یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۹:۱۰Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موساد»

ایلنا   ۳ ساعت پیش    
کارشناس مسائل منطقه گفت: دست به کار شدن موساد برای ترور رهبران حماس و به طور کلی رهبران مقاومت صرفاً بخشی از سناریوی رژیم صهیونیستی در قبال تحولات اخیر غزه به شمار می رود.
ستاره صبح   ۶ ساعت پیش    
طبق گزارش وال استریت ژورنال، آژانس های جاسوسی اسرائیل در حال برنامه ریزی برای تعقیب و کشتن رهبران خارج نشین حماس در سرتاسر جهان هستند. هرچند به نظر می رسد که اسرائیل برای شروع این طرح مجبور است تا پایان یافتن درگیری ها در غزه صبر کند ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۰:۲۳    
اکوایران نوشت: موساد اعلام کرده تیمی از مذاکره کنندگان اسرائیلی که در قطر حضور داشتند، با به بن بست رسیدن گفت وگوها، دستور بازگشت را دریافت کرده است. به نوشته تایمز اسرائیل، در بیانیه ای نادر از سوی دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل که از سوی سازمان جاسوسی این رژیم منتشر شده ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: در پی انتشار گزارشی در خبرگزاری رویترز در مورد تماس های محرمانه هیئت موساد در قطر برای ادامه معامله تبادل میان اسرائیل و گروه حماس، دفتر نخست وزیری اسرائیل بعدازظهر شنبه 11 آذر در بیانیه ای اعلام کرد در پی بن بست در مذاکرات، با دستور نخست وزیر، داوید برنئا ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مذاکرات درباره برقراری آتش بس به بن بست رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی در راستای به بن بست کشاندن مذاکرات برای تمدید آتش بس موقت در غزه، از هیئت موساد خواست تا قطر را ترک کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۱    
رسانه های رژیم صهیونیستی از شکست مذاکرات در دوحه و دستور به تیم موساد برای بازگشت به تل آویو خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۵    
رژیم صهیونیستی که تعدادی از اعضای موساد را برای مذاکره در خصوص آتش بس غزه به پایتخت قطر فرستاده بود، اعلام کرد تیم خود را بازگردانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
یک هئیت موساد که برای بررسی امکان آتش بس در غزه به قطر سفر کرده بود، به دستور نخست وزیر رژیم اسرائیل قطر را ترک کرده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیری اسرائیل امروز شنبه، دوم دسامبر اعلام کرد که مذاکرات مربوط به توافق آتش بس جدید در نوار غزه به بن بست رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که خبرگزاری رویترز از حضور تیم موساد درقطر برای ادامه مذاکرات درباره تمدید آتش بس در غزه خبر داد، یک رسانه عبری شکست این مذاکرات و دستور به موساد برای بازگشت را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیری اسرائیل امروز شنبه، دوم دسامبر اعلام کرد که مذاکرات مربوط به توافق آتش بس جدید در نوار غزه به بن بست رسیده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در شرایطی که مقاومت فلسطین به وارد کردن خسارات سنگین به صفوف نظامیان اسرائیلی ادامه می دهد، رسانه های عبری امروز شنبه از آمادگی تل آویو برای دور جدیدی از آتش بس و مذاکرات تبادل اسرا خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۱    
یک منبع آگاه از حضور تیم موساد در قطر برای از سرگیری مذاکرات آتش بس خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که خبرگزاری رویترز از حضور تیم موساد درقطر برای ادامه مذاکرات درباره تمدید آتش بس در غزه خبر داد، یک رسانه عبری شکست این مذاکرات و دستور به موساد برای بازگشت را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رویترز به نقل از یک منبع ناشناس گزارش داد تیمی از موساد امروز شنبه برای گفت وگو با قطری ها درباره پارامترهای جدید آتش بس و آزادی احتمالی دسته های جدید گروگان ها در دوحه حضور یافته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مهاجرانی در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: پذیرش آتش بس توسط اسراییل، به روایت بنی گانتس، نشانی از شکست است. منتها نه فقط شکست در مواجهه در زمین، بلکه در لایه های عمیق تر.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۲    
حمایت علنی دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی در نسل کشی فلسطینی ها بر کسی پوشیده نیست. حضور رئیس جمهور آمریکا در سرزمین های اشغالی طی ایام جنگ رژیم صهیونیستی و حماس با مداخله علنی و ارسال تجهیزات نظامی همچون تجهیز بمب افکن ها، آشکارا صورت پذیرفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۵    
مسعود رضایی تاکید کرد : حالا که پرویز ثابتی رئیس ساواک پس از 4دهه اختفا خود را نشان داده به این دلیل است که در گذشته می دانست در بین مردم ایران چقدر منفور است. آن ها در حال شکستن قبح ساواک و پهلوی هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : وال استریت ژورنال امروز (جمعه) از قول مقام های اسرائیل نوشت، سرویس های اطلاعاتی این رژیم در حال آماده سازی برای حذف تمامی رهبران حماس در سراسر جهان پس از پایان درگیری ها در غزه هستند تا تهدید این جنبش را برای امنیت اسرائیل از بین ببرند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
اختلاف میان امریکا و رژیم صهیونیستی بر سر مسائلی مانند تداوم جنگ زمینی، راهبرد های اداره جنگ، هدف گذاری پایان جنگ و فشار افکار عمومی، آشکار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۲:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سال های زیادی از دهه پنجاه شمسی گذشته است. هر چند خط مقدم نبرد در آن روزها مقابله با پهلوی و ساواک آموزش دیده موساد بود و امروز #خط _مقدم_مبارزه در مقابل خود اسرائیلی ها است اما شیوه عمل یک چیز است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : به گفته مقامات آمریکایی، ویلیام جی برنز، مدیر سیا روز سه شنبه برای دور جدید مذاکرات با هدف آزادی گروگان های بیشتری که در غزه نگهداری می شوند، وارد دوحه قطر شد ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
پ ن: سفر همزمان رییس موساد و سیا به قطر و احتمالا به دنبال بحث تمدید آبرومندانه مدت آتش بس هستند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
روسای سیا و موساد روز گذشته در قطر برای رایزنی درباره تمدید آتش بس گفت وگو کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، عطاالله مهاجرانی، وزیر فرهنگ و ارشاد پیشین در توییتر نوشت: تسلط کتائب قسام بر پایگاه اطلاعاتی برکون، مهمترین پایگاه اطلاعاتی و امنیتی اسرائیل موجب شده که رئیس موساد و رئیس سیا برای گفتگو با نماینده حماس به قطر بروند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
منطقه ای شدن دستمزد؛ 4 ضرورت و 2 سناریو، غرب آسیا در آستانه تغییر موازنه قوا، پشت پرده سفر رؤسای سیا و موساد به قطر، لایحه دولت بنای سختگیری مالیاتی ندارد؟ غرش سوخو- 35 در آسمان ایران، توضیح وزارت بهداشت درباره کمبود داروی بیماران قلبی ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۱:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی خبر داد که مذاکرات در قطر، در راستای حصول یک توافق جدید آتش بس در غزه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
با موافقت طرفین درگیر و میانجی گری مصر و قطر سرانجام آتش بس چهار روزه که از صبح جمعه گذشته آغاز شده بود، برای دو روز دیگر تمدید شد. تحرکات دیپلماتیک برای برقراری آتش بس دائمی در غزه همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۰:۰۵    
روسای سازمان های جاسوسی آمریکا و اسراییل قرار است در دوحه با یکدیگر دیدار و گفتگو کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جنگ غزه در شرایطی وارد پنجاه و سومین روز خود شده است که توافق آتش بس میان حماس و اسرائیل تمدید شده است که براساس آن تعدادی از اسرای دو طرف آزاد شدند و کمک های بشردوستانه ای نیز وارد غزه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های آمریکا گزارش دادند که رؤسای موساد و سیا در دوحه امکان تمدید آتش بس در غزه را برای بار دوم بررسی می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
شهید محسن فخری زاده یکی از چهره های تاثیرگذار علم موشکی ایران و از دانشمندان موثر و رده بالای حوزه تحقیقات علمی کشور بود که هفتم آذر 1399به دست عوامل موساد به شهادت رسید. هرچند رژیم صهیونیستی رسما از پذیرفتن مسئولیت این ترور طفره رفت تا ازعواقب آن مصون بماند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه صهیونیستی از ورود رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) به دوحه قطر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس موساد برای گفت وگو با رئیس سیا و مقامات ارشد قطری، به دوحه سفر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از سفر همزمان رؤسای سیا و موساد به دوحه پایتخت قطر برای رایزنی درباره آتش بس در نوار غزه خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
منابع رسانه ای بعد از ظهر امروز (سه شنبه) از سفر روسای سازمان سیا و موساد به دوحه با هدف حضور در یک نشست چند جانبه درباره تمدید توافق آتش بس در نوار غزه خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۹    
با موافقت طرفین درگیر و میانجی گری مصر و قطر سرانجام آتش بس چهار روزه که از صبح جمعه گذشته آغاز شده بود، برای دو روز دیگر تمدید شد. تحرکات دیپلماتیک برای برقراری آتش بس دائمی در غزه همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
منابع مطلع می گویند که رؤسای سازمان های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در قطر دیداری با موضع توافق در غزه خواهند داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۳    
تهران- ایرنا- یک رسانه آمریکایی گزارش داد که ویلیام برنز رئیس سازمان سیا برای دیدار با دیوید بارنیا رئیس موساد و محمد بن عبدالرحمن آل ثانی نخست وزیر قطر به دوحه سفر خواهد کرد تا در مورد تمدید مجدد آتش بس در غزه با آنها گفتگو کند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر جمعه هفتم آذر 99، خبر ترور یک شخصیت مهم در آبسرد شهرستان دماوند، موجب بهت و حیرت جامعه شد. ابتدا کمتر کسی با او آشنا بود، اما ساعاتی بعد مشخص شد دکتر محسن فخری زاده از دانشمندان دفاعی کشورمان توسط سرویس تروریستی موساد ترور شده و به شهادت رسیده است. نام این دانشمند کشورمان به [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سابق اطلاعات و عملیات موساد در یکی از مصاحبه های خود گفت: با توجه به استراتژی اسرائیل در قبال ایران، یکی از مهم ترین وقایع رخ داده در سال های اخیر، صرف نظر از اینکه چه کسی این حرکت را انجام داده است، ترور محسن فخری زاده بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عصر جمعه هفتم آذر 99، خبر ترور یک شخصیت مهم در آبسرد شهرستان دماوند، موجب بهت و حیرت جامعه شد. ابتدا کمتر کسی با او آشنا بود اما ساعاتی بعد مشخص شد دکتر محسن فخری زاده از دانشمندان دفاعی کشورمان توسط سرویس تروریستی موساد ترور شده و به شهادت رسیده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
چمران با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محسن فخری زاده که به دست عوامل موساد و اسرائیل به شهادت رسید، گفت: ترور این شهید نمونه ای از تجاوز و وحشیگری رژیم صهیونیستی است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
گلکسی لیدر متعلق به رامی اونگار با عملیات هلی برن نیرو های مسلح یمن در دریای سرخ شکار شد، حمله ای که طبق معمول از سوی غربی ها به ایران منتسب شد.
برترین ها / 8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
خبر همکاری اطلاعاتی طالبان با ایران که در آن گفته شده بود این همکاری توانست حمله پهپادی موساد در شرق کشور را خنثی کند، از خبرهائی بود که چندی قبل درست همزمان با سفر یک هیأت دولت خودخوانده طالبان از افغانستان به تهران مطرح شد ولی رسانه ها آن را جدی نگرفتند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
دفتر پژوهش های مؤسسه کیهان ...تلاش زیادی برای رسیدن به او (دکتر محسن فخری زاده) انجام شد و در راس موساد بین مردان موساد، رئیس موساد، مئیر داگان از یک سو و تامیر پاردو از سوی دیگر و دیگر افرادی که در کنار او بودند ، بحثی جدی درگرفت. برخی می گفتند این یک دام است. آنها می دانند که ما می آییم ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
جنگ غزه در شرایطی وارد پنجاه و دومین روز خود شده است که توافق آتش بس میان حماس و اسرائیل وارد روز چهارم خود شده است که براساس آن تعدادی از اسرای دو طرف آزاد شدند و کمک های بشردوستانه ای نیز وارد غزه شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جنگ غزه در شرایطی وارد پنجاه و دومین روز خود شده است که توافق آتش بس میان حماس و اسرائیل وارد روز چهارم خود شده است که براساس آن تعدادی از اسرای دو طرف آزاد شدند و کمک های بشردوستانه ای نیز وارد غزه شد.