شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۳۰Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عرضه اولیه»

روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به پذیره نویسی شرکت ریل گردش ایرانیان که از روز چهارم آذرماه آغاز می شود، در ادامه به بیان تفاوت فرآیند پذیره نویسی و عرضه اولیه می پردازیم. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۵    
امروز مطالبی همچون سیگنال صالح آبادی به بازار ارز، سنگین ترین صفوف خرید و فروش بازار + فیلم، سودده ترین رمزارز در هفته اخیر، سفته بازان بورس در کدام بازار فعال ترند؟، زمان واریز سود شستا تغییر کرد، چند ترفند ساده برای اینکه در بورس ضرر نکنید، چرا قیمت هر سهم شستا بعد از برگزاری مجمع کاهش یافت؟ ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۵    
این نماد تازه وارد بورسی که پیش از این به عنوان سیزدهمین عرضه اولیه سال جاری به تابلوی معاملات راه یافته بود، در پایان معاملات امروز با صف فروش مواجه شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ترکیه آماده می شود بعضی از بزرگترین شرکتهای دولتی را در آستانه فروش احتمالی سهام یا عرضه اولیه عمومی سهام آنها سازماندهی مجدد کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۵    
امروز مطالبی همچون نرخ های جدید خودرو به زودی تعیین می شود، چرا تورم ایران بالاست؟، تشدید رکود در بازار خودرو، جهش بیش از 3000 درصدی این نماد، ارزش سهام عدالت رشد کرد، اقبال سهامداران به جاده مخصوص رسید، استفاده از بیت کوین برای گرمایش!؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۰    
مجمع شستا در سال 1400 امروز مورخه 27 مهر 1400 برگزار شد و در انتهای این مجمع به ازای هر سهم 135 تومان سود تخصیص داده شد. گزارش جامع و کامل نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
امروز 27 مهر ماه مجمع شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تشکیل شد و در این مجمع در خصوص مطالبی همچون سود تقسیم شده و عرضه اولیه های تامین اجتماعی بحث شد.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فرمان خودرو سپاهان با سرمایه 29.8 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد تا در صف عرضه اولیه 15 درصدی سهام بایستد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۹    
سرمایه گذاران بازار بورس، یا از طریق خرید عرضه اولیه کسب درآمد می کنند و یا از طریق پیشتاز بودن در صف های خرید وفروش سعی در دیده شدن و سودآوری در بورس دارند؛ شما جزو کدام دسته از فعالان بورس هستید؟ لازم به ذکر است که کسب درآمد از طریق خرید وفروش عرضه های اولیه ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز 6 هزار میلیارد تومانی اوراق اسناد خزانه اسلامی برای اولین بار پس از پذیرش در بازار ابزارهای نوین مالی در فرابورس عرضه اولیه می شود. به استناد پذیرش اوراق اسناد خزانه اسلامی در 7 شهریور با سررسید اول بهمن سال 1403 توسط سازمان بورس ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۵۰    
امروز مطالبی همچون افزایش 69 درصدی سود خالص این نماد، دستور فوری آمریکا به صرافی های ارز دیجیتال، توصیه کارشناسان برای فروش بیت کوین، ارزش سهام عدالت در یک قدمی کانال 12 میلیون تومانی، ضرر سهامداران پالایش چقدر شد؟، سهامداران شپنا و شراز بخوانند، ماجرای اختلال امروز در tsetmc چه بود؟ ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۵    
در روزی که شاخص کل بورس بر خلاف شروع مثبت، به رنگ قرمز در نهایت بسته شد، بازدهی یک نماد که یک ماه قبل در بورس عرضه اولیه شده بود، منفی به ثبت رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۹    
اقتصادنیوز: در پایان معاملات امروز 16 نماد متوقف شدند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت فرابورس ایران از عرضه اولیه اسناد خزانه اسلامی با نماد معاملاتی " اخزار 0091 " در بازار ابزارهای نوین مالی خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۹    
اقتصادنیوز: امروز 24 مهر 1400 جزییات سه عرضه بلوکی اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس با اشاره به این که خاندوزی پیش از رفتن به وزارت اقتصاد ایده های خوبی برای بورس داشت، گفت: از وزیر اقتصاد انتظار می رود در این باره قدام کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۰    
امروز مطالبی همچون قیمت لحظه ای دلار و یورو در بازار، گزارش بورس امروز شنبه | ورود پول حقیقی به این سه گروه، پیش بینی رشد سریع این رمز ارز، دهقان دهنوی جزییات جدیدی از ماینر ها را افشا کرد، اخبار لحظه ای و مهم بورس، منت 200 میلیونی نشدن قیمت پراید، خبر مهم برای متقاضیان وام مسکن ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون لیدر های هفته آینده را بشناسید، افت 16 دلاری قیمت طلا در بازار جهانی، بانک مرکزی نرخ تسعیر ارز را تغییر نداد، صعود بورس در گرو چند اتفاق مهم!، کدام خانه ها مشمول مالیات می شوند؟، عرضه اولیه سغدیر چه شد؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در هفته آینده باتوجه به مشخص شدن نفرات جدید شورای عالی بورس و همچنین رییس جدید سازمان و هیات مدیره آن روز های خوبی برای بازار پیش بینی می شود، با این وجود براساس شرایط بازار در هفته آخر مهرماه عرضه اولیه انجام خواهد شد یا خیر؟
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۲   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: اولین نکته در این مسیر، عمق بخشی به بازار است. در این زمینه باید بازار اولیه جدی گرفته شود. افزایش و رشد ارزش بازار سرمایه ابتدا باید متکی بر ورود سهام اولیه به بازار باشد تا از ایجاد حباب جلوگیری شود و ارزش و بازدهی بازار را واقعی تر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
دولت هند می گوید: اجازه عرضه اولیه بزرگ ترین شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه عمر در این کشور در بورس لندن را نخواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
یکی از موضوعاتی که می تواند به عمیق شدن بازار سرمایه کمک قابل توجهی کند، عرضه اولیه شرکت هایی است که خواستار پیوستن به بورس هستند، اما بی نظمی موجود در عرضه این شرکت ها کام سهامداران را تلخ کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۷    
میرمعینی با بیان اینکه عرضه اولیه غیرکارشناسی برخی نمادها باعث شده با قیمت پایین تر از زمان عرضه معامله می شوند، گفت: در بورس های بزرگ نمادها تنها مقداری از سهام را بین سهام های خرد عرضه می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مردم نگاه بلندمدت به بورس داشته باشند،گفت: دولت نیز باید از دخالت در بازار سرمایه اجتناب کند.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۵    
نیمه نخست سال 1400 هرچند با مشکلاتی همچون تداوم کرونا و قطعی های پیاپی برق برای همه شرکت ها و تولیدکنندگان ایرانی گذشت، اما پارس فولاد سبزوار توانست با حفظ نسبی روند تولید و عرضه اولیه 600 میلیون سهام خود برای سرعت بخشیدن به تکمیل طرح های توسعه ای، گام های خوبی بردارد. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۱    
مجمع وخارزم روز گذشته برگزار شد و خبرهای بسیار مهمی با پاسخ هایی که به پرسش های سهامداران داده شد، از این مجمع بیرون آمد. توصیه می شود اگر سهامدار وخارزم هستید این گزارش جامع و کامل نبض بورس را بخوانید.
وضعیت فعلی بازار سرمایه و موج نوسانی که مدتی است بازار با آن درگیر است به چند عامل بازمی گردد. مهم ترین دلیل این وضعیت، کمبود پول در بازار است. در یک ماه اخیر حدود 5 هزار میلیارد تومان عرضه اولیه در بازار داشتیم که این اتفاق نقدینگی بازار را جمع کرد چون نوسان گیری که روی عرضه های اولیه انجام می ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون سودسازترین نماد ها در روز منفی بورس، درآمد های این نماد 539 درصد رشد کرد!، چشم انداز نرخ تورم در سال 1400 چگونه خواهد بود؟، افزایش سرمایه شتران چه شد؟، زیان سهامداران پالایشی چگونه جبران می شود؟، شناسایی علت افت شاخص کل بورس، توصیه های بورسی به رئیس جدید بانک مرکزی ...
پترو تحلیل   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۸    
پتروتحلیل-رامین کریمی:شرکت ملی نفت ابوظبی و شرکت شیمیایی او سی آی هلند برنامه دارند تا 13.8 درصد از واحد فرتی گلوب (صادرکننده اوره و آمونیاک) را در عرضه اولیه سهام بفروشند، که این عرضه، سومین فروش سهام یک واحد توسط این شرکت انرژی اماراتی می باشد. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۵    
قرعه کشی ایران خودرو و سایپا روش کارآمدی برای رسیدن خودرو به دست متقاضیان واقعی و دور کردن دلالان از بازار نیست و وزیر صنعت کمر همت به حذف این روش گرفته است. در این شرایط پیشنهادات خلاقانه ای همچون عرضه اولیه بُن خودرو می تواند گره گشای این مساله باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۰    
امروز مطالبی همچون ریزش در بازار ارز؛ دو سیگنال مهم برای عقب گرد دلار، پیش بینی بورس فردا یکشنبه 18 مهر | بورس امروز چرا قرمزپوش بود؟، این خبر ها را قبل از معاملات فردا بخوانید، عرضه اولیه جدید در راه است!، تحلیل تکنیکال دو نماد بورسی، صف نشینی برای خرید این نمادها! + فیلم ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۷    
در روزی که شاخص های بورس برای اولین بار در آخرین پاییز قرن، قرمزپوش شدند، بانکی های بازار سهام برای قرار گرفتن در صف فروش، از یکدیگر سبقت گرفتند تا زیان دهی به سهامداران خود را به ثبت رسانند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۵۲    
مجمع عمومی عادی سالیانه حکشتی امروز برگزار شد و در این مجمع خبر از عرضه اولیه یک نماد در آینده نزدیک داده شد. گزارش جامع و کامل نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عرضه های اولیه بازار سرمایه، در بسیاری از موارد با حواشی زیادی همراه بوده است. این موضوع به ویژه در یکی دو سال اخیر و با توجه به افزایش تعداد فعالان بازار بیش از پیش به چشم می خورد. تغییر شیوه عرضه اولیه در بورس و اعمال روش ترکیبی از تابستان سال جاری نیز، واکنش هایی را به دنبال داشته است ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۳    
مدتهاست که زمزمه های عرضه اولیه پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بازار به گوش می رسد، اما تا کنون اتفاقی در این مورد نیفتاده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۲    
امروز مطالبی همچون پیش بینی نرخ دلار در بازار فردا، سقوط قیمت گاز اروپا به دنبال سخنان پوتین، صنایع مثبت بورس مشخص شدند، ایجاد رانت با تغییر روش عرضه اولیه های بورس؟، جدیدترین خبر از اینترنت ماهواره ای، مجمع واعتبار | سود سهام سرمایه گذاری اعتبار ایران چقدر بود؟ ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تغییر شیوه عرضه اولیه در بورس و اعمال روش ترکیبی واکنش هایی را به دنبال داشته است، در حالی که ادعا شده این شیوه برای حمایت از سهامداران خرد و تسهیل در پذیرش شرکت هاست، برخی هشدار می دهند که اعمال این روش با ذات بورس که ایجاد شفافیت است منافات داشته و باعث ایجاد رانت در بورس می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۱:۱۰    
امروز مطالبی همچون درآمد شرکت بورس از 82 ماینر چقدر بوده است؟، عملکرد چهار شرکت زیر ذره بین، جزئیات جدید از ماینرهای شرکت بورس، پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 14 مهر | بورس فردا چه می شود؟، این اخبار بورس فردا را تکان خواهد داد؟ | دو خبر مهم برای پالایشی ها، معاوضه جایگاه سوخت با بیت کوین؟ ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
مردادماه سال گذشته، بازار سرمایه در حالی منتظر خوش آمدگویی به پیش قراولانی از اکوسیستم استارت آپی ایران بود که پس از گذشت بیش از یک سال، پنج استارت آپ منتخب همچنان پشت دیوارهای بورس مانده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۳:۱۰    
امروز مطالبی همچون معامله گران بزرگ از بازار دلار خارج شده اند؟، گزارش بورس امروز | مقاومت شکست!، بانکی ها از کما خارج شدند؟!، صعود بیت کوین در اکتبر تکرار می شود؟، دارایکم و پالایش امروز روندی صعودی داشتند، دلیل رشد سهام عدالت چه بود؟، شرایط وام 50 میلیونی بدون ضامن زعفرانکاران چیست؟ ...
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه مالی کیان با سرمایه 200 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شد تا در صف عرضه اولیه 15 درصدی سهام بایستد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۹    
توسن که به تازگی در بازار سرمایه عرضه اولیه شد، کارنامه شهریور ماه خود را بر روی کدال قرار داد. درآمد ریالی شرکت توسن در شهریور ماه 291 میلیارد ریال بوده و در دوره مشابه در سال 1399 مبلغ 203 میلیارد ریال بوده که رشدی 43 داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سهام بخش حفاری شرکت ادنوک امارات بیش از 30 درصد به دنبال 1٫1 میلیارد دلار عرضه اولیه سهام این شرکت در بورس، بالا رفته و به 3٫05 درهم رسیده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۱    
عرضه های اولیه الزاماً سودآور نیستند و الزاماً توکن ها رشد نمی کند. بستگی به تکنولوژی و فناوری که بلاک چینی دارد که استفاده می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون انتشار صورت های مالی چه سیگنالی را به بازار مخابره خواهد کرد؟، عقب گرد دلار با ورود بازارساز و افزایش عرضه، پیش بینی بورس فردا یکشنبه 11 مهر 1400 | بورس فردا سبز است؟، طوفان پتروشیمی ها در دهمین روز پاییز | خودروسازان همچنان چراغ خاموشند، خبری مهم برای سهامداران پالایشی ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۱    
کیمیاتک از جمله نمادهایی است که به تازگی سهام آن در بازار سرمایه ایران عرضه شد. این نماد گزارش شهریور ماه خود را منتشر کرد. در آخرین ماه تابستان کارنامه کیمیاتک چگونه بود؟
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۷    
یکی از نکات مثبت امروز بازار سرمایه در 10 مهر ماه 1400 تاثیر مثبت سهام کوچک و بهبود معاملات آن ها بود. ارزش تقریبی کل معاملات بورس و فرابورس در مجموع به بیش از چهار هزار و 435 میلیارد تومان رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
چهار عرضه اولیه شهریور 1400 گرچه از نظر عملکردی نسبت به عرضه اولیه های ابتدای سال امتیاز مثبت تری داشته اند اما نتوانستند به اندازه آنها رشد کنند و قربانی روند نزولی بازار شدند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گزارش شهریور ماه شرکت های بورسی یکی از عوامل مهمی به حساب می آیند که در تحرکات روز های آینده بازار سرمایه تاثیر بسیار مهمی دارند. در گزارش زیر به بررسی صورت مالی سه شرکت تازه عرضه شده در بازار پرداخته شده است.