزار تومان در هر کیلوگرم رسیده است، هر روز شاهد طولانی شدن صف خرید مرغ در میادین میوه و تره بار شهرداری هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: ایجاد صف برای خرید مرغ در قزوین ناشی از کمبود تولید یا نبود مرغ نیست و بخشی از آن به مشکلات مربوط به عرضه در سطح بازار و نظارت بر آن بازمی گردد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که شکاف بازار دونرخی مرغ به 15 هزار تومان در هر کیلوگرم رسیده است، هر روز شاهد طولانی شدن صف خرید مرغ در میادین میوه و تره بار شهرداری هستیم.قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ در این میادین 24900 است که در فروشگاه های سطح شهر به 36 تا 40 هزار تومان رسید ...
بازار امروز شرایط بهتری نسبت به روز کاری قبل را تجربه کرد. مهمترین خبری که امروز بازار را به عکس العمل وادار کرد عرضه محصولات سیمانی در بورس کالا با همه ی خبرها و شایعات لغو این محصول در بوس کالا طی چند روز گذشته بود ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۴    
این کارشناس بازار سرمایه گفت: تنها راه برای بهبود بازار سرمایه، حمایت حقوقی هاست. حقوقی ها باید صف های خرید را سنگین تر کرده و عرضه نکنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
با افزایش قیمت مرغ در بازار آزاد از اواخر تیرماه سال جاری شاهد صف های طولانی مردم در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران برای خرید مرغ با قیمت مصوب هستیم و هر روز صف ها طولانی تر از دیروز!
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در اولین روز معاملاتی مردادماه قیمت سهام نماد سپید (شرکت سپید ماکیان) رشد 40 درصدی داشت و بیشترین ورود پول حقیقی و بیشترین صف خرید را به خود اختصاص داد.
صمت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اوایل تیرماه امسال بود که روند صعودی بورس بعد از تقریبا ده ماه سقوط آغاز شد. در تیرماه کدام نمادها بیشترین بازدهی را نصیب سهامداران خود کردند؟ در 19 مرداد ماه سال گذشته بود که روند نزولی بورس آغاز شد و این روند تقریبا تا اوایل تیرماه امسال ادامه داشت. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
باز هم داستان تکراری صف مرغ را در همدان شاهد هستیم که طبق گفته فرماندار توزیع دیرهنگام موجب تشکیل این صف شده که فردا شرایط عادی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۷    
سهام شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی علی رغم سرخ پوشی بازار پس از روزها سبزپوش شد و برای شستا ورود پول بیش از 30میلیارد تومانی حقیقی ها رقم خورد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز گروه دارویی برکت با جابجایی بیش از 60میلیون برگه سهم، قیمت 40,170ریال را رقم زد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۶    
خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم 379 میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت انبوه سازی، املاک و مستغلات بیش از سایرین بود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۰    
به گزارش بانکداری ایرانی ، سهام بانک دی در روزهای اخیر مجددا به فاز هیجانی و افزایش حجم خریداران برگشته و به صف خرید سنگین مواجهه شده است. این در حالی است که نماد این بانک در سه سال گذشته به طور میانگین ماهانه 123 درصد سود برای سهامداران خود ساخته است. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
صندوق پالایش یکم، امروز در اولین روز هفته مثبت وسبزپوش به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش یکم با 5.97 درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل 73 هزار و 880 ریال معامله شد
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۵    
در چند روز اخیر مردم ارومیه این بار علاوه بر گرانی و عدم ثبات قیمت مرغ با کمبود این محصول در بازار مواجه هستند که این موضوع در کنار عدم نظارت ها مشکلاتی را برای مردم این شهر به وجود آورده است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۸    
روز گذشته مورخه 23 تیر 1400 تنها یک نماد در بازار توانست خود را از صف فروش به صف خرید برساند. این نماد که از گروه بانکی ها بود حدود 15 برابر میانگین حجم ماهانه اش، حجم خورد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اختلاف میان ارز رسمی و آزاد و از سویی سوء نظارت بر فعالیت صرافی ها، صف خرید ارز را طولانی کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۶    
حقیقی ها با جابجایی سه میلیارد و 200میلیون برگه سهم دی، رشد 0.4درصدی را برای این نماد رقم زدند
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۴    
خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز به 820میلیارد تومان می رسد، برتری سمت عرضه در انبوه سازی، املاک و مستغلات بیش از سایرین بود و حجم صف محصولات کاغذی لطیف به 9.8درصد کل تعداد سهام آن می رسد.
خالص سفارشات فروش سهام هزار و 520میلیارد تومان می رسد. انبوه سازی، املاک و مستغلات کم اقبال ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف لطیف به 32.6درصد کل تعداد سهام آن می رسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- تامین آب شرب همواره به عنوان خط قرمز مسئولان استان اصفهان اعلام می شد و صف های طولانی خرید آب شرب از تانکرهای بی نام و نشان بیانگر تخطی مسئولان از خط قرمزها است.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 21 تیر 1400 بورس سبزپوش بود و شاخص ها نیز افزایش ارتفاع دادند. شاخص کل توانست دوباره به کانال 1.3 میلیون واحدی بازگردد و شاخص کل هموزن نیز کانال 400 هزار واحدی را فتح کند. با رشد امروز، بورس فردا قرمزپوش است؟ ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۷:۰۶   + ۶۷ سایت دیگر  
جی پلاس؛ مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت هر کیلو مرغ در خرده فروشی ها به 33 تا 37 هزار تومان رسیده است. ایسنا نوشت: بر اساس مشاهدات میدانی از خرده فروشی های سطح شهر تهران ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۴    
سرمایه گذاران بورس با رشد قیمت بعضاً تا 20 درصدی میلگر د ناشی از افت تولید و کمبود برق به دنبال شرکتهای تولیدکننده آن در بازار سرمایه هستند و چه شرکتی بهتر از ذوب آهن اصفهان؟ ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
افزایش قیمت دلار موجب شد که سکه بازان با فراغ بال بیشتری در موقعیت خرید قرار بگیرند و به نوسانات طلای جهانی دقت بیشتری کنند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۹    
شاخص کل با افزایش حدود 3 هزار واحدی به 1 میلیون و 284 هزار واحد رسیده است. تهران – اقتصادبرتر – 16 تیر 1400 به گزارش #اقتصادبرتر، در گروه عرضه برق ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فرابورسی و دارای صف خرید از برنامه افزایش سرمایه 132 درصدی از محل جذاب سود انباشته خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۳    
خالص سفارشات فروش سهام به حدود هزار میلیارد تومان می رسد. انبوه سازی، املاک و مستغلات کم اقبال ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف ثقزوی به 5.5درصد کل تعداد سهام آن می رسد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز بازار سرمایه یکی از روزهای سبز خود در سال جاری پشت سرگذاشت و شاخص کل توانست رشد 26569 واحدی را تجربه کند. در روز سبز بورس دو نماد خود را از صف فروش به صف خرید رساندند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: امروز از میان 638 نماد بورسی، تعداد 144 نماد در صف خرید و 103 نماد بورسی در صف فروش قرار داشتند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: شاخص کل بورس تهران امروز هم کار خود را با رشد 25 هزار واحدی آغاز کرد و اکثر نمادهای شاخص ساز دارای صف خرید بودند. شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه 15 تیرماه با رشد 26 هزار و 570 واحدی به رقم یک میلیون و 281 هزار و 130 واحد رسید ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- شاخص کل بورس تهران امروز هم کار خود را با جهش قابل توجه 25 هزار واحدی آغاز کرده است. این اتفاق تنها در یک ساعت ابتدای بازار افتاده و اغلب نماد های شاخص ساز به صف خرید رسیده اند. احتمالا امروز باید شاهد رکوردشکنی افزایش روزانه شاخص بورس در سال 1400 باشیم. تا اینجای کار شاخص کل 1 ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در معاملات امروز دوشنبه 14 تیر 1400 سهام شپنا بیشترین ورود پول حقیقی را داشت و پس از نماد لطیف، بیشترین صف خرید بازار را به خود اختصاص داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۴:۱۵    
سهام شرکت پالایش نفت اصفهان سبزپوش شد و به صف خرید نشست. شپنا به عنوان دومین نماد تاثیرگذار بر رشد 11هزار واحدی شاخص کل ثبت شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
صندوق پالایش یکم، امروز در سومین روز هفته مثبت به پایان رسید و سبزپوش به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش یکم با 1.86 در صد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل 70 هزار و 580 ریال معامله شد
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه معتقد است، در بازار شاهد ترسی هستیم که باعث می شود به محض منفی شدن بازار بدون منظق شروع به فروش میکنند و در زمانی که سهم ها صف خرید می شوند عجله برای خرید کردن دارند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
نماینده دشت آزادگان با بیان اینکه مردم خوزستان در وضعیتی به مراتب خطرناک تر از وضعیت کرونایی قرار دارند، زیرا تامین آب مورد نیاز آن ها به خطر افتاده است، گفت: مردم در برخی شهرهای خوزستان مثل هویزه و دشت آزادگان، در صف های آب فروشی می ایستند تا آب خریداری کنند و این مساله، فاجعه است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز شنبه 12 تیر 1400 در نهایت با افزایش 10923 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 246 هزار و 55 واحد آرام گرفت. امروز یکشنبه 13 تیر 1400 در بورس چه گذشت؟
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۷:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت گفت: با توجه به موفقیت ها و دستاوردهای تولید واکسن ایرانی کرونای، در حال حاضر 12 کشور خواهان واکسن های ایرانی هستند.
خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم 379 میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت انبوه سازی، املاک و مستغلات بیش از سایرین بود و همچنین سهام سرمایه گذاری مسکن الوند 52میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
صندوق پالایش یکم ، امروز در آخرین روز هفته برخلاف روزهای گذشته مثبت به پایان رسید و در آخر معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش یکم با 0.31 در صد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل 71هزار و 960ریال معامله شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۵:۴۴    
در پایان معاملات بورس امروز، سهام برکت در آخرین روز هفته با رشد قیمت مواجه شد و بازار را با صف خرید ترک کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۴:۲۸    
سهام خگستر در معاملات بورس امروز 4.1درصد رشد کرد و معاملاتی 180میلیارد تومانی رقم زد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۲۹    
سهام گروه دارویی برکت با رشد 0.15درصدی، قیمت 39,620ریال را رقم زد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ارز دو نرخی، مدت هاست که به یک پدیده بدل شده است؛ صف خرید سهمیه 2 هزار یورو دولتی. جستجوی خبرنگار همشهری نشان می دهد این سهمیه از 250 تا 450 هزار تومان ارزش دارد. نکته اینجاست که دلالان و معامله گرانی که دلارهای سهمیه ای مردم را می خرند، می گویند آن را در سلیمانیه عراق می فروشند ...