چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۲۰:۰۴Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون وزیر خارجه روسیه»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اظهار کرد: مسکو و واشنگتن توانستند مذاکرات جدی در ژنو و سازوکار تبادل نظر درباره امنیت سایبری را شروع کنند.
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که دور آتی گفت وگوهای وین درخصوص احیای برجام، ممکن است آخرین مرحله مذاکرات باشد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه امروز در کنفرانسی اعلام کرد: مذاکرات وین عملا به مرحله نهایی خود رسیده است.
الف   ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه روسیه امروز در کنفرانسی اعلام کرد: مذاکرات وین عملا به مرحله نهایی خود رسیده است.
شفقنا   ۲ ساعت پیش    
شفقنا- معاون وزیر خارجه روسیه امروز در کنفرانسی اعلام کرد: مذاکرات وین تقریبا به مرحله نهایی خود رسیده است. به گزارش شفقنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه با معاونان وزیر خارجه ونزوئلا دیدار و بر موضع مسکو در مقابله با تحریم های غیرقانونی آمریکا علیه ونزوئلا تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در دیدار با هماهنگ کننده مسائل انسان دوستانه سازمان ملل در امور سوریه، بر لزوم عدم برخورد سیاسی، بدون تبعیض و پیش شرط در ارائه کمک های بین المللی به تمامی مردم سوریه تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۵:۲۵    
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد دولت مسکو از مذاکرات توام با احترام متقابل استقبال می کند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
با این حال سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه با تاکید بر ثابت بودن موضع این کشور فارغ از فشارهای آمریکا، گفت واشنگتن نباید چنین اشتباهی را انجام دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- سرلشکر "عباس ابراهیم" مدیرکل سازمان امنیت ملی لبنان که برای انجام دیدار کاری در مسکو بسر می برد، با سرگئی ورشینین معاون وزیر خارجه روسیه دیدار کرد و دو طرف درخصوص مسائل لبنان بویژه بحران سیاسی و اقتصادی این کشور گفت و گو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل امنیت عمومی لبنان در دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه و رئیس کمیته امور بین المللی دومای این کشور درباره بحران عدم تشکیل دولت در لبنان و نقض مرتب حریم هوایی این کشور توسط رژیم صهیونیستی رایزنی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه طی سخنانی اعلام کرد که کشورش حاضر است در خصوص همه مسائل با آمریکا گفتگو کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با تاکید بر ثابت بودن موضع این کشور فارغ از فشارهای آمریکا، گفت واشنگتن نباید چنین اشتباهی را انجام دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۶    
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه انتظار زیادی از نشست سران در ژنو نمی رود، هرچند مسکو حداکثر تلاش خود برای عادی سازی روابط با واشنگتن را انجام داده، گفت: سئوال اینجاست که آیا طرف آمریکایی چنین آمادگی را دارد؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت، آمریکا به این شرط از فهرست کشورهای غیردوست خارج می شود که از دخالت در امور داخلی روسیه دست برداشته و مانع تراشی برای همکاری های اقتصادی و تلاش های همگرایانه مسکو را متوقف کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۵۴    
مسکو - ایرنا - سرگئی ورشینین معاون وزیر خارجه روسیه و ثور ونلسلند هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل در خاورمیانه خواستار برگزاری هر چه سریعتر نشست چهار جانبه میانجی های بین المللی در مورد وضعیت خاورمیانه و فلسطین شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که هیچ مشکل برطرف نشدنی در مسیر احیای توافق هسته ای 2015 ایران و قدرت های جهان وجود ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۳۲    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که این کشور آماده است در زمینه امکان عادی سازی سفارتخانه های دو کشور گفت وگو کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با تأکید بر لزوم بازگشت نفت ایران به بازارهای جهانی گفت که در صورتی که فشارهای حداکثری علیه ایران ادامه داشته باشد، احیای برجام ممکن نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: واشنگتن باید سیاست خصمانه و دخالت در امور داخلی روسیه را متوقف کند تا از لیست کشورهای غیر دوست مسکو خارج شود ، اما تاکنون هیچ دلیلی برای تجدید نظر در این لیست وجود ندارد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت که ایالات متحده باید به سیاست خصمانه خود در قبال فدراسیون روسیه پایان دهد تا مسکو آمریکا را از فهرست کشورهای غیردوست خارج کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۳۶    
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد تا احیای برجام تنها چند مسئله برای رایزنی باقی مانده است و هیچ مانع غیرقابل حلی در میان نیست.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یک دیپلمات ارشد روسیه عصر چهارشنبه به وقت تهران مدعی شد مسائل مهم اندکی در گفت وگوهای جاری در وین برای احیای برجام باقی مانده اند. شبکه خبری ریا نووستی به نقل از سرگئی ریابکوف ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۲    
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به عدم پیشرفت در روابط این کشور با ناتو و اتحادیه اروپا، اتهامات وارده به مسکو درباره عدم آمادگی برای گفت وگو را مغایر با واقعیت نامیده و از قضاوت های خودخواهانه غربی ها انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۲۸    
معاون وزیر خارجه روسیه با انتقاد از برخورد غیرمسئولانه آمریکا با روند اوضاع در اوکراین، تأکید کرد: ارسال علائمی از واشنگتن درباره امکان لغو تصمیم عدم تحریم ها علیه خط لوله "جریان شمالی-2" برای مسکو اهمیت خاصی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت به دلیل سیاست غیرمسئولانه آمریکا در قبال اوکراین، وضعیت متشنج در این کشور ادامه خواهد یافت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تصریح کرد که سیستم تحریم ها علیه روسیه در قانون غرب ثابت و برای همیشه باقی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد، سفارت کشورش در خارطوم توضیحات سودان را در مورد تجدید نظر در احداث مرکز لجستیک دریایی روسیه در ساحل سودان دریافت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه در جمع خبرنگاران جزئیاتی را درباره برگزاری نشست بعدی کشورهای ضامن صلح سوریه اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه از پیشرفت های اخیر در نزدیک شدن دیدگاه های قطر و همسایگان منطقه ای اش بعد از بحران شورای همکاری خلیج فارس که سه سال و نیم طول کشید ابراز خرسندی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد، پیشنهاد این کشور برای برگزاری نشستی بین فلسطینیان در مسکو همچنان پابرجاست.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که در حال حاضر قصد بازنگری در فهرست کشورهای غیر دوست را ندارد. سرگی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه امروز -چهارشنبه- اعلام کرد که مسکو قصد بازنگری در فهرست کشورهای غیردوست را ندارد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای روسیه روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: آنچه که مربوط به تماس ها در چارچوب برجام می شود، شرکت کنندگان در این توافق بین المللی در زمان حاضر قصد برگزاری اجلاس در سطح وزیران را ندارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه ابراز امیدواری کرد که رایزنی ها در وین برای احیای اجرای کامل توافق هسته ای برجام با موانع غیرقابل حل مواجه نشود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان - سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه، به موضوع انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد ذخایر اورانیوم ایران واکنش نشان داد. به گزارش تاس ، ریابکوف ، اظهار داشت این گزارش بیشتر بر روند مذاکرات وین در مورد احیای برجام تاثیر می گذارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۴    
معاون وزیر خارجه روسیه از احتمال سفر گروه های فلسطینی از جمله جنبش حماس به مسکو برای انجام رایزنی ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - حجت الله قریشی معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و الکساندر فومین معاون وزیر خارجه روسیه در دیداری در مسکو درباره توسعه همکاریهای نظامی دو کشور گفت و گو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه مواضع مسکو درباره پیمان "آسمان باز" تغییر نمی کند، گفت: دستورکار کرملین و کاخ سفید برای نشست سران بر هم منطبق نیست، ولی طرف روسی آماده پاسخگویی به هر سئوالی خواهد بود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از تاس، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت که دستور کار دیدار پوتین و بایدن لزوماً همپوشانی با یکدیگر نخواهد داشت، اما مسکو حاضر است در خصوص مسائلی که واشنگتن در خصوص آنها نگرانی دارد پاسخگو باشد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که مسکو آماده پاسخگویی به هر موضوعی است که طرف آمریکایی مطرح کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به مشخص نبودن زمان بازگشت سفرای روسیه و آمریکا و سیاست اشتباه و غیرسازنده واشنگتن در جهت گیری به سمت مسکو، گفت: دیدار پوتین و بایدن می تواند نقطه عطفی در روابط باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۷    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: عدم بازگشت آمریکا به پیمان "آسمان باز" ضربه دیگری به ساختار امنیتی اروپا می زند و مقامات واشنگتن نشان دادند که اراده سیاسی لازم را نداشته ولی مسئولیت آن را به گردن مسکو می اندازند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه می گوید احتمال دارد مسئله بازگشت به توافق هسته ای ایران، در دیدار رؤسای جمهور روسیه و آمریکا مطرح شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه می گوید احتمال دارد مسئله بازگشت به توافق هسته ای ایران، در دیدار رؤسای جمهور روسیه و آمریکا مطرح شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۸    
معاون وزیر خارجه روسیه از تصمیم دولت آمریکا مبنی بر بازنگشتن به معاهده آسمان های باز ابراز ناامیدی کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۶    
شفقنا- روسیه اعلام کرد هیچ توافقی برای تبادل زندانیان با آمریکا صورت نگرفته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت: توافقی برای تبادل زندانیان با آمریکا صورت نگرفته و هیچ صحبتی در مورد آزادی یک تفنگدار دریایی سابق آمریکایی نیز انجام نشده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با ابراز تاسف نسبت به تصمیم آمریکا برای عدم بازگشت به پیمان آسمان های باز، گفت که آمریکا یک شانس دیگر برای کمک به افزایش امنیت اروپا را از دست داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که مسکو از جمهوری آذربایجان و ارمنستان می خواهد که تمامی مشکلات را از راه های مسالمت آمیز حل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت بعید نیست عناصر مسلح سوری در دوره برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور ، اقدامات تحریک آمیز انجام دهند.