جمعه ۲۲ تیرساعت ۲۳:۰۷Jul 2024 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله فاضل لنکرانی»

رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کتاب ارزشمند انقلاب حسینی اثر آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی است در یک مجلد پنج دفتری، نگاهی دقیق و عمیق به مباحث مرتبط با این نهضت مقدس را با ساختار و رویکردی مبتنی بر حل مسائل و شبهات روز به پاسخگویی نشسته است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی، استاد درس خارج حوزه علمیه قم و رییس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)، لقلقه زبان بودن دین و اختیار و آزادی در اندیشه امام حسین(ع) را مورد بررسی قرار می دهد و با دلیل و برهان تأکید و اثبات می کند که عزاداری برای امام حسین(ع) باید هر سال بیشتر و قوی تر گردد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۲:۴۰    
آیت الله فاضل لنکرانی به سئوالی پیرامون، مستندات تاریخی وجود حضرت رقیه(س) دختر امام حسین(ع) پاسخ دادند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- مراسم عزاداری محرم در حسینیه دفتر آیت الله فاضل لنکرانی در قم برگزار شد. به گزارش شفقنا، آیت الله نظری منفرد از اساتید حوزه علمیه در این مراسم با ذکر روایت ریان بن الشبیب، به تبیین اهمیت و ضرورت برگزاری مراسم سوگواری اباعبدالله در ماه محرم پرداخت. ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) با شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری رأی خود را به صندوق انداخت.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله فاضل لنکرانی با شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری رای خود را به صندوق انداخت. به گزارش شفقنا، رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) پس از انداختن رای خود به صندوق اظهار داشت: خدای متعال را بر این نعمت حق تعیین سرنوشت و استقلال نظام اسلامی شاکر هستیم. ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۲    
آیت الله فاضل لنکرانی با ابراز امیدواری از حضور پرشکوه مردمی از نهادهایی که در فرصت کوتاه زمینه برگزاری انتخابات را فراهم کردند تشکر کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی تصریح کرد: هر کسی که انتخاب شود رئیس جمهور همه ملت ایران است و تنها رئیس جمهور یک گروه خاص نیست و این مسئله ای است که باید به آن توجه شود و همه باید بعد از انتخابات زمانی که شورای نگهبان تایید کرد و انتخابات تمام شد تمکین کنند،
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- مراسم جشن سالروز عید سعید غدیر خم و عمامه گذاری چهل و هشت تن از طلاب حوزه های علمیه امروز با حضور آیت الله فاضل لنکرانی برگزار شد. به گزارش شفقنا، در این مراسم که با حضور پرشور اساتید، فضلا ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی تصریح کرد: برای تقویت دین و مقابله با بهائیت روی غدیر کار کنید. یکی از ادله بطلان افکار این فرقه ها از شیخیه گرفته تاکنون، این است که تمام مرام و مسلکشان با غدیر سازگاری نداشته و مخالف با غدیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۲۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) در پیامی گفت: ما غدیر را نه تنها موجب افتراق نمی دانیم بلکه آن را محور وحدت می دانیم.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله فاضل لنکرانی گفت: طبق فرموده امام باقر(ع) در زمان غیبت منجی، علما باید مردم را راهنمایی کرده و چراغ هدایت جامعه باشند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله فاضل لنکرانی با بیان اینکه باید تمام اقشار جامعه در فرهنگ سازی ظهور حضرت مهدی(عج) نقش آفرینی کنند، گفت: یکی از مهمترین مبانی تربیت مهدویت تحکیم اعتقاد به امامت در جامعه است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شهادت امام باقر (ع) با سخنرانی حجت الاسلام رفیعی در دفتر آیت الله فاضل لنکرانی برگزارشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شهادت حضرت باقرالعلوم (ع) همزمان با سالروزشهادت باقرالعلوم از سوی دفتر مرجع فقید شیعه، حضرت آیت الله فاضل لنکرانی در هتل میدان مکه برگزار شد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی گفت: آنچه که امروز جامعه به آن نیاز دارد شناخت دقیق دین صحیح است بدون آنکه انسان چیزی از خودش به آن اضافه یا کم کند، آنچه متن دین است را برای مردم بیان کنیم ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مراسم سوگواری سالروز شهادت امام جواد در دفتر مرحوم حضرت آیت الله فاضل لنکرانی با حضور طلاب و اقشار مختلف مردم ولایی قم برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی با بیان اینکه آیت الله رودباری خود را وقف دین و مردم کرده بود، گفت: بیت این عالم ربانی پایگاه، ملجأ و پناهگاه مردم است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک بیداری عمومی در کل دنیا به وجود آورده است، گفت: امروز شاهد اضمحلال اسرائیل و افول ابرقدرتی آمریکا هستیم که چیز کمی نیست و افکار عمومی نمی توانند چشم روی آن ببندند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی باخانواده شهید حسین شوقی از شهدای دفاع مقدس در روستای چهار ده از توابع شهرستان آستانه اشرفیه دیدار کرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) گفت: حوزه های علمیه و خصوصا نسل جدیدی از حوزه، طلاب و فضلا که امام را ندیدند، نباید از این جهات علمی و برجستگی های علمی امام دور و غافل باشند. مسئولان، بزرگان و نهادهای حوزه باید به دنبال تبیین مبانی و برجستگی های علمی این مرد بزرگ باشند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت شهید دکتر سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان که در حادثه سقوط بالگرد آسمانی شدند ، در حسینیه مرحوم آیت الله فاضل لنکرانی در قم برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قم- مراسم گرامیداشت رییس جمهور شهید و شهدای راه خدمت به مردم در دفتر آیت الله فاضل لنکرانی از مراجع فقید تقلید برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مجلس بزرگداشت شهدای خدمت با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین نظری منفرد در حسینیه دفتر مرحوم حضرت آیت الله فاضل لنکرانی برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی تصریح کرد: امروز که کشور عراق تحت زعامت مرجعیت بزرگ حضرت آیت الله سیستانی قرار دارد، انتظار می رود حوزه های علمیه عراق؛ بلکه حوزه های جهان اسلام در توسعه و ترویج مکتب اهل بیت سعی وافر داشته باشند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله فاضل لنکرانی بمناسبت شهادت حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز درپی سانحه سقوط بالگرد در ورزقان پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش شفقنا، متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم إنا لله و إنا إلیه راجعون ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله فاضل لنکرانی در پیامی شهادت رئیس جمهور خدوم و مجاهد جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم جشن میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها با حضور خادمان بانوی کرامت و متبرک شدن حاضران به پرچم حرم مطهر بانوی کرامت در دفتر مرحوم حضرت آیت الله فاضل لنکرانی برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فقیهی ضمن تجلیل از خدمات علمی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) تصریح کرد: این مرکز که توسط استاد بزرگوار ما حضرت آیت الله فاضل لنکرانی بنا شده، منشأ خدمات علمی فراوان و موجب تقویت نظام مقدس اسلامی است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) گفت: حوزه های علمیه و مراکز پژوهشی باید جنبه های فقهی و دینی حفظ محیط زیست را مطرح و مردم را متوجه ابعاد این قضیه کنند. به گزارش شفقنا، متن سخنان آیت الله فاضل لنکرانی در دیدار رئیس سازمان محیط زیست قم به شرح زیر استک بسم الله الرحمن الرحیم ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- مراسم سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) امروز با حضور جمعی از اساتید، فضلا، طلاب و عموم مردم در حسینیه دفتر حضرت آیت الله فاضل لنکرانی در قم برگزار شد. ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اساتید منتخب مرکز فقهی ائمه اطهار با حضور آیت الله فاضل لنکرانی مورد تقدیر قرار گرفتند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله فاضل لنکرانی وضعیت اساتید در بدنه حوزه را نامطلوب توصیف و بیان کرد: حدود 150 استاد در سال گذشته تدریس داشتند اما در سال جاری بعضا تا دو ماه از تدریس محروم بودند؛ استادی که سالیانی حدود 100 شاگرد در درس خود داشته است ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۷    
شفقنا- تصاویری از درس آیت الله فاضل لنکرانی و بزرگداشت مقام استاد
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۳    
سید یاسر جبرائیلی آیت الله فاضل لنکرانی دبیر وقت شورای مدیریّت حوزه علمیّه قم و از اعضای خبرگان، چند روز پس از انتخاب آیت الله خامنه ای درباره علمیّت ایشان گفت: درمورد مجتهد بودن آیت الله خامنه ای.. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
هاشمی رفسنجانی در خاطرات سال 80 از گفتگو با فرزند آیت الله فاضل لنکرانی درباره دادگاه کرباسچی روایت می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۶    
آیت الله فاضل لنکرانی گفت: بحمدلله امروز آیه شریفه وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ و تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ و وعده صادقی که رهبری معظم دادند با رمز یا رسول الله فعلیت و تحقق پیدا کرد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی گفت: مقابله با اسرائیل امروز از مصادیق روشن جهاد ذبی است یعنی جهادی که برای حفظ اساس اسلام است،
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
هنگامی مسائل دینی کاملاً در جایگاه خودش قرار می گیرد، که مسئولان اصلی کشور، وزرا، استانداران و مدیران، قبل از مردم، خودشان دغدغه اجرای آن مسائل دینی را داشته باشند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۰    
شفقنا- آیت الله فاضل لنکرانی صرف ثلث سهم امام برای برای کمک به تامین نیازهای غذایی و دارویی مردم غزه را مجاز برشمرد. به گزارش شفقنا، متن پرسش و پاسخ مطرح شده را در ادامه بخوانید: محضر مبارک حضرت آیت الله فاضل لنکرانی دامت برکاته سلام علیکم و رحمت الله ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۳    
آیت الله جواد فاضل لنکرانی گفت: مسئولیت ما در برابر هر قطره خون شهدا، هزار برابر شده است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی با خانواده شهید محسن صداقت از شهدای حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسول گری جمهوری اسلامی ایران در دمشق دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از حضور باشکوه مردم متدین و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۷    
آیت الله فاضل لنکرانی با تشکر از حضور با شکوه مردمی در راهپیمایی روز قدس، شرکت در این مراسم را وظیفه ای انسان دانست و بیان داشت: این مردم در حمایت از حماسه آفرینی های مردم ستمدیده غزه حضور پیدا کردند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی با بیان اینکه اسلام منهای حکومت یک اسلام منزوی، خاموش و بی اثر و یک اسلام محدود و فردی است، انقلاب اسلامی ایران را رشحه ای از رشحات ولایت و امامت امیرمؤمنان(ع) دانست.
شهر بیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۷   + ۳۴ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه با بیان اینکه معماری اسلامی و شهر اسلامی همانند طب اسلامی و اقتصاد اسلامی حرف غلطی است، گفت: این پیاده راه هایی که اطراف حرم درست شد از کارهای ماندگار شهردار قم است و من تشکر می کنم. اطراف حرم باید در زیبایی و آرامش سرآمد باشد ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مراسم معنوی و نورانی شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با حضور علمای حوزه علمیه قم و جمعی از عزاداران علوی در حسینه دفتر مرحوم حضرت آیت الله فاضل لنکرانی برگزار شد.