چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۲۲:۲۹Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وایران»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۳:۱۲    
افتتاحیه اجلاس بریتکس و ایران با حضور دکتر مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و مقامات خارجی صبح امروز 17 مرداد دردفتر مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت خارجه برگزار شد.
ساعت24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ساعت 24 - عضو هئیت مدیره صنایع لبنی گفت: اقتصاد دستوری عامل رانت و توسعه فقر است. اکنون نمی دانیم چقدر یارانه در داخل و چقدر در خارج مصرف می شود. به عنوان مثال در خصوص شیر خشک بچه از اوکراین و قزاقستان با نرخ 10 دلار می رود، اما از ایران با 2 دلار صادر می شود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۴    
گزارش تحلیلی از نماد وایران را در تایم فریم روزانه می خوانید.
ساعت24   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۲    
ساعت 24 - درحالی که مقامهای سیاسی - اقتصادی ایران روزی نیست که درباره فروش با راهبرد قاچاق آن هم فقط به کشور چین حماسه سرایی نکنند و به یادشان نیاید که این اتفاق هم براثر نیاز جهانی و اسان گیری بایدن رخ داده است سقوط قیمت نقت نشان می دهد ایران خودزنی می کند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در معاملات امروز بورس تهران نمادهای شاروم وشهر آسیا وبرق کتوکا وایران انرژی ذوب کمینامورد توجه میلیاردرهای بورس قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۶:۱۴    
در معاملات امروز بورس تهران نمادهای وارس شسپا ستران بمیلا ختور گشان وایران ختراک خاور شتران تفارس مورد توجه میلیاردرهای بورس قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
کاخ سفید امروز در بیانیه ای با تکرار مواضع فاقد هرگونه سند و مدرک خود علیه تهران و مسکو در ارتباط با اوکراین، اعلام کرد که همکاری دفاعی بی سابقه ای میان روسیه وایران شکل گرفته است.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی نشده شرکت لیزینگ ایرانیان منتشر شد.
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۱    
برچسب ها: ایفنا خبرگزاری نمایشگاهی خبرگزاری نمایشگاهی ایفنا
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: پروژه قطعه اول محور دیلم استان بوشهر به بهبهان استان خوزستان با اعتبار 220میلیارد ریال به بهره برداری رسید. به گزارش فکرشهر، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر در حاشیه این آئین به ایرنا گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۸    
سردبیر روزنامه رای الیوم نوشت: پیشرفت سریع توافق صلح میان عربستان وایران هفت بازتاب مهم در منطقه و جهان دارد که به حاشیه رانده شدن موضوع عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و افول قدرت آمریکا در منطقه از آن جمله است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۲:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
اما رابطه ایران و عربستان هم فقط برقراری ارتباطات دیپلماتیک و بازگشایی سفارت خانه ها نیست؛ بلکه مهم تر از برقراری و بازگشایی، حفاظت از آن و تامین منافع ملی از طریق ایجاد مسیری نوین و متفاوت از گذشته است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
انحرافات اخلاقی محمدرضا پهلوی فقط به روابط و انحرافات جنسی او محدود نمی شد، بلکه متوجه فسادهای مالی و پول پرستی وی نیز می گردید. چنانچه خود شاه نیز به این مسئله واقف و دراین رباره گفته بود: من به یک طبقه ی حاکمه فاسد و پول پرست تعلق دارم وایران تحت سلطه این گروه،شانس ناچیزی برای نجات خود دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
جیک سالیوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید پنج شنبه گذشته درسفر به سرزمین های اشغالی بانخست وزیرصهیونیست ها گفت وگو کرد. بررسی سیاست های رژیم صهیونیستی درقبال مسئله فلسطین وایران از جمله اهداف این سفر بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سفیر دولت نجات ملی یمن در سوریه گفت: سوریه، عراق وایران با داعش مبارزه کردند و یمن هم با القاعده جنگیده و این نمایانگر وحدت نبرد است.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
امروز قصد داریم تا به بررسی چهار سهم غالبر، ثرود، وایران و کشرق به لحاظ تکنیکالی بپردازیم. این تحلیل صرفا یک پیش بینی از روند احتمالی این چهار سهم در روزهای آینده بورس است.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل وایران خبر داد: افزایش هزینه های تأمین مالی باعث کاهش 48 درصدی سود و زیان عملیاتی گردیده است
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 18 نشست مشترک کمیته ملی اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیورا) وایران با محوریت چشم اندازها و فرصت های موجود به میزبانی معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، صبح روز یکشنبه دوم مهر ماه در محل مرکز مطالعات سیاسی وزارت امور خارجه برگزار شد. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در تماس تلفنی وزیر امور خارجه قطر خبر داده است که پیام های بیشتری از طریق واسطه در نیویورک بین آمریکا وایران تبادل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۳:۰۶   + ۷۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: با استفاده از فرصت حضور در نیویورک، برای نزدیک تر شدن دیدگاه های مذاکراتی، از طریق واسطه پیام های بیشتری بین آمریکا و ایران تبادل شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس:سران سه کشور اروپایی و بایدن در گفت وگوی تلفنی درباره مذاکرات برجام بحث کرده و بر ضرورت تقویت حمایت از شرکا در منطقه غرب آسیا تاکید کردند.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۲۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان ازافتتاح و بهره برداری از 18 پروژه با اعتبار148 میلیارد تومان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، مدیر عامل این شرکت با اعلام این خبر افزود: به هفته دولت و پاسداشت مردانی که برای این خاک از جان خود مایه می گذارند نزدیک می شویم ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: کیهان در گزارشی از همکاری های هنری ترکیه وایران انتقاد کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: دبیرکل حزب الله لبنان امروز( سه شنبه ) در مراسمی در ضاحیه بیروت برای بزرگداشت عاشورای حسینی گفت : شهید سپهبد قاسم سلیمانی و مهدی المهندس، شهدای مقاومت هستند وایران نیز قبله اسلام و قلب محور مقاومت خواهد ماند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق گفت: در حال حاضر سه مرز زمینی برای ورود زوار به عتبات عالیات باز است وایران آمادگی کامل برای برگزاری اربعین رادارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۱    
تهران-ایرنا-بعداز تغییر رویکرد دولت سیزدهم در سیاست خارجه بعضی از تقابل اقتصادی ایران باکشورهای همسایه خصوصا روسیه حرف می زند.اما به گفته کارشناسان نباید یک نگاه تک بعدی به موضوعات اقتصادی داشت وایران و روسیه به غیراز نفت در بقیه جهات تجارت مانند کشاورزی وترانزیت کاملا مکمل یکدیگر هستندوبه یک دیگر ...
شوشان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۸    
شوشان - سید رضا میرزاده : در متن از اینکه ترکیه از مزیت های جنگ روسیه و اوکران بهره می برد تلویحا تمجید شده است. توضیح : هر کشوری دارای فرصت ها و تهدیدهایی است که راهبرد خود را بر محور همان فرصت ها و تهدیدها تعیین می کند. ترکیه وایران هم از این امر مستثنی نیستند. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : وزیر امورخارجه کشورمان از همگرایی ایران و واتیکان در تمرکز بر راه حل سیاسی بحران های جهانی و مشترکات اسلام و مسیحیت خبر داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۷    
مادر حاج احمد متوسلیان 40 سال است منتظر بازگشت پسرش هست و حالا عکسی از او روی تخت بیمارستان، در فضای مجازی وایران شده است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۳    
گزارش تحلیل تکنیکال وایران را در ادامه بخوانید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ارومیه- در روز پایانی تور جهانی تنیس زیر 18 سال ITF گرید 5 ارومیه، تنیسورهای ایرانی و ترکیه ای در مسابقات انفرادی پسران و دختران به عنوان قهرمانی دست یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه صبح امروز با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران دیدار و گفتگو کرد. این گزارش در حال تکمیل است.....
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۱    
جان کری در کنگره امریکا مطرح کرد: طی دو سال ونیم ؛آمریکا از برجام 1,098,000,000,000 دلار سود مستقیم برده است وایران 58,560,000,000 دلار ضرر کرده است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۲۰:۵۴    
دوجهان را به جوی می شمرد! مرثیه ای برای سیدمن و ما حضرت دعایی آقای من! دیروز منزل فرزندم علی آقا مهمان بودم که نورچشمت سیدحسین از بیمارستان آتیه به من تلفن زد و قبل از کلام باهق هق های ممتد و جانسوزی گفت یتیم شدم. نیازی به کلام و تصریح نبود به یکباره غمی سراسر وجود مرا فراگرفت ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت کنگره ایرانیان مقیم کانادا با انتشار بیانیه ای نارضایتی خود را از تصمیم اتحادیه فوتبال کانادا برای لغو بازی دوستانه میان تیم ملی این کشور وایران ابراز کرد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی دل نوشته های یک عراقی نوشت: این روزها دو اتفاق مهم، فضای مجازی عراق وایران رو مشغول کرده، و بعضی ها سعی میکنند این دو فعالیت رو سیاسی یا نمایشی جلوه دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- معاون هماهنگی امور سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی از قرارگیری انعقاد تفاهم نامه مشترک توسعه در دستورکار متولیان گردشگری ترکیه و ایران خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: ورزش مفرح، کم هزینه وجذاب دومیدانی در جهان وایران به دلیل ارتباط،با کلیه رشته های ورزشی به مادر ورزش ها معروف است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت لیزینگ ایرانیان اطلاعیه جدیدی در سامانه کدال منتشر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : به رغم اینکه یک روز کاری تا پایان سال 1400 باقی مانده بود، برخی از شرکت ها گزارش عملکرد ماهانه خود را در سامانه کدال منتشر کردند. بر این اساس در ادامه به بررسی عملکرد ماهانه سه نماد قشهد ، وایران و خمهر پرداخته ایم.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی صبح جمعه در دیدار با خانواده شهید محمد تیموریان در شهرستان آمل گفت: خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ نظام و انقلاب هستند و حضور آنها و فرزندان شهیدشان باعث عزت و آبروی نظام وایران اسلامی شده اند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۲    
در این محتوا شما علاوه بر اینکه با 100 برند برتر جهان وایران آشنا میشوید ، راه کسب درآمد از برند خود را نیز به راحتی یاد میگیرید و میتوانید با مطالعه این مطالب از برند خود نهایت استفاده کنید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۶    
مدیرکل آموزش وپرورش فارس به مناسبت میلاد باسعادت حضرت امام حسین(ع) وروزپاسدار با فرمانده سپاه فجر استان دیدار واین روز را به ایشان وهمه پاسداران استان تبریک گفت. ...
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۶    
کوتاه نوشت: احسان توکلیان فرد جواد شمقدری، مستند ساز جوان را تقریبا با چند قسمت مستند انقلاب جنسی اش میشناسم. طرح او درآن مستند، خوش فکرانه والبته جسورانه بود ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: خشکبار ایرانی در کنار فرش، از گذشته دور اصلی ترین کالای صادراتی ایران را تشکیل می دادند و این محصولات در بسیاری از نقاط جهان با نام ایران شناخته می شوند. با این وجود اما در سال های گذشته بسیاری از کشورها با ورود به عرصه تولید این محصولات، بخشی از بازار را از تاجران ایرانی گرفته اند ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه ٰآفتاب یزد نوشت: مثل دولت های یازدهم و دوازدهم هم نمی توان عنوان نمود می خواهیم اما نمی گذارند زیرا الحمدلله از صدر تا ذیل همه یکسو و یک جهت هستند و هیچ زاویه ای وجود ندارد.فقط کافی است یک به یک شعارهای زیبا و دل انگیز ایام انتخابات اجرا شود وایران تبدیل به بهشت برینی شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه پیش از ظهر دوشنبه 24 آبان 1400 با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران دیدار و گفتگو کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت لیزینگ ایرانیان تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده منتهی به دوره مالی 1400/12/29 در مرجع ثبت شرکت ها ثبت کرد.