دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۸:۵۰Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزادسازی سهام»

پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدتی است که اخبار آزادسازی سهام عدالت شنیده می شود. اگر از تمام سیگنال های سیاسی و اقتصادی منفی بر روی بازار سهام بگذریم روش آزادی سازی سهام عدالت در حال حاضر با توجه به وضعیت شکننده سهامداران خرد می تواند فشار فروش مضاعفی را به کلیت بازار وارد کند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: هنوز دو ماه از روی کار آمدن دولت سیزدهم نگذشته که زمزمه های موافقت قوه مقننه و قوه مجریه با اختصاص سهام عدالت به جاماندگان به گوش می رسد. وعده پرطرفداری که ابهامات زیادی بر سر راه تحقق آن وجود دارد. ...
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۵۳ سایت دیگر  
با آزادسازی سهام عدالت در اردیبهشت سال 1399 و قیمت قابل توجه این سهام متاثر از وضعیت بازار سرمایه در آن روزها، بحث مشمول بودن یا نبودن سهام عدالت داغ شد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پس از گذشت بیش از یک سال از آزادسازی سهام عدالت و نامشخص بودن وضعیت جاماندگان سهام عدالت، تعیین تکلیف این افراد، رنگ واقعیت به خود گرفته است و جاماندگان در یک قدمی سهامدار شدن قرار گرفته اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مهدی قلی پور کارشناس بازار سرمایه در رابطه با این پرسش که چند درصد از سهامدران عدالت موفق به فروش سهام خود شده اند؟ اظهار کرد: آمار های منسجمی از سهام عدالت منتشر نشده است، ولی طبق اطلاعات موجود تا پایان فروردین از 48 میلیون دارنده سهام عدالت نزدیک 20 میلیون نفر روش مستقیم را انتخاب کرده بودند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بعد از گذشت بیش از یک سال از آزادسازی سهام عدالت و نامشخص بودن وضعیت جاماندگان سهام عدالت، حال تعیین تکلیف این افراد، رنگ واقعیت به خود گرفته است و جاماندگان این سهام در یک قدمی سهامدار شدن قرار گرفته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۸   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بعد از گذشت بیش از یک سال از آزادسازی سهام عدالت و نامشخص بودن وضعیت جاماندگان سهام عدالت، حال تعیین تکلیف این افراد، رنگ واقعیت به خود گرفته است و جاماندگان این سهام در یک قدمی سهامدار شدن قرار گرفته اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
آزادسازی سهام عدالت در اردیبهشت ماه سال گذشته با ابلاغ رهبر معظم انقلاب صورت گرفت. 30درصد از سهام عدالت در خردادماه و 60درصد از آن در مردادماه سال 1399 آزاد شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۹۹ سایت دیگر  
همچنان امکان فروش بلوکی سهام عدالت مانند قبل وجود دارد، از آنجا که در ماه های قبل خریدار نداشت، اکنون با توجه به وجود خریدار بالقوه فروش بلوکی امکان پذیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
با اینکه بیشتر از یک سال از زمان آزادسازی سهام عدالت می گذرد، موضوعی که همچنان پابرجاست مشکلات و ابهامات این طرح است که به نظر دست از سر سهامدارانش بر نمی دارد و حالا حالاها نیز قصد حل شدن و شفافیت نخواهد داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۹:۱۵    
امروز مطالبی همچون پیش بینی بورس فردا | رشد سهام کوچک آغاز می شود؟، روی هیچ سهمی تعصب نداشته باشید/ با سرمایه مازاد خود وارد شوید، نماد هایی که در هفته دوم شهریور به مجمع می روند، غکورش در مرداد ماه چه کرد؟، تحلیل سصوفی | سصوفی را بخریم؟، از آزادسازی سهام عدالت تا اسارت سهام مشمولان! ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۱:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
از آزادسازی سهام عدالت حدود 16 ماه می گذرد، پرونده نیمه تمامی که هرچند وقت یک بار یک فصل جدید به آن اضافه میشود اما در هیچکدام از این فصل ها، مشمولان امکان دسترسی به حق خود را ندارند!
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۰    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. زهرا داستانی/ پس از اخذ حق فروش سهام عدالت از سهام دارانی که خود سهام شان را مدیریت می کردند، دوباره زمزمه هایی از امکان فروش این سهام در بازار بورس، البته به صورت بلوکی به گوش می رسد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
با تداوم رشد شاخص بورس، بازار سهام آماده آغاز دور تازه آزاد سازی سهام عدالت شده است. برخی خبرهای تأیید نشده نشان می دهد سازمان بورس در تدارک است به زودی شرایط تازه ای را برای آزاد سازی سهام عدالت فراهم کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی در پیامی آزادسازی سهام عدالت، ایجاد سامانه پرداخت الکترونیکی سود سهام و بهره برداری از سفته و برات الکترونیکی در پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا برای نخستین بار را بخشی از فعالیت ها در این وزارتخانه اعلام کرد.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
با وجود اینکه بازار سرمایه نسبت به ماه قبل روند صعودی داشته، ارزش واقعی سهام عدالت نسبت به مدت مذکور کمی کاهش یافته است که میتواند ناشی از افزایش سرمایه سهم ها یا برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه باشد. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۷   + ۶۳ سایت دیگر  
در حالی که بازار سرمایه نسبت به ماه قبل روند صعودی داشته، ارزش واقعی سهام عدالت نسبت به مدت مذکور کمی کاهش یافته که می تواند ناشی از افزایش سرمایه سهم ها یا برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه باشد. تهران – اقتصادبرتر – 28 مرداد 1400 ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۱    
بیش از یک سال از آزادسازی سهام عدالت می گذرد و هر دم یک بَر جدید از این باغ می رسد و هر بار سهامداران را با دغدغه متفاوتی روبه رو می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آزادسازی سهام عدالت، یکی از بزرگ ترین و پرچالش ترین پروژه های بازار سرمایه در سال گذشته بود. داستانی که نه تنها پایان خوبی نداشت، بلکه به یکی از عوامل زیان سهامداران هم تبدیل شد و هنوز تکلیف آن به طور کامل روشن نشده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۶    
کارشناس بازار سرمایه گفت: قیمت گذاری دستوری، عدم اجازه رشد به دلار نیمایی، انتشار اوراق بدهی با نرخ بالای 20 درصد و نحوه آزادسازی سهام عدالت تهدیدات پیش روی رشد بورس هستند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۷:۰۸   + ۱۱۳ سایت دیگر  
جی پلاس؛ درحالی که مشمولان سهام عدالت که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند همچنان و بعد از گذشت یک سال امکان فروش سهام خود را ندارند، غیرمستقیم ها میتوانند با طی کردن چند مرحله سهام خود را به فروش بگذارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: دولت در آزادسازی سهام عدالت براساس مواردی از آیین نامه آن که به نفع خود بوده، عمل کرده و بخش هایی که به نفعش نبوده است را اجرا ننموده و این موضوع سبب انتقال قریب به 300 هزار میلیارد تومان دارایی از سهام داران به دولت شد.
در حالی که بازار سهام در تابستان 99 حال و هوای داغ و رو به رشدی داشت خبر آزاد سازی سهام عدالت منجر به توجه بیشتر اذهان عمومی به بازار سرمایه و در نتیجه افزایش قابل توجه کدهای معاملاتی شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
برخی از افراد در زمان آزادسازی سهام عدالت، سهام خود را فروخته اند، اما تاکنون نتوانسته اند وجهی را دریافت کنند، اما پول آنها کجا رفته است؟
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، سهام عدالت به عنوان یکی از مهمترین طرح های اقتصادی در دولت های گذشته مورد توجه بسیاری از کارشناسان اقتصادی قرار داشت تا بدانند این سهام چگونه می تواند وضعیت اقتصادی و معیشتی افراد مالک آن را بهبود ببخشد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یک بلاتکلیفی و رهاسازی عظیم در تمامی شئون سهام عدالت اتفاق افتاده است. علت این مسئله را باید اصرار دولت و سازمان بورس به تفسیر های خود از قانون و نحوه آزادسازی سهام عدالت دانست.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دریافت فایل مهدی طغیانی در مصاحبه با برنامه صبح وگفتگو در رابطه با وضعیت آزادسازی سهام عدلت اظهار کرد: سال گذشته مقرر شد نوعی کانون منطقه ای سرمایه گذاری شکل گیرد و از 49 نفر، 9 میلیون نفر روش مستقیم آزادسازی را انتخاب کردند. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۸    
به نظر می رسد هر چه بیشتر می گذرد، مشکلات بنیادی و مغایرت های قانونی آزادسازی سهام عدالت(به روش هایی که سال قبل شاهد آن بودیم) بیش از پیش خودش را نشان می دهد.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد علی دهقان دهنوی با بیان اینکه در سال گذشته آزادسازی سهام عدالت به مفهوم اینکه مالکیت و مدیریت به مردم منتقل شود در سهامداران مستقیم، به طور کامل انجام شد، گفت: در حال حاضر سهامداران مستقیم عدالت می توانند در مجامع شرکت ها حضور یابند و در انتخاب هیات مدیره نقش داشته باشند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
در مرحله اول آزادسازی سهام عدالت، 30 درصد و در مرحله دوم نیز همزمان با عید غدیر سال گذشته، 30 درصد دیگر این سهام آزاد و قابل معامله شد. اما چالش های آن هنوز ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۰:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
میتوان گفت آزادسازی سهام عدالت یکی از بزرگترین و پرچالش ترین اتفاقاتی بود که بازار سرمایه در سال 1399 شاهد آن بود. داستانی که نه تنها پایان خوبی نداشت بلکه به یکی از عوامل ریزش بازار سرمایه هم تبدیل شد و هنوز تکلیف آن به طور کامل روشن نشده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۰    
محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس با اشاره به اینکه اکنون بازار در حال حرکت به سمت شرایط باثبات تر و کسب آمادگی لازم برای فروش مجدد سهام عدالت است ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - سازمان بورس و اوراق بهادار درصدد است آزادسازی سهام عدالت دوباره از صفر شروع شود تا بر روند معاملات تاثیر منفی نگذارد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، محمدعلی دهقان دهنوی به زمان آغاز فروش سهام عدالت اشاره کرد و افزود: معاملات سهام عدالت از همان ابتدا به دو روش مستقیم و غیرمستقیم تقسیم شد ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - محمدعلی دهقان دهنوی گفت: درصدد هستیم، آزادسازی سهام عدالت را دوباره از صفر شروع کنیم تا دیگر شاهد تاثیر منفی این اقدام بر روند معاملات بازار نباشیم و به دنبال این اتفاق آزادسازی سهام عدالت را از یک درصد آغاز خواهیم کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اکنون درصدد هستیم، آزادسازی سهام عدالت را دوباره از صفر شروع کنیم تا دیگر شاهد تاثیر منفی این اقدام بر روند معاملات بازار نباشیم و به دنبال این اتفاق آزادسازی سهام عدالت را از یک درصد آغاز خواهیم کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس بورس اعلام کرد که آزادسازی سهام عدالت را از صفرشروع می کنیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
چند ماه پس از آزادسازی سهام عدالت، فروش سهام عدالت متوقف شد اما اخبار جدیدی از زمان فروش سهام عدالت در سال 1400 منتشر شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۱۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اکنون درصدد هستیم، آزادسازی سهام عدالت را دوباره از صفر شروع کنیم تا دیگر شاهد تاثیر منفی این اقدام بر روند معاملات بازار نباشیم و به دنبال این اتفاق آزادسازی سهام عدالت را از یک درصد آغاز خواهیم کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
بسیاری از کاربران سایت نبض بورس در بخش صدای سهامدار از خبرنگاران این سایت درخواست کرده بودند که پیگیر وضعیت آزادسازی، فروش و واریز پول سهام عدالت باشند. از این رو جهت بررسی آخرین وضعیت، خبرنگار نبض بورس در گفتگویی با محسن علیزاده نماینده مجلس و عضو شورای عالی بورس در همین زمینه گفتگویی را داشت.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
دو شرکت بورسی با وجود شرایط کرونایی در اطلاعیه ای اعلام کردند: سود سهام سهامداران خود را به صورت حضوری با مراجعه به بانک پرداخت می کنند. در حالی که از سال گذشته افراد تازه وارد شده به بازار سرمایه و بورس به دو علت آزادسازی سهام عدالت و همچنین استقبال گسترده مردم افزایش پیدا کرده است ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
پس از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند، می توانند با مراجعه به سامانه www.samanese.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خود را مشاهده کنند. البته این ارزش یکسان نیست و تحت تاثیر نوسانات بازار افزایشی یا کاهشی می شود. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: اردیبهشت سال 1399 بود که فرآیند آزادسازی سهام عدالت شروع شد و پس از دو مرحله 30 درصد، اما فضای ریزشی بازار سبب شد تا سیاستگذار در 25 آبان ماه دستور به ممنوعیت فروش سهام عدالت دهد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۰:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- امیرعباس کلهر : اردیبهشت سال 1399 بود که فرآیند آزادسازی سهام عدالت شروع شد و پس از دو مرحله 30 درصد اما فضای ریزشی بازار سبب شد تا سیاستگذار در 25 آبان ماه دستور به ممنوعیت فروش سهام عدالت دهد. جدیدا نیز بیان شد جو و فضای بازار عاملی بود که باعث شد جلوی فروش سهام عدالت گرفته شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۲:۰۱    
مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت استان البرز ضمن تشریح برنامه واریزی سودسهام عدالت میان جامعه هدف این مجموعه گفت: با توجه به اینکه نخستین واریزی پس از آزادسازی سهام بوده سوالات و ابهاماتی به وجود آمده است که شهروندان می توانند با شماره 1569 تماس حاصل کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کل سهام عدالت فروخته شده تا به امروز به حدود 13.5 هزار میلیارد تومان رسیده؛ در حالی که ارزش این سهام از زمان آزادسازی تاکنون، دست کم نصف شده است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نقدینه - با وجود آنکه دولت مجوز فروش 100 هزار میلیارد تومان سهام در قانون بودجه 1400 را دریافت کرده است، فعلا وضعیت مشخصی برای ارائه سهام عدالت به 7 میلیون نفر از اقشار محروم جامعه که در فهرست دریافت سهام عدالت نبوده اند، وجود ندارد. ...
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بازار سرمایه طی دو سال اخیر نسبت به گذشته بسیار متفاوت تر شده است و اقبال بسیاری در سال 99 برای این بازار ایجاد شد و افراد زیادی به این بازار ورود کردند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۷۹ سایت دیگر  
پس از آزادسازی سهام عدالت مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند، می توانند با مراجعه به سامانه www.samanese.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خود را مشاهده کنند. البته این ارزش یکسان نیست و تحت تاثیر نوسانات بازار افزایشی یا کاهشی می شود. ...
صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نخستین مناظره انتخاباتی درحالی برگزار شد که طی آن برخلاف انتظارات، کم تر به بازار سرمایه و برنامه های کاندیداها برای به تعادل رساندن این بازار اشاره شد. ...
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
10 خرداد ماه 1400، یادآور اولین سالگرد آزاد سازی سهام عدالت برای جامعه نزدیک به 50 میلیون نفری در کشور است.