چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۸:۰۹May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهام بورسی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه گفت: سهامداران به هیچ عنوان نباید سهمشان را ارزان بفروشند، زیرا هیچگاه باقی ماندن در بازار سهام ضرر ندارد، به نظر می رسد که بازار به زودی در مدار طبیعی خود قرار بگیرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان، ملی صنایع مس ایران و سرمایه گذاری غدیر در بورس و معامله گران شرکت های ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان و تولید نیروی برق دماوند در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۱    
کرکه آبادی: متاسفانه هر روز مسئولان بورس، تصمیم می گیرند. در ادامه، آن تصمیمات را اجرا می کنند و بعد از یک مدت هم، خودشان می فهمند که آن تصمیمات اشتباه بوده و آنها را لغو می کنند
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
روند بازار بورس به نقل از باشگاه خبرنگاران نوشت: در سال گذشته، روند عمومی شاخص بورس بیش از 100 درصد افزایش داشته است. فردین آقا بزرگی کارشناس بازار سرمایه در پاسخ به این پرسش که، صحبت هایی در خصوص رفع تحریم ها و کاهش نرخ ارز تا قیمت 18 – 19 تومان شنیده می شود ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مجاز بودن بانک ها در اعطای تسهیلات به کارگزاری ها و شرکت های سرمایه گذاری، پیشنهاد مستثنی شدن بانک ها از قانون رفع موانع تولید درخرید سهام بورسی غیر مدیریتی، فروش 200 میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی و پرداخت معادل ریالی آن به صندوق تثبیت سهام و نیز اصلاح نرخ تسعیر دارایی های ارزی بانک ها ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۲۰    
رئیس سازمان بورس گفت: تصویب شد 80 درصد مالیات خرید فروش سهام که رقم بالایی در کل سال می شود به صندوق تثبیت بازار واریز شود.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۱:۵۰   + ۷۹ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در خصوص جلسات امروز با رییس جمهور و رییس مجلس در خصوص بازار سرمایه نوشت: اراده جمعی دولت ومجلس حمایت از بازارسرمایه و اقدام برای افزایش اعتماد سهامداران به بازار بورس است.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۳    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. زمزمه ارائه کارت اعتباری سهام عدالت از همان ابتدای آزادسازی این سهام مطرح شد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: خرید و فروش سهام بر اساس عقد بیع انجام می گیرد و عملا کسی حق ندارد دارایی را که قرض گرفته است به فروش برساند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۵    
بازار سرمایه در سال های اخیر ممتقاضیان فراوانی را پیدا کرده است اما برای حضور در این بازار باید حتما از دانش اقتصادی و روش و زمان مناسب برای خرید سهام بورسی مطلع بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه در خصوص روش و زمان مناسب خرید و فروش سهام در بورس توضیحاتی داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس در خصوص امکان دست کاری دولت در بورس گفت: دست کاری کردن در بازار سرمایه معنی نمی دهد و مکانیزم بازار سرمایه عرضه و تقاضا است. وظیفه ما نظارت بر بازار است تا تخلفی صورت نگیرد و بازار از شفافیت و کارایی لازم برخوردار باشد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۱   + ۷۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، دولت را مکلف کردند، مبلغ یک میلیون تومان را صرفاً جهت خرید واحد های صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس به نام فرزندان متولد 1400 اختصاص دهد
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : با توجه به اطلاعیه های منتشر شده در سامانه کُدال، افزایش سرمایه نمادهای خبهمن، امین و کگل در سازمان بورس و اوراق بهادار بررسی و تایید شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۵    
اقتصادنیوز : شرکت فراوری معدنی اپال کانی پارس با نماد اپال سبزترین سهام بورسی امروز بود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
بورس و ریزش های پیاپی آن زمینه را برای سودجویی بسیاری از کلاهبرداران فراهم کرده است و همین موضوع منجر به دخالت در روند بازار آن هم به روش غیر حرفه ای شده است. به طوری که طی مکالمه با یکی از مدیران این کانال متوجه شدیم که وی برای تبلیغ هر سهم در گروه های خود، رقم 500 هزار تومان را دریافت می کند! ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
فراز و نشیب های بازار بورس، جولانگاهی برای سودجویانی شده که حالا هر سیگنال بورسی را به قیمت 500 هزار تومان می فروشند.
ملیت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
فراز و نشیب های بازار بورس، جولانگاهی برای سودجویانی شده که حالا هر سیگنال بورسی را به قیمت 500 هزار تومان می فروشند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: برخی از مسئولان در این شرایط به جای پاسخگویی به مردم، می گویند که بازار بورس فراز و نشیب دارد و همه چیز را گردن خود مردم می اندازند که اینگونه رفتارها درست نیست.
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۱    
مدت زیادی است که بورس تهران با شرایط آشفته و نگران کننده ای رو به رو شده است و غالب سهم های بورسی روند کاهشی به خود گرفته اند. این روند کاهشی پیش آمده در حالی است که سهام بورسی نسبت به اواسط تابستان سال جاری به شدت افت قیمت داشته اند و تکرار چنین روندی آن هم با شتاب بالا نگران کننده است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
بررسی روند معاملات هفته گذشته در بازار سرمایه نشان می دهد، همچنان نمادهای شاخص ساز مورد توجه سهامداران نیستند و سهام کوچک بازار در حال رشد در بورس هستند.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر خدمات حقوقی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در مورد نحوه انتقال قهری سهام به وراث توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
ایرنا: شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه) 39 هزار و 478 واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 247 هزار واحد رسید. براساس معاملات امروز بیش از 6 میلیارد و 615 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 95 هزار و 121 میلیارد ریال داد و ستد شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بورس تهران پس از تجربه 4 هفته پیاپی منفی، معاملات هفته منتهی به 8 بهمن را با صعود 2 درصدی شاخص کل به پایان رساند. این رشد قیمتی اما کل بازار را در بر نگرفت و به جز نمادهای بزرگ و شاخص ساز، دیگر سهام بورسی وضعیتی منفی را تجربه کردند ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
روز گذشته نمادهای شاخص ساز مورد اقبال سهامداران بودند به همین علت شاخص کل سبز بسته شد. همچنین بازار شاهد خروج پول حقیقی از بازار به میزان 604 میلیارد تومان بود. امروز 7 بهمن 99 بازار چگونه خواهد بود؟
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۵    
حقوق تمامی کارکنان دولت و بازنشسته ها به صورت سهام بورسی به آنان تعلق می گیرد...
فرادید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۳    
گرچه هنوز علت بازداشت علی اکبر احمدی دشتی، مدیرعامل پتروشیمی رازی ماهشهر مشخص نشده، اما برخی احتمالات حاکی از آن است که شکایت کارکنان این شرکت علت بازداشت مدیرعامل بوده است ...
الف   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نماد غنوش با 17 هزار درصد بازدهی توانسته پربازده ترین سهام بازار باشد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که شاخص بورس در آخرین روز معاملاتی هفته جاری نزدیک به 3 درصد سقوط کرد، 10 سهام بورسی از چنان جذابیتی برخورداربودند که سهامداران برای خرید آنها صف های میلیونی بستند. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- خبر کاهش مجدد قیمت های پایه محصولات فولادی در بورس کالا کافی بود تا سهامداران گروه های بزرگ و کالامحور بورس تهران فروشنده شوند و به دنبال آن شاهد افت 8/ 1 درصدی شاخص کل این بازار طی معاملات روز سه شنبه باشیم. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره سازمان بورس گفت: پیشنهاد افزایش 0.1 درصدی نرخ مالیات فروش سهام و حق تقدم با توضیحات سازمان و مساعدت نمایندگان از دستور کار خارج شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ولید هلالات با بیان اینکه در پایان معاملات امروز، میزان ارزش صف فروش ها بسیار اندک بود از فروکش التهاب ها خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در بازار سهام در مجموع حدود 17هزار و 825میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه دارویی سبحان از محل واگذاری بخشی از سهام سود 24 میلیارد تومانی شناسایی کرد.گفتنی است دسبحا در ماه گذشته خرید قابل توجهی از سهام بورسی نداشته است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های بهنوش ایران، لیزینگ ایرانیان و سرمایه گذاری ملی ایران در بورس و معامله گران شرکت های حآسا، صنایع ماشین های اداری ایران و توکاریل در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های ایران ترانسفو، باما و کشت و صنعت چین چین در بورس و معامله گران شرکت های هتل پارسیان کوثر اصفهان، مدیریت انرژی امید تابان هور و شهرسازی و خانه سازی باغمیشه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در این فیلم توضیحاتی درمورد دست کاری قیمت سهام بورسی توسط سودجویان را مشاهده می کنید.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بورس تهران بعد از 43 روز ممنوعیت ، معاملات موسوم به "دی تریدینگ" را از امروز سه شنبه مجاز اعلام کرد تا نوسان گیران ، روزانه قادر به داد و ستد سهام باشند.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۲:۲۷   + ۹۶ سایت دیگر  
چشم تمامی معامله گران سهام بورسی در سراسر جهان به اعلام برنده انتخابات ریاست جمهوری امریکا دوخته شده است. انتخاباتی که نتایج نظرسنجی ها نشان می دهند یکی از نفسگیرترین و سخت ترین انتخابات معاصر این کشور است
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در شرایطی که شاخص بورس اصلاح قابل توجهی پیدا کرده و قیمت برخی سهام کاهش بسیاری داشته است، برخی از کارشناسان و مدیران سرمایه گذاری معتقدند اصلاح به اندازه کافی در بازار رخ داده و حتی از مقدار قابل انتظار و منطقی نیز فرارتر رفته و بنابراین پتانسیل رشد برای آن ها وجود دارد.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بورس تهران روز دوشنبه برای هفتمین روز متوالی به حرکت در مسیر کاهشی ادامه داد و این بار با افت 7/ 2 درصد، به سطح یک میلیون و 336 هزار واحد عقب نشست تا میزان رشد این نماگر از ابتدای سال تاکنون به 6/ 160 درصد محدود شود.
شیوع ویروس کرونا و طرح فاصله گذاری اجتماعی از اواخر سال 98 شاید موجب کاهش تولید برخی از محصولات در کشور شده باشد، اما در همین راستا شرکت هایی هستند که در این شرایط همچنان پرقدرت به تولید و صادرات محصولات ادامه داده اند.
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
در شش ماهه نخست سال جاری صادرات روغن موتور ایران نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است که به گفته معاون فروش شرکت نفت ایرانول، این شرکت در بین شرکت های داخلی، با رشدی 16 درصدی در صادرات در صدر قرار گرفته و پیش بینی ها حکایت از افزایش سودآوری سهام بورسی این شرکت در شش ماهه دوم سال دارد.
بورس تهران سومین روز کاری هفته را نیز با افت دسته جمعی قیمت سهام پشت سر گذاشت و این بار شاهد کاهش ارتفاع حدود 3 درصدی نماگر اصلی بازار سهام بودیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شاخص کل بورس روز گذشته با افت 3 درصدی (معادل 47 هزار و 172 واحد) مواجه شد و به کف 8 روز گذشته خود سقوط کرد. در همین حال شاخص کل هم وزن نیز با کاهش 3/ 1 درصدی روبه رو شد ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۸    
یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت تراکتورسازی ایران 450 میلیارد ریال درآمد کسب کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: کانال احکام مقام معظم رهبری جدیدترین استفتاء آیت الله خامنه ای را دربارۀ خمس سهام خرید و فروش شده در بورس منتشر کرد. سؤال: اگر با درآمد بین سال در بورس، سهام خرید و فروش کنیم، آیا به آن خمس تعلق می گیرد؟ ...
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
در میان اخبار داخلی شاید اظهارات وزیر اقتصاد مبنی بر آغاز بازارگردانی سهام بورسی تا هفته آینده و این سخن سخنگوی دولت که بنای دولت حمایت ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۳۱   + ۴۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه، تا هفته آینده عملیات بازارگردانی سهام بورسی عملیاتی می شود، گفت: برای جبران کسری بودجه 90 هزار میلیارد تومان اوراق در نیمه اول سال منتشر شد.