شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۳:۱۰Oct 2020 24

جدیدترین‌های «ایساکو»

انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
با توجه به رویکرد اتخاذ شده مبنی بر اجرای تمامی آزمون ها به صورت الکترونیکی، زیر ساخت ها و تمهیدات مربوطه از چند ماه قبل اندیشیده و فراهم شده است، به طوری که شرکت کنندگان فقط بایستی در تاریخ و زمان مقرر، با ورود نام کاربری خود وارد سایت مدیریت آموزش فنی ایساکو (www.isacoelearning ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۵   + ۵۰ سایت دیگر  
ایکوپرس : همزمان با موج سوم شیوع کرونا و از سرگیری محدودیت های تردد در سطح شهر، مدیرعامل امدادخودروی ایران از تنوع خدمات غیرحضوری خود در سراسر کشور خبر داد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه ای با عنوان خودروسازان گارانتی قطعات خودرو را جدی بگیرند تلاش برای بهبود کیفیت قطعات یدکی خودروسازان را خواستار شدند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۵۴ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در سال جهش تولید، رکورد فروش خود را برای نخستین بار در تاریخ فعالیت این شرکت در شهریور ماه، پشت سر گذاشت.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ارتقای سطح کیفی خدمات پس از فروش و جلب حداکثری رضایت مشتریان در شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو که سال گذشته از سوی مدیرعامل گروه به این شرکت ابلاغ شده بود، با صدرنشینی ایساکو برای یازدهمین سال به بار نشست.
روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو از تلاش این مجموعه به همراه نهادهای ذی ربط برای جمع آوری قطعات تقلبی و مقابله با ورود آن به بازار خبر داد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
شرکت ایساکو در راستای موفقیت پایدار، بار دیگر توانست گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) خود را که از سال 94 موفق به دریافت آن شده بود، برای ششمین سال متوالی، تمدید کند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
درآخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سال 98 شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو موفق به کسب رتبه 2 و مقام پنجم شد. به گزارش عصر ایران این ارزیابی در حوزه های شبکه های نمایندگی ، فنی و مهندسی ، گارانتی ، قطعات یدکی و انبار و سیستم مدیریت آن صورت گرفته است. ...
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایساکو با کسب امتیاز 83.9 نه تنها برترین شد، بلکه نسبت به امتیاز پیشین خود نیز 1.2 واحد رشد کرد
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از اقدامات مهمی که ایساکو طی دو سال گذشته در راستای رضایتمندی مشتریان انجام داده کاهش نمایندگی های ضعیف (از نظر رتبه) و ارتقای آنها است.
خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
براساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از عملکرد شرکت های خدمات پس از فروش خودرو در سال 98، شرکت ایساکو بالاترین امتیاز خدمات پس از فروش را در بین شرکت های خودروساز اعم از تولیدکننده و عرضه کننده، به دست آورده و مقام اول این حوزه را به خود اختصاص داده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۶۷ سایت دیگر  
شرکت ایساکو (شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو) در ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت خودرو مربوط به دوره ارزیابی سال 98، برای یازدهمین بار متوالی مقام اول این حوزه را کسب کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۷    
رشت- مدیر دفتر منطقه ای ایساکوی رشت و ایران خودروی گیلان از فعالیت بیش از 15 شرکت قطعه سازی خودرو و 90 فروشگاه مجاز ایساکو در استان خبر داد.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
با امکان جدیدی که ایساکو فراهم آورده، اطمینان از اصالت قطعات به نوعی دو قبضه خواهد شد که می تواند ضمن ارتقای روش های استعلام اصالت، میزان رضایتمندی کلی مشتریانش را هم بالا ببرد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو اعلام کرد، تنها مراکز معتبر و مورد تایید این شرکت برای ارائه قطعات اصلی و استاندارد، فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز این مجموعه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات پس از فروش ایساکو گفت: ارائه سرویس های دوره ای در صورت درخواست مشتری انجام می شود و نمایندگی ها به دنبال خرج تراشی برای مشتریان نیستند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
شینزو آبه چند روز قبل یعنی دوشنبه سوم شهریور ماه 1399، موفق شد با عبور از 2 هزار و هفتصد و نود و نهمین روز نخست وزیری خود، رکورد طولانی ترین دوره مسوولیت در این سمت را در تاریخ ژاپن ثبت کند و این در حالی است که پیش از این ساتو ایساکو نخست وزیر اسبق این کشور با دو هزار و هفتصد و نود و هشت روز رکورد ...
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو به منظور تسهیل دسترسی مشتریان به قطعات و لوازم یدکی اصلی ایساکو، توسعه فروشگاه های مجاز این مجموعه را در دستور کار خود قرار داد. ...
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اگر ایساکو بتواند خدمات کوئیک سرویس را بیشتر گسترش داده و هوای هزینه ها و اجرت را داشته باشد، عملا بخش قابل توجهی از مشتریانی را که جذب مراکز غیر نمایندگی شده اند، به سمت خود خواهد کشاند.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل ایساکو گفت: این شرکت به عنوان خط مقدم ارایه خدمات پس از فروش به مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو، به منظور کاهش مخاطرات ناشی از ویروس کرونا، همچنان بر استفاده از خدمات غیرحضوری و عدم تجمع در نمایندگی ها تاکید دارد.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۰    
بازار قطعه ایران از جمله بازارهایی است که همواره محل خوبی برای کسب سود از طریق فروش قطعات قاچاق و تقلبی بوده است. این موضوع وقتی برای سودجویان جذاب تر می شود که نرخ ارز و میزان سود افزایش پیدا می کند، چراکه از یک سو، قیمت تمام شده محصول بالاتر می رود و از سوی دیگر ...
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو-شرکت ایساکو به عنوان یکی معتبرترین و پیشروترین فعالان بازار قطعات خودرو، همواره در تلاش بوده است تا محصولات اصل را از محصولات تقبلی موجود در بازار تفکیک کند و هزینه هایی نیز در این راستا به سیستم اجرایی ایساکو وارد شده است تا در نهایت قطعه اصل به دست مشتریان برسد.
کار پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۱۵۷ سایت دیگر  
: پیرو توافق مهدی مونسان، مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو و محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران (فاوا)، شرکت ایساکو به پلتفرم تهران هوشمند خواهد پیوست.
پیرو توافق مهدی مونسان، مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو و محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران (فاوا)، شرکت ایساکو به پلتفرم تهران هوشمند خواهد پیوست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نمودار امروز بازارچه در مورد روند قیمت کیت کلاچ پژو 405 ایساکو شرکتی است. تحریم و گرانی ارز دو عامل اصلی گرانی انواع لوازم یدکی خودرو طی چند ماه اخیر بوده و همچنان که از نمودار مقابل مشخص است قیمت کیت کلاچ پژو 405 ایساکو شرکتی که در اول فروردین سال گذشته 720 هزار تومان بود با افزایش مدام قیمت در دی ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، تعداد نمایندگی های ارایه دهنده خدمت کوییک سرویس را افزایش داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: فروشگاه های مجاز ایساکو (وابسته به ایران خودرو، عرضه کننده قطعات خودرو) مشمول پرداخت مالیات ارزش افزوده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در راستای مقابله با قطعات تقلبی در بسته بندی های مجعول و شبیه سازی شده، با همکاری مراجع قضایی وارد عمل شد و با کشف و معرفی کارگاه ها و سازندگان مذکور، دست این شیادان را از بازار کوتاه کرد
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو ٬ شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در راستای حمایت از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هم زمان با شیوع ویروس کرونا، آموزش های فنی مورد نیاز کارشناسان شبکه نمایندگی های خود را برای نخستین بار به صورت وبینار برگزار کرد.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در راستای حمایت از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هم زمان با شیوع ویروس کرونا، آموزش های فنی مورد نیاز کارشناسان شبکه نمایندگی های خود را برای نخستین بار به صورت وبینار برگزار کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۷    
نمایندگی های خودرو خدمات ارائه نمی دهند نمایندگی ایساکو که خدمات پس از فروش ایران خودروست بیش از 3هفته است که به اغلب مراجعه کنندگان به سایت شرکت گزینه تکمیل ظرفیت را نشان می دهد ...
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایساکو با تامین صدها بسته مواد غذایی با هدف کمک به خانواده های کم بضاعت، به رزمایش ایران همدل پیوسته است.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
عصر خودرو- شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو هم زمان با فرا رسیدن تعطیلات عید سعید فطر، با تاکید بر دریافت خدمات غیرحضوری و ماندن هموطنان در منزل، به منظور حفظ سلامتی در برابر ویروس کرونا، آمادگی خود را نسبت به ارایه خدمات در نمایندگی های کشیک و امدادرسانی اعلام کرد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۸۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر از عرضه 12 هزاردستگاه از محصولات این خودرو ساز درراستای تامین نیاز واقعی مردم به خودرو و متعادل سازی قیمت ها دربازار، طی روزهای آینده داد. ...
ملیت   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، درراستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت و دستگیری از نیازمندانی که همزمان با شیوع بیماری کووید19، از لحاظ اقتصادی دچار مشکل شده اند، با تهیه بسته هایی حاوی ملزومات خوراکی به رزمایش همدلی کمک مومنانه پیوست
ملیت   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، با توجه به رشد فزاینده قطعات تقلبی و غیراستاندارد در بازار قطعات یدکی خودرو، نسبت به استفاده مشتریان از این قطعات هشدار داد.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ایساکو به کسب و کارهای زیرمجموعه اش بابت بازپرداخت دیون، حس اعتماد متقابل میان آنها را افزایش خواهد داد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو که از اوایل اسفندماه سال 98 همزمان با شیوع ویروس کرونا در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود، اقدامات مناسبی را در مقابله با این بحران انجام داده و به همین منظور نیز مهلت بازپرداخت دیون شرکای تجاری خود را با شرایط تسهیل شده تا پایان خرداد ماه سال ...
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو برنامه های خود را تحت عنوان "امید 99 " در سال جهش تولیدبرمبنای ارائه خدمات نوین به مشتریان ، کسب سهم مناسب از بازار خدمات و قطعات ، افزایش رضایت مشتریان ترسیم کرده است .
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۹   + ۳۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با شیوع ویروس کرونا و نیز حفظ سلامت مشتریان همچنان با تمام ظرفیت آماده ارائه خدمات خودرویی مورد نیاز مشتریان در محل است.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: مدیران ارشد شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو امروز به منظور بررسی نحوه خدمات رسانی به مشتریان در شرایط شیوع ویروس کرونا، از تعمیرگاه شماره یک این شرکت بازدید کردند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۴    
به گزارش خبرخودرو ٬ مدیر عامل ایساکو در بازدیداز نحوه خدمت رسانی مرکز تماس ایران خودرو از مردم خواست باتوجه به شیوع ویروس کرونا وبه منظور حفظ سلامت خود با ماندن در منزل از خدمات غیر حضوری این شرکت بهره مند شوند.
مدیر عامل ایساکو در بازدیداز نحوه خدمت رسانی مرکز تماس ایران خودرو از مردم خواست باتوجه به شیوع ویروس کرونا وبه منظور حفظ سلامت خود با ماندن در منزل از خدمات غیر حضوری این شرکت بهره مند شوند
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عصر خودرو-شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو که با ارائه تمهیدات و تسهیلات ویژه همزمان با شیوع ویروس کرونا هموطنان را به ماندن در خانه تشویق کرده بود، با افزایش این ظرفیت ها همچنان در تلاش است که خدمات را با بهترین کیفیت در محل مورد نظر یا منزل مشتریان به ایشان ارائه کند.
سال 98 که یکی از سخت ترین سال های صنعت خودرو و صنایع وابسته بود به آخرین روزهای خود نزدیک شد، در این گزارش نگاهی به یکسال فعالیت های شرکت خدمات پس از فروش ایران خودروخواهیم داشت .
قائم مقام اجرایی مدیرعامل ایران خودرو ارتقای رضایت مندی مشتریان و ارائه خدمات نوین را از مهم ترین اولویت های کاری ایساکو دانست.
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو ( ایساکو) منصوب شد.
کار پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۹    
: بر اساس اخبار واصله مونسان با حکم فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو به مدیرعاملی شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) منصوب شده است.
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو که هم زمان با شیوع ویروس کرونا از مشتریان خود خواسته بود، تا حد امکان از خدمات غیر حضوری این شرکت بهره مند شوند اعلام کرد: با توزیع ملزومات بهداشتی، پروتکل جدید پیشگیری از ویروس کووید 19 در نمایندگی های این مجموعه در حال اجرا است.