جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۰۵May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد برکت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۱    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: واکسن کرونا داخلی بنیاد برکت شهریور امسال به تولید انبوه می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان مرکزی گفت: این بنیاد با اعطای 250 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا در سال گذشته 750 فرصت شغلی در استان ایجاد کرده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۰    
جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان فیروزکوه به ریاست فرماندار و با حضور معاون بنیاد برکت کشور برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از پرداخت تسهیلات کم بهره به طرح های دارای توجیه اقتصادی در روستاهای هدف صنایع دستی استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی حضرت امام (ره) گفت: از زمان استقرار بنیاد برکت در جزیره هرمز تاکنون بیش از 2.9 میلیارد تومان اجاره لندینگ کرافت توسط این بنیاد برای مردم پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در آذربایجان شرقی گفت: با تزریق 70 میلیارد تومان برای بیش از پنج هزار نفر به صورت مستقیم در قالب طرح های اجتماع محور بنیاد برکت ستاد اجرایی امام(ره) در این استان اشتغالزایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اراک گفت: پرداخت تسهیلات سحاب با مشارکت بنیاد برکت به 130 نفر از روستاییان شهرستان اراک در سال جاری هدفگذاری شد.
فرمانداری اردستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی کارگر از 14 زن کارگر سرپرست خانوار در اردستان تجلیل شد. فرماندار اردستان در این مراسم گفت: در یک سال گذشته حداقل هزار نفراشتغال جدید به سازمان تامین اجتماعی معرفی شده اند و این جدای از آمار پرداخت تسهیلات اشتغال دستگاه ها و بنیاد برکت با پیگیری نماینده مردم در مجلس است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت درباره جزئیات برگزاری پویش برکت همدلی بعد از شب های قدر توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه پرورش ماهیان سرد آبی روستای تطف با کمک تسهیلات اجتماع محور بنیاد برکت توانسته با 6 واحد فعال برای پنج نفر از افراد خانواده به صورت مستقیم و سه نفر از جوانان روستایی به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار اردستان گفت: تاکنون 400 نفر از تسهیلات اشتغال بنیاد برکت استفاده کرده اند و امسال پیش بینی شده تا پایان سال بیش از 500 مورد اشتغال جدید در شهرستان اردستان انجام شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۵:۲۵    
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام درباره جزئیات ایجاد بیش از 6 هزار شغل در حوزه پوشاک در سراسر کشور توضیحاتی داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۰    
بنیاد برکت با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران پس از کسب اطلاعات از شرایط کنونی و فعالان حوزه پوشاک، بزرگترین رویداد نوآوری-کارآفرینی صنعت پوشاک (چرخ برکت) ، برگزار کرد تا از این طریق از طرح های نوآورانه و کسب وکارهایی که توان کارآفرینی دارند، حمایت به عمل آورد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۹    
تبریز- ربانی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) آذربایجان شرقی گفت: کارخانه تولید کفش ایمنی و کوه نوردی و نظامی با مشارکت بنیاد برکت در تبریز افتتاح شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران، نشست هماهنگی و برنامه ریزی اشتغال زایی و استفاده از تسهیلات کارآفرینی بنیاد برکت در شهرستان دماوند برگزار شد. این نشست با حضور مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند و نمایندگان شهرستانی و استانی بنیاد برکت در طرح اشتغال زایی برگزار گردید. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۹    
مسئول طرح اشتغالزایی بنیاد برکت گفت: امسال اجرای 170 طرح اشتغالزایی از سوی بنیاد تسهیلات می گیرد که هر طرح با سقف 600 میلیون ریال پیش بینی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از 6 هزار و 600 طرح تولید پوشاک بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام و اختتامیه رویداد ملی چرخ برکت برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۴    
شفقنا- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به روند تولید واکسن داخلی کرونا، اظهار کرد: بر اساس بازدیدی که اعضای کمیسیون بهداشت و درمان از روند تولید واکسن کرونا داشتند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح حمایتی سرمایه گذاری اشتغال بنیاد برکت به منظور توانمندسازی و اشتغال پایدار افراد با درآمد کم زنان سرپرست خانوار و جوانان جویای کار در شهرستان پردیس به اجرا در خواهد آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل بنیاد برکت گفت: امسال نیز با توجه به شعار سال برای کسب و کار هایی که بر اثر کرونا آسیب دیدند و یا حتی تعطیل و یا نیمه تعطیل شدند بیش از 80 هزار طرح خرد اجتماع محور، اجرا می کنیم.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۰    
رئیس پروژه کارآزمایی بالینی واکسن برکت گفت : هیچیک از کسانی که سه ماه قبل واکسن کرونا را زده اند، مبتلا به کرونا نشده اند. تهران – اقتصاد برتر – 9 اردیبهشت 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرماندار نهبندان گفت: بنیاد برکت به عنوان معین اقتصادی این شهرستان 13 میلیارد تومان در زمینه توسعه زیرساخت ها و اقدامات عمرانی مشارکت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
6 هزار و 600 طرح تولید پوشاک بنیاد برکت در سراسر کشور امروز به طور رسمی به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: امسال مدارس تعدادی از روستاها نظیر قره سو، ویرمونی، شیری حیاطی و عنبران با مشارکت بنیاد برکت نوسازی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۱۶    
با مشارکت بنیاد برکت یک باب مدرسه عشایری در منطقه سخت گذر کنگرستان سردشت دزفول در حال ساخت است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۴    
مدیرکل امور زندان ها و امور تربیتی ایلام گفت: اشتغال زندانیان در استان سال 98 بر اساس آمار کمتر از 10 درصد بود که با کمک بنیاد برکت و برخی دستگاه ها سال گذشته به 39 درصد افزایش یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
خبر آنلاین : دکتر حامد حسینی، رئیس پروژه کارآزمایی بالینی واکسن برکت در گفتگوی تصویری آنلاین جنبه های متفاوتی از ساخت واکسن کرونای ایرانی را بیان کرد. واکسنی که در بنیاد برکت در حال ساخت است و به زودی وارد مرحله سوم آزمایش می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
با مساعدت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام و با آغاز به کار مجدد یک واحد تولید شمش روی، برای 450 نفر اشتغال آفرینی شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۱    
بندرعباس- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) هرمزگان گفت: بنیاد برکت برای تقویت فضای آموزشی نسبت به تامین اعتبار برای ساخت و تکمیل سه پروژه در شهرستان بشاگرد با اعتبار 90 میلیارد ریال اقدام کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به همت خیرین، فرهنگیان، کمیته امداد، بنیاد برکت و اداره کل آموزش و پرورش مازندران 114 تبلت به دانش آموزان کمتر برخوردار گلوگاه اهدا شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۹    
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در رنگبندی جدید کرونایی چهار شهرستان ایلام از وضعیت قرمز به نارنجی و یک شهرستان نیز از نارنجی به وضعیت زرد تغییر کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
ایلام- استاندار ایلام با اشاره به اینکه طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت مبتنی بر نیازهای استان ایلام باشد، گفت: توسعه زیرساخت های عمرانی و ایجاد اشتغال در استان ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار تربت حیدریه گفت: بنیاد برکت امسال 120 طرح اشتغالزایی برای اجرا در این شهرستان خراسان رضوی تعریف کرده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۴    
در این بازدید که با حضور مدیر و معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان ازنا صورت پذیرفت ، روند اجرای این پروژه از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سال گذشته به همت بنیاد برکت بیش از 350 طرح اشتغالزایی در حوزه های صنعتی، کشاورزی و خدماتی در بیجار راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در گلستان گفت که امسال 335 طرح با ایجاد هزار و 19 فرصت شغلی در بخش های کشاورزی، صنایع دستی و فنی و خدماتی در استان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر توسعه و تحقیق بنیاد برکت گفت: 6 هزار و 391 طرح اشتغالزایی تاکنون در استان ایلام اجرایی شده و 2 هزار طرح دیگر نیز برای سال 1400 در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد برکت با سرمایه گذاری و فراهم کردن فرصت های اقتصادی در بخش کسب وکارهای خرد و خانگی باید باعث اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم برای متقاضیان شده و استمرار و پایداری را دنبال کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با سرمایه گذاری و اعطای تسهیلات اشتغالزایی، جدای از ایجاد اشتغال برای 900 نفر از جوانان یک روستا در بیجار، زمینه بازگشت مهاجرین این شهرستان از استان های دیگر فراهم کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۱    
اقتصاد ایران: گرگان- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان از سرمایه گذاری 192 میلیاردی برای ایجاد اشتغال در این استان خبر داد و گفت: پنج هزار و 619 شغل در سال گذشته ایجاد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا-فرماندار اشنویه گفت: عملیات احداث مدرسه دولتی شهید هاشمی نژاد و مدرسه 6کلاسه بنیاد برکت "سیدآباد" از پیشرفت بیش از 50 درصدی برخوردار است و امیدواریم به زودی شاهد بهره برداری از آنها باشیم.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار فیروزکوه گفت: بنیاد برکت در سال جاری تسهیلات اشتغالزایی در بخش های مختلف به 170نفر در این شهرستان پرداخت می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۴۳ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام باعث ایجاد 180 هزار شغل در حوزه پرورش دام سبک و سنگین و تولید 30 هزار تن گوشت قرمز و 233 هزار تن شیر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از درمان رایگان 7 هزار زوج نابارور ساکن در مناطق روستایی کشور خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
جهانگیری از پرداخت 596 فقره تسهیلات اشتغال زایی از سوی بنیاد برکت در شهرستان اندیمشک خبر داد و گفت: بنیاد برکت تاکنون همکاری بسیار خوبی در بحث پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در این شهرستان داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۷    
با همت بنیاد برکت و در راستای فقرزدایی 60 طرح اشتغالزایی اجتماع محور در روستای کَهنَک لَدی شهرستان دلگان به بهره برداری رسید.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت، اجرای طرح های اشتغال زایی در روستاها را از برنامه های اولویت دار فرمانداری، در راستای تحقق شعار سال 1400 دانست. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکت از ایجاد بیش از 25 هزار شغل در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار دلگان از افتتاح 60 طرح اشتغالزایی روستایی بنیاد برکت با همکاری صندوق کارآفرینی امید در روستای کهنک لدی این شهرستان خبر داد.