شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۱۱Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد برکت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت در بازدید میدانی از طرح های آبرسانی خوزستان از اجرای 400 کیلومتر لوله کشی برای آب رسانی به 702 روستای خوزستان خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد برکت 590میلیون تومان برای اشتغالزایی در بروجرد سرمایه گذاری کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا - سرپرست فرمانداری پلدشت گفت: بنیاد برکت در 2 سال گذشته بالغ بر 190 میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال پایدار روستاییان این شهرستان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- تعداد 21هزار بسته معیشتی در قالب ششمین دوره رزمایش همدلی و احسان بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مازندران امروز پنجشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان میان خانواده های نیازمند توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سه مدرسه در مناطق کم برخوردار بخش بوشکان شهرستان دشتستان که باحمایت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام ساخته شده با حضور امام جمعه بوشهر افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مجری بنیاد برکت در منطقه اورامانات گفت: این بنیاد در چهار شهرستان منطقه اورامانات (پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی) بیش از 727 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی طی 2 سال گذشته برای اجرایی شدن یک هزار و 874 طرح اشتغالزایی پرداخت کرده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، کلنگ احداث بیمارستان 32 تختخوابی خوسف سال 92 بر زمین زده شده، این پروژه درمانی که جزو پروژه های مهر ماندگار به حساب می آید اولین و مهمترین خواسته مردم شهرستان خوسف است. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۷    
پیرو حکم محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، سید امیرحسین مدنی بعنوان معاون مناطق محروم ریاست جمهوری انتخاب شد. نامبرده قبل از این بعنوان مدیرعامل بنیاد برکت ذیل حوزه سازمانی آقای مخبر، فعالیت داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان مشارکتی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام موفق به تولید فن آوری توان بخشی هوشمند برای افرادی شد که از لرزش دست رنج می برند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
با همکاری و مشارکت ارگان های استان مرکزی 5 هزار و 200 بسته شامل ملزومات مورد نیاز دانش آموزان در آستانه ماه مهر برای دانش آموزان بی بضاعت آماده شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۸    
بخشدار مرکزی قرچک از پرداخت 86 فقره تسهیلات اشتغالزای روستایی با اعتبار بالغ بر4 میلیارد تومان در قالب طرح سحاب با ایجاد 156 فرصت اشتغالزایی مستقیم در 6 ماهه اول سالجاری به همت بنیاد برکت و مشارکت دهیاریها و شوراهای اسلامی در سطح روستاهای تابعه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان سمنان گفت: بنیاد برکت در حوزه اشتغالزایی از ابتدای سال 1397 تاکنون، یکهزار و 629 شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون 75 مرکز بهداشتی و درمانی را در مناطق محروم کشور احداث کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۴    
بجنورد- ایرنا- نماینده بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالی گفت: امسال، 450 طرح کوچک اشتغالزا با صرف 170 میلیارد ریال اعتبار در این استان اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - دبیر کمیته تحقیق و توسعه و مدیر نظارت بر پروژه های اشتغال بنیاد برکت گفت: بنیاد برکت 17 هزار طرح اشتغالزایی با اشتغال بیش از 50 هزار نفر به صورت مسقیم و غیرمستقیم در سطح استان سیستان و بلوچستان از سال 1398 تاکنون اجرا کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۸    
گرمسار- مطهری، نماینده گرمسار و آرادان در مجلس از دیدار با نیازی معاون بنیاد برکت خبر داد و گفت: این نهاد قرار است در گرمسار برخی پروژه ها به خصوص مدرسه سازی را اجرا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون توسعه اشتغال اجتماع محور بنیاد برکت گفت:مجموع مشاغل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان گلستان تا پایان امسال به 17 هزار شغل می رسد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۳    
همزمان با فرا رسیدن ماه بازگشایی مدارس، بسیجیان گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج امام صادق علیه السلام شاپور آباد برخوار دبستان بنیاد برکت شهر را رنگ آمیزی و تزئین نمودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مجموع مشاغل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان گلستان تا پایان امسال به 17 هزار شغل می رسد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مجموع مشاغل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان گلستان تا پایان امسال به 17 هزار شغل می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۲۰    
کلنگ احداث 8 واحد آموزشی توسط بنیاد برکت در روستای قلنج کندی شهرستان اصلاندوز یا حضور مسؤولان به زمین زده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۵    
تعداد 180 وام 50 میلیون تومانی از سوی بنیاد برکت به شهرستان مه ولات اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان مرکزی گفت: ایجاد یک هزار و 300 فرصت شغلی در سال جاری از سوی این نهاد با عنوان طرح سحاب در شهرستان های خمین، محلات، ساوه، زرندیه و اراک هدف گذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
منوچهردانشمند مدیرکل ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان هرمزگان عنوان نمود درهرمزگان تاکنون ازسوی بنیادبرکت وابسته به ستاد تعداد90مدرسه باهمکاری اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان ساخت شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۹    
مدیر آموزش و پرورش فاروج گفت: ساخت مدرسه 6 کلاسه ابتدایی روستای خرق با اعتباری که از محل منابع بنیاد برکت پیش بینی شده، مجوز گرفت که مهرماه امسال هم به بهره برداری می رسد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت شهرستان رومشکان بیش از 40 هزار نفر است و بیمارستان ندارند و بر همین اساس مرکز درمان بستر 32 تختخوابی بهمن 96 کلنگ زنی شد. قرار بود این مرکز با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و بنیاد برکت احداث شود و با توجه به شرایط شهرستان از اولویت های مهم بخش درمان بود. در ماه های ابتدایی سال [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام زمینه ایجاد اشتغال برای 200 نفر را در آران و بیدگل کاشان فراهم کرده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه گناوه گفت: با روی کار آمدن دولت انقلابی دست یابی به اشتغال پایدار قابل تحقق است. به گزارش فکرشهر از مهر، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی صبح شنبه در دیدار رابط بنیاد برکت در شهرستان گناوه اظهار داشت: فعالیت های بنیاد برکت در حوزه های اشتغال زایی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۶    
اردبیل - ایرنا - مجری طرح های بنیاد برکت در استان اردبیل گفت: این بنیاد از ابتدای فعالیت های خود در 2 سال گذشته 425 طرح اقتصادی و اشتغال زا را در مناطق محروم روستایی خلخال اجرا کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس در دیدار با معاون بنیاد برکت کشور بر ضرورت احیای قنات های منطقه گرمسار برای حمایت از طرح های کشاورزی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی اجتماع محور بنیاد برکت استان هرمزگان گفت: تا پایان سال 3500 طرح اشتغالزایی توسط بنیاد برکت در هرمزگان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۱    
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بجنورد از راه اندازی چهار واحد تولیدی با مشارکت بنیاد برکت خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان در این آیین گفت: این مرکز با زیربنای یک هزار و 408 متر مربع و بیش از 15 هزار منبع به بهره برداری رسید و در دسترس عموم قرار گرفت. عاطفه زارعی افزود: این پروژه با مشارکت بنیاد برکت و اعتبارات ملی و استانی [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) طی حکمی محمد ترکمانه را به عنوان مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی منصوب کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۷    
حجت الاسلام حمیدی گفت: 250 قنات در خراسان رضوی شناسایی شدند که با مشارکت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، وزارت جهاد کشاورزی و تشکل های مردمی احیا و به چرخه تولید بازگردانده می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با حضور عسکری آزاد رئیس هیئت مدیره بنیاد برکت کشور ، امام جمعه نیکشهر و جمعی از مسئولین مدرسه 6 کلاسه روستای سوچنکان به بهره برداری رسید.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان یزد به منظور همکاری و هماهنگی در انعکاس فعالیت های بنیاد برکت در استان با مدیرکل صدا و سیمای استان یزد دیدار کرد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا راشکی گفت: توانمندسازی اقتصادی از طریق اجرای 40 هزار طرح اشتغال اجتماع محور با ظرفیت اشتغال 60 هزار نفر یکی از اقدامات بنیاد برکت در سیستان وبلوچستان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۵۳    
پروژه 6 کلاسه خیرساز روستای سوچنکان با حضور مسئولین و خیرین در شهرستان نیکشهر به بهره برداری رسید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش نیکشهر ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم طالقان، نظرآباد ، چهارباغ و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی از تحقق اشتغالزایی برای 840 نفر در شهرستان های غرب استان البرز تا پایان نیمه اول سال جاری خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا - رییس هیات مدیره بنیاد برکت کشور گفت: بنیاد برکت از سال 1398 تاکنون 955 طرح اشتغالزایی در 65 روستای نیکشهر اجرا شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و فرماندار شهرستان کنارک از طرحهای این بنیاد بازدید بعمل آوردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام 288 پروژه راه و پل سازی را در مناطق روستایی و عشایری کشور افتتاح و یا در دست اجرا دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۷:۲۰    
نماینده بنیاد برکت استان قزوین از پرداخت 100 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت در قالب اجرای طرح سحاب در شهرستان آوج خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان گفت: بنیاد برکت تاکنون در توسعه، نوسازی و تجهیز تعداد90 مدرسه در استان هرمزگان مشارکت کرده است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و ژرورش استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۳    
مدیر امور آب و فاضلاب نهبندان گفت: آبرسانی به روستای خسروی از توابع بخش سرداران نهبندان جزو پیشنهادات اداره امور آب و فاضلاب این شهرستان برای تأمین اعتبار از سوی بنیاد برکت بوده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۲    
با حضور استاندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدرسه برکت روستای گری شیخ با زیربنای 143مترمربع، با اعتبار دومیلیاردو صد میلیون تومان با مشارکت بنیاد برکت افتتاح و به بهره برداری رسید ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) 288 پروژه راه و پل سازی را در مناطق روستایی و عشایری افتتاح کرده یا در دست اجرا دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ناهیدی گفت: بنیاد برکت در مدت کوتاهی که در شهرستان حضور داشته توانسته 80 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه در اختیار 200 نفر روستایی در 6 روستا قرار دهد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
397 طرح کسب و کار خُرد و کوچک در خراسان جنوبی همزمان با ششمین روز هفته دولت به صورت ویدئوکنفرانس با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید افتتاح شد. مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی روز یکشنبه در این آیین گفت ...