شنبه ۲۳ تیرساعت ۲۰:۵۳Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عرضه اولیه»

بورس نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گروه فن گفت: عرضه اولیه یکی، دو شرکت که شرایط عرضه دارند و این عرضه به آن ها در تزریق منابع مالی و شفافیت، کمک می کند، در دستور کار قرار دارد.
نبض بورس   ۸ ساعت پیش    
امروز 23 تیرماه 1403 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سهامی بیمه ایران معین با حضور بیش از 95 درصد سهامداران برگزار شد. گزارش نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
بورس نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل فرابورس ایران با اعلام این خبر که دو نماد در تابلو های رشد و دانش بنیان بازار نوآفرین درج شده اند، از عرضه اولیه سهام و آغاز رسمی معاملات در این بازار طی هفته های آتی خبر داد.
راضیه ذوالنوریان گفت: ما در سال جاری سعی کرده ایم دو راهبرد جدید توجه به بخش تعاون و عرضه اولیه سهام شرکت ها را به اقدامات خود اضافه کرده و برای آن برنامه ریزی کنیم. ...
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۱    
در این گزارش می خواهیم به جزییات مجامع عمومی عادی سالیانه، فوق العاده و عادی به طور فوق العاده چندین شرکت بورسی و فرابورسی و نیز مجامع صندوق های سرمایه گذاری بپردازیم. کدام شرکت ها و صندوق ها این هفته (از تاریخ 23 تا 29 تیرماه 1403) مجمع برگزار می کنند؟
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته تعداد 20میلیون سهم از سهام شرکت نورایستاپلاستیک با نماد خنور در مرحله اول برای صندوق های سرمایه گذاری سهامی و مختلط به روش حراج عرضه اولیه شد و با 1,909تومان کشف قیمت شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ایران خودرو گفت:مراحل عرضه اولیه شرکت صنعتی نیرو محرکه و ایمن خودرو که زیرمجموعه سرمایه گذاری سلیم هستند را دنبال خواهیم کرد تا در سال جاری اقدامات عرضه اولیه آن ها انجام شود.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۹:۲۶    
عرفان معماریان، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سلیم، در نخستین نشست خبری ویژه عرضه اولیه سهام این شرکت در فرابورس، از نقش کلیدی ایران خودرو در این شرکت و روند رشد و توسعه آن سخن گفت.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
بورس فردا 19 تیرماه در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این اخبار می توانند تا حدودی برای سهامداران مهم باشند؛ بنابراین توصیه می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
نشست خبری ویژه معرفی شرکت سرمایه گذاری سلیم در فرابورس ایران با حضور مدیران این مجموعه و خبرنگاران بازار سرمایه برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۰    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سلیم گفت: سود خالص سلیم از 197 میلیارد تومان در سال 1398 به 804 میلیارد تومان در سال 1402 رسیده که این عدد برای سال 1403 به دلیل عرضه شرکت گوهر فام در فرابورس، بسیار بالاتر ثبت خواهد شد.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بازار فرابورس ایران در میانه تیرماه جاری میزبان عرضه اولیه 5 درصد از کل سهام شرکت نور ایستا پلاستیک بود تا شرکت دیگری از گروه خودرو و ساخت قطعات به گردونه معاملات سهام این صنعت در فرابورس اضافه شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
5 درصد سهام شرکت نور ایستا پلاستیک به عنوان سومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، امروز(دوشنبه) در فرابورس عرضه می شود.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ارزش بازار عرضه اولیه سهام در جنوب شرقی آسیا طی شش ماه نخست سال 2024 با کاهش 71 درصدی به 5.8 میلیارد دلار رسید که به طور قابل توجهی کاهش داشت.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۲۹    
خنور سومین عرضه اولیه امسال بازارسرمایه امروز در فرابورس عرضه می شود.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
به عنوان سومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، 5درصد سهام شرکت نور ایستا پلاستیک امروز(دوشنبه) در فرابورس عرضه می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز دوشنبه مورخ 1403/04/18 تعداد 20 میلیون سهم از سهام شرکت نور ایستا پلاستیک برای اولین بار پس از پذیرش در بازار فرابورس ایران در نماد (خنور1) ونمونیک در مرحله اول به روش حراج صرفاً به صندوق های سرمایه گذاری در سهام و مختلط عرضه می شود. زمان ثبت سفارش چه ساعتی است؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
5 درصد سهام شرکت نور ایستا پلاستیک به عنوان سومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، امروز(دوشنبه) در فرابورس عرضه می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بورس فردا 18 تیرماه در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این اخبار می توانند تا حدودی برای سهامداران مهم باشند؛ بنابراین توصیه می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تا کنون سهام دو شرکت گوهر فام و بیمه اتکایی ایران معین عرضه اولیه شده و شرکت نور ایستا پلاستیک، سومین سهم جدید سال بشمار می رود. جزییات، میزان نقدینگی و آشنایی با این نماد را در این مطلب بخوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
بورس فردا 17 تیرماه در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این اخبار می توانند تا حدودی برای سهامداران مهم باشند؛ بنابراین توصیه می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.
آهن نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نماد "ومپنا" در صف عرضه اولیه 15 درصدی سهام قرار گرفت.
صنعت مالی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۶:۵۶    
گروه بورس- صنعت مالی- شرکت نور ایستا پلاستیک با نماد خنور در روز دوشنبه 18 تیر 1403 در بازار دوم فرابورس عرضه اولیه خواهد شد. بر اساس اطلاعیه شرکت فرا بورس ایران 18 تیر 1403، تعداد 50 میلیون سهم خنور معادل 5 درصد سهام شرکت عرضه خواهد شد. عرضه اولیه خنور ...
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۶:۴۳    
مدیرعامل بورس تهران درمجمع بورس ، گفت: شرکت پالایش نفت ستاره را در بورس پذیرش خواهیم کرد، امیدواریم امسال نیز عرضه اولیه آن انجام شود.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۵    
نتیجه انتخابات ریاست جمهوری مشخص شد و بازار امروز به استقبال رییس جمهور جدید می رود . البته که بازار در دو روز پایانی هفته گذشته به کرسی نشستن مسعود پزشکیان را پیش بینی کرده بود.
اتاق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نبض بورس ، بورس فردا شنبه 16 تیر در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این اخبار می توانند تا حدودی برای سهامداران مهم باشند؛ بنابراین توصیه می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید. 1- کاهش 0.03 درصدی نرخ بهره ی بین بانکی در هفته منتهی به 13 تیرماه ...
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۲۱:۰۳    
امروز 14 تیرماه 1403، 7 مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده شرکت های بورسی برگزار شد. شرح مختصری از برگزاری این مجامع را در نبض بورس بخوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۰۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در طول سال هایی که بورس ایران فعالیت خود را آغاز کرده است اتفاقات و وقایعی را به خود دیده است که هر یک به نوعی می توانند تجربه ای برای مدیران فعلی و تجدید خاطراتی برای سهامداران باشند ...
اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
شرکت 312.6 میلیارد تومانی سرمایه گذاری سلیم، هفته آینده معارفه می شود تا با عرضه اولیه 20 درصد سهام در آینده نزدیک وارد بازار سرمایه شود.
اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سومین شرکت جدید سال با عرضه اولیه 5 درصد سهام نور ایستا پلاستیک طی دو مرحله به روش ترکیبی، 18 تیر در فرابورس وارد می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با عرضه اولیه 5 درصد سهام نور ایستا پلاستیک طی دو مرحله به روش ترکیبی، دوشنبه (18 تیر) در فرابورس انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
سومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با عرضه اولیه 5 درصد سهام نور ایستا پلاستیک طی دو مرحله به روش ترکیبی، دوشنبه(18 تیر) در فرابورس انجام می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
بورس فردا 13 تیرماه در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این اخبار می توانند تا حدودی برای سهامداران مهم باشند؛ بنابراین توصیه می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در طول سال هایی که بورس ایران فعالیت خود را آغاز کرده است اتفاقات و وقایعی را به خود دیده است که هر یک به نوعی می توانند تجربه ای برای مدیران فعلی و تجدید خاطراتی برای سهامداران باشند ...
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
با عرضه 625 میلیون سهم از سهام شرکت سهامی بیمه ایران معین، دومین عرضه اولیه بازار سرمایه در بازار دوم انجام شد و هر سهم این شرکت 2467 ریال قیمت خورد.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دهم تیر ماه، با عرضه اولیه سهام شرکت بیمه اتکایی ایران معین در بازار دوم فرابورس ایران، هر سهم این شرکت در نماد معین با قیمت 2467 ریال روی تابلو معاملات آمد.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
دومین عرضه اولیه فرابورس در سال جاری امروز دهم تیرماه با عرضه 625 میلیون سهم از سهام شرکت سهامی بیمه ایران معین در بازار دوم انجام شد و هر سهم این شرکت 2467 ریال قیمت خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
شرکت ZTE گوشی هوشمند Axon A41 را با تراشه اسنپدراگون 870 و قیمت بسیار پایین نسبت به زمان عرضه اولیه این محصول به فروش می رساند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز (یکشنبه، 10 تیر 1403) قرار است 250 میلیون سهم از سهام شرکت سهامی بیمه ایران معین (سهامی عام) برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران در نماد معین ، عرضه اولیه شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۱:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عرضه اولیه سهام بیمه اتکایی ایران معین با نماد معین 1، به روش ترکیبی در دو مرحله، به عنوان دومین شرکت جدید بازار سرمایه امروز یکشنبه 10تیرماه 1403در بازار دوم فرابورس ایران انجام می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
امروز یکشنبه مورخ 1403/04/10 تعداد250،000،000 سهم از سهام شرکت سهامی بیمه ایران معین برای اولین بار پس از پذیرش در بازار فرابورس ایران در نماد (معین1) ونمونیک در مرحله اول به روش حراج صرفاً به صندوق های سرمایه گذاری در سهام و مختلط عرضه می شود. زمان ثبت سفارش چه ساعتی است؟
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۸    
دامنه نوسان بازار بورس تهران در روز گذشته به روال سابق برگشت و بازار تماما چشم به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم داشت که آن هم به دور دوم کشید شد تا ابهام تیم اقتصادی دولت آینده یک هفته دیگر روی بازار سرمایه بماند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
عرضه اولیه 5 درصد از سهام بیمه اتکایی ایران معین به روش ترکیبی در دو مرحله، به عنوان دومین شرکت جدید بازار سرمایه امروز(یکشنبه) انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۸:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عرضه اولیه 5 درصد از سهام بیمه اتکایی ایران معین به روش ترکیبی در دو مرحله، به عنوان دومین شرکت جدید بازار سرمایه امروز(یکشنبه) انجام می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بورس فردا 10 تیرماه در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این اخبار می توانند تا حدودی برای سهامداران مهم باشند؛ بنابراین توصیه می شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۶    
دادگاه آمریکا اکثر ادعاهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه بایننس را رد نکرد منبع: ارز دیجیتال صرافی ارز دیجیتال بایننس (Binance) موفق نشده است که دادگاهی در ایالات متحده را قانع کند تا ادعاهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کشور علیه صرافی را رد کند. ...
موج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
گزارش شرکت حسابرسی و مشاوره ارنست اند یانگ نشان داد که عرضه عمومی سهام جهانی در نیمه اول سال 2024 میزان 12 درصد کاهش را ثبت کرده است.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۰۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در طول سال هایی که بورس ایران فعالیت خود را آغاز کرده است اتفاقات و وقایعی را به خود دیده است که هر یک به نوعی می توانند تجربه ای برای مدیران فعلی و تجدید خاطراتی برای سهامداران باشند ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۲۳:۵۳    
تا پیش از اتفاقات سال 99 و رشد بزرگی که در آن مقطع رخ داد یک از جذابیت های بورس برای بخش قابل توجهی از فعالان بازار، عرضه های اولیه بود به گونه ای که یک تفکر سنتی از سودآوری هر نوع عرضه اولیه ای حکایت داشت ...