چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۶:۵۴Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم گرمسار»

تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر خاطرنشان کرد: قیمت متوسط آپارتمان 75 متری در تهران به حدود 2 میلیارد رسیده! متن کامل 2 رشته توئیت وی به شرح ذیل است: ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فارس: اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر خاطرنشان کرد: وزیر صنعت لازم است توضیح دهد منظور از رانت خواران و ویژه خواران چه کسانی هستند و قیمت گذاری دستوری فولاد که خلاف فلسفه وجودی و قوانین حاکم بر آن است ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۲    
نماینده مردم گرمسار در مجلس نوشت: جالب است که دولت در لایحه بودجه 1400 از مجلس مجوز حذف ‫ارز 4200 تومانی را مطالبه کرده و همزمان افکار عمومی را هم از حذف آن نگران می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ‫قیمت گذاری دستوری فولاد‬⁩ که خلاف فلسفه وجودی بورس و قوانین حاکم بر آن است، کمک به میلیون ها سرمایه گذار بورس و مهندسان و کارگران صنعت فولاد است یا دلالان و رانتخواران؟
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری گفت: ‫رهبر معظم انقلاب‬⁩ در سخنان خود مسیری که نمایندگان مردم در مجلس با تصویب قانون ⁧‫اقدام راهبردی‬⁩ برای ⁧‫لغو تحریم‬⁩ ها در پیش گرفتند را تایید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس: تا به امروز 200 تن کالا های اساسی از جمله تخم مرغ، شکر، برنج و روغن در بازار دو شهرستان توزیع شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه آقای روحانی برای اینکه پاسخگوی عملکرد خود در دو دوره ریاست جمهوری نباشد از اظهارات فرافکنانه استفاده می کند، گفت: رئیس جمهور بدش نمی آید همین امروز آخرین روز دولتش باشد تا هر چه زودتر از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس،گفت:کلنگ زنی اولین سرمایه گذاری شستا در گرمسار و آرادان کلید خورد.
سروش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس معتقد است، پیوستن به کنوانسیون های FATF ما را دست بسته به تهِ چاه خواهد انداخت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه پروژه ی گاوداری 6000 راسی روستای سرآبرود از شهرستان آرادان با سرمایه گذاری 500 میلیارد تومانی شستا آغاز شده است ،گفت: بودجه ی اولین پروژه ی شستا در گرمسار بالای 500 میلیارد تومان است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس بابیان اینکه بیمارستان گرمسار به سونوگرافی و سی تی اسکن به روز تجهیز شد،گفت:دستگاه سی تی اسکن که تنها 5 نوع از این مدل در کشور وجود دارد نیز به بیمارستان معتمدی گرمسار منتقل شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار وآرادان در مجلس،گفت: ارائه تسهیلات برای ایجاد گلخانه های مقیاس کوچک الزامی است و این در حالی که طرح مذکور نقش بسزایی در توسعه فرصتهای اشتغال دارد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۱    
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا ، اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس در پیامی در فضای مجازی نوشت: دو خودروساز مشهور کشور از مردم پول گرفته اند که در تاریخ معینی به آنها خودرو تحویل دهند. اما خبر می رسد که برخی از این خودروها حتی تولید هم نشده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۷    
اردشیر مطهری نماینده ی مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی به اخباری درباره ی حمایت معاون مستعفی وزارت بهداشت از طرح ایمنی گله ای واکنش نشان داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه تخصیص اعتبار برای سد نمرود و آزاد راه حرم تا حرم الزامی است، گفت: مبلغ هشتاد میلیارد تومان جهت تکمیل پروژه ی سد نمرود اختصاص پیدا کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه افزایش تجهیزات پزشکی برای مقابله با بیماری کرونا د دستور کار قرار دارد، گفت: زحمات جامعه پزشکی ومدافعان سلامت در مبارزه با بیماری کرونا بی نظیر است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۹    
نماینده مردم گرمسار در مجلس نوشت: دولت اقتصاد را با علم و توسط دانشمندان مدیریت کند، نه با عملیات روانی.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۵    
نماینده مردم گرمسار در مجلس بابیان اینکه ایجاد طرح کشت و دام با سرمایه گذاری بیش از 500 میلیارد تومان در گرمسار وآرادان در دستور کارقرار دارد،گفت:تحول در صنعت کشاورزی نیازمند توسعه تجهیزات نوین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۶:۱۰    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس گفت: همکاری دولت و مجلس و سایر ارکان نظام تحت هدایت های رهبری می تواند گره تحریم ها را بگشاید؛ بهترین پاسخ، برداشتن گام های عملی است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس گفت: چرا عده ای صرفا به خاطر حمایت از روحانی باید به استخدام دولت درآیند؟
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه راه حل مشکلات در داخل کشور است،گفت: عده ای در حال گره زدن دوباره آینده اقتصاد ایران با تحولات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، گفت: منطقه ویژه گرمسار از ضعف مدیریت رنج می برد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۸    
نماینده مردم گرمسار در مجلس بابیان اینکه اولین جلسه ی کارگروه کشت و صنعت گرمسار تشکیل شد،گفت: مراکز تولید لبنی نیازمند حمایت ویژه هستند.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سمنان در دیدار با نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تلاش کرد تا بدون توجه به حاشیه ها و با همدلی و اتحاد در میان تمامی مسئولان در سطوح مختلف به سوی رشد و ارتقاء استان گام برداشت
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۸    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس گفت: فارغ از جناح بندی ها، از تمام ظرفیت افراد و گروه ها برای توسعه شهرستان های گرمسار و آرادان استفاده می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس بابیان اینکه تشکل های غیردولتی و صنفی چرخه توزیع نهاده ها را بدست بگیرند،گفت: عدم تأمین نهاده های دامی یکی از دغدغه های اساسی صنعت دامداری در کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی ایجاد رانت در حوزه تولید و اشتغال را مانعی مهم بر سر راه کسب و کار سرمایه گذاران دانست و گفت: باید با رانت و رانت خواران در حوزه تولید به طور جدی برخورد شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
گرمسار- نماینده مردم گرمسار و آرادان بابیان اینکه نیمی از صنایع استان سمنان در شهرستان های غربی استان مستقر است، گفت: یک هزار و 200 واحد صنعتی در گرمسار و آرادان قرار دارد که ظرفیت خوبی را برای ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصاد منطقه فراهم می کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مطهری گفت: بنابر فرمایش مقام معظم رهبری نسخه علاج مشکلات کشور اقتصاد مقاومتی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی گفت: : 7 سال عمر 85 میلیون ایرانی با بی تدبیری و بی برنامگی به هدر رفت و سیاست های اقتصادی در این مدت باعث شد که مردم در تمام زمینه ها از مسکن و خودرو تا معیشت و تامین کالاهای اساسی برای زندگی دچار مشکل شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رزم حسینی باید ارتباط خود با برخی از افراد فاسد را شفاف سازی کند تصریح کرد: معتقدم افرادی تعمداً بحث دو تابعیتی بودن گزینه پیشنهادی صمت را منتشر کردند تا افکار نمایندگان از فسادهای اقتصادی رزم حسینی غافل شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مخالفت با وزیر پیشنهادی صمت، بر شفاف سازی فسادهای گسترده رزم حسینی در شرکت های معدنی و مس کرمان تاکید کرد و گفت: کسی که به واردات ماشین آلات سنگین اعتقاد دارد، نمی تواند تولید داخلی را رونق بخشد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم گرمسار در مجلس در مخالفت با علیرضا رزم حسینی گفت: به روح برادر شهیدم قسم می خورم که لیدر آقای رزم حسینی از دیروز تا الان شش بار با من تماس گرفته و سه پیشنهاد مختلف داده است تا در جلسه امروز در مخالفت ایشان صحبت نکنم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر پیشنهادی صمت، گفت: شما چگونه می خواهید مسئولیت برعهده بگیرید در حالی که دو دهه در کانادا بودید و خانواده شما در کانادا زندگی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار گفت: آدرس مشکلات کشور کاخ سفید نیست بلکه خیابان پاستور و دفتر کار کسانی است که 7 سال کشور را معطل مذاکره با کاخ سفید کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۹    
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه رفع مشکلات بیمه کارگران ساختمانی در گرمسار الزامی است، گفت: تضمین بیمه کارگران ساختمانی در حوزه اشتغال پایدار می بایست در دستور کار قرار بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس از احداث نیروگاه خورشیدی در گرمسار تا پایان سال جاری خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس ضمن انتقاد شدید از آگهی استخدامی تبعیض آمیز شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان،گفت: جلوی تبعیض های ناروا در استخدام شرکت برق استان سمنان را بگیرید. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۸    
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه قبل از بروز هر اتفاق بدی جلوی آن را بگیرید، گفت: با نظارت دقیق جلوی شیوع ویروس کرونا در بین دانش آموزان را بگیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۲    
نماینده مردم گرمسار در مجلس در پیامی توئیتری نسبت به افزایش قیمت کره واکنش نشان داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۱    
نماینده مردم گرمسار در پیامی توئیتری از وزارت آموزش و پرورش خواست نسبت به برگزاری آزمون حضوری در مدارس غیر انتفاعی مراقبت کند.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اخیرا نماینده مردم گرمسار در تذکری در مجلس شورای اسلامی به رانت خواری شخصی اشاره کرد که انحصار واردات غذای دام بر عهده وی است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
مرآت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان گفت: با پیگیری های صورت گرفته 6 هزار رأس دام پرواری توسط شرکت تعاونی عشایری گرمسار خریداری شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۲:۳۰    
نماینده مردم گرمسار می گوید که آقای خاوازی وزیر بسیار خوبی است، اما اختیارات ندارد. باید خدمت این نماینده محترم عرض شود که گویا شما اطلاعات کافی از مشکلات بخش و اشرافیت لازم را ندارید که خاوازی را خوب می بینید. خاوازی تیم ندارد. خاوازی اشرافیت کافی روی بخش کشاورزی ندارد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۵    
برخی نمایندگان مجلس به دنبال استیضاح وزیر آموزش و پرورش هستند. محسن حاجی میرزایی به کمیسیون آموزش و تحقیقات رفته و توضیحاتی ارائه کرده است. توضیحاتی که گویا اعضای کمیسیون را قانع کرده و سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفتگو با دیدار اعلام کرد که کمیسیون برنامه ای برای استیضاح ندارد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی از انحصاری بودن واردات محصولات مختلف حوزه کشاورزی به ویژه کود انتقاد کرد و گفت: متاسفانه وزیر کشاورزی در رابطه با ماموریت ها و مسئولیت های وزارتخانه متبوعش اختیارات لازم را ندارد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۷    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاق بسیار مثبتی که در کشور صورت گرفته این است که وزارت ورزش و جوانان امکانات و زیرساخت های ورزشی را به صورت عادلانه در همه شهرها توزیع کرده است که موجب رضایتمندی است.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان می گوید: عمده چالش های موجود در کشور به سوءمدیریت ها برمی گردد و استقرار دولت انقلابی راه حل ملموسی برای حل مشکلات کشور خواهد بود.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان می گوید:حضور فیزیکی دانش آموزان در مدارس با وجود بیماری کرونا، تهدید جدی برای سلامتی فرزندان مردم است و دولت باید نسبت به حفظ سلامت و جان مردم دغدغه مند باشد.
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
برترین ها: نماینده گرمسار به رئیس جمهور در مورد بازگشایی مدارس هشدار داد و از این تصمیم ستاد کرونا به شدت گلایه کرد. اردشیر مطهری نوشت: درباره ی کلاس های حضوری مدارس، به آقای روحانی تذکر جدی می دهم. هرآنچه برای خود می پسندید برای دیگران هم بپسندید ...