چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۲:۵۳Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پساکرونا»

ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری با بیان این که دوران پرکاری در گردشگری پیش رو است، از مدیران استانی درخواست کرد لطمه ها و آسیب های واردشده بر صنعت گردشگری را واکاوی کنند تا اقدامات سازنده در دوران پساکرونا در دستور کار قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی برگشتن به زندگی قبل از کرونا برای عده ای از افراد آزاردهنده است؛ چرا که آنها به تنهایی و دوری از آدم ها عادت کرده اند و دوران قرنطینه موجب شده این افراد دچار اضطراب اجتماعی شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از کارشناسان گردشگری در یادداشتی چند پیشنهاد برای برنامه های گردشگری در دوران پساکرونا را مطرح کرد که در سطح ملی و بین المللی قابل بررسی هستند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۲    
ملارد (پانا)- معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ملارد بر اهمیت برگزاری نماز جماعت در مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی تأکید کرد. رضا حضرتقلی، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ملارد از برگزاری نماز جماعت پساکرونا در هنرستان ها با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۲    
خراسان رضوی - به همت سازمان علمی وفرهنگی آستان قدس رضوی ومشارکت دانشگاه رضوی کارگاه علمی آموزشی بررسی وضعیت مناسک دینی با تاکید برمقوله زیارت در دوره پساکرونا برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۰    
دوران پساکرونا فرصت مناسبی برای توسعه تولید و تجارت در آذربایجان شرقی با محوریت شرکت های دانش بنیان است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به دنبال شیوع کرونا، حضور گسترده فناوری در زندگی بشر ملموس تر شد و حالا دیگر محققان و اقتصاددانان جهان براین موضوع تأکید دارند که اگر دولت ها به دنبال بهبود وضعیت اقتصادی در دوران پساکرونا هستند راهی جز توسعه فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال ندارند که این توسعه نیز در گرو کاهش شکاف ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۶    
قرچک(پانا) - ورزش و آمادگی جسمانی یکی از ابعادی است که باعث ایجاد نشاط و سلامت در زندگی آینده دانش آموزان می شود و برای ایام پساکرونا با برنامه ریزی دقیق در مدارس باید بر این مهم دست یافت. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، پوپک عظیم پور تبریزی با اعلام این خبرگفت: در جهانی که به سرعت در حال تهی شدن از معناست، گردهم می آییم تا جشنی به پا کنیم با کودکان، نوجوانان ...
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۵    
فریال مستوفی، رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری اتاق تهران طی یاداشتی با استناد به گزارش جدید کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل متحد (آنکتاد) به روندها، سیاست ها، مشوق ها و استراتژی های جذب سرمایه در حوزه سلامت در جهان پساکرونا پرداخته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۵    
تاثیرات کووید-19 بر زندگی بشر، دست کم در یک قرن اخیر بی سابقه بوده است و بدون شک، رد پای خود را تا چند دهه آینده نیز به جای خواهد گذاشت؛ در این میان، تردد در شهرها با تغییرات زیادی مواجه شده است و به نظر می رسد آینده ترافیکی را نیز متحول کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اگرچه ممکن است در دوره پساکرونا با رونق چرخه تولید، نرخ رشد تورم به تدریج تعدیل شود، اما ازآنجا که محصولات تولیدی به ویژه در بخش مواد غذایی پاسخگوی بازار تقاضا نیست، کارشناسان معتقدند افزایش انفجاری قیمت ها دست کم تا 10 سال آینده میهمان مردم جهان خواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۵    
مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران با اشاره به همه گیری کرونا که ابعاد مختلف آن سلامت روان جامعه را به خطر انداخته،درباره نقش مدیریت شهری و دوران پساکرونا صحبت کرده است.به اعتقاد حمید چوبینه، در این شرایط،بازیابی سلامت روان دشوارتر از سلامت جسمانی است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سید حمید سجادی در حاشیه تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان با آرمان های امام راحل با تبریک فرا رسیدن روز ملی تربیت بدنی و ورزش گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- توسعه زیرساخت ها، تکیه بر خلاقیت، بهره مندی از ظرفیت فعالان گردشگری، همگرایی دستگاه ها و تغییر نگرش از جمله مواردی است که در میزگرد مهر برای توسعه گردشگری پساکرونا به آنها تأکید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۴    
گروه استان ها سلامت روان از آن دسته از مسائلی است که باید در جامعه کنونی اهمیتی دوچندان به آن داده شود، اگر جسم بیمار نیازمند پزشک و طبیب است، روان ناسالم نیز نیازمند مشاور و روانشناس حاذق است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به اینکه معادلات جهان در دوره پساکرونا تغییر خواهد کرد هشدار داد که دموکراسی در معرض حمله قرار دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۲    
اهمیت تغذیه سالم و کافی برای جهان مبتلا به کووید 19 بیش از هر زمان دیگری آشکار شده است، اما حتی در چنین شرایطی نیز بالغ بر 840 میلیون انسان در سراسر جهان با گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۰    
اختلالات روانی از جمله معضلاتی بوده که معمولاً مورد بی توجهی دولت ها قرار گرفته اند و همواره از این ناحیه نیز با مشکلات بسیاری در کشورمان مواجه بوده ایم.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۵    
ناشران ایتالیا اعلام کرده اند که بازار کتاب این کشور روند رو به رشدی دارد و زیان درآمدهای سالانه تجاری کتاب در گذشته کاهش یافته است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد از برگزاری دومین همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا و حکمرانی در جهان پساکرونا در این دانشگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با توجه به اقدام دولت انقلابی و مردمی در بحث واکسیناسیون و مدیریت بیماری کرونا، خواستار احصاء نیازهای محیط زیست کشور در شرایط پساکرونا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اسپانیا با 30 میلیارد یورو کسری بودجه در حالی به استقبال دوره پساکرونا در سال 2022 می رود که براساس اعلام صندوق بین المللی پول با بیشترین کسری بودجه (معادل 8.6 درصد) نسبت به سایر کشورهای پیشرفته اروپا مواجه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان انتقال خون کشور با اشاره به اینکه کرونا سبب افت اهدای خون شده است، گفت: میزان مصرف و نیاز به اهدای خون در پساکرونا افزایش خواهد یافت.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
احیای گردشگری بعد از رخوت 2 ساله عنوان وبیناری است که گروه تحلیل، تفسیر و پژوهش های خبری ایرنا برگزار کرده است. در این وبینار دکتر شایسته مقدس فعال گردشگری و هتلداری و استاد دانشگاه ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس / علیرضا ارجمندی امروز در نشست خبری با خبرنگاران، استان قم را استانی دارای میلیون ها گردشگر معرفی و اظهار کرد: با اطمینان به همه سرمایه گذاران وعده می دهیم که عرصه گردشگری قم در دوران پساکرونا همانند دوران قبل از شیوع کرونا، شاهد حضور انبوه گردشگران خواهد بود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۷    
مشهد- بر اساس پیش بینی های صورت گرفته ایران در دوران پساکرونا، باسیل عظیم تقاضای سفر مواجه خواهد شد این بخشی از یادداشت یوسف بید خوری معاون گردشگری خراسان رضوی برای بازار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی روسای دانشگاه ها اظهار کردند: بحران بیماری همه گیر کووید-19 منجر شده است تا جنبه های اساسی در آموزش عالی و برخی از راهکارهای مرتبط با چنین اوضاعی مشخص شود اما نگرانی درباره آینده همچنان وجود دارد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۱    
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: آموزش مجازی در دوران پساکرونا در دانشگاه ادامه خواهد داشت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
احیای شورای عالی سینما پس از نزدیک به یک دهه اولین اقدام جدی محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی برای ایجاد تحول در سینمای ایران است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ایرنا: علیرضا حقیقیان در ششمین نشست وزرای امور خارجه کنفرانس تعامل و اقدامات اعتمادساز در آسیا (سیکا) با محوریت موضوع امنیت و توسعه پایدار در آسیا بر اساس واقعیت های جدید جهان پساکرونا ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدی گفت: زادگاه شهید سلیمانی در پساکرونا ظرفیت تبدیل شدن به قطب گردشگری مذهبی را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
زندگی در شرایط عادی برای شما چطور است؟ روال عادی را چطور معنی می کنید؟ اینکه صبح از خواب بیدار شوید و صبحانه سبکی بخورید و راهی محل کار یا تحصیل شوید و بعدازظهر برای قراری دوستانه یا رسیدگی به اموری مثل خرید و کارهای خانواده وقت بگذارید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس باشگاه گردشگری فرهنگی پایدار، اکسپو 2020 دوبی را فرصت طلایی بر رونق گردشگری در پساکرونا دانست و گفت: باید از ظرفیت های این رویداد برای توسعه صنعت گردشگری به عنوان پیشران اقتصاد و دیپلماسی و تقویت صلح و امنیت در غرب آسیا استفاده شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۶    
پس از خسارت های سنگین کرونا به گردشگری استان، مسئولان امیدوارند با برنامه ریزی های صورت گرفته برای دوران پساکرونا اتفاقات خوبی در این حوزه رقم بخورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سلامت روح و روان به عنوان یکی از شاخص های پویایی و شکوفایی کشورها، نزدیک به دو سال است که با شیوع کرونا دستخوش تغییر شده تا آنجا که به گفته کارشناسان، ضرورت دستیابی به درمان آسیب های روحی و روانی در دوران کرونا و پساکرونا را دوچندان کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
این روزها دفاتر خدمات مسافرتی در حالی که به رونق گردشگری در دوران پساکرونا امید داشتند با توجه به محدودیت هایی که برای تراکنش های ماهیانه توسط بانک ها اعمال می شود، با چالش تازه ای روبه رو شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۵    
نویسنده: Jennifer Mizgata مترجم: مریم مرادخانی منبع: Fortune : مشاور عزیز، از پارسال تا الان دنبال کار هستم و با اینکه با چند جا مصاحبه کرده ام و به مرحله نهایی رفتم اما هنوز شغلی پیدا نکرده ام.کلی فرم تقاضا پر کرده ام، هم برای شغل هایی در سطح فعلی ام و هم کمی بالاتر، اما هنوز جواب نگرفته ام ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
شورای عالی فضای مجازی سند الزامات سامانه های الکترونیکی آموزش و پرورش و شاد را با دو ماده و کاملا مختصر ابلاغ کرد. بعد از این آموزش وپرورش باید بر اساس این سند که اتفاقا بر ادامه فعالیت اپلیکیشن شاد به عنوان یک ابزار کمک آموزشی در دوران پساکرونا نیز تاکید دارد، اقدام کند ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یک روانشناس اجتماعی با بیان اینکه با پایان کرونا، با سونامی ناشی از اختلالات روانی مواجه خواهیم بود، گفت: مسئولان باید از همین امروز به فکر سلامت روان مردم در دوران پساکرونا باشند تا جامعه با مشکلات جدیدی مواجه نشود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: در ابتدا شوک و بهت زدگی از شیوع گسترده بیماری و سپس، انکار از ابتلا و در پایان نیز عدم قطعیت در مورد نحوه درمان و رسیدگی به مبتلایان از عوامل تهدید سلامت روان افراد بعد از شیوع کووید-19 شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۴    
همشهری در گفت وگو با اعضای پارلمان شهری، ضرورت برنامه ریزی برای آمادگی شهر در پساکرونا را بررسی کرده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حسین میرلوحی گفت: 99 درصد افرادی که در اثر کرونا فوت می کنند، واکسن دریافت نکرده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۶    
سنندج – رئیس جامعه هتل داران استان کردستان افزایش حمایت های دولت از مراکز اقامتی و هتل های استان کردستان در دوارن پساکرونا را یکی از نیازهای لازم و ضروری برای این قشر عنوان کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۲۴    
مدیر گروه روانشناسی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: مشابه فرآیند شناسایی، جداسازی و مراقبت جسمی از مبتلایان کرونا، غربالگری سلامت روان در جامعه برای کاهش صدمات روانشناختی از این ویروس نیز ضرورت دارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۱    
حاجی محمدی گفت: در حال حاضر بیش از 60 درصد از جمعیت استان قزوین واکسینه شده اند و همین موضوع نوید بخش روزهای خوب و پرفروغ برای صنعت نمایشگاهی کشور است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بیش از 18 ماه است که بیماری کرونا بخش های زیادی از زندگی افراد جامعه را تحت تاثیر تبعات منفی خود قرار داده است که تبعات این آسیب ها تا سال ها در جامعه باقی می ماند و جبران تبعات آن، زمان بر خواهد بود و به زعم کارشناسان مشکلات روانی ناشی از بحران کرونا ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
روایت مرکز پژوهش های اتاق ایران از شامخ کل اقتصاد در شهریورماه، از فعال شدن اغلب کسب وکارها پس از محدودیت های اخیر کرونا در سایه مشکلات بزرگ و شرایط نامساعد حکایت دارد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
بانک آینده و شرکت رفاه و گردشگری تأمین (هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی- هگتا) با انعقاد تفاهم نامه ای، بر تقویت و گسترش همکاری های مشترک، تأکید کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
روایت مرکز پژوهش های اتاق ایران از شامخ کل اقتصاد در شهریورماه، از فعال شدن اغلب کسب وکارها پس از محدودیت های اخیر کرونا در سایه مشکلات بزرگ و شرایط نامساعد حکایت دارد.