چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۵۷Oct 2020 28

جدیدترین‌های «بنیاد برکت»

نسیم خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به گفته رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کشور، مهم ترین هدف ستاد اجرایی فرمان امام در سال جدید ایجاد 300 هزار شغل در کشور است که 200 هزار شغل توسط بنیاد برکت و مابقی توسط شرکت های دانش بنیان ایجاد می شود .
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۹    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدی، مجری طرح های بنیاد برکت در استان با احمد حسین زادگان، استاندار مازندران دیدار کرد . سیدی، مجری طرح های بنیاد برکت در استان مازندران در خصوص این دیدار با اشاره به اینکه براساس گزارش بنیاد برکت کشور ...
مدرسه شهید میر نیا ی روستای طوسکلای شهرستان نکا با شش کلاس درس و با مشارکت بنیاد برکت به بهره برداری رسید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خواستار رایگان شدن کتب درسی برای 41 هزار 797 دانش آموز دختر و پسر مرزنشین در چهار شهرستان استان شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی،محمدعلی واقعی صبح امروز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۱    
60 درصد طرح های عمرانی، زیربنایی، فرهنگی و محرومیت زدایی در دست اجرای بنیاد برکت در خراسان جنوبی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۵    
نکا- نماینده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام راحل گفت: طی سال جاری برای حمایت از دانش آموزان نیازمند یک میلیون بسته لوازم التحریر توزیع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نکا - نماینده ولی فقیه در مازندران با تقدیر از تلاش های نهادهای زیرمجموعه دفتر مقام معظم رهبری گفت: توجه به مناطق محروم از اولویت های بنیاد برکت است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مردانیان گفت: چهل و نهمین مدرسه در مازندران به همت بنیاد برکت، آموزش و پرورش، اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس و خیران ساخته و تحویل آموزش و پرورش شهرستان نکا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: توزیع یک میلیون لوازم التحریر در بین دانش آموزان مناطق محروم از برنامه های مهم بنیاد برکت کشور در سال جاری است که در مازندران امروز 13 هزار بسته لوازم التحریر توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان جنوبی گفت: 60 درصد طرح های عمرانی، زیربنایی، فرهنگی و محرومیت زدایی در دست اجرای بنیاد برکت در خراسان جنوبی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۷    
در سالروز آغاز امامت حضرت بقیه الله (عج)، همزمان سه باب مدرسه با مشارکت بنیاد برکت در شهرستان های نکا، میاندورود و بابلسر بهره برداری شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام گفت: ستاد اجرایی فرمان امام در سال جهش تولید احیای 110 واحد صنعتی راکد و غیرفعال را بر عهده بنیاد برکت واگذار نموده که بنیاد برای این منظور 2 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۶:۲۵    
مدرسه 10 کلاسه حضرت فاطمه (س) روستای پرلوک که به همت بنیاد برکت ساخته شده است به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۰    
جهانگیری با اشاره به اینکه بنیاد برکت در بحث بیمه روستائیان اقدامات خوبی را انجام داده است گفت: دهیاری ها موظف و مکلف هستند پیگیری های لازم را جهت بیمه کردن خانه های روستایی انجام دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سیدامیرحسین مدنی در سفری یک روزه علاوه بر دیدار با ائمه جمعه استان قزوین، مجمع نمایندگان و همچنین استاندار قزوین از نزدیک با ظرفیت های سرمایه گذاری و محرومیت زدایی استان قزوین آشنا شد.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۴    
با حضورمدنی معاون بنیاد برکت ، قبادی معاون اقتصادی استاندار ، نصیری فرماندار البرز ، زکی زاده و علیخانی طرح تولید انواع مخازن پلی اتیلن در شرکت آبگون پلیمر توان البرز در روستای حصارخروان بخش محمدیه شهرستان البرز به بهره برداری رسید .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۲۵    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: با وجود بسترهای علمی و تحقیقاتی ایجاد شده با مشارکت بنیاد برکت می توانیم شهرک تولید محتوای فنآوری را در استان قزوین ایجاد کنیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۷    
قزوین- در شرایطی که فشارهای مختلف سیاسی و اقتصادی فضای کسب و کار را در داخل کشور دچار اختلال کرده است، احیاء واحدهای تولیدی راکد گامی ارزشمند و اثرگذار در جهت حمایت از اقتصاد و جریان تولید است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۳    
عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیرعامل بنیاد برکت گفت: خدمات اقتصادی، عمرانی و زیرساختی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و بنیاد برکت موجب تقویت روح امید در جامعه می شود و در این ایام سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه قدر و ارزش آن را بیشتر می دانیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۴    
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: تاکنون 47 هزار طرح مختلف عمرانی و زیربنایی در مناطق مختلف شهری و روستایی توسط بنیاد برکت اجرا شده و در روستاها نیز 60 هزار شغل ایجاد کرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ساقی با بیان اینکه تغییر منابع درآمدی در روستای عارف آباد با استفاده از شیوه های نوین و کشت گلخانه ای باید در دستور کار باشد و برای آن برنامه ریزی شود، گفت: عارف آباد یکی از روستاهای هدف اشتغال بنیاد برکت است و تسهیلات اشتغال به متقاضیان اعطاء خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: بنیاد برکت و ستاد اجرایی حضرت امام(ره) ظرفیت های بسیار خوبی در اجرای طرح های عمرانی، زیربنایی و اقتصادی دارد که انتظار داریم در استان قزوین مشارکت بیشتری در اجرای طرح ها داشته باشد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۱    
فاطمه محمدبیگی، نماینده مردم قزوین درمجلس گفت: امیدواریم امروز بتوانیم هشت طرح مهم را با بازدید میدانی مدیرعامل بنیاد برکت به نتیجه برسانیم؛ که عمدتا این طرح ها در زمینه محرومیت زدایی،و تسهیل گری مشاغل روستایی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۱    
سید امیر حسین مدنی، مدیرعامل بنیاد برکت گفت: امسال در هر طرح اشتغال خانگی روستایی به طور میانگین سه شغل مستقیم و غیرمستقیم و مجموعاً 188 هزار شغل ایجاد می شود.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۹    
نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس گفت: تجلی استقرار عدالت اجتماعی، توجه به محرومین است و امیدواریم بنیاد برکت برای اشتغال زایی محرومین به کمک کمیته امداد و بهزیستی بیاید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیر عامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: این ستاد، اجرای 47 هزار طرح محرومیت زدایی را در سراسر کشور دنبال می کند که از این تعداد نزدیک به 25 هزار پروژه به اتمام رسیده و تحویل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - مدیرعامل بنیاد برکت از عملیاتی شدن 28 هزار طرح اشتغالزایی در کشور در شش ماه نخست امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۵    
قزوین - استاندار قزوین گفت: کمبود آب به یک بحران اساسی در استان قزوین تبدیل شده و انتظار داریم بنیاد برکت در این حوزه به استان کمک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین گفت: مطالبه جدی ما از بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام مشارکت ویژه در حوزه تسهیل گری مشاغل روستایی، ساخت و تجهیز مدارس، مساجد و بهبود زیرساخت های روستایی و محرومیت زدایی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۲    
ایسنا/قزوین مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) با اعلام اینکه از 6 کانال، در حال پیگیری تولید واکسن کرونا هستیم، گفت: واکسنی که وزیر بهداشت خبر از تست حیوانی آن دادند در ستاد اجرایی فرمان امام تولید و تست حیوانی این واکسن انجام شده است و نتیجه مطلوب دریافت کردیم ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه تازه ترین ها مدنی صبح شنبه در دیدار با آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین اظهار کرد: مجموعه های زیادی در کشور در حال تلاش برای ساخت واکسن کرونا هستند اما واکسن تولیدی بنیاد برکت روند پیشرفت بهتری دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – یک واحد تولید مخازن پلی اتیلن روز شنبه با حضور سیدامیرحسین مدنی، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین و جمعی از مسوولان در البرز به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه گفت: بنیاد برکت در هشت محله محروم و حاشیه نشین کرمانشاه با همکاری دفاتر تسهیل گری اقدام به اشتغالزایی می کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
با هدف حمایت مادی و معنوی از دانش آموزان نیازمند، نشست مشترک شورای بانوان خیر فرهنگی و بسیج جامعه زنان استان کردستان برگزار شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در این نشست که با حضور حجه الاسلام والمسلمین سادات بازرس بنیاد برکت و مسئول بسیج جامعه زنان سپاه بیت ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۲    
بنیاد احسان یکی از نمونه سازمان های موفق در امر کمک رسانی و یاری رسانی از محرومان با لحاظ سه شاخص زمان، وسعت کار وفقرزدایی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: مرحله دوم رینگ دور جزیره هرمز به طول 10 کیلومتر و با اعتبار بیش از 300 میلیارد ریال با قول تخصیص سهم اعتبار ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد برکت به زودی آغاز می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۴    
آموزشگاه حضرت فاطمه (س) روستای پرلوک از توابع شهرستان بهار با حضور مسوولین افتتاح شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، دبیرستان 10 کلاسه حضرت فاطمه (س) روستای پرلوک از توابع شهرستان بهار به بهره برداری رسید. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳    
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: 500 هزار بسته معیشتی طی ماه های گذشته بین جامعه هدف بهزیستی استان با همکاری بنیاد مستضعفان، بنیاد برکت و ... توزیع شده است
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
این واکسن مبتنی بر ویروس مهندسی سرخک در یکی از شرکت های وابسته به بنیاد برکت ساخته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با بیان اینکه به دنبال جذب حمایت بنیاد برکت از 200 واحد فناور کرمانشاه هستیم، اظهار داشت: اکنون 61 واحد فناور در سطح استان از سوی بنیاد برکت حمایت مالی می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان برای پیگیری تعهدات بنیاد برکت در راستای تکمیل رینگ دور جزیره هرمز و جلب مشارکت این نهاد برای توسعه راه های مواصلاتی شهرستان بشاگرد و همچنین سرمایه گذاری در بخش پرورش آبزیان، با محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) دیدار و گفت وگو کرد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
نخستین نمونه واکسن نسل جدید کرونا مبتنی بر ویروس مهندسی سرخک ساخته شد. این دستاورد با تلاش متخصصان شرکت دانش بنیان هوم ایمن زیست فناور و با همکاری شرکت بیوسان فارمد که وابسته به بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است، حاصل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام 11 هزار شغل برای کولبران 484 روستای مرزی ایجاد می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
بهره برداری از 1361 طرح اشتغالزایی، تحویل 10 مدرسه سیار و اهدای 10 هزار بسته نوشت افزار در سفر مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام به استان کرمانشاه انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۷    
قرار است با همت بنیاد برکت تا پایان امسال 3 هزار و 500 طرح اشتغالزا در روستا های مرزی استان های کرمانشاه، کردستان و آذربایجان غربی اجرا شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از معرفی سه کارگاه صنایع دستی استان برای دریافت تسهیلات به بنیاد برکت استان خبر داد و گفت: تسهیلات کم بهره بنیاد برکت می تواند به رونق اشتغال در استان کمک کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - عضو هیات مدیره بنیاد برکت با اشاره به فعالیت کولبری در سه استان کرمانشاه، کردستان و آذربایجان غربی گفت: برای حل این مساله و ایجاد درآمد پایدار برای مرزنشینان در این سه استان، بنیاد برکت 11 هزار شغل را در این مناطق با اعتبار 50 میلیارد تومان ایجاد می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- پارمان، دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان بوشهر از هزینه کرد 123 میلیارد تومانی بنیاد برکت در اجرای برنامه های محرومیت زدایی در استان بوشهر خبر داد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه و به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ جلسه همفکری و هم اندیشی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه با مسئولین بنیاد برکت و همچنین مدیران اقتصادی استان در استانداری به منظور کمک به اشتغال مرزنشینان و خصوصا کولبران برگزار شد تا بهترین شیوه و ساز و کار ...