پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۴۸Oct 2020 22

جدیدترین‌های «معاون وزیر خارجه روسیه»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد: حضور مزدورانی از سوریه و لیبی در قره باغ را با ترکیه مطرح می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که این کشور با دولت ترکیه در خصوص حضور عناصر سوری و لیبیایی در جنگ قره باغ کوهستانی گفت و گو می کند.
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه مسکو از تحریم های آمریکا نمی ترسد، خاطر نشان کرد، روسیه در حال توسعه همکاری های چند وجهی با ایران است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه، در واکنش به پایان تحریم تسلیحاتی کشورمان تاکید کرد که مسکو به همکاری نظامی با ایران ادامه خواهد داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی منقضی شدن محدودیت های تسلیحاتی علیه ایران، معاون وزیر خارجه روسیه با تاکید بر اینکه کشورش هراسی از تحریم های آمریکا ندارد، از توسعه و تداوم همکاری فنی-نظامی با جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس : "سرگئی ریابکوف" معاون وزیر امور خارجه روسیه در گفت وگو با این خبرگزاری اعلام کرد که طرف روسی امکان مذاکرات چهره به چهره با مقامات ایالات متحده در خصوص وضعیت پیرامون مناقشه قره باغ کوهستانی را بعید نمی داند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
پامپئو در نشستی خبر گفت: از فرصت موجود برای تکمیل توافقی بر اساس تفاهمی که طی هفته های گذشته درباره احتمال تمدید معاهده نیو استارت حاصل شده است استقبال می کنیم . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در واکنش به سخنان نماینده ویژه ترامپ در امور کنترل تسلیحات گفت: شرط واشنگتن برای تمدید پیمان ادامه کاهش تسلیحات راهبردی تهاجمی، برای مسکو قابل قبول نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۴:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه دستیابی به توافق با واشنگتن درباره معاهده استارت نو درباره کنترل تسلیحاتی را رد کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۹    
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام نمود که موضع ایالات متحده در مورد توقف زرادخانه های هسته ای در مسکو، برای روسیه قابل قبول نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با معاون وزیر خارجه روسیه در خصوص مسائل دوجانبه، تحولات سوریه و اوضاع منطقه بحث و تبادل نظر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۶    
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد مسکو حتی با وجود چالش های جدید و اقدامات مخرب قبلی برخی از طرف های پیمان آسمان باز، روی اجرای کامل این پیمان تاکید دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از دیدار هیئت بلندپایه جنبش حماس به ریاست ابومرزوق با معاون وزیر خارجه روسیه خبر دادند.
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۱:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: سفیر جمهوری اسلامی ایران و معاون وزیر امور خارجه روسیه روز جمعه در مورد آخرین تحولات پیرامون برجام گفت وگو و رایزنی کردند. وزارت امور خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی گزارش دادند که هیأت اعزامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به مسکو با معاون وزیر خارجه روسیه دیدار کرده است.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه از دیدار سفیر ایران در مسکو با معاون وزیر خارجه این کشور درباره برجام و مسائل دوجانبه خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه اذعان کرد: رایزنی های روسیه و آمریکا در مورد ثبات استراتژیک در تاریخ پنج اکتبر در شهر هلسینکی برگزار می شود و طیف وسیعی از موضوعات ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد: گفتگو درباره استارت نو میان روسیه و آمریکا فردا برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه با نخست وزیر اسبق لبنان در باره تحولات اخیر این کشور و فرایند تشکیل دولت جدید تلفنی گفت وگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۴۷    
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد: در صورت اقدام آمریکا در گسترش زرادخانه هسته ای خود، مسکو امکانات لازم برای پاسخگویی به آن را داشته و این واکنش هم می تواند متقارن یا غیرمتقارن باشد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۶    
آندری رودنکو معاون وزیر خارجه روسیه با پی یر لوی سفیر فرانسه در مسکو درباره بحران قره باغ خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با معاون وزیر خارجه روسیه درباره وضعیت ادلب، اوضاع یمن و دیگر موضوعات مورد علاقه دو کشور گفت و گو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در تماس با رئیس حزب دموکراتیک لبنان بر لزوم همکاری همه برای خروج لبنان از بحران کنونی تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در تماس با نمایندگان جنبش های فتح و حماس در جریان توافقات انجام شده میان این دو گروه فلسطینی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد که ارتش آمریکا به غارت منابع طبیعی مردم سوریه از جمله نفت کمک می کند و ادامه این وضعیت و سیطره آنان بر منطقه التنف با مساحتی بالغ بر 55 کیلومتر غیرقابل قبول است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۱   + ۳۹ سایت دیگر  
معاونان وزرای امور خارجه ایران و روسیه در مسکو بر غیرقانونی بودن تلاش های ایالات متحده آمریکا برای بازگرداندن تحریم های لغو شده شورای امنیت سازمان ملل تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو با وجود اختلافات زیاد، ارتباطات خود را با واشنگتن در سوریه از راه کانال های دیپلمات و نظامی حفظ خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن تاکید بر اهمیت روند آستانه، گفت برنامه ریزی هایی برای برگزاری این اجلاس به صورت حضوری با شرکت کشورهای ضامن صلح در سوریه در جریان است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۱    
چشم ژاپن دنبال شورای امنیت یومیوری: ژاپن در پیامی که به اجلاس مجازی گرامیداشت هفتاد و پنجمین سالگرد سازمان ملل ارسال شده، تمایل خود به عضویت دائمی در شورای امنیت سازمان ملل تکرار کرد. نشست کشورهای روند آستانه در ایران ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد که تحریم های جدید ایالات متحده آمریکا علیه جمهوری اسلامی تأثیری بر ادامه همکاری مسکو با تهران نخواهد داشت. به گزارش گروه “روزانه نیوز” ...
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد که تحریم های جدید ایالات متحده آمریکا علیه جمهوری اسلامی تأثیری بر ادامه همکاری مسکو با تهران نخواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد، شکل کنونی پیمان ادامه کاهش تسلیحات راهبردی تهاجمی برای ایجاد اطمینان دوجانبه کافی است و پیشنهادات جدید آمریکا، فقط به نفع واشنگتن بوده و مسکو آنها را بی معنا و غیر قابل قبول می داند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد نشست بعدی کشورهای ضامن روند آستانه درباره سوریه به محض بهتر شدن اوضاع کرونا، در ایران برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه درباره توافق پیشنهادی ایالات متحده در مورد پیمان کاهش تسلیحات هسته ای (پیمان استارت نو) گفت که مسکو نمی تواند شروط آمریکا درباره تمدید این پیمان را بپذیرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۸    
معاون وزیر خارجه روسیه موضوع ایران و خلیج فارس را از موضوعات اصلی ریاست دوره ای روسیه در سازمان ملل عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد این کشور شروط آمریکا برای تمدید پیمان استارت نو را رد می کند و احتمال توافق بر سر تمدید این پیمان را بسیار کم می بیند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که تهدیدهای تروریستی در منطقه کاهش تنش در ادلب هنوز از بین نرفته است و ترکیه در اجرای تعهدات خود در ادلب تعلل دارد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه ما از تحریم های آمریکا نمی ترسیم و به آنها عادت داریم گفت: روسیه از تحریم های آمریکا در پی فروش تسلیحات به ایران، هیچ هراسی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه زیاده خواهی های آمریکا برای تمدید معاهده نیو استارت را رد کرد و درخصوص کاهش احتمال توافق بر سر آن هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه امروز (دوشنبه) گفت، مسکو فرصت کمی را درباره تمدید معاهده نیواستارت با آمریکا می بیند، چون شرایط مطرح شده از سوی واشنگتن را نمی پذیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد این کشور ترسی از تحریم های آمریکا به دلیل انجام مبادلات تسلیحاتی با ایران ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرستاده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور خاورمیانه و سفیر سوریه در مسکو دیدار کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۰    
معاون وزیر خارجه روسیه ابراز امیدواری کرد که توافق امارات و بحرین با اسرائیل منجر به صلح شود و آسیبی به عملیات سازش فلسطین و اسرائیل وارد نکند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران و معاون وزیر خارجه روسیه بر لزوم همکاری بیشتر دو کشور برای مقابله با تهدیدات ناشی از اقدامات غیرقانونی و مخرب آمریکا در آسیای مرکزی و قفقاز تأکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران و معاون وزیر خارجه روسیه بر لزوم همکاری بیشتر دو کشور برای مقابله با تهدیدات ناشی از اقدامات غیرقانونی و مخرب آمریکا در آسیای مرکزی و قفقاز تأکید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۶    
معاون وزیر خارجه روسیه با فرستاده ویژه وزیر خارجه قطر در امور منطقه ای در مسکو دیدار و رایزنی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - سفیر ایران در روسیه و معاون وزیر خارجه روسیه درخصوص تازه ترین تحولات منطقه رایزنی و تبادل نظر کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاست خارجی تازه ترین ها، کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو دیروز (دوشنبه) 24 شهریور ماه با میخائیل بوگدانف معاون وزیر خارجه و نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور خاورمیانه و شمال آفریقا دیدار و به گفت وگو پرداخت. ...