پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۹:۴۱Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطوط لوله»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عملیاتی نفت و گاز پارس گفت:صبح امروز پروژه پیگرانی هوشمند خطوط لوله دریایی پارس جنوبی به منظور جلوگیری از خوردگی و ترک ها آغاز شد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۲    
شرکت مهندسین مشاور طرح اندیشان، پیشرو در طراحی صنایع بالادستی و خطوط لوله سراسری انتقال نفت و گاز استخدام می کند.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
نقاط خوردگی خط لوله 26 اینچ فرآورده های نفتی بندرعباس - رفسنجان واقع در خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه خلیج فارس در چند مقطع در محدوده روستای سرچاهان ترمیم شد.
40 هزار مترمربع از حریم خطوط لوله نفت خام و فرآورده نکا - ساری آزاد و مسیر این خطوط تسطیح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران منطقه شمال ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
جناب آقای مهندس فرزانه از زحمات همکاران در پروژه تعویض خطوط لوله با ارسال پیامی قدردانی کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۲    
حفظ و نگهداشت خطوط لوله فشار قوی انتقال گاز که بخش عمده ای از آن در استان فارس بصورت پراکنده اجرا شده، نیاز به تعامل بیشتر و همکاری های متقابل مسولین محترم در سطح شهرستان، استان و بویژه مجاورین خوب این خطوط دارد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
در نشست مدیرمنطقه 8 عملیات انتقال گاز با نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو، مسائل حریم خطوط انتقال گاز واحدهای صنعتی و غیر صنعتی محدوده کجاآباد تبریز مورد بررسی قرار گرفت.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از اتصال نهایی خط لوله 42 اینچ دامغان - کیاسر - نکا به خطوط لوله 30 اینچ شمال کشور خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۶    
به همت پایگاه بسیج شرکت خطوط لوله انتقال فرآورده های نفتی منطقه جنوب شرق ناحیه مقاومت بسیج رفسنجان اماکن و معابر دو روستای همجوار منطقه ضدعفونی و گندزدایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- کمک به آزادی زندانیان غیرعمد توسط همکار مرکز انتقال نفت مهرآران، ترمیم آب نما در مسیرخط مرکزانتقال نفت قطب آباد و لاین کشی خط 4اینچ توربین های مرکز انتقال نفت بندرعباس از مهم ترین خبرهای شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه خلیج فارس است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - منابع لبنانی امروز (شنبه) از وقوع آتش سوزی گسترده در خطوط لوله انتقال نفت در شمال این کشور خبردادند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۷    
رسانه های لبنانی از وقوع آتش سوزی گسترده در خطوط لوله نفتی در منطقه العبده در عکار واقع در شمال لبنان خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آبفای منطقه دزفول از رفع 3 مورد شکستگی در خطوط لوله آب مناطق مختلف این شهرستان طی 7 ساعت با تلاش کارکنان امداد آب خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۶    
شهردار رامهرمز علت نشست زمین در یکی از مناطق این شهرستان را شکستگی خطوط لوله آب عنوان کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۰:۱۰    
منطقه 10 عملیات انتقال گاز ایران در حوزه نگهداری و تعمیرات خطوط لوله به منظور انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی از ابتدای امسال تاکنون، گام های موثری برداشته است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شانا، شرکت خطوط لوله و مخابرات ایران که بیستمین سالروز تأسیس خود را پشت سر می گذارد، با 14 هزار کیلومتر خطوط انتقال نفت و فرآورده نفتی با ابعاد مختلف از 6 اینچ تا 32 اینچ و 194 مرکز انتقال نفت، فشارشکن و تأسیسات وظیفه انتقال کلان پایدار و ایمن مواد نفتی را به عهده دارد ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۰    
در راستای انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز در این منطقه، عملیات نصب و جوشکاری اسلیو 3 متری در مسیر خط 48 اینچ سنگ بست پارچین در محدوده شهرستان سبزوار با موفقیت به پایان رسید.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
پرداخت نشدن 6 ماه حقوق کارگران رامپکو، پیمانکار پروژه خطوط لوله و تأسیسات جانبی انتقال نفت خام میدان های غرب کارون تکذیب شد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر تولید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: تعمیرات اساسی چاه ها و خطوط لوله در گستره نفت مناطق مرکزی مطابق برنامه زمانبندی به پایان رسیده است و این شرکت برای تامین پایدار گاز در ماه های سرد سال آمادگی دارد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: صادرات گاز به ترکیه طبق قرارداد قبلی ادامه دارد و در آینده نزدیک مذاکرات برای تمدید قرارداد را آغاز می کنیم. به گزارش پیام فوری حسن منتظر تربتی در حاشیه مراسم افتتاح 181 طرح گازرسانی در استان فارس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برنامه های گازرسانی در دولت تدبیر و امید ...
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست منطقه شش عملیات با اشاره به 14 مرحله عملیات و توقف گاز، گفت: تمامی برنامه های پیش بینی شده در 6 ماهه نخست سال 1399با وجود شرایط خاص کرونایی به همت کارکنان تلاشگر مجموعه معاونت عملیات خطوط لوله انجام شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان – رسانه های عراق بامداد امروز پنجشنبه، 15 آبان، گزارش دادند که انفجاری در یکی از خطوط لوله انتقال گاز این کشور روی داده است. پایگاه بغداد الیوم به نقل از تیپ 44 حشد الشعبی گزارش داد که این انفجار در خطوط لوله انتقال گاز منطقه المثنی در استان بصره به وقوع پیوسته است. ...
احتساب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۱۳    
احتساب - کیاست – وحید ریحانی - مدتی است که فعالان بخش خصوصی طرح احداث پالایشگاه های کوچک در کشور را دنبال می کنند، اما برخی از مدیران وزارت نفت اجرای این طرح را اقتصادی نمی دانند ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه – کرمی - ابتکار : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا چند نهاد و شخص مرتبط با وزارت نفت ایران را در فهرست تحریم ها قرار داده است. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۱۵    
به مناسبت ایام ولادت با سعادت پیامبر رحمت و امام جعفرصادق (ص)، دارالقرآن شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، نخستین اثر گروه تواشیح نورالنبی (ص) را منتشر کرد. محمدکاظم ربیعی، حسام قانعی، مرتضی شکوری، عباس دلالی، محمدمهدی شرکت، مسلم عالی و رسول تمجید اعضای این گروه تواشیح را تشکیل داده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۶:۰۳    
جنگ تحمیلی برای صنعت نفت با فتنه های تحریک آمیز آمریکا و متحدانش و کوردلی منافقان برای عملیات خرابکارانه در خطوط لوله و تاسیسات نفتی کشور ماه ها پیش از 31 شهریور 1359 در مناطق نفت خیز جنوب آغاز شد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل رزمایش خودحفاظتی در مرکز منطقه خلیج فارس برگزار شد. به گزارش پیام فوری به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه خلیج فارس ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۲:۰۰    
دارالقرآن شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، گزارشی از فعالیت های شش ماهه نخست سال جاری ارائه داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۲:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: رییس جمهوری آذربایجان پنجشنبه شب در مورد هدف قرار دادن خطوط لوله نفت و گاز به ارمنستان هشدار داد. الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان در پیام توییتری نوشت: ارمنستان در صورت بروز هرگونه حادثه در مورد خطوط لوله انتقال نفت و گاز با فشار جدی بین المللی روبه رو خواهد شد. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۸    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی ، محمد کاظم ربیعی، مسئول دارالقرآن شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه مرکزی در گفت و گو با ایکنا از استان مرکزی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت گازرسانی به شهرها و روستاها را از دیگر مباحث جلسه امروز عنوان و خاطرنشان کرد: رعایت حریم خطوط لوله و تاسیسات از جمله مباحث مورد تاکید بود.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۰    
یکپارچه سازی سیستم مدیریت از پروژه های مدیریت برنامه ریزی شرکت است که با انجام و ارتقا آن سیستم مدیریتی ستاد و مناطق یکپارچه می شود. به گزارش پیام فوری به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، طاهر عبدی مدیر برنامه ریزی شرکت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
یزد دادستان عمومی خاتم از جمع آوری 30 هزار متر از خطوط لوله انتقال آب به اراضی غیر در شهرستان خاتم خبر داد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بازرسی فنی معاونت عملیات و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس از اجرای عملیات پیگرانی هوشمند بیش از هزار کیلومتر خط لوله سکوهای گازی پارس جنوبی خبر داد و گفت: پروژه پیگرانی هوشمند خطوط لوله دریایی انتقال گاز پارس جنوبی تا پایان امسال ادامه می یابد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۵    
در مراسمی با حضور مسئولان استانی و وزارت نفت، ارسلان رحیمی به عنوان مدیر تراز انقلاب در جشنواره شهید رجایی معرفی و از تلاش های وی قدردانی شد. به گزارش پیام فوری به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه شمال ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۵    
بیش از 180 کیلومتر از مسیر خطوط لوله مواد نفتی در منطقه اصفهان تسطیح شد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با پایان تعمیرات دوره ای سالیانه تاسیسات و خطوط لوله انتقال گاز و میعانات گازی خود، برای تولید پایدار گاز در فصل زمستان آماده شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۲    
فرمانده حوزه بسیج ادارات الحدید شاهرود با مدیرکل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق، و فرماندهی و شورای پایگاه بسیج انصار این شرکت دیدار و گفتگو کردند.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بازرسی فنی معاونت عملیات و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس از آغاز برنامه سالانه پایش گسترده ضخامت خطوط لوله و تجهیزات تحت فشار سکوهای گازی پارس خبر داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۰    
الکتروموتور شماره 7 مرکز انتقال نفت و تأسیسات شهید بهشتی اصفهان تعمیرات اساسی و مجدداً نصب و راه اندازی شد. به گزارش پیام فوری، روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: خطوط لوله ورودی و خروجی تعدادی از مخازن پایانه نفتی خارک با توجه به قدمت و فرسودگی و عمر بالا، نیازمند تعویض و نوسازی تشخیص داده شد و این خطوط که حد فاصل مخازن 16 تا 18 و خط ورودی مخزن 32 هستند با استفاده از توان داخلی شرکت و ماشین آلات و کالای موجود در ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۱۶    
کردستان- شعله های آبی گاز در استان کوهستانی کردستان با اجرای خطوط لوله انتقال گاز ششم و نهم سراسری پایدار شده و به گفته مسئولان ذیربط دیگر دغدغه قطعی آنرا در استان نخواهیم داشت.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی گروه تروریستی داعش از طرفداران این گروه شبه نظامی خواست تا غربی ها، خطوط لوله انتقال نفت و زیرساخت های اقتصادی عربستان را هدف قرار دهند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۹    
با هدف افزایش قابلیت اطمینان و پایداری انتقال گاز در کنار افزایش ایمنی خط لوله انتقال گاز سوم سراسری، یکی از بزرگترین تعمیرات خطوط لوله شرکت انتقال گاز توسط پرسنل متخصص و تلاشگر مجموعه معاونت عملیات خطوط لوله انجام پذیرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۶    
بسیجیان منطقه اصفهان مسیر 87 کیلومتری خط لوله 32 اینچ انتقال نفت خام در محدوده مرکز انتقال نفت و تأسیسات شهید بهشتی اصفهان را پایش کردند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۸    
رئیس واحدHSE منطقه مرکزی گفت: این منطقه با آمادگی کامل به استقبال بارش های فصلی می رود. به گزارش پیام فوریبه نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه مرکزی ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : به گفته مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، در زمستان امسال حداکثر روزانه 820 میلیون متر مکعب گاز به خطوط لوله تحویل داده می شود که از این میزان حدود 600 میلیون مترمکعب در بخش خانگی و 701 میلیون مترمکعب نیز صرف صادرات خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ضمن اشاره به تزریق روزانه حداکثر 820 میلیون مترمکعب گاز به خطوط لوله در زمستان 99، گفت: از این رقم روزانه حدود 600 میلیون مترمکعب به بخش خانگی و 70 میلیون مترمکعب نیز به صادرات اختصاص می یابد.
تهران – ایرنا – به گفته مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، در زمستان امسال حداکثر روزانه 820 میلیون متر مکعب گاز به خطوط لوله تحویل داده می شود که از این میزان حدود 600 میلیون متر مکعب در بخش خانگی و 701 میلیون متر مکعب نیز صرف صادرات خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۱    
شرکت آرامکو عربستان سعودی قصد دارد برای جبران کسری بودجه خود بخشی از سرمایه های خطوط لوله های نفت را به صندوق های سرمایه گذاری جهانی بفروشد.