دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۸:۵۶Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثمسکن»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری مسکن در دوره یک ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 46 میلیارد و 901 میلیون ریال سود کسب کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۸    
امروز مطالبی همچون رد پای ثمسکن در قفل شدن این چهار نماد در صف فروش، کاهش پلکانی نرخ دلار در بازار تهران آغاز شد، مراحل ثبت نام وام یک میلیون تومانی توسط سرپرست خانوار، جهش قیمت نفت با امید به واکسن کرونا، توضیحات وزارت نفت درباره سهام پالایش یکم؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۱    
از 20 آبان ماه سال جاری بود که اصلاح سنگین بازار سرمایه تمام شد و بازار روی خوش خود را به سهامداران نشان داد. صف های فروش بسیاری از نمادها جمع شد اما همچنان قفل صف فروش به روی سهامداران برخی نمادها باز نشده است!
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ساخت پروژه مسکونی آسمان البرز تسریع می شود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری مسکن از نتایج برگزاری مزایده از سوی این شرکت خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری مسکن در دوره 9 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 253 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 19 ریال اعلام شده بود، از افزایش یک هزار و 232 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۴    
شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن از جمله شرکت های فعال در صنعت ساختمان و انبوه سازی در کشور است که در بازار سرمایه حضور داشته و در زمینه ساخت مجتمع های مسکونی، تجاری، اداری و آموزشی و آماده سازی زمین متمرکز شده است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی این بلوک عمده مدیریتی غیرکنترلی را برای فروش، به قیمت پایه 11530 ریال آگهی کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری مسکن در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 26 میلیارد و 604 میلیون ریال سود کسب کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات (وسپهر) از تحصیل 13.6 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری مسکن (ثمسکن) خبرداد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۰:۰۸    
دنیای اقتصاد : گروه سرمایه گذاری مسکن تنها انبوه ساز کشور است که از سال 1385 به عنوان نهاد مالی نیز مجوز فعالیت گرفته که این موضوع، ظرفیت ویژه ای را برای تامین مالی پروژه های مجموعه به ویژه با استفاده از ابزارهای نوین مالی در بازار سرمایه فراهم آورده است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ارزش بازار گروه سرمایه گذاری مسکن(سرمایه گذاری مسکن) در دوره یک ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 1399، با کاهش 9 هزار و 57 میلیارد و 558 میلیون ریال به 54 هزار و 372 میلیارد و 643 میلیون ریال رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۲:۴۷    
می متالز - سرمایه گذاری مسکن میخواهد به صورت بلوکی سرمایه گذاری توسعه ملی را واگذار کند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۶    
سایر نمادهای گروه مثبت هستند.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۰    
مجمع سالانه ثمسکن امروز برگزار شد و عایدی چندانی برای سهامداران به همراه نداشت.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۷    
در حالی که مصوبات اخیر سازمان بورس به عنوان مانعی برای رشد بازار تلقی می شود اما؛ نقدینگی در حال حاضر مجالی برای اثرگذاری این قوانین نمی گذارد و مسیر بورس را نقدینگی جهت می دهد.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ارزش بازار ثمسکن در یک ماهه منتهی به بهمن ماه، افزایش 14،308 میلیارد ریال تجربه کرد و به رقم 379، 464 میلیارد ریال سید.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - ارزش بازار گروه سرمایه گذاری مسکن در دوره یک ماهه منتهی به 30 بهمن ماه 1398، با افزایش 14 هزار و 308 میلیارد و 871 میلیون ریال به 33 هزار و 379 میلیارد و 464 میلیون ریال رسید.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری مسکن از سود 89ریالی به ازای هر سهم خبر داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن برنامه زمان پرداخت سود را تعیین کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ 1398/12/13 مجمع برگزار می کند.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۶    
پول نیوز - در حالی که شرکت های انبوه ساز اوضاع چندان مساعدی ندارند، ثمسکن تلاش کرد تا از رشد بازار سرمایه استفاده کند و اجازه افت سودآوری را نداد.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری مسکن از برنامه افزایش سرمایه 33 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر داد و با رشد قیمت روبرو شد.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
می متالز - گروه سرمایه گذاری مسکن در دوره یک ماهه منتهی به 30 مهر ماه 1398، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 228 میلیارد و 765 میلیون ریال سود کسب کرد.
گروه سرمایه گذاری مسکن در دوره 9 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1398، به ازای هر سهم خود 19 ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 2 ریال اعلام شده بود، افزایش 850 درصدی را نشان می دهد.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین - میلادعبداللهی؛ معاملات آخرین روزهفته بازار سهام با قرمز پوش شدن شاخص یا همان اصلاح قابل توجه در ساعات اولیه آغاز شد و دماسنج بورس در آستانه عقبگرد به کانال 321 هزار واحدی پیش رفت ...