دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۴۹May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد برکت»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ جلسه هماهنگی و هم اندیشی در راستای بررسی آخرین وضعیت روند جذب اعتبار بند الف تبصره 18 با حضور دکتر فریبا بریمانی سرپرست بهزیستی مازندران و تسهیلگران و مجریان بنیاد برکت در دفتر مدیر کل بهزیستی استان مازندران تشکیل گردید ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گیوه کی گفت: طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در 79 روستای بروجرد اجرا می شود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ، فریبا ولی پور در سخنانی گفت: طی توافقی که طی سال گذشته بین استاندار لرستان و معاون رئیس جمهور در امور بانوان انجام شد، مبلغ سه میلیارد و 75 میلیون تومان برای طرح توانمند سازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با حمایت از کارآفرینان استان اختصاص یافت. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۹    
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس از تخصیص مبلغ تسهیلات 260 میلیارد ریال از محل منابع بنیاد برکت به 7 واحد صنعتی در حوزه جهادکشاورزی در این دو شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۳    
اولین کارگاه چوغا بافی و نمایشگاه صنایع دستی با همکاری بنیاد برکت در شهرستان اردل افتتاح شد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مجری استانی بنیاد برکت در جنوب استان فارس از اجرای طرح های مختلف این بنیاد به منظور پرداخت تسهیلات در راستای اشتغال ایی به متقاضیان در سطح لارستان خبر داد و گفت:...
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با حمایت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) امکان ادامه تحصیل برای 60 هزار دانش آموز فراهم شده است. مدیرعامل بنیاد برکت از حمایت این بنیاد از دانش آموزان بازمانده از تحصیل خبر داد و گفت: تا به امروز 60 هزار دانش آموز که مجبور به ترک تحصیل شده بودند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۹    
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: بنیاد تا پایان سال گذشته 2 هزار طرح اشتغال زایی اجتماع محور را برای خانواده های کودکان بازمانده از تحصیل راه اندازی کرده است و یک هزار طرح دیگر را نیز در دست اجرا دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره گلستان گفت : با انجام 2 هزار و 500 میلیارد ریال سرمایه گذاری حمایتی اشتغالزایی این نهاد در استان 16 هزار و 539 شغل خرد و خانگی برای متقاضیان واجد شرایط در 380 روستای استان ایجاد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- سلمان زاده، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان گفت: 16 هزار و 539 شغل با حمایت بنیاد برکت در گلستان ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا - مدیر کمیته تحقیق و توسعه و نظارت بر پروژه های اشتغال زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: 44 درصد طرح های اشتغال اجرا شده توسط این بنیاد در قم مرتبط با حوزه بانوان است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عسگری گفت: بنیاد برکت در استان فارس از 9 هزار و 400 طرح حمایت کرده و امسال نیز سه هزار و 300 طرح اشتغال زا با اعطای تسهیلات کم بهره و قرض الحسنه به این حمایت ها افزوده خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدعبدالله ارجائی گفت: شهرداری مشهد مقدس با توافق بنیاد برکت و بانک عامل، 100میلیارد تومان در سال1401 به اشتغال زایی زنان سرپرست خانوار در حاشیه شهر مشهد مقدس اختصاص داده است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
11 هزار و 500 طرح اشتغال بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام ویژه زنان سرپرست خانوار به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
35 درصد از تسهیلات بنیاد برکت در شهرستان سامان به بخش کشاورزی اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قرچک- ایرنا- بخشدار مرکزی شهرستان قرچک گفت: بنیاد برکت با ارائه تسهیلات ارزان قیمت اشتغالزا، در سال جاری 150 طرح در مناطق روستایی این شهرستان اجرا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اولین کارگاه چوغا بافی و نمایشگاه صنایع دستی با همکاری بنیاد برکت در شهرستان اردل افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده بنیاد برکت در استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم حمایت از طرح های اشتغال زایی در روستاها گفت: 35 درصد تسهیلات بنیاد برکت در شهرستان سامان به بخش کشاورزی اختصاص پیدا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت گفت:11 هزار و 500 طرح اشتغال بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام ویژه زنان سرپرست خانوار به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان اصفهان با بیان اینکه به روستا بر می گردیم پویش اصلی بنیاد برکت است، گفت: تلاش ما این است که روستائیان و جامعه هدف مناطق محروم را توانمند کنیم تا مهاجرت معکوس انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان بویین میاندشت از توابع استان اصفهان گفت: بیمارستان محلی این شهرستان به دلیل محدودیت اعتبارات مالی، با مشارکت بنیاد برکت از زیر مجموعه های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) احداث می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرعامل ذوب آهن اردبیل گفت: بنیاد برکت 600 میلیارد تومان برای احیای ذوب آهن اردبیل سرمایه گذاری می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۶    
محمد حسن صافی در سفر خود به شهرستان دهاقان با شیروانی تسهیلگر بنیاد برکت به بحث و گفتگو نشست.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۸    
زهرا رستگارمقدم - روزنامه نگار 20درصد مدارس فعلی فرسوده هستند. این آمار را یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش در آیین افتتاح 150مدرسه بنیاد برکت اعلام می کند؛ رقمی که با آمار ارائه شده توسط مهرالله رخشانی مهر، معاون وزیر آموزش وپرورش و رئیس سازمان نوسازی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۴    
همدان- دانشگاه بوعلی سینای همدان 40 شرکت دانش بنیان را طی انعقاد تفاهم نامه ای با بنیاد برکت مورد حمایت ویژه قرار می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت در توییتر نوشت: امروز به فصل خدا《150 مدرسه》دیگر به《1800مدرسه》ساخته شده بنیاد برکت اضافه وتحویل آ.پ گردید، دراین میان یک مدرسه مختص کودکان کار بود؛ امیدوارم باساخت این مدارس سخنان حضرت آقاکه فرمودند: بایدکاری بشودکه حتی یک استعداد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- معاون اجتماعی و امور استان های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) طرح روستای بدون بیکار در روستاهای مستعد استان را از طریق بنیاد برکت اجرا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالی گفت: بنیاد برکت وابسته به این ستاد با ارائه 30 میلیارد ریال از 40 طرح دانش بنیان در استان حمایت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۳    
به صورت ویدیوکنفرانس و همزمان با 26 استان کشور ، امروز 31 مدرسه در سطح سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری در آیین افتتاح 150 مدرسه برکت، با بیان اینکه مدرسه سازی یکی از نقاط درخشان فعالیت های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است گفت: آموزش و پرورش مسئولیت و رسالت مهمی در تربیت نسل آینده دارد. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بهره برداری از 150 مدرسه ساخته شده توسط بنیاد برکت با 665 کلاس خبرگزاری صدا و سیما- مراسم بهره برداری از 150 مدرسه که به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)و بنیاد برکت در سراسر کشور ساخته شده است، برگزار شد. به گفته مدیرعامل بنیاد برکت، تاکنون 1800 مدرسه تحویل وزارت آموزش و پرورش شده است ...
150 مدرسه برکت با 665 کلاس درس در مناطق محروم 25 استان کشور به طور همزمان و از طریق ارتباط تصویری افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۵    
دفتر بنیاد برکت در پارک علم و فناوری همدان با هدف حمایت از شرکت های دانش بنیان ایجاد می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
️آیین بهره برداری از 150 باب مدرسه بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم بهره برداری از 150 مدرسه که به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد برکت در سراسر کشور ساخته شده است، برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در آئین بهره برداری از150 مدرسه برکت در سراسر کشور که به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) انجام شد، با اشاره به افزایش جمعیت دانش آموزی در سال تحصیلی جاری گفت:افزایش جمعیت دانش آموزی، مهاجرت به حاشیه شهرها و فرسودگی20 درصد مدارس از دلایل نیاز ما به احداث مدارس جدید است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: 140 هزار طرح زیربنایی حدود 25 درصد اعتبارات بنیاد برکت را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز گفت: برای تکمیل طرح های نیمه تمام در ساخت مدارس هنوز 2,500 میلیارد تومان آن پرداخت نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مراسم بهره برداری از 150 مدرسه که به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد برکت در سراسر کشور ساخته شده است، برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در خراسان شمالی گفت: 118 طرح اشتغالزایی با تسهیلات بنیاد برکت به ارزش 45 میلیارد ریال اجرایی و محقق شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۵    
روز دوشنبه 1401/02/19 جلسه هم اندیشی اداره بهزیستی و تسهیلگران بنیاد برکت در محل اتاق ریاست بهزیستی شهرستان سروآباد برگزار گردید .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرماندار شهرستان دورود، گفت: بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از نیمه دوم سال 98 تاکنون در شهرستان دورود اقدام به پرداخت تسهیلات جهت اجرای 735 طرح اشتغال زا با اعتبار 31 میلیارد تومان کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ترکمانه گفت: به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام 600 رشته قنات در مناطق محروم کشور بهسازی و مرمت می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) لرستان گفت: 109 مدرسه با 397 کلاس درس از سوی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان (ره) در لرستان دست احداث است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کلهری،گفت: در مجموعه بنیاد برکت در حوزه های مختلف توانمندسازی تا کنون فعالیت هایی صورت گرفته است که در امور زیربنایی و فرهنگی که شامل ساخت مساجد و سایر پروژه های عمرانی حدود 757 میلیارد ریال در 2 هزار و 31 پروژه سرمایه گذاری شده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: این صندوق با همکاری جهاد کشاورزی و بنیاد برکت به کارآفرینان حوزه کشاورزی استان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام 600 رشته قنات در مناطق محروم کشور بهسازی و مرمت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۵    
بنیاد برکت با ارائه تسهیلات، زمینه راه اندازی یک کارگاه و ایجاد اشتغال را برای جوانان شهرستان شوشتر فراهم کرده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک ملی ایران همواره در رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی اقشار ضعیف و نیازمند جامعه از طریق اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و اشتغالزایی به معرفی شدگان نهادهای حمایتی از قبیل کمیته امداد، سازمان بهزیستی، ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) ...