شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۲۱Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک معیشتی»

تیتر برتر   ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
9 دهک درآمدی که اردیبهشت و خرداد کمک معیشتی جدید را دریافت کرده اند، 20 تیر ماه می توانند منتظر واریز مرحله سوم یارانه خود باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فهرج گفت: 3 تن گوشت مرغ و 350 بسته غذایی کمک معیشتی بین نیازمندان فهرج توزیع شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یارانه بگیران بیستم این ماه هم می توانند منتظر دریافت یارانه 300 و 400 هزار تومانی باشند. البته 9 دهکی که از اردیبهشت ماه به بعد مشمول کمک معیشتی دولت شده اند. اما یارانه معترضان چه می شود؟
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۳:۰۳    
به گزارش بازارکار و به نقل از خبرگزاری فارس، زهرا قاسمی رئیس اداره انتظامات خواهران حرم مطهر رضوی گفت: قدم های ماندگار رضوی یکی از برنامه های فرهنگی خواهران خادمه حرم مطهر است که از سال 98 کلید خورده. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان حدود چهل روز از اجرای طرح اصلاح یارانه ها و واریز یارانه کمک معیشتی برای مردم و تغییر قیمت چهار قلم کالای اساسی می گذرد و اگرچه با مخالف هایی روبروست، اما به اعتقاد برخی کارشناسان اجرای طرح سهمیه بندی کالا یک خط دفاعی برای حفاظت از حداقل معیشت مردم است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- دولت هفته های گذشته مصوب کرد که حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سه دسته افزایش پیدا کند. دسته اول مستمری بازنشستگان حداقل بگیری بود که با افزایش 57.4 درصدی، حداقل حقوق شان به پنج میلیون و 580 هزار تومان رسید. ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
یارانه بگیران بیستم این ماه هم می توانند منتظر دریافت یارانه 300 و 400 هزار تومانی باشند. البته 9 دهکی که از اردیبهشت ماه به بعد مشمول کمک معیشتی دولت شده اند. اما یارانه معترضان چه می شود؟
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، فائض فرخی گفت: برنامه ساخت 100 مدرسه به ازای تعداد شعب بانک گردشگری ادامه دارد و در سال 1401 نیز سه مدرسه و مرکز آموزشی جدید احداث خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۰    
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بم گفت: 1000 بسته کمک معیشتی سپاه به نیازمندان در بم توزیع می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور: تا زمانی که نظام عادلانه کالابرگ الکترونیکی راه اندازی شود، پرداخت نقدی کمک معیشتی 300 و 400 هزار تومانی را ادامه می دهیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۰:۳۲   + ۴۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جمهور با بیان اینکه آثار تورمی که به دلیل توزیع عادلانه یارانه ها ایجاد می شود، ظرف مدتی از بین خواهد رفت، اظهار داشت: اگر تورمی با استقراض از بانک مرکزی، با رشد پایه پولی و با رشد نقدینگی ایجاد شود این از بین نمی رود و برای سال ها می ماند ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف است حداکثر ظرف یک ماه، درخواست های معترضان در سامانه کمک معیشتی را بررسی و نتیجه نهایی را به سرپرستان خانوار اعلام نماید ...
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
با توجه به ورود به ماه جدید، در حال حاضر این سوال مطرح است که واریز یارانه ها در تیر ماه هم اتفاق خواهد افتاد؟ مردم هنوز نمی دانند قرار است یارانه تیر همچون یارانه اردیبهشت و خرداد نقدی به حساب آنها واریز شود یا این یارانه به صورت کالابرگ در اختیارشان قرار می گیرد؟
سلام نو / خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: حذف ارز 4200 تومانی و پرداخت یارانه نقدی جبرانی، منجر به بهبود وضعیت معیشتی دهک های پایین و ریشه کنی فقر مطلق خواهد شد و امنیت غذایی برای آنها ایجاد خواهد کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۲:۴۷    
50 بسته کمک معیشتی بین افراد کم برخوردار مناطق مختلف رشت توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مالزی حدود 400 میلیون دلار برای کمک به خانوارها برای افزایش قیمت موادغذایی پرداخت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: هر چه زودتر یارانه کمک معیشتی مرزنشینان پرداخت شود.
سلام نو / روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بیش از یک ماه است که وضعیت پرداختی یارانه ها متفاوت شده است. دیگر خبری از یارانه نقدی 45 هزار تومانی و یارانه معیشتی نیست و قرار شده بود تا دو ماه یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی و پس از آن نیز کالابرگ توزیع شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس با انتقاد از اینکه چند ماه است یارانه کمک معیشتی مرزنشینان پرداخت نشده است، از وزرای کشور و اقتصاد و سازمان برنامه خواست تا نسبت به رفع این مشکل ورود پیدا کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی با اعلام خبر پرداخت بسته کمک معیشتی به پنج هزار ایثارگر معسر گفت: منابع اعتباری درمان در سال جاری دو برابر شده که سرانه درمان بیمه تکمیلی ایثارگران را به 350 هزار تومان رسانده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۷:۴۴   + ۱۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه ای افزایش مستمری و کمک های جنبی و تعیین حداقل مستمری در سال 1401 را برای اجرا به واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور ابلاغ کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۰:۴۰    
بهمن دوستی: طی روز های گذشته 55 بسته معیشتی توسط کمیته امداد چیتاب بین خانواده های نیازمند در روستای گِردَوَه از توابع این بخش توزیع شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا نیروی زمینی سپاه از آغاز رزمایش کمک مومنانه توزیع 10 هزار بسته معیشتی در مناطق مرزی خوزستان خبر داد.
آوای سرحد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۸:۳۶    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: یارانه کمک معیشتی کسانی که حذف شده اند در صورتی که اعتراض آنها مورد پذیرش قرار گیرد، مجددا واریز می شود. به گزارش آوای سرحد به نقل از خبرگزاری فارس ...
سلام نو / آوای سرحد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۰۱:۳۹   + ۳۷ سایت دیگر  
مرحله دوم یارانه تکمیلی کمک معیشتی به حساب سرپرستان متقاضی بازبینی به دهک بندی و قطع یارانه اردیبهشت ماه 1401 واریز شد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: اکنون با عوامل متعددی در حوزه اقتصادی مواجهیم که دولت می کوشد در مرحله نخست از طریق انضباط بخشی و نظارت بر بازار و در مرحله بعد از طریق اتخاذ تدابیر و سیاست های حمایتی مانند یارانه کمک معیشتی و در مجموع با صبر و تاب آوری بیشتری از طرف جامعه ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کمک معیشتی جدید دولت برای 9 دهک درآمدی جامعه واریز شد. و تعدادی از افراد که جزو دهک دهم شناخته شدند، از لیست جدید خط خوردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مقامات انگلیس اعلام کردند به دلیل مشکلات اقتصادی در این کشور بسته های کمک معیشتی به خانوارهای کم درآمد پرداخت خواهد شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۴    
بانک اول - طیبه حسینی با اشاره به قابل برداشت بودن یارانه کمک معیشتی مرحله دوم از روز گذشته افزود: البته فعلا یارانه کسانی که در اردیبهشت ماه حذف شده و تقاضای خود را برای برقراری مجدد یارانه معیشتی در سامانه حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه (سامانه my.gov.ir) ثبت کرده اند، هنوز قابل برداشت نیست.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۶۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، افرادی که نسبت به ثبت اعتراض برای عدم دریافت یارانه و یا دهک بندی اقدام و برایشان یک مرحله واریز شده است، باید توجه داشته باشند که امکان برداشت برای هیج یک از افراد معترض فعلا وجود ندارد و باید تا زمان انجام بررسی صبر کنند. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۱:۴۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر از اختصاص بسته های ویژه در قالب های مختلف به بازنشستگان تامین اجتماعی داد.
اهدای بسته های حمایتی و فرهنگی به تعدادی از همکاران و اعضای کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه ی کرامت در زاهدان صورت گرفت
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۲    
همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) کارگاه خیاطی با برخورداری از 10 چرخ صنعتی و اشتغالزایی 15 نفر با حضور مسئولان شهرستان نکا همراه با توزیع بسته های کمک معیشتی توسط گروه جهادی برکت انقلاب در مسجد مهرآباد نکا به بهره برداری رسید.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر از اختصاص بسته های ویژه در قالب های مختلف به بازنشستگان تامین اجتماعی داد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته جانبازان زیر 25 درصد که مشمول دریافت کمک معیشتی از سوی بنیاد شهید و امورایثارگران هستند پیامکی را تحت عنوان امکان عدم دریافت این مستمری دریافت کردند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون رفاه وزارت تعاون گفت: ما اطلاعات اندازه و بُعد خانوار را از سازمان هدفمندسازی یارانه ها می گیریم که در این زمینه دو قسمت هستند، کسانی که تا کنون یارانه نگرفته اند و همچنین کسانی که خانوار آنها تفکیک شده است ...
پرسش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۵۰ سایت دیگر  
سیده طیبه حسینی در مورد اینکه یارانه کمک معیشتی مرحله دوم از دیروز قابل برداشت شد، آیا یارانه افراد متقاضی بازنگری هم قابل برداشت شده است، گفت: فعلا یارانه کسانی که در اردیبهشت ماه حذف شده و تقاضای خود برای برقراری مجدد یارانه معیشتی را در سامانه حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه ثبت کرده اند ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
مبالغ واریزی یارانه نقدی مرحله یکصد و سی و ششمین کمک معیشتی به حساب سرپرستان خانوار از روز شنبه 21 خرداد 1401 قابل برداشت شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از اجرای رزمایش کمک های مؤمنانه به ارزش هفت و نیم میلیاردتومان در استان به بهانه دهه کرامت خبر داد.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۷:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها از ارسال فهرست متقاضیان جدید یارانه به وزارت رفاه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی خرداد برای یارانه بگیران قابل برداشت شد، ماموریت 18 فرودگاه برای اعزام حجاج ایرانی، نرخ مالیات ارزش افزوده 13 کالای اساسی یک درصد شد، تغییر ساعت ادارات کاهش 60 درصد مصرف برق را محقق کرد برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
سلام نو / سیمرغ   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها از قابلیت برداشت مبالغ یارانه مرحله 136 مربوط به خرداد ماه 1401 که در ماه گذشته و همزمان با مرحله 135 به حساب یارانه بگیران واریز شده بود، خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ توزیع بسته های کمک معیشتی و کمک های مومنانه، مصداقی از مصادیق روایت گهربار حضرت رضا علیه السلام است، کمک به فقرا و محرومان جامعه تالی تلو نماز، حج، زکات و دیگر فرائض می باشد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مبالغ واریزی یارانه نقدی مرحله یکصد و سی و ششمین کمک معیشتی به حساب سرپرستان خانوار، از ساعت 24 روز شنبه، 21 خرداد 1401 قابل برداشت شد.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۶:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون رفاه وزارت تعاون با بیان جزئیات آخرین مراحل ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه معیشتی گفت: بزودی سامانه ای برای ثبت دلایل اعتراض کمک معیشتی فعال می شود.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: مبالغ واریزی یارانه کمک معیشتی مرحله 136 برای یارانه بگیران از ساعت 24 روز شنبه 21 خرداد 1401 قابل برداشت شد.
سلام نو / می متالز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۶   + ۱۵۱ سایت دیگر  
سرپرستانی که نسبت به دهک بندی و قطع یارانه خود در اردیبهشت ماه 1401 درخواست بازبینی داده اند همچنان جهت پیگیری و نتیجه به سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : ساعت 24 شب گذشته مبالغ یارانه مرحله 136 مربوط به خرداد ماه 1401 که در ماه گذشته و همزمان با مرحله 135 به حساب یارانه بگیران واریز شده بود، قابل برداشت شد ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در سالروز ولادت امام رضا(ع) افتتاح کارگاه خیاطی و توزیع 200 بسته کمک معیشتی در مسجد مهرآباد شهرستان نکا به همت گروه جهادی برکت انقلاب اجرایی شد.