یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۵:۰۴Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شراز»

نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۸    
شراز صورت های مالی را بر اساس نرخ های برآوردی تهیه و در اختیار حسابرس قرار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۵    
امروز در سامانه کدال زمان بندی پرداخت سود وتجارت، شتران، شبندر و شراز اعلام شد. ولصنم صورت های مالی 6ماهه خود را منتشر کرد و فرابورس از صدور مجوز افزایش سرمایه خود خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۴    
محصول دیگر این پالایشگاه گوگرد کلوخه بوده که میزان عرضه آن 300 تن شناسایی شده که مقدار تقاضا و حجم معاملات آن هر کدام برابر با 300 تن بوده است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شراز برای سال 1400 حدودا 2 هزار میلیارد تومان معادل 2000 تومان به ازای هر سهم سود خواهد داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۳۸    
دنیای اقتصاد : روز گذشته 4 نماد پالایشی شبریز ، شراز ، شاوان و شبندر درخصوص تاثیرات اصلاح قیمت خوراک و فرآورده های نفتی در اسفند سال 98 بر درآمدهای خود شفاف سازی کردند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شتران، شبندر، شبریز، شراز و شاوان تغییر در نرخ نفت خام و فرآورده های اسفند 1398 و تغییر در فروش فرآورده های سال 1398 و 1399 را شفاف سازی کردند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت شیراز از اصلاح قیمتهای خوراک و فرآورده های نفتی خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۲    
پالایش نفت شیراز با عملکردی درخشان و سودسازی بیش از 1200 تومانی برای هر سهم سال مالی 99 را به پایان برد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرآورده های نفتی و محصولات شیمیایی وضعیت خوبی را پشت سر گذاشت. به گزارش اقتصاد آنلاین ، فرآورده های نفتی و محصولات شیمیایی در یک ساعت انتهایی بورس امروز با وضعیت خوبی به انتهای بازار رسیدند. نمادهای پالایشی شتران، شبندر، شپنا، شبریز ، شراز و شاوان در محدوده مثبت تابلو معامله شدند ...
شرکت پالایش نفت شیراز در گزارش 9ماهه منتهی به 30آذر1399، توانسته سود خود را در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 98درصد افزایش دهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت شیراز در دوره 9 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1399، افزایش 98 درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش 129 درصدی در سود عملیاتی داشته است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۲    
شرکت پالایش نفت شیراز در 9 ماهه امسال با رشد 98 درصدی سود خالص 1184.4 میلیارد تومانی شناسایی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله(ص) اعلام کرد که به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی 1500 بسته معیشتی بین نیازمندان شناسایی شده در شیراز توزیع شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه شراز مطالبه گری را یکی از ویژگی های مردم ایران پس از انقلاب دانست و گفت: مردم حق خود را پیگیری می کنند، موضوعی که هیچ گاه در قبل از انقلاب وجود نداشت.
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر شیراز به گزارش پایگاه خبری ریواس جنوب به نقل از اداره اطلاع رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، پنجشنبه در یکصدو شصت وهشتمین جلسه علنی فوق العاده شورای شهر، شهردار شیراز لایحه پیشنهادی بودجه 1400 شهرداری شیراز را تقدیم رییس و اعضای شورای شهر کرد. ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش نما، شرکت فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی نمادهای معاملاتی لخانه ، چخزر ، کپرور و شراز به روش مبتنی بر حراج از فردا(یکشنبه، 7 دیماه) خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت شیراز در صورت های مالی شش ماهه توانسته به ازای هر سهم 6 هزار و 362 ریال سود بسازد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۲۶    
سود خالص هر سهم در صورت مالی شش ماهه حسابرسی شده شبندر همانند شپنا افزایش یافت اما شراز سود کمتری را نسبت به صورت مالی حسابرسی نشده ارائه کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شراز توانسته است در 6 ماه ابتدایی سال به ازای هر سهم 288 تومان سودسازی کند.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
در جریان معاملات متعادل گروه معدنی شاهد پیشروی بیش از 4 درصدی قیمت در نماد کچاد هستیم. کگل در قیمت 1460 تومان قرار دارد. کدما صف خرید دارد. فرآورده های نفتی امروز پر عرضه شروع به معامله کردند. شپنا٬ شتران٬ شبریز٬ شپاس٬ شاوان و شراز نماد های پر فروش گروه اند. شبهرن نماد مورد توجه گروه است ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از توقف برخی از نمادهای پالایشی به علت بررسی و اصلاح قیمت خوراک پالایشی ها، بعد از بازگشایی نماد شراز در روز گذشته امروز نماد شاوان نیز بازگشایی می شود
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
پس از انتظار چندروزه سهامداران بالاخره امروز اولین نماد پالایشی بازار سهام بازگشایی می شود. با این حال، نماد شراز جزو نمادهای در سبد پالایشی یکم نیست.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت شیراز در دوره 3 ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 1399، به ازای هر سهم خود 2 هزار و 610 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 2 هزار و 810 اعلام شده بود، از کاهش 7 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت پالایش نفت شیراز با نماد شراز به علت نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متوقف گردید. سهام این شرکت در طول 10 روز اخیر به طور میانگین 3درصد رشد داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و چهارمین نمایشگاه بانک، بیمه، بورس و فرصت های سرمایه گذاری در شیراز آغاز به کار کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات مالی منتشر شده در وبسایت کدال، میزان فروش پالایشگاه شیراز در 2 ماه نخست سال 99 حدود 16 درصد کاهش یافته است.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت شیراز از عرضه بلوکی 20 درصد از سهام شرکت خبر داد.
شرکت پالایش نفت شیراز در صورت های مالی 9ماهه از سود 5هزار و 816ریالی برای هرسهم رونمایی کرد.
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
پالایش نفت تهران در گزارش شفاف سازی خود پس از اعلام قیمت جدید بنزین عنوان کرد: افزایش قیمت فروش مصوب (داخلی) بنزین تاثیری بر سود و زیان و نقدینگی شتران ندارد. برخی از تحلیلگران این عرصه نیز البته گفته اند افزایش قیمت بنزین تاثیری بر درآمد گروه پالایشی ندارد.
شرکت پالایش نفت شیراز دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1398، به ازای هر سهم خود 5 هزار و 292 ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 2 هزار و 41 ریال اعلام شده بود، افزایش 159 درصدی را نشان می دهد.
شرکت پالایش نفت شیراز در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای 6ماهه منتهی به 31شهریور98 برای هرسهم 5هزار و 292ریال سود محقق کرد که نسبت به گزارش 3ماهه خود رشد مطلوبی داشته است.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۹    
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۰    
گروه پالایشی و روانکار شبریز ، شراز ، شپاس و شرانل دارای صف خرید هستند