شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۲:۴۲Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ETF»

اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۱۱    
صندوق های ETF سهامی بیش از سه درصد و صندوق های مبتنی بر طلا بیش از چهار درصد به طور متوسط در پایان هفته جاری با افت قیمت مواجه شدند.
در بورس امروز 445میلیارد تومان دارا یکم و 803میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 154میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 360میلیارد تومان بود.
امروز 13میلیارد تومان دارا یکم و 12میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به 870میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 250میلیارد تومان بود.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
در این گزارش به ارزش روز دارایکم در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است. قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش 4 درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته 13 هزار و 615 تومان معامله شد تا ارزش 200 واحد از اولین ETF دولتی به 2 میلیون و 723 هزار تومان کاهش پیدا کند ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
واحد های صندوق ای تی اف پالایش یکم و دارا یکم امروز با 4 درصد کاهش قیمت مواجه شدند.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: همه بر این اتفاق نظر دارند که مدیریت "ETF" در دست دولت نقض غرض است.
روند بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۱    
طبق اطلاعیه ای که منتشر شده دامنه نوسان صندوق های سرمایه گذاری (ETF) از امروز شنبه دوم اسفندماه مثبت 10 تا منفی 4 خواهد بود. به گزارش روند بازار بورس به نقل از پایگاه خبری بااقتصاد ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دربرابر بازگشت بانک دی و 5 شرکت دیگر، 5 نماد برای یک و دو روز متوقف و یک سهم مثبت هم مشمول برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شد و دامنه نوسان صندوق های ETF هم تغییر کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در پایان معاملات این هفته از بازار سهام ارزش هر واحد از صندوق دارا یکم به 15 هزار و 354 تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۳    
صندوق های ETF سهامی 0.6درصد افت را به طور میانگین و صندوق های مبتنی بر طلا بدون تغییرات خاصی به کار خود در این هفته پایان دادند.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عملیات بازار فرابورس ایران اعلام کرد:دامنه نوسان روزانه قیمت در کلیه صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) بازار فرابورس ایران تغییر می کند.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۷    
واحد های صندوق ای تی اف پالایش یکم و دارا یکم امروز به ترتیب با 2 و 4 درصد کاهش قیمت مواجه شدند.
در پایان معاملات روز شنبه، ارزش سهام عدالت درمقایسه با چهارشنبه (15 بهمن ماه) 438هزار تومان کاهش یافت. ( منبع )
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۲:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
بیت کوین نتوانست جایگاه خود را در کانال 47هزار دلاری حفظ کند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه - بیتکوین نتوانست جایگاه خود را در کانال 47 هزار دلاری حفظ کند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، نخستین صندوق ETF مبتنی بر بیتکوین برای نخستین بار در جهان مجوز حضور در بورس کانادا را دریافت کرد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: بیتکوین نتوانست جایگاه خود را در کانال 47 هزار دلاری حفظ کند. به نقل از سی ان بی سی، نخستین صندوق ETF مبتنی بر بیتکوین برای نخستین بار در جهان مجوز حضور در بورس کانادا را دریافت کرد ...
امروز 980میلیارد تومان دارا یکم و هزار و 530میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به سه هزار و 560میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 45میلیارد تومان بود.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: یک ماه دیگر به پایان وعده دولت مبنی بر واگذاری سهام خودروسازان باقی مانده حال آنکه در شرایط کنونی عزمی برای تحقق این وعده در مجموعه دولت دیده نمی شود، با وجود این به نظر می رسد همراه با چشم انداز لغو تحریم ها شرایط مناسب تری برای واگذاری ها پیش روی دولت قرار دارد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در جریان ریزش های اخیر بازار سهام صندوق های دولتی ریزش زیادی داشتند اما در دو هفته اخیر از این صندوق ها حمایت شد و رشد خوبی را تجربه کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
صندوق های ETF سهامی حدود سه درصد و صندوق های مبتنی بر طلا حدود 10درصدبه طور متوسط رشد کردند و به استقبال تغییر دامنه نوسان در هفته آینده رفتند.
امروز 840میلیارد تومان دارا یکم و 920میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 690میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 36میلیارد تومان بود.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۲    
دومین صندوق ETF دولتی پالایش یکم در 16 روز اول پس از معامله تنها سه روز مثبت را تجربه کرد و در روزهای دیگر روند نزولی را پیمود و در این بین گاهی صعود را تجربه کرد ، به نظر می رسد دیگر امیدی برای سهامداران باقی نمانده است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دژپسند درباره مشکلات اخیر بازار سرمایه و سرمایه گذارانی که بعد از تبلیغات انجام شده پیرامون صندوق های ETF وارد بازار شدند گفت: کسی که به بازار سرمایه می آید، نوسانی بودن بورس را می بیند و سهامداری به طور کلی دو مزیت دارد ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: برای عرضه ETF ها در حال برنامه ریزی هستیم تا نوسانات آن این صندوق ها به سهامدار کمتر ضرر برساند. فرهاد دژپسند به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور در یک برنامه تلویزیونی به سؤالات این برنامه در خصوص عملکرد وزارت امور اقتصادی و دارایی پاسخ داد و گفت ...
امروز هزار و 140میلیارد تومان دارا یکم و هزار و 200میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به سه هزار و 620میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 190میلیارد تومان بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در جریان معاملات هفته ای که گذشت از صندوق های دولتی حمایت شد اما این حمایت ها نیز کارساز نشد و این صندوق روندی نزولی داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
صندوق های ETF سهامی حدود 0.6درصد با افت ولی در سمت دیگر صندوق های مبتنی بر طلا با رشد سه درصدی به طور متوسط به کار خود در هفته گذشته پایان دادند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ارزش امروز دارا یکم قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش 4.18 درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته 13 هزار و 912 تومان معامله شد تا ارزش 200 واحد از اولین ETF دولتی به 2 میلیون و 782 هزار و 400 تومان کاهش پیدا کند ...
امروز 390میلیارد تومان دارا یکم و 475میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 850میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 320 میلیارد تومان بود.
امروز 920میلیارد تومان دارا یکم و 790میلیارد تومان دارا دوم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 490میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 15میلیارد تومان بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مگر شما نگفتید که نرخ ارز ترجیحی به ارز ETF تبدیل شود؟ جرم کمیسیون تلفیق آن بود که اسرار هویدا کرد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۶    
هفته گذشته پالایش یکم که بیش از 10 هزار تومان رشد داشت ، در ساعات آخر روز یکشنبه این روند معکوس شد و ارزش هر واحد صندوق ETF دولتی تا به امروز به حدود 9 هزار تومان رسیده است و کارشناسان بر این باورند که مجدد روند صعودی بازخواهد گشت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۸    
امروز 850میلیارد تومان دارا یکم و 840میلیارد تومان دارا دوم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 830میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 120میلیارد تومان بود.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۳    
امروز 11 بهمن ماه 99 واحدهای صندوق ای تی اف دوم موسوم به پالایش یکم 7 درصد افزایش قیمت داشت و در مجموع تاکنون حدود 3 درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
با وجود وعده و وعید مدیران دولتی نه تنها خریداران صندوق های ETF دولتی و سهامداران بازار سرمایه زیان های سنگینی متحمل شده اند بلکه دارندگان سهام عدالت هم که تاکنون سهام خود را نفروخته اند با کاهش حدود 50 درصدی ارزش دارایی خود مواجه شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۷    
صندوق های ETF سهامی با افت 0.3درصدی و صندوق های مبتنی بر طلا با کاهش 1.6درصدی به صورت میانگین به کار خود در این هفته پایان دادند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در جریان معاملات این هفته از بازار سهام ارزش دارا یکم رشد زیادی داشت و قیمت هر واحد از این صندوق به 15 هزار و 150 تومان رسید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ، حسن قالیباف اصل بعدازظهر امروز در مراسم تودیع خود و معارفه رئیس جدید سازمان بورس که با حضور وزیر اقتصاد در حال برگزاری است، با تشکر از اعتماد وزیر اقتصاد به وی گفت: ایشان بیشتر از فعالین بازار سرمایه دلشان برای بورس می تپد. ...
امروز 95میلیارد تومان دارا یکم و 400میلیارد تومان دارا دوم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 630میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 17میلیارد تومان بود.