سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۲:۱۵Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقامات ایرانی»

برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۲:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در راستای رویکرد دوگانه واشنگتن در قبال جمهوری اسلامی ایران و هراس از قدرت پهپادی تهران، باز هم تحریم های جدیدی را به این بهانه اعمال و هشت مقام و دو شناور ایرانی را تحریم کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
پیگیری ها از دژبان ارتش نشان می دهد گمانه زنی ها صحیح نیست و کلیه مقامات ایرانی و آذربایجانی مطابق پروتکل های بین المللی تشریفات در مراسم شرکت کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
استرالیا در اقدامی بی پایه و اساس 17 شخص و نهاد ایرانی را وارد لیست تحریم های خود کرد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
بعد از حمله اخیر به تاسیسات وزارت دفاع ایران در اصفهان یک رسانه آمریکایی از هشدار دفتر نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل درباره هرگونه اقدام نظامی آمریکا علیه ایران خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
پاکستان باید برای اجرایی شدن این قرار داد، 781 کیلومتر خط لوله از منطقه نوابشاه تا نقطه مرزی خود با ایران بکشد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر دیروز در حالی دیروز در تهران با مقامات ایرانی گفت و گو داشت که وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نشست خبری مشترک با همتای قطری گفت: امروز پیام هایی از طرف های مقابل برجامی از طریق وزیر خارجه قطر دریافت کردیم. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد بن عبدالرحمن آل ثانی وزیر امور خارجه قطر، امروز به تهران سفر خواهد کرد و با تعدای مقامات ایرانی دیدار و گفت و گو خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مقام سوری در اظهاراتی به روابط تهران و دمشق و اهداف سفر اخیر وزیر دفاع این کشور به تهران و دیدار با مقامات ایرانی پرداخت.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۴    
گودرز رشتیانی گفت: 37 سند مکاتباتی که میان مقامات ایرانی به ویژه عباس میرزا با میرزامحمدصادق وقایع نگار موجود است. مرور اجمالی این اسناد نشان می دهد برخلاف برخی از تصورات بعضی از پژوهشگران اتفاقا دستگاه دیپلماسی در دوران ابتدای قاجار اولا هم به مسائل تاریخی آشناست و در نامه های وقایع نگار ارجاعات ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
در این پیام آمده است: اتحادیه اروپا اعمال بی رحمانه و نامتناسب قدرت و خشونت از سوی مقامات ایرانی علیه شرکت کنندگان در اعتراضات مسالمت جویانه را قویا محکوم می کند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
علی مزروعی، خبرنگار: تصویب متمم طرح تروریستی اعلام شدن سپاه در پارلمان اروپا که البته هنوز ضمانت اجرایی ندارد و تصمیم گیری قطعی در مورد آن قرار است امروز در شورای اتحادیه اروپا صورت گیرد در سوی مقابل با واکنش شدید مقامات ایرانی مواجه شده است ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
سفر اخیر دستیار ویژه پوتین به ایران و صحبت های برخی مقامات ایرانی مبنی بر خرید بالگرد از روسیه گمانه زنی ها درباره خرید بالگردهای رزمی از این کشور توسط ایران را تقویت کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ارتش پاکستان اعلام کرد در اثر حمله تروریست های مسلح به یک کاروان نظامی از خاک ایران، 4 تن از نیروهای نظامی این کشور کشته شدند و از مقامات ایرانی درخواست کردند تا تروریست ها را تحت تعقیب قرار دهند.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۷:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سفیر اسبق ایران در لبنان و سوریه و قطر می گوید: اسرائیل جرأت نمی کرد بیاید [نیروهای ما را بزند] این جرئت را از کجا آورده است؟! من نمی توانم در مورد این سوال اطلاعاتی به شما دهم ولی می توانم حدس بزنم که این جرأت را از روسیه گرفته است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر درباره حدود و ثغور بدحجابی و کشف حجاب و تدوین برنامه هایی درباره شیوه برخورد با آنها سخن گفت. حجت الاسلام سید علی خان محمدی ابعاد داخلی و خارجی عملکرد این ستاد را برای عمل به وظیفه تشریح کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به نقل از دیلی تلگراف، سخنگوی وزارت خارجه انگلیس روز چهارشنبه پس از صدور حکم اعدام علیرضا اکبری مدعی شد: ما در حال حمایت از خانواده آقای اکبری هستیم و تاکنون به طور پیاپی مسئله وی را با مقامات ایرانی مطرح کرده ایم. ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سخنگوی وزارت خارجه انگلیس روز چهارشنبه پس از صدور حکم اعدام علیرضا اکبری مدعی شد: ما در حال حمایت از خانواده آقای اکبری هستیم و تاکنون به طور پیاپی مسئله وی را با مقامات ایرانی مطرح کرده ایم.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، به نقل از دیلی تلگراف، سخنگوی وزارت خارجه انگلیس روز چهارشنبه پس از صدور حکم اعدام علیرضا اکبری مدعی شد: ما در حال حمایت از خانواده آقای اکبری هستیم و تاکنون به طور پیاپی مسئله وی را با مقامات ایرانی مطرح کرده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مقامات مرزی افغانستان و ایران طی دیداری درباره تحکیم روابط امنیتی و حفظ ثبات امنیت مرزها دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مقامات ایرانی تا بحال در دیدارهای خود با مقامات عراقی بر پیگیری حقوقی حادثه تروریستی فرودگاه بغداد تأکید داشته اند اما این پیگیری ها پس از گذشت 3 سال به دلایل مختلف که بیشتر به نظر می رسد سیاسی باشند تا حقوقی، نتیجه ای به همراه نداشته اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه دیپلماسی در مورد تفاوت گفتار مقامات ایرانی و امریکایی در مورد برجام، گفت: متأسفانه اثبات شده که سیاست خارجی آمریکا در رابطه با ایران در گروگان صهیونیست هاست. موضوع هسته ای تنها موضوع سیاست خارجی ایران نیست و توافق هم یک مسیر دوجانبه است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات مقامات ایرانی درباره سه متهم اصلی این پرونده مدعی شد: ایران به توطئه علیه شهروندان و منافع ایالات متحده برای آنچه انتقام مرگ قاسم سلیمانی می خواند، از جمله با تهدید مقامات فعلی و سابق آمریکا ادامه می دهد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۰:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالی که دولتمردان کنونی آمریکا خود در جمع متهمان جنایت و ترور فرماندهان مقاومت هستند و از سویی نیز رئیس جمهور کوته ذهن کاخ سفید توان ساده ترین کارها را ندارد و هر روز گاف های جدیدی می دهد، یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد دولت بایدن متعهد به حفاظت از جان قاتلان سردار شهید سلیمانی است. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۱    
برخلاف مقام های متوهم ایرانی، به گفته بانک مرکزی روسیه، احتمال آزادسازی دارایی های مسدود شده این کشور در غرب به دلیل تحریم ها بسیار کم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۸:۳۰    
اربیل در سراشیبی سقوط قرار گرفته بود، مسعود بارزانی بعد از پاسخ رد امریکایی ها و عربستانی ها، ناامیدانه با مقامات ایرانی تماس می گیرد و صراحتا اعلام میکند اربیل در حال سقوط است، اگر نمی توانید کمک کنید شهر را تخلیه کنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
نتانیاهو، یکی از منتقدان سرسخت توافق هسته ای، حداقل فعلاً از پرونده ایران سودی بادآورده کسب کرده است. خطِ رسمیِ دولت بایدن این است که برجام دیگر در دستور کار نیست و دورهای متعدد تحریم جایگزین آن شده که مقامات ایرانی را به بهانه اعتراضات اخیر هدف قرار داده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
دکتر مهدی مطهرنیا در گفتگو با شفقنا در پاسخ به این سوال که اخیرا برخی از مقامات ایرانی در اظهارات خود از اعلام آمادگی ایران برای بازگشت به تعهدات برجامی خود گفته اند. ولی غرب در واکنش به این اظهارات چندان استقبال نکرد و حتی آقای بایدن اعلام کرد برجام از نظر ما مرده است، ولی نمی توانیم اعلام کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۰:۰۹    
ایسنا : کوروش احمدی، کارشناس ارشد مسائل بین الملل یکی از چالش های مهم در عرصه بین الملل در سال 2023 را تعیین تکلیف نهایی برجام عنوان کرد. کوروش احمدی با تاکید بر اینکه موضوعی که هم برای ما مستقیما مهم است و هم برای نظام بین الملل، تعیین تکلیف نهایی برجام است ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سفیر اسبق ایران در آلمان اعتقاد دارد اگر ایران مستقیما با امریکا وارد مذاکره شود، احیای برجام در دسترس خواهد بود در غیر این صورت امید چندانی به توافق نیست. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بهشهر در مجلس در خصوص قانون منع ورود مقامات ایرانی و فرزندانشان به آمریکا، گفت:مقامات کشور ما و افرادی که در کشور، مناصب سیاسی دارند هیچگاه برای ورود به آمریکا دلتنگ نخواهند شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۰:۳۳    
ویویان نریم دبیر میز خلیج فارس نیویورک تایمز در توییتی نوشت: می توانید کنترل هایی را بر مسیرهای دریایی اعمال کنید، اما مشاهده مسیرهای زمینی دشوار است، چون ردیابی همه آنها تقریبا غیر ممکن است. مقامات ایرانی می گویند که کاملا بر آنچه که آنها محور شرق می خوانند متمرکز شده اند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۰:۳۳    
جواد حیران نیا تحلیلگر مسائل خلیج فارس در توییتی نوشت: آیا ایران باید نگاه به شرق را حدس بزند؟ تعجب مقامات ایرانی از مواضع چین نشان می دهد که روان شناسی تصمیم گیرندگان ایرانی با محیط ژئوپلیتیک فاصله زیادی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۹:۳۷    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گاهی آمریکایی ها تصمیماتی را می گیرند که در اصل با آن بتوانند جمهوری اسلامی ایران را محدود کنند اما ناخواسته این عملکرد آنها برای کشور ما سودمند خواهد بود و به نفع جمهوری اسلامی ایران تمام خواهد شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۲۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
این صیادان بیش از هشت سال در بند گروه تروریستی الشباب در سومالی بودند که پیرو رایزنی و اقدامات مقامات ایرانی و به طور ویژه وزارت امورخارجه آزاد و امروز وارد استان شده اند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مواضع اخیر برخی از مقامات ایرانی باعث شده تا امید عده ای از تحلیلگران به احیای برجام بار دیگر زنده شود. حالا پرسش اینجاست که سرنوشت برجام چه خواهد شد؟
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه طرح منع صدور و لغو ویزای ایرانیان در آمریکا بهانه ای برای جلوگیری از حضور مقامات ایرانی در مجامع بین المللی مثل سازمان ملل است، گفت: جامعه جهانی باید بلافاصله مقر این سازمان ها و نهادهای بین المللی را به کشورهای بی طرف انتقال دهد.
یک کارشناس مسائل بین الملل معتقد است اعلام پایان برجام به طور رسمی هر کدام از طرفین را در محدودیت بهره برداری از آن توافق برای تحت فشارقرار دادن دیگری قرار می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مقامات اقتصادی دولت موقت طالبان و مقامات ایران درباره تعاملات اقتصادی و مسئله مهاجرین افغان مقیم ایران گفتگو کردند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا آینده- یک استاد دانشگاه مسائل ژئوپلیتیک درباره احتمال شروع مذاکرات برجامی می گوید: با توجه به آنچه که در روزهای گذشته از مقامات ایرانی شنیده ایم گمان می کنم زمینه مذاکرات در حال آماده شدن است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نزدیک به یک سال پیش وزیر خارجه طالبان سوار بر یک هواپیمای ایرانی با هیئتی دیپلماتیک وارد تهران می شود، امیر خان متقی به محض ورود به فرودگاه امام (ره) رو به خبرنگاران اعلام می کند که دولت امارت اسلامی آماده گفت وگوهای ملی میان افغان ها با کمک مقامات ایرانی است ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بورل گفت: اتحادیه اروپا از نزدیک نحوه برخورد بی رحمانه مقامات ایرانی با اعتراضات اخیر را دنبال می کند. ما از حاکمیت ایران می خواهیم که اعدام افراد دستگیر شده و سرکوب خونین معترضان مسالمت جو و تحویل هواپیماهای بدون سرنشین و همکاری نظامی با روسیه که حمایت از جنگ تجاوزکارانه غیرقانونی علیه اوکراین ...
برترین ها / صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
روزنامه پولیتیکو به نقل از منابع غربی از احتمال سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران در ماه ژانویه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، طرح کنگره آمریکا مبنی بر ممنوعیت صدور روادید سفر مقامات ایرانی و خانواده های آنان به این کشور را خبری خوش دانست و گفت: از این طرح استقبال می کنیم.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
پولیتیکو نوشت: مقامات ایرانی ایده دعوت از رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای بازدید از تهران در دیدار روز یکشنبه با کارشناسان آژانس مطرح کردند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۹:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با توسل به شب یلدا اظهارات مداخله جویانه خود درباره ایران را تکرار و اذعان کرد که دولت جو بایدن سیاست فشار حداکثری علیه ایران را ادامه خواهد داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی درخواست گروهی از قانون گذاران آمریکایی برای لغو روادید مقامات ایرانی و اعضای خانواده آن ها، وزرای بهداشت و ارشاد به سوالی در این خصوص پاسخ دادند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی خبرگزاری دانشجو: محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد به طرح پیشنهادی آمریکایی ها مبنی بر عدم صدور ویزای آمریکا برای مقامات ایرانی واکنش نشان داد و گفت: کاملا موافقیم، همین روند را ادامه بدهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
اسماعیلی با اشاره به ممنوعیت ورود مقامات ایرانی و بستگان درجه یک آن ها به آمریکا، گفت: ما کامل موافق این اقدام هستیم و این روند را ادامه دهند.
سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: در بین ده ها هزار هنرمندی که کار می کنند، ممکن است چند نفری به هر دلیلی خودشان را از این امر مستثنی کنند و برخی هم به هر دلیل دنبال تعاملات خارج از منطق در این حوزه باشند و بخواهند دیگران را هم تحت فشار قرار دهند. ...
598   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیلی وزیر ارشاد درباره طرحی که در آمریکا در حال تصویب قانونی است تا مانع از حضور فرزندان مقامات ایرانی در آن کشور شود، گفت: ما با این اقدام آمریکایی ها موافق هستیم.