شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۱:۰۵Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام کرونایی»

قم فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
چهار رسته شغلی از جمله مهدکودک ها، تالارها، پارک های آبی و شهربازی ها به فهرست کسب و کار های آسیب دیده از کرونا اضافه شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: بانک مرکزی از تمدید مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران اعلام کرد که این بانک تا کنون 70 درصد سهمیه ابلاغی ستاد کرونا از کل تسهیلات کرونایی را پرداخت کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۱۱۳ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران فهرست مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب دیده مشمول حمایت اقتصادی سال 1400 را اعلام کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور آخرین تصمیمات اخذ شده در خصوص تهیه بسته جامع و نحوه حمایت از بنگاه های اقتصادی آسیب دیده از شرایط کرونا برای سال 1400 در کارگروه اقتصادی کرونا را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور آخرین تصمیمات اخذ شده در خصوص تهیه بسته جامع و نحوه حمایت از بنگاه های اقتصادی آسیب دیده از شرایط کرونا برای سال 1400 در کارگروه اقتصادی کرونا را اعلام کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۷۵ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات به متقاضیان مشاغل و کسب و کار های آسیب دیده از کرونا تا پایان شهریورماه تمدید شده و وزارت کار طرح جدیدی را برای پرداخت بیمه بیکاری ارائه کرده است که به محض تصویب اعلام می شود.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
پدال نیوز- مدیرکل دفتر بهره وری حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: تا اواسط خردادماه 1400 با پرداخت حدود 72 درصد از تسهیلات حمایتی دولت به شرکت ها و رانندگان حمل ونقل برون شهری آسیب دیده از کرونا، میزان تسهیلات پرداختی به فعالان این بخش به رقم 3400 میلیارد تومان رسیده است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
نقدینه - مدیرکل دفتر بهره وری حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: تا اواسط خرداد ماه 1400 با پرداخت حدود 72 درصد از تسهیلات حمایتی دولت به شرکت ها و رانندگان حمل ونقل برون شهری آسیب دیده از کرونا، میزان تسهیلات پرداختی به فعالان این بخش به رقم 3400 میلیارد تومان رسیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه به تاز گی 200 میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به دلیل زیان حاصل از کرونا دریافت کردیم، گفت: اقساط این تسهیلات ماهانه 10 میلیارد تومان است.
اقتصاد ایران: رئیس انجمن شرکت های هواپیمایی از احتمال موافقت دولت با درخواست ایرلاین ها برای پرداخت وام مرحله دوم کرونایی به این شرکت ها خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، محمد اسلامی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز ملی بهره وری در راه آهن با بیان اینکه دغدغه بهبود و تحول در راه آهن در شکل و قالب مرکز جهادی پیشرفت انعکاس یافته است، گفت: برخی، اقدامات راه آهن را نمایشی ارزیابی می کنند درحالی که این اقدامات نمایشی نیست. ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزارت راه و شهرسازی گفت: مبلغ وام کرونایی ودیعه مسکن، بستگی به سقف اعتباری است که بانک مرکزی می تواند تأمین کند. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از مهر، سال گذشته و همزمان با آغاز فصل جابه جایی مستأجران که با شیوع کرونا نیز همراه شد، به دلیل افزایش افسارگسیخته اجاره بها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های حمل و نقل ریلی گفت: از 940 میلیارد تومان وام مصوب کرونایی، تنها 230 میلیارد تومان به شرکت های حمل و نقل ریلی مسافری پرداخت شده است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران از پرداخت حدود 125 هزار میلیارد ریال تسهیلات مرتبط با کرونا تا پایان فروردین ماه سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون پنج میلیارد و 600 میلیون ریال تسهیلات به جامعه فرهنگی و هنری این استان با عاملیت صندوق توسعه کارآفرینی پرداخت شده است که این روند همچنان ادامه دارد.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر راهبری و نظارت بر امور کارگزاران سازمان حج و زیارت از اقدامات و تلاش های صورت گرفته برای پرداخت تسهیلات کرونایی به کارگزاران و دفاتر خدمات زیارتی در سالی که گذشت خبر داد و گفت: اقدامات متعددی در راستای تسهیل امور کارگزاران، دفاتر زیارتی و زائران انجام گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۶۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بهره وری حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی از پرداخت حدود 70 درصد از تسهیلات حمایتی دولت به شرکت ها و رانندگان حمل ونقل برون شهری آسیب دیده از کرونا، به میزان 3 هزار و 270 میلیارد تومان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۴   + ۵۸ سایت دیگر  
دبیر کل اتاق اصناف ایران از خسارت 300 هزار میلیارد تومانی اصناف از آغاز شیوع کرونا تا پایان آبان ماه بعلاوه دو هفته تعطیلی در آذر ماه خبر داد و با بیان اینکه سال گذشته تنها 7 درصد مشمولان وام کرونا از آن استقبال کردند، دلایل استقبال کم از این وام را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در حالی که برخی فکر می کنند شرکت های هواپیمایی عامل ورود کرونا به کشور هستند، اما تا کنون فقط 16 نیروی کادر پرواز در همه ایرلاین ها به کرونا مبتلا شده اند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نصرالله پریچهره روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق ستاد ملی کرونا میزان این وام ها به ازای هر فرد 16 میلیون تومان و برای مجموعه بزرگ (از لحاظ پرسنل) این میزان تا 480 میلیون تومان متغیر بود. وی گفت: تاکنون یک هزار و 500 نفر از شاغلان و مجموعه داران [...]
روحانی گفت: سال 1400 سال پیروزی مردم در جنگ اقتصادی است. همه کشورها در کرونا دچار مشکل شدند اما کشور ما در مبارزه با کووید 19 نمره خوبی گرفت. هم وام کرونایی دادیم هم امهال کردیم.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان این با کمک وزارت اقتصاد جلوی رشد نقدینگی و پایه پولی را گرفتیم، از تخصیص 42 هزار میلیارد تومان وام کرونایی خبر داد. *** تامین 10 میلیارد دلار ارز ترجیحی برای واردات ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل رجا ضمن اشاره به افزایش سرسام آور هزینه ها و کسری بودجه 30 تا 40 درصدی در سال 99، اضافه کرد: دریافت بخشی از مطالبات، فروش تعدادی واگن فرسوده و دریافت تسهیلات از سازمان تامین اجتماعی و... برخی منابع مالی در سال 99 پیگیری شد. ...
طبق آمار ارائه شده از سوی بانک مرکزی, تا کنون حدود 42 هزار میلیارد تومان تسهیلات کرونایی پرداخت شده است. آخرین مهلت دریافت تسهیلات کرونایی به سه بخش فرهنگ، ورزش و گردشگری تا نیمه اسفند بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: تاکنون یک هزار و 400 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره از پرونده های تاسیسات گردشگری برای جبران خسارت های ناشی از شیوع کرونا به بانک معرفی شده که از این رقم، افزون بر 680 میلیارد تومان پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۵۸ سایت دیگر  
شانزدهمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24:00 روز یکشنبه دهم اسفند به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۱۲۱ سایت دیگر  
شانزدهمین مرحله یارانه معیشتی روز یک شنبه مورخ 1399/12/10 به حساب سرپرستان خانواده واریز می شود.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر دفتر توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه تسهیلات حوزه فرهنگ و هنر گفت: در دو مرحله اول و دوم به ترتیب بیش از 423 میلیارد و 304 میلیارد تومان به هنرمندان و فعالان فرهنگی متقاضی وام کرونا پرداخت شده است و این رقم تا نیمه اسفند رشد قابل توجهی نیز خواهد داشت. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
بانک آینده در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود و با هدف حمایت از کسب وکارهای آسیب دیده از ویروس کرونا، مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات به صاحبان این مشاغل را تمدید کرد. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک ملی ایران تا پایان دی ماه سال جاری 11 هزار و 600 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به یارانه بگیران و کسب و کارها و بخش های مختلف آسیب دیده پرداخت کرده است. ...
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، مهمترین تیتر های روزنامه های اقتصادی یکشنبه 19 بهمن ماه به بیان مسائلی همچون هدررفت سرمایه ایرانی با تبلیغ املاک خارجی، بررسی درخواست وام کرونایی ایران، ردپای اعتیاد نفتی در بودجه 1400، ناامیدی سهامداران ، می پردازد. ...
وزیر راه و شهرسازی گفت: ایرلاین های کشور تاکنون 2 هزار و 554 میلیارد تومان تسهیلات ناشی از کرونا دریافت کرده اند.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد رجبی درباره عدم اعطای تسهیلات کرونایی به شرکت های حمل و نقل ریلی مسافری خصوصاً شرکت رجا اظهار داشت: صبر من لبریز شده است 9 ماه است که تسهیلات را پرداخت نمی کنند و همه شرکت های ریلی از این موضوع گلایه مند هستند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دو هزار میلیارد تومان وام کرونایی به شرکت های هواپیمایی پرداخت شده است، گفت: شرکتی که زیان ده باشد وام دوم حمایتی را ارزی و ریالی و احتمالا بلاعوض دریافت می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت رجا گفت: شرکت رجا سهم بیش از 50 درصدی در بازارحمل و نقل مسافری ریلی را دارد اما تا کنون ریالی از وام کرونایی دریافت نکرده است که این به طور مستقیم به کوتاهی مدیران و دست اندرکاران محترم بانک عامل بر می گردد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: : با وجود گذشت یک سال از زمان شیوع گسترده ویروس کرونا در کشورمان و آسیب دیدن بسیاری از مشاغل و کسب و کارها، دولت با پرداخت تسهیلات ویژه، اعطای وام های کم بهره و پیش بینی کمکهای معیشتی در جهت حمایت از خانوارها و صنوف آسیب دیده از کرونا گام برداشت.
با وجود گذشت یک سال از زمان شیوع گسترده ویروس کرونا در کشورمان و آسیب دیدن بسیاری از مشاغل و کسب و کارها، دولت با پرداخت تسهیلات ویژه، اعطای وام های کم بهره و پیش بینی کمکهای معیشتی در جهت حمایت از خانوارها و صنوف آسیب دیده از کرونا گام برداشت.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۴۸ سایت دیگر  
بانک ملی ایران تا کنون معادل 115 هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب بیش از هشت میلیون و 352 هزار پرونده به آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا پرداخت کرده است.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره تعاون، کار وپرداخت تسهیلات کرونایی به واحد های آسیب دیده رفاه اجتماعی رودسر گفت: از ابتدای امسال تاکنون 14 میلیارد و 399 میلیون تومان تسهیلات به صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خلیل دلپاک گفت: در راستای حمایت از مشاغل آسیب دیده، دفاتر زیارتی استان سمنان تا سقف 120 میلیون تومان تسهیلات حمایتی مربوط به ایام شیوع کرونا دریافت می کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات تازه از مرحله دوم پرداخت وام کرونایی منتشر شده اما این بار نوبت چه مشاغلی است؟
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۰    
کاوه صدقی در گفت وگو با میزان درباره نحوه دریافت و جذب منابع تخصیص یافته به باشگاه های آسیب دیده از کرونا اظهار داشت: 800 میلیارد تومان وام برای جبران خسارات ناشی از کرونا برای باشگاه ها در نظر گرفته شده است که مدیران باشگاه باید در سامانه کارای وزارت ورزش ثبت نام کنند و بعد از تایید توسط اداره کل ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: در مرحله اول سامانه کارای کرونا بیش از 3 هزار فقره پرونده شامل 17 هزار و 140 متقاضی فعال فرهنگی و هنری ثبت کرده و پس از بررسی به بانک معرفی شدند و طبق آخرین گزارش دریافت وام از سوی بانک ها تعداد یک هزار و 559 فقره پرونده شامل 8 هزار و 131 نفر پرداخت شد و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۱    
5 هزار و 650 فعال حمل ونقل در آذربایجان غربی وام کرونایی دریافت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره هماهنگی حمل ونقل اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: حدود هشت هزار و 200 فعال حوزه حمل و نقل براب دریافت تسهیلات به بانک های عامل استان معرفی شده که از این تعداد نزدیک به پنج هزار و 650 نفر، این وام را دریافت کرده اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- با شیوع بیماری کرونا، برخی مشاغل مجبور به تعطیلی فعالیت های خود شدند که در این میان برای کاسته شدن از چالش ها و مشکلات این واحدهای صنفی، به 12 هزار و 300 زنجانی وام کرونا پرداخت شده که اکثر آن ها رانندگان و صنوف خرد هستند.
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های کشور درباره جزئیات اعطای وام کرونایی به رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات کرونایی بخش گردشگری که تا پایان آذرماه تعیین شده بود تا آخر بهمن مجددا تمدید شد.