یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۴۸Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پتروشیمی دهدشت»

نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۰:۲۳    
نماد های معاملاتی شرکت واسپاری تجار ایرانیان ولتجار ، شرکت تابان نیرو سپاهان تابا و شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت دهدشت ، متوقف می شوند.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۱    
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت با نماد " دهدشت" روز دوشنبه مورخ 1403/04/18 برگزار می شود.
فریاد جنوب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه هلدینگ خلیج فارس گفت: پتروشیمی دهدشت در 18 ماه آینده راه اندازی می شود و روند پروژه در دو سال گذشته مطلوب بوده است. به گزارش فریاد جنوب ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۸:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یاسوج -ایرنا- - معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار هلدینگ خلیج فارس با اشاره به پیشرفت مطلوب طرح پتروشیمی دهدشت از 2 سال گذشته تاکنون گفت: این کارخانه، 18 ماه آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۳    
یاسوج_ مدیرعامل پتروشیمی کشور گفت: کارگاه پتروشیمی رها شده دهدشت فعال شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۴    
رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح با اشاره به اینکه ظرف دو سال آینده سایت پتر وشیمی دهدشت با عمل کردن بانک های عامل به تعهدات خود به بهره برداری کامل می رسد، گفت: مشکلات مالی نباید منجر به تعدیل نیروی پتروشیمی دهدشت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضائی نیرو های مسلح کل کشور گفت: مشکلات پتروشیمی دهدشت در شورای قضایی استان مطرح و به رئیس قوه قضائیه گزارش می شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح در سفر به شهرستان دهدشت استان کهگیلویه و بویراحمد از حل مشکل انتقال آب سد مارون به پتروشیمی دهدشت با اقدامات دستگاه قضا خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه پتروپارس در بازدید محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور از پروژه پتروشیمی دهدشت، عدم همکاری شرکت های داخلی و تغییرات نرخ ارز را از عوامل طولانی شدن این پروژه دانست و گفت: چیزی که ما را رنج می دهد تغییرات نرخ ارز هست.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در پتروشیمی دهدشت، در جریان آخرین وضعیت اجرای این طرح قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت، محسن منصوری ...
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۱    
منصوری، معاون اجرایی رئیس جمهور در جریان سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد: طی یک سال گذشته پروژه پتروشیمی دهدشت پیشرفت فیزیکی خوبی داشته است؛ مجموعاً 330 میلیون یورو حجم سرمایه گذاری در این پروژه است و تقریباً بالای 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۸    
یکی از کارگران پتروشیمی دهدشت در حضور معاون اجرایی رئیس جمهور نسبت به عدم پرداخت به موقع حقوق کارگران ابراز گلایه کرد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهوری گفت: عزم دولت برای تکمیل طرح های نیمه تمام در کشور از جمله پتروشیمی دهدشت جدی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی رییس جمهور در بازدید از پتروشیمی دهدشت از تلاش برای رفع موانع و تامین اعتبار برای تکمیل این مجتمع بزرگ صنعتی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور از پتروشیمی در دست ساخت دهدشت بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این طرح بزرگ اقتصادی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور از پتروشیمی دهدشت که یکی از طرحهای کلان صنعتی کهگیلویه وبویراحمد محسوب می شود بازدید کرد و بر تسریع در روند اجرایی آن تاکید کرد.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۷    
مدیر اجرایی شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت از ورود دو تجهیز جدید به پتروشیمی دهدشت خبر داد.
راه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام وحدانی فر گفت: ما کشوری هستیم که علی رغم همه تحریم ها در صنعت هسته ای باعث نگرانی دنیا شده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دهدشت-رییس تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه گفت: 900 نفر نیرو در شرکت پتروشیمی دهدشت مشغول به کار بوده که از این میزان 83 درصد بومی هستند.
برنامه تجلیل از پدران فعال در پتروشیمی دهدشت، به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر در کهگیلویه برگزار شد.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت کاوس ملک زاده از ورود و نصب مخزن تحت فشار 27 تنی در سایت این شرکت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ویژه وزارت صمت با حضور در شهرستان های چرام و کهگیلویه، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت طرح های مهم پتروشیمی دهدشت و فسفات و آهک هیدراته چرام قرار گرفت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تنور رقابت انتخاباتی در استان کهگیلویه و بویراحمد با نزدیک شدن به انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی داغ شده و در این میان فضای مجازی به دلیل سهولت دسترسی و سرعت انتشار انکار نشدنی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - کلنگ احداث کارخانه پتروشیمی دهدشت 16 سال پیش به زمین زده شد . در طول این مدت تنها 13درصد پیشرفت فیزیکی داشت و به رویایی دست نیافتنی در منطقه تبدیل شده بود . دولت سیزدهم با سرعت دادن به روند ساخت این کارخانه تلاش می کند این رویا را دست یافتنی کند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نمادهای معاملاتی شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت دهدشت و شرکت سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری مدیریت متوقف می شوند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت از امضاء تفاهم نامه همکاری با ادارات فنی و حرفه ای و کار این شهرستان خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۷    
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت محمد شکری مدیرعامل این شرکت از امضاء تفاهم نامه همکاری با ادارات فنی و حرفه ای و کار شهرستان خبر داد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت (دهدشت) در نظر دارد مجمع عمومی فوق العاده شرکت را در روز سه شنبه 14 آذر ماه برگزار کند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر طرح های هلدینگ خلیج فارس با اشاره به سرعت گرفتن اجرای طرح پتروشیمی دهدشت، تأکید کرد که طبق برنامه ریزی انجام شده باید نصب مکانیکی این طرح تا پایان 1403 خاتمه یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت از نصب مخزن های نگه داری بوتان در این واحد صنعتی خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نخستین تجهیزات سنگین وارد پتروشیمی دهدشت شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیران ارشد هلدینگ خلیج فارس در بازدید از طرح پتروشیمی دهدشت، با بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه، رفع برخی چالش های پیش روی این طرح در زمینه تامین یوتیلیتی و خوراک را مورد بررسی قرار دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۲۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت گفت: نخستین تجهیز سنگین پتروشیمی دهدشت روزهای آینده وارد سایت این شرکت خواهد شد.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۸:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز،محمد شکری مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت و گفت: نخستین تجهیز سنگین پتروشیمی دهدشت روزهای آینده وارد سایت این شرکت خواهد شد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۵:۲۰    
کارکنان پتروشیمی دهدشت در گام مهمی با هدف ترویج فرهنگ اهدای عضو، اهدای زندگی ، در یک حرکت دسته جمعی اقدام به ثبت نام در سامانه اهدای عضو کردند.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اجرایی شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت از ورود چهار مخزن تحت فشار به سایت این شرکت خبر داد.
امید لرستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۳:۰۴    
کنایه سید مصطفی دارابی از کاربران توییتر به 7برابر شدن یکباره ارزش سهام پتروشیمی دهدشت در بورس اوراق بهادار: /.انتهای پیام
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت گفت: این شرکت آمادگی دارد از تمام ظرفیت سرمایه گذاران بومی استفاده کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج_ مدرس دانشگاه و پژوهشگر اقتصادی گفت: پتروشیمی دهدشت پس از 9 سال سهل انگاری اکنون با سرعت بالایی در حال پیشرفت است.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی آقای سعیدی مدیر حراست پتروشیمی خلیج فارس سید علیداد یعقوبی به عنوان سرپرست جدید حراست این شرکت منصوب و از زحمات محمود علی سرخیل قدردانی شد.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۴    
عصر دنا: مدیرعامل پتروشیمی دهدشت با حضور امام جمعه شهرستان کهگیلویه ازساختمان شماره دو (خوابگاه) حوزه علمیه حضرت زینب بازدید کردند.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۲۳:۲۴    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: این روزها شاهد اظهارات تأسف باری از سوی برخی محافل گچساران و باشت هستیم. این افراد با این اظهار نظر که مثلآ در آینده نیروهای پتروشیمی دهدشت جوانان این شهرستان هستند نتیجه گرفته اند که اکنون جوانان سایر شهرستان های استان حق ندارند در پتروشیمی گچساران به کار گرفته ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 6 ماهه منتهی به 1402/06/31 حسابرسی نشده شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت را در این مطلب می خوانید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - پتروشیمی دهدشت به عنوان یکی از طرحهای کلان صنعتی کهگیلویه وبویراحمد که در مدت 15 سال تنها 13 درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما با توجه و نگاه ویژه دولت سیزدهم ساختمانهای صنعتی و غیر صنعتی آن قد کشیده و درصد پیشرفت فیزیکی آن نزدیک به 40 درصد رسیده و این رویا در مسیر واقعیت قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۸    
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت از توزیع 800 بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت از توزیع 800 بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده خبر داد.