چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۶:۰۹Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موساد»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
افراییم هالوی با اشاره به تنش ها میان آمریکا و چین مدعی شد که جنگ جهانی سوم در راه است!
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۱:۲۰    
ابتدای هفته بود که نیویورک تایمز گزارشی پیرامون جزئیات ترور شهید فخری زاده منتشر کرد. اما چرا این اطلاعات و جزئیات از ترور موساد باید منتشر شود؟ و چرا در این زمان؟
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۳    
رکنا: سردار حاجی زاده گفت: رژیم صهیونیستی شکننده است و تهدیدات موساد و گزینه جنگ علیه ایران- به ویژه پس از ناتوانی آن ها در برابر مقاومت فلسطین- تنها یک پرت و پلاست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۳   + ۵۱ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: رژیم صهیونیستی شکننده است و تهدیدات موساد و گزینه جنگ علیه ایران- به ویژه پس از ناتوانی آن ها در برابر مقاومت فلسطین- تنها یک پرت و پلاست.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا: روزنامه انگلیسی تلگراف جزئیات ماموریت مشترک محرمانه امارات و اسرائیل را که اولین بار در نوع خود بود، فاش کرد. این ماموریت مربوط به خارج کردن ده ها افغان از کشورشان پس از تسلط طالبان بر افغانستان بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی در برابر سلاح های هسته ای رژیم صهیونیستی مهر سکوت بر لب زده است؛ آژانس به نحوی رفتار کرده که در دنیا ماموران آنها را عناصر سیا و موساد می دانند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
انتشار گزارش سفارشی اخیر توسط موساد در نیویورک تایمز؛ بیشتر شبیه یک آگهی تبلیغاتی برای یک کمپانی ورشکسته به منظور پیدا کردن مشتری است.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی مدعی شد برای اولین بار جزئیاتی را درباره عملیات ترور شهید فخری زاده توسط موساد منتشر کرده است که نشان می دهد، سلاح خودکار و کنترل از راه دور به کار رفته در این عملیات با فناوری هوش مصنوعی ارتقا یافته بود و مسئولان ارشد آمریکا در جریان این عملیات قرار داشتند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز نوشت، محسن فخری زاده معاون وزیر دفاع ایران، با تیربار اتوماتیک که از طریق هوش مصنوعی توسط اسرائیل هدایت می شد ترور شده است. تهران – اقتصاد برتر – 28 شهریور 1400 ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بیانیه وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس درباره جزایر سه گانه ایرانی،اشاره کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
نشریه نیویورک تایمز در گزارشی، جزئیاتی جدید از ترور شهید محسن فخری زاده را به دست موساد منتشر کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی اختصاصی به جزئیاتی جدید درباره ترور جنایتکارانه شهید محسن فخری زاده از دانشمندان برجسته دفاعی و هسته ای ایران پرداخت. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۳   + ۷۳ سایت دیگر  
ایسنا: روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی مدعی شد برای اولین بار جزئیاتی را درباره عملیات ترور شهید فخری زاده توسط موساد منتشر کرده است که نشان می دهد، سلاح خودکار و کنترل از راه دور به کار رفته در این عملیات با فناوری هوش مصنوعی ارتقا یافته بود و مسئولان ارشد آمریکا در جریان این عملیات قرار داشتند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۱:۵۰    
امارات عملا به شعبه سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در منطقه تبدیل شده و مقامات ابوظبی برای رضایت سران رژیم اشغالگر قدس هر اقدامی که از سوی تل آویو دیکته میشود، به ویژه برخورد با مسلمانان و به طور خاص شیعیان مقیم امارات را مو به مو اجرا می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - امارات عملا به شعبه سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در منطقه تبدیل شده و مقامات ابوظبی برای رضایت سران رژیم اشغالگر قدس هر اقدامی که از سوی تل آویو دیکته میشود، به ویژه برخورد با مسلمانان و به طور خاص شیعیان مقیم امارات را مو به مو اجرا می کنند.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۶    
بازتاب سعادت شریفی پور – رسانه های معتبر خارجی در ساعات گذشته از تحولات و رویدادهای مرتبط با ایران غافل نبوده و مطالب قابل تأملی را پیرامون مسائل مرتبط با ایران به رشته تحریر درآوردند مثل خبرگزاری اسپوتنیک ...
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیر کل آژانس بین المللی اتمی در پی ادعای انفجار در تاسیسات هسته ای ایران در کرج که برخی رسانه های اسرائیلی آن را کار موساد دانسته بودند، بخشی از ابزار های نظارتی و اطلاعات ذخیره شده آژانس نابود شده اند. ...
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۲    
رئیس اسبق موساد در مصاحبه ای، ایالات متحده آمریکا را کشوری دانست که علیرغم ادعای رهبری بر جهان، به سمت هرج و مرج و بی قانونی حرکت می کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اقدام انقلابی دقیقا یعنی همین!، تأثیر تنش ایران و رژیم صهیونیستی بر برجام، چرا دست موساد دراز است؟، اصلاح طلبان از جان جمهوری اسلامی چه می خواهند؟ بخشی از تازه های شبکه های اجتماعی امروز است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: دست دراز موساد این جمله را که دست موساد دراز است را بارها شنیده ایم، جدای از غلوّی که در این حرف است از منظر تکنیک و تاکتیک این شاخصه را شرح می دهم. اصلی ترین مولفه ی قدرتی موساد و دیگر نهادهای اطلاعاتی رژیم چیزی نیست جز سایان ... ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۱    
دیدار عبدالله و کرزی با وزیر خارجه قطر، حمله به مقر موساد در اربیل، حضور میدانی خبرنگار صدا وسیما در پنجشیر، استقبال اتحادیه اروپا از توافق ایران و آژانس اتمی، از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۸    
رسانه های عراقی دیروز از شنیده شدن صدای چند انفجار در فرودگاه اربیل خبر دادند؛ منابع آگاه هم به شبکه خبری المیادین گفته اند مقر موسادِ در این شهر با دست کم دو پهپاد انتحاری هدف قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۶    
شب گذشته ایستگاه امنیتی موساد در اربیل هدف قرار گرفت
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع آگاه گزارش دادند که حملات پهپادی به شمال فرودگاه بین المللی اربیل مقر موساد را هدف قرار داده بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شبکه المیادین از هدف گرفته شدن یک پایگاه وابسته به دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در کردستان عراق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
منابع آگاه به شبکه خبری المیادین گفتند که آنچه روز گذشته در شمال فرودگاه اربیل هدف قرار گرفته شد، مقر متعلق به موساد بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
منابع خبری منطقه از هدف قرارگرفتن مقر سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در حمله شب گذشته به فرودگاه اربیل خبر دادند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ظهور و بروز توان بالای نیروهای امنیتی در کنترل، هدایت و به دام انداختن عناصر امنیتی بیگانه و بکارگیری آنها در مسیر اهداف جمهوری اسلامی تا جایی که افسر ارشد MI6 و موساد به عامل اطلاعاتی ایران تغییر پیدا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
یوسی کوهن، رئیس پیشین سرویس امنیت خارجی اسرائیل (موساد) با انتشار مقاله ای در یدیوت آحارونوت نسبت به تکرار تجربه افغانستان در عراق و خطرات چنین رویدادی برای تل آویو هشدار داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۷:۰۲    
حوزه/ برای مسئولین امنیتی حزب الله پوشیده نبود که، بعد از ترور شهید عماد مغنیه، حسان اللقیس هدف بعدی اسرائیل برای ترور بود. با این وجود، لقیس با این که همراه خود محافظینی داشته باشد مخالفت می کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: روزنامه اسرائیلی هاآرتص در مطلبی نوشت: در ژانویه 2010 ، افراد ناشناس یک موتورسیکلت انفجاری را نزدیک ماشین مسعود علی محمدی، دانشمند هسته ای ایران پارک کردند. موتور سیکلت منفجر شد و دانشمند ترور شد ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۴    
ایران یکی از بزرگترین قربانیان ترور در بین کشورهای جهان است که آماری بیش از 17 هزار شهید در اثر اقدامات تروریستی در ایران ثبت شده است. تروریسم در ایران توسط رضاخان آغاز شده ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
ایران یکی از بزرگترین قربانیان ترور در بین کشورهای جهان است که آماری بیش از 17 هزار شهید در اثر اقدامات تروریستی در ایران ثبت شده است. تروریسم در ایران توسط رضاخان آغاز شده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۸    
رئیس سابق موساد گفت که بعد از خروج آمریکا از افغانستان خروج احتمالی نیروهای واشنگتن از عراق برای اسرائیل نگران کننده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پیشین موساد می گوید که در پی خروج آمریکا از افغانستان باید نگران خروج این کشور از عراق و تقویت حضور نظامی ایران در منطقه باشیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۳    
شفقنا- یوسی کوهن رئیس سابق سازمان جاسوسی موساد در گفت وگو با روزنامه یدیعوت آحارانوت خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان را نگران کننده توصیف کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی از خروج آمریکا از عراق ابراز نگرانی کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
چهار دهه است که ایران اسلامی هدف اقدامات خرابکارانه و شناسایی بزرگ ترین دستگاه های اطلاعاتی غربی- عبری- عربی قرار دارد. در این میان سربازان گمنام امام زمان (عج) کشور، خط مقدم خنثی سازی عملیات و نقشه های این سازمان ها هستند. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
چهار دهه است که ایران اسلامی هدف اقدامات خرابکارانه و شناسایی بزرگ ترین دستگاه های اطلاعاتی غربی- عبری- عربی قرار دارد. در این میان سربازان گمنام امام زمان (عج) کشور، خط مقدم خنثی سازی عملیات و نقشه های این سازمان ها هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان از آغاز به کار شرکت "ایکس ام سایبر" متعلق به رئیس سابق موساد در امارات خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان گزارش دادند که شرکت سایبری رئیس اسبق موساد فعالیت خود را در زمینه آنچه حفاظت از زیرساخت های گازی و نفتی امارات خوانده شده، آغاز کرده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۳:۲۴    
حوزه/ رژیم اسرائیل از مرگ "یائیل مان" جاسوس موساد اسرائیل که نقش مهمی در ترور رهبران فلسطینی در لبنان داشته، خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۵۰    
شفقنا- مقامات اسرائیلی خبر دادند که یائیل مان جاسوس معروف موساد روز شنبه گذشته در سن 85 سالگی مرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ به نقل از نبض الخلیج، یائیل مان در ترور رهبران مقاومت فلسطین که در سال 1973 در بیروت رخ داده بود، نقش مهمی داشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
یک جاسوس معروف موساد که نقش مهمی در ترور و شهادت رهبران مقاومت فلسطین در لبنان داشت، در سن 85 سالگی مرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از مرگ جاسوس زن موساد که به اعتراف خودش در ترور سه تن از رهبران جنبش الفتح در سال 1973 در بیروت نقش داشت، خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی از مرگ جاسوس کهنه کار موساد که نقش پررنگی در ترور رهبران فلسطینی در بیروت داشت خبر دادند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۰:۲۰    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو ها عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پلیس رژیم صهیونیستی به دستور دادستان کل این رژیم تحقیقات از رئیس سابق موساد را آغاز کرد.