پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۳:۱۹Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطیف»

ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رژیم سعودی در راستای اقدامات سرکوبگرانه خود علیه شیعیان بار دیگر طرح پلیس مذهبی را در استان قطیف عربستان فعال سازی کرده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- پایگاه اینترنتی مرآه الجزیره به نقل از منابع ویژه نوشت: نیروهای امنیتی عربستان سعودی در روزهای اخیر چهار نفر دیگر از فعالان قطیف را در شهرستان شیعه نشین العوامیه دستگیر کرده اند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۵:۳۱    
حوزه/ سازمان های حقوق بشری تأکید کردند: اقدام مقامات سعودی در بازداشت روحانیون شیعه قطیف و احساء و حملات هدفمند علیه آنان، با تمامی قوانین و قواعد در تعارض است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۲۲    
منابع خبری از بازداشت چند زن شیعه از استان قطیف به دست عناصر رژیم آل سعود خبر دادند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
فارس: وبگاه العهد از ادامه بازداشت شیعیان قطیف و الاحساء در شرق عربستان سعودی خبر داد. بر اساس این گزارش، تعدادی زنان بازداشتی از این مناطق به 9 نفر رسیده و خانواده های آنها تهدید شده اند که حق درز دادن این خبر در رسانه های جمعی را ندارند. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- فعالان و منابع عربستانی از بازداشت یک روحانی شیعه و یک نویسنده زن توسط نیروهای آل سعود خبر می دهند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری بنی سعود ، مقامات سعودی در راستای هدف قرار دادن علمای جزیره عربستان بویژه علمای قطیف و الاحساء ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی عربستان فرزند شیخ نمر باقر النمر را در منطقه شیعه نشین قطیف بازداشت کردند.
نسیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی عربستان سعودی در کمپین رژیم ال سعود علیه روحانیون در منطقه شیعه نشین قطیف و الاحساء، شیخ حسین النمر را بازداشت کردند. یک فعال شیعه در استان قطیف در صفحه توییتر خود در این زمینه نوشت که بازداشت شیخ حسین النمر دو روز پس از ناپدید شدن وی در راستای کمپین مورد هدف قراردادن روحانیون ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
انزوای جهانی انگلیس، بازداشت فرزند آیت الله نمر باقر النمر در قطیف عربستان، شلیک گلوله های خمپاره به منطقه سبز در بغداد و عجز آمریکا در مقابله با حمله سایبری هوشمندانه و فلج کننده از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رژیم آل سعود همچنان حقوق شهروندان از جمله حقوق علمای دینی، اندیشمندان، دانشگاهیان و صاحبان اندیشه را نقض می کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۵    
نیروهای امنیتی رژیم آل سعود در ادامه اقدامات ضدشیعی خود، حجت الاسلام حسین النمر، از روحانیون شیعه عربستانی را بازداشت کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- سازمان های بین المللی فعال در زمینه حقوق بشر اعلام کردندکه بازداشت روحانیون و علمای قطیف و الاحساء و حملات سیستماتیک علیه آنها که سید هاشم الشخص آخرین آنها نخواهد نبود، با همه قوانین و سیستم ها تناقض دارد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۲۱:۴۲    
ابومنتظر الحجازی، فعال شیعه در قطیف تا به امروز فکر و مکتب شیخ الشهدای حجاز شیخ شهید آیت الله نمر باقر النمر رضوان الله تعالی علیه همچنان در میان هاله ای از ابهام قرار دارد و بسیاری از امور مربوط به نهضت انقلابی مجاهدان حجاز را متأسفانه در فضای رسانه ای ندیده ایم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
منابع محلی در مناطق شیعه نشین عربستان سعودی از گسترش جنایت های رژیم آل سعود علیه شیعیان در روزهای اخیر خبر دادند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۲    
حوزه/ منابع خبری از بازداشت تعدادی از زنان استان شیعه نشین قطیف در پی یورش مقامات سعودی به این منطقه خبر دادند و گفتند: همچنان سرنوشت بازداشت شدگان نامعلوم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال یورش اخیر نیروهای سعودی به منطقه شیعه نشین العوامیه و تخریب مسجد شیعیان، اهالی قطیف با صدور بیانیه ای این جنایت های رژیم آل سعود را محکوم کردند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۲۳:۱۷    
به دستور مقامات عربستانی مسجد امام حسین در محله الزاره در جنوب شهر العوامیه در استان قطیف به طور کامل تخریب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مأموران رژیم سعودی با بولدوزر مسجد امام حسین (ع) در شهر العوامیه در استان قطیف را کاملا تخریب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله گشتی های امنیتی رژیم سعودی به مسجدی در شهرک عوامیه در منطقه قطیف واقع در شرق عربستان سعودی خبر دادند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۷    
خبرگزاری میزان _ روزنامه وطن امروز نوشت: اگر چه رژیم سعودی ید طولایی در نقض حقوق بشر، جنایت علیه شهروندان بویژه اقلیت های مذهبی در این کشور دارد، اما از وقتی ملک سلمان ژانویه سال 2015 بر سر کار آمد، با توجه به تلاش رهبران جدید این کشور برای ارایه چهره ای متفاوت از سایر رهبران قبلی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
یک منبع سعودی گزارش داد که مقامات عربستان دستور تخریب مسجدی در شهر شیعه نشین قطیف را که قبلاً شهید نمر در آن خطبه می خواند صادر کرده اند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۵    
مقامات سعودی دستور تخریب مسجد امام حسین(ع) در شهر العوامیه استان قطیف را که شهید شیخ نمر در آن نماز اقامه می کرد، صادر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
دولت سعودی به بهانه طرح توسعه بافت شهری، دستور تخریب مسجد امام حسین (ع) مکانی که شیخ نمر در آن خطبه می خواند را صادر کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ یک فعال عربستانی از تصمیم مقامات رژیم آل سعود برای تخریب مسجدی در منطقه شیعه نشین العوامیه در استان قطیف خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۵۷    
شفقنا- پایگاه خبری تحلیلی مراه الجزیره نوشت: مقامات سعودی از اعمال سیاست تبعیض، مجازات و هدف قرار دادن ساکنان قطیف و الاحساء دریغ نمی ورزند و همچنان به تحمیل سیاست آوارگی و حمله به میراث باقی مانده از انقلاب این منطقه در سال 2011 میلادی اصرار می ورزند و همزمان جنگی را علیه آثار باستانی قطیف آغاز ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۳۵    
شفقنا- دستگاههای امنیتی آل سعود در ادامه تداوم سیاست فرقه گرایانه خود علیه مردم منطقه قطیف این کشور، بار دیگر به منازل شهروندان عوامیه در این استان یورش بردند و شماری از آنها را بازداشت کردند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۲    
حوزه/ نیرو های امنیتی رژیم آل سعود به شهرک العوامیه در استان قطیف یورش برده و چند نفر را بازداشت کرده اند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای امنیتی آل سعود در دو ماه اخیر دهها نفر از جوانان قطیف (شرق) را بازداشت کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مقامات عربستان در چارچوب سیاست شیعه ستیزی خود با خودروهای زره پوش به منازل شیعیان در قطیف حمله کردند و شماری از شیعیان را بازداشت کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رژیم آل سعود بر نقض حقوق شیعیان قطیف و احساء اصرار می ورزد و هیچ بازدارندگی برای آن وجود ندارد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۵۷    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور شیعیان عربستان، مراسم جشن ولادت پیامبر و امام صادق علیهم السلام در مسجد المسئله در شهر قطیف برگزار شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن بزرگ میلاد پیامبر اعظم(ص) در مسجد "المساله" در شهر شیعه نشین قطیف در شرق عربستان برگزار گردید. در حاشیه این جشن هم نمایشگاهی با عنوان "یاری رسول اکرم(ص)" برپا شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور تعداد زیادی از شیعیان و عزاداران، مراسم عزاداری سالروز رحلت پیامبر(ص) در حسینیه میاس قطیف در عربستان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مقامات آل سعود در یورش وحشیانه به منطقه شیعه نشین قطیف شماری از زنان شیعه را بازداشت کردند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا صدها تن از عاشقان حضرت سیدالشهداء(علیه السلام) در حسینیه "میاس" در شهر "قطیف" از شهرهای شیعه نشین در شرق عربستان در اربعین حسینی به عزاداری و سوگواری پرداختند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۸    
نیروهای رژیم سعودی فشارهای خود را علیه شیعیان استان قطیف این کشور افزایش داده اند. دیروز یکی از جوانان شیعه این شهر توسط ماموران سعودی ربوده شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم عزاداری اربعین حسینی در مرکز زینبیه در جزیره تاروت برگزار شد. تاروت جزیره ای در منطقه قطیف است که گنجینه های باارزشی از آثار باستانی در آن جای دارد و چندین روستا جزو توابع آن هستند. اکثر ساکنان این جزیره و روستاهای آن شیعه هستند ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۱    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور صدها تن از عزاداران حسینی، مراسم سوگواری شب عاشورا در مسجد المسالة شهر قطیف برگزار شد. گفتنی است قَطیف نام منطقه ای در شرق شبه جزیره عربستان در حاشیه خلیج فارس که دارای پیشینه کهن اسلامی و شیعی است و در طول تاریخ، شیعیان بخش عمده ساکنان آن را تشکیل داده اند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور تعداد زیادی از عزاداران حسینی، مراسم سوگواری شب عاشورا در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در حسینیه امام حسین(ع) در محله القلعه شهر قطیف عربستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از عزاداری باشکوه شیعیان عربستان سعودی در منطقه قطیف در شرق این کشور با وجود کارشکنی های رژیم آل سعود را مشاهده می کنید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری مراسم باشکوه دهه اول محرم در قطیف با وجود سرکوبگری آل سعود برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۰۹    
مراسم باشکوه عاشورای حسینی در قطیف با وجود سرکوبگری آل سعود برگزارشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دلدادگان و شیفتگان مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در عربستان با وجود فضای رعب و وحشت و سرکوبی که آل سعود بر این کشور حاکم کرده، به سوگواری و عزاداری برای اباعبدالله الحسین(ع) همزمان با ایام عاشورای حسینی پرداختند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۶    
شفقنا- حاج عمار عبدالکریم آل قریش، مداح و روضه خوان عربستانی اهل بیت (ع) درگذشت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا و به نقل از جهینه الاخباریه، حاج عمار عبدالکریم آل قریش، مداح و روضه خوان معروف، پس از چند هفته تحمل بیماری در سالروز شهادت امام حسین (ع) در شهر صفوی در استان قطیف عربستان درگذشت. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۲۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
به گفته این صفحه احمد عبدالواحد السویکت از اهالی منطقه الدبابیه استان قطیف از سوی دادگاه موسوم به ” دادگاه جزایی متخصص” به اعدام محکوم شده است. السویکت که حکم بدوی اعدامش صادر شده از 31 ژانویه 2016 بیش از 4 سال پیش در بازداشت نیرو های امنیتی سعودی قرار داشته و به گفته فعالان مدافع حقوق بشر در ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شیعیان شهر قطیف عربستان مراسم عزاداری محرم را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار کرده اند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۱    
شیعیان قطیف عربستان نیز همانند دیگر محبان اهل بیت علیهم السلام در جای جای جهان درحال عزاداری برای سرور و سالار شهیدان هستند.
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۲۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا: شیخ سعود المعجب دادستان کل عربستان سعودی دستور تجدید نظر در مجازات اعدام صادره برای 3 فعال نوجوان شیعی این کشور در شهرستان قطیف را صادر کرد. به نقل از عکاظ، این 3 نوجوان که در هنگام دستگیری زیر 18 سال سن داشتند، علی النمر ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مقامات سعودی بر حملات خود به آزادی شعائر عقیدتی دینی افزوده اند و دوستداران اهل بیت علیهم السلام را تهدید می کنند.