یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۲:۲۷Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون وزیر خارجه روسیه»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه، با یک هیات کُرد به ریاست الهام احمد، رئیس کمیته اجرایی مجلس سوریه دموکراتیک دیدار و درباره اوضاع سوریه رایزنی کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در سخنانی گفت ایالات متحده به دنبال تقسیم سوریه است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۵:۳۷    
"سرگئی ریابکوف" معاون وزیر خارجه روسیه سه شنبه شب از آمریکا و کشورهای اروپایی خواست در مذاکرات احیای برجام واقع بین باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه واشنگتن در تکاپوی تجزیه سوریه است، تاکید کرد: مسکو قطعا با این موضوع مخالفت می کند.
وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه ای از مذاکره میان نمایندگان روسیه و آمریکا در امور ایران در خصوص برجام و اجرای مفاد آن خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۴    
شفقنا- سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت که حضور نظامیان آمریکایی در سوریه غیر قانونی و اشغالگری است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، او به وبگاه آرتی گفت که یکی از اصلی ترین دلایل عدم ثبات و امنیت در سوریه ...
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در مصاحبه ای هشدار داد که واشنگتن سناریویی برای تجزیه سوریه دارد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه شامگاه سه شنبه گفت که آمریکا سناریویی برای تجزیه سوریه دارد که روسیه قطعا با آن مخالفت خواهد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه روز سه شنبه در مصاحبه ای گفت که واشنگتن باید گام نخست به سوی تهران را برداشته و به توافق هسته ای بازگردد و تحریم تسلیحاتی ایران را بردارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۱    
معاون وزیر خارجه روسیه از درخواست این کشور برای آغاز مذاکرات در زمینه تدوین ابزار بین المللی برای جلوگیری از استقرار هر نوع سلاح در فضای کیهانی خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه نسبت به احتمال پیچیده شدن شرایط توافق با ایران ابراز نگرانی کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه از پیشرفت سریع توانایی های هسته ای ایران اظهار نگرانی کرده و گفت: نگرانی روسیه از این بابت است که با پیشرفت سریع توانایی های هسته ای جمهوری اسلامی و فاصله گرفتن بیشتر این کشور از تعهدات برجامی، رسیدن به توافق اتمی با ایران پیچیده تر می شود.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
راب مالی، نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران، دیروز در مسکو با معاون وزیر خارجه آن کشور در مورد توافق هسته ای ایران، برجام، گفت وگو کرد. مالی در پیامی در توئیتر نوشت: من با معاون وزیر خارجه روسیه در مسکو دیدارهای خوب و سازنده ای داشتم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در گفتگویی اعلام کرد، اگر آمریکا به نخستین کشوری که سلاح در فضا مستقر می کند، تبدیل شود، باید پیامدهای آن را نیز به گردن بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۷    
سفیر جدید تاجیکستان در فدراسیون روسیه استوارنامه خود را به معاون وزیر امور خارجه این کشور تقدیم کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۲    
گفت وگوی تلفنی رؤسای جمهوری چین و آمریکا، تمدید وضعیت اضطراری آمریکا پس از حادثه 11 سپتامبر و دیدار نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با معاون وزیر خارجه روسیه از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۳:۲۷    
شفقنا- نماینده ویژه آمریکا در امور ایران خاطر نشان ساخت که گفت و گوی سازنده و خوبی با معاون وزیر خارجه روسیه درباره احیای توافق هسته ای داشته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری آر تی عربی روسیه، رابرت مالی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه از احتمال تهیه چندین سند الزام آور حقوقی و سیاسی در حوزه ثبات راهبردی میان مسکو و واشنگتن خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۹:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه و نماینده ویژه آمریکا در امور ایران درخصوص تداوم مذاکرات جهت احیای برجام به گفت وگو پرداختند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۹:۱۵    
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که دخالت آمریکا در عراق، لیبی و سوریه، به ظهور گروه های تروریستی در این کشور ها منجر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۸:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - رابرت مالی نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران با سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه درباره برجام و مذاکرات وین برای احیای این توافق بین المللی روز پنجشنبه در مسکو دیدار و رایزنی کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۶    
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که سردی روابط بین مسکو و واشنگتن به مفهوم عدم همکاری دو کشور در زمینه مبارزه با تروریسم نبوده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۲    
شفقنا- معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که دخالت آمریکا در عراق، لیبی و سوریه، به ظهور گروه های تروریستی در این کشورها منجر شده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری آر تی عربی روسیه، اولگ سیرومولوتوف ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن بیان این که امروز با نماینده آمریکا در امور ایران درباره مذاکرات احیای برجام رایزنی می کند، گفت مسکو به غرب هشدار می دهد که به فکر گرفتن امتیازات از این مسئله از جمله از طریق شورای حکام نباشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن بیان اینکه امروز با نماینده آمریکا در امور ایران درباره مذاکرات احیای برجام رایزنی می کند، گفت مسکو به غرب هشدار می دهد به فکر گرفتن امتیازات از این مسأله از جمله از طریق شورای حکام نباشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- سرگئی ورشینین معاون وزیر امور خارجه روسیه با حسام زکی معاون دبیرکل اتحادیه عرب تلفنی درباره برجام گفت وگو کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۱۲    
معاون وزیر خارجه روسیه سلاح بر زمین گذاشتن گروه تروریستی داعش در شرایط کنونی را بعید برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۰    
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد بعید است داعش در شرایط کنونی سلاح خود را زمین بگذارد و تهدید تروریستی در افغانستان همچنان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت، تهدیدهای تروریستی در افغانستان همزمان به فعالیت های گروه های تروریستی چون داعش همچنان پابرجاست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - نماینده ولادیمیر پوتین در خاورمیانه و معاون وزیر خارجه روسیه با معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس دیدار کرد و دو طرف در خصوص وضعیت سرزمین های فلسطینی و مساله فلسطین گفت و گو کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۴۵    
رئیس دفتر روابط بین الملل جنبش حماس در دیدار با میخائیل بوگدانف درباره تحولات فلسطین گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر روابط بین الملل جنبش مقاومت اسلامی حماس با معاون وزیر خارجه روسیه در خصوص تحولات مسأله فلسطین به بحث و تبادل نظر پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تصریح کرد که کشورش هیچ عجله ای برای خارج کردن طالبان از فهرست سازمان های تروریستی و به رسمیت شناختن آن ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۷    
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه مسکو در حذف طالبان از فهرست سازمان های تروریستی یا به رسمیت شناختن حکومت آنها عجله نمی کند، گفت: اعزام نیروی نظامی به افغانستان مطابق با منافع ملی روسیه نیست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۲    
معاون وزیر خارجه روسیه موضوع اعزام یک تیپ نظامی به افغانستان برای حمایت از طالبان را تکذیب کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۶    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت اعزام نیرو به افغانستان در دستور کار مسکو قرار ندارد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
غداد و روسیه روابط دوجانبه خوبی دارند، معاون وزیر خارجه روسیه اواسط ماه جاری با همتای عراقی خود در تماسی تلفنی روابط دوجانبه و برخی مسائل مهم را بررسی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۱۰    
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو برای حذف طالبان از لیست گروه های تروریستی و به رسمیت شناختن آن ها عجله ندارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
غداد و روسیه روابط دوجانبه خوبی دارند، معاون وزیر خارجه روسیه اواسط ماه جاری با همتای عراقی خود در تماسی تلفنی روابط دوجانبه و برخی مسائل مهم را بررسی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت، نه مسکو برنامه ای برای اعزام سرباز به افغانستان دارد و نه طالبان به حمایت نظامی نیاز.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۹    
معاون وزیر امور خارجه روسیه در نشستی با سفیر آمریکا در مسکو در خصوص برخی مسائل مهم بین المللی و منطقه ای، از جمله روند اوضاع کنونی در افغانستان تبادل نظر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - الکساندر پانکین معاون وزیر خارجه روسیه گفت: هیچ نیازی به تنش آفرینی در مساله افغانستان با قدرت نمایی سازمان پیمان امنیت جمعی وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در دیدار سفیر ایران با معاون وزیر خارجه روسیه درباره تحولات منطقه از جمله اوضاع سوریه، عراق، یمن و لبنان بحث و تبادل نظر شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۴    
شفقنا- معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که آسان ترین چیز برای کشورهای غربی این است که به عادت قدیمی خود بازگشته و مجدداً بگویند که روسیه یک تهدید است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۹    
مسکو - ایرنا - الکساندر گروشکو معاون وزیر خارجه روسیه گفت: وضعیت بسیار نابسامان افغانستان پیامد طبیعی سیاست های ماجراجویانه آمریکا در عرصه بین المللی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه درباره واکنش آمریکا و اروپا به نقش مسکو در تحولات افغانستان اعلام کرد آن ها از روسیه به عنوان یک تهدید نام می برند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که مشکو پیشتر پیشنهاد تدوین فرمول همکاری درباره افغانستان را به ناتو ارائه داده بود اما ناتو متکبرانه به آن نگاه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت، تحولات در افغانستان در بحبوحه خروج نظامیان آمریکایی و ناتو یک نتیجه طبیعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در گفت وگوی تلفنی با همتای عراقی خود راه های تقویت روابط همه جانبه میان دو کشور و مسائل منطقه را بررسی کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اقدامات نظامی صورت گرفته برای تأمین امنیت تاجیکستان، از کمک مالی بیش از یک میلیون دلاری مسکو برای ساخت پاسگاه های کنترل مرزی در این کشور خبر داد.