چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۶:۳۰Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بخش کشاورزی»

اقتصاد ایران: یک مقام مسئول گفت: 3 میلیون و 326 هزار تن نهاده دامی طی 9 ماهه امسال توسط تشکل های زیر مجموعه سازمان مرکزی تعاون روستایی در بخش کشاورزی تامین و توزیع شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میامی از اجرای فعالیت های مختلف با هدف بهینه سازی مصرف آب کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت: درمجموع برای اجرای این اقدامات، 97 میلیارد و 737 میلیون ریال هزینه شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان با اشاره به فعالیت های این شرکت در حمل کود از مبادی ها و پتروشیمی های کشور به این استان افزود ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان ، از توزیع کود ZFM در مدل غیر یارانه ای این شرکت خبرداد.این کودحاوی عناصر ریزمغذی کلاته شده با اسید های آمینه می باشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
توصیه های اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری به بهره برداران بخش کشاورزی را ببینید.
گروه استان ها خراسان جنوبی با تجربه 20 سال خشکسالی پی در پی در حوزه منابع آبی با چالش مواجه است در حالی که 92 درصد مصرف آب در بخش کشاورزی بوده و 31 درصد آب استان نیز هدر می رود و نیاز است با مدیریت بهینه از ابعاد بحران کم آبی کاسته شود.
استاندار کردستان بر معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های بخش کشاورزی در سطح کشور و به منظور توسعه همه جانبه آن تاکید کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
لارستان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی لارستان گفت: سرما و یخبندان کم سابقه بر اساس ارزیابی نهایی کارشناسان افزون بر یک هزار و 478 میلیارد ریال به محصولات زراعی و باغی این در بخش ها و روستاهای مختلف این شهرستان خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا - ساری - نیشکر یکی از محصولات تولیدی بخش کشاورزی استان مازندران است که محصول آن به عنوان شکر قرمز طرفداران زیادی در طب سنتی دارد. نیشکر یا (لَلِه شیرین) سابقه تاریخی در روستای ریکنده قائم شهر دارد. از گیاه نیشکر دو محصول کف و شکر قرمز به دست می آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
امسال 570 میلیارد ریال برای 12 طرح در بخش کشاورزی هرمزگان سرمایه گذاری شده است.
16 فقره ، موافقت اصولی طرح های صنایع تبدیلی بخش کشاورزی در استان صادر شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از ورود 50 تن کود اوره به انبارهای سازمانی شرکت خبر داد ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- استاندار قزوین گفت: فعالیت واحدهای دامی نقش مهمی در کمک به تامین امنیت غذایی جامعه دارد و سیاست اصلی دولت تقویت تولید و پشتیبانی از بخش کشاورزی است.
3 میلیون و 326 هزار تن نهاده دامی طی 9 ماهه امسال توسط تشکل های زیر مجموعه سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در بخش کشاورزی تامین و توزیع شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- معاون صنایع تبدیلی و تکمیلی جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضرورت توسعه و احداث صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی در استان گفت: تکمیل و احداث صنایع تبدیلی و تکمیلی در دست احداث این استان به 200 میلیارد ریال سرمایه نیاز دارد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با اشاره به اهمیت اجرای پروژه سد زرانی در شرق استان، گفت: اجرای این پروژه مهم برای کنترل سیلاب و افزایش ذخایر آبی به منظور تأمین منابع بخش کشاورزی و آب شرب منطقه میناب یک ضرورت مهم است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: یکی از دغدغه های بخش کشاورزی موضوع بیمه محصولات کشاورزی است که در این راستا قوانینی در موضوع بیمه محصولات کشاورزی در سنوات گذشته به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است اما هیچگاه این قوانین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۱    
به دنبال برودت هوا و یخبندان روزهای 19 تا 22 دی، بخش کشاورزی شهرستان قیروکارزین فارس متحمل 798 میلیارد و 410 میلیون ریال خسارت شده است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به سهم 7.7 درصدی بخش کشاورزی از مجموع اعتبارات پرداختی نظام بانکی به بخش های اقتصادی کشور، اعلام کرد: 71 درصد اعتبارات پرداختی به بخش کشاورزی را بانک کشاورزی تامین می کند که این میزان پرداخت ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک کشاورزی گفت: 71 درصد اعتبارات پرداختی به بخش کشاورزی توسط بانک کشاورزی تامین می شود که این میزان پرداخت، جایگاه بانک کشاورزی را در تامین مالی این بخش به خوبی نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان جهادکشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: براثر برودت و سرمای شدید دیماه سال جاری بر اساس آخرین برآورد 602 میلیارد و 242 میلیون ریال به اراضی زراعی و باغی ،واحدهای تولیدی و زیر ساخت های بخش کشاورزی استان خسارت وارد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از صدور پروانه زنجیره ارزش برای 11 پروژه شاخص بخش کشاورزی خبر داد و گفت: تاکنون 9 پروانه فعالیت و دو موافقت اصولی صادر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: بانک کشاورزی تلاش می کند ظرفیت های جدیدی در بخش کشاورزی از جمله ایجاد گلخانه های مدرن و صنایع تبدیلی جدید در کشور ایجاد کند و ما امروز شاهد ایجاد فعالیت های تولیدی نوین در کشاورزی ، دامداری و شیلات در شهرهای مختلف کشور هستیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان - قدیمی گرجائی؛ مدیر جهاد کشاورزی همدان با بیان اینکه میزان تولیدات بخش کشاورزی در همدان برابر 598 هزار تن است، گفت: کشاورزی 44 درصد اشتغال شهرستان همدان را به خود اختصاص داده است.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنیوز، تراکتورسازی ایران تنها تامین کننده تراکتور بخش کشاورزی کشور است که سالانه حدود 18 هزار دستگاه تراکتور در 14 نوع مختلف تولید می کند و محصولات آن نقش مهمی در رونق کشاورزی ایران زمین دارد؛ پویایی تراکتورسازی ایران علاوه بر رفع نیازهای حوزه راهبردی کشاورزی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان گفت : با بهره برداری از 12 طرح صنایع تبدیلی وتکمیلی بخش کشاورزی با سرمایه گذاری 570 میلیاردریالی در سالجاری اشتغال 311 نفری در استان ایجاد شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
هرمزگان- سخنگوی سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان از تولید یک هزار و 150 تنی انواع ماهیان پرورشی با استفاده از آب چاههای بخش کشاورزی ، سدها و آب بندهای بازسازی شده از سال گذشته تاکنون خبر داد.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۸    
بخش کشاورزی با صنایع مواد غذایی و هتل و رستوران و همچنین بخش صنعت خودروسازی با بخش حمل ونقل رابطه تنگاتنگ دارند، به طور غیرمستقیم از ورود گردشگر خارجی بهره مند می شود و رشد اقتصادی را بیشتر افزایش می دهند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی 66 طرح عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی با اعتباری نزدیک به 182 میلیارد تومان در سطح استان یزد به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان به فعالان بخش کشاورزی و عشایر توصیه کرد که اقدامات پیشگیرانه را با توجه به پدیده های جوی پایان هفته انجام دهند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار، گمرک را مکلف به جلوگیری از متروکه شدن کالاهای راهبردی موجود در بنادر کرد و با افزایش مهلت پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز برای نهاده ها و مواد اولیه تولید بخش کشاورزی که گروه کالایی آنها از 1 به 2 تغییر یافته، از 6 ماه به یک سال موافقت کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ستاد تنظیم بازار، گمرک را مکلف به جلوگیری از متروکه شدن کالاهای راهبردی موجود در بنادر کرد و با افزایش مهلت پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز برای نهاده ها و مواد اولیه تولید بخش کشاورزی که گروه کالایی آنها از یک به 2 تغییر یافته، از 6 ماه به یک سال موافقت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران کشور به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه و اطلاع رسانی، به ویژه به فعالان بخش کشاورزی و عشایر، اطلاعیه ای صادر کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۶    
کشاورزی هنوز هم شکل غالبی از کار کودکان برای پسران و دختران است. جنسیت و چندمین فرزند خانواده بودن اغلب در تعیین کار ها و وظایفی که پسران و دختران بر عهده می گیرند و شرایط و ساعات کاری و فرصت های آموزشی نقش دارند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۵    
ستاد تنظیم بازار با افزایش مهلت پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز برای نهادها و مواد اولیه تولید بخش کشاورزی که گروه کالایی آنها از 1 به 2 تغییر یافته است، از 6 ماه یک سال موافقت کرد.
آفتاب ایلام   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای ایلام گفت: 90درصد از منابع آبی ایلام در بخش کشاورزی مصرف می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ستاد تنظیم بازار با افزایش مهلت پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز برای نهادها و مواد اولیه تولید بخش کشاورزی که گروه کالایی آنها از 1 به 2 تغییر یافته است، از 6 ماه به یک سال موافقت کرد.
اقتصاد آنلاین / ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار، گمرک جمهوری اسلامی ایران را مکلف به جلوگیری از متروکه شدن کالاهای راهبردی موجود در بنادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
لارستان-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گراش گفت :سرمای شدید و کم سابقه دی ماه 99 افزون بر 147 میلیارد ریال به محصولات زراعی و باغی این شهرستان خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: یکهزار و 430 میلیارد ریال تسهیلات از ابتدای سال 98 تاکنون در راستای حمایت از واحدهای تولیدی پرداخت شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه خمسه در پاسخ به سؤالی درباره پیشرفت اجرای طرح مطالعاتی استفاده از آب سد نهب برای تحول بخش کشاورزی در استان اظهار داشت: اجرای طرح مطالعاتی بهره گیری از آب سد نهب برای ایجاد شبکه آبیاری 35 هزار هکتار از اراضی زراعی بویین زهرا و تاکستان بودجه ملی یا استانی ندارد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، استاندار در این لوح سپاس تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مرهون زحمات تلاشگران دلسوزی دانسته که با همت خود بستر مناسبی برای پیشرفت و توسعه کشور عزیزمان فراهم می کنند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مهندس ابراهیم دارایی سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه با اشاره به برگزاری با شکوه مراسم ویژه گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان گفت: در دهه فجر امسال 18 طرح بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر468 میلیارد و425 میلیون ریال واشتغالزایی 153 نفر به بهره برداری می رسد. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، مدیرشرکت خدمات حمایتی استان گیلان با اعلام اینکه در راستای فعالیت های باشگاه کشاورزان در دی ماه سال جاری ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به تولید بالای محصولات کشاورزی و باغی در استان از اینکه فعالیت رایزن های اقتصادی ما در حوزه صادرات کشورهای اطراف ضعیف است، ابراز تأسف کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شهرستان پیشوا در نشست شورای کشاورزی با حضور حسین عباسی فرماندار برگزار شد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار با افزایش مهلت پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز برای نهادها و مواد اولیه تولید بخش کشاورزی که گروه کالایی آنها از 1 به 2 تغییر یافته است، از 6 ماه به یک سال موافقت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان معبر اصلی ورود دانش به بخش کشاورزی به دنبال تغییر الگوی کشت در بخش کشاورزی است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۰    
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران 30 دی ماه ازطریق سامانه الکترونیکی مردم و دولت، پاسخگوی مسایل ومشکلات بخش کشاورزی استان خواهدبود وعموم مردم می توانندازساعت 9 الی 11صبح با این سامانه تماس برقرارکنند.