یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۰:۱۷Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقابله با سیلاب»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی مدیریت بحران منابع آب ایران: برای جلوگیری از جریان سیلاب در سراسر کشور نیازمند نگاه پیشگیرانه هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران بر ضرورت آمادگی دستگاه های ذی ربط در راستای مقابله با سیلاب های احتمالی با توجه به بارش های پیش رو در نیمه دوم مهرماه امسال تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه دستگاه های ذیربط را در کرمانشاه مکلف کرد تا برای مقابله با وقوع احتمالی سیل آماده باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان مرکزی از اجرای 74 پروژه عمرانی مقابله با سیلاب در شش ماه نخست سال 1402 در استان مرکزی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
جانشین ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان مرکزی از برخورد با ترک فعل مدیران در زمینه مقابله با سیلاب خبر داد.
رصد رودسر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به مدیران دستگاه های اجرایی برای آماده سازی تجهیزات،امکانات و نیروهای خدمات رسان گفت:ستاد مدیریت بحران شهرستان رودسر برای مقابله با حوادث احتمالی سیلاب ها آمادگی کامل را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار زنجان به برنامه ریزی سه مرحله ای برای حل مشکل جاری شدن سیلاب در سطح شهر اشاره کرد و گفت: در این برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت نقاط مشکل دار شناسایی و حل هر کدام در یکی از این مراحل عملیاتی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به هشدار سطح نارنجی هواشناسی مبنی بر بارش های شدید در این استان و احتمال وقوع سیلاب گفت: ستاد مدیریت بحران استان برای مقابله با سیلاب های احتمالی، باهماهنگی دستگاه های مربوطه و فرمانداران در تمامی شهرستان ها در حالت آماده باش قرار گرفت.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۱    
رشت – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به هشدار سطح نارنجی هواشناسی مبنی بر بارش های شدید در این استان و احتمال وقوع سیلاب گفت: ستاد مدیریت بحران استان برای مقابله با سیلاب های احتمالی، باهماهنگی دستگاه های مربوطه و فرمانداران در تمامی شهرستان ها در حالت آماده باش قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کهگیلویه بر آمادگی همه دستگاه های اجرایی این شهرستان جهت مقابله با بحران های احتمالی تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان طرح لایروبی کامل رودخانه مرکزی شهر مرزی آستارا بعد از 40 سال توسط شهرداری بندر آستارا با هدف مقابله با سیلاب های فصلی در حال انجام است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: مطالعات جامع برای پیشگیری از وقوع سیل و سیلاب در مشهد در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از برنامه ریزی برای برگزاری مانور دورمیزی سیلاب درکلانشهر تهران خبرداد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی از تنقیه 190 دستگاه پل در سال جاری برای مقابله با سیلاب های احتمالی خبر داد.
رییس اداره نگهداری ابنیه فنی راه های استان اصفهان از تنقیه 500 دستگاه پل در سال جاری برای مقابله با سیلاب های احتمالی خبر داد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۷:۳۱    
رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از اقدام به موقع 150 نیروی راهداری و 70 دستگاه انواع ماشین آلات در سیل چند روز اخیر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۳    
بجنورد- فرماندار بجنورد با اشاره به صدور هشدار قرمز هواشناسی، گفت: تکالیف هر دستگاه مشخص شده و آمادگی لازم وجود دارد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی از تنقیه 150 دستگاه پل در سال جاری برای مقابله با سیلاب های احتمالی خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی از مشارکت فعال شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی در رزمایش مقابله با سیلاب و امدادرسانی به حادثه دیدگان بر اساس سناریوی اداره کل مدیریت بحران استانداری استان مرکزی خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی از مشارکت فعال شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی در رزمایش مقابله با سیلاب و امداد رسانی به حادثه دیدگان بر اساس سناریوی اداره کل مدیریت بحران استانداری استان مرکزی خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مانور بزرگ مقابله با سیلاب در راستای ارزیابی میزان آمادگی و توان تخصصی اعضای ستاد مدیریت بحران استان، با نقش آفرینی بیش از 600 نفر از 25 دستگاه اجرایی استان در شازند برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۳    
رزمایش مقابله با سیلاب با حضور 200 گروه امدادی در شازند برگزار شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شازند- مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: رزمایش مقابله با سیلاب در سطح شهرستان های اراک و شازند با حضور 200 تیم امدادی عمل کننده و مشارکت 25 دستگاه عضو ستاد مدیریت بحران برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رزمایش مقابله با سیلاب با حضور 200 گروه امدادی در دریاچه کوکبیه شهرستان شازند برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با اشاره به ارزیابی های انجام شده از مانور مقابله با سیلاب گفت: در مجموع عمده دستگاه ها آمادگی و حضور موفق و خوبی برای مقابله با بروز بحران داشتند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مانور مقابله با سیلاب احتمالی و امدادرسانی به حادثه دیدگان در دریاچه کوکبیه شازند آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش مقابله با سیلاب صبح امروز با هدف هماهنگی دستگاه های امدادی و خدمات رسان در منطقه کوکبیه شهرستان شازند برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: به منظور حفظ آمادگی دستگاه های مسئول در عملیات پاسخ به بحران مانور مقابله با سیلاب و امدادرسانی به حادثه دیدگان در منطقه شازند برگزار می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۴    
رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راهها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی از تنقیه 100 دستگاه پل طی یک ماه نخست از سال جاری برای مقابله با سیلاب های احتمالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
همه تمهیدات لازم برای جلوگیری از ورود رودخانه به شبکه و جلوگیری از پسزدگی فاضلاب اندیشیده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۲    
شهرداری تهران از آماده باش نیروها و خودرو های امدادرسان تخصصی برای بارندگی های پیش رو خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از آماده باش خودروهای امدادرسان تخصصی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران برای بارندگی های پیش رو خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار خرم آباد گفت: به دنبال هشدار سطح قرمز سامانه بارشی در استان لرستان و شدت گرفتن بارش ها، تمهیدات لازم برای جلوگیری از وقوع سیلاب های احتمالی در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ورزش و جوانان خرم آباد و سرپرست هیات نجات غریق و غواصی لرستان در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان حضور یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: تمام سالن های ورزشی استان جهت اسکان ساکنین مناطق در معرض خطر سیل آماده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: با توجه به شدت بارش ها از ساعاتی دیگر، پنج شهرستان این استان در حالت آماده باش کامل قرار گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از مسدود شدن محور اصلی خرم آباد به پلدختر و همچنین انسداد چند محور فرعی در استان به دلیل پیش بینی وقوع خطرات احتمالی بارش ها خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۳    
فرماندار دوره چگنی با اشاره به آمادگی دستگاه های خدماتی و امدادی شهرستان چگنی برای مقابله با سیلاب احتمالی گفت: روستاهای در مسیر رودخانه و سیلاب تخلیه شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان از آماده باش نیروهای این جمعیت با ورود سامانه بارشی به این استان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۳    
اقتصاد ایران: تمهیدات لازم از جمله تقویت سیل بندها، ذخیره سازی آب شرب و تدارک تانکر های آبرسانی برای مقابله با سیلاب های احتمالی در دستور کار قرار دارد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از آماده باش 120 تیم امدادی و عملیاتی جهت مقابله با سیلاب احتمالی در این استان خبر داد و افزود: برای جلوگیری از اختلال در روند آبرسانی به مشترکان تمامی مخازن و چاه های تامین آب شرب با حداکثر ظرفیت در مدار قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: کلیه تمهیدات لازم از جمله تقویت سیل بندها، ذخیره سازی آب شرب و تدارک تانکر های آبرسانی جهت مقابله با سیلاب های احتمالی و پیشگیری و کاهش حوادث ناشی از بارش های سنگین پیش رو در دستور کار قرار دارد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
حمید خادم فرماندار پلدختر، از تخلیه 5 روستا در این شهرستان در پی اعلام وقوع سیل خبر داد و گفت: سامانه بارشی قوی تا عصر پنجشنبه فعال خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۵    
شورای شهر کاردیف در ولز انگلستان از نقشه های هوایی درختان و داده های موقعیت مکانی برای جلوگیری از خطر جاری شدن سیلاب های سطحی استفاده می کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۵۱    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: گلستان در سال های گذشته با بحران های طبیعی مانندسیلاب و خشکسالی مواجه بوده که منابع طبیعی اقدمات جدی برای مقابله با سیلاب در استان انجام داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان شهردار ابهر از آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران شهرداری برای مقابله با سیلاب و آبگرفتگی معابر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: دستگاه های امدادی و خدمات رسان در آمادگی کامل با توجه به احتمال سیلاب در برخی از نقاط استان باشند.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به ناپایداری هوا و هشدار سطح نارنجی هواشناسی از آماده باش امدادگران در 12 استان کشور خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۴۴    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، علیرضا کیان بخش مدیر امور HSE در تشریح عملیات شبیه سازی مقابله با سیلاب گفت ...