پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۲۱:۱۱Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسیران فلسطینی»

شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- هیأت امور اسراء و آزادگان و باشگاه اسیران فلسطینی در بیانیه ای مشترک فوت ماهر ذیب سعسع از اهالی قلقیلیه که امروز (چهارشنبه) در زندان ریمونیم رژیم صهیونیستی یک روز پس از تزریق واکسن مقابله با ویروس کرونا فوت کرد، تسلیت گفتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اسیران فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی که به سرطان خون مبتلاست، وضع جسمانی وخیمی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه اسرای فلسطینی از ابتلای 15 اسیر فلسطینی به کرونا خبر داد و اعلام کرد شمار اسیران فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی که یه این ویروس مبتلا شدند به 265 تن رسیده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۶    
تحویل 100 خودروی زرهی انگلیس به لبنان الجزیره: سفارت انگلیس در بیروت با صدور بیانیه ای اعلام کرد، یک کشتی حامل صد دستگاه خودروی زرهی از مدل Land Rover RWMIK از انگلیس به سمت لبنان حرکت خواهد کرد. احتمال آزمایش واکسن کرونا روی اسرای فلسطین ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت اسیران فلسطینی در نوار غزه نسبت به سوء استفاده از اسیران فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی و بهره جویی از آن ها به عنوان "نمونه آزمایشی" برای سنجش میزان کارآمدی واکسن کرونا ابراز نگرانی کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۳:۱۰    
مسئولان اسرائیلی اعلام کردند که تصمیم دارند تمامی بازداشت شدگان در زندان های خود از جمله اسیران فلسطینی را برای مقابله با کرونا واکسینه کنند. سخنگوی اداره زندان های اسرائیل با بیان اینکه این تصمیم شامل تمامی زندانیان بدون هیچ تمایزی می شود، گفت که روند واکسیناسیون این هفته آغاز می شود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مسئولان رژیم صهیونیستی اعلام کردند که تصمیم دارند تمامی بازداشت شدگان در زندان های خود از جمله اسیران فلسطینی را برای مقابله با کرونا واکسینه کنند. ...
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا امین شومان رئیس کمیته عالی پیگیری امور اسیران فلسطینی گفت که آمار اسیران مبتلا به ویروس کرونا در زندان های اشغالگران اسرائیلی پس از مبتلا شدن هفت اسیر در زندان ریمون به 200 نفر رسیده است ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۸    
شفقنا- رئیس پارلمان عربی تصمیم رژیم صهیونیستی برای اختصاص ندادن سهمیه ای از واکسن کرونا برای اسیران فلسطینی را به شدت محکوم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از الصحافه المستقله، عادل بن عبدالرحمن العسومی ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
29 اسیر فلسطینی در زندان النقب مبتلا به کرونا شده اند. وی خاطر نشان کرد اشغالگران از ارائه هرگونه کمک و خدمات پزشکی و در زمینه سلامتی به اسیران ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- می الکیله وزیر بهداشت فلسطین نسبت به خطر شیوع ویروس جدید کرونا در میان اسیران فلسطینی محبوس در زندان های اسرائیل هشدار داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی، وزیر بهداشت فلسطین مقامات اسرائیلی را مسئول سرنوشت و زندگی زندانیان در زندان “نقب اسرائیل دانست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی امور اسیران در دولت نجات ملی یمن، آزادی اسیران فلسطینی در عربستان را شرط آزادی دو خلبان سعودی اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه انصارالله یمن اعلام کرد، تنها در صورت آزادی اسیران فلسطینی در بند عربستان حاضر است خلبانان اسیر شده سعودی را آزاد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۸    
رژیم صهیونیستی از بیماری کرونا به عنوان ابزاری برای سرکوب و آزار و اذیت اسیران فلسطینی استفاده می کند و تاکنون 140 اسیر فلسطینی در زندان های اسرائیل به کرونا مبتلا شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی درباره ابتلای ده ها نفر از اسیران فلسطینی به ویروس کرونا در زندان های این رژیم، پنهان کاری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
با ابتلای یک اسیر دیگر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی به کرونا، مجموع اسیران فلسطینی که به کرونا مبتلا شده اند به 140 نفر رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۵:۵۱    
منابع فلسطینی اعلام کردند که الزبیدی اسیر دربند صهیونیست ها در اعتراض به اقدامات و جنایات صهیونیست ها علیه اسیران فلسطینی دست به اعتصاب غذای نامحدود زده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ششمین کنفرانس اروپایی در حمایت از اسیران فلسطین با شعار همه همبستگی با اسیران بیمار.. آزادی برای اسیران فلسطینی برگزار شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، شبکه المیادین لحظاتی قبل گزارش داد که اشغالگران اسرائیلی، ماهر الاخرس اسیر فلسطینی را پس از اعتصاب غذا به مدت 103 روز آزاد کردند. خبرنگار المیادین اعلام کرد که رژیم صهیونیستی اندکی قبل ماهر الاخرس اسیر فلسطینی را آزاد کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
هیأت امور اسیران فلسطینی از افزایش تعداد اسرای مبتلا به ویروس کرونا در زندان های رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۶    
132 اسیر به کرونا مبتلا شدند. بیشتر این اسرا در زندان جلبوع در شمال فلسطین اشغالی زندانی اند و کرونا از زندانبانان صهیونیست به آن ها منتقل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مسئولان رژیم صهیونیستی اذعان کردند که 87 اسیر فلسطینی در دو زندان شطة و جلبوع وابسته به این رژیم، به کرونا مبتلا شده اند.همزمان نگرانی هایی درباره افزایش شمار مبتلایان به کرونا در میان اسیران فلسطینی به خاطر سیاست اهمال پزشکی در زندان ها وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ابراز نگرانی آل سعود از پیامد های شکست ترامپ، ادامه شیوع کرونا، واکنش ها به تحریم جبران باسیل در لبنان و مناقشه قره باغ از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه اسیران فلسطینی اعلام کرد ماهر الاخرس پس از 103 روز اعتصاب غذا و پس از توافق با مسئولان زندان برای آزادی وی در تاریخ 26 نوامبر، به اعتصاب غذایش پایان داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان-قدوره فارس، در گفتگو با شبکه المیادین گفت: تلاش هایی صورت می گیرد که امیدواریم در آینده ای بسیار نزدیک به آزادی اسیر الاخرس منجر شود. وی افزود: وضعیت جسمانی اسیر الاخرس به شدت خطرناک است . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس باشگاه اسیران فلسطینی با اشاره به اوضاع جسمانی ماهر الاخرس که بیش از 100 روز است در اعتصاب غذا به سر می برد، از تلاش هایی برای آزادی این اسیر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) روز دوشنبه در واکنش به ابتلای شماری از اسیران فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی به ویروس کرونا گفت: رژیم صهیونیستی سیاست اهمال عمدی پزشکی علیه اسرای فلسطینی در پیش گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۲:۱۵    
رائد عمر مدیر روابط عمومی و بین الملل باشگاه اسیران فلسطینی گفت: ماهر الاخرس آماده شهادت است و از اعتصاب غذا دست نمی کشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۴۵    
سخنگوی اتحادیه اروپا ضمن تاکید بر پیگیری وضعیت سلامت ماهر الاخرس، اسیر فلسطینی از رژیم صهیونیستی خواست به تعهداتش در قبال همه اسیران احترام بگذارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
هیئت امور اسرا و آزادگان فلسطین با اعلام مبتلا شدن چهار زندانبان صهیونیست در زندان ریمون به ویروس کرونا درباره به خطر افتادن جان اسیران فلسطینی هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه عرب زبان از وخامت وضعیت جسمانی ماهر الأخرس و اعتصاب غذای 32 اسیر فلسطینی دیگر به نشانه همبستگی با این اسیر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس باشگاه اسیران فلسطینی درباره وخامت حال ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که 77 روز است اعتصاب غذا کرده است، هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۰    
اسیران فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی زیباترین تصاویر مقاومت و پایداری را در مقابل رژیم اشغالگر ترسیم می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس باشگاه اسیران فلسطینی اعلام کرد، وضعیت سلامتی ماهر الاخرس، اسیر فلسطینی که در مخالفت با بازداشت اداری خود، وارد هفتاد و هفتمین روز اعتصاب غذا شده، وخیم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
گروه های مقاومت به رژیم صهیونیستی درباره بی اعتنایی به وضعیت اسیران بیمار دربند این رژیم و پیامدهای هرگونه آسیب به آنها هشدار دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
جنبش های حماس و جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای به خطر افتادن جان یک اسیر فلسطینی که به اعتصاب غذا دست زده است، هشدار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از فلسطینیان مقیم سوریه با برپایی تجمع در شهر دمشق، با اسیران دربند زندان های رژیم صهیونیستی اعلام همبستگی کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
هیات امور اسرا و آزادگان فلسطین نسبت به وخامت حال 13 اسیر فلسطینی در زندان اسرائیلی رمله هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مرکز پیگیری امور اسیران فلسطینی از آغاز اعتصاب غذای شماری از اسیران در اعتراض به سیاست ها و اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۳    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اینترنتی خبری العهد لبنان، شبکه کارشناس امور اسیران و آزادشدگان فلسطینی گفت 257 فلسطینی از ساکنان غزه در زندان های رژیم اشغالگر صهیونیستی در بند هستند و حدود 5 درصد کل اسیران فلسطینی را تشکیل می دهند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، مرکز اطلاع رسانی فلسطین در حساب کاربری خود در توئیتر به نقل از مرکز اطلاع رسانی اسیران فلسطینی نوشت: نظامیان اشغالگر صهیونیست بامداد امروز تعدادی از شهروندان ساکن کرانه باختری اشغالی از جمله اسعد حنتولی و فهد زعرور، ساکن جنین، محمد جوده، ساکن نابلس ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی مبتلا به بیماری سرطان را بازداشت کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از القدس العربی، عبدالناصر فروانه رئیس اداره مربوط به امور اسیران فلسطینی اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی یک فلسطینی 35 ساله را که به بیماری سرطان مبتلا است بازداشت کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۳    
منابع خبری از افزایش آمار اسیران فلسطینی مبتلا به کرونا در زندانهای رژیم صهیونیستی در سایه بی توجهی عمدی اشغالگران به مسائل پزشکی و سلامت اسیران دربند خود خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از القدس العربی نوشت: مقامات زندان های رژیم صهیونیستی به منظور مقابله با افزایش خشم اسیران زندان عوفر پس از اعلام شهادت داوود الخطیب، به ضرب و شتم و ایجاد رعب و وحشت در میان آنان با سگ های پلیس ادامه می دهند. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۶    
شفقنا- تا کنون 24 نفر از اسیران فلسطینی دربند زندان های رژیم صهیونیستی به ویروس کرونا مبتلا شده اند. این مسئله موجب نگرانی سازمان های مرتبط با امور اسرا و خانواده های آنها شده است. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس نسبت به خطرات پیش روی اسیران فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی در سایه شیوع ویروس کرونا هشدار داد و خواستار اقدام فوری بین المللی برای نجات جان این اسیران شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی حماس نسبت به خطرات پیش روی اسیران فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی در سایه شیوع ویروس کرونا هشدار داد و خواستار اقدام فوری بین المللی برای نجات جان این اسیران شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از رام الله ؛ داوود الخطیب اسیر فلسطینی به علت بی توجهی رژیم صهیونیستی در درمانش در زندان عوفر به شهادت رسید. او به 18 سال حبس محکوم شده بود و فقط چهار ماه تا آزادی اش باقی مانده بود ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری “شهاب” فلسطین” به نقل از باشگاه اسیران فلسطینی این جوان فلسطینی که “داوود خطیب” نام داشته است، به 18 سال زندان محکوم شده بود و در حال سپری کردن محکومیت خود در زندان “عوفر” رژیم صهیونیستی در غرب رام الله بوده است. براساس منابع فلسطینی [...]
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ؛ به نقل از العهد، شیخ خضر عدنان از رهبران جنبش جهاد اسلامی، اسیران دربند رژیم اشغالگر قدس را به اعتصاب غذای تمام عیار و ورود به نبرد معده های خالی برای مقابله با اقدامات شکنجه آور اشغالگران دعوت کرد. ...