سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۲۲:۵۴Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غیزانیه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
یک دبستان پنج کلاسه به فضاهای آموزشی بخش غیزانیه در اهواز اضافه شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت، دوشنبه 3 مهر با حضور فرماندار اهواز، بخشدار غیزانیه و رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز، مراسم آغاز سال تحصیلی جدید را در مدرسه 8 کلاسه نور غیزانیه که توسط این شرکت بهسازی شده است، برگزار کرد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ حسن شهروئی در تشریح خبر فوق افزود: همزمان با هفته دولت و در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی در خصوص کمک به معیشت هموطنان نیازمند، تعداد 4000 بسته معیشتی به ارزش 50 میلیارد ریال تامین گردید و در آیینی که با حضور فرماندار اهواز برگزار شد ...
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۸:۰۷    
رئیس شورای شهرستان اهواز با انتقاد از ناکارآمدی و تعلل برخی از مسئولان استان و عدم تحقق وعده های آنان به مردم، خواستار انتصاب مدیران دلسوز و کارآمد در ادارات و نهادهای استان شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهرستان اهواز با انتقاد از ناکارآمدی و تعلل برخی از مسئولان استان و عدم تحقق وعده های آنان به مردم، خواستار انتصاب مدیران دلسوز و کارآمد در ادارات و نهادهای استان شد.
شوشان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
با دستور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در پی مصوبه کارگروه مسئولیت های اجتماعی این شرکت، پایگاه جهادی خدمات پزشکی این شرکت با مشارکت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۲۲:۱۶    
سرپرست فرمانداری اهواز گفت: طرح گازرسانی به 20 روستای بخش غیزانیه این شهرستان بیش از 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۸:۳۳    
سرپرست فرمانداری اهواز از اجرای طرح گازرسانی به 20 روستای غیزانیه با بیش از 85 درصد پیشرفت فیزیکی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- سرپرست فرمانداری اهواز گفت: طرح گازرسانی به 20 روستای بخش غیزانیه این شهرستان بیش از 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شایان ذکر است که روستای شعمیط مندیل در بخش نفت خیز غیزانیه اهواز فاقد آب است و تاکنون آبرسانی به این روستا انجام نشده است. بسیاری روستا را ترک کرده اند، چرا که باید از آب کانالی که گوسفندان خود از آن مصرف می کنند، بخورند، یا در زمستان آب باران را جمع آوری و استفاده کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۵    
بخشدار غیزانیه اهواز گفت: شبکه آبرسانی در 2 روستای ام الدیای و عرب راشد از توابع بخش غیزانیه به بهره برداری رسید و آبرسانی سیار در این 2 روستا به پایان رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بخشدار غیزانیه اهواز گفت: با اجرا و بهره برداری از طرح خطوط انتقال و شبکه توزیع آبرسانی در دو روستاهای"ام الدیای" و "عرب راشد" از توابع بخش غیزانیه، آبرسانی سیار در این دو روستا به پایان رسید.
برترین ها / خبر روز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ملاشیه در غرب اهواز با جمعیت 80 هزار نفری یکی از مناطق پرجمعیت و محروم خوزستان است. مسئولین آبفا هم وعده برطرف کردن مشکل آب را تکرار می کنند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جوانان روستای هورت سید یوسف غیزانیه خواهان بکارگیری نیروی بومی در دکل های نفتی شدند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ملاشیه در غرب اهواز با جمعیت 80 هزار نفری یکی از مناطق پر جمعیت اهواز است، اما هنوز خدمات اساسی و زیرساختی در این منطقه وجود ندارد و در اغلب خیابان ها خبری از آسفالت نیست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح آبرسانی به 2 روستای بخش غیزانیه اهواز به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدفن پسماند اهواز در نزدیکی روستای صفیره در بخش غیزانیه این شهرستان، از سال 1391 و با تعطیل شدن مدفن قدیمی پسماند در منطقه برومی راه اندازی شده است. روزانه یک هزار تن زباله شهر اهواز به سایت پسماند اهواز منتقل می شود ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جشن بزرگ گرامیداشت دهه کرامت و ایام ولادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) روزهای هفتم و هشتم خرداد به ترتیب در روستاهای نزهه بخش غیزانیه و رمیص بخش مشراگه توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون برگزار شد که با استقبال بی سابقه اهالی این دو روستا همراه بود. ...
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۷    
افزایش آلایندگی صنایع نفتی و پتروشیمی تنفس را برای مردم بخش غیزانیه سخت کرده است به گزارش خبرگزاری خوزپرس از اهواز ؛ در طی چندماه اخیر ، افزایش میزان برداشت و سوختن ضایعات نفتی دود غلیظی را به سوی منازل بخش بزرگ غیزانیه اهواز روانه کرده و نفس کشیدن را برای مردم این منطقه بزرگ نفتی سخت کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
علت و میزان مساحت آتش سوزی در جنگل کوپال بخش غیزانیه شهرستان اهواز در حال بررسی است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت وگاز مارون پنجشنبه 4 خرداد از اطفا و مهار کامل آتش سوزی حدود 120 هکتار از جنگل های شاخ کوپال توسط آتش نشانان این شرکت خبر داد که باعث جلوگیری از یک فاجعه بزرگ در روستاهای بخش غیزانیه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره دامپزشکی اهواز : خدمات رسانی رایگان به مناطق محروم روستایی علاوه بر صیانت از سرمایه های دامی، کمکی برای کاهش هزینه های درمانی دامداران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری اهواز از آغاز عملیات اجرایی بزرگترین پروژه روستایی استان خوزستان در روستاهای سه بخش مرکزی، غیزانیه و اسماعیلیه از توابع شهرستان اهواز خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به همت گروه جهادی طلاب و روحانیون جهادی بخش غیزانیه حوزه مقاومت بسیج شهید علم الهدی تعداد 50جفت کفش در بین نیازمندان این منطقه اهدا شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۱    
به همت گروه طلاب و روحانیون جهادی بخش غیزانیه حوزه مقاومت بسیج شهیدعلم الهدی سپاه ناحیه امام علی(ع)شرق اهواز، 150بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند این منطقه تهیه و توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۴    
با مشارکت بنیاد برکت، 160 طرح اشتغالزا در بخش غیزانیه شهرستان اهواز احرا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۴    
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت پنج نفر در حادثه واژگونی تیبا در غیزانیه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی علوم پزشکی اهواز گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پژو در محور رامهرمز به اهواز بعد از غیزانیه بزرگ یک کشته و 3 مصدوم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تیپ جهادی 12 مستضعفین خوزستان از برگزاری اردوی جهادی و اجرای طرح ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی به ساکنان بخش غیزانیه اهواز خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- فرمانده انتظامی خوزستان از کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل در شهرستان اهواز خبر داد. تیتربرتر، سردار سید محمد صالحی درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران انتظامی پاسگاه غیزانیه اهواز در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان عمده سوخت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سومین مرحله از اجرای طرح جهادی ارائه خدمات الکترونیک قضایی رایگان به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان خوزستان، در بخش غیزانیه بزرگ از توابع شهرستان اهواز به اجرا درآمد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سومین مرحله از اجرای طرح جهادی ارائه خدمات الکترونیک قضایی رایگان به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان خوزستان، در بخش غیزانیه بزرگ از توابع شهرستان اهواز به اجرا درآمد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۲:۳۵    
در روزهای اخیر نشت مواد نفتی از لوله های شرکت مارون موجب آلودگی اراضی کشاورزی و محوطه روستای سودان از توابع بخش غیزانیه در شرق اهواز شده و متاسفانه تاکنون اقدامی از سوی سازمان حفاظت محیط زیست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۰    
به علت نبود آسفالت راه، سه روستای بخش غیزانیه با مشکل تردد مواجه هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بی آبی در شهر غیزانیه استان خوزستان به یک مسئله امنیتی تبدیل شد و بعد از مدتی هم از یاد ها رفت. اما محسن باقری به این شهر سفر کرد تا از نزدیک وضعیت هولناک و غم انگیز اهالی این شهر را بنویسد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۶    
خاک ضعیفی که در نهایت منجر به عدم توانایی کشاورزی در این منطقه شده است تنها معضل بخش غیزانیه نیست. اکثر روستاهای بخش غیزانیه از نعمت آب و گاز خانگی محروم هستند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، دکتر سیدکریم حسینی نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با تأکید بر ضرورت انجام مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت در مناطق محروم خوزستان گفت: در بخش غیزانیه در شرق اهواز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به منظور تامین برق مطمئن و پایدار خط دوم تامین برق غیزانیه و همچنین مشکل افت ولتاژ روستا های مسیر اسماعیلیه اجرا شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۰:۵۴    
غیزانیه، بزرگ ترین بخش در استان خوزستان به حساب می آید که دارای 900 حلقه چاه نفت است اما با چالش بی آبی، بی گازی و آلودگی هوا مواجه است. سهم ساکنان غیزانیه و روستاهای اطراف آن تغییرات ژنتیکی و تولد کودکان ناقص الخلقه بر اثر آلودگی است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۶    
کتاب خشمآبه تازه ترین اثر فردین آریش، نویسنده و روزنامه نگار است. این کتاب در بیست روایت به مسئله ی آب غِیزانیه، یکی از توابع خوزستان می پردازد و گزارشی از این بحران ارائه می دهد. این کتاب دویست صفحه ای از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر بهره برداری بخش غیزانیه شرکت آب و فاضلاب اهواز از اصلاح و تعویض خط انتقال آب یکی از روستاهای بخش غیزانیه اهواز خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۷:۳۳   + ۵۲ سایت دیگر  
حسین حسین زاده در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی نوبت دوم امروز مجلس، بیان کرد: کمی از بودجه ای که برای رفع عطش خود از قدرت کنار گذاشته اید برای غیزانیه بگذارید. آنها در بستر مرگ زندگی می کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بهره برداری بخش غیزانیه شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: مشکل افت فشار آب روستا های بریچه عبدالسید و بریچه عنایت از بخش غیزانیه اهواز با اجرای چهار کیلومتر خط انتقال آب برطرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۲    
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به وقوع آبگرفتگی در بخش غیزانیه اهواز، از انتقال هوایی دو بیمار از این منطقه به بیمارستان امام(ره) خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۹    
مدیرامور برق منطقه یک اهواز با اشاره به افزایش 2 هزارو 890 کیلو ولت آمپر به ظرفیت برق مناطق شرق اهواز گفت: 10 دستگاه ترانسفوماتور در روستاهای مسیر غیزانیه واقع در شرق اهواز، در راستای ظرفیت سازی، پایداری شبکه و تامین برق مطمئن و پایدار، نصب شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
طی جشنی که دوشنبه 9 آبان در مدرسه" نور" بخش غیزانیه برگزار شد، شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون 3 هزار بسته نوشت افزاری را به دانش آموزان کم برخوردار شاغل به تحصیل در شهرها و روستاهای همجوار تاسیسات عملیاتی این شرکت تقدیم کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۶:۰۱    
سال های زیادی است که اهالی مناطق شرقی اهواز و غیزانیه با آلودگی ناشی از سایت دفن زباله صفیره دست به گریبان هستند، اما مدیران شهری تاکید دارند که با احداث سلول شماره دو این سایت، بخشی از مشکلات چرخه پسماند اهواز رفع خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۷    
خشمآبه عنوان تازه ترین کتاب فردین آریش است که به تازگی در انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده و به بازار کتاب عرضه شده است. کتاب خشمآبه، روایت مواجهه مردم با بحران بی آبی در غیزانیه از منظر و نقطه دید خود آنهاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
طرح آسفالت روستای برومی در بخش غیزانیه از سوی مسئولین فرمانداری مورد بررسی قرار گرفت.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
حادثه 24 - مدیر روابط عمومی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: واژگونی یک دستگاه ون جاده اهواز - غیزانیه 12 نفر مصدوم بر جا گذاشت. عارف اصل شرهانی مدیر روابط عمومی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز امروز اظهار کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه ون جاده اهواز - غیزانیه 12 نفر مصدوم شدند. ...