یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۸:۰۷May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطوط لوله»

یک پزشک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۶    
شرکت انتقال سوخت کولونیال پایپلاین ایالات متحده گزارش داد برای راه اندازی مجدد بزرگ ترین خطوط لوله انتقال سوخت خود ناچار به دادن باجی 5 میلیون دلاری به هکرهای مستقر در اروپای شرقی و روسیه شده است. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۵۳ سایت دیگر  
رییس حراست شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از کاهش 90 درصدی سرقت نفت خام در منطقه اهواز خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
شرکت کلونیال پایپ لاین که بیش از 2.5 میلیون بشکه در روز بنزین، دیزل و سوخت جت را از طریق شبکه وسیع خطوط لوله خود منتقل می کند، شبکه خود را روز جمعه پس از وقوع یک حمله سایبری تعطیل کرد ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، بر اساس طرح مدل سازی یکپارچه، مدل های مخزن، چاه ها، خطوط لوله و تاسیسات سطح الارضی به یکدیگر متصل می شود و امکان اجرای هم زمان آنها و بهینه سازی بر مبنای یک تابع هدف با لحاظ کردن محدودیت های تولیدی را ممکن می سازد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
هرمزگان-عهدیه ابراهیمی شاه آبادی همسر روح ا... ابراهیمی شاه آبادی از پرسنل شاغل در مرکز بهره برداری خطوط لوله کرمان، موفق به کسب رتبه اول کشوری نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق با عنوان خشت آغازین آموزش در اردیبهشت ماه 1400 شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قیمت نفت تحت تاثیر ادامه شیوع کرونا در هند و وضعیت نگران کننده این کشور و همچنین اختلال در خطوط لوله انتقال نفت در آمریکا، با کاهش تقاضا رو به رو شده که این موضوع قیمت نفت را در معاملات امروز تضعیف کرده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه، هر گونه ارتباط کشورش با حمله سایبری به سیستم خطوط لوله نفت و گاز شرکت کلونیال پایپ لاین آمریکا را رد کرد. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در پاسخ به گزارش روزنامه همشهری با عنوان آلودگی نفتی در سرخون ادامه دارد ، توضیحاتی را به منظور تنویر افکار عمومی ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۴    
سخنگوی کرملین با اشاره به عدم تمایل طرف آمریکایی به همکاری در زمینه تأمین امنیت سایبری، تأکید کرد: روسیه هیچ دخالتی در حمله هکرها به شرکت ساخت خطوط لوله انرژی "کلونیال" نداشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
در پی حمله سایبری به خط لوله کلونیال و متوقف شدن فعالیت این خط لوله، قیمت بنزین در آمریکا به بالاترین سطح از سال 2014 رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
در پی حمله سایبری اخیر به اپراتور خطوط لوله انتقال سوخت Colonial Pipeline در آمریکا بهای نفت در معاملات روز دوشنبه بازار لندن افزایش یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۴    
سیدشمس الدین موسوی چاشمی پترواستراتژیست و تحلیلگر ارشد حوزه انرژی اگر پالایشگاه ها را قلب صنعت نفت و گاز در نظر بگیریم، قطعا خطوط لوله انتقال همان رگ های خونی هستند که نیازمندی های دیگر اعضا را در اقصی نقاط کشور با شبکه گسترده و در انتها به شکل مویرگی انتقال می دهند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۰    
اقتصاد ایران: متخصصان یک شرکت دانش بنیان برای نخستین بار در کشور موفق به تولید انواع گوناگون تجهیز پیشرفته شعله گیر مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی شدند؛ این دستگاه برای محافظت از سیستم ها در برابر شعله انفجار در خطوط لوله و مخازن استفاده می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
متخصصان یک شرکت دانش بنیان برای نخستین بار در کشور موفق به تولید انواع گوناگون تجهیز پیشرفته شعله گیر مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی شدند؛ این دستگاه برای محافظت از سیستم ها در برابر شعله انفجار در خطوط لوله و مخازن استفاده می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: مقاوم سازی ، بازسازی و افزایش تاب آوری خط لوله تغذیه 16 اینچ خرم آباد با ایمنی و موفقیت به اتمام رسید.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز به نقل از رویترز، به دنبال وقوع یک حمله سایبری که منجر به توقف فعالیت خطوط لوله اصلی عرضه سوخت در آمریکا شد قیمت نفت روز دوشنبه شاهد رشد قابل توجهی بود. این حمله میزان آسیب پذیری زیرساخت های انرژی آمریکا را آشکار ساخته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مقام های رسمی ایالات متحده روز یکشنبه در واکنش به قطع انتقال سوخت از طریق یکی از مهمترین و بزرگترین خط لوله های این کشور، در 17 ایالت و منطقه کلمبیا وضعیت فوق العاده اعلام کردند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرامور فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: در سال 1399 بیش از 26000 محل از خطوط لوله و تاسیسات این شرکت با هدف ایمن سازی خطوط لوله و تاسیسات به منظور تولید مستمر، ضخامت سنجی شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، شرکت اپراتور خط لوله انتقال سوخت در آمریکا با نام کلونیال پایپ لاین روز گذشته اعلام کرد که در پی یک حمله سایبری، این شرکت عملیات تمام خطوط لوله انتقال را متوقف کرده و برای مقابله با تهدید حمله سایبری ارتباط برخی سامانه ها را با اینترنت قطع کرده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت کولونیال پیپلینگ بزرگ ترین مجری خطوط لوله انتقال نفت در آمریکا از توقف موقت همه عملیات خود در پی حمله سایبری خبر داد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره عملیات بهره برداری شرکت نفت و گاز آغاجاری از تعمیر و ایمن سازی خطوط لوله نفت و گاز ورودی و خروجی مخازن بهره برداری و آزمایش واحد شماره5 آغاجاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
استفاده از روش اندازه گیری نویز الکتروشیمیایی برای پایش و کنترل خوردگی خطوط لوله های انتقال نفت و گاز نخستین بار در کشور در دانشگاه تهران انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۳:۴۱    
مدیر آبفای شهرستان رامهرمز گفت: شکستگی خطوط لوله های آب در اکثر نقاط شهر تا پایان خرداد ماه رفع خواهد شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: به همت کارکنان معاونت مخابرات منطقه اصفهان، ایستگاه مخابراتی شماره 7 این منطقه پس از بازگشایی جاده ارتباطی اختصاصی این سایت رفع اشکال شد. رئیس نگهداری و تعمیرات انتقال و دیتا شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان با بیان اینکه این ایستگاه در ارتفاع دو هزار و 973 متری بزکوه ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران ( پانا) – مدیر مرکز مدیریت بحران های طبیعی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به خطوط لوله ای که قرار است آب دریا را به مراکز کشور منتقل کنند، می گوید براساس برنامه ریزی های انجام شده مصرف آب صنایع به تدریج به سمت آب دریا حرکت می کند و در این زمینه برنامه ریزی هایی از سوی وزارت نیرو انجام شده و یکی ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: باند سارقان مسلح توسط حراست شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب منهدم شدند.
شرکت مهندسی اب و فاضلاب تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۹    
شکستگی خطوط لوله انتقال آب 250 و 110میلی متری جاده امین آباد به روستای غنی آباد ترمیم شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۳۵    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-محمد کامل، مدیر منطقه با اعلام این خبر اظهار کرد: ترمیم و تعویض پوشش خط لوله در راستای ایمن سازی و انتقال پایدار گاز از جمله فعالیت هایی است که همواره در سطح شرکت انتقال گاز توجه خاصی به آن می شود. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آرامکوی سعودی به منظور تهیه نقدینگی و جلب سرمایه گذاران بین المللی بیشتر، در حال بررسی فروش سهمی در شبکه خط لوله گاز طبیعی وسیع خود است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری در جلسه ای که با حضور مسئولان چهارمحال و بختیاری و مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد، نحوه پرداخت خسارت های وارده به بخش های مختلف ناشی از شکستگی خط لوله انتقال نفت سرخون بررسی شد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
احتساب - طی سال 1399 در بخش آزمایشگاه کنترل کیفیت منطقه اصفهان بیش از 16 میلیارد ریال صرفه جویی شده است . به گزارش کیاست به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان گفت: این شرکت تنها خسارت هایی را در خصوص آلودگی نفتی سرخون متعهد می شود که بر اساس برآوردهای یک تیم مشترک از کارشناسان 2 طرف باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کارگروه مشترکی از نماینده شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و دستگاه های اجرایی استان نسبت به برآورد دوباره خسارت های ناشی از آلودگی نفتی در سرخون اردل تشکیل می شود.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از پایگاه خبری عرب نیوز، گروه اینوک دوبی و شرکت روتاری عربستان اجرای طرح ساخت خطوط لوله و مخازن ویژه ذخیره سازی و حمل محصولات پتروشیمی در عربستان سعودی را تکمیل کرده است. ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از پایان موفقیت آمیز تعمیرات روی 19 کیلومتر خط لوله 26 اینچ نفت سبک صادراتی (حدفاصل مجتمع های صنعتی شماره 1 و 3 مارون) پیش از موعد مقرر خبر داد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۳    
بیش از یک دهه است که پرورش ماهی سردآبی در شهرستان اردل با مشکلات زیست محیطی فراوانی روبه روست که عمده آن مربوط به نشتی خطوط لوله های انتقال نفت در منطقه است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون عملیات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال شرق گفت: بیش از 221 میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی در حوزه عملکردی این منطقه توسط خطوط لوله انتقال یافته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: بخشی از خط لوله انتقال نفت خام مارون به اصفهان با دستگاه پیشرفته GPR اسکن شد. رئیس واحد مهندسی حفاظت از خوردگی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۹    
با اتصال خطوط لوله به پاکستان قرار بود در فاز اول روزانه 10 میلیون مترمکعب گاز صادر شود و طبق توافق این میزان به 50میلیون مترمکعب افزایش یابد و اگر خط لوله به هندوستان انحراف پیدا می کرد این میزان به 80میلیون مترمکعب در روز می رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سی پک، یک پروژه اقتصادی راهبردی میان چین و پاکستان است که کمربندی از طرح های عظیم اقتصادی از راه ها و پالایشگاه ها، مناطق صنعتی، خطوط لوله نفت، بنادر و نیروگاه ها را شامل می شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۳    
سرپرست منطقه هفت عملیات انتقال گاز؛آموزش و فرهنگ سازی متناسب را لازمه رعایت حریم خطوط لوله دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
امسال 662 میلیون و 300 هزار لیتر انواع فرآورده های نفتی از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه خلیج فارس به استان های همجوار ارسال شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سال گذشته بالغ بر 27 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی از طریق تاسیسات و خطوط لوله منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران منتقل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون عملیات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه خلیج فارس گفت: افزون بر 662میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی در 15 روز نخست سال جاری از این منطقه به استان های همجوار ارسال شد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۰    
منطقه تهران در نوروز 1400 نسبت به همین ایام در سال گذشته در امر سوخت رسانی رشدی 8 درصدی را تجربه کرد . به گزارش پیام فوری به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه تهران ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در راستای اجرای مصوبات جلسه مورخ 19 فروردین سال جاری، شورای تأمین و مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری با حضور مشاور عالی وزیر نفت و همچنین مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، رئیس حراست شرکت پالایش و پخش، مدیر منطقه اصفهان و سایر نمایندگان شرکت ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در مجموع، در استان سیستان و بلوچستان به دلیل پهناوری، 2 هزار کیلومتر خط لوله گاز طراحی و برنامه ریزی شده که برای یک استان مقدار قابل توجهی است؛ از این مقدار، 300 کیلومتر آن تا شهر زاهدان اجرا شده و 770 کیلومتر خطوط لوله در حال اجراست، توسعه در سه محور شمال (زاهدان و زابل) ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران با تاکید بر اینکه امکان جابه جایی خطوط لوله نفت در منطقه سخت گذر اردل وجود ندارد، از تعویض چهار کیلومتر از خطوط این لوله از خرداد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مشاور ارشد وزیر نفت گفت: به منظور جلوگیری از بروز حادثه، 30 کیلومتر از خطوط لوله نفت مارون به اصفهان واقع در شهرستان اردل به زودی ترمیم شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۱    
وال استریت ژورنال نوشت: غول انرژی عربستان سعودی آرامکو در حال مذاکره با سرمایه گذاران خارجی و داخلی برای فروش 49درصدی واحد خط لوله انتقال نفت خود به ارزش 10 الی15 میلیارد دلار است. تهران – اقتصادبرتر – 19 فروردین 1400 ...