سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۱:۲۸Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بویین زهرا»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
کشاورزان بویین زهرایی از آبان ماه کار برداشت پنبه از مزارع را شروع کرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۲    
رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای شهرستان بوئین زهرا گفت: اجرای دقیق مصوبات از امروز با انجام رژه موتوری دستگاه های متولی در مبارزه با ویروس کرونا در بویین زهرا آغاز شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
علی مهدی پور، سرپرست شرکت شهرک های صنعتی البرز در گفت وگو با فارس با اشاره به اینکه تعداد زیادی از نیروهای شاغل در شهرک صنعتی اشتهارد از استان قزوین هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۴:۲۰    
گروه استان ها- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: ساخت نیروگاه برق در بویین زهرا منوط به تامین 1200 مگاوات برق مورد نیاز استان قزوین است و به این شرط با اجرای این پروژه موافقت می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با اشاره به اجرای خط انتقال گاز 36 اینچی بویین زهرا به کرج گفت: با اجرای این طرح ضمن تامین 50 سال آینده گازاستان البرز شهرک های صنعتی این استان نیز از نعمت گاز برخوردار می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بوئین زهرا گفت: کتابخانه های عمومی این شهرستان می توانند با عایت شیوه نامه های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – فرماندار بویین زهرا گفت: قرنطینه خانگی و ماندن در منزل، یک راهکار برای مقابله با ویروس کرونا است که می توان از آن برای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی بهره برد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۲    
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا با حضور در بین اصناف شهر از نزدیک در جریان مشکلات صنفی آنها قرار گرفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و ورابط عمومی؛ در راستای استمرار آموزش و یادگیری، با کمک خیرین و انجمن اولیا واحد آموزشی بتول افشار شهرک آراسنج شهرستان بویین زهرا، دو دستگاه تبلت تهیه و در اختیار دانش آموزان این مدرسه قرار گرفت تا گامی در جهت تحصیل همگانی برداشته شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۰۵    
از تعویق آزمون استخدامی تا آغاز گشت رضویون در بویین زهرا را در اخبار کوتاه ببینید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۰    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویین زهرا به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با مشارکت کانون بسیج هنرمندان این شهرستان مسابقه نقاشی یار مهربان را برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
کرج - استاندار البرز گفت: تکمیل پروژه انتقال گاز بویین زهرا به کرج، تأمین گاز البرز را تا 50 سال تضمین می کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۶    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ اپیدمی کرونا همراه با خود چالش و فرصت هایی را به همراه آورد، با مجازی شدن آموزش و تشکیل کلاس های درسی در بستر برنامه شاد متاسفانه برخی دانش آموزان به دلیل عدم دسترسی به تلفن همراه هوشمند در روند ادامه تحصیل با مشکل مواجه شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - رییس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: با تصویب ستاد استانی کرونا و با هدف کاهش ابتلا به کرونا ورود خودروهای غیر بومی به قزوین، تاکستان و بویین زهرا ممنوع شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
طی ماه ها و روزهای اخیر شاهد ازخودگذشتگی، ایثار و تعهد معلمان بوده ایم. در این میان، بخش عمده ای از فعالیت های آموزشی دانش آموزان بر عهده آموزگاران ابتدایی است، آموزگارانی که بادل و جان به کار خود در این شرایط ادامه می دهند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۱:۴۸    
نماینده بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در ادوار مختلف در رسیدگی به مشکلات ایثارگران کوتاهی نکرده و همچنان عزم جدی دارد نیازهای آنها را برطرف کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بانک های بویین زهرا به علت ابتلای کارکنان آن شعبه به بیماری کرونا تعطیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بویین زهرا گفت:100 تن جوی دپو شده در بخش رامند این شهرستان به ارزش تقریبی هزار و 500 میلیون ریال کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با وجود تذکر های مکرر هنوز برخی ها در بویین زهرا نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
روستای بالاخانلو از توابع بخش مرکزی شهرستان بویین زهرا به دلیل واقع شدن در حوزه آبگیر سد بالاخانلو در مکانی جدید جانمایی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
قزوین – فرماندار بویین زهرا از آغاز فعالیت های زیربنایی برای انتقال روستای بالاخانلو از هفته آینده خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
طی ماه ها و روزهای اخیر شاهد از خودگذشتگی، ایثار و تعهد معلمان بوده ایم که بخشی عمده ای از فعالیت های آموزشی دانش آموزان شهرمان به عهده آموزگاران ابتدایی است، آموزگارانی که با دل و جان به کار خود در این شرایط ادامه میدهند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ با توجه به شرایط موجود و در راستای برقراری آموزش همگانی و استمرار امر یادگیری با همکاری خیرین و همت همکاران مدرسه 17 شهریور و انبیا شهر سگز آباد یک نفر از دانش آموزان این واحد آموزشی صاحب یک دستگاه تلفن هوشمند شد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۲:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس ، محمد قاسمی دادستان قزوین در تشریح و صدور رأی بدوی متهمان پرونده جعل حواله های شیر خشک یارانه ای، در قزوین گفت: حسب شکایت دانشگاه علوم پزشکی قزوین در سال 97 علیه 4 نفر از پرسنل دو داروخانه در شهر قزوین و بویین زهرا دائر بر مشارکت در جعل حواله های شیر خشک ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۰۶    
نماینده بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی گفت: صاحبان معادن باید در قبال بهره برداری از معادن در مرمت و بازسازی راههای روستایی و تامین زیرساختها مشارکت بیشتری داشته باشند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۷    
حوزه / امام جمعه بویین زهرا گفت: اعزام 500 هزار دانش آموز به جبهه های حق علیه باطل و شهادت 36 هزار نفر از آنها نشان از درک بالای دانش آموزان از وضعیت آن زمان بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – نماینده بویین زهرا و آوج گفت: معادن، عامل اصلی تخریب راه های روستایی قزوین هستند و باید آنها را ملزم به پرداخت عوارض قانونی جهت اصلاح و بهسازی این جاده ها کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۴۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین روز پنجشنبه اختتامیه نمایشگاه تجسمی از نینوا تا خاکریزها در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویین زهرا برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – نماینده بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به نوسانات بازار و تورم موجود، تاخیر در اجرای طرح مرکز فرهنگی دفاع مقدس قزوین جایز نیست و باید هرچه سریعتر از اعتبار تخصیص یافته برای تکمیل پروژه استفاده بهینه شود.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، استان قزوین دربخش شمال غربی کشور فقط یک درصد از مساحت کشور را تشکیل می دهدونقش بسزائی در تولید و اقتصاد کشور دارد.خاک زرخیز این دیار،چهار تا پنج درصد محصولات کشاورزی کشور را تولید می کند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس اداره توسعه ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از پایان عملیات خط کشی جاده بویین زهرا - ساوه خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
وقوع زلزله منطقه در آوج و بویین زهرا در استان قزوین تنها منجر به خاموشی گذرا در یک فیدر فشار متوسط شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۹    
قزوین - ایرنا - کلنگ احداث 92 واحد مسکونی اقدام ملی مسکن در بویین زهرا، به عنوان نخستین شهرستان استان قزوین در اجرای این پروژه به زمین زده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
خیران بخش دشتابی شهرستان بویین زهرا بیش از 500 میلیون ریالی برای خرید تجهیزات آموزشی دانش آموزان بی بضاعت کمک کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان بوئین زهرا از شناسایی انبار غیر مجاز و کشف مقادیر قابل توجهی کالا در یکی از روستا های این شهرستان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
18 نفر در شهرستان بویین زهرا جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فیلم "خواب خاکستری" که به زندگی شهید علی شاه آبادی از شهدای هشت سال دفاع مقدس می پردازد در شهرستان بوئین زهرا در حال ساخت است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
محسن طرز طلب روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا در باره آخرین وضعیت ساخت نیروگاه ملی که طرح آن سال گذشته از سوی همایون حائری معاون برق و انرژی وزیر نیرو مطرح شده بود، خاطرنشان ساخت: قرار بود نیروگاه ملی در بویین زهرا احداث شود و اقدام های لازم برای عملیاتی شدن آن نیز صورت گرفته بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
برخورد تریلر با خودروی سواری پراید در شهرستان بویین زهرا یک کشته بر جای گذاشت.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، علی مهدی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آتش نشانان شهرک صنعتی اشتهارد، کوثر، بویین زهرا و ماهدشت برای مهار این آتش سوزی به محل حادثه اعزام شدند. وی با بیان اینکه این آتش سوزی تلفات جانی در بر نداشته است، گفت : براثر این حادثه خساراتی به بار آمده است . ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
کوکب خانم ازاهالی محل و...نقل میکرد: پدرش در جریان حوادث مردادماه سال32به اتهام خیانت به شاه و میهن تحت تعقیب قرار میگیرد و شبانه از بیراهه به مقصدی نامعلوم با تازه عروسش راهی میشود که ژاندارم ها حوالی بویین زهرا بازداشتش می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۳    
روح الله عباسپور، نمایندۀ مردم آوج و بویین زهرا در مجلس گفت: تلاش داریم تا براساس نقش نظارتی خود در مجلس و در قالب دیوان محاسبات و اصل 90 قانون اساسی، موضوع اختصاص بودجه برای تأمین منابع مالی مقابله با ویروس کرونا پیگیری شده و به نتیجه برسد و دولت نیز موظف است نسبت به اجرای قانون تمکین داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۳    
گروه استان ها- روح الله عباسپور، نماینده مردم آوج و بویین زهرا و عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس از دفتر استانی تسنیم در قزوین بازدید کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۴    
بمنظور افزایش کیفی محصولات کشاورزی ؛ از سایت الگویی ملی پسته محمد آباد واقع در شهرستان بویین زهرا بازدید شد .
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بوئین زهرا گفت : همزمان با آغاز کشت محصولات پاییزه در سال زراعی جاری ؛ کشت جو در اراضی کشاورزی این شهرستان آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۲۵    
گروه استان ها- نماینده بویین زهرا و آوج در مجلس گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها سازمان نظامی در منطقه است که پایگاه های مرزبانی خود را در اوج قله های کوهستانی مرزها مستقر کرده و با این پایگاه ها از امنیت کشور دفاع می کند.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۴۸    
شاخص : فرمانده انتظامی بویین زهرا از افزایش 34 درصدی دستگیری سارقان در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۳۶    
مهم ترین حوادث قزوین امروز چهاردهم مهر سال 99 را می توانید در بسته خبری بخوانید.