دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۳:۰۲Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک معیشتی»

به مناسبت هفته بسیج 300 بسته کمک معیشتی توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنده بین نیازمندان توزیع می شود.
ایرنا   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- دبیر قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی تربت حیدریه گفت: در اجرای دهمین مرحله کمک های مومنانه 300 بسته کمک معیشتی روز دوشنبه بین نیازمندان حاشیه این شهر توزیع شد.
محمدرضا خباز نماینده ادوار که سابقه حضور در کمیسیون های برنامه و بودجه و تلفیق بودجه را در کارنامه سیاسی خود دارد، منتقد جدی مصوبه مجلس یازدهم برای الزام دولت به پرداخت یارانه به مردم جهت تأمین کالای اساسی است.
سیما نیوز: متقاضیان صرفا" کد ملی خود را از تلفن همراه ثبت شده به نام سرپرست خانوار به سرشماره 6369 ارسال نمایند. پیامک سرپرست خانوارها از روز سه شنبه 4 آذر تا سه شنبه 11 آذر به مدت یک هفته دریافت می شود. افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان و بازنشستگان شامل این طرح نمی شوند.
گروه استان ها - مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: مستمری ماهانه به مددجویان دائمی پرداخت می شود و با توجه به اینکه هر نفر ماهانه 198 هزار تومان دریافت می کند و این دریافتی ارتباطی به یارانه و یارانه کمک معیشتی ندارد.
همزمان با هفته گرامیداشت بسیج، دو هزار بسته اقلام کمک معیشتی بین خانواده های شناسایی شده و کم برخوردار توزیع می شود.
ثبت نام مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کمک معیشتی دولت به زودی آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران جوان: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص چگونگی حمایت جبرانی معیشت خانوار ها در محدودیت های شدید کرونایی اطلاعیه ای صادر کرد. اطلاعیه وزارت تعاون ...
با اجرای پویش سلیمانی ها 125 بسته کمک معیشتی امروز بین خانواده های آسیب دیده از ویروس کرونا در شهرستان رشت توزیع شد .
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سومین روز آذر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
همزمان با دوره محدودیت های جدید برای کاهش آمار ابتلا به کرونا و شکستن زنجیره انتقال، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 2برنامه حمایتی را اجرا می کند. این دو برنامه شامل پرداخت یارانه کمک معیشتی و همچنین پرداخت تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی با دوره بازپرداخت 30ماهه و کارمزد 4درصدی به 29میلیون ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
واکنش قالیباف به محدودیت های کرونایی، مشکلات مردم و طرح معیشتی دولت، موافقت نمایندگان با احکام جدید برای تنظیم و تصویب بودجه سالانه کشور، تهیه طرح ممنوعیت خروج مسئولان نظام از کشور تا سپری شدن مراحل قانونی ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، حجت الاسلام والمسلمین علی دشتکی به مناسبت هفته بسیج در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه این طرح از هفته بسیج تا سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی ادامه دارد، افزود: قرار است در اجرای این طرح ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۳   + ۵۱ سایت دیگر  
دولت در دور دوم حمایت های مالی کرونایی از اقشار آسیب پذیر پرداخت وام یک میلیون تومانی برای 10 میلیون خانواده و کمک هزینه 100 هزار تومانی برای 30 میلیون خانوار را در نظر گرفته است.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
توزیع بادمجان به عنوان کمک معیشتی به مردم روستای نظر آقا واقع در استان بوشهر در شبکه های اجتماعی خبرساز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده مردم رشت، پرداخت یارانه کمک معیشتی 100 هزار تومانی به 30 میلیون ایرانی را مخالف مصوبه مجلس ندانست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده مردم رشت، پرداخت یارانه کمک معیشتی 100 هزار تومانی به 30 میلیون ایرانی را مخالف مصوبه مجلس ندانست.
همت خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: جلب اهتمام دولت به مسئله کمک معیشتی به مردم هر چند دیرهنگام، ولی نشانه خوبی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۲    
وزیر کشور افراد دارای اولویت دریافت طرح کمک معیشتی را اعلام کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی گت: به عنوان راهکاری کوتاه مدت برای این گرانی ها به دنبال طرح معیشت بودیم، اما برخی در کشور به دنبال این بودند که برچسب سیاسی بزنند. این واقعیت جامعه ما است که به دلیل انبوهی از ناکارآمدی ها به وضعی برسیم که برای مشکلات روزمره مردم چاره اندیشی کنیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بجستان در استان خراسان رضوی گفت: امسال یک میلیارد و 450 میلیون ریال بسته کمک معیشتی طی سه مرحله بین بیماران کرونایی و سخت درمان و مددجویان این نهاد توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
60 بسته کمک معیشتی بین خانواده های دانش آموزان کم برخوردار کوچصفهان توزیع شد .
رئیس مجلس گفت:مشکلات کشور پیچیده است و برای حل آنان به ویژه سوءمدیریت، فقر و تبعیض باید گام عملی برداشت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد باقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به بزرگداشت سالرزو تاسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) گفت: هفته بسیح را به مردم به خصوص مجاهدان و فعالان فرهنگی، اقتصادی،اجتماعی، علمی، دانش آموزی تبریک عرض می کنیم . ...
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خبراستان:رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جلب اهتمام دولت به مسئله کمک معیشتی به مردم هرچند دیرهنگام اما نشانه خوبی است و مجلس از آن استقبال می کند و مهم نیست این طرح به نام چه کسی قرار است به انجام برسد بلکه مهم این است که این طرح هر چه زودتر اجرایی شود. قالیباف: اهتمام [...]
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد باقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به بزرگداشت سالرزو تاسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) گفت: هفته بسیح را به مردم به خصوص مجاهدان و فعالان فرهنگی، اقتصادی،اجتماعی، علمی، دانش آموزی تبریک عرض می کنیم . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۹   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: امروز جوانان متعهد و خلاق در بسیج توانسته اند در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، دانش بنیان، فضای مجازی و جهادی بارهای زیادی را از دوش حاکمیت بردارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه زنجان گفت: همزمان با هفته بسیج تعداد 3 هزار بسته کمک معیشتی در قالب رزمایش مومنانه بین گروه های هدف توزیع خواهد شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: امام جمعه سعدآباد از توابع شهرستان دشتستان گفت: توزیع بادمجان که تصویر آن در فضای مجازی خبرساز شده است بعنوان بسته های کمک معیشتی نبوده بلکه تقدیر از کشاورزی است که بخشی از محصول خود را به نیازمندان روستا بخشیده است. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور بار دیگر به کمک 100 هزار تومانی دولت به 30 میلیون از اقشار جامعه اشاره کرد و گفت: قرارشد به نزدیک 30 میلیون نفر برای 4 ماه صد هزار تومان بلاعوض بدهیم و برای 10 میلیون خانوار نیز یک وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ادامه بارش ها در کشور، 2 هزار پراید ناقص تکمیل و تحویل داده می شوند و افزایش قیمت شیر خام از اخبار اقتصادی امروز است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: امروز تصاویری از توزیع بادمجان توسط جوانان و امام جمعه سعدآباد دشتستان بوشهر در یکی از روستاها در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های زیادی در پی داشت. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۴   + ۷۱ سایت دیگر  
به این ترتیب برای خانوار دو نفره مجموع دریافتی 393 هزار تومان، خانوار سه نفره 574 هزار و 500 تومان، خانوار پنج نفره 754 هزار تومان، خانوار پنج نفره 932 هزار و 500 تومان و برای سایر خانوارهای با جمعیت بیشتر نیز رقم کمک معیشتی ثابت اما به تناسب افراد رقم یارانه نقدی و پرداخت 100 هزار تومانی افزایش ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
برترین ها: کانال تلگرامی وب سایت مدارا، تصویری از توزیع بادمجان به عنوان بسته کمک معیشتی به مردم! در روستای نظرآقا از توابع برازجان در استان بوشهر را منتشر کرده که در فضای مجازی خبرساز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
حسن روحانی از ارائه بسته معیشتی به مردم خبر داده است، موضوعی که شائبه ایجاد تورم را در اقتصاد ایجاد می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۱    
استاد دانشگاه خوارزمی گفت: محل تأمین منابع مصوبه دولت در زمینه کمک معیشتی ابهام دارد و نگرانی ایجاد تورم را به دنبال دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نایین گفت: در مرحله اول و دوم اجرای رزمایش مومنانه هفت هزار بسته کمک معیشتی به ارزش 30 میلیارد ریال بین نیازمندان این خطه توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
با شروع محدودیت های دو هفته ای برای مقابله با کرونا، دولت مجموعه ای از تصمیمات حمایتی مالی خود را برای خانوار و کسب وکار ها اعلام کرد.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور از مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا برای پرداخت یکصد هزار تومان کمک معیشتی بلاعوض به حدود 30 میلیون نفر تا پایان امسال خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه طرقبه شاندیز از اجرای بیش از 60 برنامه در هفته بسیج از جمله ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم تا اهدای بیش از هزار بسته کمک معیشتی به آسیب دیدگان از کرونا در سطح شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۴    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران گفت: امسال به مناسبت هفته بسیج یک هزار بسته کمک معیشتی به خانوارهای آسیب دیده از کرونا توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بر اساس اعتبارات تخصیص یافته به بنیاد، در پرداخت کمک معیشت به جانبازان زیر 25 درصد اولویت با کسانی است که درصد جانبازی بیشتر، سن بالاتر، بیماری خاص یا سخت درمان و یا فرزند معلول در خانواده دارند.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۳۷    
فرمانده سپاه املش با بیان اینکه شهرستان املش همچنین از جمله شهرستان هایی است که در قشرهای مختلف ،شهدای گرانقدری را تقدیم انقلاب نموده است افزود:این نشان دهنده آن است که بسیجیان ما همواره درهمه عرصه ها وزمان ها بر پیشانی عرصه مبارزه با نظام طاغوتی واستکبار حضور فعال داشتند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۱   + ۶۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز محدودیت های جدید کرونایی از اول آذر، قرار است دولت بسته کمک معیشتی جدیدی به یک سوم جامعه پرداخت کند. یارانه 100 هزار تومانی بسته معیشتی دولت برای عبور راحت تر از محدودیت های جدید کرونایی است که قرار است به یک سوم جامعه برای چهار ماه پرداخت شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: طرح تکمیلی شهید سلیمانی با هدف مقابله با کرونا و با شعار هر پایگاه بسیج یک مرکز بهداشت از فردا(شنبه یکم آذرماه) آغاز می شود.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت بیش از 9 ماه از آغاز همه گیری سراسری ویروس کرونا در کشورمان، تازه دولت تدبیر و امید به خود آمده و به فکر حمایت معیشتی آنهم نه از همه مردم، بلکه تنها از یک سوم مستضعف جامعه افتاده است! جالب تر، اما آنجاست که بدانیم حسن روحانی میزان مبلغ حمایتی را اینطور اعلام کرده است: از آذر تا اسفند ...