چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۷:۵۲Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقابله با سیلاب»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا- استاندار مازندران گفت : این استان با توجه به وقوع سیل اخیر خسارت های وارده و ادامه خشکسالی ها و تغییرات اقلیمی، نیازمند تمهیدات اساسی در زمینه آبخوان داری و آبخیزداری برای مقابله با سیلاب است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شفت- فرماندار شفت با اشاره به صدور اعلام هشدار هواشناسی سطح قرمز هواشناسی گفت: تمامی دستگاه های خدمات رسان برای مدیریت و جلوگیری از آب گرفتگی و بروز احتمالی سیلاب در آماده باش کامل هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
آستارا- فرماندار آستارا از آماده باش کلیه دستگاه های اجرایی این شهرستان در پی صدور اعلام هشدار هواشناسی سطح قرمز و بارش سنگین و احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۴:۰۵    
مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان گفت: با توجه به اینکه الان فصل کشاورزی است، کانال های آبیاری را مسدود کردیم و در حال تخلیه آب این کانال ها هستیم تا به هنگام وقوع سیل، کمترین حادثه را داشته باشیم.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون آبخیزداری منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت طرح های آبخیزداری برای مقابله با سیلاب ها گفت: ساماندهی تنگه کنشت 40 میلیارد تومان اعتبار می خواهد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۵    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از آماده باش کامل آتش نشانان این سازمان باتوجه به هشدار بروز سیلاب در شهر خبر داد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: تمام امکانات دستگاه های امدادی و خدماتی برای مقابله با سیلاب های احتمالی و حوادث ناگوار در استان آماده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: تمام امکانات دستگاه های امدادی و خدماتی برای مقابله با سیلاب های احتمالی و حوادث ناگوار درآذربایجان غربی آماده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۰    
رئیس سازمان مدیریت بحران استان آذربایجان غربی از آمادگی دستگاه های امدادی و خدماتی برای مقابله با سیلاب در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل مدیریت بحران استان آذربایجان غربی با اشاره به پیشگیری برای مقابله با سیلاب گفت: باتوجه به اینکه اکثر روستا ها و شهر های استان در کنار رودخانه ها واقع شدند؛ در دو سال گذشته، 150 کیلومتر از رودخانه های استان را لایروبی کردیم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار بجنورد گفت: در پی هشدارهای هواشناسی، کلیه کارکنان بخش اجرایی در ستاد بحران شهرداری در حال آماده باش هستند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۱:۵۶    
مدیرکل مدیریت بحران ایلام در مورد آخرین تمهیدات اندیشیده شده مقابله با سیلاب در روستای تختان اظهار داشت: در بارش های اخیر بر اثر افزایش میزان آب ورودی به رودخانه تختان بخشی از روستای تختان در خطر تهاجم سیل رودخانه قرار گرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: با توجه به خسارت 25 هزار میلیارد تومانی بارش ها در سال گذشته، امسال به افراد در معرض خطر هشدار داده ایم تا شاهد خسارت کمتری باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان همدان از آمادگی کامل 436 نفر نیروی راهدار برای مقابله با سیلاب احتمالی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از عملکرد موفق سه تیم عملیاتی واکنش سریع آبفا برای مقابله با سیلاب اخیر در استان سیستان و بلوچستان تجلیل کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تنها راه مقابله با سیلاب در کشور اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوانداری است.
صدای زرند   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار زرند از آماده باش کامل تیم های مدیریت بحران شهرداری برای مقابله با سیلاب و تلاش نیروهای مدیریت شهری برای رفع آبگرفتگی معابر سطح شهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سراوان گفت: در پی صدور هشدار سطح قرمز هواشناسی و برای مقابله با سیلاب احتمالی تمهیدات لازم اتخاذ شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
لامرد - فرماندار شهرستان لامرد با اشاره به صدور هشدار قرمز هواشناسی گفت: تمامی دستگاه های امدادی و خدمات رسانی شهرستان لامرد در حالت آماده باش هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - مدیرعامل آبفای استان یزد گفت: به دنبال هشدارهای سطح قرمز و نارنجی هواشناسی کشور در استانهای جنوبی و مرکزی و لزوم آماده باش تیم های عملیاتی، 114 اکیپ عملیاتی و اجرایی در سطح استان در آماده باش کامل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از ستقرار 43 تیم عملیاتی واکنش سریع آبفا برای مقابله با سیلاب در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۳    
قشم - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: هشت پایگاه اورژانس 115 این شبکه در سراسر این جزیره همزمان با ورود سامانه ناپایدار جوی و دریایی و بارندگی های شدید در آماده باش کامل بسر می برند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز با اشاره به هشدار سطح نارنجی بارش ها برای جنوب کشور و استان فارس، بر لزوم آمادگی کامل و برنامه ریزی دقیق برای اجرای دستورالعمل ها تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گفت: تمهیدات لازم برای مقابله با سیلاب های احتمالی در استان یزد اندیشیده شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح قرمز هواشناسی از آمادگی کامل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
ستاد مدیریت سیلاب وزارت نیرو، با توجه به صدور هشدار سطح قرمز و نارنجی سازمان هواشناسی کشور، توصیه هایی کاربردی در زمینه مقابله با سیلاب برای شهروندان داشت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - نشست شورای اداری استان کرمان شامگاه یکشنبه باهدف ایجاد آمادگی برای تمامی دستگاه ها و ادارات استان به منظور مقابله با سیلاب احتمالی بارش های سیل آسای پیش بینی شده طی 48 ساعت آینده اختصاص داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
بندرعباس- سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به صدور هشدار قرمز هواشناسی گفت: تمامی دستگاه های امدادی و خدمات رسانی استان در حالت آماده باش هستند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خراسان شمالی با اشاره به صدور هشدار نارنجی هواشناسی، گفت: دستگاه های خدمت رسان در آماده باش کامل هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۸:۰۶    
یاسوج_ استاندار کهگیلویه و بویراحمد از آماده باش 700 تیم در استان برای مقابله با سیلاب و پوشش امدادی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان سازمان آب و برق خوزستان اهم اقدامات این شرکت در سیلاب اخیر را تشریح کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
شرکت فولاد اکسین خوزستان همواره در کنار مردم ایستاده است و هم اکنون نیز با هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال سیلابی شدن خوزستان با بسیج امکانات و نیروهای عملیاتی خود،در کنار مردم منطقه قرار دارد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان سه شنبه (29 اسفندماه) با اعلام این خبر گفت: باتوجه به صدور هشدار سطح قرمز هواشناسی در استان خوزستان نسبت به وقوع سیلاب و آبگرفتگی،شرکت فولاد اکسین خوزستان در راستای انجام مسئولیت پذیری های اجتماعی با بسیج امکانات و ظرفیت های خود ...
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به هشدارهای هواشناسی مبنی بر وقوع سیلاب محلی از آماده باش شهرستان های مازندران برای مقابله با سیلاب احتمالی خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تمامی امکانات و تجهیزات استان برای مقابله با سیلاب و مهار خسارت های احتمالی ناشی از آن بسیج شده است و معاونان استاندار نیز برای نظارت در شهرستان ها حضور میدانی پیدا می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به هشدارهای هواشناسی مبنی بر وقوع سیلاب محلی از آماده باش شهرستان های مازندران برای مقابله با سیلاب احتمالی خبر داد.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگوهردشت؛ در گفتگوی ویژه خبری موضوع مقابله با سیلاب و هشدار سازمان هواشناسی مورد بررسی قرار گرفت و محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و عیسی بزرگ زاده سخنگوی صنعت آب، حسن بهرام نیا استاندار ایلام و آقای کبادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر به سوالاتی پاسخ دادند. نامی [.. ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۲۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا، دکتر عبدعلی ناصری دوشنبه (28 اسفندماه) با اعلام این خبر گفت که باتوجه به صدور هشدار سطح قرمز هواشناسی در استان خوزستان نسبت به وقوع سیلاب و آبگرفتگی، شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با بسیج امکانات و ظرفیت های خود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۲۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب آماده مقابله با مشکلات احتمالی ناشی از شرایط بد آب و هوایی شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان مدیریت بحران گفت: به استان هایی که هواشناسی برای آن ها هشدار قرمز صادر کرده آماده باش اعلام و مرخصی اعضای ستاد مدیریت بحران هم لغو شد. مردم به عبور از مناطق پرخطر اصرار نکنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۵    
ظفری معاون سازمان مدیریت بحران گفت: به استان هایی که هواشناسی برای آن ها هشدار قرمز صادر کرده آماده باش اعلام و مرخصی اعضای ستاد مدیریت بحران هم لغو شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۲    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان چهارمحال بختیاری ، اهم اقدامات و تمهیدات برای مقابله با سیلاب احتمالی در این استان را تبیین کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از آماده باش این شرکت برای مقابله با سیلاب احتمالی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: به دنبال صدور هشدار سطح قرمز سازمان هواشناسی کشور، پرسنل و کارکنان شرکت آب منطقه ای استان در حالت آماده باش قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد با توجه به تشدید بارندگی ها از آمادگی کامل شرکت آبفای استان برای مقابله با سیلاب احتمالی خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۰    
به گزارش زیرنویس به نقل از ایرنا، با عبور سامانه سرد بارشی از روز جمعه 27 بهمن تا اواخر وقت یکشنبه 29 بهمن مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به هشدارهای هواشناسی مبنی بر وقوع سیلاب محلی از آماده باش شهرستان های مازندران برای مقابله با سیلاب احتمالی در این منطقه خبر داد. مدیریت بحران [...]
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به هشدارهای هواشناسی از آماده باش شهرستان های مازندران برای مقابله با سیلاب احتمالی خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به هشدارهای هواشناسی مبنی بر وقوع سیلاب محلی از آماده باش شهرستان های مازندران برای مقابله با سیلاب احتمالی خبر داد.
سلام نو / اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید به کشور دمای هوا در روزهای اخیر کاهش یافته و شاهد بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور بودیم.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به هشدارهای هواشناسی مبنی بر وقوع سیلاب محلی از آماده باش شهرستان های مازندران برای مقابله با سیلاب احتمالی خبر داد.