یکشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۴:۵۷Sep 2020 27

جدیدترین‌های «کارگزار ناظر»

 
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۶    
برخی از سهامداران از عملکرد کارگزاری که پیشتر انتخاب کرده بودند راضی نیستند و تمایل دارند تا کارگزاریشان را تغییر دهند. در ادامه نحوه تغییر کارگزار ناظر سهام عدالت را برایتان توضیح دادیم.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پیرو اطلاعیه شماره 2111/الف/99 مورخ 1399/06/17 این شرکت، شنبه مورخ 1399/06/22 اوراق اسناد خزانه اسلامی با تاریخ سررسید 1401/11/10، برای اولین بار پس از پذیرش در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران در نماد (اخزا9031) عرضه می گردد ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تغییر کارگزار ناظر از میانه هفته جاری آغاز شده، اما طبق گفته مدیر فنی سهام عدالت همه سهامداران نمی توانند کارگزار ناظر خود را تغییر دهند؛ چه کسانی می توانند این کار را انجام دهند؟
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سیدمحمد فرهانیان در گفتگو با برنامه بازار تهران درباره امکان تغییر کارگزاران توسط سهامداران گفت: در صورتیکه سهامداران سفارش گذاری نکرده باشند می توانند کارگزار ناظر خود را تغییر دهند؛ اما پس از انجام سفارش گذاری امکان تغییر کارگزار ناظر به دلیل وظیفه وی در قبال انجام سفارشات وجود ندارد. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۵    
تغییر کارگزار ناظر که درخواست برخی از فروشندگان سهام عدالت بود امکانپذیر شده است. اما در چه شرایطی نیاز به تغییر کارگزار ناظر است؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خودرو های سرگردانی که پلاک نمی شوند!، ثبات قیمت مرغ و امکان تغییر کارگزار ناظر سهام عدالت از اخبار اقتصادی امروز است.
محمود حسنلو، مدیر فنی سهام عدالت گفت: امکان تغییر کارگزاری ناظر سهام عدالت به صورت کاملا بر خط فراهم شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر فنی سهام عدالت گفت: امکان تغییر کارگزاری ناظر سهام عدالت به صورت کاملا بر خط فراهم شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد: فروشندگان سهام عدالت که قصد فروش مابقی سهام از طریق کارگزاری دیگری دارند از امروز می توانند کارگزار ناظر را تغییر دهند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برخی از سهامداران از عملکرد کارگزاری که پیشتر انتخاب کرده بودند راضی نیستند و تمایل دارند تا کارگزاریشان را تغییر دهند. در ادامه نحوه تغییر کارگزار ناظر سهام عدالت به مفید و سایر کارگزاری ها را برایتان توضیح داده ایم.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۴۱   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد: فروشندگان سهام عدالت که قصد فروش مابقی سهام از طریق کارگزاری دیگری دارند از امروز می توانند کارگزار ناظر را تغییر دهند. ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرابورس از زمان گشایش نماد شرکت بیمه تجارت نو در بازار دوم معاملات این بورس و لزوم تعیین کارگزار ناظر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۷    
تهران- ایرناپلاس- وزیر اقتصاد از دارندگان سهام عدالت که با تأخیر در دریافت مبلغ فروش 30 درصد اول سهام خود مواجه اند خواسته این تأخیرها را به وزارت اقتصاد اطلاع دهند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اختلال در سامانه معاملات برخط کارگزاری ها موجی از انتقادات سهامداران را به دنبال داشته است.کارگزاری هایی که بیشترین سهم از معاملات آنلاین را در اختیار دارند به جهت تعداد زیاد مشتری بیشترین شکایات را دارند ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۷:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی سهامداران می توانند از هفته آینده کارگزار ناظر خود را عوض کنند و درخواست فروش 30 درصد دوم سهامشان را به کارگزاری مدنظر خود بدهند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۰۵    
امروز مطالبی همچون دلار در این صرافی ها 400 تومان گران تر شد، عرضه اولیه امین بخریم یا نخریم؟، تغییر کارگزار ناظر سهام عدالت به تعویق افتاد، عقب نشینی بورسی ها از وام مسکن، سهامداران بترانس 35 تومان سود می گیرند، 140 شرکت جدید آماده ورود به بورس می شوند ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
قرار بود این هفته طی جلسه ای درباره تغییر کارگزار ناظر در فروش سهام عدالت تصمیم گیری شود که ظاهرا جمع بندی نهایی انجام نشده و به هفته آینده موکول شده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
برخی از سهامداران سهام عدالت از عملکرد کارگزاری که انتخاب کرده اند ناراضی و خواستار تغییر آن هستند که طبق اعلام شرکت سپرده گذاری قرار است جلسه ای در این خصوص در اوایل هفته آینده تشکیل شود و این احتمال وجود دارد که سهامداران بتوانند کارگزار ناظر خود را تغییر دهند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در اطلاعیه ای اعلام کرد: مشکلات زیر ساختی و دسترسی های لازم به کارگزاران برطرف شده است و سهامداران با تماس با مراکز سهام عدالت با شماره تلفن 1569 می توانند از کارگزار ناظر خود مطلع شوند. تاریخ انتشار: 11:09 - 07 مرداد 1399 ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سهامداران محترم سهام عدالت می توانند از امروز هفتم مردادماه برای پیگیری فرایند فروش سهام خود به کارگزار ناظر خود مراجعه کنند.
آنا / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
سهامداران سهام عدالت از امروز می توانند برای فروش سهام به کارگزار خود مراجعه کنند.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار، اطلاعیه ای را در خصوص برطرف شدن مشکلات پاسخگویی کارگزاری ها در زمینه فرایند آزادسازی سهام عدالت صادر کرد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۹:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- سطح مطلوب همکاری های بانک شهر با شهرداری ها تنها به سبب میزان شناخت مناسبی است که از نحوه فعالیت های یکدیگر دارند،بر همین اساس استفاده بیشتر از ظرفیت ها و خدمات بانک شهر در دستور کار مدیریت شهری اردبیل قرار دارد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سهامداران محترم سهام عدالت می توانند از روز هفتم مردادماه جاری برای پیگیری فرآیند فروش سهام خود به کارگزار ناظر خود مراجعه کنند.
شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد: در راستای افزایش شفاف سازی و رفع مشکلات سهامداران عدالت، رایزنی هایی با بانک ها و شرکت های کارگزاری انجام شده است تا آنها پاسخگوی سوالات فروشندگان 30درصد از سهامداران عدالت باشند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۷۳ سایت دیگر  
سهامداران محترم سهام عدالت می توانند از روز هفتم مردادماه جاری برای پیگیری فرایند فروش سهام خود به کارگزار ناظر خود مراجعه کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون رشد 296 درصدی سود عملیاتی صنایع کاغذسازی کاوه، کارگزار ناظر کیست؟ بازدهی بورس، ارز و طلا از ابتدای سال، "سمگا" جزء 20 شرکت نخست فرابورس به لحاظ ارزش معاملات، ریزش 2000 تومانی دلار در یک ساعت، خساپا را بخریم، بفروشیم یا تنها نظاره گر باشیم؟، مروری بر عملکرد 9 ماهه یک شرکت سیمانی ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۰    
اگر تنها در یک کارگزاری حساب معاملاتی داشته باشید و تمامی خرید و فروش های خود را با همان حساب معاملاتی انجام دهید؛ کارگزار ناظر شما همان کارگزاری است که با آن کار می کنید.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
درحال حاضر بسیاری از دارندگان سهام عدالت پس از انتخاب کارگزاری ناظر خود تمایل دارند تا کارگزار ناظر را تغییر دهند. اما هنوز این دسترسی برای دارندگان سهام عدالت فراهم نشده است.
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه ای، فرایند آگاهی سهامداران سهام عدالت از کارگزار ناظر خود را اعلام کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دارندگان واحدهای دارایکم با توجه به نحوه ثبت نام خود باید اقداماتی را انجام دهند. صاحبان واحدهای این صندوق لازم است تا ابتدا به دریافت کد بورسی اقدام کنند و پس از آن کارگزار ناظر خود را انتخاب نمایند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۲    
یک کارگزاری در پیامی به سهامداران، به شش سوال مهم در این باره پاسخ داده که در ادامه سوالات و توضیحات آن را می توانید بخوانید.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نبض بازار . سهام خریداری شده صندوق دارایکم را میتوانید با پیروی از 6 مرحله زیر در سبد بورسی خود ببینید. 1) ورود به پنل کارگزاری 2) کلیک بر روی گزینه تغییر کارگزار ناظر 3) جستجو نماد دارایکم 4)انتخاب گزینه آخرین معامله در این کارگزاری صورت گرفته است 5) نوشتن خریداری از طریق بانک با
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ روز شنبه (هفتم تیرماه) اعلام شد که دارا یکم قابل معامله است و افرادی که دارا یکم در سبدشان ننشسته است، باید کارگزار ناظر را انتخاب کنند. در واقع از آنجاکه برخی دارا یکم را از طریق شبکه بانکی خریداری کرده اند باید گزینه کارگزار ناظر خود را تغییر دهند. ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد روز شنبه (هفتم تیرماه) اعلام شد که دارا یکم قابل معامله است و افرادی که دارا یکم در سبدشان ننشسته است، باید کارگزار ناظر را انتخاب کنند. در واقع از آنجاکه برخی دارا یکم را از طریق شبکه بانکی خریداری کرده اند باید گزینه کارگزار ناظر خود را تغییر دهند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
دارندگان واحدهای صندوق های واسطه گری مالی یکم که دارای کد معاملاتی هستند، برای اضافه کردن نماد این واحدها به پرتفوی خود باید پس از ورود به پنل کاربری، روی گزینه تغییر کارگزار ناظر کلیک کرده و نماد "دارا یکم" را ثبت کنند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمود گودرزی، با تاکید بر اینکه دارایکم از امروز قابل معامله است، اظهار کرد: افرادی که دارایکم در سبدشان ننشسته است، باید کارگزار ناظر را انتخاب کنند ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برای تغییر ناظر سهم خود کافیست از منوی درخواست ها روی گزینه تغییر کارگزار ناظر کلیک کنید و پس از وارد کردن نام سهم مورد نظر خود برای تغییر ناظر. روی تصویر فرم کلیک کنید و گواهی انتقال سهام خود را به درخواست خود پیوست کنید.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۰۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فرابورس از بازگشایی نماد بیمه زندگی خاورمیانه در بازار اول معاملات از یک تیر ماه خبر داد و اعلام کرد: قابلیت معامله سهام این شرکت منوط به تعیین کارگزار ناظر است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نیما ملایی روز یکشنبه در نخستین نشست خبری پس از برگزاری مجمع عمومی شرکت پدیده و انتخاب اعضای هیات مدیره جدید توسط سهامداران در جمع خبرنگاران گفت: نماد پدیده از روز شنبه 20 اردیبهشت ماه جاری گشایش می یابد. ...
اخبار رسمی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۶    
سه شنبه 98/9/12 ، اصفهان , (اخبار رسمی) : در سامانه معاملات بازار بورس اوراق بهادار، دارایی سهامداران در هر یک از نمادهای معاملاتی زیر نظر یک کارگزار قرار خواهد گرفت که به آن کارگزار ناظر گفته می شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پیرو اطلاعیه شماره 1557/الف/98 مورخ 1398/08/06 این شرکت، روز شنبه مورخ 1398/08/11 اوراق اسناد خزانه اسلامی با تاریخ سررسید 1401/03/18، برای اولین بار پس از پذیرش در بازار ابزار های نوین مالی فرابورس ایران در نماد "اخزا 8141" عرضه می شود ...
بورس نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۵    
عرضه اولیه اسنادخرانه اسلامی در نماد اخزا7141 و تعیین کارگزار ناظر فردا چهارشنبه انجام خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
پیرو اطلاعیه شماره 1336/الف/97 مورخ 1397/08/22 این شرکت، فردا یکشنبه مورخ 1397/08/27 اوراق اسناد خزانه اسلامی عرضه می شود.