یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۱۲:۵۰Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبهمن»

تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هیات مدیره گروه بهمن افزایش سرمایه 197 هزار و 740 میلیارد و 458 میلیون ریالی، معادل بیش از دو هزار درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا: شاخص کل بورس در ادامه روند افزایشی خود با رشد بیش از 130 واحدی تا ساعت 9 و 45 دقیقه صبح به پیشروی در کانال یک میلیون و 300 هزار واحدی ادامه داد. شاخص هموزن نیز افزایش بیش از 1800 واحدی دارد. ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، شاخص کل بورس تهران با رشد 5هزار واحدی در 10 دقیقه آغازین معاملات امروز تا این لحظه در ارتفاع یک میلیون و 312هزار واحد قرار گرفته است. نمادهای شستا، فولاد و شپنا بیش ترین تأثیر مثبت و نمادهای وتجارت، خبهمن و کاما بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته اند.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش نما، جدیدترین افزایش سرمایه ها اعلام شد: خبهمن در زیر مجموعه ها شفاف سازی میکند: افزایش سرمایه شرکت بهمن موتور. شرح رویداد افزایش سرمایه شرکت بهمن موتور از مبلغ 4000 میلیارد ریال به 6500 میلیارد ریال ازمحل مطالبات حال شده، ثبت گردید. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
هیات مدیره گروه بهمن، افزایش سرمایه 200 هزار و 138 میلیارد و 527 میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه بهمن به عنوان هلدینگ تخصصی چند رشته ای در سه حوزه اصلی خودرو، انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی و سرمایه گذاری مالی مشغول به فعالیت بوده و با نماد خبهمن در بازار سرمایه شناخته می شود.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: گروه بهمن درخواست افزایش سرمایه 2000درصدی از محل تجدید ارزیابی را ارایه کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۲    
نماد معاملاتی شرکت گروه بهمن (خبهمن1) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف گردید
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: شستا، وتجارت ، وبملت، خودرو، شپنا، فملی، و خبهمن نمادهایی هستند که بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشته اند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۵۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز سه شنبه 16 دی 1399 با افت 2 هزار واحدی به یک میلیون و 327 هزار و 480 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز 1532 واحد رشد کرد و به 464 هزار و 14 واحد رسید. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۴۷    
گروه بهمن با نماد خبهمن که معاملات آن در تابلوی اصلی بورس انجام می شود، به دنبال افزایش سرمایه می باشد. آخرین خبر در مورد افزایش سرمایه خبهمن چیست؟
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه (10دی ماه) در آخرین روز کاری هفته متعادل و با افزایش نسبی تقاضا آغاز بکار کرد . برترین صفوف تقاضا و عرضه در بورس و فرابورس در 5دقیقه ابتدایی پیش گشایش ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش نما، شاخص کل بورس تهران با افت کمتر از هزار واحدی در 10 دقیقه آغازین معاملات امروز تا این لحظه در ارتفاع یک میلیون و 411هزار واحد قرار گرفته است. نمادهای شستا، شپنا و شبریز بیش ترین تأثیر مثبت و نمادهای فولاد، خبهمن و فملی بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته اند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی سهامداران حقیقی شرکت های گروه بهمن با نماد خبهمن ، بهمن لیزینگ با نماد ولبهمن و اقتصادی و خودکفایی آزادگان با نماد خودکفا می توانند از روز دوشنبه اول دی ماه 99 به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکت ها در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 98 به شعب ...
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۹    
پدال نیوز: گروه بهمن با نماد خبهمن روزهای خوبی را در تالار شیشه ای سپری می کند، تا جایی که حتی با منفی شدن روند گروه خودرویی در بازار سرمایه همچنان در تابلو بازار چون نگینی سبز بر رکاب این گروه می درخشد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، در جریان آغاز معاملات امروز چهارشنبه 19 آذرماه، شاخص بورس با رشد 7500 واحدی در بیست دقیقه ابتدای کار، به یک میلیون و 515 هزار و 59 واحد رسید. همچنین شاخص کل هم وزن نیز 3 هزار و 54 واحد رشد کرد و به 447 هزار و 447 واحد رسید. ...
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۶    
خودرویی های بازار سرمایه امروز همگی با موتورهای گرم و روشن از نقطه صفر مرزی عبور کردند و یک روز خوب را برای سهام دارانشان رقم زدند. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، امروز گروه خودرو و قطعات بورس اوراق بهادار پس از مدت ها شاهد سبزپوش شدن تمام نمادهای خود شد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه بهمن در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود به سود نرسید.
اقتصاد آنلاین / هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
خالص تقاضا برای خرید سهام از رقم 580میلیارد تومان عبور کرد، بیشترین سفارشات خرید برای صنعت بانک ها و موسسات اعتباری به ثبت رسید و همچنین سهام شپنا 270میلیارد تومان تقاضای خرید داشت.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۲    
گروه خودرو و قطعات حاضر در بورس اوراق بهادار تهران امروز در حالی به کار خود پایان داد که برخلاف هفته گذشته خودرو با افت و خساپا با رشد همراه شده اند. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
افزایش 4466 درصدی سود خالص در شرکت های تحت کنترل گروه بهمن رقم خورد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سود خالص شرکت بهمن موتور در یک سال منتهی به شهریور 99 افزایش بیش از چهار هزار درصدی داشته است که خبری امیدوارکننده برای سهامداران خبهمن است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه بهمن در دوره یک ماهه منتهی به 30 مهر ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 134 میلیارد و 4 میلیون ریال سود کسب کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه بهمن در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 892 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 104 ریال اعلام شده بود، از افزایش 758 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۹    
امروز خودرویی های حاضر در بازار سرمایه همگی قرمزپوش شدند و برخلاف دیروز که خبهمن و خدیزل مثبت بودند آنان نیز با افت به کار خود پایان دادند. به گزراش پایگاه خبری اسب بخار ، گروه خودرو و قطعات بورس اوراق بهادار تهران در روزی که شاخص کل بازار با کاهش همراه شده بود ...
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خودرویی های حاضر در بازار سرمایه امروز در حالی به کار خودپایان دادند که تنها گروه بهمن از میان خودروسازان مثبت بود وسایر آنها باز هم روز بدی را سپری کردند. ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز یک شنبه 30 شهریور شاخص کل بورس در شروع معاملات با کاهش 10 هزار واحدی همراه بود. بازار با فشار فروش و عقب نشینی خریداران آغاز به کار کرده است. خودرویی ها امروز با معاملاتی پر عرضه شروع به کار کردند. نماد های خگستر، خودرو، خساپا، خپارس، خزامیا و خبهمن از جمله منفی های گروه اند. ...
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه بهمن شرایط فروش نقدی اینترنتی وانت کارا تک کابین و دو کابین ویژه شهریور ماه را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
افراد حقیقی تا ظهر امروز دو هزار و 500میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام سرمایه گذاری تأمین اجتماعی بود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه بهمن در یک ماهه منتهی به پایان مرداد ماه 99 سود قابل توجهی را محقق کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۸:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه بهمن در دوره یک ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 2 هزار و 638 میلیارد و 64 میلیون ریال سود کسب کرد.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 700میلیارد تومان سهام بانک پارسیان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه بانک ها و مؤسسات اعتباری تعلق داشت و 6.1درصد از کل سهام صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود معامله شد.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۱:۰۵    
خودرویی های حاضر در بورس اوراق بهادار تهران، امروز هم به حرکت در مسیر نزولی خود ادامه دادند و تنها نماد خبهمن بود که توانست قبای سبز بر تن خود کند. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، به گفته کارشناسان ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در این لحظه در یک میلیون و 863 هزار واحد قرار گرفته است و فارس، فملی و شپنا بیش ترین تأثیر منفی و نماد های وپارس، خبهمن و سیتا بیشترین اثر مثبت را بر روند حرکت شاخص گذاشته اند.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز معامله گرها یک هزار میلیارد تومان سهام بانک پارسیان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه بانک ها و مؤسسات اعتباری تعلق داشت و 5.6 درصد از کل سهام نوسازی و ساختمان تهران معامله شد.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۵۴    
پدال نیوز: نماد خبهمن ( گروه بهمن) در یک روز رشد چشمگیر 25.2 درصدی ارزش سهام را در بازار بورس تجربه کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گروه بهمن با نماد خبهمن تعداد 459292224 میلیون سهم شرکت ایران خودرو خود را واگذار می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه بهمن در دوره 3 ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 1399، به ازای هر سهم خود 244 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 39 ریال اعلام شده بود، از افزایش 526 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گروه بهمن روز سه شنبه 31 تیرماه 1399 با حضور 74 درصد سهامداران در محل پژوهشکده شیمی و مهندسی شیمی ایران واقع در کیلومتر 17 بزرگراه شهید فهمیده برگزار شد.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۴۵    
روز میانی هفته کاری برای گروه خودرو و قطعات بازار سرمایه با بازگشایی نمادهای خساپا و خبهمن در کنار روند صعودی خودرو با افزایش داد و ستدها به پایان رسید. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۲    
شرکت گروه بهمن با نماد خبهمن 6.08 درصد از سهام شرکت صنایع ریخته گری ایران در بازار بورس طی روزهای 10 ، 11، 15، 16 و 18 تیرماه 1399 به فروش گذاشت.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۱:۳۶    
می متالز - فروش و تولید سیبا موتور از زیر مجموعه های گروه بهمن منتشر شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۹    
می متالز - گروه بهمن از واگذاری سهام بیمه ملت 71.3 میلیارد تومان سود شناسایی کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در بخش پرتفوی غیر بورسی، بهای تمام شده سبد سهام این شرکت بدون تغییر نسبت به ماه گذشته معادل 6 هزار و 526 میلیارد ریال است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۰    
رشد قیمت سهم ها در بازار سرمایه بسیاری از شرکت های سرمایه گذار از جمله خبهمن را منتفع کرد و بررسی ها حاکی از بازگشت به مدار رشد است.