جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۰:۵۶Oct 2020 23

جدیدترین‌های «آرادان»

خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
روابط عمومی مجمع جوانان استان سمنان در گفتکو با خبرگزاری برنا بیان کرد: دیدار اعضای مجمع جوانان استان سمنان با حضور معاونت فرمانداری آرادان، ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان آرادان و جمعی از دبیران سازمان های مردم نهاد آرادان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در بخش " اخبارکوتاه" مجموعه 20، هر شب بیننده خبر های متنوعی از مناطق مختلف استان سمنان باشید.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به منظور ارتقا و پایداری خطوط برق رسانی، طرح بهینه سازی هفت هزار و 230 متر شبکه توزیع برق درشهرستان آرادان به اجرا در آمد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، گفت: منطقه ویژه گرمسار از ضعف مدیریت رنج می برد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۳    
اختتامیه سوگواره استانی شعر سپید و داستان 100 کلمه ای عاشورایی استان سمنان برگزار شد و برترین های این سوگواره معرفی شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۳    
جمعی از فعالان فرهنگی و هنری شهرستان های آرادان و گرمسار در دیدار با امام جمعه آرادان به تبیین فعالیت ها و مسایل و مشکلات خود پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه آرادان از تهیه و توزیع 200 بسته معیشتی در جهت کمک به نیازمندان آرادانی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت پایگاه اورژانس جاده ای آرادان در زمینی به مساحت 100 متر مربع و اعتبار 250 میلیون تومان آغاز شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دستگیری سارقان خطرناک در آبادان، تیرباران یک مرد در خیابان مهدیه ورامین، انهدام باند سارقان مسافرکش نما در تهران، واژگونی ماکسیما در محور آرادان به سرخه و قتل جوان گلستانی بر سر کبوتر را در بسته حوادث ایمنا بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری های ملی برای راه اندازی بندر خشک در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در دست انجام است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
حبیب الله خجسته پور روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اکنون شهرستان های شاهرود، سمنان، مهدیشهر، گرمسار و دامغان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد. وی بیان کرد: شهرستان های سرخه، آرادان و میامی در بحث شیوع کرونا در وضعیت زرد قرار دارد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار تازه ترین ها، ضمن بیان اینکه حادثه واژگونی ماکسیما حدود ساعت سه بامداد گذشته به پایگاه امداد و نجات آرادان گزارش شد، ابراز داشت: این حادثه در کیلومتر هشت محور آرادان-سرخه فرعی جاده ظلم آباد به وقوع پیوسته است. ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سمنان در دیدار با نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تلاش کرد تا بدون توجه به حاشیه ها و با همدلی و اتحاد در میان تمامی مسئولان در سطوح مختلف به سوی رشد و ارتقاء استان گام برداشت
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۸    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس گفت: فارغ از جناح بندی ها، از تمام ظرفیت افراد و گروه ها برای توسعه شهرستان های گرمسار و آرادان استفاده می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۳    
امام جمعه آرادان بر برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری به منظور ایحاد انگیزه در جوانان و نوجوانان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گرمسار- فرماندار گرمسار با اشاره به پروژه های مهم آب رسانی این شهرستان گفت: با اجرای طرح انتقال آب از سیمین دشت، مشکلی برای تأمین آب شرب پایدار در گرمسار، ایوانکی و آرادان وجود نخواهد داشت.
مراحل ضبط و تصویربرداری فیلم سینمایی "بدون همه چیز" مورد بازدید رئیسان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های گرمسار و آرادان قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آرادان از پایان عملیات بیابان زدائی در سطح 187هکتار از اراضی بیابانی آرادان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس بیمارستان معتمدی گرمسار گفت: 35 نفر از مسافران اتوبوس ایلام- مشهد برای بررسی وضعیت جسمانی به دلیل واژگونی اتوبوس در محور گرمسار به آرادان به این بیمارستان منتقل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: واژگونی یک دستگاه اتوبوس در مسیر گرمسار به آرادان هشت مصدوم برجا گذاشت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۳۴    
بیش از 300 بسته لوازم تحریر به ارزش 600 میلیون ریال در بین دانش آموزان کم بضاعت شهرستان آرادان توزیع گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی ایجاد رانت در حوزه تولید و اشتغال را مانعی مهم بر سر راه کسب و کار سرمایه گذاران دانست و گفت: باید با رانت و رانت خواران در حوزه تولید به طور جدی برخورد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس گفت: توجه جدی به جایگاه و معیشت فرهنگیان اساس کار ما در مجلس شورای اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۴    
گرمسار-نماینده مردم گرمسار و آرادان بابیان اینکه به دنبال تأمین زمین از طریق منابع ملی برای رفع کمبود اراضی شهرک صنعتی ایوانکی هستیم،گفت:300 نفر در واحدهای صنعتی غرب استان مشغول به کار شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
گرمسار- نماینده گرمسار و آرادان در مجلس با انتقاد از شیوه مدیریت برخی دستگاه های اجرایی، گفت: رواج باند بازی در مزایده و مناقصه های دستگاه های اجرایی کشور مشهود است که باید با آن برخورد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس گفت: حدود 300 نفر طی چند ماه گذشته در واحدهای صنعتی گرمسار و آرادان مشغول به کار شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۲    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان از برگزاری سه کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر توسط این اداره در سالجاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گرمسار-نماینده مردم گرمسار و آرادان با اشاره به اینکه تخصیص و توزیع پنج هزار تن نهاده دامی در این دو شهرستان در دستور کار است،گفت:با توزیع این نهاده ها بخشی ازمشکلات تولیدکنندگان رفع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
گرمسار- نماینده گرمسار و آرادان در مجلس خواستار رسیدگی به مشکلات تولید کنندگان حوزه های دامی و طیور شهرستان شد و گفت: عدم تثبیت قیمت ها از جمله مشکلات بزرگ دامداران است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان از پایش فروشگاه ها و مراکز عرضه کود در شهرستان آرادان خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزود: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
آرادان- امام جمعه آرادان بابیان اینکه در اربعین امسال هیچ زائری نمی تواند از مرز ایران و عراق عبور کند، گفت: عزاداری اربعین حسینی در خانه انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان گفت: نماز جمعه این هفته در شهرستان های شاهرود، آرادان، سرخه و میامی با توجه به رنگ بندی از لحاظ شیوع کرونا، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
آرین افخمی در ایسنا نوشت: صبح دیروز (8 مهر 99) اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار، آرادان و ایوانکی در مجلس یازدهم و در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۳۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان همزمان با روز آتش نشان با حضور در مرکز آتش نشانی این شهرستان از تلاش و فعالیت پرسنل زحمتکش این مرکز تقدیر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان آرادان همزمان با هفته دفاع مقدس با احمد لهردی بخشدار مرکزی شهرستان آرادان و برادر شهید والامقام حسن لهردی دیدار کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۰    
محفل نمایشنامه خوانی با موضوع دفاع مقدس و همزمان با بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی 6 مهر ماه 1399 به شرح زیر می باشد: - اردشیر مطهری نماینده گرمسار و آرادان - فرهاد بشیری نماینده پاکدشت - علیرضا پاک فطرت نماینده شیراز و زرقان - یحیی ابراهیمی نماینده دلفان و سلسله - جعفر قادری نماینده شیراز و زرقان
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس گفت: آدرس مشکلات کشور کاخ سفید نیست؛ بلکه خیابان پاستور و دفتر کار کسانی است که هفت سال کشور را معطل مذاکره با کاخ سفید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر محله اسلامی شهرستان آرادان از اجرای بیش از 10 عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در این محله اسلامی خبر داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از ارسال 25 تن کود اوره برای باغات انجیر شهرستان آرادان خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزود: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۵۶    
این روز ها باغ داران آرادانی در حال برداشت محصول خوشمزه و پر طرفدار انجیر از باغات خود هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۰    
آرادان- امام جمعه آرادان با بیان اینکه پیروزی ما در دفاع مقدس چندین عامل داشت که یکی از آن ها درایت و قاطعیت امام(ره) بود، گفت: نقش ایشان در پیروزی بزرگ ملت ایران، برای جوانان تبیین شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۸    
سمنان- ایرنا- مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان گفت: آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در چهار شهرستان شاهرود، میامی، سرخه و آرادان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۵    
با هدف اجرای طرح تعادل دام و مرتع ، خروج دام از مراتع ییلاقی شهرستان آرادان انجام شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۴    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان گفت: شجاعت و سلحشوری رزمندگان اسلام نقطه درخشانی را در تاریخ ایران زمین رقم زد و به ثبت رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس از احداث نیروگاه خورشیدی در گرمسار تا پایان سال جاری خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس ضمن انتقاد شدید از آگهی استخدامی تبعیض آمیز شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان،گفت: جلوی تبعیض های ناروا در استخدام شرکت برق استان سمنان را بگیرید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: در بین شهرهای تحت پوشش این دانشگاه تنها سرخه و آرادان هستند که در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با آئین رونمایی از دو کتاب تمرینات کاربردی در فوتسال نوشته علی زندی پور و رضا لک و کتاب تمرینات ورزشی ایمن و موثر برای افراد دارای اضافه وزن نوشته دکتر صید یوسفی در شهرستان آرادان از حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال و پیشکسوت ارزنده این رشته تجلیل به عمل آمد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۸    
آئین بزرگداشت روز شعر و ادب فارسی با حضور جمعی از فعالان جوان و نوجوان عرصه فرهنگ و هنر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان برگزار شد.