چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۷May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پساکرونا»

ایبنا   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دکتر سعید حسام پور، مدیر مرکز مطالعات ادبیات کودک دانشگاه شیراز و دبیر علمی این همایش، خبر داد: امسال هشتمین همایش ملی ادبیات کودک را در روزهای 29و30 اردیبهشت ماه، با عنوان ادبیات کودک: پساانسان گرایی، پساکرونا و جهان در شرایط مجازی برگزار می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: به طور طبیعی دانشگاه ها در ابتدا آمادگی کافی برای برگزاری آموزش های مجازی برای همه دانشجویان را نداشتند و به همین دلیل در ابتدای این دوره یعنی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 شرایط سختی پیش روی استادان و دانشجویان قرار گرفت.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۵۴    
قلعه سب از جاهای دیدنی سراوان و قلعه های تاریخی سیستان و بلوچستان است که در جنوب شرقی این استان واقع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی محققان معتقدند، مدارس بعد از پایان همه گیری بیماری کووید- 19 از فرهنگ تدریس به فرهنگ یادگیری تغییر پیدا خواهند کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رشد تجاری دبی در نتیجه دسترسی به واکسن ها به قبل از کرونا بازگشت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
فلزات صنعتی تحت تاثیر چشم انداز احیای بخش تولید در دوران پساکرونا درخشش چشمگیری پیدا کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز -ایرنا- رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت:حتی اگر کرونا از تمام دنیا رخت بر بندد، باز هم می توانیم از تجربه آموزش غیرحضوری و ابزارهای مربوط به فناوری اطلاعات برای پیشبرد اهداف آموزشی بهره ببریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان نظام روانشناسی گفت: در مواجهه با شیوع موج چهارم کرونا، سلامت روان مردم را خوب ارزیابی نمی کنم و در پساکرونا وضعیت بدترهم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شیراز -ایرنا- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شیراز گفت: آموزش الکترونیکی و مجازی بازخورد و پتانسیل های بسیار خوبی دارد که پس از دوران کرونا هم می توان از این ظرفیت ها برای پیشبرد فرآیند یادگیری و یاددهی و ارتقای کیفیت آموزشی استفاده کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۴    
فیلم های آماده به اکران سال جاری نشان می دهد که قرار است سینمای کرونازده و فاصله دار از جریان سنتی و رسمی هالیوود که برای مردم آمریکا رؤیابافی می کرد بار دیگر به سینما با قدرت تمام بازگردد. با فیلم های 2021 می توانید در این گزارش آشنا بشوید.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
با شیوع کرونا و از بین رفتن مشاغل، زنان در سال گذشته، 1.6 برابر مردان از بازار کار خارج شده اند. حدود 70درصد از شاغلانی که به دلیل کرونا شغل خود را از دست داده اند، بانوان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - اهتزاز پرچم فلسطین در شهرها همزمان با روز قدس، واژگونی اتوبوس حامل معدن چیان در مینودشت ،تصویب لایحه منطقه آزاد اینچه برون در مجمع تشخیص مصلحت نظام و افزایش زباله عفونی در دوران پساکرونا از جمله رویدادهای خبری هفته گذشته گلستان بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع)، مقاوت اسلامی را یک اصل اصیل قرآنی دانست که بر پایه رحمت و اخلاق و حقوق بشری است و عنوان کرد: انقلابیون عالم نباید فکر کنند در دوران پساکرونا دیگر نسبت به مسئله قدس مسئولیتی ندارند.
بسیاری از شهرهای بزرگ و آلوده جهان در سال اول کرونا به یک دلیل مشخص، از آلودگی نفسگیر نجات پیدا کردند اما این دستاورد کاملا موقت است مشروط به آنکه سبک زندگی کرونایی شهروندان در پساکرونا نیز دست کم از بابت رفت و آمدها، ادامه پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - هم زمان با بهبود شرایط اقتصادی پساکرونا و تأکید جو بایدن بر استفاده آمریکایی ها از محصولات آمریکایی،پارلمان اروپا نیز در حال تنظیم قانونی برای مقابله به مثل است، تا راه ورود به بازار این قاره را بر شرکت های آسیایی و آمریکایی که مانع از ورود شرکت های اروپایی می شوند، سد کند.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با شیوع بیماری کرونا کلیه اقشار جامعه تحت تأثیر این ویروس قرار گرفته، حالا نه تنها دانشگاه ها و مدارس بسته شده و با حضور مجازی در کلاس ها زندگی جوانان با سبکی جدید روبه رو شده است، بلکه می توان گفت تمامی این قشر از جامعه از تفریحات خود نیز بازمانده اند ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اکونومیست با توجه به رویدادهای تاریخی گذشته، سه پیش بینی از جهان پساکرونا ارائه می دهد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۳    
سبک گردشگری مردم، اغلب از یک سال تا سال بعدی تغییر پیدا می کند، که با توجه به شرایط کرونا و خاموشی درازمدت این صنعت، پیش بینی می شود تمایلات مردم نسبت به گردشگری در سال جاری، به طور قابل توجهی دستخوش تحولات ناشی از سبک زندگی کرونایی شود.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۱    
اگرچه گوگل یکی از اولین شرکت هایی بود که کارمندان خود را دورکار کرد، ولی این شرکت حالا در تلاش است تا هرچه زودتر نیروها را به دفاتر برگرداند. گوگل می خواهد با ترکیبی از فاصله گذاری اجتماعی، وایت بردهای دیجیتال ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
گوگل مشغول بازطراحی دفاتر خود برای دوران پس از قرنطینه کووید 19 است و برنامه هایی بلندپروازانه برای تغییر دفاتر خود دارد اما برخی از این طرح ها پیچیده به نظر می رسند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۶    
کرونا جهان را متحول کرد اما با کشف واکسن کووید -19 این احتمال وجود دارد که به زودی همه شرایط به روال عادی باز گردد هر چند بسیاری از مردم و محققان بر این باورند که دنیای پساکرونا دیگر مانند ما قبل آن نخواهد بود و بعضی از تغییرات روال دائمی به خود خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی بیماری همه گیر کووید- 19 منجر به اعمال محدودیت های سفر شده و تاثیر زیادی بر گردشگری ایجاد کرده است، با این حال با شروع برنامه واکسیناسیون، بسیاری از کشورها امیدوارند در آینده ای نزدیک سفرها را دوباره آغاز کنند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: حمیدرضا جعفریان رییس سازمان سینمایی حوزه هنری ضمن اشاره به چالش های سینما در دوران پساکرونا و قدرت گرفتن فضای مجازی و شبکه خانگی، از انفعال سیاست گذاران در این حوزه انتقاد کرد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۰۷    
این استاد دانشگاه گفت: کرونا سرآغاز یک تغییرات ادامه دار است و ما وارد عصری شدیم که فضای سایبری علی الخصوص هوش مصنوعی دنیا را متحول خواهد کرد. اشاره؛
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه ها یکی از بسترهای وحدت بوده و یقیناً در دوران پساکرونا با حضور همدلانه، فضای وحدت، همبستگی و همنشینی تقویت خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۶    
کرونا دنیا را با بحران اجتماعی و اقتصادی و پیامدهای بسیاری مواجه کرده است. بخشی از این پیامدها، معطوف به تغییرات رفتاری در سطح خرد هستند مانند ماسک زدن، پرهیز از دست دادن، پرهیز از همه آداب بدنی روابط صمیمانه و حتی فاصله فیزیکی از دیگران؛ رفتارهایی که علی رغم ظاهر کوچک و محدودشان، بسیار کلیدی هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۷    
مقامات ارشد هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان، از آغاز فعالیت های خلاقانه خود برای احیای زندگی در حومه ها و مراکز شهری خبر داده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۵    
حجت الاسلام نیستانی با اشاره به ظرفیت عظیم و مردمی کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: در دوران پساکرونا می توان در بخش های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی از ظرفیت این شبکه مردمی بهره برداری کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گسترش ویروس کرونا لطمه هایی جبران ناپذیر بر کره خاکی و ساکنانش وارد کرده، با این حال، پیامدهای مثبتی نیز از خود بر جای گذاشته است؛ مقامات در اغلب نقاط دنیا متأثر از شرایط ناشی از شیوع این بیماری همه گیر در تلاشند شهرهایی پایدارتر و هوشمندتر از قبل طراحی کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۴    
کانادا در جهان به کشور شهرنشین شهرت دارد چرا که بیش از 80 درصد جمعیت 38 میلیون نفری آن در شهرها و حدود یک سوم آن ها در کلانشهرهای تورنتو، مونترال و ونکوور سکونت دارند؛ با این وجود، کانادا یکی از کم تراکم ترین نقاط دنیا به شمار می رود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
شیوع کرونا اکثر کسب وکار ها را با چالش مواجه کرد و مراکز خرید تجاری نیز از این آسیب مصون نماندند. این مراکز به واسطه قرارگیری در فهرست کسب وکار های پرخطر، ناچار به تعطیلی هستند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سن خوزه، در کالیفرنیای آمریکا، به زودی میزبان پارکی عمودی خواهد بود که با طراحی اعجاب انگیز خود، گرایش مردم به فضاهای عمومی در پساکرونا را افزایش خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- براساس گزارش ها و تحقیقات انجام شده، کشورهای ثروتمند در منطقه آسیا-اقیانوسیه احتمالا زودتر از کشورهای فقیر از تاثیرات همه گیری ویروس کرونا بر روی اقتصادشان رهایی یافته و به سمت بهبود اقتصادی می روند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زیرساخت های گردشگری در شهرستان سامان برای جذب گردشگران و مسافران به خصوص در دوران پساکرونا مطلوب و مناسب است.
مطالعات اخیر محققان پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری بر روی ژن های دخیل در بروز بیماری کرونا نشان می دهد که مواد افیونی و مصرف خوراکی الکل اثری در جلوگیری از ابتلا به این بیماری ندارد و جامعه می بایست به رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی توجه ویژه داشته باشند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۴۱    
شیوع کرونا و حرکت دانشگاه ها به سوی آموزش مجازی، کارایی مراکز آموزش عالی را در حد سایت های تولید مدرک کاهش خواهد داد، مگر این که این مراکز راهکاری برای ادامه فعالیت های خود در پساکرونا پیدا کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
محمد حاتمی گفت: 5 تا 6 ماه دیگر با آغاز دوران پساکرونا نرخ شیوع اختلالات روانی به شدت افزایش پیدا کند هرچند همین الان هم کادر درمان، اقشار آسیب پذیر به خصوص کودکان و نوجوانانی که در قرنطینه بودند از لحاظ روحی بسیار آسیب دیدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در یکصدو یکمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان که به صورت فوق العاده برگزار شد، ساز و کار رسیدگی به ترک فعل دستگاه های اجرایی به موجب ماده 576 قانون مجازات اسلامی وراهکارهای تسویه دیون دستگاه های دولتی و اجرایی به فعالان اقتصادی بخش خصوصی مورد بررسی قرارگرفت ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: واحدهای دانشگاهی باید بهترین شرایط را برای استقبال و حضور دانشجویان پس از ایام کرونا فراهم کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۴    
پاندمی کرونا وابستگی زیاد زندگی شهری به فعالیت کارکنان بخش های غیررسمی را به تصویر کشید و نشان داد که این افراد در مقابل بحران هایی نظیر کووید -19، بیشترین آسیب را متحمل می شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه امروز باید جهان پساکرونا را ببینیم، گفت: ما نمی دانیم پایان این ویروس کجاست و چه زمانی تمام می شود و نمی دانیم آیا این ویروس با واکسن حل می شود یا خیر.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت با بیان اینکه پهنای باند در دولت یازدهم 32 برابر افزایش یافته، توسعه اقتصاد دیجیتال و دولت الکترونیک را از جمله مسائل مهم پساکرونا دانست. *** اقتصاد دیجیتال از جمله مسائل مهم پساکرونا ...
ملیت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه ما برجام پلاس نمی خواهیم، گفت: ما دنبا زیاده خواهی نیستیم اما اجرای عین سند برجام را می خواهیم، نه یک کلمه زیادتر و نه یک کلمه کمتر.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه ما برجام پلاس نمی خواهیم، گفت: ما دنبال زیاده خواهی نیستیم اما اجرای عین سند برجام را می خواهیم، نه یک کلمه زیادتر و نه یک کلمه کمتر.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۵    
نمایشگاه خودرو شانگهای 2021 به عنوان نخستین رویداد خودرویی در دوران پساکرونا میزبان خودروسازان کوچک و بزرگ چینی و غیرچینی است. یکی از این خودروسازان برند چری است که محصولات آن سال ها است در بازار کشورمان حضور دارند ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
خلیج فارس: روانشناس و دانشیار گروه روان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: یکی از عوامل اساسی در این دوران سخت کرونایی ایجاد افسردگی در افراد است که به طور کلی در همه خانواده ها علائم افسردگی مشاهده می شود.
پژوهشکده فضای مجازی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۵    
فروش اینترنتی در ماه های اخیر افزایش زیادی پیدا کرده است و در نتیجه باعث ایجاد رشد گسترده ایی در بخش تجارت الکترونیک شده است. اگر قرار باشد عادت های جدید خرید در دنیای واقعی و به خصوص در دوران پساکرونا ریشه دوانده و باقی بماند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۸    
خوبی زاده با اشاره به خدمات اجتماعی اقتصادی کانون های مساجد در دوران شیوع کرونا، گفت: رویکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد در آ ینده باید حمایت از مشاغل و کارآفرینی باشد تا به رونق اقتصادی کمک کند.