چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۵:۵۱Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد برکت»

خریداران کالاهای ایران در صف ایستاده اند محمد محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی در آیین ساخت و افتتاح 110 مدرسه بنیاد برکت اظهار کرد: روزگاری دشمنان منع می کردند که هیچ چیز به ما نفروشند اما الان به خریداران التماس می کنند که از ما نخرند؛ نفروشند کجا و نخریدن کجا ...
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش    
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید 110 باب مدرسه به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق کم برخوردار سراسر کشور به بهره برداری رسید.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شهید مدافع امنیت آرمان علی وردی با حضور مادر آن شهید بزرگوار به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام 110 مدرسه برکت در مناطق محروم و کم برخوردار کشور به بهره برداری رسیدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام 110 مدرسه برکت در مناطق محروم و کم برخوردار کشور به بهره برداری رسیدند.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس دفتر رهبر انقلاب، سفر رییس جمهور به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سالیانه سازمان ملل را بسیار موفقیت آمیز دانست و گفت: رئیس جمهور پشت میزنشین نیست و کشور به چنین فردی احتیاج دارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: مدرسه فرسوده روستای فیروز بهرام در 5 ماه با اقدام بنیاد برکت به یک مدرسه نوساز و مدرن تبدیل شد. امروز 110 مدرسه در 20 استان کشور همزمان افتتاح شد. مدارسی که با همکاری بنیاد برکت و سازمان نوسازی مدارس آموزش و پرورش بنا شده اند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رئیس دفتر رهبر انقلاب گفت: امروز کشور در عین تحریم های بزرگ، ثابت قدم پیش می رود و هر روز شاهد شکوفایی فعالیت های مختلف هستیم حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی روز سه شنبه در آیین ساخت و افتتاح 110 مدرسه بنیاد برکت اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۹    
با همت بنیاد برکت 500 کلاس درس درقالب 110 مدرسه در 20 استان به ویژه مناطق کم برخوردار، ساخته و جایگزین مدرسه های کانکسی شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی ستاد اجرایی هرمزگان گفت: بنیاد برکت و استانداری هرمزگان در حال بررسی افزایش رشد اقتصادی در جزیره بوموسی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید 110 باب مدرسه به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق کم برخوردار سراسر کشور به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رونق کسب و کارهای خانگی به برکت بنیادی که کار می آفریند و اشتغالزایی می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۱    
صبح روز سوم مهرماه؛ جلسه هم اندیشی در خصوص بررسی فرآیند اجرایی پرداخت تسهیلات از محل منابع بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1401 با حضور معصومه نوبخت معاون هماهنگی موسسات غیر دولتی، مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی گیلان، کیوان پورقاسم کارشناس مسئول اشتغال ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون اشتغال اجتماع محور بنیاد برکت از ایجاد 7 هزار طرح اشتغالزایی جایگزین کولبری در سه استان آذربایجان غربی، کرمانشاه و کردستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بهبهان- مسئول طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت کشور از اجرای 32 هزار طرح در زمینه های کشاورزی، زیربنایی و... در خوزستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
383 طرح و پروژه اشتغال زایی بنیاد برکت با حضور مدیر طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت کشور در بهبهان بهره برداری شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد برکت تفاهم نامه ای را منعقد کردند که بر اساس آن در زمینه اقتصاد فرهنگ طرح های مشترکی را به اجرا بگذارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۴:۰۶    
تسهیلات بنیاد برکت به 600 طرح در چهارمحال و بختیاری پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت کشور گفت: استان لرستان جزو، 5 استان برتر بنیاد برکت در کشوراست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۲    
گزارش شبکه خبر سیما از تولید 12 نوع فیلتر خودرو توسط بانوی کارآفرین روستایی با همراهی بنیاد برکت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان درگزین از راه اندازی و توسعه 200 طرح مختلف با حضور بنیاد برکت در این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: طرح جمع آوری مدارس سنگی و کانکسی با جمعیت بالای 10 دانش آموز در کشور از سال گذشته کلید خورد. در این طرح، قرار بر این شد که 962 مدرسه کانکسی و سنگی، با مدارسی مستحکم و پایدار جایگزین شوند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۶:۳۶    
مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از اعطای تسهیلات آبزی پروری توسط بنیاد برکت در استان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
پیرو پیگیری ها و جلسات متعدد سازمان شیلات ایران و مدیران بنیاد برکت، برای اولین بار کمیته آبی بنیاد برکت در راستای توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی در حوزه طرح های آبزی پروری در مسیر رونق و جهش تولید تسهیلات اعطا می کند.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲    
تعداد بازدید: 60 در راستای فقرزدایی و خوداتکایی ساحل نشینان در جلسه ای مشترک توسعه همکاری های سازمان شیلات با بنیاد برکت مورد تاکید قرار گرفت.  ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح اشتغالزایی بنیاد برکت استان گلستان از ایجاد یکهزار و هشتصد و شصت فرصت شغلی در شهرستان بندرگز با حمایت این بنیاد خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۱    
وزیر ارشاد، اجرا و استارت تفاهم نامه بنیاد برکت و وزارت ارشاد اسلامی را اتفاق مهمی دانست و از برنامه های بنیاد برکت تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با موضوع آموزش های فرهنگی و هنری صبح دوشنبه ( 27 شهریور 1402) با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت به امضا رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۵    
امروز تفاهم نامه دوجانبه همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد برکت به منظور اشتغال زایی و توسعه کسب و کارهای فرهنگی و هنری به امضا رسید.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از توافق وزارت ارشاد با صندوق امید و بنیاد برکت با هدف حمایت از فعالان حوزه فرهنگ و هنر خبر داد، گفت: به زودی تولیدکننده بازی های رایانه ای با دریافت تسهیلات دولتی عضو بیمه صندوق هنر می شوند. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد مهدی اسماعیلی گفت: امضای تفاهم نامه وزارت فرهنگ و ارشاد با بنیاد برکت اقدامی در جهت خدمت رسانی بیشتر به اهالی فرهنگ و هنر است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ایجاد سه هزار کسب و کار فرهنگی - هنری و آغاز پروژه ساخت مسکن هنرمندان از اوایل مهرماه 1402 خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز تفاهم نامه دوجانبه همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد برکت به منظور اشتغال زایی و توسعه کسب و کارهای فرهنگی و هنری به امضا رسید.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه توسعه کسب و کار های فرهنگی بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد برکت برای حمایت از 3هزار کسب و کار و ایجاد 10هزار فرصت شغلی به امضا رسید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۱    
امسال با شروع سال تحصیلی، 16 میلیون دانش آموز در 114 هزار مدرسه مشغول تحصیل می شوند. از این تعداد، یک میلیون دانش آموز در 2 هزار مدرسه نوسازی که بنیاد برکت ساخته حاضر می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۴    
مجری طرح های اشتغالزایی اجتماع محور بنیاد برکت استان کردستان گفت: امسال در قالب 127 فقره تسهیلات 11 میلیارد و 840 میلیون تومان به روستائیان سقز پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی امام 370 طرح اشتغالزا در شهرستان خانمیرزا ایجاد شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: بنیاد برکت، 996 مدرسه کانکسی را با کلاس های درسی مستحکم، جایگزین کرد. بیشترین تعداد جایگزینی در استان های لرستان با 165، سیستان و بلوچستان با 144، کرمانشاه با 127، فارس با 116 با و آذربایجان شرقی با 79 مدرسه کانکسی با مدرسه ای مستحکم و دائمی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۲    
نشست مشترک بهزیستی شهرستان چایپاره با بنیاد برکت بر اساس تفاهم نامه فی ما بین برگزار گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تاکنون حدود 2 هزار و 700 میلیارد تومان در حوزه های اقتصادی، کارآفرینی، تامین زیرساخت ها، ساخت مسجد، مدارس استان هزینه کرده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل بنیاد برکت اولویت برنامه های امسال در حوزه عمرانی و طرح های زیربنایی بنیاد را احداث 200 مدرسه جدید در مناطق محروم و جایگزین کردن حداقل 350 مدرسه استاندارد به جای مدارس کانکسی فعلی در کشور اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۶    
گزارش پخش شده از شبکه خراسان جنوبی درباره رونق کسب و کار با تسهیلات بنیاد برکت در شهرستان فردوس.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رکنا:بنیاد برکت ؛ در راستای رفع محرومیت، در مهرماه 1402، 447 کلاس درس در کشور افتتاح می کند که در این گزارش می توانید لیست مدارس و آدرس محل احداث آنها را مشاهده کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
300 میلیارد ریال تسهیلات بنیاد برکت در روستا های شهرستان دلیجان در یک سال گذشته زمینه 300 شغل جدید را مهیا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر ارشاد گفت: در تهران و همه شهرستان ها مراکز عرضه مستقیم پوشاک عفیفانه راه اندازی می شود و با بنیاد برکت تفاهم نامه ای در وزارت فرهنگ امضا خواهیم کرد تا این کار به صورت ملی انجام شود.
وزیر بهداشت از بخش های مختلف بیمارستان سیار احسان بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در عمود 989 واقع در مسیر نجف– کربلا بازدید و از خدمات نیروهای این بیمارستان در ارائه خدمت به زائران، قدردانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد برکت با پرداخت تسهیلات در فردوس توانسته به رونق کسب و کار ها کمک کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۳    
جلسه ای در خصوص طرح های وام برکت، با حضور سرپرست اداره بهزیستی علی رمضانی راد ، کارشناس اشتغال اداره و نماینده بنیاد برکت در اداره بهزیستی شهرستان تشکیل شد.