پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۸:۳۹Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت پرتفوی»

بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۱    
ارزش روز پرتفوی بورسی شرکت گروه بهمن در پایان آبان ماه امسال و بر اساس صورت وضعیت پرتفوی افشاشده این شرکت در سامانه کدال به 83 هزار و 545 میلیارد ریال رسید.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با سرمایه 12 هزار و 500 میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1399 را حسابرسی نشده منتشر کرد. ...
شرکت سرمایه گذاری شفادارو در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام هیچ شرکت بورسی نبود.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۸    
آخرین صورت وضعیت پرتفوی افشا شده این صندوق مربوط به 23 مهر ماه سال جاری است و به طور قطع در یک ماه گذشته شاهد تغییراتی در صورت وضعیت این صندوق بوده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
امروز یکشنبه (11 آبان ماه) شاخص کل بورس با اُفت 25 هزار واحدی وارد کانال یک میلیون و 279 هزار واحدی شد. نام شرکت سهامی قیمت هر سهم در معاملات 11 آبان ماه برحسب ریال قیمت هر سهم در معاملات 10 آبان ماه برحسب ریال فارس(صنایع پتروشیمی خلیج فارس) 12,950 13,800 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری غدیر در دوره یک ماهه منتهی به 31 مهر ماه 1399، با کاهش 212 هزار و 595 میلیارد و 300 میلیون ریال به یک بیلیون و 54 هزار و 406 میلیارد و 318 میلیون ریال رسید.
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری غدیر در دوره یک ماهه منتهی به 31 مهر ماه 1399، با کاهش 212 هزار و 595 میلیارد و 300 میلیون ریال به یک بیلیون و 54 هزار و 406 میلیارد و 318 میلیون ریال رسید.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه با سرمایه 2 هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399 را حسابرسی نشده منتشر کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ارزش سهام پالایش یکم به ازای هر سهم، 13239 تومان بود که نمادها به طور میانگین 2.66 درصد رشد نسبت به روز گذشته را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
نماد معاملاتی 4 شرکت صندوق پالایش یکم بعد از توقف طولانی مدت با اُفت قیمت بازگشایی شدند.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آخرین وضعیت پرتفوی پالایشی یکم پس از بازگشایی نمادهای پالایشی را در جدول زیر ببینید؛
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۶    
آخرین وضعیت پرتفوی پالایشی یکم به شرح جدول زیر است؛
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۰:۰۸    
در چند روز اخیر سامانه کدال گزارش چند صندوق سرمایه گذاری مشترک را منتشر کرد. این صندوق ها صورت وضعیت پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری دوره منتهی به 31 مرداد را نشان می دهند. گزارش هایی که نشان دهنده تاثیر پذیرفتن این صندوق ها از اصلاح اخیر بازار بوده است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری غدیر با سرمایه 72 هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 1399 را بصورت حسابرسی نشده، منتشر کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزار ش بانکداری ایرانی ، شرکت بیمه معلم بر اساس صورت وضعیت پرتفوی یک ماهه خود، در خرداد ماه موفق به صدور 2 هزار و 486 میلیارد ریال پرتفوی بیمه ای شده که این میزان صدور بیمه نامه نسبت به اردیبهشت ماه در حدود 30درصد کاهش را نشان می دهد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۵    
بر اساس صورت وضعیت پرتفوی ارائه شده، مبلغ مازاد ارزش روز پرتفوی بورسی این شرکت در پایان اردیبهشت ماه به 72 هزار و 613 میلیارد ریال رسیده است.
شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید در صورت وضعیت پرتفوی بورسی یکساله خود از رشد 369هزار و 159میلیارد و 367میلیون ریالی خبر داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۱    
ترکیب دارایی های این صندوق بر اساس آخرین صورت وضعیت پرتفوی شامل 59.1 درصد سهام و حق تقدم شرکت ها، 30.13 درصد وجه نقد، 8.9 درصد اوراق مشارکت و 1.87 درصد نیز سایر دارایی ها است.
شرکت سرمایه گذاری سبحان در صورت وضعیت پرتفوی بورسی خود در دوره 9ماهه از رشد 215میلیارد و 836میلیون ریالی خبر داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
این شرکت در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس از رشد 5هزار و 579میلیارد ریالی خبر داد.
گروه بهمن در دوره یک ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 1398، خریدار یا فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود و ارزش بازار آن طی این مدت با افزایش 3 هزار و 566 میلیارد و 357 ریال به مبلغ 21 هزار و 70 میلیارد و 65 میلیون ریال رسید.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری ملی ایران با سرمایه 7 هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به 31 خرداد 98 را حسابرسی نشده منتشر کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری بوعلی با سرمایه یک هزار و 600 میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به 31 اردیبهشت 98 را حسابرسی نشده منتشر کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با سرمایه 16 هزار و 393 میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به 30 دی ماه 97 را حسابرسی نشده منتشر کرد.
می متالز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - به منظور افزایش سطح توانگری بیمه معلم علاوه بر برنامه افزایش سرمایه، رعایت دستورالعمل های فنی و مالی بیمه مرکزی به منظور جذب پرتفوی مناسب با ریسک مطلوب، در دستور کار این مجموعه قرار گرفت.
بهای تمام شده سهام بورسی وصندوق در دوره یک ماهه 124 میلیارد و 717 میلیون ریال افزایش یافت و به رقم 15 هزار و 83 میلیارد و 494 میلیون ریال رسید.
شرکت سرمایه گذاری اعتلاء البرز در دوره یک ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 96 خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود سودی دریافت نکرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تجریشی معتقد است: سهم "وصنعت" نه تنها عملکرد کم فروغی نداشته ، بلکه به دور از هیاهو های سفته بازانه، بازدهی بسیار مناسبی را نصیب سرمایه گذارانی نموده که با نگاهی بلند مدت و بنیادی به سرمایه گذاری در این سهم پرداخته اند.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری سبحان در دوره یک ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 95 معادل 124 میلیارد و 830 میلیون ریال افزایش یافت و به یک هزار و 245 میلیارد و 445 میلیون ریال رسید.
شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاریها در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه سال جاری را با سرمایه 43 هزار و 500 میلیارد ریال به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه گذاری بانک ملی ایران) صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاری ها در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 95 را با سرمایه 16 هزار و 250 میلیارد ریال به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.
دنیای معدن   ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن -شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاریها در دوره یکماهه منتهی به 31 تیر ماه 95 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.
عصر مالی   ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۳:۰۳    
شرکت پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاریها در دوره یک ماهه منتهی به 31 تیر ماه 95 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.
شرکت پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان صورت وضعیت پرتفوی سرمایه گذاریها در دوره یک ماهه منتهی به 31 تیر ماه 95 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۵/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در دوره یک ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 95 با سرمایه دو هزار و 900 میلیارد ریال، معادل 81 میلیارد و 939 میلیون ریال سود از بابت فروش سهام خود کسب کرد.
شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در دوره یک ماهه منتهی به 31 اردیبهشت ماه 95 با سرمایه پنج هزار میلیارد ریال، معادل 49 میلیارد و 15 میلیون ریال سود از بابت فروش سهام خود کسب کرد.
ارزش بازار شرکت گروه دارویی سبحان در دوره یک ماهه منتهی به 30 دی ماه 94 معادل 476 میلیارد و 630 میلیون ریال افزایش یافت.
ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 94 به 481 میلیارد و 549 میلیون ریال رسید.
ایستا نیوز   ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۴:۳۶    
ایستانیوز:صورت وضعیت پرتفوی شرکت وغدیر نشانگر افزایش 15500 میلیارد ریالی ارزش پرتفوی شرکت است. این افزایش ارزش ، 27 % ارزش ابتدای دوره پرتفوی را شامل می شود .
شرکت سرمایه گذاری غدیر در دوره یک ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 94 معادل 17 میلیارد و 330 میلیون ریال سود کسب کرد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۴/۰۴/۱۰ - ۱۷:۰۶    
ایستانیوز:صورت وضعیت پرتفوی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نشانگر کاهش 489 میلیارد ریالی ارزش پرتفوی شرکت است.
ایستا نیوز   ۱۳۹۴/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:صورت وضعیت پرتفوی هلدینگ خلیج فارس نشانگر افزایش 43000 میلیارد ریالی ارزش پرتفوی شرکت است.
ایستا نیوز   ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ - ۱۸:۰۳    
ایستانیوز:صورت وضعیت پرتفوی شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی نشانگر کاهش 240 میلیارد ریالی ارزش پرتفوی شرکت است. این کاهش ارزش2.5% ارزش ابتدای دوره پرتفوی را شامل می شود .
ایستا نیوز   ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ - ۱۸:۰۳    
ایستانیوز:صورت وضعیت پرتفوی شرکت وساپا نشانگر کاهش 5 میلیارد ریالی ارزش پرتفوی شرکت است.
ایستا نیوز   ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ - ۱۸:۰۰    
ایستانیوز:صورت وضعیت پرتفوی شرکت سرمایه گذاری گروه رنا نشانگر افزایش 233 میلیارد ریالی ارزش پرتفوی شرکت است. این افزایش ارزش4.7 % ارزش ابتدای دوره پرتفوی را شامل می شود .
ایستا نیوز   ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ - ۱۸:۰۰    
ایستانیوز:صورت وضعیت پرتفوی شرکت سرمایه گذری توسعه معادن و فلزات نشانگر کاهش 1966 میلیارد ریالی ارزش پرتفوی شرکت است.