چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۱۹:۵۳Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسیران فلسطینی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا – رئیس بخش پژوهش های مرکز امور اسیران و آزادگان فلسطینی گفت: شمار اسیران فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی چهارهزار و 600 نفر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اعتصاب غذای اسیران فلسطینی به ابزاری سخت برای مقابله با رژیم صهیونیستی تبدیل شده است اما صهیونیست ها نیز با سختگیری در مقابل اسیران فلسطینی تلاش می کنند، این اسیران را به سمت مرگ تدریجی بکشانند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، ابو مجاهد در گفت وگو با خبرگزاری “شهاب” فلسطین تصریح کرد: هرگونه آسیب به قدس و مسجد الاقصی بهایی خواهد داشت و با پاسخ مشترک همه گروه های مبارز فلسطینی روبرو خواهد شد. وی همچنین اعلام کرد که پیام دیگر این رزمایش آن است که اسیران فلسطینی تا همیشه [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه اسیران فلسطینی از تعلیق حکم بازداشت اداری هشام ابوهواش، اسیر فلسطینی از سوی مقامات رژیم صهیونیستی خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
گروهی از رهبران دربند جنبش حماس تثمیم گرفتند در اعتراض به شیوه اداره زندان ها توسط مقامات این رژیم طی ساعات آتی اعتصاب غذا آغاز کنند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جنبش مقاومت اسلامی حماس در باره رفتار وحشیانه رژیم صهیونیستی با اسرا هشدار داد و تاکید کرد که هر گونه فشار به اسیران فلسطینی می تواند اوضاع را از کنترل خارج کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۴:۰۱    
دفتر اطلاع رسانی اسیران فلسطینی امروز سه شنبه اعلام کرد که تنش های شدیدی در زندان های رژیم صهیونیستی حاکم است و تمامی زندان های این رژیم بسته شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۰۱:۱۸    
تهران – ایرنا- منابع خبری دوشنبه شب اعلام کردند که در پی حمله مقاومتی اسیران فلسطین یک افسر ارشد اداره امور زندان های رژیم صهیونیستی زخمی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه اسیران فلسطینی اعلام کرد که اداره زندان "دامون" رژیم صهیونیستی از چند روز پیش به سرکوب و شکنجه و آزار و اذیت اسرای زن فلسطینی می پردازد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه اسیران فلسطینی با اشاره به آزار و اذیت سیستماتیک اسیران زن فلسطینی، در اطلاعیه ای افزود که برخی از زندانیان زن به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و تعدادی از آنان نیز مجروح شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه اسیران فلسطینی اعلام کرد، اقدامات اسرا در پوشیدن لباس مخصوص اداره زندان های رژیم صهیونیستی بدین معناست که آنها در حالت آماده باش برای هرگونه رویارویی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۰:۲۰    
بن غَفیر از اعضای پارلمان رژیم صهیونیستی از اداره زندان های این رژیم خواست اسیران فلسطینی را تیرباران کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۵    
جهاد اسلامی و خطیب مسجدالاقصی بر حمایت از آزادی اسیران فلسطینی و مقابله با هتک حرمت به مسجد ابراهیمی تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت فلسطین "حماس" گفت: چهار اسیر اسرائیلی که در دست جنبش هستند "تا زمانی که اسیران فلسطینی از خورشید آزادی برخوردار نشوند، نور خورشید را نخواهند دید."
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۰    
نمایندگان گروه های مقاومت لبنانی و فلسطینی در تجمعی شهادت سامر العمور اسیر فلسطینی در زندان های اشغالگران صهیونیست را به شدت محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۰    
جنبش جهاد اسلامی درحمایت از اسیران دربند فلسطینی، راهپیمایی ضد صهیونیستی در رام الله برپا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی جنایت های صهیونیست ها را علیه اسیران فلسطینی محکوم کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- اسیران فلسطینی در اعتراض به شهادت سامی العمور، بخش هایی از زندان عسقلان را به آتش کشیدند. به گزارش شفقنا از ایسنا، اسرای فلسطینی در اعتراض به شهادت اسیر سامی عابد العمور در زندان رژیم صهیونیستی، یکی از بخش های زندان عسقلان را به آتش کشیدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری امروز (پنجشنبه) از شهادت یکی از اسیران فلسطینی در زندان رژیم صهیونیستی خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- "می الکیله" وزیر بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین یکشنبه شب با هشدار نسبت به این که جان اسیران فلسطینی به دلیل اهمال پزشکی در خطر است، گفت که رژیم صهیونیستی عامدانه در زمینه وضعیت درمانی و بهداشتی اسیران سهل انگاری و بی توجهی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان امور اسرا و آزادگان فلسطینی، رژیم اشغالگر صهیونیستی را به خودداری عمدی از دادن خدمات پزشکی به اسرای فلسطینی بیمار در زندان عسقلان متهم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اسیران فلسطینی این روزها در مقابل بی عملی جامعه جهانی، با اعتصاب غذا و مرگ سلول های بدن، صدای مظلومیت خود را به گوش جهانیان می رسانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۶    
مردم رام الله در اعتراض به وضع نامساعد اسیران فلسطینی در زندان های رژیم اشغالگر از جمله شش اسیری که بیش از صد روز اعتصاب غذا کرده اند به خیابان ها آمدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حماس به رژیم صهیونیستی درباره وارد آمدن هرگونه گزندی به اسیران فلسطینی هشدار داد و اعلام کرد که مقاومت دست بسته نخواهد ماند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۵:۲۰    
انجمن اسرای فلسطین نسبت به بی توجهی رژیم صهیونیستی به وضعیت اسرای فلسطینی اعتصاب کننده هشدار داد و اعلام کرد که هر لحظه ممکن است این اسیران شهید شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۷:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین به صهیونیستها هشدار داد که اگر یکی از اسیران فلسطینی به شهادت برسد، این رژیم تاوان سنگینی خواهد پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طارق عزالدین سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین در کرانه باختری جمعه شب، گفت: آنچه در برنامه "ما خفی اعظم" شبکه الجزیره پخش شد، تنها مشتی از خروار مشکلات و مصائبی بود که اسیران فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی با آن روبرو هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ادامه حمایت از فلسطینیان ساکن محله شیخ جراح در قدس و تهدید رژیم صهیونیستی به حمله جدید در صورت شهادت اسیران فلسطینی اعتصاب کرده دو اقدامی است که نشان از اراده مقاومت برای حفظ بازدارندگی دارد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
کمیته عالی رسیدگی به امور اسرای حماس اعلام کرد که از امروز یک برنامه مبارزه ای در راستای حمایت از اسیران فلسطینی که اعتصاب غذا کرده اند آغاز می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از رهبران فلسطینی با بیان اینکه موضوع اسیران خط قرمز مقاومت است، تأکید کردند: هشدار جهاد اسلامی، دشمن صهیونیستی را به پذیرش شروط اسیران فلسطینی وادار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی حماس اعلام کرد اسیران فلسطینی با تهدید واقعی روبرو هستند و در وضعیت خطرناکی قرار دارند و نیاز به حمایت و پشتیبانی واقعی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی گسترده ای در رام الله در حمایت از اسیران فلسطینی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۴    
سخنگوی سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر حمایت قوی از اسیران فلسطینی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۰    
کمیته رهبری اسرای جنبش جهاد اسلامی در زندان های رژیم صهیونیستی از توافق اسرای اعتصاب کننده غذا با اداره زندان های این رژیم و توقف اعتصاب آنها پس از 9 روز خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در حالی که اسیران فلسطینی برای احقاق کمترین حقوق خود در برابر ظلم و تجاوز رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا می زنند حکام خلیجی در پی توسعه روابط سازشکارانه با این رژیم غاصب هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس اعلام کرد، تبادل بعدی اسیران میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین تبادلی جامع خواهد بود و میان اسیران فلسطینی و عرب تفاوتی قائل نخواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در لبنان تاکید کرد مقاومت آمادگی دارد در حمایت از اسیران وارد نبرد با اشغالگران شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان عربی خواستار تشکیل کمیته حقیقت یاب برای بازدید از زندان های رژیم صهیونیستی و آگاهی از نقض ها علیه اسیران فلسطینی بخصوص اسرایی شد که اعتصاب غذا کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین، تاکید کرد در صورتی که رژیم صهیونیستی حاضر به تامین خواسته های اسیران فلسطینی نباشد، برای درگیری فراگیر نظامی با آنها آماده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پس از اینکه تعدادی از اسیران فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی در اعتراض به اقدامات خودسرانه اداره زندان های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زدند، جنبش جهاد اسلامی برای انجام راهپیمایی امروز جمعه در شهرهای مختلف کرانه باختری در حمایت از اسیران فراخوان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حماس و جهاد اسلامی با محکوم کردن تعرض به اسیران فلسطینی اعلام کردند تعرض به اسیران و آزار و اذیت آنان تعرض به همه مردم فلسطین است
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
گردان های قدس به دلیل احتمال ورود به جنگ در حمایت از اسیران فلسطینی به حال آماده باش درآمدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی در غزه تأکید کردند اسیران فلسطینی در زندان ها و بازداشتگاه های رژیم صهیونیستی تنها نیستند و به هر قیمتی شده از آنان دفاع خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۱    
تغییر نتایج اولیه انتخابات عراق و تجمع حمایت از اسیران فلسطینی در الخلیل از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان فلسطینی برای حمایت از اسیرانی که اعتصاب غذا کرده اند در شهر الخلیل تجمع کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۱    
ابومازن که از سال 1991 با شعار زمین در برابر صلح با صهیونیست ها مذاکره کرد و حق بازگشت، قدس و امنیت فلسطینیان را به مرور کنار گذاشت حالا در آخرین عقب نشینی خود حاضر به قطع حقوق اسیران فلسطینی شد به شرط آنکه صهیونیست ها با وی پای میز گفتگو بنشینند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۹    
مدیر مرکز مطالعات اسرای فلسطینی از نصب دوربین در سلول ها و بخش های مختلف زندان های رژیم صهیونیستی خبر داد و این اقدام را نقض حریم خصوصی اسیران فلسطینی به شمار آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مردم بیت لحم در کرانه باختری اشغالی رود اردن برای اعلام همبستگی با اسرای فلسطینی، تجمعی را در برابر مقر صلیب سرخ جهانی در این شهر برگزار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی درباره هرگونه تعرض به اسیران فلسطینی در زندان النقب هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
5 اسیر فلسطینی در اعتراض به بازداشت بدون تفهیم اتهام، دادگاه های رژیم صهیونیستی را تحریم کردند.