دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۳۹Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موساد»

پرسش   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاهرخ ناظمی، معاون هیات نمایندگی ایران در وین اظهار داشت که اسرائیل از یک دهه پیش اقدام به خرابکاری در برنامه هسته ای ایران کرده و این بی قانونی به جایی رسیده که حال یک مقام پیشین این رژیم، بی شرمانه و آشکار، دانشمندان هسته ای ایران را به مرگ تهدید می کند .
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اینکه موساد تحت ریاست دیوید بارنیا تغییری در اولویت های خود ایجاد نخواهد کرد و ترور شاخصه اصلی این سازمان جاسوسی است، اما شیوه او با یوسی کوهن متفاوت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
یوسی کوهن با افشای تلاش موساد برای تهدید علیه دانشمندان هسته ای ایران، همچنین اعلام کرد که در زمان ریاست خود در موساد اشتباه کرده که اجازه داده است تا اموال قطری به نوار غزه برسد.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۹    
یوسی کوهن، رئیس پیشین موساد در مصاحبه با کانال 12 اسرائیل برای نخستین بار به توضیح نقش سرویس امنیتی تل آویو در حملات به تأسیسات هسته ای نطنز، ترور محسن فخری زاده و تهدید دانشمندان هسته ای ایران پرداخته است. این در حالی است که رویه اسرائیل در خصوص اقدامات امنیتی، سکوت بوده است. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۷    
رونمایی از برنامه اقدام جهانی ضد همه گیری کرونا در اجلاس گروه 7، اظهارات رئیس سابق موساد در رابطه با جاسوسی در سایت هسته ای ایران و دریافت تصاویری جدید از مریخ نورد چینی ژورانگ، مهمترین عناوین اقتصادی رسانه های مختلف جهان در روز 12 ژوئن 2021 را به خود اختصاص داده است. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۰    
چند ماهی هست که داستان سرایی های قهرمانانه موساد و مامورانش همچون قصه هایی خواندنی و زیبا، دهان به دهان!، روایت رسانه ها است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۵:۱۵    
به گزارش مشرق مهدی محمدی در توئیتی نوشت: اجمالا می دانستیم جنگ اخیر غزه و ضربات آشکار و پنهان در عراق، سوریه، درون سرزمین های اشغالی و گوشه و کنار دنیا که به اسقاط نتانیاهو انجامید، ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان صهیونیست معتقدند که یوسی کوهن رئیس تازه بازنشسته شده موساد برای رسیدن به نخست وزیری رژیم اشغالگر قدس برنامه ریزی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سابق موساد از اقدامات برای برداشتن موانع قبل از امضای توافق عادی سازی روابط با امارات گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پیشین موساد با حضور در یک برنامه مستند در شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی، ادعاهایی را درباره فعالیت های اخیر رژیم صهیونیستی علیه ایران مطرح کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
یوسی کوهن، رئیس پیشین سازمان موساد به طور تلویحی نقش اسرائیل در حمله به تاسیسات هسته ای ایران را پذیرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به اعتقاد یک رسانه اسرائیلی گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی هسته ای در مورد پیشرفت برنامه هسته ای ایران هرچه که باشد بی شک مبین دروغ هایی است که موساد در مورد فعالیتش در ایران تا کنون به افکار عمومی ارائه کرده است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
جماران به نقل از یورونیوز: یوسی کوهن، رئیس پیشین سازمان موساد به طور تلویحی نقش اسرائیل در حمله به تاسیسات هسته ای ایران را پذیرفت. یوسی کوهن که چند روز پیش از ریاست سازمان اطلاعاتی اسرائیل کنار رفت این سخنان را در جریان گفتگو با شبکه 12 تلویزیون این رژیم بیان کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سابق سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی دست داشتن تل آویو در حمله علیه برنامه هسته ای ایران و ترور دانشمند ایرانی را تایید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
یوسی کوهن در سخنانی به نقش رژیم صهیونیستی در اقدام تروریستی علیه تاسیسات هسته ای نطنز و ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته هسته ای و دفاعی ایران اذعان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تنها چند روز پس از استعفای یوسی کوهن از سمت مدیر آژانس جاسوسی موساد رژیم صهیونیستی، او از سیاست آمریکا در قبال چین انتقاد کرده و آن را بسیار سختگیرانه دانست.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تمیر پاردو رئیس سابق سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی ( موساد ) از سیاست های تقابل جویانه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر فعلی این رژیم در قبال ایران، انتقاد کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۵:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که نیروهای انصارالله یک جاسوس موساد را در این کشور بازداشت کرده و به زودی جزئیات بیشتری را در مورد فعالیت این فرد منتشر خواهند کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۱:۲۴    
رئیس سابق سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو سیاست مورد حمایت این رژیم برای مقابله با ایران را نقض کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پیشین موساد در سخنانی به شدت از سیاست های نتانیاهو در قبال ایران به انتقاد پرداخت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس سابق سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو سیاست مورد حمایت این رژیم برای مقابله با ایران را نقض کرده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۴    
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از دستگیری یک جاسوس موساد در یمن خبر داد. مستندات و اعترافات این جاسوس رژیم صهیونیستی، به زودی منتشر خواهد شد. رژیم صهیونیستی از جمله بازیگرانی است که در کنار عربستان، امارات و آمریکا، در حال قتل عام مردم یمن است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ادامه اعتراضات گسترده ساکنان استان حضرموت یمن علیه اشغالگران، پخش فیلم مستند از دخالت های رژیم صهیونیستی در یمن، اعتراضات در عدن و ربودن فعال رسانه ای در سقطری یمن به دست اشغالگران اماراتی از مهمترین اخبار امنیتی یمن است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۳:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن ضمن اعلام دستگیری یک جاسوس موساد در یمن گفت که فیلم مستند مربوط به دخالت های رژیم صهیونیستی در یمن طی چند روز آینده منتشر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ارتش یمن مستندی را از فعالیت های جاسوسی و طرح های موساد رژیم صهیونیستی علیه این کشور پخش خواهد کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : یک جاسوس موساد در یمن شناسایی و دستگیر شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یحیی سریع: مستندات و اعترافات این جاسوس رژیم صهیونیستی به زودی منتشر خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۱۵    
برگزیده اخبار جالب و خواندنی بین الملل را در این بسته خبری بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سابق موساد در ادعایی واهی ایران را به ایجاد بی ثباتی در منطقه متهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق موساد که دوره اش به پایان رسیده است، اذعان کرد، اعتماد به پول قطر برای رسیدن به آرامش در نوار غزه یک اشتباه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سابق موساد با ابراز نگرانی از تمایل آمریکا و کشورهای اروپایی برای احیای توافق هسته ای ایران، به واشنگتن توصیه کرد نظامیان خود را برای حفظ فشار بر تهران از عراق خارج نکند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پیشین موساد در یک سخنرانی با مطرح کردن ادعاهایی متعدد علیه نقش ایران در منطقه، گفت که باید در قبال ایران سرسخت و قاطع بود.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش نما، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر محتشمی پور وزیر کشور اسبق و نماینده دوره های سوم و ششم مجلس شورای اسلامی دار فانی را وداع گفت. حجت الاسلام و المسلمین محتشمی پور متولد سال 1325 در تهران بود وی از شاگردان و اعضای دفتر امام راحل در نجف اشرف بشمار می رفت و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۵    
محتشمی پور کتاب را باز کرد و انفجار رخ داد. این انفجار باعث آسیب به یکی از چشمانش، یکی از دستان و اکثر انگشتان دست دیگرش شد. اما عملیات ترور شکست خورده بود چون هدف موساد یعنی قتل انجام نشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش عصائب مدعی است که سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی از عراق ترور شهید فخری زاده را کنترل کرده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۰:۳۰    
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد گفت: در حالی که دیروز تحلیل عدم توانایی انقلاب در مقابل جبهه استکبار و امریکا بود، امروز سازمان سیا و موساد به این نتیجه رسیده اند که تداوم انقلاب با افول جبهه استکبار و رژیم صهیونیستی و عزت روز افزون ایران همراه است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص ادعای رئیس جدید موساد درباره برنامه هسته ای ایران با دکتر هادی ثروتی کارشناس مسائل سیاسی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – بعد از حادثه نابود کردن مرکز اطلاعاتی موساد در اربیل در شمال عراق در 25 فروردین ماه 1400، رژیم اشغالگر اسرائیل برای دومین بار در کمتر از سه هفته از اتباع خود، خواست از سفر به عراق خودداری کنند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
قیس الخزعلی با اشاره به حضور نیروهای اسرائیل در شهر الانبار، تاکید کرد: اسرائیلی ها از طریق سازمان های جامعه مدنی و برخی شرکت ها و با استفاده از پاسپورت های جعلی در عراق حضور دارند. موساد درصدد ترور برخی از شخصیت های گردان های حزب الله و سرایا السلام است تا آن ها را به جان هم بیندازد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق ضمن اشاره به حضور نیروهای موساد در خاک این کشور، گفت که بیش از آن چیزی که انتظار می رود، نیروهای اسرائیلی در عراق حضور دارند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جدید موساد در مراسم روز دوشنبه گفت که ایران در تلاش برای دستیابی به رویای هسته ای تحت حمایت بین المللی است. او مدعی شد که ایران تلاش می کند تا رؤیای خود برای دستیابی به بمب اتمی را محقق سازد، حتی در شرایطی که در حال گفتگو با قدرت های جهانی برای احیا برجام است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا - دبیرکل گروه مقاومت اسلامی عصائب اهل الحق با افشای جزییات جدیدی از مرکز جاسوسی اسرائیل در شمال عراق، گفت که کار مرکز اطلاعاتی موساد در اربیل در شمال عراق، رصد کردن جمهوری اسلامی ایران و اوضاع در داخل عراق بود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس جدید موساد در اولین موضع گیری اش درباره ایران، به تکرار ادعاهای رژیم صهیونیستی مبنی بر وجود اهداف نظامی در برنامه هسته ای ایران پرداخت. دیوید بارنیع ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جدید موساد با تکرار تهدیدها علیه برنامه هسته ای ایران، مدعی شد تل آویو از خطوط جامعه جهانی تبعیت نمی کند زیرا آنها نیستند که عواقب ارزیابی اشتباه از تهدید ایران را تحمل کنند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های منطقه با اشاره به ادعای نخست وزیر اسراییل که مهم ترین دلیل تغییر رئیس موساد را مقابله با جمهوری اسلامی ایران عنوان کرده بود، نوشتند : رژیمی که توان مقابله با موشک های حماس را ندارد و در جنگ غزه مغلوب و تحقیر شد چگونه می تواند در مقابل کشور قدرتمندی مانند ایران ایستادگی کند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهم ترین خبر ها و تحولات بین الملل در ساعات گذشته هستند: * شمار تلفات و مبتلایان کرونا شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان به حدود 172 میلیون نفر رسیده و بیش از 3 میلیون و 575 هزار نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته اند. ...
آفتاب یزد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یوسی کوهن رئیس برکنار شده سازمان جاسوسی اسراییل (موساد) گفت اسراییل موفق شده در طول دوره مدیریت او بر موساد به قلبِ قلب ایران نفوذ کند. به گزارش عصرایران ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – جایگزینی دیوید بارنع ، به جای یوسی کوهن ، رییس موساد رژیم صهیونیستی ، سبب شده تا گمانه زنی های مختلفی در مورد برکناری کوهن و تغییر رویکرد موساد، صورت بگیرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی خطاب به رئیس جدید موساد گفت که حتی در صورت تنش با آمریکا، نباید از مقابله با ایران کوتاه بیاییم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:نخست وزیر رژیم صهیونیستی از رئیس سابق موساد به دلیل کمک به این رژیم برای باز کردن راه به سمت کاخ های حکام منطقه قدردانی کرد.