پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۵:۴۱Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بمب اتم»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد اسلامی گفت: مسؤولیت هر گونه اتفاق برعهده آژانس انرژی اتمی است، زیرا رژیم صهیونیستی نه ان پی تی را امضا کرده نه پادمان را و امروز این رژیم در حال تهدید جهان با بمب اتم است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
جنگ غزه را باید نماد صهیونیسم خواند، نمادی که جنایت و خونریزی اصل و اساس آن می باشد، به حدی که وزیر به اصطلاح میراث رژیم اسراییل اعلام کرد که باید بر روی غزه بمب اتم ریخت!
برترین ها / صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بحث داغ هوش مصنوعی همچنان ادامه دارد و در جدیدترین اظهارنظر پیرامون این فناوری نوبت به ریدلی اسکات ، کارگردان مشهور فیلم هایی همچون گلادیاتور و بلید رانر رسیده است. او در مصاحبه ای هوش مصنوعی را به یک بمب هیدروژنی فنی تشبیه کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی خطاب به مجری بی بی سی گفت: جنگ ما همچون جنگ غرب علیه نازیسم است، آمریکا برای پایان جنگ در هیروشیما و ناکازاکی از بمب اتم استفاده کرد ما که چنین کاری نکرده ایم!
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اسرائیل خطاب به مجری بی بی سی: جنگ ما همچون جنگ غرب علیه نازیسم است، آمریکا برای پایان جنگ در هیروشیما از بمب اتم استفاده کرد ما که هنوز چنین کاری نکرده ایم!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بخشی از برنامه نقد سینما به نقد اوپنهایمر اختصاص یافت، فیلمی که به نظر کارشناس این بخش محمدرضا مقدسیان، فیلمی برای تطهیر ساخت بمب اتم توسط آمریکا است.
شوشان   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۰:۵۰    
45 روز کامل از جنگ غزه و اسرائیل می گذرد و این اندازه آسیب انسانی و مادی با جنگ هایی که می شناسیم، قیاس پذیر نیست.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
گزارش اخیر آژانس انرژی اتمی باعث شد بسیاری رسانه های غربی در دشمنی با ایران هشدار ساخت بمب اتم دهند اما ایران ثابت کرده به مقررات آژانس همواره پایبند و با شفافیت عمل کرده و بمب اتم جایگاهی در دکترین جمهوری اسلامی ندارد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۸:۰۵    
دوشنبه 02/8/29 ، (اخبار رسمی) : اوپنهایمر فیلم پرستاره ی کریستوفر نولان، این روزها نقل محافل سینمایی است. با وجود این که چندین مجله ی مطرح در نقد فیلم اوپنهایمر، آن را اثری در تحسین پدر بمب اتم نامیده اند، عده ای هم آن را یک یادآوری مهم تاریخی دانسته اند ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اوپنهایمر یک علم جوی خستگی ناپذیر و عاشق کنجکاوی های علمی در تمام مسیرها بود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در دو دهه اول پس از ایجاد اسرائیل، متحد خارجی اصلی این رژیم فرانسه بود که تقریباً تمام تسلیحات اصلی اسرائیل را تامین می کرد اما از دهه 70 به بعد، آمریکا جای فرانسه را گرفت.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۲:۱۴    
نولان در اوپنهایمر، برخلاف دو اثر قبلی، تمام تمرکزش را بر پرداخت درونیات شخصیت محوری اش گذاشته تا روایت تاثیری گذاری را از خالق بمب اتم به تصویر بکشد. انتخاب هوشمندانه موضوع اش در زمانه فعلی نیز، شاید بتواند همچون هشداری جدی عمل کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان حقوق بشر اروپا مدیترانه در گزارشی اعلام کرد که میزان مواد منفجره ای که ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز جنگ در غزه بر سر مردم این باریکه فرو ریخته، معادل 3 بمب اتم است.
سینما سینما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۱:۰۴    
سینماسینما ، نوید جعفری از نخستین دقایق شکافتن هسته اتم تا هر ثانیه ای که امروز از عمر ما می گذرد جهان ما به اتم و انرژی اتمی گره خورده است و شاید کمتر کسی است در جهان که تصویر قارچی شکل بمب اتم را ندیده باشد. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فیلم Oppenheimer با تمرکز بر ترسناکترین و بزرگترین کابوس بشر تغییراتی را در داستان اعمال کرده که در این مقاله به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. به گزارش گیمفا به نقل از اسکرین رنت، بشر در طول تاریخ دست به تصمیمات ویرانگری زده که نسل های بسیاری را تحت تاثیر قرار داده است ...
الف   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
"عمیحای الیاهو" وزیر به اصطلاح میراث رژیم صهیونیستی که چندی پیش خواهان ریختن بمب اتم روی نوار غزه شده بود، این بار هم خواهان قتل هرکسی شد که پرچم فلسطین را در دست داشته باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
"عمیحای الیاهو" وزیر به اصطلاح میراث رژیم صهیونیستی که چندی پیش خواهان ریختن بمب اتم روی نوار غزه شده بود، این بار هم خواهان قتل هرکسی شد که پرچم فلسطین را در دست داشته باشد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۲۱:۵۹    
امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه آبروی صهیونیست ها و آمریکایی ها رفته است، گفت: وعده قرآن است که این رژیم سرانجام از بین خواهد رفت. آیت الله سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران در خطبه های نماز جمعه تهران با اشاره به جنگ غزه گفت: بیش از یک ماه است از فاجعه غزه می گذرد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بیش از یک ماه است از فاجعه غزه می گذرد. فاجعه بسیار غمبار که معادل چند بمب اتم بر سر مردم مظلوم غزه بمب ریخته اند و همه این ها در مقابل چشم جهانیان بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به تهدید استفاده از بمب اتم از سوی یکی از اعضای کابینه صهیونیست ها، از بی عملی جامعه جهانی در برابر این تهدید آشکار انتقاد کرد.
فوت وفن   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۸    
فیلم های کریستوفر نولان اغلب همانند پازل هایی احساس می شوند که باید آن ها را حل کرد. او در این فیلم های خودش نشان می دهد که چطور قطعات مختلف پازل کنار هم قرار می گیرند و همین نیز باعث می شود تا ما به عنوان بیننده همراه با او شاهد فرایند تکمیل شدن پازل باشیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۰۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
واکنش رئیسی به سخنان صهیونیست ها مبنی بر استفاده از بمب اتم : ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری روز گذشته در جلسه هیات دولت با اشاره به اظهارات یکی از مقامات رسمی رژیم صهیونیستی درباره استفاده از بمب اتم علیه مردم بی گناه و بی دفاع غزه گفت ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اخیرا یکی از وزرای رژیم صهیونیستی تهدید به استفاده از بمب اتم علیه ساکنان غزه کرد؛ اقدامی که نتیجه انفعال سیاستمداران جهان در قبال وقاحت های رژیم کودک کش صهیونیستی است و این سوال را به ذهن متبادر می کند که اساسا این رژیم چند بمب اتم در اختیار دارد؟/منبع: اعتماد آنلاین
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اخیرا یکی از وزرای رژیم صهیونیستی تهدید به استفاده از بمب اتم علیه ساکنان غزه کرد؛ اقدامی که نتیجه انفعال سیاستمداران جهان در قبال وقاحت های رژیم کودک کش صهیونیستی است و این سوال را به ذهن متبادر می کند که اساسا این رژیم چند بمب اتم در اختیار دارد؟
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۹۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اظهارات یکی از مقامات رسمی رژیم صهیونیستی درباره استفاده از بمب اتم علیه مردم بی گناه و بی دفاع غزه گفت: امروز حقانیت موضع جمهوری اسلامی ایران در خطرناک دانستن وجود این رژیم تروریست برای جامعه بشری و ضرورت مقابله با آن و دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین بر همگان اثبات شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نامه ای به رئیس شورای امنیت از تهدید رژیم صهیونیستی به استفاده از سلاح هسته ای بر ضد غیرنظامیان آسیب پذیر و بی گناه در نوار محاصره شده غزه ابراز نگرانی کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۶:۰۲    
اظهارات دکتر حسین کچوئیان، استاد دانشگاه تهران در صداوسیما درباره دستیابی ایران به بمب اتم را مشاهده کنید.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه به نقل از چندثانیه، صحبت های جنجالی دکتر کچوئیان، استاد دانشگاه تهران در یک برنامه صداوسیما در مورد بمب اتم به سوژه رسانه ها تبدیل شده است ...
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اظهارات وزیر میراث کابینه رژیم اشغالگر قدس و تهدید وی در خصوص استفاده از بمب اتم علیه ساکنان بی دفاع نوار غزه، بار دیگر از ماهیت این رژیم و حامیان آن پرده برداشته است. کمترین شبهه ای وجود ندارد که با گذشت حدود 4 هفته از آغاز جنگ غزه، اساسا ادعای عدم هماهنگی این مواضع با دولت آمریکا مضحکانه است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه پاکستان تهدید وزیر صهیونیستی برای استفاده از بمب اتم علیه مردم بی دفاع غزه را به شدت محکوم کرد و گفت که این اظهارات، برنامه نسل کشی فلسطینیان توسط اسرائیل را تایید می کند و زنگ بیدارباش برای جهان است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۲:۵۹    
به گزارش مشرق، محمد صرفی، فعال رسانه در توئیتر نوشت: از تهدید اتمی رژیم اسرائیل علیه غزه نباید متعجب شد. اسرائیل دست پرورده تنها کشور دنیاست که تا کنون از بمب اتم در جنگ استفاده کرده است. مدیریت این جنگ هم برعهده آمریکایی هاست ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۲:۵۰    
به گزارش بلاغ به نقل از مشرق، مرادیان، سفیر ایران در مجارستان در توئیتر نوشت: استفاده آمریکا از بمب اتم و کشتار بیش از 200هزار نفر را بیشرمانه به عنوان جلوگیری از تلفات بیشتر و برقرای صلح توجیه کردند و امروز همان تفکر خونخوار کشتار هزاران زن و کودک را در غزه دفاع از خود مینامد ...
پیک هشت رود   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۲:۳۸    
اگرچه رژیم صهیونیستی از هیچ جنایتی در غزه و سرزمین های اشغالی فروگذاری نکرده است، اما هرگز دست به حماقت استفاده از بمب اتم که نتیجه آن یک فاجعه انسانی خواهد بود، نخواهند زد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رژیم صهیونیستی در یک ماه گذشته بدون هیچ مانع سیاسی و بین المللی به کشتار غیرنظامیان در غزه پرداخته، اما به نظر این میزان کشتار از نظر آن ها کافی نبوده و در اتاق های فکرشان موضوع بمباران اتمی غزه نیز روی میز قرار گرفته است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۳:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اظهارات وزیر اسرائیل درخصوص استفاده از بمب هسته ای در غزه را کاملا غیرقابل قبول خواند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنان روز گذشته وزیر به اصطلاح میراث رژیم اسراییل مبنی بر بررسی بمباران اتمی غزه به عنوان یکی از گزینه ها دوباره ثابت کرد که سران رژیم صهیونیستی همانگونه که طی 75 سال عمر این رژیم جعلی نشان داده اند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۲۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سید رسول موسوی، دستیار وزیر امور خارجه کشورمان در توئیتی با اشاره به اظهارات وزیر رژیم صهیونیستی نوشت: به هیچ عنوان نباید از کنار تهدید وزیر صهیونیستی در کاربرد بمب اتم در غزه ساده عبور کرد و تصور نمود او حرفی از روی جهالت و نادانی زده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نسل کشی در غزه، تخریب و محو هویت بشری و تاریخی در این باریکه، در حالی هشدارهای مجامع بین المللی را برانگیخته است که اکنون اظهارات انتقادبرانگیز وزیر میراث فرهنگی رژیم صهیونیستی درباره احتمال انداختن بمب اتم در غزه نگرانی ها را درباره وقوع یک فاجعه بشری و سرقت و جعل بزرگ تاریخ تشدید کرده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
توضیحات کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص تهدید اسرائیل در رابطه با استفاده از بمب اتم علیه فلسطین را در این ویدئو ببینید.
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در صورت تداوم این جنایات علیه غزه امکان گسترش دامنه درگیری و جنگ در منطقه به صورت جدی وجود دارد. این پیام را مکرراً منتقل کرده ایم و این دیدگاه را به آمریکا منتقل کردیم ...
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر سهیم کردن دانش آموزان ایرانی خارج از کشور در جایزه البرز گفت: دانش آموزان ایرانی خارج از کشور فرزندان این آب و خاک هستند و رییس جمهوری نیز توجه و مشارکت آنان را برای توسعه همه جانبه مورد تاکید قرار دادند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز ؛ موسسه تبیان ، در کانال تلگرام خود نوشت: در رسانه ها از بمب اتم یک اهرم قدرت و فشار برای یک کشور نام برده می شود، اما باید بدانید وجود این سلاح ها در هر کشوری می تواند تهدیدی مرگبار برای مردم آن سرزمین باشد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال درخواست نماینده رژیم صهیونیستی مبنی بر استفاده از بمب اتمی در تجاوز به غزه، خشم جامعه جهانی برانگیخته شده است. امشب در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر به این موضوع پرداخته می شود. ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان کاخ سفید را مسئول کامل نسل کشی در غزه عنوان کرد. حسین امیرعبداللهیان در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس در خصوص تهدید وزیر رژیم صهیونیستی در استفاده از بمب اتم در غزه گفت: اظهارات وزیر رژیم اسراییل به استفاده از بمب اتمی نشانگر شکست واقعی رژیم در برابر مقاومت است. ...