سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۰:۱۳Oct 2020 27

جدیدترین‌های «مسیرهای مواصلاتی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: هم اکنون وضعیت تردد خودروها در مسیرهای مواصلاتی این استان به ویژه آزاد راه های زنجان - قزوین و زنجان - تبریز، آرام و روان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۶    
فرماندار دالاهو در بازدید از روند عملیات عمرانی بهسازی مسیرهای مواصلاتی بخش گهواره، به نقش اساسی راه های مواصلاتی در توسعه روستاها تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت: در پنج ماهه امسال نسبت به سال گذشته حدود 24 درصد در تعداد تلفات فوتی تصادفات کاهش آمار داشته ایم.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت : از مهمترین خواسته های مردم در حوزه زیرساخت، پیگیری رفع مشکلات مسیرهای مواصلاتی مخصوصا راه های روستایی است که به دلیل کمبود قیر با کندی و تاخیر انجام می گیرد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: هلال احمر استان اردبیل به منظور خدمات رسانی و امداگری پروژه های خوبی در مسیرهای مواصلاتی شروع کرده و عملیات اجرایی این پروژه ها شدت می گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از انجام هزار و 184 مورد عملیات نجات فنی در محورهای برون شهری کشور خبر داد که طی آن هزار و 485 مصدوم و سرنشین گرفتار در خودروهای تصادفی در جاده ها و مسیرهای مواصلاتی سراسر کشور نجات یافتند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اهالی روستا در این نشست صمیمی ضمن تشکر از حضور امام جمعه در منطقه و درخواست تکرار این ملاقات ها، در بازگو کردن مسائل و مشکلات خود به مواردی از جمله زمین خواری و تصرف اراضی ملی، تبعات تخریبی حضور برخی از گردشگران در منطقه، بی مهری برخی از مسئولان اداری و اجرایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۲    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه سفرهای ورودی خارج استانی محدود است، بیان کرد: بیشتر سفرها درون استانی است و تمام تصادفات اخیر در مسیرهای شهرستانی فرعی و روستایی اتفاق افتاده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته به دلیل غبار محلی شعاع دید افقی در شهر نصرت آباد به 4000 متر کاهش یافت به همین دلیل اجتناب از تردد غیرضروری در مسیرهای مواصلاتی الزامی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عدم رعایت مسائل بهداشتی در اتوبوس های بین شهری به حدی است که گویی رانندگان و تعداد قابل توجهی از مسافران این وسایل نقلیه در خصوص شیوع کرونا هیچ خبری نشنیده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مسیرهای مواصلاتی روستایی شهرستان بشاگرد همواره پس از بارندگی های شدید مسدود و راه را برای تردد اهالی منطقه سد می کند، این مشکل حتی در تابستان ها هم برای این مناطق وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : 130 نقطه پرتصادف در مسیرهای مواصلاتی استان وجود دارد که نیازمند اصلاح هندسی هستند، اصلاح آنها به اعتبارات فراوانی نیاز دارد تا بتوانیم شاهد حل مشکل در تردد و بروز حوادث باشیم .
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۹    
فریدون کلبادی نژاد از خسارت 17 میلیارد تومانی سیل اخیر به این شهرستان خبر داد و گفت: عمده ترین خسارت سیل به بخش راه و ابنیه و پل بوده که خوشبختانه در حال حاضر، کلیه مسیرهای مواصلاتی آسیب دیده، بازگشایی شده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۲۱:۳۶    
شهرستان آبدانان از دیرباز و در مقاطع مختلف دارای پزشکی قانونی بوده و مشکل تشخیص مرگهایی که بر اثر خودکشی، قتل، تصادف و حوادث طبیعی بوده و همچنین تعیین میزان صدمات ناشی از دعاوی و نزاع ها را مرتفع می کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
یک پژوهشگر و محقق مشهدشناس با اشاره به سابقه هزار ساله تپه سلام ها، گفت: عواملی مانند ساخت و سازهای شهری و مرتفع سازی ها در اطراف حرم مطهر، باعث عدم دیده شدن حرم از خارج از شهر شد و تغییر مسیرهای مواصلاتی به شهر مشهد هم دست به دست هم داد تا تپه سلام ها به بوته فراموشی سپرده شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۱    
با احداث کمربندی شمالی علاوه بر رفع دغدغه شهروندان و مدیریت شهری، حجم چشمگیری از ترافیک معابر سطح شهر بویژه جاده ساوه کاسته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سروزیر ایالت مرکزی دهلی اعلام کرد: از فردا مسیرهای مواصلاتی به سمت پایتخت هند باز خواهند شد ولی هتل ها همچنان بسته می ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۱    
فرماندار شهرستان بروجن با بیان اینکه این شهرستان از چهار سمت در معرض رفت وآمد خودروهای سنگین و سبک قرار دارد و به دلیل نبود کمربندی تمامی خوروها از داخل شهر عبور می کند، گفت: با توجه به پرتردد بودن مسیرهای مواصلاتی همواره مجبوریم نظارت بر مبادی ورود و خروج را تشدید کنیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
هادیانفر، رئیس پلیس راهور کشور گفت: در راستای مدیریت سفرها و جلوگیری از افزایش حجم خودروها در مسیرهای مواصلاتی مختلف کشور مخصوصا در شرایط فعلی کرونایی، از مردم تقاضا می کنیم برای بازگشت از سفر روز شنبه به بعد را انتخاب کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۰    
وضعیت مسیرهای مواصلاتی اصلی کشور در سومین روز از تعطیلات را مورد بررسی قرار دادیم.
به منظور سوخت رسانی مطلوب به مسافران در مسیرهای مواصلاتی و همچنین پیشگیری و رفع نارسائی های احتمالی در شبکه توزیع فرآورده های نفتی در تعطیلات 14 و 15 خرداد ، مهدی عاطفی ، معاون فنی و عملیاتی منطقه گیلان موارد ذیل را به روسای نواحی 9 گانه و مسئولین واحدهای مرتبط ابلاغ کرد :
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مسئولین این ایالت مسیرهای مواصلاتی به سوی دهلی نو را بسته اند و در تلاش هستند با کم کردن رفت و آمدها میزان شیوع کرونا را کنترل کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تسهیل قرنطینه و بازشدن مسیرهای مواصلاتی و بازارها باعث افزایش تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در پاکستان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال کاهش تدابیر قرنطینه در هند و باز شدن مسیرهای مواصلاتی بین شهری آمار مبتلایان به ویروس کرونا افزایش قابل ملاحظه ای پیدا کرد و طی 2 هفته اخیر بیش از 70000 مورد جدید در این کشور ثبت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۳    
راه ها و جاده ها همواره از مهم ترین مسیرهای مواصلاتی بین شهرها و روستاها بوده و امروزه نیز با پیشرفت تکنولوژی و افزایش جمعیت و نیاز انسان ها به مسافرت و تجارت باعث شده است امنیت و اهمیت راه ها از دغدغه های اصلی و مهم در جامعه باشد و از این رو توسعه جاده های مواصلاتی شاه کلید رونق اقتصادی هر منطقه ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به لزوم افزایش تعداد مراکز جمعیت هلال احمر در مسیرهای مواصلاتی بین شهرهای گیلان، گفت: جمعیت هلال احمر با اعضای داوطلب در امدادرسانی به حادثه دیدگان در واقع ایثارگری می کنند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
غلامحسین بختشاهی عصر جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: محور اسالم - خلخال امروز برفروبی شد و تیم های راهداری با ماشین آلات و تجهیزات لازم مشغول خدمت رسانی هستند. وی ادامه داد: راه های روستایی مرتبط به محور اسالم - خلخال نیز باز است و در تردد وسایل نقلیه در مسیرهای مواصلاتی تالش مشکلی وجود ندارد. ...
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۳    
کلیه اصناف، کیوسک و دکه های موجود در حاشیه مسیرهای مواصلاتی شهرستان بوئین زهرا تعطیل خواهند شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اسداله جلال زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی بارش های سنگین باران و جاری شدن سیلاب، بارش برف در گردنه های برف گیر روزهای گذشته برخی مسیرهای مواصلاتی استان دچار انسداد موقت به علت آبگرفتگی شد و در کمترین زمان ممکن باز و ایمن شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی در مسیرهای مواصلاتی تا 20 فروردین ادامه دارد.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۱۸    
اخبار ملکان در روز 13 نوروز سال 99 مردم شهرستان ملکان ترجیح دادند بمنظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا این مراسم سنتی و باستانی خود را در خانه ها بدر کنند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۵۹    
تمام مسیرهای ورودی به بخش ومرکز بخش،وکوه نرماب توسط منابع طبیعی،شهرداری ودهیاریهای تابعه مسدودشدند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ایوب کرد شامگاه دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دلیل کاهش شعاع دید و عدم امکان تردد ایمن با توجه به اعلام پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان این محور تا اطلاع بعدی بسته شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: تمام مسیرهای مواصلاتی استان که در پی سیل اخیر در جنوب استان مسدود شده بود، اکنون باز است و تردد در آنها جریان دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت:نیرو های امدادی و راهداری در شرق استان در حال فعالیت برای بازگشایی مسیر ها هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
راه های ارتباطی شهرستان جاسک به دنبال بارندگی های 24 ساعت گذشته و طغیان رودخانه ها بسته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جاسک گفت: بر اثر بارش های شب گذشته و در پی آن طغیان رودخانه های فصلی تمامی محورهای اصلی به جاسک مسدود شده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: بارندگی شدید در جنوب استان بوشهر باعث بروز خسارت به برخی از تاسیسات آب و برق و ریزش کوه در برخی از مسیرهای مواصلاتی جنوب استان شد. با فعالیت یک سامانه بارشی در استان بوشهر شاهد بارندگی های نسبتاً خوبی در نقاط مختلف استان بوشهر خصوصاً در جنوب استان بودیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شش پایگاه سلامت در شمال استان مسیر های مواصلاتی را کنترل می کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
تعیین جانشینان رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، ارتش روزانه محله هایی از بوشهر را ضدعفونی می کند، با هتاکان به حرم حضرت معصومه برخورد شود، لاریجانی خواستار مدیریت سفر در مسیرهای مواصلاتی شد برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
برترین ها / آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس مجلس در تماس تلفنی با فرمانده نیروی انتظامی، خواستار مدیریت کاهش سفر و جلب همکاری مردم برای تردد حداقلی در مسیرهای مواصلاتی شد. علی لاریجانی، در تماس تلفنی با سردار حسین اشتری ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، خواستار مدیریت کاهش سفر و جلب همکاری مردم برای تردد حداقلی در مسیرهای مواصلاتی شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، خواستار مدیریت کاهش سفر و جلب همکاری مردم برای تردد حداقلی در مسیرهای مواصلاتی شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۳   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، خواستار مدیریت کاهش سفر و جلب همکاری مردم برای تردد حداقلی در مسیرهای مواصلاتی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۶    
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از ترافیکی روان در تمام مسیرهای مواصلاتی و محورهای شمالی کشور خبر داد.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پلیس هند به صراحت اعلام کرد مسیرهای مواصلاتی منتهی به شاهین باغ توسط نظامیان هندی مسدود شده بودند. اعتراف پلیس در پاسخ به سؤال دادگاه هند منتشر شده است که در حال بررسی یک شکایت در خصوص اتفاق تلخ کشتار مسلمانان هندی همزمان با سفر ترامپ است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- رییس پلیس راه استان کرمانشاه از کاهش تردد در مسیرهای مواصلاتی استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سمنان – مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای سمنان با اشاره به اینکه در هفته گذشته یک میلیون و 999 هزار تردد از مسیرهای مواصلاتی استان انجام شد، گفت: این آمار با توجه به توصیه های مکرر وزارت بهداشت برای عدم تردد بین شهری مطلوب نیست.