یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۲۰May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارفع»

شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شمانیوز:پیام تبریک علی محمدی مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع به شرح زیر است:
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آهن و فولاد ارفع ظرفیت تولید تقریباً 1 میلیون تن شمش فولادی را داراست؛ در این گزارش به بررسی این شرکت در سال 99 می پردازیم.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آهن و فولاد ارفع امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه، موفق شد از معامله 10 هزار تن شمش فولاد خود در بورس کالا، 118 میلیارد تومان درآمد کسب کند.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در متن زیر چکیده تحلیل تکنیکال نماد ارفع (شرکت آهن و فولاد ارفع) را می خوانید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه، شرکت آهن و فولاد ارفع 10 هزار تن شمش فولادی خود را در بورس کالای ایران عرضه می کند.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۴    
صورت های مالی شرکت آهن و فولاد ارفع (سهامی عام) شامل صورت وضعیت مالی به تاریخ 30 اسفند ماه 1399 و صورت های سود و زیان، تغییرات در حقوق مالکانه و جریان های نقدی برای سال مالی منتهی به تاریخ مزبور و یادداشت های توضیحی 1 تا 38، توسط این مؤسسه، حسابرسی شد. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - ارفع قیمت 38 درصد از اخرین موج صعودی خود را اصلاح کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نمادهای چخزر ، وایران ، ارفع ، وبوعلی و ولملت برنامه تقسیم سود خود را اعلام کردند، دامین افزایش سرمایه 190درصدی خود را ثبت کرد و بپاس و سخوز صورت های مالی سالانه خود را منتشر کردند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آهن و فولاد ارفع زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مروری بر عملکرد مالی و عملیاتی شرکت آهن و فولاد ارفع حاکی از سود خالص بیش از 25 هزار و 773 میلیارد ریالی شرکت در سال 99 و رشد 227 درصدی آن در مقایسه با سال 98 است. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: بهتر است برای اصلاح قوانین هرجا که لازم است مواد مورد نظر اصلاح شود نه کل قانون. بهشید ارفع نیا در گفت وگو با ایسنا درباره تاکید رییس قوه قضاییه در خصوص بازنگری قوانین کیفری ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز 13 اردیبهشت ماه، شرکت آهن و فولاد ارفع توانست 6 هزار تن شمش فولاد خود را در بورس کالا با بالاترین قیمت امروز شمش معامله کند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۳۵    
شرکت آهن و فولاد ارفع، فردا دوشنبه 13 اردیبهشت،6 هزار تن شمش بلوم خود را با گرید 5SP در بورس کالا عرضه خواهد کرد.
شرکت آهن و فولاد ارفع در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 1399، افزایش 145 درصدی در سود هر سهم، افزایش 227 درصدی در سود خالص و افزایش 223 درصدی در سود عملیاتی داشته است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۲    
متوسط نرخ فروش هر تن شمش فولادی در سال گذشته به 86.5 میلیون ریال رسیده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آهن و فولاد ارفع ترکیب اعضای هیات مدیره را تغییر داد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
شرکت آهن و فولاد ارفع امروز سه شنبه هفتم اردیبهشت ماه، 10 هزار تن شمش بلوم خود را در بورس کالا عرضه کرد که با استقبال قابل توجه خریداران مواجه و معامله شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های نورد آلومینیوم، آلومینیوم ایران و و ملی صنایع مس ایران در بورس و معامله گران شرکت های پتروشیمی تندگویان، فولاد هرمزگان جنوب و فولاد ارفع در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۶    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 15هزار و 682واحدی در ارتفاع یک میلیون و 202هزار و 639واحد به کار خود پایان داد و بیش از 6میلیارد و 32میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 4هزار و 375میلیارد تومان در بیش از 472هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های نورد آلومینیوم، آلومینیوم ایران و و ملی صنایع مس ایران در بورس و معامله گران شرکت های پتروشیمی تندگویان، فولاد هرمزگان جنوب و آهن و فولاد ارفع در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۴    
شرکت آهن و فولاد ارفع در فروردین ماه سال جاری موفق شد 79 هزار و 425 تن شمش فولادی تولید کند که نسبت به فروردین سال قبل 31 درصد رشد را نشان می دهد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فولاد و آهن ارفع با انتشار گزارش عملکرد خود در فروردین ماه 1400، از رشد 177 درصدی فروش محصولات خود در این ماه خبر داد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۴    
شرکت آهن و فولاد ارفع فردا سه شنبه هفتم اردیبهشت ماه، 10 هزار تن بلوم و بیلت فولادی خود با گرید 5SP را به صورت نقدی و اعتباری در بورس کالا عرضه خواهد کرد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۴    
برپایه آمارهای منتشره سامانه کدال، تولید شمش فولادی شرکت آهن و فولاد ارفع در فروردین ماه 1400 به 79 هزار و 425 تن رسید. آماری که حاکی از رشد 31.9 درصدی در هم سنجی با پارسال است. ...
ماین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۴:۰۸    
به گزارش ماین نیوز، فروش شرکت آهن و فولاد ارفع (ارفع) در یک ماهه سال مالی منتهی به 1400/12/29 با افزایش 177 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل به 3,400,326 میلیون ریال رسید. میزان تولید شرکت آهن و فولاد ارفع در یک ماهه 1400 به شرح زیر بود: شمش فولادی، 79,425 تن آهن اسفنجی، 75,505 تن ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۰    
شرکت آهن و فولاد ارفع در تاریخ 29 اردیبهشت ماه سال جاری، مجمع عمومی عادی سالیانه خود را همچون سال های گذشته در سالن تلاش تهران برگزار خواهد کرد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت آهن و فولاد ارفع (ارفع) مجمع عمومی را روز چهارشنبه (29 اردیبهشت ماه) برگزار می کند.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت آهن و فولاد ارفع (سهامی عام) برای برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30 از سهامداران دعوت کرد. به گزارش روز شنبه سایت خبری تحلیلی معدن 24 از سامانه کدال، در این اطلاعیه آمده است: از کلیه سهامداران ...
صبا ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
استمرار تغییرات مدیریتی با هدایت رئیس هیات عامل ایمیدرو به وضوح نشان دهنده تلاش و خودکامگی وزارت صمت برای تصدی مدیریت بنگاه های بزرگ اقتصادی در روزهای پایانی دولت است. آنچه که این بار قرعه اش به نام شرکت بزرگ آهن و فولادی ارفع افتاده است.
بررسی ها از عملکرد فولادسازان بزرگ کشور حاکی است در سالی که گذشت تولید شمش فولادی با رشد هشت درصدی در مقایسه با سال 98 از مرز 22.5 میلیون تن عبور کرد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۴    
تغییر مدیریت فولاد ارفع در حال رخ داده که اغلب سهامداران این شرکت از این تغییر و تحولات اطلاعی نداشتند. طی تماسی که با اغلب سهامداران این شرکت خصوصی داشتیم اغلب سهامداران شرکت آهن و فولاد ارفع در خصوص تغییرات مدیریتی این شرکت اظهار بی اطلاعی کردند ...
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در جلسه تودیع و معارفه امروز (چهارشنبه 1اردیبهشت) با تصمیم هیأت مدیره شرکت آهن و فولاد ارفع ، علی محمدی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت بزرگ فولادی جایگزین علیرضا خیاط شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز "دکتر علی محمدی" مدیرعامل اسبق فولاد خوزستان به عنوان مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع معرفی شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۰    
مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با حضور سهامداران، نماینده سازمان بورس، نماینده موسسه حسابداری و بازرس قانونی و ناظرین به ریاست آقای طاهری برگزار گردید. گزارش نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آگهی افزایش سرمایه شرکت آهن و فولاد ارفع به میزان سه هزار میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده نقدی به ثبت رسید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های آلومینیوم ایران، سیمان داراب و نفت سپاهان در بورس و معامله گران شرکت های فولاد هرمزگان جنوب، آهن و فولاد ارفع و نفت ایرانول در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۲    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 7هزار و 958واحدی در ارتفاع یک میلیون و 216هزار و 836واحد به کار خود پایان داد و بیش از 4میلیارد و 152میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 4 هزار و 30میلیارد تومان در بیش از 263هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های آلومینیوم ایران، سیمان داراب و نفت سپاهان در بورس و معامله گران شرکت های فولاد هرمزگان جنوب، آهن و فولاد ارفع و نفت ایرانول در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر فولادسازی شرکت آهن و فولاد ارفع گفت: تست تولید شمش فولادی در سایز 125 125 با موفقیت به انجام رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۸    
شرکت آهن و فولاد ارفع در اسفند ماه سال 1399 توانست یکی از بهترین عملکردهای خود را در زمینه تولید و فروش ثبت کند و با کسب درآمد 11 هزار و 258 میلیارد ریالی در ماه مورد بررسی، بیشترین درآمد ماهانه در سال 1399 را کسب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: ارزش فروش شمش فولاد تولیدشده از سوی آهن و فولاد ارفع در سال 99 نسبت به سال 98 با بیش از دوبرابر رشد همراه است. به گزارش خبرنگار دنیای اقتصاد ، آهن و فولاد ارفع در سال 99 از فروش شمش فولادی تولید شده در این مجموعه، توانست معادل 54هزار و 461میلیارد و 412میلیون ریال درآمد شناسایی کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا ارفع الرفیعی پژوهشگر مرکز رشد دانشگاه امام صادق (ع) اصلاح ساختارهای اقتصادی و اداری، پیش فرض های ذهنی مردم جامعه و سبک زندگی را لوازم رفع موانع تولید دانست.
ماین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ماین نیوز، فروش شرکت آهن و فولاد ارفع (ارفع) در 12 ماهه سال مالی منتهی به 1399/12/30 با افزایش 102 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل به 69,198,972 میلیون ریال رسید. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۶    
فروش شرکت آهن و فولاد ارفع در اسفند بیش از هزار میلیارد تومان بوده و بدین ترتیب رکورد فروش ماهانه شرکت در آخرین ماه از سال مالی منتهی به اسفند 99 شکسته شد.
درآمد ماهیانه شرکت آهن و فولاد ارفع در اسفند ماه امسال یک هزار و 125 میلیارد تومان بوده است که نسبت به بهمن ماه 99 افزایش 129 درصد داشته است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گزارش منتهی به 30 اسفند 1399 شرکت آهن و فولاد ارفع با نماد "ارفع" منتشر شد که بر اساس آن میزان فروش این شرکت در مدت 12 ماهه 99 در مقایسه سال 98 با رشد 103 درصدی همراه شده است.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۴    
برپایه آمارهای منتشره سامانه کدال، تولید شمش فولادی شرکت آهن و فولاد ارفع از ابتدای سال مالی تا پایان اسفند ماه 99 به 819 هزار و 377 تن رسید. به گزارش روز شنبه سایت خبری- تحلیلی معدن 24، این شرکت همچنین در سال 99 به میزان 837 هزار و 35 تن آهن اسفنجی (DRI) تولید کرد. ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۰    
شرکت آهن و فولاد ارفع در بهمن ماه سال جاری موفق به تولید 139 هزار و 822 تن محصول شد که نسبت به ماه پیش از آن 11 درصد رشد را نشان می دهد و این شرکت توانست در بهمن ماه چهار هزار و 925 میلیارد ریال درآمد داشته باشد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۳    
امروز سهامداران شرکت های لابراتورداروسازی دکتر عبیدی، توسعه معدنی و صنعتی صبانور و معدنی و صنعتی چادرملو در بورس و شرکت های آهن و فولاد ارفع و پلیمر آریا ساسول در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی ارفع گفت: برای معرفی حضرت ابوطالب (ع) هیچ سندی بهتر از شخصیت والای فرزند برومند ایشان امیرالمومنین (ع) نیست.