دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۱۶:۱۹Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون وزیر خارجه روسیه»

برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
فارس نوشت: الکساندر گروشکو معاون وزیر خارجه روسیه روز گذشته (دوشنبه) در جمع خبرنگاران تأکید کرد که مسکو تحریم های جدید اتحادیه اروپا در ارتباط با پرونده الکسی ناوالنی چهره جنجالی روسیه را بدون پاسخ نخواهد گذاشت. ...
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا: سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد، حملاتی که اخیراً توسط آمریکا به پایگاه هایی در سوریه انجام شد، به تعطیلی مذاکرات غیررسمی میان واشنگتن و تهران انجامید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
الکساندر گروشنو، معاون وزیر خارجه روسیه امروز طی سخنانی ضمن غیر قانونی خواندن تحریم های وضع شده بروکسل علیه کشورش، تاکید کرد که مسکو به این اقدام بروکسل پاسخ خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۱    
معاون وزیر خارجه روسیه امروز اعلام کرد: مسکو با توجه به ماهیت تحریم های اعمال شده از سوی آمریکا به آن ها واکنش نشان می دهد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فارس: معاون وزیر خارجه روسیه روز دوشنبه گفت، مسکو برابر تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده در روزهای گذشته بسته به محتوا و ماهیت آنها واکنش نشان خواهد داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: حمله هوایی آمریکا به مرز سوریه و عراق که نقض حقوق بین الملل بود، بر امکان سازمان دهی نشست غیررسمی درباره برجام نیز تأثیر گذاشته و اقدام مخرب برخی نیروها در واشنگتن مانع از تحقق این پیشنهاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با معاون وزیر خارجه روسیه، روند همکاری های دو کشور در حوزه های مختلف بررسی شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت باید وابستگی به دلار و نظام مالی آمریکا به حداقل برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با تاکید بر لزوم کوتاه شدن دست دلار آمریکا از نظام مالی کشورش، گفت که روابط واشنگتن و مسکو هیچگاه تا این حد تیره نبوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران و معاون وزیر خارجه روسیه در خصوص مناسبات دوجانبه، تحولات منطقه خلیج فارس و به ویژه اوضاع یمن به گفت وگو پرداختند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۴:۲۷    
معاون وزیر خارجه روسیه بار دیگر اعلام کرد که این آمریکا است که باید گام نخست را در اجرای برجام بردارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد: آمریکا خواهان حفظ برجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه و فرستاده دبیرکل سازمان ملل به سوریه، دیشب به طور مفصل درباره وضعیت سوریه در چارچوب پیشبرد روند سیاسی این کشور گفتگو کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن استقبال از تصمیم آمریکا مبنی بر لغو اعلام خود درخصوص بازگشت تحریم های سازمان ملل اعلام کرد که این اقدام "کافی نیست".
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
صدر اعظم آلمان جمعه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ گفت که برلین از تحرک جدید در گفت وگو با ایران حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در اظهاراتی، ضمن اشاره به پایبندی ایران به برنامه صلح آمیز هسته ای و تعهد کامل آن به برجام پیش از بدعهدی طرف های دیگر، گفت نمی توان ایران را در مظان اتهام داشتن برنامه مخفی سلاح هسته ای قرار داد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: رویکرد مهار همه جانبه شامل گام هایی در راستای مقابله با تحریم ها و اقدامات مداخله جویانه آمریکا علیه مسائل داخلی روسیه است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۷    
معاون وزیر خارجه روسیه از آمادگی واشنگتن برای ایجاد همکاری با مسکو در زمینه مبارزه با کووید-19، از جمله در مورد واکسن ها، استقبال کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد آمریکا این را درک کند که امکان مذاکره با مسکو از موضع قدرت وجود ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۰    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که در صورت ادامه سیاست مبتنی بر فشار از سوی واشنگتن، مسکو می تواند به سیاست بازدارندگی فعال روی بیاورد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در گفتگویی با تاکید بر اینکه واشنگتن نباید سیاست های قدرت را در پیش بگیرد، گفت: مسکو آماده است تا عمیقا روابط با آمریکا را مورد بررسی قرار داده و میراث دولت های قبلی را که دولت بایدن می خواهد آنها را حفظ کند، تحلیل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه می گوید، اگر واشنگتن به سیاستهای خصمانه خود ادامه دهد رویکرد مهار همه جانبه آمریکا در دستور کار خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در دیدار با سفرای عربستان و یمن موضع مسکو درباره بحران یمن را توضیح داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۵    
معاون وزیر خارجه روسیه گفته است که این کشور برای همیشه منتظر نخواهد ماند تا آمریکا موقعیت خود را در مورد پیوستن به پیمان آسمان باز بررسی کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه امروز (سه شنبه) گفت، این کشور تا ابد منتظر آمریکا درباره تصمیمش برای پیوستن مجدد به پیمان آسمان های باز نمی ماند به همین دلیل، شرکای غربی نباید زمان خود را تلف کنند چون مسکو روند خروجش را از این پیمان آغاز کرده است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه جدید لبنان با معاون وزیر خارجه روسیه دیدار و با او در خصوص روند تشکیل کابینه رایزنی کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از النشره، سعد الحریری نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه جدید لبنان با میخائیل بوگدانوف معاون وزیر خارجه روسیه دیدار و گفتگو کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه جدید لبنان با معاون وزیر خارجه روسیه دیدار و با او در خصوص روند تشکیل کابینه رایزنی کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۵    
مردم نیوز : به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، معاون وزیر خارجه روسیه می گوید مسکو شرکت در مذاکرات پیشنهادی چین برای بازگرداندن آمریکا به تعهداتش ذیل برجام را بعید نمی داند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه با اعلام حمایت مسکو از طرح پکن در خصوص برجام، اعلام کرد که روسیه با آمریکا و چین درباره ابتکار عمل پکن برای برگزاری نشست چندجانبه در خصوص بازگشت ایالات متحده به برجام گفتگو کرده و احتمالاً در آن شرکت خواهد کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۸    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت، این کشور ابتکارعمل چین درباره برگزاری نشست چندجانبه برای بررسی امکان بازگشت آمریکا به برجام را با مقامات واشنگتن و پکن بررسی کرده و با شرکت در چنین نشستی مخالفت ندارد.
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو از پیشنهاد چین مبنی بر برگزاری دیدار چندجانبه برای بازگشت آمریکا به برجام استقبال می کند. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
فارس: سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه امروز (دوشنبه) در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگزاری روسی تاس تصریح کرد که مسکو با واشنگتن و پکن درباره ابتکارعمل چین برای برگزاری نشست چندجانبه در خصوص بازگشت ایالات متحده به برجام گفت وگو کرده است و احتمالاً در آن شرکت خواهد کرد. در حال تکمیل...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: مهم است تمام تصمیمات تحریمی که بر اصل سیاست فشار حداکثری بر ایران در طول دولت ترامپ استوار بود لغو شوند.
نبأپرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ابراز تأسف کرد که برخی اعضای آژانس بین المللی انرژی اتمی و حتی در شورای حکام، تنها به دنبال بهانه و فرصتند تا با "درز اطلاعات محرمانه" به رسانه ها، اوضاع پیرامون برنامه هسته ای ایران را متشنج کنند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که ممکن است مسکو و واشنگتن توافقنامه های تسلیحاتی جدیدی در چارچوب یک بسته و در راستای کنترل تسلیحاتی امضا کنند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۸    
معاون وزیر خارجه روسیه توصیه ای در مورد برجام به طرف های درگیر ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ابراز امیدواری کرد که قبل از فرارسیدن ضرب الاجل ایران برای پایان پایبندی ایران به پروتکل الحاقی، راهکاری در خصوص برجام پیدا شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
فارس نوشت: معاون وزیر خارجه روسیه ابراز امیدواری کرد که قبل از فرارسیدن ضرب الاجل ایران برای پایان پایبندی ایران به پروتکل الحاقی، راهکاری در خصوص برجام پیدا شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه لغو تحریم های آمریکا علیه ایران، هرچند بطور همزمان ممکن نیست، ولی این تصمیم نباید به تأخیر بیفتد، گفت: مسکو پیشنهاد اقدام همزمان تهران و واشنگتن برای بازگشت به برجام را پیشنهاد می کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۴    
شفقنا- معاون وزیر خارجه روسیه ابراز امیدواری کرد که ایران و آمریکا برای جلوگیری از تشدید تنش، تا 10 روز دیگر در رابطه با توافق هسته ای به تفاهم برسند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ایگور مارگولوف معاون وزیر امور خارجه فدراسیون روسیه در پیامی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوشت: ما روابط دوستانه و حسن همجواری با ایران را عالی ارزیابی می کنیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۱۵    
پانکین ، معاون وزیر خارجه روسیه بیان داشت، که اتحادیه اقتصادی اوراسیا قصد دارد در سال 2021 مذاکرات درباره منطقه آزاد تجاری با هند و ایران را آغاز کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) و معاون وزیر خارجه روسیه در یک گفتگوی تلفنی پیرامون تحقق مجدد وحدت ملی فلسطین بحث و تبادل نظر کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه در خصوص حل و فصل سیاسی بحران سوریه گفت وگو کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه بر حمایت مسکو از عراق در روند مبارزه با تروریسم تاکید کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از المعلومه، میخائیل بوگدانوف معاون وزیر خارجه روسیه در جریان دیدار با عبدالرحمن الحسینی سفیر عراق در مسکو، در خصوص مهم ترین تحولات منطقه رایزنی کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
دیدار هیئت بلندپایه جنبش حماس با معاون وزیر خارجه روسیه و هشدار درباره به خطر افتادن جان شماری از اسیران فلسطینی مبتلا به سرطان در زندانهای رژیم صهیونیستی از جمله خبرهای مربوط به مسئله فلسطین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان جهاد اسلامی در این دیدار تاکید کردند، تنها راه برقراری آرامش و امنیت در منطقه بازگرداندن حقوق مشروع ملت فلسطین به آن ها و پایان اشغالگری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
هیأت جنبش جهاد اسلامی فلسطین که در مسکو به سَر می بَرد، امروز چهارشنبه با معاون وزیر خارجه روسیه دیدار و گفتگو کرد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس گروه موسوم به شورای انتقالی جنوب یمن در دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه در مسکو درباره لزوم گفت وگوی داخلی جامع میان گروه های سیاسی یمن گفتگو کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه و معاون وزیر خارجه روسیه در دیداری مشترک بر لزوم تحقق راهکار سیاسی برای برون رفت از بحران سوریه تأکید کردند.