سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۹:۴۹Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تقسیم سود»

بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۵    
بله دیگه امیدواریم که مسئولانشون هم حقوق نگرفته باشند! وقتی فلان مشاور پیغام میده به مدیرش که "بورس" بخرید منظور نماد شرکت بورس نبودهآ دیگه فاتحه بسیاری از مشاوره ها رو بخونید! صعود برای یکی ؛ اصلاح برای همه تقسیم سود 90 درصد!!!! نرخ تنزیل 28 درصد!!! دیوونه خونه است رسما ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: با اجرای صحیح بانکداری بدون ربا و تعیین نرخ سود بر مبنای بازدهی، عدالت در تقسیم سود بین سپرده سرمایه گذاران و بانک بر قرار خواهد شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت تهیه و تولید خاک نسوز استقلال آباده کباده ، پس از برگزاری مجامع عادی به طور فوق العاده و عمومی عادی سالیانه نوبت دوم صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، آماده انجام معامله می باشد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۲    
نماد معاملاتی شرکت تولید محور خودرو خمحور پس از برگزاری مجامع عمومی فوق العاده مبنی بر افزایش سرمایه و عمومی عادی سالیانه مبنی بر تقسیم سود نقدی آماده انجام معامله می باشد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت پالایش نفت شیراز در تاریخ 1400/04/29برگزار شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت لبنیات پاک غپاک پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بدون تقسیم سود نقدی آماده انجام معامله میباشد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه دی روز گذشته در حالی مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده خود را برگزار کرد که با تقسیم سود قابل قبول و تصویب افزایش سرمایه، کام سهامداران خود را شیرین کرد و چشم انداز خود یعنی تبدیل شدن به پر بازده ترین شرکت صنعت بیمه را محقق نمود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۹:۰۰    
امروز مطالبی همچون یورو 32 هزار تومانی در بازار، بورس در روز های آینده چگونه خواهد بود؟، تحلیل فسرب | حمایت جدی سهم بر روی چه قیمتی است؟، خبری مهم برای تقسیم سود سهامداران شستا، ده خبر تاثیرگذار بر بورس چهارشنبه 3 شهریور | آغاز معاملات یک نماد جدید، زمان دقیق بازگشایی حگردش مشخص شد ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۲:۲۶    
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس تصمیمی که برای تقسیم سود سهام شستا در مجمع گرفته خواهد شد سود همه سهامداران به ویژه سهامداران خرد، تضمین شده و به آنها پرداخت می شود.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۰:۰۱    
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس تصمیمی که برای تقسیم سود سهام شستا در مجمع گرفته خواهد شد سود همه سهامداران به آن ها پرداخت می شود.
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس تصمیمی که برای تقسیم سود سهام شستا در مجمع گرفته خواهد شد سود همه سهامداران به ویژه سهامداران خرد، تضمین شده و به آنها پرداخت می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۳۵    
سازمان بورس و اوراق بهادار نسبت تغییرات هیات مدیره و درخواست های سازمان تأمین اجتماعی واکنش نشان داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
با برگزاری مجمع سالانه تاپیکو ، ضمن تصویب صورت های مالی مقرر شد 193 تومان سود برای هر سهم تقسیم شود.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) امروز برگزار شد و به ازای هر سهم 193 تومان سود تقسیم کرد. مجمع اعلام کرد شرکت 15745 میلیارد تومان سود قابل تقسیم دارد که از آن 15729 میلیارد تومان تقسیم شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
احسان رضاپور نیکرو فعال بازار سرمایه بازار طی 9 ماه منتهی به پایان اردیبهشت ماه 1400 روند نزولی را پیمود و پس از چالش ها و آزمون و خطاهایی که بر بازار سرمایه گذشت ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در مجامع عمومی عادی سالیانه شرکت ها که روز گذشته برگزار شد، اکثر شرکت ها به دلیل زیان ده بودن، سودی به سهامدارانشان ندادند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۴    
پیشنهاد می کنم با توجه به وضعیت سودآوری شرکت های پرتفوی سهام عدالت، تقسیم سود در این شرکت ها به شیوه دیگری انجام شود تا سهامداران با دریافت سود سهام عدالت(حتی به میزان اندک)، انگیزه ای برای نگهداری سهام عدالت خود داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین، هلدینگ دارویی شستا دوشنبه 18 مرداد ماه 1400 برگزار شد.
خرد و کلان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
با توجه به انتشار اطلاعیه بازگشایی نماد ملت در کدال، نماد معاملاتی شرکت بیمه ملت ملت بدون محدودیت نوسان قیمت و با استفاده از مکانیزم حراج به تابلوی بورس بازگشت. ...
نماد معاملاتی شرکت بیمه ملت ملت با صدور اطلاعیه ای از سوی این شرکت بازگشایی شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۱    
نماد معاملاتی شرکت خدمات فنی فولاد یزد خفولا پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، آماده انجام معامله می باشد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت گروه کارخانجات صنعتی تبرک پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، آماده انجام معامله می باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حمید اسلامی منوچهری : درروزهای پایانی تیرماه امسال، بانک های بورسی، مجامع خود را با تقسیم حداقل سود برای سهامداران به پایان بردند. بر اساس اطلاعات منتشر شده از مجمع عمومی بانک های یاد شده و مقایسه آن با اطلاعات انتشار یافته از مجامع گروه های حاضر در بورس، گروه بانکی ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۱    
مجمع عمومی شرکت صنعتی دوده فام در تاریخ 1400/04/31 برگزار شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۲۶    
دوشنبه 10 مرداد ماه، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد مبارکه برگزار شد و سهامداران این شرکت تقسیم سود 400 ریالی به ازای هر سهم را تصویب کردند.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
شرکت بیمه دی روز گذشته در حالی مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده خود را برگزار کرد که با تقسیم سود قابل قبول و تصویب افزایش سرمایه، کام سهامداران خود را شیرین کرد و چشم انداز خود یعنی تبدیل شدن به پر بازده ترین شرکت صنعت بیمه را محقق نمود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت گروه اقتصادی کرمان خودرو خکرمان پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، آماده انجام معامله می باشد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۷    
مجمع عمومی شرکت کارخانجات مخابراتی ایران در تاریخ 1400/05/09 برگزار شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت کیسون پس از افشا اطلاعات با اهمیت گروه الف و برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، آماده انجام معامله می باشد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت بیمه حکمت صبا وحکمت پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، آماده انجام معامله می باشد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت ریل سیر کوثر در تاریخ 1400/04/28 برگزار شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماد های معاملاتی شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد بمیلا و شرکت بیمه تعاون وتعاون پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، آماده انجام معامله می باشند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه سامان، با حضور بیش از 80درصد صاحبان سهام برگزار شد و صورت های مالی منتهی به 30 اسفند سال 1399 با اکثریت آرا به تصویب رسید ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مجمع عمومی عادی سالانه بانک کارآفرین 29تیرماه سال جاری با حضور اکثر صاحبان سهام برگزار شد. در این مجمع مقرر شد با توجه به روال ثبت افزایش سرمایه بانک در ابتدای مردادماه و سود قابل توجهی که این بانک در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1399 داشته است ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۰۷    
شرکت های سهامی عام که سودده هستند سالیانه یکبار اقدام به توزیع سود نقدی می کنند. این سود نقدی، حاصل از عملکرد شرکت است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - بورس هفته گذشته با روندی مثبت به کار خود پایان داد و شاخص کل در محدوده یک میلیون و 316 هزار واحد قرار گرفت. در روز های گذشته مجامع شرکت های بورسی و تقسیم سود های آن ها به روند بازار کمک کردند. اما در روز های گذشته کدام شرکت ها سود تقسیم کردند؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت بیمه زندگی خاورمیانه بخاور پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم و مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام و مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان، آماده انجام معامله می باشد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت فرابورس ایران فرابورس پس از برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده صاحبان سهام و تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و اعمال تصمیمات مذکور در سامانه معاملات و همچنین تقسیم سود نقدی هر سهم،آماده انجام معامله می باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت های نبروگاهی در سال 99 به طور متوسط 61درصد از درآمد هر سهم خود را توزیع کردند. در چهار سال گذشته مجمع مبین بیشترین سود تقسیمی را در بین شرکت های نبروگاهی توزیع کرد و مجمع بجهرم ترجیح داد درصد کمتری از سود خالص هر سهم خود را تقسیم کند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی شرکت بیمه سامان برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 روز پنج شنبه 31 خرداد ماه سالجاری برگزارشد. بر اساس این گزارش، سود خالص هر سهم شرکت بیمه سامان در سال مالی منتهی به اسفند 99معادل4,266 ریال و سودنقدی بابت هرسهم هم1,000 ریال اعلام شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماد معاملاتی (شپنا)، (شتران) و (شبریز) پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه مبنی بر تقسیم سود نقدی آماده انجام معامله می باشند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۸    
نماد معاملاتی شرکت صنعتی دوده فام شصدف پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، آماده انجام معامله می باشد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی گروه صنعتی لبوتان در تاریخ 1400/04/21 برگزار شد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
می متالز - در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه، مبلغ 4031 میلیارد ریال سود قابل تخصیص معادل هر سهم 790 ریال اعلام شد که از این میزان 200 ریال به هر سهم اختصاص یافت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
در این گزارش به جزئیات تقسیم سود در 41 صنعت پرداخته شده و لیستی گسترده از سهامی که تقسیم سود داشته اند را می توانید مشاهده کنید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در معاملات هفته اخیر بازار سرمایه، با توجه به برگزاری مجامع سالانه شرکت ها و افزایش عرضه سهام در هفته گذشته، شاهد بهبود روند بسیاری از نمادهای سرخ پوش در این بازار بودیم ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
اولین ماه از فصل گرم سال برای بورس بازان گرمای بیشتری داشت. ماهی که شاهد ترافیک برگزاری مجامع سالانه بودیم. نگاهی به سامانه کدال نشان می دهد سهامداران بیش از 400 شرکت سهامی به صورت حضوری یا مجازی برای بررسی صورت های مالی سال 99 دور هم گرد آمدند ...
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بانک صادرات ایران بعدازظهر امروز سه شنبه 29 تیرماه 1400 با حضور دارندگان اکثریت سهام به صورت برخط (آنلاین) برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سرمایه شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد منتهی به 30 اسفند 99، تقسیم سود به ازای هر سهم 100 ریال تصویب شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد : در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری که روز پنج شنبه 31 تیر 1400 در سالن خلیج فارس هلدینگ صبا انرژی برگزار شد، هر سهم و صندوق به سود 200 تومانی رسید ...