یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۴۰Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تایر»

تین نیوز   ۲ ساعت پیش    
رئیس انجمن زنجیره ارزش تایر ایران گفت: چند کارخانه بازیافت در یزد و قم و ... فعال هستند که لاستیک های فرسوده را بازیافت کرده، نخ و موادی که داخل لاستیک وجود دارد خارج کرده و جسم سیاه لاستیک نرم را پس از آسیاب شدن وارد اتوکلاو می کنند و بازیافت صورت می گیرد.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
میرزایی رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران به بازار گفت: روند کاهش و قطع برق سبب افت 20 درصدی تولید لاستیک در این صنعت شده است، این معضل ضایعات و زیان تولید تایر را افزایش داده است.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن زنجیره ارزش تایر ایران گفت: چند کارخانه بازیافت در یزد و قم و ... فعال هستند که لاستیک های فرسوده را بازیافت کرده، نخ و موادی که داخل لاستیک وجود دارد خارج کرده و جسم سیاه لاستیک نرم را پس از آسیاب شدن وارد اتوکلاو می کنند و بازیافت صورت می گیرد.
نبض بازار   ۳ ساعت پیش    
ثبت نام برای تایرهای رینگ 13 و 14، فقط یک بار در سال، چهار حلقه تایر با یک کد ملی، شماره شاسی و موتور امکان خرید وجود دارد. در ادامه سایت نبض بازار به جزئیات ثبت نام لاستیک رایگان دولتی پرداخته ایم.
خبر خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات مدیره انجمن صنفی صنعت تایر با انتقاد از دخالت های دولت در صنعت تایر عنوان کرد: دخالت های نا به جا در امور تولید و تجارت تبعات جبران ناپذیری برای کشور به همراه خواهد داشت.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
این ویدیو لحظه ترکیدن تایر یک هواپیمای شرکت آمریکن ایرلاینز هنگام بلند شدن در فرودگاه بین المللی تمپا در ایالت فلوریدا را نشان می دهد. خلبان بعد از این حادثه موفق شد هواپیما را متوقف کند و یک خودرو خدمات اضطراری دیده می شود که به هواپیما نزدیک می شود ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۰۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر ترکیدن تایر یک هواپیمای آمریکن ایرلانز در فرودگاه بین المللی تمپا را ثبت کرده است. این سانحه هنگام بلد شدن این هواپیما رخ داده است. مقامات آمریکایی می گویند کسی در جریان این سانحه آسیب ندیده و 174 مسافر این هواپیما با پرواز جایگزین راهی شده اند.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۸    
در مجمع شرکت تولیدی ایران تایر (پتایر) 5 تومان سود نقدی برای شرکت تصویب شد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۳    
شرکت آلمانی موادشیمیایی Evonik کارخانه ای را برای فراوری پراکنده سیلیس دوده استفاده شده در مواد اولیه تایر در سایت شهر رنفلدان در آلمان افتتاح کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ویدیویی از لحظه در رفتن تایر تریلی در فضای مجازی پربازدید شد./viral vids
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۱    
مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 29 اسفند 1402 شرکت تولیدی ایران تایر با حضور بیش از 68 درصد سهامداران برگزار شد.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت های سرمایه گذاری صنعت نفت ونفت، داروسازی کوثر دکوثر، تولید نیروی برق آبادان آبادا، تاید واتر خاورمیانه حتاید، تولیدی ایران تایر پتایر آماده انجام معامله می باشند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۰:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار غیررسمی شمار مبتلایان به تب دنگی به بیش از 140 نفر رسیده و این در حالی است که این بیماری هنوز نه درمان مشخصی دارد و نه استفاده از واکسن برای کسانی که تابه حال مبتلا نشده اند، امکان پذیر است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۳    
یک لاستیک پس از سقوط از یک کامیون در داخل یک تونل در استان ژجیانگ در شرق چین دو بار به یک اسکوتر سوار برخورد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
یک لاستیک پس از سقوط از یک کامیون در داخل یک تونل در استان ژجیانگ در شرق چین دو بار به یک اسکوتر سوار برخورد کرد. / Viral Vids
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۰    
برچسب ها : ایران تایر عملکرد سود
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۰    
برچسب ها : ایران تایر سود مدیرعامل
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۰    
برچسب ها : ایران تایر عملکرد سود
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۰    
برچسب ها : ایران تایر عملکرد سود
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۷    
یک شرکت نوآور نروژی که در حوزه تولید لاستیک و تایر فعالیت می کند، نخستین لاستیک بدون کربن در جهان را ساخته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نوکیان تایر فنلاند با افتتاح انبار کالاهای تولیدشده در دیتون (تنسی) نشان داد فرآیند احداث خط تولید آنها در ایالات متحده به پایان رسیده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران تایر گفت:در پروژه مهدی شهر سمنان، زمان نصب و راه اندازی فاز اول 30 مهرماه در نظر گرفته شده و پایان فاز اول از نظر عملیاتی از 1404/01/31 تعیین شده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۲    
هادی امیرشقاقی، مدیرعامل شرکت ایران تایر گفت: برای تداوم پروژه در فاز اول تکمیل بمبوری را در دستور کار داریم که تا پایان مهر ماه سال جاری راه اندازی و کامپاند را تولید خواهیم کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ایران تایر گفت: برای تداوم پروژه در فاز اول تکمیل بمبوری را در دستور کار داریم که تا پایان مهر ماه سال جاری راه اندازی و کامپاند را تولید خواهیم کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاونت اقتصادی هلدینگ انرژی گستر سینا گفت: بزرگترین چالش صنعت تایر فناوری است. دسترسی به فناوری روز دنیا سخت شده است و ما این موضوع را در مرحله تجهیز کارخانه مهدی شهر احساس می کنیم.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تولیدی ایران تایر - نماد: پتایر برای سال (دوره) مالی منتهی به 1402/12/29
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت تولیدی ایران تایر (پتایر) تغییرات ایجادشده در ترکیب اعضای هیات مدیره شرکت را برای اطلاع سهامداران اعلام کرد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
ابتلا به بیماری تب دانگ یا دِنگی در ماه های اخیر در ایران افزایش یافته است، بیماری که عامل آن گزش پشه آئدس است، پشه ای که در تایرها و آب های راکد کوچک تخمگذاری می کند و البته مسافرت به کشورهای همسایه به خصوص امارات می تواند به گسترش این بیماری در کشور دامن بزند. ...
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
هرسال امکان خرید چهار حلقه تایر با یک کد ملی، شماره شاسی و موتور وجود دارد.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۰    
شرکت تولیدی ایران تایر (پتایر) تغییرات ایجاد شده در ترکیب اعضای هیئت مدیره شرکت را به اطلاع سهامداران رساند.
به گزارش پایگاه خبری عصر خودرو به نقل از مهر، محمدرضا آل سارا اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک و روغن پنچرگیران و فیلترسازان تهران در نامه ای به لطفی زاده مشاور عالی و دستیار ویژه وزیر صمت اعلام کرد که با توجه به تعادل حاکم بر بازار تایر سواری و کاهش ضرایب وارداتی تایرهای خارجی در حال حاضر کمبودی در ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر برنامه مدیریت بیماریهای منتقله از آئدس مهاجم در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره زیستگاه پشه آئدس و سند پدافند زیستی مدیریت برنامه آئدس مهاجم در کشور توضیحاتی را ارائه کرد.
گیل خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۰۹:۳۱    
چکیده : تعمیرگاه خودرو مکانی است که مالکان خودروها برای نگهداری، تعمیرات و خدمات متنوع به آن مراجعه می کنند. این مکان ها توسط تکنسین ها و مکانیک های ماهر و با استفاده از ابزار و تجهیزات تخصصی خدماتی را ارائه می دهند که شامل تعمیرات موتور، سیستم های الکتریکی، تعویض روغن، ترمز ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۶:۳۲    
شرکت کیان تایر اولین شرکت تایرسازی در خاورمیانه و ایران است. متاسفانه چون نظارتی در بخش خصوصی و واگذاری کارخانه انجام نشد، کارخانه ما را ناجوانمردانه به بخش خصوصی واگذار کردند و عدم صلاحیت و نبود نظارت ما را به ورطه نابودی کشاند. کارگران به دلیل آنکه 6 ماه حقوق نگرفتند، دچار بحران شدند ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
افشاگری منصوری از نامه ضد کارگری دولت روحانی به شهید رئیسی محسن منصوری، رئیس ستاد جلیلی با حضور در جمع کارگران کیان تایر بیان کرد: خدا شهید رییسی را رحمت کند؛ توفیق داشتیم در معیت ایشان در همه کارخانه هایی که مشکل داشتند حضور داشته باشیم. ...
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت انواع لاستیک خودرو سواری با برند کویر، بارز، یزدتایر و ایران تایر در بازار تهران امروز چهارشنبه 13 تیرماه 1403 منتشر شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۵۶    
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع صنعتی ارتا ویل تایر با نماد "پارتا" روز یکشنبه مورخ 1403/04/31 برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
محسن منصوری رئیس ستاد انتخابات سعید جلیلی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بعد از ظهر روز سه شنبه 12 تیر ماه 1403 با کارکنان کارخانه کیان تایر دیدار و گفتگو کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۱    
در این مطلب به بزرگترین طرح توسعه شرکت تولیدی ایران تایر (پتایر) می پردازیم. این طرح که عمدتا ارزی می باشد، پروژه فاز اول افزایش ظرفیت و انتقال محل کارخانه به سمنان نام دارد.
می متالز - مدیرکل صمت استان البرز اعلام کرد که این استان در تدارک راه اندازی کارخانه تایر برای تامین نیاز های کشور است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بخش تایرسازی مجموعه بزرگ کانتیننتال افتتاحیه چهارمین مرحله توسعه کارخانه های تایر خود را در شهر هفئی چین جشن گرفت. با گسترش کارخانه های انحصاری تایر این مجموعه ظرفیت تولید سالانه تا سال 2027 به 18 میلیون حلقه تایر سواری و وانت سبک در سال افزایش پیدا می کند.
رئیس هیئت مدیره انجمن تولید و زنجیره ارزش صنایع لاستیک اعلام کرد که در حال حاضر 12 کارخانه لاستیک سازی در کشور فعال هستند و 80 درصد از نیاز کشور را تامین می کنند.
پیام خاوران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۶    
سنسور سنجش زاویه (Inclinometer) برای کاربرد در صنعت تایر در دوره فرصت مطالعاتی جامعه و صنعت، توسط دکتر ابوالفضل بیجاری، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، داخلی سازی و بومی سازی شد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
شرکت ویتوریا (Vittoria) تایر جدیدی به نام Terreno T50 را برای دوچرخه ها ساخته است که برای استفاده در زمین های ماسه ای و ناهموار مناسب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سنسور سنجش زاویه (Inclinometer) برای کاربرد در صنعت تایر، با تلاش عضو هیأت علمی و چند نفر از دانشجویان دانشگاه بیرجند بومی سازی شد.
پایگاه خبری نورا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۲۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: این استان در تدارک راه اندازی کارخانه تایر برای تامین نیازهای کشور است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ویتوریا (Vittoria) تایر جدیدی به نام Terreno T50 برای دوچرخه ها ساخته است که برای استفاده در زمین های ماسه ای و ناهموار مناسب است. این تایر به گونه ای طراحی شده که سرعت بالایی در زمین های ناهموار و ماسه ای داشته باشد.