سه شنبه ۱۴ آذرساعت ۱۶:۴۷Dec 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تقسیم سود»

بورس نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سهام عدالت کشور گفت: 68 هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت بین 49 میلیون و 500 هزار سهامدار امسال توزیع می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سومین مجمع صندوق پالایشی یکم بر خلاف سال گذشته با تقسیم سود 1480 تومانی هر واحد برگزار و منجر به توقف نماد با هدف انجام تعدیلات همراه شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز 11 آذر 1402 مجمع پالایشی یکم به منظور تصمیم گیری درباره تقسیم سود برگزار شد. به ازای هر واحد پالایشی یکم چقدر سود تقسیم شد؟
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر گفت: هوشمندسازی و ورود به حوزه معادن فلزی می تواند اتفاقات جدیدی را برای سال های آینده رقم بزند.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
علی سلگی، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر در دومین قسمت از گفتگوی اختصاصی با بورس نیوز، گزارش محتصری از عملکرد مالی این شرکت را ارائه کرد و در نهایت از سیاست تقسیم سود حداکثری این شرکت در مجمع سال جاری گفت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه کارگران معادن مس لاس بامباس کشور پرو در آمریکای جنوبی، متعلق به شرکت MMG چین، روز سه شنبه اعتصابی دو روزه را برای درخواست تقسیم سود بیشتر به عنوان پاداش میان کارگران و ایجاد شرایط بهتر حمل و نقل کارگران آغاز کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مجمع سالانه شرکت تامین سرمایه دماود برگزار و ضمن تصویب صورت های مالی، مقرر شد 774 ریال سود برای هر سهم توزیع شود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۰    
در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت تامین سرمایه دماوند، 91 در صد کل سود تقیسم شد و به هر سهم 774 ریال تعلق گرفت.
بانک سینا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
صورت های مالی نیمه نخست امسال بانک سینا، شرایط مطلوبی از عملکرد این بانک را روایت می کند و این نوید را می دهد که تا پایان سال جاری، این بانک در جایگاه بانک های برتر کشور از منظر شاخص های کلیدی بانکداری قرار بگیرد . نسبت بازده دارایی ها (ROA) ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۵    
برخی افراد دارای سهام عدالت در طول این 18 سال از زمان آغاز طرح سهام عدالت در دولت نهم فوت کرده اند و وراث تاکنون امکان انتقال یا دریافت سود اختصاص یافته سهام عدالت متوفیان را نداشتند. در حال حاضر طرحی ارائه شد تا امکان دریافت و تقسیم سود سهام عدالت متوفیان طبق جدول زمان بندی اعلامی انجام شود ...
از اواسط ماه گذشته در قالب درگاه میراث، فرآیند دریافت سهام عدالت افراد فوت شده توسط ورثه آنها آغاز شده که تا کنون 5000 نفر ثبت نام کرده اند و متقاضیان دارای سجام می توانند از طریق این درگاه نسبت به دریافت سهام عدالت متوفیان خود اقدام کنند.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شاید یکی از ناامیدکننده ترین شرکت های فعال در بازار سرمایه کشور، تولید برق ماهتاب کهنوج باشد. شرکتی که در 7 سال فعالیت در بازار سرمایه کشور، موفق به تحقق 5 سال زیان خالص و زیان انباشته ای معادل 2 برابر سرمایه اش گردیده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون مالی صبا فولاد خلیج فارس از برآورد سود خالص سال مالی جاری، انجام پذیره نویسی تا دو هفته آینده برای افزایش سرمایه 809 درصدی و سیاست تقسیم سود تا 90 درصدی خبر داد.
مهدی حاجی وند گفت: پرداخت سود سهام عدالت منوط به برگزاری کامل مجامع شرکت های سرمایه پذیر یا به اصلاح شرکت هایی است که برخی از سهام آن ها در قالب سهام عدالت واگذار شده است.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت سیمان سفید شرق، 90 در صد کل سود تقسیم شد و به هر سهم 310 تومان تعلق گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۰    
از شناسایی و تقسیم سود نقدی نماد های معاملاتی افزایش سرمایه تا توقف برخی نماد ها و ربرگزاری مجامع عمومی و فوق العاده و افشای با اهمیت اطلاعات در بسته کدال روی خط خبر.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ازشناسایی و تقسیم سود نقدی نماد های معاملاتی افزایش سرمایه تا توقف برخی نماد ها و رفع گره معاملاتی و افشای با اهمیت اطلاعات در بسته کدال روی خط خبر.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۱    
شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس زمان پرداخت سود سهام شرکت را اعلام کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مجمع سالانه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس بعد از تصویب صورت های مالی با توزیع سود 70 تومانی هر سهم موافقت کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز 30 مهر 1402 مجمع عمومی عادی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با حضور 80.28 درصد سهامداران برگزار شد. گزارش نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به سی و یکم خرداد ماه 1402 و مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مجمع سالانه و فوق العاده سرمایه گذاری تامین اجتماعی برگزار و ضمن تصویب صورت های مالی و تطابق اساسنامه، مقرر شد 188 ریال سود نقدی برای هر سهم توزیع شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
فرمول تجارت با عراق تغییر کرده و دیگر خبری از فروش درب کارخانه و سود 100 درصدی نیست، تولیدکنندگان ایرانی برای حضور در این کشور باید بخشی از سود خود را با عراقی ها تقسیم و حتی تولید خود را به شهرک های صنعتی مشترک منتقل کنند.
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
12 سال خدمت رسانی صادقانه، هوشمندانه و با تعهد به سرمایه گذاران محترم: ▫️بیش از 60 هزار میلیارد تومان دارایی تحت مدیریت▫️بیش از 420 هزار نفر سرمایه گذار فعال▫️بیش از 52 هزار میلیارد تومان سود واریزی از ابتدای تاسیس▫️144 ماه تقسیم سود به صورت منظم (گنجینه زرین شهر وفای به عهد را بزرگترین تعهد خود و ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به ازای هر سهم، 2330 ریال بین سهامداران حقوقی و حقیقی تقسیم سود کرد. به گزارش اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران؛ با برگزاری مجمع عادی عمومی سالیانه گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران منتهی به سال مالی 31 خردادماه 1402 ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۹    
محمدامین حیات مقدم پژوهشگر سیاسی: در خرید سهام جدید شرکت سهامی ،صاحبان سهام شرکت به نسبت سهامی که مالکند حق تقدم دارند و این حق قابل نقل و انتقال است. در مقایسه میان سود خالص و سود قابل تقسیم سود خالص ممکن است مساوی با سود قابل تقسیم باشد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: سازمان بورس بر اساس ماده 2 قانون اوراق بهادر در راستای حقوق سهامداران وظیفه ساماندهی، حفظ و توسعه بازار سرمایه را دارد در بحث توسعه ابزار ها و بازار ها و رسیدگی به تخلفات که رخ می دهد در راستای حفظ حقوق سهامداران تلاش می کنیم.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۱    
مجمع بانک رسالت به ازای هر سهم 231 ریال سود تقسیم کرد که معادل 10 درصد سود تقسیمی است و باقی آن صرف افزایش سرمایه از محل سود انباشته می شود.
به همت مؤسسه کار و تأمین اجتماعی در این دوره آموزشی شرکت کنندگان با تعریف اصطلاحی داوری، تشابه و تفاوت داوری و قضاوت، موضوع اختلافات وانواع آن ها، سهام، نحوه تقسیم سود در شرکتهای تعاونیٍ، تغییرات سرمایه در شرکتهای تعاونی، استرداد سهام و نحوه ارزیابی آن در مجامع عمومی آشنا شدند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مجید عشقی امروز (دوشنبه) در نخستین همایش تخصصی تاب آوری در صنعت فولاد با بیان اینکه صنعت فولاد جایگاه اساسی در بازار سرمایه دارد، افزود: بالاترین تقسیم سود را در بین شرکت های فولادی داشته ایم که این بزرگترین چالش است ...
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سهام عدالت گفت: در پی تغییرات اساسی تمام موضوعات از قبیل تخصیص سهام عدالت به جاماندگان و تقسیم سود سهام عدالت در انتظار تصمیم هیئت دولت قرار می گیرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سهام عدالت گفت: در پی تغییرات اساسی تمام موضوعات از قبیل تخصیص سهام عدالت به جاماندگان و تقسیم سود سهام عدالت در انتظار تصمیم هیئت دولت قرار می گیرد
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عادی سالیانه گروه مالی صبا تامین با حضور بیش از 90 درصد سهامداران تشکیل شد و در پایان تقسیم سود 95 درصدی از محل سود انباشته مور تصویب سهامداران و هییت مدیره قرار گرفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مجمع سالانه گروه مالی صبا تامین برگزار و ضمن تصویب صورت های مالی، مقرر شد 55 تومان سود نقدی برای هر سهم توزیع شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سهام عدالت گفت: در پی تغییرات اساسی تمام موضوعات از قبیل تخصیص سهام عدالت به جاماندگان و تقسیم سود سهام عدالت در انتظار تصمیم هیئت دولت قرار می گیرد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۸    
بر اساس تصمیم سهامداران شرکت کشت و صنعت پیاذر در مجمع، غاذر در پایان سال مالی 17 تومان سود به ازای هر سهم تقسیم کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۵    
تیپیکو در مجمع عمومی عادی سالیانه مبلغ 386 تومان به ازای هر سهم معادل 90 درصد تقسیم سود انجام داد.
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در خصوص واریز سود سهام عدالت گفت: هنوز مجامع برخی از شرکت های موجود در سبد سهام عدالت، برای تقسیم سود برگزار نشده، بعد از تقسیم سود شرکت ها، سود به حساب سهامداران واریز خواهد شد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین با حضور 100 درصدی سهامداران برگزار و تقسیم سود 210 ریالی به ازای هرسهم صورت پذیرفت.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
خاندوزی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما در خصوص تخصیص سهام عدالت اظهار کرد: تخصیص سهام عدالت به جاماندگان ابتدا باید مراحل خود را طی کند. این مصوبه بعد از تایید هیئت دولت اجرایی خواهد شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۰   + ۹۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در خصوص واریز سود سهام عدالت گفت: هنوز مجامع برخی از شرکت های موجود در سبد سهام عدالت، برای تقسیم سود برگزار نشده، بعد از تقسیم سود شرکت ها، سود به حساب سهامداران واریز خواهد شد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون، سید احسان خاندوزی در یک مصاحبه تلویزیونی در خصوص تخصیص سهام عدالت اظهار داشت: تخصیص سهام عدالت به جاماندگان ابتدا باید مراحل خود را طی کند. این مصوبه بعد از تأیید هیئت دولت اجرایی خواهد شد. ...
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محسن عبدی رییس اداره توزیع سود شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: تاکنون 25 شرکت موجود در سبد سهام عدالت تقسیم سود نقدی خود را انجام داده اند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز 13 شهریور 1402 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس با حضور 76.96 درصد برگزار شد. گزارش نبض بورس از این جمع را بخوانید.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی و فوق العاده سالیانه صاحبان سهام شرکت گروه مپنا، صبح روز دوشنبه 13 شهریور ماه 1402، با حضور بیش از 76 درصدی صاحبان سهام در سالن همایش قلم کتابخانه ملی برگزار شد و تقسیم سود نقدی به میزان 350 ریال به ازای هر سهم برای سال مالی منتهی به 31 فروردین 1402 به تصویب رسید.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
باتوجه به برگزاری مجمع گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس، بهتر است نگاهی بیاندازیم به عملکرد چند سال اخیر پترول...
بانک توسعه تعاون   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون طی ارائه مقاله فوق در سالن همایش های جدید بانک مرکزی اظهار داشت: سود دهی در بانک ها بسیار اهمیت دارد و مدل سود و زیان در بانکداری اسلامی در واقع مشارکت در سود و زیان یا PLS است. ...
تعدادی از مردم در سال 1385 موفق به دریافت سهام عدالت نشدند جاماندگان سهام عدالت شامل افراد تحت پوشش نهاد های حمایتی مثل کمیته امداد، سازمان بهزیستی و سه دهک درآمدی امسال صاحب سهام می شوند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
محسن عبدی رییس اداره توزیع سود شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: تاکنون 25 شرکت موجود در سبد سهام عدالت تقسیم سود نقدی خود را انجام داده اند.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۳    
مدیرعامل تاصیکو در مجمع سالانه این شرکت گفت: سرمایه گذاری صدر تامین توانست نسبت به سال گذشته 70 درصد افزایش سودآوری داشته باشد. مهمترین برنامه تاصیکو عرضه سهام پارس تامین در بورس اوراق بهادار است.