شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۱:۴۱Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطوط لوله»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از عملیات در حال انجام ایمن سازی و رفع نشتی از خط لوله 12 اینچی انتقال نفت کوره در کیلومتر 28 مجاور بلوار شهدای شهر درچه توسط تیم های فنی، عملیاتی و تدارک تجهیزات فنی و ماشین آلات شرکت خطوط لوله و نفت اصفهان خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مدیریت انرژی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: با انجام اقدام های پرشمار کم هزینه یا بدون هزینه، در شاخص های عملکرد انرژی این شرکت روند مطلوبی طی شده و این شاخص در سال 1401 نسبت به میانگین عملکرد سال های 1390 تا 1398، معادل بیش از 205 هزار بشکه نفت خام، ارتقای عملکرد انرژی داشته است.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۸    
شیرها، اجزای ضروری در کاربردهای مختلف صنعتی از جمله فرآوری نفت و گاز، تصفیه آب، تولید برق و تولید مواد شیمیایی هستند. آنها جریان مایعات، گازها و سایر مواد را از طریق خطوط لوله کنترل می کنند و از اجرای روان و ایمن فرآیند اطمینان حاصل می کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون سفیر روسیه در آمریکا می گوید که دولت این کشور در تلاش است تا اظهارات پیشین مقامات واشنگتن درباره پایان دادن به فعالیت خطوط لوله نورداستریم را از حافظه ها پاک کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بنا به افشاگری یک رسانه آمریکایی، این کشور از برنامه اوکراین برای انفجار خطوط لوله گازی روسیه مطلع بوده است.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه واشنگتن پست آمریکا اطلاعات محرمانه مربوط به عملیات انفجار خطوط لوله گاز نورداستریم توسط دولت اوکراین را منتشر کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۲۱    
محققان کشور موفق به تولید یک سیستم هوشمند شدند که جهت بازرسی خطوط لوله در صنعت نفت کاربرد دارد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ جلسه ارائه فرصت های سرمایه گذاری به منظور توسعه میادین مستقل گازی(خامی) و تامین کمبود خوراک مجتمع های پتروشیمی با حضور شرکت مناطق نفتخیز جنوب و شرکت های پتروشیمی تابعه هلدینگ خلیج فارس برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استادیار مهندسی متالورژی دانشگاه آزاد دزفول از ترمیم خطوط لوله های انتقال نفت و گاز با استفاده از فناوری جدید و بومی پوشش کامپوزیتی خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس رشد 13 درصدی مصرف برق نسبت به مدت مشابه پارسال، افزایش قیمت بنزین باز هم تکذیب شد، میعانات گازی ذخیره شده روی آب به صفر رسید، افزایش 2 برابری طول خطوط لوله انتقال گاز کشورو جزئیات ذخیره سازی گاز ایران از مهمترین اخبار آب و انرژی در هفته جاری بودند. دبیرکل اوپک وارد تهران شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
شانا : رئیس مدیریت انرژی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: با انجام اقدام های پرشمار کم هزینه یا بدون هزینه، در شاخص های عملکرد انرژی این شرکت روند مطلوبی طی شده و این شاخص در سال 1401 نسبت به میانگین عملکرد سال های 1390 تا 1398، معادل بیش از 205 هزار بشکه نفت خام ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران بر نوسازی و تعمیرات زیرساخت های این پایانه تأکید کرد. تیتربرتر به نقل از شرکت پایانه های نفتی ایران، عباس غریبی ضمن تأکید بر اهمیت پایانه نفتی شمال به عنوان یک پایانه پشتیبان در فرآیند ذخیره سازی و صادرات نفت خام و کمک به تکمیل زنجیره ارزش نفت و گاز کشور اظهار ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مدیریت انرژی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: در سال 1401 نسبت به متوسط عملکرد سال های 1390 تا 1398، معادل بیش از 205 هزار بشکه نفت خام، ارتقاء عملکرد انرژی داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
پس از نزدیک به 4 سال واردات گاز از ترکمنستان از سر گرفته می شود و این می تواند آغازی بر هاب گازی شدن ایران در منطقه باشد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۷    
مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز ضمن تاکید به رعایت حریم خطوط لوله انتقال گاز، از تعامل و همکاری پایگاه بسیج شهید محبوب این منطقه با سازمان بسیج سپاه و مراجع قضایی و انتظامی و راه اندازی گشت های امنیتی و حفاظتی خطوط لوله خبر داد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از انجام موفقیت آمیز بیش از 148 هزار نقطه سنجی نقاط مستعد خوردگی و تشکیل کارگروه تخصصی شناسایی نقاط جدید مستعد خوردگی با همکاری سایر سازمان های مربوطه در سیستم های لوله کشی تأسیسات این شرکت خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴    
سردار ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران امروز با جامعی مدیرعامل شرکت سهامی خطوط لوله و مخابرات نفت شمال دیدار و گفت وگو کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با اشاره به چشم انداز شرکت ملی گاز ایران در توسعه مناطق محروم، از حدود 2 برابر شدن طول خطوط لوله انتقال گاز در کشور از ابتدای تاسیس شرکت انتقال گاز ایران در سال 1385 تاکنون، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۳    
وزارت امور خارجه آمریکا هشدار داد: چین می تواند حملات سایبری علیه زیرساخت های حیاتی از جمله خطوط لوله نفت و گاز و سیستم های ریلی انجام دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تصریح کرد چین قادر به هک زیرساخت های حیاتی آمریکا و از کار انداختن آن از جمله خطوط لوله نفت و گاز و سیستم های ریلی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۱۸    
گردهمایی مدیران شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران به میزبانی منطقه شمال شرق طی 3 روز برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت امورخارجه روسیه سفیران آلمان، دانمارک و سوئد را به دلیل نبود نتیجه گیری کافی در تحقیقات بر سر انفجار سال گذشته در خطوط لوله نورد استریم احضار کرد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
این وزارتخانه می گوید که آنها در اعتراض به فقدان کامل نتایج تحقیقات درباره انفجارهایی که سال گذشته به خطوط لوله گاز نورد استریم آسیب رساند، احضار شدند. کرملین قبلا خواستار تسریع تحقیقات شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مشاور نخست وزیر عراق در روابط خارجی، از تلاش بغداد برای احیای خطوط لوله نفت با سه کشور عربستان سعودی، سوریه و اردن خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اطلاعات فدرال آلمان می گوید که در حال حاضر هیچ نهاد اطلاعاتی نمی تواند به طور شفاف اسامی مسئولان خرابکاری در خطوط لوله نورداستریم را اعلام کند.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۹    
طی دیدار مدیر و مسئولین شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان با مدیر کل مدیریت بحران استانداری این استان بر ضرورت رعایت حریم خطوط لوله انتقال مواد نفتی بعنوان شریان های مهم انتقال انرژی کشور توسط مردم و دستگاه ها و نهادها تأکید شد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری کل استان تهران با اشاره به خطرات ناشی از وقوع حادثه در خطوط لوله های نفتی معارض با طرح آزادراه غدیر، ایمن سازی این خطوط را در راستای پیشگیری از آسیب ها و حوادث جبران ناپذیر ضروری دانست.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی القاصی رئیس کل دادگستری و رئیس شورای پیشگیری از وقوع جرم استان تهران در نامه ای از استاندار تهران خواست تا موضوع ایمن سازی خطوط لوله های نفت و ایفای تعهدات دستگاه های متعهد در اجرای پروژه آزاد راه غدیر را مورد پیگیری ویژه قرار دهد. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:در چند ماه اخیر گسترش همکاری های اقتصادی بین ایران و روسیه در صدر تیترهای خبری بوده است و سرآغاز این اتفاق در پی توافق هایی است که در سال 2022 بین 2 کشور به دست آمد ...
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // عملیات تعویض و احداث خطوط لوله جریانی انتقال نفت و گاز در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان انجام شد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، رییس اداره تعمیرات خطوط لوله شرکت بهره برداری نفت و گاز مس ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه طرح تولید همزمان برق، هلیوم و نیتروژن در ایستگاه های تقلیل فشار خطوط لوله شرکت ملی گاز ایران بین شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری صبا انرژی امضا شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه طرح تولید همزمان برق، هلیوم و نیتروژن در ایستگاه های تقلیل فشار خطوط لوله شرکت ملی گاز ایران بین شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری" صبا انرژی" امضاء شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
منطقه 3 عملیات انتقال گاز در حوزه بازرسی فنی همواره به دنبال بهره مندی از روش های نوین و دانش بنیان در انجام کارهای تخصصی حوزه بازرسی و نشت یابی خطوط لوله است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در راستای حمایت از تولید داخل و توسعه شرکت های دانش بنیان، منطقه یک عملیات انتقال گاز توانست با تأمین تجهیزات و ابزارآلات اضطراری تأسیسات و خطوط لوله گاز و با صرفه اقتصادی و ارزی، از خروج منابع ملی ارزی کشور جلوگیری کند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش عصر اترک به نقل از تسنیم، همکاری بین ایران و روسیه از سال گذشته و در بحبوحه تحریم های غرب علیه مسکو و تهران شتاب بیشتری گرفته است. در طول سال 2022، هر دو طرف به توافق هایی دست یافتند که همکاری های دوجانبه را گسترش می دهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با اتصال 9 نیروگاه به شبکه خطوط لوله انتقال نفت خام و فرآورده نفتی ظرفیت انتقال سوخت مایع از طریق این شبکه به نیروگاه ها یک و نیم میلیارد لیتر در سال افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
با وجود فشار اوکراین برای تحریم خطوط لوله گاز روسیه، این ایده موفقیت چندانی در بروکسل کسب نکرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۵    
مسئول دارالقرآن خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه مرکزی اعلام کرد: این دارالقرآن به واسطه اجرای برنامه های اثرگذار در ماه مبارک رمضان عنوان برتر را بین سایر مناطق این شرکت به خود اختصاص داد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در افق صنعت انتقال نفت با بهره برداری و تکمیل 4 طرح که در مدار بهره برداری قرار گرفته اند، در حدود 775 هزار بشکه، معادل 123 میلیون لیتر روزانه به ظرفیت انتقال نفت خام و فرآورده های نفتی از شبکه خطوط لوله اضافه خواهد شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۵    
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز از ولتاژگیری بالغ بر 7 هزار کیلومتر از خطوط لوله این منطقه در سال گذشته خبر داد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - به گفته مقامات درگیر مذاکرات، گروه هفت و اتحادیه اروپا واردات گاز روسیه را در مسیرهایی که مسکو عرضه خود را قطع کرده است، ممنوع خواهند کرد ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان؛ مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از اجرای عملیات آلتراسونیک و ضخامت سنجی بیش از 2 میلیون دسی متر مربع در 37980 نقطه محل از تأسیسات و خطوط لوله در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان خبر داد. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
یک موسسه تحقیقاتی آمریکایی اعلام کرد حدود 1900 کیلومتر خط لوله نفتی در ایران در دست ساخت است و ایران با وجود تحریم ها در رتبه نخست جهان از این نظر قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت با بیان اینکه 12 پروژه راکد در این حوزه داریم، گفت: هزینه های اجرای پروژه ها 20.8 درصد در سال 1401 بیشتر شد که مهم ترین دلیل آن رشد قیمت زمین بود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز از احداث ایستگاه کاتدی به منظور تثبیت پایداری انتقال گاز در خطوط لوله غرب کارون با 4 میلیارد و 500 میلیون ریال صرفه جویی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کشورهای گروه هفت به همراه اتحادیه اروپا در نظر دارند تا آغاز مجدد واردات گاز روسیه از طریق خطوط لوله ای که مسکو پیش تر قطع کرده بود را ممنوع کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت با بیان اینکه در حال حاضر حدود 61 درصد انتقال نفت و فراورده توسط خط لوله انجام می شود، گفت: این میزان باید رشد پیدا کند، خط فسا-شیراز، خط پارس، تابش بندرعباس- رفسنجان به این منظور تعریف شده که میزان انتقال فراورده از نفتکش ها کم شود ...
مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از انتقال بیش از 131 میلیارد لیتر نفت خام و فرآورده در سال 1401 خبر داد و گفت: بیش از 68 درصد از حجم فرآورده انتقالی در کشور، به وسیله خطوط لوله انجام می شود. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۶۱ سایت دیگر  
یک موسسه تحقیقاتی آمریکایی اعلام کرد حدود 1900 کیلومتر خط لوله نفتی در ایران در دست ساخت است و ایران با وجود تحریم ها در رتبه نخست جهان از این نظر قرار دارد.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۷:۳۶    
توسعه ورودی شهر حنا همراه با زیبا سازی شهری با حمایت وتلاش مهندس ابوالفتح بهرامیان شهردار حنا و شورای اسلامی شهر ورودی حادثه خیز این شهر در دست تعریض و بازسازی قرار گرفت. مهندس بهرامیان اظهار داشت: در صورت همکاری اداره گاز جهت جابجایی خطوط لوله انتقال گاز این شهرداری آمادگی لازم را جهت اصلاح [...]