سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۷:۲۴Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقابله با سیلاب»

شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی کشور مبنی بر فعالیت موج بارشی در استان های مختلف از جمله خوزستان و احتمال بروز سیلاب در این استان، این شرکت با بسیج امکانات در حالت آماده باش 24 ساعته قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل آب منطقه ای گیلان با اشاره به بارش های اخیر و ذخیره خوب سدهای سفیدرود و بیجار، گفت: سدهای در حال بهره برداری استان در مقابله با سیلاب های احتمالی ایمنی و پایداری کامل دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ریگان گفت: برای جلوگیری از ورود سیلاب به داخل روستا های شهرستان ریگان دایک های حفاظتی ایجاد شده است.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: با توجه به گزارش سازمان هواشناسی کشور درباره بارندگی های پیش رو در استان خوزستان، این شرکت امکانات خود را برای مقابله با تبعات سیلاب های احتمالی آماده کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – سرپرست فرمانداری اندیکا گفت:تمهیدات لازم برای مقابله با سیلاب پیش بینی شده در این شهرستان فراهم شده و همه دستگاه های اجرایی در حالت آماده باش بسر می برند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خادمی، استاندار لرستان با اشاره به بارش های استان و احتمال وقوع سیلاب گفت: مردم از حاشیه رودخانه ها فاصله بگیرند و دستگاه های اجرایی استان آمادگی مقابله با سیلاب را داشته باشند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پازوکی، مدیر کل مدیریت بحران لرستان گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی جدید، دستگاه ها و ستاد مدیریت بحران استان در حالت آماده باش بوده و آمادگی کامل را در این زمینه دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران برنامه ها و تدابیر در نظر گرفته شده برای سیلاب های احتمالی را تشریح کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۹    
به منظور مقابله با سیلاب های احتمالی، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست کارخانه معاون عمرانی فرمانداری ورامین تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور عمرانی فرمانداری ورامین گفت: مدیریت بحران شهرستان برای مقابله با سیلاب احتمالی و آبگرفتگی اراضی کشاورزی و محورهای مواصلاتی آماده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۶    
34 اصله درخت اکالیپتوس در بیشه عباس آباد شهرستان دزفول به منظور مقابله با سیلاب های احتمالی تا ارتفاع دومتری قطع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر شهری استانداری قزوین گفت: با توجه به تداوم بارش های اخیر و احتمال طغیان برخی رودخانه ها، شهرداری ها با بسیج امکانات باید برای مقابله با سیلاب آمادگی کامل داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به انجام هماهنگی بین دستگاهی در این استان از آمادگی برای مقابله با وقوع سیلاب احتمالی در روزهای آینده خبر داد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست ستاد مدیریت بحران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برای مقابله با سیلاب های احتمالی پاییز و زمستان، روز یکشنبه 25 آبان ماه 99 برگزار شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
وحید خرمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اعلام هشدار سطح نارنجی از سوی اداره کل هواشناسی استان، جلسه مدیریت بحران با محوریت سیلاب طی روز سه شنبه بیستم آبانماه سال جاری در شرکت آب منطقه ای گیلان برگزار و مقدمات اولیه مقابله با سیلاب در جلسه کمیته مدیریت بحران در شرکت ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سیل از جمله بحران هایی است که گاهی گریبانگیر شهرها می شود و پیشگیری و مقابله با آن نیازمند برنامه ریزی دقیق و حساب شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان با هدف بررسی شرایط میزان آمادگی برای مقابله با سیلاب های احتمالی تشکیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای تهران، از لایروبی بیش از 45 کیلومتر از مجاری آب های سطحی استان تهران برای مقابله با سیلاب های احتمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۶:۵۸    
کرمان - ایرنا - جاری شدن سیلاب های غافلگیر کننده در سالهای اخیر خسارات زیادی به مناطق مختلف استان کرمان وارد کرده است، اما در سال جاری مسئولان با لایروبی رودخانه های استان به پیشواز جلوگیری از این بلای طبیعی رفته اند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بهترین راهکار برای جلوگیری از هجوم نقدینگی به بازار خودرو، افزایش جذابیت سایر بازار ها است در حال حاضر که مردم برای تامین مسکن موردنیاز خود با مشکل روبه رو هستند، ساخت خانه بهترین نسخه برای مقابله با سیلاب سرمایه های سرگردان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه یک از برگزاری مانور عملیاتی با موضوع آمادگی در مقابله با سیلاب در رود دره دارآباد خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۸   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رییس جمهوری گفت:مردم ایران در حوادث بسیار سخت چند سال گذشته سرافراز و سربلند بیرون آمدند. حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر دوشنبه در آیین بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده که پس از سیلاب فروردین 98 توسط دستگاه های دولتی و غیردولتی اجرایی شد ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت خاکریز آب شهرداری تهران توضیحاتی درباره آخرین وضعیت آمادگی تهران در مقابله با سیلاب احتمالی ارایه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور: ایجاد آمادگی و اقدامات فنی و پیشگیرانه برای مقابله با سیلاب های احتمالی مبتنی بر تجربیات سیلاب های اخیر بسیار مهم و ضروری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست منابع طبیعی گیلان، آبخیزداری و آبخوانداری را زمینه ساز حفاظت از خاک و جلوگیری از سیل دانست و خاطرنشان کرد: جنگل ها به صورت طبیعی عامل مقابله با سیلاب ها هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۱    
در جلسه ی ستاد مدیریت بحران استانداری فارس برلزوم آمادگی دستگاه های اجرایی استان برای مقابله با حوادث احتمالی فصل سرد سال تاکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید به حوزه آبریز روددره کن توجه شود زیرا مردم منطقه 22 از سیلاب احتمالی این روددره متأثر خواهند شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۹    
نوشهر- سنگاری، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری غرب مازندران - نوشهر گفت: چهار سرشاخه گیر مشبک در حوزه های آبخیزداری غرب استان برای مقابله با سیلاب اجرا شده است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بعد از ظهر 19 اگوست/ 29 مرداد شی جین پینگ رییس جمهوری چین که از استان آن هوی بازدید می کند، به بخش لوا جیا توان از آب گذر دریاچه چائو هو واقع در منطقه مهار سیلاب “شی با لیان وی” در شهرستان فی دونگ شهر هه فی رفت تا با وضعیت کنترل سیلاب در دریاچه چائوهو آشنا شود و نیز با نیروی کار در بخش کنترل سیلاب ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۹:۵۹    
همکاری تیم مقابله با سیلاب سازمان آتش نشانی با خدمات شهری منطقه2 شهرداری خرم آباد برای بازگشایی مسیر عبور آبهای سطحی در پارک شهر
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- پروژه های آبخیزداری نقش مهمی در تامین آب کشاورزی و مقابله با سیلاب های احتمالی دارد و با این هدف چندین پروژه در شهرستان خلخال در حال اجراست .
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۸:۰۳    
فرماندار بندرگز گفت : تاکنون 90 درصد لایروبی و ساماندهی سازه کنترل سیلاب نوکنده انجام شده است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ؛ "حسین احمدی" در جریان بازدید از سازه کنترل سیلاب نوکنده افزود : ساماندهی و آزادسازی سازه های کنترل سیلاب و بستر و حریم رودخانه ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از آماده باش 100 درصدی مناطق 22 گانه شهرداری تهران جهت مقابله با سیلاب خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۷    
بارش فراوان رحمت الهی در ماه ها و روزهای اخیر در شرق استان سمنان درحالی که جای شکر این نعمت را برای همگان باقی گذاشت؛ خسارت های فراوانی را نیز به شهرستان شاهرود در زمینه های مختلف وارد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: مناطق حاشیه کویر استان بیش از سایر نقاط به طرح های آبخیزداری برای جلوگیری از سیلاب نیاز دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- فرماندار ویژه سبزوار گفت: با توجه به وقوع بارش رگباری باران و پیش بینی آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها، دستگاه های اجرایی سبزوار از صبح امروز به حالت آماده باش در آمدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: تاکنون گزارشی در رابطه با بارش تگرگ در 24 ساعت گذشته گزاش نشده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
روشناس گفت: پروژه های آبخیزداری سازنده ترین راهکار برای مقابله با مشکلاتی از قبیل سیلاب، خشکسالی، فرسایش و پر شدن چاه ها و قنوات است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر گفت: بر اساس هشدارهای هواشناسی و ستاد ملی فرماندهی و پشتیبانی مدیریت سیلاب شرکت مدیریت منابع آب ایران استان های کرمان، فارس، هرمزگان و بوشهر از استان های درگیر با سامانه بارشی خواهند بود و پیش بینی سیلاب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - آماده باش ستاد مدیریت بحران جیرفت برای مقابله با سیلاب احتمالی، رفع تصرف زمین های ملی و دستگیری شرکت کننده های پارتی شبانه، غربالگری 98 درصدی اهالی هفت شهرستان جنوبی ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۷    
در این بسته خبری از آماده باش آتش نشانان تبریزی برای مقابله با سیلاب تا استفاده از فن آوری دیجیتال برای رونق کسب و کارها و بخشودگی اجاره بهای 40 واحد تجاری توسط شهرداری قشم را بخوانید.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
منصور شیشه فروش روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این اعتبار به 36 هزار و 333 نفر از کشاورزان استان که در سیل سال 98 و خشکسالی های چند سال اخیر زیان دیده بودند, تخصیص پیدا کرد. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: با توجه به احتمال وقوع سیل در تهران تیم های امدادی در آماده باش کامل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شروع به کار اصناف مشروط به ثبت نام در سامانه، استمرار بارش ها در کشور و افزایش قیمت نفت از اخبار اقتصادی امروز است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
قم – ایرنا – استاندار قم با توجه به بارش های شدید باران، برای مقابله با سیلاب احتمالی همه دستگاه های اجرایی استان را آماده باش کامل داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آماده باش آتش نشانان برای مقابله با حوداث احتمالی در پی تشدید بارش ها خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر عامل شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به هشدارهای ستاد مدیریت بحران این استان مبنی بر وقوع احتمالی سیلاب در منطقه سیستان 22 تیم امدادی این شرکت در آماده باش کامل هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
جلسه کمیته مدیریت بحران شرکت آب منطقه ای گیلان با هدف بررسی شرایط میزان آمادگی برای مقابله با سیلاب های احتمالی تشکیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نیرو های هلال احمر خراسان رضوی برای مواجهه با سیلاب در این استان در حالت آماده باش هستند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کلات از وقوع سیلاب در این شهر بر اثر بارش های صبح امروز خبر داد و گفت: برای مقابله با سیلاب امکانات لجستیکی مورد نیاز را نداریم. شهردار کلات از وقوع سیلاب در این شهر بر اثر بارش های صبح امروز خبر داد و گفت: برای مقابله با سیلاب امکانات لجستیکی مورد نیاز را نداریم.