شنبه ۲۷ دیساعت ۱۵:۴۶Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهام فولاد مبارکه»

اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۰    
امروز سهام فولاد مبارکه برای دومین روز متوالی با افتی 4.4درصدی، سرخپوش شد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران گفت: ابزارها و راه های کوتاهتری به غیر از تحقیق و تفحص برای مجلس وجود دارد که به وسیله آن می تواند ابهام های موجود در مورد فولاد مبارکه را برای نمایندگان برطرف کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان امروز برای سومین روز متوالی نزول کرد و در پایان معاملات بازار افتی 4.7درصدی تجربه کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
افراد حقیقی تا ظهر امروز هزار و 410میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۵۸    
افراد حقیقی تا ظهر امروز 90میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه محصولات شیمیایی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
افراد حقیقی تا ظهر امروز 90میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه محصولات شیمیایی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۹    
افراد حقیقی امروز 630میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اقبال حقیقی ها به گروه فلزات اساسی و همچنین فولاد مبارکه، فولاد را به صف خرید 255میلیونی کشاند و این نماد را با رشد پنج درصدی رو به رو کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۵    
افراد حقیقی امروز 630میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز 630میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز فولاد به صورت متعادل معامله شد و مانند دو روز کاری گذشته با رشد قیمت مواجه بود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۹    
شاهین چراغی، عضو شورای عالی بورس: اگر سهام فولاد مبارکه را در سال گذشته بررسی کنید می بینید قیمت هر سهم بین 380 تا 400 تومان بوده و همین امروز قیمت هر سهم حدود 1200 تومان است یعنی ارزش سهام تقریبا سه برابر شده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهام فولاد مبارکه در ادامه روند صعودی خود، رشدی 2.5درصدی را تجربه کرد و در بین نمادهای پرتراکنش جای گرفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۷    
نماد فولاد در معاملات امروز رشدی 0.5درصدی را تجربه کرد و بین نمادهای پرتراکنش جای گرفت.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خالص سفارشات فروش سهام از رقم سه هزار میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت بانک ها و مؤسسات اعتباری بیش از سایرین بود و همچنین سهام بانک آینده حدود 400میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خالص سفارشات فروش سهام از رقم چهار هزار و 760میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت فلزات اساسی بیش از سایرین بود و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان 340میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۱۵    
سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان امروز متعادل معامله شد و در پایان معاملات بازار افتی 1.4درصدی تجربه کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۰    
در پایان دومین روز هفته سهام فولاد مبارکه با افتی 3.8درصدی، معاملاتی به ارزش 250میلیارد تومان را شاهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهام فولاد مبارکه در ادامه روند نزولی خود، افتی 4.1درصدی را تجربه کرد و بیش ترین تاثیر منفی را بر شاخص کل گذاشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 186میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 4.2درصد از کل سهام ذغال سنگ نگین طبس معامله شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی به همراه حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل سیاوشی امام جمعه شهر داران و جمعی از مسئولان این شهرستان ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه با حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه دیدار کردند. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - قیمت پایانی سهام فولاد مبارکه اصفهان امروز روی رقم 17 هزار و 600 بسته شد که 3.46 درصد کاهش را نسبت به روز پیش نشان می دهد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهام فولاد مبارکه در ادامه روند نوسانی خود، همگام با شاخص کل افت کرد و بیش ترین تاثیر منفی را بر شاخص کل گذاشت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۰    
افراد حقیقی امروز 270میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۰    
افراد حقیقی امروز 270میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سهام فولاد مبارکه اصفهان امروز با نوساناتی که اطراف صفر تابلو تجربه کرد، از نماد های پربازدید بازار بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز 420میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۱    
این روزها که بازار با نوسانات مثبت و منفی پیش می رود شاهد افت قیمت در سهام فولاد مبارکه اصفهان هستیم؛ در یک ماه گذشته بازدهی فولاد 3 درصد بوده و قیمت آن به پایین تر از 2 هزار تومان نزول پیدا کرده است.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سایت خبری معدن 24: شاخص کل بورس تهران در حالی معاملات امروز یکشنبه را با کاهش 1.5درصدی به پایان برد که حمایت های صورت گرفته توسط حقوقی ها از نمادهای فلزی، مانع از ریزش قیمت شدید در این نمادها شد. به طوریکه خالص خرید سهامداران عمده در این گروه به حدود 400میلیارد تومان رسید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز هزار و 600میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه محصولات شیمیایی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۱    
امروز معامله گرها 645میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه بانک ها و مؤسسات اعتباری تعلق داشت و 5.7 درصد از کل سهام بانک ایران زمین معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز معامله گرها 885 میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و سه درصد از کل سهام صنایع جوشکاب یزد معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز 170میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند که بیشترین ورود پول حقیقی به بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز 850 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۸:۱۸    
امروز معامله گرها 900 میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و حدود چهار درصد از کل سهام نوسازی و ساختمان تهران معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۸:۰۵    
امروز معامله گرها 950 میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و چهار درصد از کل سهام نوش مازندران معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
در آخرین روز معاملاتی هفته معادل 945 میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان دست به دست شد، مخابرات ایران مانند دیروز جانانه مقاومت کرد و هم زمان رتبه دوم را از آن خود کرد؛ سهام پالایش نفت تهران نیز به جایگاه سوم رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولادمبارکه بازدهی سهام فولاد مبارکه را در میان مدت و بلندمدت بیش از طلا و دلار دانست و گفت: تخصیص 225 ریال سود به ازای هر سهم شرکت فولادمبارکه مورد تصویب مجمع قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۹:۰۲    
امروز معامله گرها هزار و 120 میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و 5.3 درصد از کل سهام سرمایه گذاری صنعت نفت معامله شد.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ماین نیوز، حمیدرضاعظیمیان مدیرعامل فولادمبارکه: در پی توجه به منافع سهامداران و انتظار ایشان از فولادمبارکه در حفظ منافع مشترک و بازدهی سرمایه گذاری انجام شده بر آن هستیم که سهم خودمان را در بازار حفظ کنیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: اجرای طرح تحول دیجیتال و پیاده سازی نسل چهارم فناوری و انقلاب صنعتی در فولاد مبارکه موجب افزایش 6 تا 8 درصدی بهره وری سهام این شرکت می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
امروز معامله گرها نزدیک به دو هزار میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه "فلزات اساسی" تعلق داشت و 3.7 درصد از کل سهام نیرومحرکه معامله شد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاملات امروز سهام فولاد مبارکه ، ملی مس دو بانک تجارت و صادرات ، پالایشگاه بندر عباس ، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو و برکت متوقف و به زمان دیگری موکول شد
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۱:۱۷    
به گزارش اقتصاد آنلاین ، روز جاری در مجموع حدود 26 هزار و 260 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد فولاد ، فملی ، وتجارت ، خودرو و شستا به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند. ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - آیا تحریم دوباره فولاد مبارکه اصفهان که 7.3 درصد از ارزش بازار سهام در بورس اوراق بهادار تهران را در اختیار دارد راهی برای ضربه زدن به بازار سهام خواهد بود یا اینکه فقط صادرات را با تنگنا مواجه می کند؟
برترین ها / معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: شاخص کل در بازار بورس امروز ( شنبه) 40 هزار و 928 واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 270 هزار واحد رسید. براساس معاملات امروز بیش از هشت میلیارد و 615 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 115 هزار و 817 میلیارد ریال داد و ستد شد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: دریافت تنها تندیس زرین جایزه ملی تعالی سازمانی حاصل تلاش یکایک کارکنان است و افزایش ضریب بهره وری، افزایش سودآوری، قدرت و استحکام سهام فولادمبارکه در سازمان بورس و رسیدن به اهداف و چشم اندازهای بهتر را برای ما به ارمغان دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین ، روز جاری در مجموع حدود 13 هزار و 720 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که سهام فولاد مبارکه اصفهان بیشترین ارزش معاملات را به نام خود ثبت کرد، معامله گران در نماد فولاد معادل 465 میلیارد تومان سهام دست به دست کردند، نمادهای شستا و وپاسار نیز در رده های بعدی قرار گرفتند. ...
دولت بهار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش دولت بهار، عباس هشی، عضو جامعه حسابداران رسمی در روزنامه آرمان نوشت: زمانی که قیمت سهام فولاد مبارکه 120 تومان بود باید آن را در اختیار مردم قرار می دادند، اما این اتفاق پنج سال به طول انجامید و سهام این شرکت با قیمت 720 تومان در اختیار مردم قرار گرفت ...