پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۲۱Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه ملی اطلاعات»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۷:۰۶    
مدیر کل آموزش و پرورش گفت:بصیرت افزایی، تزکیه نفس، خودسازی،علم آموزی و حضور فعال جوانان در تمامی عرصه ها اصول مهم در تشکیل تمدن نوین اسلامی هستند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات در نخستین اظهارنظر درباره جزئیات برنامه های دولت سیزدهم برای شبکه ملی اطلاعات، از راه اندازی قطب های بزرگ داده و نوسازی زیرساخت شبکه مطابق با تکنولوژی های روز، خبر داد.
معاونان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از پروژه ها و برنامه های تحول دیجیتال ایرانسل بازدید و از همکاری با ایرانسل در توسعۀ خدمات دیجیتال، استقبال کردند.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در صحن علنی مجلس برنامه های وزارت ارتباطات در حوزه های مختلف را تشریح کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۰    
وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات امروز با حضور در صحن علنی مجلس درباره اینترنت و شبکه ملی اطلاعات پاسخگوی نمایندگان بود.
آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، امروز در جلسه علنی مجلس به پروژه شبکه ملی اطلاعات اشاره کرد و گفت: زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات، مهم ترین موضوع کشور است و در حال حاضر، ایجاد شبکه ملی اطلاعات از نان شب واجب تر است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۶    
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس بر لزوم تسریع در راه اندازی زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات تاکید کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، سه شنبه 16 آذر به ریاست محمدباقر قالیباف برگزار شد. عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فن آوری، در جریان جلسه علنی امروز مجلس پیرامون عملکرد وازارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات و طرح شبکه ملی اطلاعات سخنرانی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
پوشش محدود اینترنت در روستاها، عقب ماندگی در اقتصاد دیجیتال و کمی و کاستی ناشی از نبود شبکه ملی اطلاعات موجب شد که وکلای ملت قوانین مربوط به حوزه عملکردی وزارت ارتباطات را با حضور وزیر این وزارتخانه بررسی کنند.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وزارت ارتباطات در واقع وزارت شبکه ملی اطلاعات است که متأسفانه از آن هیولا ساخته اند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبدالرحیم علیزاده گفت: مجلس باید با طرح صیانت از حقوق کاربران مانند سایر قوانین مادر در کشور برخورد کند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
قالیباف گفت: مجلس از قضا به دنبال توسعه و حمایت از مشاغل مخصوصا خُرد در حوزه اینترنت است که امروز زندگی مردم و کسب و کار آن ها آنجاست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-رییس مجلس شورای اسلامی، ایجاد شبکه ملی اطلاعات را از نان شب واجب تر توصیف کرد و گفت: وزیر ارتباطات قول داده که شبکه ملی اطلاعات را تکمیل و هر سال گزارشی از عملکرد خود برای تحقق این هدف ارائه کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صحن علنی امروز مجلس گفت: مسائلی امروز در مجلس مطرح شد که وزارت ارتباطات برای حل این مشکلات برنامه های دارد، در چند حوزه برنامه های تحولی را پیش بینی کرده ایم که در جلسه رای اعتماد هم آن ها را بیان کردم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وزارت ارتباطات در واقع وزارت شبکه ملی اطلاعات است که متأسفانه از آن هیولا ساخته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وزارت ارتباطات در واقع وزارت شبکه ملی اطلاعات است که متأسفانه از آن هیولا ساخته اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: وزارت ارتباطات در این دوره وزارت توسعه شبکه ملی اطلاعات خواهد بود و تمام بخش ها باید وظایف خود را تحت توسعه این شبکه دیده و بنده شخصا مسئولیت این موضوع را برعهده گرفته ام.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: محور فعالیت ها در دور جدید وزارت ارتباطات شبکه ملی اطلاعات است و در یک کلام اگر بخواهم بگویم، وزارت ما وزارت توسعه شبکه ملی اطلاعات خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده قزوین در مجلس با اشاره به تشکیل شورای عالی فضایی بعد از 11 سال از وزیر ارتباطات و رئیس جمهور تشکر کرد و گفت: بایستی برای اجرا و نهایی شدن شبکه ملی اطلاعات با بخش خصوصی تقسیم کار کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گزارش این کمیسیون را در مورد عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری در خصوص تکالیف مقرر در قانون قرائت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۰:۲۵    
سعید رشیدی : شرکت افرا نت که در ارائه خدمات و راهکارهای مبتنی بر دیتا شامل پهنای باند اینترنت، شبکه انتقال، خدمات ارتباطی، دیتاسنتر، خدمات ابری برای سازمان ها و کسب وکارها به عنوان رکن اصلی شبکه ملی اطلاعات و اینترنت فعال است اخیرا توسعه زیرساخت ها و نرم افزارهای خود را هدف قرار داده و اگرچه این ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عیسی زارع پور یک روز پس از اخذ رأی اعتماد از نمایندگان مجلس، راهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شد تا در میان دود اسپند و لبخندهای اطرافیان، سکان هدایت این وزارتخانه را در اختیار بگیرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مرتضوی از اتصال روستا های قاضی بجنورد، اندقان جاجرم و ینگی قلعه پائین شیروان به شبکه ملی اطلاعات از طریق فیبر نوری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت:سه شنبه هفته آینده موضوع پیشرفت شبکه ملی اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه علنی مجلس بررسی می شود.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد کرباسی گفت: نمایندگان محترم مجلس؛ موافق و مخالف، به هوش! مردم خواستار فضای مجازی سالم و عاری از محتوای فاسد اخلاقی هستند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
آل داود با اشاره به ضرورت راه اندازی شبکه ملی اطلاعات گفت: زیرساخت حیاتی کشور در جنگلی به نام اینترنت قرار دارد که حتی با قانون جنگل هم مدیریت نمی شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۵۵    
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مشکلات شبکه ملی اطلاعات در صحن مجلس با حضور وزیر ارتباطات بحث و بررسی می شود.
معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: شبکه ملی اطلاعات، مهم ترین موضوع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم است و معماری سازمانی بر بستر شبکه ملی اطلاعات نیازمند توسعه است.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه راهبردی سازمان نظام صنفی رایانه ای و سازمان فضایی در راستای تحقق اهداف سند چشم انداز و سیاست های کلی فناوری و اقتصاد مقاومتی مبنی بر تقویت توان فعالان حوزه فناوری اطلاعات منعقد شد.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ایرانسل در مراسم افتتاح هشتمین سایت 5G ایرانسل در شهر اندیشه تهران، از همکاری های این شرکت برای توسعه شبکه ملی اطلاعات درکنار وزارت ارتباطات سخن گفت.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به ظرفیت حوزه های علمیه برای ترویج فرهنگ دینی در فضای مجازی اظهار داشت: تداوم کارکرد زیرساختهای حیاتی خط قرمز پدافند غیرعامل است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی وازارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد احمدی در شورای مدیران ارتباطات این استان گفت: با تلاش همکاران حوزه ارتباطات استان از امروز بالغ بر 817 خانوار از اهالی اوقچی بزرگ، اوقچی کوچک ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۸    
برچسب ها انصاری پلتفرم های دیجیتال مرکز مانیتورینگ همراه اول برچسب ها
اقتصاد آنلاین / فوت وفن   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۴۸ سایت دیگر  
دبیر شورای راهبردی توسعه شبکه ملی اطلاعات با حضور در مرکز تخصصی مانیتورینگ همراه اول، در جریان ظرفیت ها و بسترهای توسعه یافته و نقش هر کدام در غنی سازی پروژه شبکه ملی اطلاعات قرار گرفت.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شهاب حیدری در نشست با نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در راستای توسعه ارتباطات، وزارت آی سی تی اقدام به ایجاد دسترسی به شبکه ملی اطلاعات و مضافاً آغاز عملیات فیبر نوری جهت ارتقا شهرستان و روستاهای پلدختر، با سرمایه ای بالغ بر 400 میلیارد ریال از محل منابع طرح توسعه خدمات [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت مخابرات منطقه اصفهان با اشاره به اینکه شبکه ملی اطلاعات یکی از الزامات در کشور است و به صورت جدی پیگیری می شود، گفت: ایجاد شبکه ابری در کشور بخشی از مؤلفه های لازم در توسعه شبکه ملی اطلاعات است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
توانگر، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: پلتفرم های انتشار و تبادل محتوا یکی از ستون های اصلی⁧ اقتصاد دیجیتال ⁩است و روشن نبودن چارچوب های حکمرانی این حوزه یک حلقه مفقوده اساسی در تکمیل ⁧ شبکه ملی اطلاعات ⁩ است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۲    
عضو حقیقی شورای فضای مجازی گفت: برای تحقق حاکمیت سایبری در فضای مجازی باید از ابزار شبکه ملی اطلاعات استفاده کنیم و نمایندگان می توانند با قانون گذاری در این حوزه خلأهای قانونی را برطرف سازند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان، محمد احمدی از راه اندازی اینترنت پرسرعت 4G در پنج روستای استان خبر داد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصاد انرژی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باتوجه به عدم تکمیل شبکه ملی اطلاعات در کشور و فقدان چارچوب حکمرانی در حوزه کسب وکارهای اینترنتی دستگاه قضایی مداری بیشتری با فعالان اقتصاد دیجیتال داشته باشد.
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی به حکم بازداشت مدیرعامل دیوار واکنش نشان داد. مجتبی توانگر عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، توافق نامه همکاری با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات را با تاکید بر عملیاتی سازی پروژه ها، بهبود شاخص ها و تحقق اهداف شبکه ملی اطلاعات مرتبط با پژوهشگاه امضا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
روسیه از کشورهایی است که توجه جدی به حاکمیت فضای سایبر دارد. در این گزارش به اهداف و علل توجه روسیه به فضای سایبر و راه اندازی شبکه ملی اطلاعات می پردازیم.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۰    
مقام معظم رهبر در دیدار با مسئولان نظام فرمودند:فضای مجازی خیلی مهم است، انچه از همه مهم تر است،مسئله شبکه ملی اطلاعات است.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۸    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: در فضای مجازی آن چیزی که بیش از همه اهمیت دارد شبکه ملی اطلاعات است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۲    
سردار نقدی با اشاره به اینکه مطالبه اصلی ما باید شکل گیری شبکه ملی اطلاعات باشد عنوان کرد: نباید اجازه دهیم دشمن با حذف و اضافه کردن در فضای مجازی یا محاصره و فیلتر کردن مانع رسیدن تولیدات و افکار ما به مردم شده و یک تصویر غلط از ملت ایران ترسیم کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار نقدی با اشاره به اینکه مطالبه اصلی ما باید شکل گیری شبکه ملی اطلاعات باشد عنوان کرد: نباید اجازه دهیم دشمن با حذف و اضافه کردن در فضای مجازی یا محاصره و فیلتر کردن مانع رسیدن تولیدات و افکار ما به مردم شده و یک تصویر غلط از ملت ایران ترسیم کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: پیشبرد اهداف شبکه ملی اطلاعات با تکیه بر توانمندی های جامعه متخصص و متعهد بسیج محقق می شود.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون مرکز ملی فضای مجازی درباره آخرین وضعیت عملیاتی سازی شبکه ملی اطلاعات گفت: ابر پروژه شبکه ملی اطلاعات در 8 ماه گذشته پیشرفت قابل توجهی نداشته است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور حقوقی، دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تخصیص 400 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه ارتباطات روستاهای (شهرستان های ارزوییه، بافت و رابر) استان کرمان گفت: تا پایان سال جاری تعداد 21 روستای حوزه این سه شهرستان به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت متصل می شوند.