پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۹:۵۷Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجویان دکتری»

موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۴۹    
زارعی، استاد دانشگاه تربیت مدرس به همراه دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد رشته بیولوژی دریای دانشگاه تربیت مدرس_ نور از پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان امور دانشجویان فراخوان بورس سال آخر دانشجویان مقطع دکتری خارج و داخل کشور را اعلام کرد، متقاضیان تا 30 بهمن 1402 برای ثبت نام فرصت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه اقبال اجتماعی به دانشگاه آزاد در پنج سال اخیر بسیار بالا بوده است گفت : در حال مذاکره با برخی از بانک ها هستیم تا به دانشجویان دکتری وام شهریه بدهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حدود 18 هزار نفر از دانشجویان دکتری به عنوان دستیار آموزشی در کلاس های ترم جاری مشغول به تدریس شدند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد گفت: در نظر داریم که وام های بدون بهره طولانی مدت به دانشجویان اختصاص دهیم که فشار شهریه بر دانشجویان مقطع دکتری کمتر شود.
نحوه اعطای بورس داخل کشور سال آخر دوره دکتری تخصصی و دوره پسادکتری برای تأمین اعضای هیأت علمی و متخصصان مورد نیاز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
از سوی ستاد اپتیک و کوانتوم، مسابقه ای برای دانشجویان دکتری و ارشد رشته های مرتبط با علوم و فناوری های اپتیک، فوتونیک، لیزر، پلاسما و کوانتوم برگزار می شود.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۸    
دانستنی آنلاین: در سال 2022میلادی حدود73/4درصد از دانشجویان از ملیت های مختلف، قصد داشته اند که پس از فارغ التحصیلی در ایالات متحده بمانند. به گزارش دانستنی آنلاین ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۵    
دانشجویان دکتری از افزایش بی ضابطه شهریه در سامانه فارس من گلایه کردند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۵    
در پژوهشی با عنوان الزامات سیاستی جهت پیاده سازی سازوکارهای پرداخت گرنت پژوهشی به دانشجویان دکترا و پسا دکترا تلاش شده است دلالت های سیاستی برای جاری سازی نظام تأمین مالی مبتنی بر گرنت از محل منابع وزارت علوم ...
برترین ها / دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان سنجش متولی برگزاری آزمون هایی است که قبولی در آنها به معنی رسیدن به صندلی دانشگاه به شمار می رود
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور پذیرش دانشجو در مقطع دکتری و دستیاری رشته های گروه دامپزشکی شامل دو مرحله است که هر کدام از مراحل مطابق شیوه نامه اجرایی آزمون انجام می گیرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، ثبت نام آزمون EPT تا ساعت 24 روز جمعه 26 آبان 1402 ادامه خواهد داشت و این آزمون روز جمعه 17 آذر ماه 1402 همزمان در شهرهای تهران، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، رشت، کرمان، کرج و ساری و جمعا 11 حوزه برگزار خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مؤسسه تحلیل کاربردی سیستم ها (یاسا) از اول ژوئن تا پایان آگوست هر ساله میزبان 50 دانشجوی دکتری از کشورهای مختلف جهان است که طی این برنامه دانشجویان دکتری برگزیده به اجرای پروژه علمی مرتبط با زمینه های تحقیقاتی یاسا می پردازند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا عزیزی گفت: طرح دستیار آموزشی زمینه ظهور و بروز خلاقیت و توانمندی دانشجویان دکتری را فراهم می سازد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۴:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تنها دو درصد رساله های دوره دکتری تقاضامحور هستند، در حالی که رساله های 126 هزار دانشجوی دکتری کشور می تواند نقش کانونی در حل مسائل کشور داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باب جدیدی برای عضو هیأت علمی شدن دانشجویان دکتری باز کرده تا دانشجویان در حال تحصیل بتوانند بورسیه عضو هیأت علمی دانشگاه ها شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون بین الملل دانشگاه تهران از ارائه کمک هزینه برای دانشجویان دکتری این دانشگاه جهت فرصت های مطالعاتی در دانشگاه های خارج خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی ؛ سازمان امور دانشجویان، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، باهدف حمایت از سازمان ها، شرکت ها، صنایع و همچنین مؤسسات آموزشی - پژوهشی در حل مسائل فنی یا تأمین نیروی متخصص و موردنیاز آنها ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۰۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس شیوه نامه و قواعد آموزشی دانشگاه تهران، دانشجویان دکتری که دو بار در ارزیابی جامع مردود شوند، از ادامه تحصیل در دانشگاه محروم خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با اجرای طرح دستیار آموزشی فرصت تقویت و سنجش توانمندی های دانشجویان دکتری در تدریس را ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مواد ارزیابی جامع نیم سال نخست سال تحصیلی 1403-1402، برای دانشجویان مقطع دکتری واجد شرایط شرکت در آزمون دانشگاه علامه طباطبائی اعلام شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۱    
رئیس دانشگاه آزاد خراسان جنوبی گفت: کرسی های علمی و ترویجی در ایجاد شور و نشاط علمی و ارتقای شایستگی های دانشجویان مقطع دکتری بسیار مؤثر است.
برترین ها / فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فاطمه طاری بخش، خبرنگار گروه دانشگاه: 25 مهرماه بود که در فضای مجازی، تصویری از یک نامه غیررسمی تحت عنوان عدم تشکیل کلاس های دانشجویان شهریه پرداز علوم پزشکی تهران منتشر شد
بنیاد ملی علم ایران در راستای تحقق اهداف خود در امر حمایت از پژوهش و ترویج علم، طی فراخوانی اعضای هیات علمی تمام دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی را در قالب حمایتی طرح پژوهشی و دانشجویان دکتری را در قالب حمایت از رساله های دکتری به پژوهش در موضوع شناسایی و معرفی ویژگی های قالب های اثربخش ترویج علم در ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه شورای تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی ضمن تأکید بر اهمیت بررسی و به روزرسانی دروس دانشجویان مقطع دکتری این پژوهشگاه، طرح نامه های پیشنهادی رساله های دانشجویان مقطع دکتری مورد بحث و تبادل نظر اعضای شورا قرار گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۹    
دانشگاه قرآن و حدیث اولین گروه از دانشجویان دکتری در رشته جدید تفسیر امامیه را جذب می کند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نه رسانه بی ادبیم، نه گردنه گیر، نه بداخلاق و نه غیر تخصصی. باور بفرمائید وصف حال و بیان صفت کردیم و هیچ قصد توهین و تمسحری نسبت به آقای سید صولت مرتضوی وجود ندارد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کتاب سازمان های بین المللی، اصول و چالش ها. این کتاب هم می تواند برای دانشجویان دکتری و هم برای دانشجویان ارشد مفید باشد. هر چند می تواند برای عموم مردم هم مفید باشد، اما چرا تاکید من روی دانشجویان دکتری رفت؟ چون می تواند یک الگوی آموزشی هم باشد که می توان بدون اتکا به فیش برداری و نکات دیگران ...
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۲۳:۳۷    
مطابق آیین نامه تحصیلی جدید دوره دکتری تخصصی، دانشگاه مجاز است برخی موارد را به عنوان جایگزین آزمون جامع بپذیرد و در صورت تحقق این شرایط نیازی به شرکت در آزمون جامع نیست.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۰    
حوزه / معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان گفت: در اسرائیل سالانه نزدیک به 250 نفر در رشته شیعه شناسی در مقطع دکترا فارغ التحصیل می شوند، آنها تمام کتب شیعه را مطالعه کرده و اندیشه های شیعی را تحلیل می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دوره دکتری زبان فارسی دانشگاه های هند به منظور دانش افزایی راهی ایران شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی گفت: ممکن است ظرف 5 سال آینده به همه دانشجویان دکتری حقوق بدهیم باید امید را افزایش بدهیم چند تا کار برای افزایش امید کردیم و باید مستمر باشیم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هدایت و توانمندسازی دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: استفاده از ظرفیت دانشجویان دکتری در قالب طرح دستیار آموزشی تنها راه استادپروری است و هدف ارتقای مهارتی دانشجویان دکتری است و ما اجرای این طرح را به عنوان یک جایزه تحصیلی نیز درنظر می گیریم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۰    
سرپرست دانشگاه آزاد آذربایجان غربی گفت: از ترم جدید، تعدادی عضو هیئت علمی وابسته و 634 دستیار آموزشی به عنوان دانشجویان دکتری تخصصی به امر تدریس در این دانشگاه مشغول خواهند شد.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۲    
به اطلاع کلیه دانشجویان محترم دکتری و ارشد ورودی مهر 1402 می رساند ضروری است جهت صدور کارت دانشجویی، حداکثر تا ساعت 14 روز پنجشنبه 13 مهرماه، با مراجعه به سامانه گلستان (پروفایل شخصی) ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دانشجویان دکتری برای دفاع در زمان فارغ التحصیلی باید مدارکی را ارائه دهند که بهتر است پیش از رسیدن به مرحله دفاع از این مدارک مطلع باشند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۳    
رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طرح دستیار آموزشی فرصتی برای رشد دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۴:۲۴    
یکی از اهداف تربیت دانشجویان دکتری در دانشگاه های کشور، تامین نیروی انسانی یا همان تربیت استادان آینده برای نظام آموزش عالی است. استاد شدن نیز تنها از مسیر تمرین و تجربه حاصل می شود زیرا دانشجویی که هرگز فرصت تدریس نداشته، نمی تواند استاد خوبی باشد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۹    
بعداز اجرای سیاست خالص سازی دانشگاه آزاد در قالب بازنشسته کردن اساتید و به کارگیری هیات علمی وابسته و دانشجویان دکتری به عنوان دستیاران آموزشی، که باعث کاهش چشم گیر هزینه های دانشگاه آزاد خواهد شد، این دانشگاه با افزایش 100درصدی تعرفه خدمات الکترونیکی به دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان امور دانشجویان برای دانشجویان دکتری دانشگاه های دولتی در حال تحصیل یک فرصت استثنائی در نظر گرفته است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل اعطای تسهیلات بانک ملی به دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۲    
حسن داوری گفت: اجرای طرح دستیار آموزشی ویژه دانشجویان دکتری می تواند پشتوانه خوبی برای جذب نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر علوم گفت:حق التدریس دانشجویان دکتری درون دانشگاه ممکن است و می تواند به این دانشجویان کمک کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
دستیاران آموزشی پل ارتباطی میان دانشگاه و سایر دانشجویان خواهند بود و بستر مناسبی برای فعالیت های دانشجویی اثرگذار در همه حوزه ها از جمله علمی، پژوهشی و فناورانه و فرهنگی ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
زمان ثبت نام غیرحضوری دانشجویان دکتری نو ورود وزارت علوم دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مشاور ریاست و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی گفت : طرح دستیاران آموزشی فرصتی برای رشد دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی است و هر طرح و کار جدیدی در ابتدا چالش های خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به منظور حمایت از دانشجویان برجسته دکترای شیمی در دانشگاه صنعتی شریف و سطح کشور، به دو دانشجوی دکتری شیمی برگزیده، جایزه دکتر محمدرضا سعیدی اعطا می شود.