پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۳:۱۶Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرقام»

نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
شرکت ایران ارقام طی عملکرد 1 ماهه منتهی به پایان آبان ماه معادل 75,372 میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره 1 ماهه مشابه سال قبل 102 درصد افزایش داشته است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شرکت ایران ارقام در خصوص سفارش خرید تجهیزات مخابراتی ازسوی یکی از اپراتورها اطلاعیه منتشر کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۷    
می متالز - شرکت ایران ارقام (مرقام ) از انعقاد 4 قرارداد مهم جدید این شرکت با بانک تجارت خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماد مرقام در بررسی بنیادین جزو نمادهای با بنیاد متوسط به پایین است و برای افرادی که قصد سرمایه گذاری بلند مدت دارند پیشنهاد نمی شود.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۵    
مرقام نام نماد شرکت ایران ارقام (سهامی عام) یکی از شرکت های گروه رایانه و فعالیت های وابسته در بازار دوم بورس ایران است. در ادامه سلسله گفتارهای معرفی سهام گروه رایانه و فناوری اطلاعات در بازار سرمایه کشور که در سایت دیجیاتو به آن ورود کردیم، در این جستار نگاهی داریم به سهم مرقام و وضعیت سهامداران ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شفاف سازی مرقام در حوزه افزایش سرمایه پیرو جلسات هیات مدیره شماره 819-99 مورخ 1398/11/30 و شماره 821-99 مورخ 1399/02/02، مقرر گردید به منظور ارتقای توان عملیاتی و رقابتی در انجام پروژه های جاری و آتی، اصلاح ساختار سرمایه و خروج شرکت از شمولیت ماده 141 اصلاحیه قانون تجارت ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت ایران ارقام "مرقام" با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف شد. نماد مذکور حداکثر تا ساعت 10 روز معاملاتی جاری بصورت حراج ناپیوسته و با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت ایران ارقام "مرقام 1" با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، متوقف شد. نماد مذکور روز معاملاتی بعد بصورت حراج ناپیوسته و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - ایران ارقام از یک طرح جدید بهره برداری کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۶    
این سهم دارای صف خرید بیش از یک میلیون است.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ایران ارقام اعضای هیات مدیره را تغییر داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۷    
این نمادها در آستانه سقف قیمت روزانه قرار دارند.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۸    
پول نیوز - در این روزها بسیاری از شرکت ها به دنبال انتشار اخبار مثبت از خود هستند تا بخشی از نقدینگی حاضر در بازار سرمایه را به سمت خود معطوف کنند. در این میان، ختور و فالوم خبرهای درآمدزا منتشر کردند.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۸:۲۸    
پول نیوز - با وجود افزایش 11 درصدی حاشیه سود ناخالص نسبت به سال مالی 97، مرقام در سال مالی 98 نیز زیانده باقی ماند و قرمزی را مهمان صورت های مالی خود کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۲:۳۴    
از نکات قابل توجه در شناسایی زیان 92 میلیارد ریالی خالص این شرکت در سال مالی گذشته، عدم تغییر محسوس و تنها 9 درصدی جمع کل درآمد های شرکت بوده که نشان از عملکرد بسیار ضعیف این شرکت در سال تورمی 1397-1398 دارد.
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ایران ارقام بعد از 2 سال توانست به سود عملیاتی برسد اما هزینه مالی بالا مانع از سودسازی شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
انجمن صنعت خودپرداز (ATMIA)، انجمن صاحبان ATM است که در سال 1997 در ایالات متحده به عنوان یک انجمن جهانی تجارت غیرانتفاعی تأسیس شد. هدف این انجمن خدمت به رشد جهانی صنعت خودپرداز است. اما بی رسید چیست و با چه هدفی راه اندازی شده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۱    
شرکت ایران ارقام در دوره 12 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1398، به ازای هر سهم خود 106 ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش 607 درصدی زیان مشاهده می شود. این شرکت طی دوره 12 ماهه به شهریور 97، زیان هر سهم را 15 ریال اعلام کرده بود.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
درآمد های عملیاتی شرکت با رشد اندک 3درصدی نسبت به سال گذشته به 1.120میلیارد ریال رسیده است.