شنبه ۰۴ بهمنساعت ۲۱:۵۷Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «EPS»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: از زمانی که پیش بینی EPS ها حذف شده، شرکت های مشاور سرمایه گذاری نمی توانند خلا های گزارشی را پر کنند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۶    
برخی منابع احتمال نوسانات نامتقارن و برگشت EPS ها تا پایان هفته جاری را گزارش کرده اند و ادعا می شود که این اقدام به منظور حمایت از بورس انجام خواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازگشت EPS ها آن هم پس از گذشت بیش از 2.5 سال به بازار سرمایه، حواشی زیادی را به دنبال داشته است. برخی معتقدند که این تصمیم منجر به شفافیت بازار می شود اما برخی دیگر، بازگشت گزارش EPS را راه حل موثری در وضعیت امروز بورس نمی بینند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۶    
تجدید ارزیابی دارایی ها برای افزایش شفافیت دارایی های بانک ها ضرورت دارد و تاقبل از تجدید ارزیابی دارایی های بانک ها و ارائه گزارش شفاف از عملکرد گذشته بانک ها، صحبت از پیش بینی آینده جز افزایش فساد نتیجه ای در بر ندارد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۶    
کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه در شرایط فعلی خلاء EPS در بازار وجود داشت گفت: باید مشکلاتی که در گذشته در این باره وجود داشت برطرف شود.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کام سهامداران غزر با افزایش EPS شیرین شدبا رشد چشمگیر سود هر سهم، بازار به استقبال بازگشایی غزر می رود.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از اعلام مجدد گزارش پیش بینی سود هر سهم (EPS) در شرکت های بورسی از اسفند یا اواخر بهمن خبر داد. به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، حسن قالیباف اصل در جریان بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از تالار بورس که روز گذشته انجام شد ...
اقتصاد آنلاین / اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران در پیامی ضمن قدردانی از حامیان کشف قیمت مبتنی بر رقابت آزاد در بورس کالا تأکید کرد: بورس، نهاد اصلی ایجاد و حفظ تعادل در اقتصاد ایران و به تعبیری ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۲۷   + ۶۷ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، از اعلام مجدد گزارش پیش بینی سود هر سهم (EPS) در شرکت های بورسی خبر داد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۲    
بانک پاسارگاد طی 6 ماهه نخست سال جاری در حالی موفق به تحقق EPS 559 ریالی به ازای هر سهم شده که بر اساس بودجه سال 1399 تحقق سود 477 ریالی در پایان دوره مالی را مدنظر داشت و این به معنای آن است که عملکرد این بانک خصوصی در نیمه نخست سال بیش از درآمد پیش بینی شده در کل سال فراتر بوده است.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه معادن سنگ آهن - چادرملو با واگذاری بیش از 145 میلیون سهم زیرمجموعه از کسب درآمد 285.4 میلیارد تومانی و افزایش 51 ریالی سود هر سهم خبر داد .
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۶۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از بانک صادرات ایران ، احمد فاضلی گفت: اطلاعات صورت های مالی میان دوره ای حسابرسی شده شش ماهه 99 بر روی سامانه کدال قرار گرفت و خوشبختانه EPS بانک از عدد 3 ریال در صورت های مالی شش ماهه و 13 ریال پایان سال 98 به 336 ریال برای هر سهم در پایان 31 شهریور سال 99 افزایش یافته ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رشد290 درصدی EPS پتروشیمی امیرکبیر/افزایش سود هشت ماهه در مقایسه با مجموع سود سال 97 و 98/افزایش 59 درصدی فروش محصولات نسبت به سال گذشته
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بانکها از سیستم تاکتیکی تدافعی 3-5-2 به ترکیب تهاجمی 3-4-3 تغییر تاکتیک داده است که کاهش سرانگشتی نیم درصدی در هزینه مستقیم تمام شده پول، تقویت core business و افزایش EPS را برای بانکهایی که حداقل با این سیستم به میدان رفته اند به همراه داشته است... دکتر مهدی فراهانی، تئورسین امور بانکی ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سبدگردان پاداش سرمایه گفت: با نگاهی به سهام EPS محور، بررسی قیمتهای جهانی که پیش بینی می شود بعد از مهار کرونا با 6 درصد صعود همراه شود، نظارت بانک مرکزی بر بانک ها مبنی بر عدم رشد نرخ بهره و... به این نتیجه می رسیم که بورس در انتظار صعود مجدد است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بررسی بازدهی این صنایع و گروه ها از این جهت می تواند حایز اهمیت باشد که نشان دهنده آن است که با توجه به ریزش شدید در برخی صنایع و گروه ها و با توجه به EPS این شرکت ها نمی توان ریزش بیشتری برای این صنایع متصور بود و تحرکات حقوقی ها نیز در این صنایع موید این مطلب است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۸    
بررسی بازدهی این صنایع و گروه ها از این جهت می تواند حایز اهمیت باشد که نشان دهنده آن است که با توجه به ریزش شدید در برخی صنایع و گروه ها و با توجه به EPS این شرکت ها نمی توان ریزش بیشتری برای این صنایع متصور بود و تحرکات حقوقی ها نیز در این صنایع موید این مطلب است.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۳:۵۷    
EPS یکی از پرکاربردترین مفاهیم بورسی در بین سرمایه گذاران تازه کار و حرفه ای است. هرجا که وضعیت سهام یک شرکت از طرف سرمایه گذاران و تحلیلگران بازار مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد به شکل مستقیم یا غیر مستقیم پای eps نیز در میان است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۳۰    
مدیرعامل فولاد هرمزگان: EPS فولاد هرمزگان به ازای هر سهم در شش ماهه نخست سال جاری 847 ریال است و همچنین شاهد رشد 57 درصدی درآمد شرکت از محل فروش صادراتی و داخلی در شش ماهه سال 99 در مقایسه با شش ماهه سال قبل بوده ایم.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۱    
DPS مخفف dividend per share می باشد و به بخشی از EPS که بین سهامداران تقسیم می شود می گویند. در ایران به DPS سود نقدی هم گفته می شود
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۷    
EPS یا همان سود هر سهم ، برابر با نسبت سود یک شرکت به تعداد سهام عادی در دست سهامداران است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۹    
هدیه لطفی : یکی از مهم ترین موارد برای یک سرمایه گذاری موفق در بازار سهام، رصد و پیگیری صورت های مالی و اطلاعاتی مانند گزارش های ماهانه منتشر شده از سوی شرکت های فعال در بازار سرمایه است ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۷۵ سایت دیگر  
عباس معمارنژاد، معاون بیمه و بانک وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: باقی مانده سهام دولت در سه بانک ملت، تجارت و صادرات در قالب صندوق دارا سوم به مردم ارائه می شود.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عرضه اولیه سپید ماکیان در پاییز 99 انجام می شود. قیمت عرضه اولیه سپید ماکیان ، تعداد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه سپید ماکیان و نقدینگی مورد نیاز برای شرکت در بوک بیلدینگ سپید ماکیان در اطلاعیه بورس بزودی اعلام می شود. شرکت سپید ماکیان در بازار دوم بورس درج نماد شده است ...
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تحلیل ها در بازار سهام نشان می دهد همسو با اغفال ماندن از برخی ابزارها، قوانین ناهمسو با اهداف بازار سهام روی روند دادوستدها تاثیر نامطلوبی گمارده اند. نبود الزام در بازار های جهانی پیش بینی سودی که قابل اتکا نیست اشتباه بزرگ EPS واقعیت یا مطلوبیت؟ توضیحی کوتاه در مورد اختیارها ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- مسعود کریمی : پس از گذشت 3 سال از برداشته شدن الزام انتشار گزارش پیش بینی عملکرد سالانه شرکت ها، به تازگی زمزمه هایی درخصوص احتمال بازگشت EPS به چرخه معاملات بازار سرمایه شنیده می شود ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل کارگزاری آرمون بورس گفت: اعلام EPS ها در بازار سرمایه به صورت تحلیلی اقدام خوبی است، اما به صورت قطعی این سود ها می تواند جهت دهی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
چند سالی بود که EPS نماد ها بروز رسانی نمی شد، اما چند روزی است شاهد بازگشت این شاخص به تابلوی بورس هستیم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
یکی از مشکلات موجود درخصوص محاسبه نسبت قیمت بردرآمد مربوط به شرکت هایی است که سودآور نبوده و از این رو EPS منفی دارند. بر این اساس محاسبه P/ E درخصوص سهام این شرکت ها محلی از اعراب ندارد. در حال حاضر 17 نماد بورسی به دلیل پیش بینی زیان در این گروه قرار می گیرند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۲:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
به طور معمول با افزایش نرخ ارز شرکت های صادرات محور به طور مستقیم، شرکت های واردات محور و تورم محور به طور غیر مستقیم از طریق افزایش نرخی که به واسطه افزایش نرخ ارز می گیرند EPS اسمی آنها شروع به رشد می کند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد بر اساس صورت های مالی در پایان خردادماه موفق به شناسایی 144ریال سود خالص به ازای هر سهم شده که نسبت به دوره مالی مشابه رشد تقریبی 71 درصدی را نشان می دهد.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سیستم فرمان یکی از مکانیزم های مهم ایمنی و هدایت خودرو محسوب شده که طی چندسال گذشه تغییرات فراوانی داشته است. یکی از انواع سیستم فرمان متداول درخودروها، نوع الکتریکی آن یا EPS است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مجتمع پتروشیمی تبریز در مسیر گسترش فعالیت های خود توسعه واحدهای استایرنیک را آغاز کرد
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۵    
آنچه یک سرمایه گذار بورس باید بداند مفاهیم و اصطلاحات اصلی و کاربردی مربوط به فعالیت در بورس است که هر سرمایه گذاری که وارد بورس می شود باید در درباره آنها اطلاعات نسبی داشته باشد، برای شما توضیح دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
EPS یا همان سود هر سهم ، برابر با نسبت سود یک شرکت به تعداد سهام عادی در دست سهامداران است.
598   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۵    
EPS و DPS دو آماره مالی بسیار مهم است که اصطلاح رایج و پرکاربرد در بین تمام سرمایه گذاران بورسی از مبتدی تا حرفه ای ها است که در تحلیل قیمت سهام شرکت های بورسی مورد استفاده قرار می گیرد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
باقری ارومی گفت: سهام شرکتی که EPS پایین و P/E بالا دارد چطور بازدهی چهار رقمی دارد؟ این بر خلاف تحلیل های تکینکال بورس جهانی است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: امام جمعه اسالم با اشاره به نگرانی مردم از گرانی افسار گسیخته کالا و خدمات، گفت: روسای سه قوه به داد مردم برسند. حجت الاسلام باقری در خطبه های نماز جمعه اسالم: ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۹    
یونولیت یک ماده ی سبک است که معمولا رنگ آن سفید بوده و کاربردهایی در عایق کاری و بسته بندی داشته است و البته در کشور ایران با نام های پلاستوفوم یا آکاسیف و در کشور آمریکا با نام استایروفوم شناخته می شود و EPS یا پلی استیرن انبساطی به عنوان نام اصلی آن در نظر گرفته شده است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی- مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو در گفت وگو با بانکداری ایرانی از رشد پوتفوی و سود محقق شده هم به ازای هر سهم این شرکت خبر داد .
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۹    
محمدرضا رهبر کارشناس بورس افزایش قیمت لبنیات قاعدتا روی مواد غذایی مرتبط با شرکت های بورسی اثرگذار خواهد بود، چراکه باعث می شود پیشبینی سود یا EPS آنها افزایش پیدا کند و خواه و ناخواه با توجه به حجم نقدینگی موجود در بازار، قاعدتا بازار برای خرید سهم های مرتبط با لبنیات مشتاق می شود ...
سخت افزار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۱:۴۰    
در اینجا عکس هایی از مادربرد N7 Z490 ساخته شده توسط NZXT آمده است. برای معرفی مادربرد NZXT N7 Z490 از لحاظ تاریخی، این مادربرد از نوع OEM است، اما با طراحی، کیفیت و زیبایی بسیار فوق العاده؛ می توان گفت مادربرد N7 مبتنی بر Z490 است ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ایران کیش در مجمع عمومی سالانه خود به ازای هر سهم 86 ریال سود تقسیم کرد تا به این ترتیب سهامداران این شرکت سودی تقریبا نصف سود سال گذشته دریافت کرده باشند. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی- " فاند تکنیک" با تحلیل تکنیکال موسسه اعتباری ملل، سود هر سهم و تغییرات در EPS این شرکت بورسی را برآورد کرد .
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۱    
EPS و DPS دو واژه پر کاربرد بین سرمایه گذاران بورسی است. در این مطلب قصد داریم به بررسی معنی EPS و DPS بپردازیم. پس توصیه می کنیم که اگر با این دو واژه آشنایی زیادی ندارید در این مقاله با ما همراه باشید تا متوجه شوید که تفاوت EPS و DPS چیست؟ ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
30٪ سهام شرکت به ارزش روز تا اردیبهشت ماه 1396 مبلغ 1،173 میلیارد تومان است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
همایش جهش تولید با اهداف معرفی راهکار های تحقق جهش تولید در سال1399، تعیین دستاوردها و برنامه های آتی و تجلیل از مدیران و کارگران نمونه...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۰:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - اولین جلسه شورای راهبردی شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با حضور مدیران عامل و معاونین شرکت های تابعه و وابسته و معاونین و مدیران ستادی صدر تامین با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا به طور ویدیو کنفرانس برگزار شد ...
متالز نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) در مدت 9 ماه سال جاری توانست رشد 31 درصدی را در شاخص EPS برای سهامداران به ارمغان آورد.
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) در مدت 9 ماه سال جاری توانست رشد 3 1درصدی را در شاخص EPS برای سهامداران به ارمغان آورد.