دوشنبه ۲۹ دیساعت ۲۳:۵۳Jan 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تالارهای پذیرایی»

شهرخوان   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی اردبیل گفت: تالارهای استان می توانند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
با قرار گرفتن استان در وضعیت آبی اجازه فعالیت به برخی از اماکن مانند استخر ها، تالارهای پذیرایی و احتمال بازگشایی مدارس با نظارت فرمانداران، آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی داده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۵    
ایسنا/قزوین جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین گفت: با توجه به وضعیت کرونایی استان قزوین، طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا تالارهای پذیرایی استان تا اطلاع ثانوی اجازه فعالیت ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف لرستان گفت: قرار است به زودی بر اساس مصوبه هیئت دولت تالارها در شهرهایی که در وضعیت کرونای آبی قرار دارند با رعایت تدابیری مانند استفاده از 30 درصد ظرفیت تالار برای برگزاری جشن های مردم و رعایت فاصله دو متری بین صندلی ها بازگشایی شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند گفت: تالارداران دماوند به علت بسته بودن تالارهای پذیرایی در شرایط کرونا، 9میلیارد و 200 میلیون تومان زیان مالی داشتند که بیشترین میزان خسارت متعلق به متصدیان تالارهای پذیرایی استیجاری است.
هاژه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، رییس اتاق اصناف شهرستان مهاباد زمان بازگشایی تالارهای شهرستان مهاباد را اعلام کرد. رئیس اتاق اصناف شهرستان مهاباد رو جمعە 26 دی ماه اظهار کرد: بنا بر تصمیمات ستاد کرونای کشور و استان در خصوص شهرستان هایی که از لحاظ شیوع کرونا در شرایط بازگشایی تالارهای پذیرایی هستند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه نایب رئیس اتحادیه چلوکبابی ها و اصناف وابسته کرمانشاه با اشاره به از سر گیری فعالیت نزدیک به 70 تالار پذیرایی در کرمانشاه، گفت: اگرچه تالارها کار خود را با زرد شدن وضعیت شهر کرمانشاه آغاز کردند، اما باریزش نزدیک به 70 درصدی مشتری مواجهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتحادیه اغذیه فروشان، رستوران ها و تالارهای پذیرایی خراسان جنوبی از بازگشایی تالارهای پذیرایی با یک سوم ظرفیت خبر داد و گفت: بعد از دهه فاطمیه تالارها ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی با یک سوم ظرفیت میزبان مراسمات خواهند بود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان - طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص وضعیت بازار ارز، وضعیت بازار سرمایه، قطعی پراکنده برق و لزوم ثبت کد ملی میهمانان برای تالارهای پذیرایی در خبرگزاری میزان منتشر شده است. عقب نشینی شاخص به کانال یک میلیون و 200 هزار واحدی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- عضو هیات رییسه اتاق اصناف ایران گفت: ممنوعیت تردد شبانه خودروها از ساعت 21 تا چهار صبح برای فعالیت تالارهای پذیرایی در شهرهایی با وضعیت زرد و آبی مانند مشهد در کل کشور باید بازنگری شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
با تاکید براینکه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در وردی تالارهای پذیرایی به مهمان ها شود، تصریح کرد: تالارهای پذیرایی به صورت مستمر در این مدت ضدعفونی و از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری شود. خوانپایه در ادامه عنوان کرد: همچنین ورود دانش آموزان به مدارس با ماسک الزامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
جزئیات بازگشایی تالارهای پذیرایی با مقررات جدید در مناطق زرد را مشاهده می کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۶    
کرج -ایرنا - رییس اتاق اصناف البرز با اشاره به فعالیت دوباره تالارهای پذیرایی در این استان گفت : متصدیان این واحدها باید طبق پروتکل ها عمل کنند در غیر این صورت با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۴    
یزد- قهوه چی، رئیس اتحادیه هتلداران، چلوکبابی، کبابی و جگرکی یزد گفت: پس از گذشت چندین ماه از محدودیت های کرونایی، شاهد بازگشایی تالارهای پذیرایی استان هستیم که ستاد ملی مقابله با کرونا تداوم این بازگشایی را منوط به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی دانسته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ابراهیمی نیا گفت: از این پس در مناطق زرد، تالار های پذیرایی با استفاده از یک سوم ظرفیت می توانند اقدام به برگزاری مراسم کنند.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی: تالارهای پذیرایی با یک سوم ظرفیت پس از یک سال تعطیلی بازگشایی خواهند شد،بازگشایی تالارها فقط در مناطق زرد امکان پذیر است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
جزییات بازگشایی تالارهای پذیرایی با مقررات جدید در مناطق زرد اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس اتاق اصناف البرز درباره گلایه برخی شهروندان از ایجاد برخی ناهماهنگی ها در خصوص ساعت فعالیت تالارها در زمان منع تردد شبانه گفت: اتاق اصناف مجری ابلاغ ستاد کرونا است و در خصوص زمان بسته بودن یا فعالیت تالارهای پذیرایی در شرایط فعلی تصمیم ساز نیست.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان - خسرو ابراهیمی نیا در گفت وگوی تلویزیونی در خصوص آغاز فعالیت دوباره تالار های پذیرایی گفت: تالار های پذیرایی متخصص برگزاری مجالس و مراسمات و هر نوع گردهمایی هستند و شرایط لازم برای رعایت پروتکل هارا دارند بهترین گزینه برای برگزاری مراسم ها هستند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز در پاسخ به اینکه ساعت کاری تالارهای پذیرایی اغلب بعد از 9 شب است و با توجه به محدودیت تردد شبانه، آیا فکری برای تردد مهمانان این تالارها شده است، گفت: قطعا برای این مساله در ستاد کرونا تصمیم گیری خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۲:۵۵   + ۶۸ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اشاره به آغاز به کار تالارهای پذیرایی و مشاغل گروه سه و چهار در مناطق آبی و زرد کرونا، از تهیه و تدوین پروتکل های جدید بهداشتی برای بازگشایی های جدید خبر داد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
با تغییر وضعیت شیوع کرونا در تهران از قرمز به نارنجی و زرد و آغاز به کار تالارهای پذیرایی با یک سوم ظرفیت و پروتکل خاص، فعالیت همه واحدهای صنفی تابعه اتاق های صنفی در تهران از سر گرفته شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فعالیت تالارهای پذیرایی در مناطق زرد کرونایی با یک سوم ظرفیت از روز یکشنبه آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاندار تهران با اشاره به مجاز بودن فعالیت تالارها با 30 درصد ظرفیت گفت: نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بازگشایی تالارها تشدید می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها فرماندار اردبیل گفت: مجوزی برای بازگشایی تالارهای پذیرایی صادر نشده است.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بعداز گذشت یکسال از اجرایی شدن این دستور، رئیس اتحادیه تالار های پذیرایی گفت: از 21 دی ماه، تالار های پذیرایی با یک سوم ظرفیت بازگشایی خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۴    
فرماندار گچساران گفت: کلاس های درس پایه های اول و دوم دبستان از اول بهمن ماه به صورت حضوری در مدارس دایر می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۶۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران اعلام کرد که از روز گذشته تالارهای پذیرایی با یک سوم ظرفیت پس از یک سال تعطیلی بازگشایی شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بر طبق دستورالعملهای ستاد ملی مقابله با کرونا تالارهای پذیرایی و عروسی در شرایط زرد امکان فعالیت دارند ولی بحث منع تردد شبانه وجود دارد که امکان فعالیت به تالارهای پذیرایی را نمی دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. واتس اپ کله پا شد پیام رسان واتس اپ با تلنگر ایلان ماسک به تاریخ پیوست نگهداری از تمساح در مرکز خرید اُپال در غرب تهران +عکس محسن هاشمی به خواهرش فائزه: عذرخواهی کن بازگشایی مشروط تالارهای پذیرایی از امروز ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تالار های پذیرایی گفت: تالار های پذیرایی پس از یک سال تعطیلی از امروز با یک سوم ظرفیت، بازگشایی می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیت کوین مقصر خاموشی های تهران نیست، فعالیت مجدد تالارهای پذیرایی و نماد های بورسی سهام عدالت از اخبار اقتصادی امروز است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۱:۲۸    
تالارهای پذیرایی با یک سوم جمعیت بازگشایی شدن. چه اتفاقی افتاد که چنین تصمیمی گرفته شد؟ یا چه اتفاقی افتاد که راه ها باز شدن؟ تعداد 80 فوتی در روز، به فرض صحت کمه؟ یا آقای وزیر آموزش وپرورش و مسئولان دیگر آیا خود شما هم حاضری فرزند خودت رو هم بفرستی #مدرسه؟ یا اگرچه روشن بودن چراغ حتی یک سالن سینما ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۰:۰۰    
رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی و مجالس تهران گفت: تالارهای پذیرایی پس از حدود یک سال تعطیلی بر اثر کرونا، اجازه فعالیت یافتند.ابراهیمی نیا بیان داشت: براساس پروتکل های بهداشتی تالارهای پذیرایی برای برگزاری مجالس فقط مجاز به پذیرش جمعیت به اندازه یک سوم ظرفیت خود هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۹:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی و مجالس تهران گفت: تالارهای پذیرایی پس از حدود یک سال تعطیلی بر اثر کرونا، اجازه فعالیت یافتند.
رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی گفت: از امروز تالارهای پذیرایی با یک سوم ظرفیت پس از یک سال تعطیلی، بازگشایی خواهند شد.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سرویس فرهنگی هه وال موکریان ، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در نود و چهارمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: از روز شنبه تالارهای پذیرایی که از جمله صنوفی هستند که متحمل بیشترین خسارت شده اند با رعایت دستورالعمل های تدوین شده دانشگاه علوم پزشکی فعالیت خود را تا بهمن ماه ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تالار و رستوران داران همدان گفت: تالار و رستوران ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اجازه پذیرش مشتری دارند.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه صنف تالارهای پذیرایی اهواز گفت: با توجه به تغییر وضعیت کرونا در شهر اهواز و مصوبات اخیر ستاد مقابله با کرونا، مجوز فعالیت مجدد تالارهای پذیرایی با 50 درصد ظرفیت صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- برخورد دوگانه برای صدور مجوز بازگشایی استخرها و تالارهای پذیرایی و عدم صدور مجور برای برگزاری مراسمات عزاداری ایام فاطمیه از عجایب ستاد مبارزه با کرونا در کرمانشاه است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۱۶    
دنیای اقتصاد : خسرو ابراهیمی نیا، رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی با اشاره به مکاتبات و رایزنی های این اتحادیه با ستاد کرونا استان تهران و اتاق اصناف گفت: سرانجام پس از تلاش زیاد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سنندج- رئیس اتحادیه رستوران داران، تالارهای پذیرایی و اماکن عرضه غذای سنندج گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیش از شش هزار شاغل در واحدهای صنفی این اتحادیه بیکار شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران با اشاره به تجمع اعضای اتحادیه تالارهای پذیرایی در ساختمان این اتحادیه، گفت: اعضای اتحادیه در انتظار دریافت مجوز برای بازگشایی تالارهای پذیرایی پس از حدود یک سال هستند.
رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران گفت: هنوز ابلاغیه بازگشایی تالارها را دریافت نکرده ایم اما طبق اعلام اتاق اصناف ایران و تهران، این هفته تالارها باید بازگشایی شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرگروه بهداشت محیط استان زنجان گفت: با توجه به شرایط مناسب کرونایی استان، فعالیت تالارهای پذیرایی، رستوران ها و هتل ها صرفا با تایید کارشناس بهداشت محیط منطقه بوده که پس از بررسی های لازم می توانند با شرایطی خدمات دهی داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- فرماندار دزفول گفت: تالارهای پذیرایی این شهرستان با حضور ماموران بهداشتی با نصف ظرفیت اجازه فعالیت دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اتحادیه هتل و رستوران داران زنجان گفت: تالارهای پذیرایی در استان می توانند با یک سوم ظرفیت فعالیت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ مرادی از اجرای طرح نظارت و کنترل بر واحد های صنفی باغ تالار و سالن پذیرایی در شمال شهر تهران خبر داد.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه رستوران داران و تالارهای های عروسی تبریز با اشاره به آسیب هایی که کرونا به تالارهای پذیرایی زده است، گفت: برخی از واحدها مجبور به ابطال مجوزشان شدند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه در گفت وگو با کرونومی: رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی و سالن مجالس با بیان این که تاکنون حداقل 100 هزار نفر از شاغلان در تالارهای پذیرایی بیکار شده اند و بخش قابل توجهی از آنها، زنان سرپرست خانوار هستند ...