یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۱:۵۷Oct 2020 25

جدیدترین‌های «دانشجویان دکتری»

اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۴    
اکوفارس: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه پذیرفته شدگان دکتری تا 10 آبان ماه جاری فرصت اعتراض دارند، گفت: شروع نیمسال تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی با توجه به ضوابط، شرایط و امکانات موجود آنها خواهد بود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۷    
وی در ادامه در خصوص زمان شروع سال تحصیلی پذیرفته شدگان دکتری، تصریح کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده شروع نیمسال تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی با توجه به ضوابط، شرایط و امکانات موجود آنها خواهد بود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه پذیرفته شدگان دکتری تا 10 آبان ماه جاری فرصت اعتراض دارند، گفت: شروع نیمسال تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی با توجه به ضوابط، شرایط و امکانات موجود آنها خواهد بود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۴۴    
در قسمتی از این نامه آمده است: علاوه بر تمام مصائب و دشواری ها جهت اخذ پذیرش مدرک زبان با کسب نمره بالای 50 بخصوص برای وروهای 98 در این برهه زمانی بیماری که جهت کسب نمره مقعول از شهرستان به مراکز استان مراجعه نموده تا بتوان در ازمون ept شرکت نموده که پیش شرط شرکت در ازمون جامع می باشد در غیر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
طولانی بودن صفِ انتظار برای انتشار مقاله از دغدغه های مهم دانشجویان دکتری قبل از دفاع از پایان نامه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۱    
ایسنا/خراسان رضوی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد مشهد گفت: به دانشجویان دکتری تا سقف 40 میلیون تومان، کارشناسی ارشد 20 میلیون تومان و کارشناسی 10 میلیون تومان وام تعلق می گیرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه ای مهلت ثبت نام اسکان در خوابگاه های متاهلی ویژه دانشجویان دکتری ورودی ماقبل 99 (SBU) را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۵    
پیام های رسیده در تاریخ بیست و هشتم مهرماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۰    
نشست صمیمانه رئیس دانشکده پرستاری و مامایی با دانشجویان دکتری پرستاری روز دوشنبه 21 مهرماه 99 به صورت مجازی در فضای اسکای روم برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی آخرین جزئیات نحوه ارزیابی رساله های دانشجویان دکتری تخصصی این دانشگاه را تشریح کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم ششمین دوره ی اهدای جایزه ی دکتر داوری، سه شنبه 29 مهر در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می شود به گزارش شیعه پرس، مرکز فرهنگی شهر کتاب از سال 1394 با هدف تقدیر از دانشجویان دکتری رشته ی فلسفه و با مشاوره و همفکری، اشراف و حمایت مادی و معنوی رضا داوری اردکانی ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه جامع امام حسین(ع) به منظور تکمیل کادر پژوهشی خود از بین فارغل تحصیلان و دانشجویان دکتری اقدام به جذب هیئت علمی و پژوهشگر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: یک بازه زمانی یک ماهه برای تعویق دفاع از پایان نامه ها در نظر گرفته شده بود و تمدید دومی وجود نخواهد داشت. تمامی دانشجویان دکتری دانشگاه تهران موظف هستند تا تاریخ 30 مهر سال جاری از پایان نامه های خود دفاع کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تاکید دانشگاه ها به داشتن مقاله برای دفاع دکتری و سختگیری مراجع داخلی و خارجی در چاپ مقاله، تحصیل را برای دانشجویان دکتری دشوار کرده و علاوه بر این ها دانشجو مشمول سنوات و پرداخت هزینه های سنگین آن می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه های دولتی در نامه ای مجدد به معاون آموزشی وزارت علوم خواستار تمدید مهلت دفاع از رساله دست کم تا پایان آبان ماه شدند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه رشته علوم و مهندسی محیط زیست از برگزاری اولین جلسه دفاع مقطع دکتری این رشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) در اطلاعیه ای مهلت تخلیه خوابگاه های دانشجویان دکتری را تا 12 مهرماه اعلام کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
"دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام در سال 1399 درصدد جذب فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری مستعد و توانمند دانشگاه های معتبر جهت تکمیل کادر هیئت علمی و پژوهشگر خود می باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۶    
دانشگاه الزهرا (س) در اطلاعیه ای زمان تخلیه خوابگاه های دانشجویان دکتری را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: این دانشگاه، امکانات خوابگاه برای دانشجویان دکتری پذیرفته شده در واحد تهران را ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تشریح نحوه حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه گفت: برنامه ریزی شده که ترم جاری به صورت ترکیبی برگزار شود و دانشجویان دوره دکتری و کارشناسی ارشد سه هفته در دانشگاه حضور داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه علمی بین مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور جهت حمایت از دانشجویان دکتری و کلان طرح ابن سینا منعقد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه های دولتی در نامه ای به معاون آموزشی وزارت علوم خواستار تمدید مهلت دفاع از رساله تا آذرماه شدند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۳    
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: 119 داوطلب در آزمون EPT دکتری تخصصی این دانشگاه به رقابت پرداختند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت عتف بر ضرورت پیوستن دانشگاه ها به تحقیقات بین المللی در شرایط کرونا تاکید کرد و گفت: تبادل دانشجویان دکتری و تبادل اعضای هیئت علمی از موارد مهمی است که بین دو کشور ایران و مجارستان باید پرداخته شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
وی با اشاره به دانشجویانی که مشمول اسکان در خوابگاه دانشگاه می شوند، ادامه داد: دانشجویان دکتری ورودی سال های 98 و 99 (همراه با نو ورودان) امکان اسکان را دارند. همچنین دانشجویان کارشناسی ارشدی که قصد دفاع از پایان نامه را دارند می توانند برای اسکان در خوابگاه اقدام کنند. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز :درباره افزایش وام ویژه دانشجویان دکتری در سال تحصیلی جدید گفت: درباره وام ویژه دکتری، بررسی های لازم برای بازنگری و افزایش را انجام داده ایم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۱    
دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در اطلاعیه ای مهلت ثبت نام اسکان در خوابگاه های ویژه دانشجویان دکتری و ارشد را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه خواجه نصیر در اطلاعیه ای مهلت ثبت نام اسکان در خوابگاه ها ویژه دانشجویان دکتری و ارشد را اعلام کرد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت با اشاره به رشد 50 درصدی وام های دانشجویی از ارائه وام های دانشجویان دستیاری و دانشجویان دکتری تخصصی از هفته جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه تربیت مدرس در خصوص تمهیدات این دانشگاه برای مبارزه با کرونا ویروس در سال تحصیلی جدید گفت: 500 نفر از دانشجویان دکتری در حال انجام کارهای پایانی رساله دکتری خود هستند که دانشگاه با غربالگری سلامت و پرداخت هزینه تست کرونای آنها، شرایط رفت وآمد به دانشگاه و آزمایشگاه را فراهم کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طهرانچی از ابلاغ بخشنامه ای درباره مشکل فارغ التحصیلان دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد با یک مقاله خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ با استقبال گسترده دانشجویان دکتری از سراسر کشور، آزمون اشتمال (زبان عربی) ویژه دانشجویان دکتری برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۵    
تهران (پانا) - جمعی از دانشجویان دکتری رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد به برگزاری آزمون پیش درمانگاهی این رشته که قرار است پس از چند بار تعویق در روز 20 شهریورماه به صورت حضوری برگزار شود، اعتراض دارند. ...
گرفتن مدرک دکتری در رشته ای دانشگاهی کار توان فرسایی است که تا مدتی پیش ظاهراً به زحمتش می ارزید. منزلت اجتماعی بالا، درآمد خوب و شغلی مطمئن در دانشگاه وسوسه کننده بود. اما این روزها سختی های این دورۀ تحصیلی طولانی باقی مانده است، اما خبری از مزایایش نیست.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه کیهان: ماشین تولید دکتر در کشورمان با شتابی عجیب در حال تولید است، تا جایی که می شود با حسابی سرانگشتی دریافت طی چند سال آینده با خیل عظیم دانش آموختگان بیکار دکتری مواجه خواهیم بود! ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۲۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم رییس دانشگاه شهاب دانش قم گفت: نخستین مدرک رشته دکترا با گرایش هوش مصنوعی در قم در دانشگاه شهاب دانش ارائه شد و تلاش بر این است که ادامه فعالیت ها در این عرصه نیازمحور پیش رود.
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: آزمون MSRT اواخر شهریور ماه با اولویت دانشجویان دکتری برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کیفیت بخشی کلاس های مجازی با برنامه ریزی های صورت گرفته در سال تحصیلی جدید با جدیت بیشتری پیگیری می شود.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۶:۵۴    
دانشگاه ها صرفا قبولی در تعداد محدودی از آزمون های زبان در کشور را قبول دارند و همین مساله باعث شده اگر دانشجویی تسلط کافی هم بر زبان انگلیسی داشته باشد، اما به هر دلیل نتواند در یکی از آزمون های MSRT، MHLE، TOLIMO و... شرکت کند، عملا موردتایید دانشگاه محل تحصیلش نخواهد بود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۹    
آزمون زبان EPT ویژه دانشجویان دکتری تخصصی با حضور 155 داوطلب و رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۵    
صبح امروز برای دومین بار در سال جاری آزمون EPT و مهارت های زبان عربی ویژه دانشجویان دکتری تخصصی در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: آزمون EPT و مهارت های زبان عربی ویژه دانشجویان دکتری تخصصی با 243 داوطلب برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۳    
آزمون جامع دانشجویان دکتری نیم سال دوم سال تحصیلی 99-98 در بخش کتبی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و حفظ پروتکل های بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۳    
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از برگزاری بخش کتبی آزمون جامع دانشجویان دکتری تخصصی در این دانشگاه خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۲۳    
رئیس دانشکده بهداشت و مهندسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از برگزاری مطلوب آزمون جامع اولین دوره دانشجویان دکتری تخصصی رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی خبر داد.
باز خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آزمون جامع دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم، بصورت مجازی برگزار میگردد
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
آزمون جامع دانشجویان دکتری نیمسال دوم سال تحصیلی 98 با حدود 260 نفر از دانشجویان دوره دکتری در دانشگاه آزاداسلامی واحدنجف آباد با رعایت کامل آیین نامه مربوطه و طرح تعاون آزمون و رعایت شیوه نامه بهداشتی برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آزمون جامع دانشجویان دکتری در دانشگاه آزاداسلامی استان مرکزی در دو نوبت صبح و عصر برگزارشد.