دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۸:۴۹May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عرضه اولیه»

خبرگزاری تسنیم   ۳۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تعداد 75میلیون سهم شرکت تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان، چهار شنبه این هفته به عنوان دومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با نماد "فتوسا" در فرابورس ایران عرضه می شود.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عرضه اولیه روز چهارشنبه مهمترین خبر شب یکشنبه بود که جزییات آن اعلام شد.
خبرگزاری تابناک   ۸ ساعت پیش    
امروز مطالبی همچون همه آنچه باید از نامزد های انتخابات 1400 بدانید، دلیل افزایش قیمت دلار چیست؟، سقوط آزاد قیمت این سه نماد، ارزش پالایشی یکم امروز 26 اردیبهشت 1400 چقدر شد؟، آخرین ارزش سبد سهام عدالت، تحلیل تکنیکال و بنیادی وپاسار، عرضه اولیه فتوسا چقدر نقدینگی می خواهد؟ ...
تجارت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سهام شرکت تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان با نماد فتوسا روز چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400 در بازار فرابورس عرضه می شود.
فرابورس ایران به زودی میزبان عرضه اولیه 15 درصد از سهام شرکت تولید و توسعه سرب روی ایرانیان خواهد بود و بدین ترتیب دومین عرضه اولیه بازار سرمایه در سال 1400 در فرابورس با حداقل بازدهی 20 درصد سالیانه انجام می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
روز چهارشنبه هفته جاری دوباره شاهد یک عرضه اولیه دیگر خواهیم بود. در این عرضه اولیه سهام شرکت تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان برای اولین بار در بازار سرمایه عرضه خواهد شد
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اسدی حقوقدان بازار سرمایه می گوید: کسانی که قیمت سهم عرضه اولیه آن ها کمتر از قیمت اسمی است می توانند برای جبران خسارت خود شکایت کنند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
بورس اوراق بهادار تهران که از روز چهارشنبه نخستین عرضه اولیه یک شرکت صنایع روی در فرابورس را تجربه کرد، روند رو به رشد به خود گرفته، امروز هم در پایان معاملات با افزایش 5 هزار و 519 واحد روبه رو شد. گرچه امروز شاخص کل با معیار هم وزن 2 هزار و 967 واحد کاهش یافته و به رقم 411 هزار و 903 واحد رسید ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته بعد از مدتها شاهد یک عرضه اولیه در بورس بودیم اما این عرضه نتوانست هیجان و تحرک چندانی در بازار ایجاد کند. برخی فعالان بازار معتقدند عرضه اولیه ها باید با سود تضمین شده بالا به بازار ورود کنند و در غیر این صورت رغبتی به خرید آنها وجود ندارد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۱    
در پایان معاملات این هفته، شاخص کل بورس یک درصد رشد کرد و ارزش معاملات 40 درصد افزایش یافت، اما شاخص کل هم وزن بیش از یک درصد ریزش داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۴    
اقتصادنیوز: نخستین عرضه اولیه سال 1400 انجام شد، این درحالی است در همان روز مجمع 6 شرکت برگزار شد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - با آغاز فرایند عرضه اولیه 15 درصد سهام گسترش صنایع روی ایرانیان، هر سهم این شرکت با کاهش آمار خریداران و تکرار بی اعتمادی، 6179 ریال کشف قیمت شد.
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
در عرضه اولیه فگستر ، تعداد 2 میلیون و 434هزار و 302 کد معاملاتی مشارکت کردند که به هر یک از 2 میلیون و 278هزار و 925 کد، حداکثر 29 سهم فگستر اختصاص یافت.
اولین عرضه اولیه فرابورس ایران در سال 1400 امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت با مشارکت 2 میلیون و 434 هزار و 302 کد معاملاتی انجام شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
طبق اعلام فرابورس ایران، در اولین عرضه اولیه شرکت مجتمع گسترش صنایع روی ایرانیان در فرابورس 2 میلیون و 434 هزار و 302 نفر مشارکت کردند.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بورس اوراق بهادار تهران از روز گذشته روند رو به رشد را آغاز کرده و امروز هم که عرضه اولیه شرکت گسترش صنعت روی ایرانیان در ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در پایان عرضه اولیه امروز نماد فگستر به هر کد بورسی 29 سهم (معادل 18 هزار تومان) در سقف قیمتی 6179 ریالی رسید.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۴    
سهام شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان با نماد معاملاتی "فگستر" عرضه اولیه می شود.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بازار سرمایه امروز میزبان نخستین عرضه اولیه سال است که با 15 درصد سهام گسترش صنایع روی ایرانیان رخ خواهد داد .
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۷    
عرضه اولیه فگستر که از ساعت 10 آغاز شد با تصمیم ناظر بازار تا ساعت 12 و 30 دقیقه ادامه دارد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
امروز پس از مدت ها بازار سرمایه شاهد عرضه اولیه یک نماد به نام فگستر خواهد بود. ثبت سفارش این عرضه اولیه چه زمانی آغاز خواهد شد؟
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۹    
شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان که در آستانه عرضه اولیه سهام شرکت قرار دارد، در سال مالی منتهی به پایان اسفند 1399 و بر اساس صورت های مالی حسابرسی نشده، موفق به کسب سود خالص 536 میلیارد ریالی و معادل 10.76 ریال به ازای هر سهم شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: درحالی 14 گزارش جدید از مجامع شرکت ها منتشر شد که 7 شرکت برنامه افزایش سرمایه را در دستورکار دارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۰    
امروز مطالبی همچون قیمت طلا در قله سه ماهه ایستاد، هشدار به وزیر اقتصاد درباره انتخابات سهام عدالت، عرضه اولیه فگستر بخریم یا نخریم؟، 200 میلیون دلار در راه بورس، تحلیل بنیادی و تکنیکال وخارزم، در مجمع وسپهر چه گذشت؟، جزئیات افشای اطلاعات 13 شرکت؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عرضه اولیه فگستر در حالی فردا برگزار می شود که در صورت مشارکت دو میلیون نفری به هر نفر تنها 20 هزار تومان اختصاص می یابد.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۰    
عرضه اولیه کوین و ایردراپ دو روش کسب درآمد بدون سرمایه از رمزارزها هستند که افراد با استفاده از این فرصت ها می توانند ثروتمند شوند.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۴    
در حالی که بازار سرمایه روزهای سختی را سپری می کند، فرابورس ایران تصمیم به عرضه اولیه سهام شرکت صنایع روی ایرانیان کرده و برای ترغیب سهامداران به خرید این اوراق، حداقل بازدهی تضمین شده این سهم را معادل 20 درصد سالانه اعلام کرده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
نخستین عرضه اولیه سال 1400، چهارشنبه (22 اردیبهشت ماه) در فرابورس ایران انجام خواهد گرفت و 15درصد از سهام فگستر در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه اولیه می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عرضه اولیه شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان فردا 22 اردیبهشت به عنوان اولین عرضه اولیه سال 1400 انجام خواهد شد و براساس آن حداکثر سهام قابل خریداری 130 سهم در سقف قیمتی 6179 ریال حدود 80 هزار تومان خواهد بود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۰    
امروز مطالبی همچون نقشه بورس امروز چگونه بود؟، رمزارزهایی که نباید بخرید، رویارویی یک عرضه اولیه با بازار قرمز بورس!، صندوق مبتنی بر رمزارزها را در بورس بخریم؟، سرنوشت بازار سهام در دست کیست؟، بورس به مدار طبیعی خود برمی گردد، قیمت آپارتمان نوساز در تهران چقدر شد؟ ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۲    
برترین ها: محمد کریم فضلی بنیانگذار گلرنگ عرضه کننده برند های مختلفی، چون گلرنگ، اوه، سافتلن و مالک چند شرکت بورسی و آماده عرضه اولیه چند روز پیش در سن 88 سالگی درگذشت. او شرکت پاکشو را در سال 1351 بنیان نهاد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۲۸    
یک کارشناس و فعال بازار سرمایه گفت: عرضه اولیه فگستر 1، آغاز یک بورس سبز در 1400 است و به نظر می رسد صف عرضه اولیه سهام شرکت های بخش خصوصی و دولتی پس از این مجدداً فعال شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۱:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سهامداران بورسی درحالی قرار است روز آینده بعد از مدت ها شاهد یک عرضه اولیه در بازار فرابورس باشند که بازار سرمایه روزهای پرچالشی را پشت سر می گذارد و فشار عرضه و فروش بر فشار خرید غلبه کرده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: امروز در ساعات پایانی فعالیت بورس، شاخص برگشت و با رشد مواجه شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تعداد 75میلیون سهم شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان، چهار شنبه (22 اردیبهشت ماه) به عنوان نخستین عرضه اولیه سال جاری بازار سرمایه با نماد فگستر در فرابورس ایران عرضه می شود.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
هفته آینده عرضه اولیه سهام گسترش صنایع روی ایرانیان در بورس انجام می شود. عرضه اولیه سهام شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان (سهامی عام) به روش ثبت سفارش در نماد "فگستر1" روز شنبه مورخ 25 اردیبهشت 1400 در بورس صورت خواهد گرفت. منبع: گسترش نیوز
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان صوفیان با حضور 72.68 درصدی سهامداران، نماینده سازمان بورس، نماینده موسسه حسابداری و بازرس قانونی و ناظرین به ریاست آقای شهریاری به صورت حضوری و آنلاین برگزار گردید. نبض بورس از این مجمع گزارش می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تعداد 75میلیون سهم شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان، چهار شنبه این هفته به عنوان نخستین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با نماد "فگستر" در فرابورس ایران عرضه می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مهمترین خبر مربوط به شرکت ها همچنان پیرامون مجامع سالیانه و افزایش سرمایه ها پیگیری میشود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عرضه اولیه سهام شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان با نماد فگستر روز چهارشنبه (22 اردیبهشت ماه) در فرابورس انجام می شود.
مدیر عملیات بازار فرابورس ایران از عرضه اولیه 15درصد از سهام شرکت صنایع روی ایرانیان در فرابورس به عنوان اولین عرضه اولیه سال جدید در بازار سرمایه خبر داد و گفت: این عرضه اولیه، چهارشنبه هفته جاری 22 اردیبهشت ماه به روش ثبت سفارش انجام می شود و ناشر این سهام با هدف حمایت از این سهم ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
عرضه اولیه سهام شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان به روش ثبت سفارش صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
بعد از ماه ها ریزش بازار و توقف عرضه اولیه شرکت ها، عرضه اولیه شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان در فرابورس ایران از سر گرفته شد.
چند سالی است که ورود شرکت های دانش بنیان به بازار سرمایه سر و صدای بسیاری به پا کرده است. رشد بالای ارزش این شرکت ها در سال های اخیر سبب شده تا توجه بسیاری از مردم به خصوص مردم عادی به عرضه اولیه این شرکت ها و روند قیمت سهام آنها پس از عرضه جلب شود.
ایستگاه آی تی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۴    
گلکسی M11 سامسونگ در عرضه اولیه با اندروید 10 و One UI 2.0 معرفی شد و اکنون اعلام شده که به روزرسانی اندروید 11 را با One UI Core 3.1 دریافت می کند (نسخه سبک تر One UI که برای دستگاه های سطح پایین ساخته شده است). ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رای شروع سرمایه گذاری در بورس می توانید با خرید نمادهای عرضه اولیه شروع کنید. خرید این نمادها معمولاً ریسکی نداشته و شما در چند روز ابتدایی سود خواهید کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۱۸    
امروز مطالبی همچون پیش بینی قیمت دلار در بازار چهارشنبه 15 اریبهشت 1400، این 10 مصوبه کام تلخ بورس را شیرین می کنند؟، پیش بینی بازار مسکن در 1400، دارندگان املاک کلنگی بخوانند، واکنش ها به روش جدید فروش سهام عدالت، خبر جدید برای عرضه اولیه رایتل، جزئیات مصوبه بورسی نشست سران قوا ...