سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۷:۱۶Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وصنعت»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره 12 ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 1399 (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود 2 هزار و 143 ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم 2 هزار و 119 اعلام شده بود، از افزایش 44 ریالی در هر سهم حکایت دارد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۲:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
انک مرکزی و بانک های کشور، در کنترل روند تسهیلات دهی، باید توجه داشته باشند که پرداخت تسهیلات، در واقع پرداخت یارانه به وام گیرنده در مقایسه با تورم است و این یارانه باید عمدتا به بخش تولید وصنعت برسد و نباید نرخ سود 18 درصدی را به کسانی پرداخت کند که دغدغه تولید و کاهش مشکلات معیشتی مردم را ندارند ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۷    
عظیم دشتی در کانال خود نوشت: تصور می شد با رای ابطال هیات داوران، پرونده کشت وصنعت مغان بسته خواهد شد ، نه تنها این پرونده به مرحله پایانی خود نرسیده بلکه کشمکش ها و بگو مگوها رو به افزایش یافته است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، اختتامیه نهمین دوره جشنواره حرکت دانشگاه علم وصنعت امروز پنج شنبه، 6 آذر با حضور مسئولان دانشگاه به صورت مجازی برگزار می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم نخستین سال مجلس یازدهم درباره مدیریت بهای فولاد، مشکلات کشت وصنعت هفت تپه و مسکن مهر گفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۱:۱۱    
تقدیر فرمانده سپاه تنگستان از فعالیت وهمکاری رئیس هیئت موسس مرکز آموزشی علمی کاربردی کشت وصنعت پاسارگاد شهرستان تنگستان
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 571 میلیارد و 619 میلیون ریال سود کسب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - خطوط تولید انبوه سه محصول فرآوری شده شکر در کشت و صنعت نیشکر حکیم فارابی در 30 کیلومتری جنوب اهواز از واحدهای هفت گانه تابعه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی روز دوشنبه به طور رسمی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم پارس آباد در مجلس در تذکر جدی به وزیر جهاد کشاورزی گفت: انتصاب افراد غیربومی برای سرپرستی کشت وصنعت مغان مورد پذیرش نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
حوزه علوم اسلامی دانشگاه علم و صنعت برای دوره جدید معرفت جو می پذیرد. دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند، می توانند در این دوره ثبت نام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم وصنعت ایران گفت: معاونت فرهنگی دانشگاه اقدامات اجرایی یک تور مجازی را انجام داده تا دانشجویان بتوانند به صورت مجازی با واحدهای مختلف دانشگاه آشنا شوند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۷۶ سایت دیگر  
حداکثر قیمت تحویل شکر سفید تولید داخل درب کارخانه به ازای هر کیلوگرم به صورت یکسان برای مصارف صنف وصنعت و عمده خری خانوار 6 هزار و 650 تومان تعیین شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۰    
هیات داوری رای ابطال واگذاری شرکت را صادر کرد، ولی با اعتراض خریدار به رای هیات داوری موضوع در یکی از شعبات حقوقی دادگستری تهران مورد رسیدگی قرار گرفت و با رد اعتراض خریدار حکم هیات داوری در ابطال واگذاری شرکت کشت وصنعت مغان تائید گردید و به این ترتیب واگذاری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بصورت ...
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان کاشان گفت: " در صورت هم راستاشدن اقدامات مثلث دولت، صنعت و دانشگاه، برآیند فکری آن ها، موجب شکوفایی علم وصنعت خواهد شد. " علی اکبر مرتضایی در ششمین نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان کاشان افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – تعدادی از نیروهای پیمانکار شرکت کشت وصنعت نیشکر کارون در شهرستان شوشتر تغییر وضعیت شغلی خود از تامین نیرو به قراردادی را خواستار شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عملیات پدافند غیر عامل گروه صنعتی بارز برگزار و سردار معروفی ضمن بازدید از خط تولید گروه صنعتی بارز با اهداء تابلو به مهندس مشرفی از تلاش های مجاهدان عرصه تولید وصنعت تقدیر بعمل اورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۴    
بررسی داغ ترین مطالبات اقتصادی مردم در فارس من، دستور کار برنامه زنده رادیویی تیتر اقتصاد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
داغ ترین مطالبات اقتصادی مردم در فارس من چهارشنبه ها در برنامه زنده تیتر اقتصاد بررسی می شود. این هفته موضوع ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان بود.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل عبدی مدیر ستاد این استان به همراه کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد وهمچنین مسئول فرهنگی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و کارشناس فرهنگی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد ظهر دیروز از وضعیت اقامه نماز و نماز خانه شرکت ملی کشت وصنعت ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت ملی کشت وصنعت ودامپروری پارس مطرح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۴    
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: پتانسیل ها و ظرفیت های ارزشمند و دانش بنیانی در مجموعه کشت و صنعت به ویژه در حوزه محصولات گلخانه ای، گیاهان دارویی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۱    
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: نظام بهره برداری کشت وصنعت نقش مؤثری در توسعه کشاورزی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
منتظری خطاب به وزیر دادگستری گفت: به عناصر اجرایی تذکر دهید که اگر تصمیم اتخاذ شده درباره کشت و صنعت مغان را قبول ندارند، حداقل به قانون احترام بگزارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو هیئت داوری بررسی ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان گفت: جلسه برای ابطال واگذاری انجام شده و نظرخواهی صورت گرفته است اما هنوز رأی نهایی صادر نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ارزش ضایعات آهن و فلزات کارخانجات شرکت کشت وصنعت مغان تقریباً برابر با قیمت واگذاری این شرکت از سوی سازمان خصوصی سازی بوده است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: روابط عمومی مجتمع نیشکر هفت تپه، خبر خودکشی یکی از کارگران مجتمع کشت وصنعت هفت تپه را کذب خواند. در روزهای گذشته برخی شبکه های مجازی کارگری فارسی زبان از خودکشی یکی از کارگران بیکار شده مجتمع نیشکر هفت تپه به دلیل بیکاری و مشکلات مالی دادند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم شمال استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: کشت و صنعت و دامپروری مغان متعلق به ساکنان و مردم منطقه است و به هیچ کس اجازه سوءاستفاده از حق مردم را نخواهیم داد و در مقابل چنین حرکات و اقداماتی با قاطعیت تمام خواهیم ایستاد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم شهرستان های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه بعد از ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان شاهد انتقال برخی از ذخایر این مجموعه بزرگ تولیدی و اقتصادی هستیم که باید جلوی آن به صورت جدی گرفته شود.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۸    
به دنبال ابطال واگذاری نگین کشاورزان کشور توسط هیات داوران، تاراج گران کشت وصنعت مغان دو روز است که شبانه روز با همکاری افراد معلوم الحال تمام ذخایر محصولات کشاورزی در این مجموعه زرخیز کشت وصنعت مغان در حال غارت و تخلیه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
وبینار آشنایی با "پتنت و شرایط احراز آن" به همت مرکز تجاری سازی فناوری جهاد دانشگاهی علم وصنعت برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی گفت: شرکت کشت و صنعت دشت مغان مجدداً باید قیمت گذاری شود و واگذاری آن حتماً از طریق بورس انجام شود.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 -درحالی که در گوشه ای از کشور یک گروه کوچک در حال بازپس گیری شرکت خصوصی شده کشت وصنعت مغان بودند که دوسالی از فروش سهام آن سپری شده بود و سرانجام نیز گویا چنین اتفاقی افتاد، در جایی دیگر وزیر تازه به وزارتخانه صنعت معدن و تجارت آمده از حتمی بودن فروش سهام سه شرکت غول پیکر صنعتی می گوید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل –ایرنا- نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین از ابطال واگذاری شرکت صنعت و صنعت مغان با رای هیات داوری خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
در واگذاری کشت وصنعت مغان، تخلفات مختلفی صورت گرفته است از جمله اینکه بر اساس بررسی صورت های مالی، شرکت طی سال های 90 تا 94 سودده بوده است اما پس از این تاریخ با آغاز فرآیند واگذاری، زیان ده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در حساب توییتری خود، از ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان خبر داد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل نیر نمین وسرعین درمجلس از ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان خبر داد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۹    
چند وقتی است دوباره ماجرای شرکت بزرگ و استراتژیک کشت وصنعت مغان بر سر زبان ها افتاده است و متاسفانه ذیل کشمکش های جریانی و سیاسی از ریل رسیدگی متمرکز خارج و بیش از آن چیزی که باید با حواشی همراه بوده است.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۳    
ساعت 24 - رئیس اتاق تعاون ایران در مورد جلسه هیأت داوری برای بررسی واگذاری کشت و صنعت مغان گفت: این جلسه روز چهارشنبه 16 مهر 99 برگزار می شود که ترکیب هیأت داوری هفت نفر شامل دو عضو حقوقی و پنج عضو حقیقی است که در این هیأت موضوع واگذاری کشت و صنعت مغان به یک شرکت بخش خصوصی بررسی می شود.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدصادق جنان صفت - ساعت 24 - آن طور که محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه ایران در خرداد ماه امسال گفته است ، ارزش دارایی های دولت – با قیمت های لابد 1398 یا سال های قبل از آن- معادل 7میلیون میلیارد تومان است. اگر به رقم بنویسیم شمارش صفرها می شود .
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه کشت وصنعت ودامپروری مغان مساحتی بیش از 27 هزار هکتار دارد و از جمله مرغوب ترین اراضی کشاورزی به حساب می آید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره 12 ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 1399، به ازای هر سهم خود 2 هزار و 119 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 884 اعلام شده بود، از افزایش 140 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه کشت وصنعت ودامپروری مغان مساحتی بیش از 27هزار هکتار دارد و از جمله مرغوب ترین اراضی کشاورزی به حساب می آید.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: عزیزان هیات داوری، عدالت در مورد پرونده واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان فقط با صدور رای ابطال اجرایی می شود
آناج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بیگی با اشاره به اینکه در واگذاری کشت وصنعت مغان هم خریدار و هم فروشنده مقصر است،گفت: خریداری که در بازار طلا مال دزدی می خرد باید تحت تعقیب قضایی قرار گیرد حتی اگر فروشنده مقام ناصالح دولتی باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آیین افتتاح دو مرکز نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران، با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، روز دوشنبه 14 مهرماه جاری برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با اعتراضات به عمل آمده نسبت به واگذاری شرکت کشت وصنعت مغان نهایتاً پرونده واگذاری به هیئت داوری ارجاع شده است تا مورد رسیدگی قرار بگیرد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه - گروه مشاوران مدیریت و مطالعات راهبردی تدبیر ، به منظور تکمیل 1500 نفر کادر مورد نیاز در 150 عنوان شغلی, از میان داوطلبان واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و سایر شرایط استخدامی درشرکت های: گروه دارویی برکت، گروه توسعه ساختمان تدبیر، گروه انرژی تدبیر ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۱    
رئیس دانشگاه علم وصنعت گفت: خوشبختانه مورد ابتلای قطعی به بیماری کرونا در میان دانشجویان ساکن خوابگاه ها نداشتیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
حسن جمالی کاظمینی عضو هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن و قطعه سازان خودرو استان تهران: همانطور که می دانید در پنج دهه ی گذشته صنعت خودروسازی در دست دو شرکت بزرگ ایران خودرو و سایپا با مدیران انتخابی دولت بوده وصنعت قطعه سازی در سه دهه ی گذشته پیشرفت قابل چشمگیری در راستای پیشرفت خودرو سازی ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
وجود تبلیغات مختلف در فضای مجازی اعم از مشاوره آنلاین و رایگان برخی دانشگاه ها مانند علم وصنعت باعث شد تا به سراغ این مراکز برویم و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات مشاوره ای آنها قرار بگیریم.