سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۱۷:۳۸Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غیزانیه»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو طی دیدار با نماینده مردم لارستان گفت: تا پایان دولت، پروژه خط انتقال آب به غیزانیه فارس پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۰    
جوانان ساکن روستای ملیگط نسبت به بی مهری مدیران پروژه هایی که در اطراف اهواز در حوزه های نفتی فعال هستند در به کارگیری جوانان بومی اظهار نارضایتی کردند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۰    
چنانچه وزارت نیرو به وظایفی که در چارچوب قانون برای این وزارت خانه تعریف گردیده عمل نکند، سال 1400 بحران آب، دهدز را به غیزانیه ای دیگر تبدیل خواهد کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: ماجرای اعتراض های مردمی در روستاهای بخش غیزانیه اهواز طی خرداد امسال به دلیل بی آبی، هنوز فراموش نشده است که چگونه به علت بی تدبیری مسئولان استانی و ملی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معابر و خیابان های هفت روستا در بخش غیزانیه اهواز ، بهسازی شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پایداری در گفتگویی به سوالات مختلف درباره برنامه جبهه پایداری برای انتخابات 1400 پاسخ گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۱    
جذاب ترین اخبار استان های باشگاه خبرنگاران جوان در روز پنجشنبه نهم بهمن ماه را اینجا مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
علی رغم انجام عملیات های مربوط به احداث شبکه آبرسانی به بخش غیزانیه اهواز، اما اهالی ساکن در برخی از روستا های این بخش از قطع طولانی مدت آب گلایه دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های خنج، اوز، لار و گراش از اجرای خط انتقال آب سد سلمان به غیزانیه فارس با اعتبار 200 میلیارد تومان در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۱    
خیران بسیجی 100 دستگاه بخاری برقی به اقشار کم برخوردار بخش غیزانیه تامین کردند.
نواندیش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۵    
شرق: قالیباف در مجلس گفته مسئولان فقط زعفرانیه را نبینند، غیزانیه را هم ببینند اما باید گفت مال های بزرگ، با کالاهای لوکس و گران قیمت و ترویج و ترغیب سبک زندگی قشر مرفه در زمان قالیباف کلنگش به زمین خورد و حتی افتتاح شد. ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۶    
برای چندمین بار، باز هم بلندپایه ترین مقام پارلمان ایران، بجای اقدام عملی در برابر بی کفایتی های دولت فشل بنفش، به عادت مالوف گفتاردرمانی یا به عبارت بهتر، قافیه بافی های پیش از دستور روی آورد و این مرتبه با جمله سازی با دو عبارت هم وزن زعفرانیه و غیزانیه گفت: نمی شود انتظار داشت، مردم سختی بکشند ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نامطلوب بازار سرمایه، تاکید کرد: وضعیت بورس قابل قبول نیست، دولت پاسخگو باشد. محمدباقر قالیباف در ابتدای جلسه علنی مجلس در نطق پیش از دستور گفت: سند بودجه مهم ترین سند مالی دولت و سند تعیین کنندگی زندگی مردم در طول یک سال است ...
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
شرق: عمر دولت روحانی رو به پایان است و زمان کوتاهی برای فتح پاستور از سوی اصولگرایان باقی است؛ اما رئیس مجلس هنوز دارد بر سر چهاردرصدی ها و 96 درصدی ها با روحانی مناظره انتخاباتی می کند ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
قالیباف: غیزانیه را هم ببینیم و بفهمیم با یارانه زندگی کردن یعنی چه
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۱    
اقتصاد ایران: صحبت های قالیباف در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۹    
صحبت های قالیباف در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی را مشاهده می کنید.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس:ما مسئولان باید از پوستۀ اطرافیان خود خارج شویم ببینیم سیاست های تبعیض آمیز ما چگونه عده ای از مردم را از حق خودشان محروم کرده استبفهمیم که حقوق هایی که به نیمۀ ماه هم نمی رسد یعنی چه؛متوجه شویم با یارانه زندگی کردن چه مفهومی دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۵   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات رسانه ای مسئولان دولت مبنی بر در اولویت بودن معیشت مردم گفت: متأسفانه در عمل، لایحه بودجه با محوریت تقویت معیشت مردم نوشته نشده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات رسانه ای مسئولان دولت مبنی بر در اولویت بودن معیشت مردم گفت: متأسفانه در عمل، لایحه بودجه با محوریت تقویت معیشت مردم نوشته نشده است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۶    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در اهواز گفت: روزانه 33 سرویس آب آشامیدنی سالم توسط تانکر به مناطق مختلف بخش غیزانیه از توابع شهرستان اهواز ارسال می شود و تاکنون 16 هزار بسته آب یک و نیم لیتری نیز بین اهالی این منطقه توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۱    
حجت الاسلام والمسلمین موسوی ، شب گذشته با حضور در روستا های بخش غیزانیه اهواز و شهرستان کارون ، پیگیر مشکلات روستائیان شد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
برغم اینکه گفته شده فاز اول و دوم پروژه آب رسانی به روستاهای غیزانیه اهواز به بهره برداری رسیده اما همچنان غیزانیه در بی آبی به سر می برد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۱    
مسئول قرارگاه جهادی دست سلیمانی گفت: جهادگران این قرارگاه مدتی است که در بخش غیزانیه مستقر هستند و به ارائه خدمات عمرانی، فرهنگی و غیره به مردم می پردازند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به مشکل آب شرب مردم بیرم فارس گفت: خیرین منطقه لارستان دو میلیارد تومان برای حل مشکل آبرسانی به بیرم اختصاص دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های رسانه ای خبرگزاری فارس و پیگیری مستمر نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس و همراهی مسئولین کمکی 20 میلیارد ریالی توسط خیری روند حل مشکل آبرسانی به بیرم فارس را سرعت خواهد بخشید.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سیده زهرا عباسی- خبر نگار کارخانه تفکیک زباله واقع در سایت پسماند صفیره با 120کارگر در نزدیکی روستایی به همین نام در بخش غیزانیه اهواز، وظیفه تفکیک زباله شهری و گاه بیمارستانی را بر عهده دارد. این کارخانه پس از 8سال فعالیت از بهمن سال گذشته اوضاع بسامانی نداشت و از شهریور به طور رسمی تعطیل شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
فتاح گفت: برای حل مشکل غیزانیه 20 میلیارد لوله تامین کردیم و در اختیار قرارگاه خاتم الانبیا سپاه قرار دادیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۸:۴۱    
سیلاب موجب آبگرفتگی در بخش هایی از زمین های کشاورزی بخش غیزانیه اهواز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سیلاب رودخانه های فصلی باعث آبگرفتگی قسمتی از جاده های روستایی و زمین های کشاورزی در بخش غیزانیه اهواز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۱۵    
بخشدار غیزانیه با رد خبر قطع مسیر دسترسی 10 روستا در بخش غیزانیه، گفت: بالا آمدن آب مربوط به رودخانه فصلی است که حدود 10 تا 15 سانتی متر جاده را می پوشاند اما مسیر تردد را قطع نمی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
کرج - نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس گفت: در شهرستان کرج به لحاظ مشکل آب مناطقی مانند غیزانیه خوزستان وجود دارد که مردم با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۵۳ سایت دیگر  
با دستور رئیس کل دیوان محاسبات کشور هیات حسابرسی ویژه رسیدگی به عملکرد مالی طرح های عمرانی و سرمایه گذاری بخش آب و فاضلاب استان خوزستان تشکیل شد و هم اکنون گزارش بررسی ها و حسابرسی های این هیات تهیه و برای ارسال به دادسرای دیوان محاسبات کشور نهایی شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهواز در سیلاب وسط آب حاضر است، در روستای ا بوالفضل و غیزانیه و میدان تره بار الغدیر کنار مردم است، در توزیع آذوقه نفر اول صف است. خلاصه نشان داده که درس خارج برای امام جمعه یعنی: از خانه ات خارج شو و به یاری مردم بشتاب .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دامدارانی که بالا آمدن آب باران در چراگاهی در غیزانیه اهواز ، منجر به تلف شدن دام های آنها شده می گویند به علت عدم اختصاص سهمیه علوفه کافی مجبور بودند به آنجا بروند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اما نه آن سیل و نه سیل و آب گرفتگی های همین دی ماه سال گذشته هیچ کدام درس عبرت نشدند تا امروز، که با بارش دوباره باران، زندگی مردم شهرهای خوزستان را آب ببرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - بخشدار غیزانیه با انتقاد از شرکت مناطق نفتخیز جنوب به دلیل همکاری نکردن در اختصاص ماشین آلات برای جلوگیری از آبگرفتگی روستاها، گفت: آبگرفتگی در اطراف 2 روستای این بخش به دلیل جریان رودخانه های فصلی ناشی از بارندگی اخیر، تا روز دوشنبه 10 آذر برطرف می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - مردم کاشان با لبیک به ندای رهبر انقلاب، در کارزار میدان مبارزه با کرونا با اعطای کمک های مومنانه علاوه بر منطقه کاشان نشانه های مهر و محبت خود را تا غیزانیه گسترانیدند.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۱    
قرارگاه جهادی ،سازندگی هیئت فدائیان حسین (ع) اهوازبرای ساختن مخزن ذخیره آب در غیزانیه حضور یافتند و یه مخزن جمع اب به دانش آموزان حمیره اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج، هزار و 100 بسته معیشتی و هزار و 100 بسته نوشت افزاری به خانوار های کم برخوردار رامشیر و رامهرمز علاوه بر بخش غیزانیه اهدا شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی تهران بزرگ در آغاز هفته بسیج سال 1399 به تشریح اقدامات صورت گرفته توسط جهادگران و بسیج سازندگی تهران بزرگ در رزمایش کمک مومنانه پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۷    
درپی رسانه ای شدن مشکل آب منطقه بیرم معروف به غیزانیه فارس و عدم قبولی مسئولیت انتقال آب این منطقه در بعضی از ارگان های استان و حضور اعتراضی جمعی از نمایندگان مردم در استانداری، سبب شد این موضوع به صورت کشوری با حضور مسئولان امر تعیین تکلیف شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/فارس طی جلسه ای با حضور مسئولان وزارت نیرو، استاندار و شماری از نمایندگان فارس در مجلس، راهکارهای اجرایی شدن طراح انتقال آب خلیج فارس به مناطق جنوبی استان فارس، بررسی شد و انجام اقداماتی برای عملیاتی شدن آن مورد تایید قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز موضوع انتقال آب از دریا به استان فارس با حضور مسئولان وزارت نیرو، وزارت صمت، نمایندگان فارس در مجلس و استاندار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۸    
عکاس: مهدی پدرام خو/ تسنیم
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
روستاهای بخش غیزانیه اهواز سالهاست گرفتار دود و آلودگی زباله های کلانشهر اهواز هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۲    
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی خوزستان گفت: برخی روستا های بخش غیزانیه با مشکل افت و قطعی آب شرب مواجه بودند که تلاش برای برطرف شدن آن ادامه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- کمتر کسی هست که از جاده اهواز به سمت بخش غیزانیه رفته و ابر تیره ناشی از مدفن زباله صفیره را ندیده باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۶    
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی خوزستان گفت: مشکل تولید و انتقال آب به مناطق و تاسیسات های شیبان، صفیره، نزهه و دهلاییه به شکل کامل مرتفع شد.