یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۰۳:۴۲May 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت منابع آب ایران»

وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، طی حکمی "جهانگیر حبیبی" را به عنوان رئیس حوضه آبریز فلات مرکزی و حوضه های شرقی شرکت مدیریت منابع آب ایران منصوب کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
طی احکامی از سوی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، "مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران" و "مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه" منصوب شدند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۶    
معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای گلستان اعلام کرد: با تلاش ها و پیگیریهای انجام شده توسط استاندار و نمایندگان محترم شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه کشور و استان و وزارت نیرو ، شرکت مدیریت منابع آب ایران و شرکت آب منطقه ای گلستان ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در این جلسه ضمن اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای تامین آب به ویژه آب شرب در سالی که نسبت به سال گذشته 50 درصد کاهش بارندگی وجود دارد ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران از اختصاص 44 میلیون مترمکعب پساب به فضای سبز شهرداری تهران خبر داد. *** اختصاص 44 میلیون مترمکعب پساب به فضای سبز ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام علاقه مندان برای شرکت در فراخوان دعوت به همکاری دفاتر معاونت امور تلفیق و تنظیم گری شرکت مدیریت منابع آب ایران، تا نهم اردیبهشت 1400 تمدید شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فارس: گزارش شرکت مدیریت منابع آب ایران پیرامون میزان بارندگی های کشور از مهر ماه 1399 تا 24 فروردین ماه سال 1400 بیانگر اوضاع نگران کننده از شرایط آبی کشور در سال جاری است. ...
انجمن روابط عمومی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۸    
تقدیر از خدمات گرانقدر و طولانی مدت آقای عبدالله اسکویی در سال های مدیریت روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در حکمی "مسعود باقرزاده کریمی" را به عنوان رئیس حوضه آبریز دریاچه ارومیه منصوب کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو با موضوع چالش بی آبی با مجتبی یوسفی، عضو هیئت رئیسه کمیته آب و فاضلاب مجلس و علی اکبر شفیعی، معاون سابق طرح و توسعه مدیریت منابع آب ایران به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در احکامی جداگانه، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و روابط عمومی و مدیرکل جدید دفتر حقوقی این شرکت را منصوب کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
"قاسم تقی زاده خامسی" معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در حکمی "احمد قندهاری" را به عنوان رئیس حوضه آبریز رودخانه ارس منصوب کرد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا طی احکامی جداگانه، مدیرکل دفتر مدیرعامل و هیئت مدیره و امور مجلس شرکت مدیریت منابع آب ایران، معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران، سرپرست شرکت آب منطقه ای اصفهان و سرپرست شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی را منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران طی حکمی حسن ساسانی را به عنوان سرپرست شرکت آب منطقه ای اصفهان منصوب کرد.
پاون   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
"قاسم تقی زاده خامسی" معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در حکمی "مسعود میرمحمد صادقی" را به عنوان رئیس حوضه آبریز رودخانه سفیدرود بزرگ منصوب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
"ارزش آب" شعار امسال سازمانِ ملل برای پاسداری از آب در جهان انتخاب شده است، در حالی که صدها قرنِ پیش از این آیات متعددی در قرآن کریم به آن اشاره کرده و جان و رزق هر آنچه در آسمان و زمین آفریده شده را به آن پیوند زده و ارزش آب را نه برای زندگی بلکه خودِ زندگی قلمداد کرده است.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، در پی تغییر ساختار مدیریت بخش آب کشور “قاسم تقی زاده خامسی” معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هم وطن، وزارت نیرو در راستای ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد علاقه مند و واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت گزاری در سمت های مدیریتی صنعت آب و برق در نظر دارد نسبت به انتخاب سمت رئیس مرکز مطالعات رودخانه های مرزی و منابع آب مشترک از طریق فراخوان عمومی اقدام نماید
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
برنامه های سازگاری با کم آبی استان های اردبیل، آذربایجان غربی و البرز تصویب شد احیای دریاچه ارومیه از اقدامات ارزنده دولت تدبیر و امید است رسیدن به یک قدمی احیای دریاچه ارومیه با افتتاح سد کانی سیب ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی،عادی بررسی صورت های مالی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای آب منطقه ای گیلان در سال 1398به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست مهندس نادعلی حاجیلری معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان آب و برق خوزستان از سوی شرکت مدیریت منابع آب ایران بعنوان مجموعه برتر در خصوص اصلاح و تعدیل پروانه های بهره برداری چاه های آب کشاورزی معرفی شد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بودجه ای را در اختیار شرکت مدیریت منابع آب ایران قرار دادند تا صرف ساماندهی رودخانه های کشور شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیر کل دفتر بررسی های اقتصادی، تعرفه و خصوصی سازی شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: 30 طرح گردشگری با محوریت جاذبه های آبی در کشور و با هدف استفاده بیشتر از تاسیسات و پهنه های آبی تا پایان فعالیت دولت دوازدهم به بهره برداری می رسد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران در نامه ای از کسب رتبه برتر سازمان آب و برق خوزستان در بخش سواد آبی تقدیر کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: قانون آب در حال تدوین است و امید داریم تا پایان سال به دولت تقدیم شود.
پاون   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: قانون آب در حال تدوین است و امید داریم تا پایان سال به دولت تقدیم شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
گزارش مدیریت منابع آب ایران نشان می دهد از ابتدای دولت یازدهم تاکنون 50 سد ملی با حجم مخزن 5 هزار و 801 میلیون مترمکعب و آب قابل تنظیم سالانه 5 هزار و 328 میلیون مترمکعب به بهره برداری رسیده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۱    
آب برای سرزمین وسیع و کم بارشی، چون ایران مانند نفت برای سرزمین های پرآب و بدون نفتی، چون اروپاست. آیا مدیریت منابع آب ایران مانند مدیریت منابع نفتی اروپا بوده است؟ آیا نباید در مدیریت منابع آب تجدید نظر کنیم و همانطور که اجداد ما هزاران سال این سرزمین را آباد نگه داشته اند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر علمی هشتمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران گفت: رویکرد اصلی هشتمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران، چرخه آب و اکولوژی برای سازگاری در مناطق خشک و پایدار با تاکید بر شرایط تغییر اقلیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مشاور وزیر نیرو و قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: به طور متوسط هر سال در کشور حدود 30 هزار هکتار شبکه آبیاری و زهکشی مدرن اجرا شده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد جواد سمیعی، کارشناس شرکت مدیریت منابع آب ایران
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران از اجرای 80 درصدی طرح آبیاری پیشرفته در زیر دست سدهای کشورمان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: سالانه حدود 30 هزار هکتار در واقع شبکه جدید زهکشی در کشور احداث می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سیف الله آقابیگی در گفت وگو با میزان، با اشاره به میزان بارش در سال آبی جاری اظهار کرد: میزان بارندگی و ورودی سد ها در کشور به نسبت دوره کوتاه مدت و بلندمدت کاهش داشته و پرشدگی مخازن سد ها به طور متوسط به 54 درصد رسیده است. ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به اهمیت موضوع آب و اصلاح ساختار آن در کشور گفت: هر نوع تغییر و تحولی در شرایط حرکت باید بدون هیچ گونه اختلال در امر خدمات رسانی صورت بگیرد. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به انتشار فراخوان انتخاب روسای حوضه های آبریز گفت: از هفته گذشته تغییر ساختار بخش آب وارد مدار جدیدی شده و انتشار فراخوان انتخاب روسای حوضه های آبریز نیز در همین راستا صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: دشت اردستان سالانه حدود 40 میلیون مترمکعب کسر مخزن آب دارد و از سال 66 تاکنون بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون متر مکعب از مازاد آب تخلیه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیین تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت آب منطقه ای قم به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار و علی اصغری به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
در نشست مشترکی که روز یکشنبه با حضور علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و قاسم تقی زاده خامسی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فارس: روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب کشور در خصوص خبر یک سوم کارمندان شرکت های دولتی حقوق نجومی می گیرند توضیحاتی ارائه کرد. نام دو شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری و ایلام از شرکت های تابعه شرکت مدیریت منابع آب ایران در فهرست شرکت های با حقوق پرسنلی ماهیانه بیش از 200 میلیون ریال ملاحظه می ...
پاون   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر نیرو و قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: وزارت نیرو دورنمای خوبی برای دشت میناب متصور است.
پاون   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نشست تخصصی اطلس اجتماعی آب، همزمان با سومین روز از نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در غرفه نمایشگاه جانبی شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۱    
قاسم تقی زاده خامسی، معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه گردشگری آب، طی نشستی با حضور نمایندگان شرکت مدیریت منابع آب ایران و معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران امضا و مبادله شد.
پاون   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده آب و محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد گفت: "رویداد ملی آب" شامل دو کنفرانس ملی هیدرولیک ایران و کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران است که بهمن و اسفندماه جاری در مشهد برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۰    
ایسنا/خراسان رضوی دبیر علمی هشتمین کنفرانس مدیریت منابع آب ایران گفت: علت اصلی برگزاری این کنفرانس کاهش کیفیت و منابع آب است و از طرفی نیاز و تقاضا در حال افزایش است.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد محمد حاج رسولی ها قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران در برنامه روی خط بازار گفت: در ایران 493 هزار حلقه چاه به ثبت رسیده که از این تعداد فقط 85 هزار حلقه مجهز به کنتورهای هوشمند هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
آرش آریانژاد با حکم معاون آب و آبفای وزارت نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به عنوان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان معرفی شد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران از کُند شدن روند نصب کنتورهای هوشمند روی چاه های کشاورزی به علت افزایش قیمت این کالا خبر داد. به گزارش مهر ...