سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۴:۱۸Oct 2020 27

جدیدترین‌های «ولنگاری فرهنگی»

دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از بانوان شهر اراک گفت: از مسئولین انتظار می رود تدبیری بیندیشند که فضا برای ورزش بانوان در پارک بانوان فراهم شود تا زمینه را برای عده ای سودجو و افرادی که می خواهند ولنگاری فرهنگی را در جامعه اسلامی ترویج دهند فراهم نباشد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۰    
سیدمحمد حسینی، موافق دیگر استیضاح مهاجرانی، ضمن بیان اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قانون، به مواردی از سینما و فیلم های ساخته شده و تئاتر اشاره کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۶    
حرکات خارج از عرف تعدادی از بانوان در یکی از پارک های اراک در هنگام ورزش صبحگاهی، واکنش های مختلف بانوان این شهر را در پی داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۷    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: ایجاد ولنگاری در جوامع اسلامی یکی از اهداف دشمنان در فضای مجازی است.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۱    
آیا پس از ورود ناجا به مکان های متخلف و حتی بازداشت عوامل آن ناهنجاری ها، نباید سایر دستگاه ها پایکار آمده تا اقدامات قضایی بعدی صورت گیرد؟!
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
یک منتقد نسبت به حمله آشکار یک فیلم به نهاد خانواده و ترویج نوعی از سبک زندگی که حتی در سینمای غرب نیز از آن پرهیز می شود هشدار داد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سینماپرس: پس از طلب حلالیت امام جمعه ملارد از وزیر بهداشت، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتر خود نوشت: ممنون از ایشان که حکم شرعی فراموش شده ای را یادآور شدند که حق الناس فقط جان و مال نیست؛ آبرو هم هست ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سینماپرس: هراز چندگاهی خبر می رسد یک بازیگر سینما و تلویزیون کشف حجاب کرده است، اما وقتی نام او را می شنوی هیچکدام از نقش هایش را به خاطر نمی آوری!
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: فیلم سینمایی حوا، مریم، عایشه در زمره آثار موسوم به ملودرام خاورمیانه ای و سینمای خرابشهر (dystopia) قرار می گیرد که در شرایط ولنگاری فرهنگی و در پرتو جهالت و یا حماقت مدیریت فرهنگی کشور توانست تا در دوران پسا بازگشایی سینماهای ایران به نمایش درآید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
این که تفاوت هوای گرم با پوشش های نامناسب چیست و چرا گاهی حجاب با پوشش هایی همچون مانتوهای شیشه ای و حریر به ولنگاری فرهنگی تبدیل می شود، موضوعی است که بدون شک عامل یا عوامل آن را باید در بخش ها و موضوعات مختلف جست وجو کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه خراسان در گزارشی ضمن اشاره به نحوه پوشش زنان و دختران، پوشش هایی همچون مانتو های شیشه ای و حریر را ولنگاری فرهنگی خواند! در این گزارش امده است: ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خسروی اسفزار با اشاره به اینکه ولنگاری فرهنگی در کشور حاکم است، گفت: امروز مسئولیت همگان در حوزه فرهنگی مضاعف است و باید معارف اسلامی مبنای تلاش ها و تولیدات فرهنگی و هنری باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه مازندران با اشاره به اینکه امامزادگان بهترین وسیله هدایت شدند، گفت: آنها واسطه آشنایی ما با پیغمبر و اهل بیت، اسلام، دین، مکتب، تشیع شدند که بهترین سوغاتی برای ما بوده است.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس فرهنگی شهدای ایران : شاید چندسالی می شود که مزار خالد نبی(حضرت خالدابن سنان علیه السلام) و مناطق تپه ماهور شرق استان گلستان، شهرستان کلاله، بیش از پیش شهره شده و در بین گردشگران داخلی و خارجی بعنوان منطقه ای جذاب ، زیبا و لذت بخش جا افتاده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت گفت: ولنگاری فرهنگی در وسایط نقلیه، سواحل خزر، شهر ها و ... وجود دارد و نظارتی هم بر آن نمی شود و باید با آن مبارزه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: متأسفانه شاهد ولنگاری فرهنگی در شهرها هستیم که وزارت کشور باید پاسخگوی این وضعیت باشد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: شاهرخ کیوان نیا مستندساز در پی آغاز به کار مجلس یازدهم شورای اسلامی، در خصوص رویکرد کمیسیون فرهنگی جدید مجلس نسبت به سینما گفت: متأسفانه همانطور که پیش از این رهبر معظم انقلاب اشاره کرده بودند مدت ها است ما دچار نوعی ولنگاری فرهنگی در کشور شده ایم و از این رو نیاز است کمیسیون فرهنگی باید ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده رشت با انتقاد از وضعیت حجاب در کشور گفت که شاهد ولنگاری فرهنگی در شهرها و روستاها هستیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: ولنگاری فرهنگی در وسایط نقلیه، سواحل خزر، شهرها و ... وجود دارد و نظارتی هم بر آن نمی شود و باید با آن مبارزه شود.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سرویس فرهنگی شهدای ایران :حجت الاسلام سیدحسین مؤمنی، معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان در یادداشتی به ناهنجاری متاثر از فضای مجازی که باهم می خوانیم: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم اردستان در مجلس با اشاره به بی توجهی به مسائل فرهنگی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی مهم ترین شورا در تصمیم گیری های فرهنگی کشور است و باید کمبود جلسات آن در سال های اخیر و همچنین بودجه بسیار کم این حوزه جبران شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس رسانه گفت: پادزهر ولنگاری فرهنگی، دستیابی به رسانه واقع، حرفه ای و اعتماد به فعالان رسانه ای است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۳    
اگر آموزش لازم و آگاه سازی درست در حوزه فضای مجازی صورت نگیرد شاهد وارد شدن آسیب های جدی به باورها و اعتقادات و در کنار آن یک خواهیم بود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شواهد نشان می دهد که دولت با سرمایه گذاری گسترده در تلاش است رسانه های صوت و تصویری اینترنتی را به عنوان رقیب تلویزیون قرار دهد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: کم تحرکی در حوزه فرهنگ و هنر باعث شده تا در ترسیم وجوه واقعی شخصیت ها و چهره های هنری تاریخ ایران تا حدودی به راویانی که احتمالاً به حقایق زندگی این چهره ها وفاداری لازم را ندارند، عرصه را ببازیم.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: در حالی که امریکایی ها در سریال ها مسائل مهم فلسفی گریبانگیر بشر امروز را در قالب داستانسرایی های جذاب ارائه می دهند، سریال های نمایش خانگی ایران همچنان در ابتذال سوژه و پرداخت متوقف مانده اند
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان پردیس، درد جامعه امروز را ولنگاری فرهنگی دانست و گفت: بودجه برای فرهنگ نداریم، اما برای امور مختلف بودجه میلیاردی هزینه می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۹    
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مجلس یازدهم گفت: امروز فضای مجازی ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی است که مجلس شورای اسلامی باید برای ساماندهی این فضا برنامه ریزی هدفمند و دقیقی داشته باشد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سینماپرس: از اردیبهشت ماه سال 98 تا پایان سال به علت تذکر صریح رهبری، هیچ خبری از برپایی مسابقات شبه برانگیز در تلویزیون نبود تا اینکه به تازگی در سکوت کامل خبری پای اینگونه مسابقات در رسانه ملی باز شده است.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: فیلم سینمایی زیرنظر نخستین ساخته سینمایی مجید صالحی اکران خود در سینماهای کشور را پس از پایان جشنواره فیلم فجر در دوره سی و ششم آغاز کرد اما بعد از شیوع کرونا اکرانش متوقف شد و حال به عنوان سومین گزینه قطعی اکران آنلاین به زودی رواهی سینماهای کشور خواهد شد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: تعدادی از سینماگران و کارشناسان فرهنگی تأکید کردند: برای تحقق جهش تولید در سینما و تلویزیون باید به نیروهای انقلابی میدان داده شود نه معاندانی که از خارج مرزها هدایت می شوند! ...
برترین ها / سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۰۷:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: یکی از سریال های در دست تولید برای شبکه نمایش خانگی نیز با استفاده از پول های آلوده درحال تولید است. قبلاً اخباری درباره دستمزد نجومی برخی از بازیگران این سریال منتشر شده بود و این روزها گفته می شود که بودجه آن چیزی درحدود 80 میلیارد تومان است! ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: سعید مستغاثی منتقد سینما از نشان دادن روابط نامشروع در طلا و ملال آور بودن فیلم گلایه کرد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
سینماپرس: نبود جسارت و شجاعت مدیران مشکل امروز سازمان صدا و سیما است. جایی که نمی توانند در مواجهه با رفتار خارج از عرفِ سلبریتی روی آنتن، تحمیل های سیاست های غلطِ اسپانسرها، قد علم کنند و جایی هم اولین تصمیم شان حذف می شود.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: در شرایطی که ریاست سازمان صدا و سیما همچنان به دنبال ستون پنجم فرهنگی دشمن می باشد؛ خانم بازیگری! مجریِ برنامه افطاری مکث در شبکه دوم سیما شده که با طیب خاطر عکس های بی حجاب و بسیار زننده خود را در صفحات بی در و پیکر مجازی منتشر کرده است!
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سینماپرس: ثروت شخصیت ها اسبابی برای پرستش و خودارضایی فیلمساز نسبت به علاقه هایش شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۰۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
یکی از موانعی که رسانه ملی با آن روبه روست مسئله کادرسازی است. رسانه ملی بعد از چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی توانسته آن طور که انتظار می رود نیروهایی متعهد، مؤمن و انقلابی خلق کند. این بی توجهی و همسو نشدن با ذائقه مخاطب سبب شده موفقیت سریال های دهه های پیشین تکرار نشود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۰۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه ملی بار معنایی عمیقی دارد، این رسانه با همه فراگیری اش و میزان تاثیری که بر جامعه دارد در بحث سبک زندگی ایرانی اسلامی موفق عمل نکرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۰۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
انجماد فکری بیماری مهلک و کشنده ای برای نظام فرهنگی کشور است که مدت هاست سایه آن روی اصحاب فرهنگ و هنر سنگینی می کند و چاره این بیماری چیزی نیست جز فصد فرهنگی که باید به سرعت انجام شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رژیم پهلوی همواره به خاطر برگزاری جشن هنر شیراز سرزنش می شد، سرزنشی که البته به حق بود، اما سؤال این است که چرا کسی نمی پرسد آورده های مدیران فرهنگی امروز که مثلاً در فضای انقلاب اسلامی نفس می کشند، از برگزاری این تعداد جشنواره ملی و بین المللی چیست؟
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۵    
رژیم پهلوی همواره به خاطر برگزاری جشن هنر شیراز سرزنش می شد، سرزنشی که البته به حق بود، اما سؤال این است که چرا کسی نمی پرسد آورده های مدیران فرهنگی امروز که مثلاً در فضای انقلاب اسلامی نفس می کشند، از برگزاری این تعداد جشنواره ملی و بین المللی چیست؟
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سینماپرس: یکی از نشانه های جریان های به اصطلاح ادبی معارض با دین و انقلاب اسلامی، گستاخی آنها در اهانت به ارزش های اسلامی و مردم ایران و به رخ کشیدن الحاد یا ارتداد خود است.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۷:۵۳    
سینماپرس: روز گذشته بخش فرهنگی سایت خبرآنلاین برای بالا بردن بازدیدهای سایتش ضمن بهره گیری از یک دوقطبی جعلی در مورد ادعای یکی از خواهران منصوریان سطح تازه ای از بی اخلاقی رسانه ای را به نمایش گذاشت.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شاید در روزهای گذشته عده ای محو لایو نامناسب یک خواننده با یک سلبریتی اینستاگرامی شده باشند اما شاید آن چه که برای آینده نگران کننده است ولنگاری عدالتخواهانه در فضای مجازی است که جز ناامیدی و تشویش و تهییج افکار نتیجه ای نخواهد داشت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در چند سال اخیر گزینه جدیدی با عنوان شبکه نمایش خانگی و VOD ها به سبد رسانه مخاطبان ایرانی افزوده شده است. گزینه ای که می توان گفت رقیبی جدی برای تلویزیون به حساب می آید ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۲    
سینماپرس: در حالی که مدت های مدیدی است بسیاری از کارشناسان، صاحب نظران و دغدغه مندان حوزه فرهنگ و هنر تأکید می کنند که مدیران و متولیان فرهنگی به درستی به وظایف شان عمل نکرده و فقدان ریل گذاری اصولی مبتنی بر اهداف و ارزش های ملی ...
برترین ها / سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۷   + ۵۸ سایت دیگر  
برترین ها: سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صفحه توییتر خود درباره سریال پایتخت نوشت. وزیر ارشاد در صفحه توییتر خود نوشت : پارسال در دیدار نوروزی منزل استاد سیروس الوند رفتم، به یاد خشایارالوند که اولین عید بود که نبود. امسال در پایتخت، غم فقدانش را بیشتر حس کردیم ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۲    
مهمترین آفتی که انقلاب اسلامی را تهدید می کند، ولنگاری فرهنگی است. یکی از راهکار های مقابله با این معضل، جدیت در امر جهش تولید است که می تواند دستاورد های قابل توجهی را به همراه داشته باشد.
سینما پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: شیوع کرونا علاوه بر آنکه تعطیلی ادامه دار سینماها را رقم زده، ادعایی را از سوی وزیر ارشاد مبنی عرضه روزانه یک فیلم به شبکه خانگی برای سرگرم سازی مخاطبان خانه نشین، موجب شده است ...