پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۴۰Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پساکرونا»

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در آیین افتتاح دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی، گردشگری و هتل داری اصفهان بر نقش اصفهان برای ساختن دوباره گردشگری ایران پس از ایام کرونا تاکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: یک مدیر مدرسه می گوید که دانش آموز قبل کرونا با دانش آموز پساکرونا گویی دو شخص هستند و ما با یک شخص واحد برخورد نمی کنیم که قبل از کرونا او را دیده بودیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون جهان گردی واتومبیل رانی ایران گفت: این کانون، برنامه ریزی های مدون و اقدامات سازنده ای را برای اجرا در دوران پسا کرونا در نظر گرفته و شروع به اجرا کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۳۳    
دنیای اقتصاد : گاردین در مطلبی که به تازگی منتشر کرده از موزه درمانی به عنوان یکی از راهکارهای سلامت روانی افراد در دوران پساکرونا نام برده است. به نوشته این روزنامه مقام های شهر بروکسل این پروژه را به اجرا گذاشته اند تا افسردگی، استرس و اضطراب را در میان ساکنان این شهر کاهش دهند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایزدی، مشاور وزیر میراث فرهنگی گفت: توسعه کمی و کیفی گردشگری داخلی در ایام پساکرونا از برنامه های مهم پیش روی اصفهان است و گردشگری سلامت نیز در قالب سفرهای ارزان قیمت توسعه خواهد یافت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
با وجود بحران اقتصادی دوران پساکرونا و کاهش ارزش واحد پولی انگلیس، لندن بودجه نظامی خود را دو برابر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: طرف آمریکایی بارها و حتی در روزهای اخیر اعلام کرد که دارای اراده و حسن نیت لازم برای رسیدن به توافق است و به آنها گفتیم که این اراده و حسن نیت را با واقع بینی نشان دهید تا بتوانیم به نقطه توافق برسیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حدود 25 ماه از تعطیلی مدارس به واسطه شیوع کرونا می گذرد و از فردا مدارس به شرایط عادی خود بازمی گردند؛ 16 میلیون و 30 هزار دانش آموز در کلاس های درس حاضر می شوند و آموزش با همه چالش هایی که دارد از سرگرفته می شود ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در مراسم "نوای انقلاب" خطاب به معلمان و دانش آموزان گفت باید با تعامل بیشتر و همراهی با دانش آموزان به ایشان فرصت هماهنگی و رعایت آداب آموزش حضوری را بدهیم تا ان شاءلله شاهد ارتقای تاب آوری همه عوامل در مدارس باشیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- سال تحصیلی جدید در حالی از هفته آینده آغاز خواهد شد که دانش آموزان پس از 2.5 سال وقفه در آموزش حضوری، امسال در تمام مقاطع تحصیلی به صورت حضوری در کلاس های درس شرکت خواهند کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۰    
مریم خدامی گفت: دوران پساکرونا آموزش ها هیبریدی می شود یعنی با تلفیق مجازی و حضوری بسته به نیاز دانشجو، کلاس برگزار می کنیم.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۱    
رفتن به مدرسه همیشه به ویژه برای برخی کار دشواری بوده است البته به نظر نمی رسد کسی هم شوق و اشتیاقی برای رفتن به آن داشته باشد به ویژه در دوران پساکرونا که دانش آموزان ماه ها در خانه بوده اند و به کلی از مدرسه و محیط آن دور شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که بحران های اقتصادی ، کرونا و مسئله محیط زیست موجب شده تا بازار قدرتمندی بنام بازار دست دوم فروشِ های کتاب در اروپا در دوران پساکرونا ایجاد شود. راهکاری که مخاطبان در سایه گرانی کتاب آن را برگزیده اند.
سلامت نیوز / قم پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بیش از دو سال از شروع پاندمی کرونا می گذرد، در این مدت 6.5 میلیون نفر جان خود را از دست دادند. بیش از 615 میلیون نفر مبتلا و صدها میلیون نفر دچار آسیب های روانی، اقتصادی و اجتماعی شدند. اما کشورها برای حمایت از آسیب دیدگان این بحران انسانی چه کار کردند؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
علی رغم اینکه تصمیم گیران نظام آموزش عالی کشور در عمل اعتقادی به آموزش مجازی در دوران پساکرونا ندارند اما با نگاهی به خبرهای منتشرشده از سوی برخی روسای دانشگاه ها باید گفت بدنه اجرایی آموزش عالی چندان به تداوم آموزش های غیر حضوری بی میل نیست ...
شیوع کرونا تغییرات بسیاری در نحوه کار و ارتباط کسب و کارها به وجود آورد. این بحران نشان داد برای تاب آوری در پساکرونا باید انعطاف پذیر بود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۰    
مساجد پایگاه اصلی تجمع مسلمانان و محل برگزاری فعالیت های دینی، مذهبی، فرهنگی و اجتماعی است که در سه سال اخیر برنامه های این مکان مقدس دستخوش بحران کرونا قرار گرفت اما با بازگشت شرایط مطلوب هر روز شاهد رونق بیش از پیش مساجد در کردستان هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین به گفته بسیاری از کارشناسان حوزه سلامت، شیوع ویروس کرونا رو به افول است و چنانچه عزم شهروندان در رعایت دستورالعمل های بهداشتی، تکمیل سبد واکسیناسیون و استفاده از ماسک در اماکن شلوغ جدی باشد، وارد دوران پساکرونا خواهیم شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی در ژاپن سفرهای تصادفی که در آن شرکت های قطار و هواپیمایی بلیط هایی را به مقصدهایی که به طور تصادفی انتخاب شده اند ارائه می کنند، محبوب شده است.
آنا / سینا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس اعلام وزارت علوم و دانشگاه ها از فردا 27 شهریورماه سال تحصیلی جدید در بسیاری از دانشگاه ها آغاز می شود.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۱:۲۱    
جامعه به شدت نیاز به خدمات مشاوره و روان شناسی در این روزها دارد، اما برای مقابله با بیماری های روانی پساکرونا باید چه کرد؟
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۰:۱۵    
سکونت در شهرهای بزرگ و زندگی لابلای مجتمع ها و آپارتمان های بلند و بی روح، شلوغی و سنگینی ترافیک، آلودگی هوا، بحران محیط زیست و... انسان ها را کلافه و سردرگم کرده، روحیه ها فرسوده و جسم و بدن خسته ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کرونا که آمد، تا مدت ها خبری از دورهمی ها و گردش و سفر، حتی حضور در کلاس های فرهنگی، آموزشی و ورزشی نبود. حالا بعد از پشت سرگذاشتن دو تابستان سخت کرونایی، امسال دانشجویان مجالی پیدا کرده اند تا از فرصت سه ماه تعطیلات تابستانی به شکل بهتری استفاده کنند. ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم ، همزمان تولید روزانه آلومینیوم در ماه جولای 188.6 هزار تن اعلام گردید. این افزایش تولید عمدتاً به افزایش تولید در نقاط مختلف جهان با توجه به شرایط پساکرونا باز می گردد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۹    
شورای شهر ولینگتون با ارائه چالش ایجاد اقتصاد پررونق برای سه سال آینده در نظر دارد به بهبودی شرایط این شهر در دوران پساکرونا و بازگشت آن به جنب وجوش و سرزندگی پیش از کووید-19 کمک کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۲۰:۰۵    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در نظر گرفتن حقوق برای دانشجویان دوره دکترا سبب افزایش انگیزه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد می شود و از مهاجرت نخبگان جلوگیری می کند.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اکثر شرکت های خودروسازی در طول همه گیری کرونا با مشکلات عمده ای همچون کاهش تولید به دلیل اختلالات زنجیره تامین و همچنین کاهش تقاضای ناشی از قرنطینه های عمومی روبرو بوده اند ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۵    
پس از گذشت یک سال از فعالیت دولت سیزدهم و پشت سر گذاردن موج های پیاپی شیوع بیماری کرونا، فرصتی کوتاه پدید آمد تا نگاهی گذرا به تحولات دوران اخیر در دو حوزه مهم صنعت گردشگری و صنایع دستی نیاکان در پهنه فرهنگی اصفهان به عنوان بازوی اصلی اقتصاد فرهنگی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۱:۵۵    
متولیان صنعت گردشگری کشور ما با رویش اندیشه های نو در ایران و با بازنگری برنامه های از پیش تدوین شده بالادستی و پیش بینی سناریوهای منعطف تر، از فرصت بهبود این صنعت در جهان پساکرونا برای جهش گردشگری ایران بهره می برند.
میگنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش میگنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره دکتر ابراهیم رئیسی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به مناسبت برگزاری اولین همایش ملی آسیب شناسی روانی و مداخلات روانی اجتماعی در پساکرونا طی پیامی اظهار کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با بیان اینکه طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی در سال 99، آمار اضطراب و افسردگی 25 درصد در قیاس با دوران قبل از کرونا افزایش پیدا کرده بود ...
سلام نو / میگنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
کرونا در کنار آثار مهلک اقتصادی و سلامت تاثیر زیادی نیز بر روح و روان مردم جوامع گوناگون گذاشته است. حالا سازمان نظام روان شناسی کشور خبر از تدوین یک سند ملی برای این مساله داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
هتل آریو در مشهد با حضور قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هم زمان با هفته دولت افتتاح شد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
همه گیری کرونا و تعطیل شدن سراسری مشاغل و شهرها که همراه با قرنطینه های بسیار سختگیرانه ای بود باعث ایجاد تغییرات زیادی در زندگی انسان شده و در این میان کارشناسان پیش بینی می کنند تاثیرات فوق تداوم یافته و حتی در آینده کلانشهرها تاثیرگذار باشد. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک از بازگشایی مجدد مجموعه تفریحی، ورزشی و آموزشی استخر خبر داد.
میگنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اولین همایش ملی آسیب شناسی و مداخلات روان شناختی و اجتماعی کرونا و پساکرونا با حمایت قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری ( 10 و 11 شهریورماه در سالن اجتماعات وزارت کشور برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: آنچه که امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، نقش توریسم و گردشگری در دیپلماسی عمومی عصر کنونی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کشور در نشست مشترک با اعضای هیئت مدیره جامعه تورگردانان با اشاره به اینکه گردشگری از مهم ترین پیشران های رونق اقتصادی در دوران پساکروناست، گفت: آنچه که امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، نقش گردشگری در دیپلماسی عمومی عصر کنونی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، گردشگری را از مهمترین پیشران های رونق اقتصادی در دوران پساکرونا دانست و گفت: ما از نظر جذب گردشگر عقب ماندگی زیادی داریم که باید به سرعت جبران کنیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
خودروی الکتریکی ژاپنی برای عصر پساکرونا که با داشتن سقف انعطاف پذیر که این خودروی مفهومی الکتریکی دارای یک سایبان شفاف است که بالارونده است. منبع: خبرآنلاین
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آموزش مجازی قرآن در دوران کرونا در بسیاری موارد نتوانست آنچنان کارآمد باشد و افت سواد قرآنی دانش آموزان و قرآن آموزان سبب شد که بایسته هایی برای آموزش قرآن در دوران پساکرونا در مدارس و مؤسسات و مراکز قرآنی بازتعریف شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از اعطای بیش از 5 میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض به فعالان سینمایی برای جبران بخشی از خسارت های دوران کرونا و کمک اقتصاد سینمای ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کارگروه کارآفرینی فرهنگ و هنر فراکسیون کارآفرینی مجلس شورای اسلامی درباره چالش های حوزه فرهنگ و هنر در دوران پساکرونا و بررسی وضعیت آن در سبد خانوار و رسالت مجموعه در بهبود راهبرد اقتصاد فرهنگ و هنر گفت وگو کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۵    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: فصل نوینی برای آغاز پرقدرت فعالیت ها برای روابط عمومی ها در ایام پساکرونا فراهم شده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۰۸:۵۹   + ۵۵ سایت دیگر  
شفقنا- معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: همه تلاش ها بر این است که مهر متفاوتی در دوران پساکرونا شروع کنیم، بعد از 25 ماه آموزش غیرحضوری مدارس باز می شوند. این آموزش غیرحضوری نکات مثبت و منفی داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در مورد تاسیس فدراسیون آمادگی جسمانی گفت: تمام ابعاد کارشناسی شده تا بعد از دوره پساکرونا زودتر به نتیجه دلخواه برسیم.
سخت افزار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
چهارشنبه 26 مرداد 1401 برای اولین بار رویداد 3 روزه گیلان ویکند با رویکرد ترندهای فناوری در دوران پساکرونا در کارخانه نوآوری گیلان استارت خورد. این رویداد جمعه 28 خرداد به پایان رسید ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان بر اجرای برنامه های تحولی در دوران پساکرونا تأکید کرد و گفت: باید خودمان را برای یک حرکت تحولی خیلی خوب و جبران کاستی های دوران کرونایی آماده کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: هدف نشست سالانه اتحادیه مستقل حفظ انسجام تشکیلات در فضای پساکرونا است.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۲۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
در دو دهه اخیر سینمای کمدی به ویترین اصلی صنعت فرهنگ تبدیل شده است. سینمای کمدی که در آغاز برای خنده و نوعی تاثیرگذاری عاطفی و تفکر لحظه ای شکل گرفت، به مرور نوعی بی قیدی و ابتذال در گفتار و رفتار را پدید آورد و این روزها به اوج بی سامانی خود رسیده است. ...