دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۳۶Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد برکت»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در سال 99 اقدام به ایجاد 180 هزار شغل خرد و خانگی در مناطق محروم کشور کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی بنیاد برکت با اشاره به اینکه در سال جاری 60 هزار طرح اشتغال محور اجرایی شده است گفت:کشور به 9 منطقه برای اقدامات فوریتی تقسیم شده است.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
علی راستگو گفت: در دو سال اخیر تعداد هزار و 200 طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد در سطح بخش با بهره کم در بخش مرکزی زابل بوجود آمده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: اگر واکسن های رازی، میلاد نور و بنیاد برکت تولید خود را آغاز کنند نیاز کشور مرتفع خواهد شد و دیگر نیازی به واردات واکسن کرونا نخواهیم داشت.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۳    
کتابخانه عمومی شهدای برکت دشت عباس با همکاری بنیاد برکت و از نوع تیپ 2 روستایی با زیربنای 220 متر مربع احداث شده است
اقتصاد آنلاین / کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۵۷ سایت دیگر  
شفاف ترین آمارهای کرونا در ایران، وضعیت مبتلایان و فوتیهای ناشی از کرونای انگلیسی در کشور، کاهش رعایت پروتکلها و شیب تند بیماری در خوزستان، احتمال خیز چهارم کرونا و پیش بینی 2 سناریو برای بیمارستانها، شروط اجازه سفر در نوروز،بی عدالتی در مصرف واکسن کرونا در دنیا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بنیاد برکت با توجه به توصیه ها و دغدغه های مقام معظم رهبری و سیاست های ابلاغی از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اهم فعالیت های خود را بر اشتغال زایی و توانمندسازی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته متمرکز کرده است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۱    
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ع): برخی کشورهای دنیا برای خرید واکسن سراغ ایران آمده اند. دریافت کنندگان واکسن ایرانی کرونا، قرنطینه نیستند. هیچ یک از دریافت کنندگان واکسن ایرانی کرونا، هیچ عوارضی نداشتند. اواخر فروردین، وارد فاز سوم تست واکسن می شویم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به همت بنیاد برکت یک میلیارد و 70 میلیون تومان اعتبار برای پیشرفت و آبادانی به جزیره هرمز اختصاص یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۰    
گرگان- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان از احداث 56 مدرسه در استان توسط بنیاد برکت خبرداد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد اسماعیل مطلق، مشاور معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امشب در نشست ستاد کرونای دانشکده علوم پزشکی آبادان، در خصوص آخرین وضعیت تولید واکسن ایرانی کرونا، اظهار کرد: واکسنی که در ایران به دست بنیاد برکت در حال تولید است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در گلستان گفت که این نهاد در سه سال اخیر 100 میلیارد ریال وام برای اجرای 11 طرح با بهره چهار درصدی و 100 میلیارد ریال تسهیلات با بهره هشت درصدی برای 18 طرح اشتغال زا در این استان پرداخت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها کارخانه کنسروسازی در کاشان که تنها سه روز پس از افتتاح به دلیل نبود سرمایه در گردش تعطیل شد با حمایت بنیاد برکت مجدد فعالیت خود را از سر آغاز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۰    
با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش، ساخت چهار طرح آموزشی با مشارکت بنیاد برکت و علوی و خیران مدرسه ساز در بخش بادرود شهرستان نطنز آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از سرمایه گذاری بنیاد برکت در این شهرستان خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۳:۳۲   + ۶۹ سایت دیگر  
ایسنا: رییس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا آخرین جزئیات تولید واکسن های ایرانی کرونا را تشریح کرد. دکتر مصطفی قانعی درباره آخرین خبرها از ساخت و کارآزمایی بالینی واکسن های ایرانی کرونا ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر گروه مطالعات بالینی واکسن ایرانی کرونا با اشاره به تلفیق فاز دو و سه مطالعات بالینی واکسن کووایران برکت گفت: انتظار داریم آخر اردیبهشت نتایج نهایی مطالعات را اعلام کنیم و بعد در آن زمان مجوزهایی درخواست کنیم که استفاده عموم محقق شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مسوول طرح تولید واکسن در ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با بیان اینکه، مرحله سوم تولید واکسن از اواخر بهار 1400 راه اندازی می شود، تصریح کرد: ظرفیت تولید واکسن "کوو ایران برکت" بیش از 10 میلیون دوز در ماه خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
نشست خبری فاز یک مطالعات بالینی اولین واکسن کرونای ایران با عنوان کووایران بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از پرداخت خسارت 20 میلیون تومانی به خانوارهای روستایی آسیب دیده در زلزله سی سخت خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از پرداخت خسارت به خانوار های روستایی آسیب دیده در زلزله سی سخت خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مدنی، مدیرعامل بنیاد برکت گفت: خانوارهای مناطق زلزله زده در شهرستان های دنا و سی سخت، می توانند تا سقف 20 میلیون تومان از خسارت بیمه زلزله استفاده کنند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش سپید، سید حیدر محمدی در گفت وگو با فارس درباره آخرین وضعیت تایید واکسن های داخلی در وزارت بهداشت توضیح داد: 14 شرکت داخلی درخواست خود را برای تولید واکسن و دریافت مجوزها به وزارت بهداشت ارسال کرده اند که در مراحل مختلف گذراندن آزمایشات هستند ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
ایلنا: سی ام بهمن امسال در خبری اعلام شد: طی ماه های گذشته 110 زن کولبر در روستاهای 7 شهرستان سروآباد، بانه و کامیاران در استان کردستان و پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود و روانسر استان کرمانشاه شناسایی شده اند و تحت پوشش فعالیت های اشتغال زایی بنیاد برکت قرار گرفته اند. ...
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت حدود دو هفته از واکسیناسیون کادر درمان در کشورمان، حواشی پیرامون بی رغبی کادر درمان به ایمن شدن به گوش می رسد، مینو محرز ضمن رد این مطلب گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر از واکسن ایرانی ساخته شده توسط بنیاد برکت دریافت نکرده ایم البته اگر کسی تاکنون به این نوع بیماری ها دچار نشده باشد مطمنا با ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
چند طرح عمرانی و اموزشی با حضور گروه جهادی آل یاسین کشور و مسئولان بنیاد برکت در شمال سیستان و بلوچستان افتتاح وساخت یک طرح آموزشی و فرهنگی نیز آغاز شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جامعه فارس: آیین افتتاحیه مجتمع بزرگ ورزشی و درمانی ویژه معلولین بهشت امام رضا، یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی، در مراسمی با حضور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، معاون اجتماعی ستاد، مدیران عامل بنیاد برکت و موسسه بهشت امام رضا در منطقه شهر زیبای تهران برگزار شد. ...
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۹    
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نظر دارد جهت تکمیل شبکه تسهیل گری طرح های اشتغال زایی اجتماع محور در مناطق هدف، از تعداد محدودی افراد علاقمند به تسهیل گری، بومی و ساکن شهرستان های هدف دارای دانش اولیه تسهیل گری و روحیه جهادی، ثبت نام به عمل آورد.
بقاع نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۲۱    
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) که توانمندی و ایجاد فرصت های شغلی در مناطق محروم و کم برخوردار کشور را در دستور کار خود قرار داده است، امسال ورودی جدی به حوزه اشتغال زایی کولبران سه استان مرزی کردستان ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
110 زن کولبر در روستاهای 7 شهرستان سروآباد، بانه و کامیاران در استان کردستان و پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود و روانسر استان کرمانشاه شناسایی شده اند و تحت پوشش فعالیت های اشتغال زایی بنیاد برکت قرار گرفته اند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان - طبق اعلام بنیاد برکت، امیرحسین مدنی گفت: این بنیاد همچنین درصدد شناسایی زنان کولبر نیز برآمده و تا به امروز تعدادی طرح اشتغال زایی خرد و خانگی را برای این زنان راه اندازی کرده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: این بنیاد درصدد شناسایی زنان کولبر برآمده و تا به امروز تعدادی طرح اشتغال زایی خرد و خانگی را برای این زنان راه اندازی کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: طی ماه های گذشته 110 زن کولبر در روستاهای 7 شهرستان کردستان و کرمانشاه شناسایی شده اند و تحت پوشش فعالیت های اشتغال زایی بنیاد برکت قرار گرفته اند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۱    
ساری- استاندار مازندران گفت: خیران و بنیاد برکت بیش از 42 هزار میلیارد ریال در امر رفاه و اشتغال استان سرمایه گذاری کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عصمتی پور به همکاری بنیاد برکت برای تأمین دام سبک و ایجاد شغل برای عشایر خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: تسهیلاتی به مبلغ 10 میلیارد تومان برای خرید و نگهداری دام در اختیار عشایر قرار داده شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۶    
فراهی بنیاد برکت را فرصتی برای شهرستان در بحث اشتغال آفرینی دانست و گفت: بنیاد برکت تاکنون به 490 طرح در درگز که منجر به اشغال آفرینی 940 نفر شده مجموعا 18 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۵۱    
رکنا:سخنگوی وزارت بهداشت درباره زمان تولید واکسن ایرانی کرونا گفت: در خوشبینانه ترین حالت واکسن بنیاد برکت در اواخر بهار سال آینده آماده خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت درباره زمان تولید واکسن ایرانی کرونا گفت: در خوشبینانه ترین حالت واکسن بنیاد برکت در اواخر بهار سال آینده آماده خواهد شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: طرح محرومیت زدایی و توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم اردبیل اجرا می شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، اکبر بهنامجو صبح امروز در بازدید از اجرای طرح بنیاد برکت در مناطق محروم اردبیل اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
5 پروژه ورزشی در نهبندان از طریق اعتبارات شهرستانی و کمک بنیاد برکت به عنوان معین اقتصادی شهرستان با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال آماده افتتاح است.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۷:۴۵    
عضو ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: اطمینان داریم که واکسن ساخته شده در بنیاد برکت روی ویروس جهش یافته انگلیسی اثر دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۳    
بنیاد برکت در استان اردبیل با حمایت از 700 طرح اشتغالزایی برای بیش از 2 هزار نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، علیرضا شهبازی، نماینده ی مردم نهاوند در مجلس با مدنی مدیرعامل بنیاد برکت و سلیمانی مدیر عامل بنیاد احسان بنیاد برکت دیدار کرد و در خصوص مشکلات شهرستان گفت و گو کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: ستاد اجرایی فرمان امام با تأمین ماشین آلات و دستگاه ها در راستای تولید انبوه واکسن کاملا ایرانی کرونا برنامه ریزی کرده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۳    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و ورابط عمومی؛ همزمان با ولادت امام محمد باقر علیه السلام و ایام الله دهه مبارک فجر دبستان 6 کلاسه روستای زویار افتتاح شد. ...
عملیات اجرایی ساخت مدرسه شش کلاسه حجتیه شهرستان مهریز با زیر بنای 450 مترمربع و با اعتبار 18 میلیارد ریال توسط بنیاد برکت آغاز شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۳    
به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور استاندار یزد دو عملیات عمرانی در شهرستان مهریز کلید خورد . به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، عملیات اجرایی دبستان 6 کلاسه حجتیه روستای خورمیز مهریزبا حضور طالبی استاندار یزد آغاز شد . ...
چهل و دومین پروژه بنیاد برکت در استان گیلان همزمان با دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان صومعه سرا با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال به بهره داری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا – همزمان با اعیاد ماه مبارک رجب، نوزدهمین مدرسه بنیاد برکت در قزوین روز شنبه با حضور رییس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین و جمعی از مسوولان در روستای زویار در ناحیه یک قزوین به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کنگاور گفت: بنیاد برکت زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، 10 میلیارد تومان وام قرض الحسنه برای اشتغال پایدار در روستا های کم برخوردار این شهرستان اختصاص داد.