یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۵:۴۷Oct 2020 25

جدیدترین‌های «ETF»

تدبیر و امید   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرمایه گذاران همچنان شکاف تقاضا برای طلا را پر خواهند کرد. صندوقهای ETF طلا امسال 1205 تن طلا خریده اند که سه برابر میزان سال 2019 است و انتظار می رود 1362 تن دیگر در سال 2021 خریداری کنند که بیشترین میزان خرید تاکنون خواهد بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که روند بازار سهام این هفته نزولی بود اما در روز چهار شنبه ارزش هر واحد از صندوق دارا یکم لا رشد 6 درصدی به 20 هزار و 50 تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
صندوق های ETF سهامی به طور میانگین با افت 6.3درصدی به کار خود در این هفته از معاملات پایان دادند. صندوق های مبتنی بر طلا نیز با افت شدید 18.1درصدی هفته ی تلخی را پشت سر گذاشتند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اعلام نامشخص بودن زمان پذیره نویسی سومین صندوق ETF ،گفت : نوسان دو سه روز اخیر بورس را نمی توان به عنوان کف جدید تلقی کرد و اکثر تحلیلگران ، آینده رو به رشد را پیش بینی می کنند .
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر صندوق پالایش یکم با اشاره به فروش 20 درصد از واحدهای صندوق پالایشی گفت: احتمال می رود در پایان این ماه و تا دو روز دیگر بازگشایی نماد صورت گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دولت در هفت سال گذشته بیش تر توجه خود را به بهبود وضعیت نامساعد در واگذاری ها متمرکز کرد که در نهایت توانست بخشی از تلاش به کار گرفته شده را با عرضه صندوق های ETF به بورس، عرضه شستا در بازار سهام و آزادسازی سهام عدالت به ثمر برساند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۵    
امروز مطالبی همچون افزایش معنادار نرخ دلار نسبت به اول مهر، کدام نماد بیمه ای در هفته گذشته بیشترین بازدهی را داشت؟، این سهم پالایشی لیدر جدید بازار خواهد بود!، ارزش سهام عدالت و دارایکم در 27 مهر 99، کاهش ارزش نماد های صندوق ETF پالایش یکم ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معمارنژاد، معاون امور بیمه، بانک و شرکت های دولتی وزیر اقتصاد و دارایی گفت: تنها بحث واگذاری مدیریت صندوق دارا سوم تا پایان سال 1400 مطرح نیست بلکه طبق قانون مدیریت تمامی صندوق ها اعم از دارا یکم، پالایشی یکم و دارا سوم تا پایان سال 1400 بر مبنای قانون واگذار خواهد شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
این روزها صحبت از یک صندوق ETF دیگر دولت می باشد که به داراسوم مشهور شده است. آنچه باید در مورد داراسوم بدانید در این مطلب آمده است.
برترین ها / ترنجی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۱۰۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون وزات اقتصاد با بیان اینکه همه افراد امکان خرید 5 میلیون تومان از صندوق داراسوم را دارند، گفت: ممکن است پذیره نویسی ظرف یک الی دو هفته آینده آغاز شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
درحالی بیش از 25روز از پایان مهلت پذیره نویسی پالایشی یکم می گذرد که طبق قوانین، امکان معامله برای صندوق های ETF یک ماه بعد از پایان پذیره نویسی باید فراهم شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۰۳    
صندوق های ETF سهامی به طور متوسط با افت 2.5درصدی قیمت ها مواجه شدند. ( منبع )
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پس از اعلام آغاز تخصیص واحدهای صندوق پالایشی یکم امروز پیامکی برای صاحبان پالایشی یکم ارسال شده که مبلغ مسدودی آنها آزاد شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۷    
گروه اقتصادی: درحالی بیش از 25 روز از پایان مهلت پذیره نویسی پالایشی یکم می گذرد که طبق قوانین، امکان معامله برای صندوق های ETF یک ماه بعد از پایان پذیره نویسی باید فراهم شود ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نهاد های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، از آغاز معاملات صندوق پالایشی یکم از اوایل آبان ماه در صورت مهیا بودن شرایط، خبر داد. به گزارش تسنیم؛ راضیه صباغیان گفت: مطابق مقررات، یک ماه بعد از پایان پذیره نویسی باید امکان معامله برای صندوق های ETF فراهم شود ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۳   + ۶۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: درحالی بیش از 25 روز از پایان مهلت پذیره نویسی پالایشی یکم می گذرد که طبق قوانین، امکان معامله برای صندوق های ETF یک ماه بعد از پایان پذیره نویسی باید فراهم شود. ...
برترین ها / دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۱   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاون بیمه و بانک وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه باقیمانده سهام دولت در سه بانک ملت، تجارت و صادرات در قالب دارا سوم، آبان ماه ارائه می شود، گفت: 20 درصد تخفیف برای هر کد ملی تا سقف 5 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
صندوق های ETF سهامی به طور متوسط با افت 2.5درصدی قیمت ها مواجه شدند. صندوق های مبتنی بر طلا با افزایش 7.7درصدی به کار خود در هفته جاری پایان داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
در پایان معاملات این هفته ارزش هر واحد از صندوق دارا یکم به 21 هزار و 215 تومان رسید.
روزنامه دنیای اقتصاد: روز گذشته در حالی شاخص کل بورس تهران با افت 2/ 1 درصدی در سطح یک میلیون و 561 هزار واحد متوقف شد که بار دیگر شاهد افزایش اقبال به سهام شرکت های موجود در صندوق های ETF دولتی هستیم و این بار نوبت به سهام پالایشی رسیده است به طوری که حتی در روزهای منفی بورس تهران نیز این گروه با ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
در ساعت 24، سی شهریورماه سال جاری بود که مهلت پذیره نویسی دومین صندوق ETF دولت با نماد پالایشی یکم به پایان رسید. از آن تاریخ به بعد بسیاری پیگیر این موضوع بودند که از چه زمانی معاملات پالایشی یکم آغاز خواهد شد؟
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
دولت امروز با واگذاری باقیمانده سهامش در بانک های ملت، تجارت و صادرات در قالب صندوق (ETF) دارا سوم موافقت کرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۸۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس جمهور از کشور های دوست و شریک تجاری ایران خواست به تعهدات حقوقی و اخلاقی خود عمل کنند تا افکار عمومی در ایران نسبت به آینده روابط با این کشور ها بدبین نشود. ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس، زمان معاملات دومین صندوق ETF دولتی موسوم به صندوق پالایشی یکم و با حضور چهار پالایشگاه و برای حدود 4 میلیون خریدار را اوایل آبان اعلام کرد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۳    
معاملات دومین صندوق سرمایه گذاری قابل معامله ETF با نماد پالایشی یکم از اوایل آبان ماه در بورس آغاز می شود. به گزارش کاماپرس، یک مقام مسئول در سازمان بورس اعلام کرد: مطابق مقررات این سازمان، یک ماه بعد از پایان پذیره نویسی واحدهای صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: مطابق مقررات، یک ماه بعد از پایان پذیره نویسی باید امکان معامله برای صندوق های ETF فراهم شود، به همین دلیل به نظر می رسد از ابتدای آبان ماه شاهد بازگشایی نماد صندوق پالایشی یکم و انجام معاملات آن در بورس خواهیم بود.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس با اشاره به تغییر شرکت های مشمول عرضه سهام در ETF سوم، گفت: درخواستی به سازمان بورس برای عرضه دارا سوم ارائه شده و قرار است باقی مانده سهام سه بانک تجارت، صادرات و ملت در قالب صندوق ETF دیگری به بازار عرضه شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس با اشاره به تغییر شرکت های مشمول عرضه سهام در ETF سوم، گفت: درخواستی به سازمان بورس برای عرضه دارا سوم ارائه شده و قرار است باقی مانده سهام سه بانک تجارت، صادرات و ملت در قالب صندوق ETF دیگری به بازار عرضه شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۳۷ سایت دیگر  
با توجه به این که دولت تا پایان سال باید سه صندوق سرمایه گذاری خود را در بازار سرمایه در قالب ETF عرضه کند و با توجه به این که تاکنون دارا یکم و پالایش یکم عرضه شده است باید در چند ماه پیش رو منتظر عرضه سومین صندوق باشیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۷    
سه پروژه مختلف برای واگذاری باقی مانده سهام دولت در خودروسازی تعریف شد که هیچ کدام به سرانجام نرسیدند. با تکیه بر برنامه وزیر اقتصاد برای دارا سوم، منتفی است و خبری از واگذاری این دو شرکت از طریق صندوق ETF نخواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد در صورت انتخاب جو بایدن به ریاست جمهوری ایالات متحده، احتمال تصویب ETF بیت کوین افزایش می یابد.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ارائه سهام شرکت های خودرویی شامل ایران خودرو و سایپا و فلزی شامل فولادمبارکه و ملی مس در قالب ETF سوم در سال جاری قطعی بوده و منتفی نشده است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۴    
نیمی از نمادهای صندوق ETF دارا دوم ، معروف به پالایش یکم در بورس، با افزایش قابل توجه قیمت همراه بود و زمان ارائه صندوق دارا سوم ، که شامل سهام خودروها و فلزات است ، هنوز مشخص نشده است قیمت خودروهای ایران خودرو امروز 21 مهر 99 ویدیوی کمتر دیده شده از منزل مرحوم استاد شجریان
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گرچه هنوز زمان عرضه سومین صندوق دولتی که شامل سهام خودرویی ها و فلزی هاست، مشخص نشده، اما طبق قانون همه صندوق های ETF وعده داده شده باید تا پایان سال در بورس عرضه شوند و این موضوع قطعی است ؛ این جملات را محسن غفوری، مدیر روابط عمومی سازمان خصوصی سازی می گوید.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
قیمت پایانی هر واحد دارایکم امروز 20 مهر 99 به 23 هزار و ششصد تومان رسید که همچنان با ارزش ذاتی خود فاصله دارد.
اقتصاد آنلاین / رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
در حالی که انتظار می رفت دولت باقی مانده سهام خود در خودروسازی را در قالب صندوق دارا سوم عرضه کند، وزیر امور اقتصاد و دارایی اعلام کرد در این صندوق، سهام بانک ها در معرض واگذاری قرار خواهد گرفت. با توجه به این گفته فرهاد دژپسند، به نظر می رسد عرضه سهام دولتی خودروسازان، طی سال جاری نیز اتفاق نیفتد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالا از آغاز پذیره نویسی دو صندوق ETF محصولات کشاورزی در آینده نزدیک خبر داد و مهمترین مزیت آن را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
یک منبع آگاه گفت: برای عرضه باقی مانده سهام دولت در قالب صندوق ETF خودرویی - فلزی ابتدا باید سهام خودرو و فلزات از گرو بانک ها آزاد شود.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۹    
ریزش شاخص کل بورس در ماه های اخیر سبب شد تا شایعاتی مبنی بر عدم عرضه سومین صندوق های ETF دولتی شامل چهار سهم شرکت ملی مس، فولاد مبارکه اصفهان، ایران خودرو و سایپا شود که این موضوع رد شده است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: گرچه هنوز زمان عرضه سومین صندوق دولتی که شامل سهام خودرویی ها و فلزی هاست، مشخص نشده اما طبق قانون همه صندوق های ETF وعده داده شده باید تا پایان سال در بورس عرضه شوند و این موضوع قطعی است ؛ این جملات را محسن غفوری، مدیر روابط عمومی سازمان خصوصی سازی می گوید. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پس از آن که وزیر اقتصاد اعلام کردند که دولت قصد عرضه صندوق دارا سوم را دارد، برخی از رسانه ها، این موضوع را به اشتباه برداشت کردند که عرضه سهام خودرویی و فلزی منتفی شده و باقیمانده سهام بانکی در قالب دارا سوم، جایگزین سهام فلزی و خودرویی شده است.