سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۸:۰۸Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهام بورسی»

نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های ایران ترانسفو، باما و کشت و صنعت چین چین در بورس و معامله گران شرکت های هتل پارسیان کوثر اصفهان، مدیریت انرژی امید تابان هور و شهرسازی و خانه سازی باغمیشه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در این فیلم توضیحاتی درمورد دست کاری قیمت سهام بورسی توسط سودجویان را مشاهده می کنید.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بورس تهران بعد از 43 روز ممنوعیت ، معاملات موسوم به "دی تریدینگ" را از امروز سه شنبه مجاز اعلام کرد تا نوسان گیران ، روزانه قادر به داد و ستد سهام باشند.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۲:۲۷   + ۹۶ سایت دیگر  
چشم تمامی معامله گران سهام بورسی در سراسر جهان به اعلام برنده انتخابات ریاست جمهوری امریکا دوخته شده است. انتخاباتی که نتایج نظرسنجی ها نشان می دهند یکی از نفسگیرترین و سخت ترین انتخابات معاصر این کشور است
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در شرایطی که شاخص بورس اصلاح قابل توجهی پیدا کرده و قیمت برخی سهام کاهش بسیاری داشته است، برخی از کارشناسان و مدیران سرمایه گذاری معتقدند اصلاح به اندازه کافی در بازار رخ داده و حتی از مقدار قابل انتظار و منطقی نیز فرارتر رفته و بنابراین پتانسیل رشد برای آن ها وجود دارد.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بورس تهران روز دوشنبه برای هفتمین روز متوالی به حرکت در مسیر کاهشی ادامه داد و این بار با افت 7/ 2 درصد، به سطح یک میلیون و 336 هزار واحد عقب نشست تا میزان رشد این نماگر از ابتدای سال تاکنون به 6/ 160 درصد محدود شود.
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
در شش ماهه نخست سال جاری صادرات روغن موتور ایران نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است که به گفته معاون فروش شرکت نفت ایرانول، این شرکت در بین شرکت های داخلی، با رشدی 16 درصدی در صادرات در صدر قرار گرفته و پیش بینی ها حکایت از افزایش سودآوری سهام بورسی این شرکت در شش ماهه دوم سال دارد.
بورس تهران سومین روز کاری هفته را نیز با افت دسته جمعی قیمت سهام پشت سر گذاشت و این بار شاهد کاهش ارتفاع حدود 3 درصدی نماگر اصلی بازار سهام بودیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شاخص کل بورس روز گذشته با افت 3 درصدی (معادل 47 هزار و 172 واحد) مواجه شد و به کف 8 روز گذشته خود سقوط کرد. در همین حال شاخص کل هم وزن نیز با کاهش 3/ 1 درصدی روبه رو شد ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۸    
یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت تراکتورسازی ایران 450 میلیارد ریال درآمد کسب کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: کانال احکام مقام معظم رهبری جدیدترین استفتاء آیت الله خامنه ای را دربارۀ خمس سهام خرید و فروش شده در بورس منتشر کرد. سؤال: اگر با درآمد بین سال در بورس، سهام خرید و فروش کنیم، آیا به آن خمس تعلق می گیرد؟ ...
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
در میان اخبار داخلی شاید اظهارات وزیر اقتصاد مبنی بر آغاز بازارگردانی سهام بورسی تا هفته آینده و این سخن سخنگوی دولت که بنای دولت حمایت ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه، تا هفته آینده عملیات بازارگردانی سهام بورسی عملیاتی می شود، گفت: برای جبران کسری بودجه 90 هزار میلیارد تومان اوراق در نیمه اول سال منتشر شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۹    
این پیمانه تیتر هایی همچون بورس بر مدار قرمز حرکت کرد، آیا بورس مثبت می شود؟ آغاز بازارگردانی سهام بورسی تا هفته آینده، سقوط سهام بزرگترین سازنده تراشه چین با تهدید تحریم آمریکا، سکه در بازار تهران گران تر شد، بازار خودرو در انتظار متعادل شدن قیمت هاست و نفت مجال صعود نیافت را در بر دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد، با اعلام اینکه معدنی ها بازارگردانی را اجرایی کردند از عملیاتی شدن همه بازارگردانی ها در هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۴    
امروز مطالبی همچون پورابراهیمی: بازار سرمایه جای رشد دارد، آغاز بازارگردانی سهام بورسی تا هفته آینده، سقوط سهام بزرگترین سازنده تراشه چین، سهام آسیا اقیانوسیه با نوسان همراه شد، متقاضیان وام قرض الحسنه بخوانند؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۶    
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه، تا هفته آینده عملیات بازارگردانی سهام بورسی عملیاتی می شود، گفت: برای جبران کسری بودجه 90 هزار میلیارد تومان اوراق در نیمه اول سال منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه، تا هفته آینده عملیات بازارگردانی سهام بورسی عملیاتی می شود، گفت: برای جبران کسری بودجه 90 هزار میلیارد تومان اوراق در نیمه اول سال منتشر شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه در رابطه با آینده بورس گفت: با توجه به وضعیت قیمت ارز و قیمت های جهانی سهام های صادرات محور یا سهام شرکت هایی که قیمت محصولات آنها به دلار بستگی دارد؛ بسیار شرایط خوبی خواهند داشت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
یکی از بازارهای مهم و اثرگذار بر بازار سهام، بازار ارز است. در این بازار طی چند روز اخیر اتفاقاتی رخ داده که احتمالا بر بازار سهام اثرگذار باشد. اما دقیقا چه شده است؟
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۷    
با ورود گسترده مردم به بورس کاربران اپلیکیشن کارگزاری ها نیز افزایش یافته است. این اتفاق باعث اهمیت بیشتر این اپلیکیشن ها شده است. شاید برای بسیاری از کاربرانی که در یک کارگزاری احراز هویت کرده اند سوال می شود که کدام کارگزاری اپلیکیشن بهتری را به کاربرانش ارائه کرده است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بورس تهران شاخص کل رشد کرد و در این گزارش اسامی سهام بورسی که بیشترین افزایش و کاهش قیمت را داشته اند جمع آوری شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
گروه خودرویی سهم زیادی در بازار سرمایه دارند و پیش بینی می شود بازگشایی نمادهای خودرو و خساپا در روز گذشته و نحوه معاملات آنها در صورت ادامه دار بودن قدرت در سمت تقاضا می تواند به زودی این اعتماد را به سرمایه گذاران برگرداند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۷    
شاخص کل بورس در جریان معاملات امروز (سه شنبه) مثبت بسته شد و در این گزارش اسامی سهام بورسی با بیشترین افزایش و کاهش قیمت گردآوری شده است.
خالص تقاضا برای خرید سهام از رقم سه هزار و 500 میلیارد تومان عبور کرد، بیشترین سفارشات خرید برای صنعت محصولات شیمیایی به ثبت رسید و همچنین سهام پتروشیمی زاگرس 700 میلیارد تومان تقاضای خرید داشت.
دنیای اقتصاد نوشت: آیا پس از افزایش قیمت دلار در بازار ارز سهام بورسی از این نوسان قیمت متاثر خواهند شد؟ انتظار سهامداران برای رشد شاخص بورس چقدر واقعی است؟ ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز (سه شنبه) در مرحله پیش گشایش بورس تهران حجم صف تقاضای سهام از حجم صف عرضه بیشتر است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
آیا پس از افزایش قیمت دلار در بازار ارز سهام بورسی از این نوسان قیمت متاثر خواهند شد؟ انتظار سهامداران برای رشد شاخص بورس چقدر واقعی است؟
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۸    
امروز (دوشنبه) روندی صعودی در پیش گرفت و در این گزارش اسامی سهام بورسی با بیشترین افزایش و کاهش قیمت گرد آوری شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
در بازار پر تلاطم این روزهای بورس، همه به دنبال خرید سهام هایی هستند که با تحلیل های درست قرار است نقشه را سبز رنگ کنند. برای رسیدن به جایگاه های عالی و مناسب باید از روش های خوب و مناسب هم برای کسب این نتایج استفاده کرد.
سهام آسیا اقیانوسیه امروز در شروع معاملات هفتگی بازارهای جهان در حالی رشد کردند که سرمایه گذاران شاهد جهش 9 درصدی سهام شرکت کنگلومرایی ژاپنی متعلق به سافت بانک بودند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز (دوشنبه) در مرحله پیش گشایش بورس تهران حجم صف تقاضای سهام از حجم صف عرضه بیشتر است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه روند بورس در بلندمدت متعادل و افزایشی خواهد بود، گفت: اصلاح شاخص بورس در دوره های زمانی مختلف باید انجام شود تا به مرور قیمت ها جذاب و تقاضا در بازار شکل بگیرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه) روندی نزولی را پشت سرگذاشت و در این گزارش اسامی سهام بورسی با بیشترین افزایش و کاهش قیمت گردآوری شده است.
خالص سفارشات فروش سهام به رقم پنج هزار میلیارد تومان رسید، برتری سمت عرضه در صنعت خودرو و ساخت قطعات بیش از سایرین بود و همچنین سهام گروه صنعتی ملی 520 میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در مرحله پیش گشایش امروز (یکشنبه) بورس تهران حجم صف تقاضای سهام از حجم صف عرضه بیشتر است.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان: طبق شنیده ها قرار است شرکت آریا برتر طبق توافق با استقلال بعد از اینکه سهام استقلال در فرابورس عرضه شد، به اندازه مطالباتش یعنی حدود همین 10میلیارد تومان از سهام باشگاه برخوردار شود تا به این ترتیب با باشگاه استقلال تسویه حساب کرده باشد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۵    
شاخص کل بورس بر روند نزولی خود در جریان معاملات امروز (چهارشنبه) ادامه داد و در این گزارش اسامی سهام بورسی با بیشترین افزایش و کاهش قیمت جمع آوری شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۵    
در مرحله پیش گشایش امروز (چهارشنبه) بورس تهران حجم صف تقاضای سهام از حجم صف عرضه کمتر است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۸    
بورس تهران در پایان معاملات امروز منفی بسته شد و در این گزارش اسامی سهام بورسی با بیشترین افزایش و کاهش قیمت گردآوری شده است.
در ساعت 10:05 از معاملات امروز بورس تهران، جمع صف های خرید حدود 580میلیارد تومان و ارزش کل صف های فروش 14هزار و 90میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به 13هزار و 500میلیارد تومان می رسد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۵    
در مرحله پیش گشایش امروز (سه شنبه) بورس تهران حجم صف تقاضای سهام از حجم صف عرضه کمتر است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز (دوشنبه) شاخص بورس منفی شد و در این گزارش اسامی سهام بورسی با بیشترین افزایش و کاهش قیمت گردآوری شده است.
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:بررسی ها از روند شاخص کل سهام از سال 92 تاکنون نشان می دهد بورس تهران پس از هر رشد پرشتابی، شاهد دوره ای کاهشی بوده است. اما نکته قابل توجه، تایید رفتار گروهی سهامداران در هر دو دوره صعود و سقوط شاخص سهام بوده است ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در مرحله پیش گشایش امروز (دوشنبه) بورس تهران حجم صف تقاضای سهام از حجم صف عرضه بیشتر است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران امروز (یکشنبه) روندی صعودی داشت و در این گزارش اسامی سهامی که بیشترین افزایش و کاهش قیمت داشتند جمع آوری شده است.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
روز شنبه با وجود افت قیمت 77 درصد از سهام بورسی اما شاخص کل جامه ای سبز به تن کرد. در کلیت بازار، حقیقی ها در مقام فروشنده ظاهر شدند.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
روز شنبه 15 شهریور با وجود افت قیمت 77 درصد از سهام بورسی اما شاخص کل جامه ای سبز به تن کرد. در کلیت بازار، حقیقی ها در مقام فروشنده ظاهر شدند.