یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۱۵Oct 2020 25

جدیدترین‌های «الحریری»

ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24-سعد الحریری که وابستگی و سرسپردگی خود را به کشورهای خارجی از جمله عربستان نشان داده است هرگز نمی تواند حافظ منافع لبنان باشد و این مسأله طی 3 دوره قبل مشخص شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سعد الحریری بعد از نزدیک به یک سال دوری از کرسی نخست وزیری به تازگی با کسب رای اکثریت نمایندگان پارلمان بار دیگر مامور به تشکیل کابینه شد اما اینکه چرا وی در شرایط اقتصادی نحیف لبنان با چراغ سبز عربستان و فرانسه مجددا پا به عرصه سیاسی کشورش گذاشته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
منابع فضای نشست میان سعد الحریری و جبران باسیل در زمینه تشکیل دولت را مثبت توصیف کردند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مامور تشکیل کابینه لبنان، امروز پس از رایزنی های خود با فراکسیون های پارلمانی کشورش درباره تشکیل کابینه، سخنانی را ایراد کرد. سعد الحریری گفت: ما یک دولت متخصص تشکیل خواهیم داد که مطابق با ابتکار فرانسه برای ایجاد اصلاحات در لبنان کار خواهد کرد، اصلاحاتی که باید مدت ها پیش انجام می دادیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس یکی از جریان های سیاسی متحد حزب الله لبنان از آمادگی این جریان برای همکاری با مامور تشکیل کابینه لبنان خبر داد و گفت که دولت تکنوسیاسی به تسریع بهبود اوضاع لبنان کمک می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو فراکسیون الوفاء للمقاومه وابسته به حزب الله بر آمادگی این فراکسیون برای همکاری در تشکیل کابینه لبنان تاکید کرد و گفت که تفاهم با گروه های سیاسی در تشکیل دولت امری ضروری است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر به نقل از النشره: سعد الحریری نخست وزیر مکلف لبنان امروز جمعه با نبیه بری رئیس پارلمان این کشور دیدار و گفتگو کرد. بر اساس این گزارش، رسانه های لبنان اعلام کردند که الحریری بدین ترتیب رسماً رایزنی های پارلمانی برای تشکیل دولت جدید را کلید زده است. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان از تشکیل کابینه جدید این کشور در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از اسپوتنیک، نبیه بری رئیس پارلمان لبنان بعد از نشست با سعد الحریری نخست وزیر مکلف و میشل عون رئیس جمهور این کشور در کاخ بعبدا اعلام کرد که تشکیل کابینه لبنان سریع تر از آن چیزی که پیش بینی می شود ...
اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
میشل عون، رئیس جمهور لبنان پس از رایزنی با جناح های مختلف مجلس، حریری را به عنوان کاندیدای مورد نظر خود برای تصدی ریاست دولت اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سعد الحریری که ساعاتی قبل اکثریت نسبی آرا پارلمان را در نشست مشترک نمایندگان با "میشل عون" رییس جمهوری این کشور کسب کرده بود، در اولین سخنرانی خود در کاخ بعبدا با اشاره به تشکیل هر چه سریعتر کابینه، بر غیرحزبی بودن دولت آینده لبنان تاکید کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۵    
رسانه های خبری از تعیین سعد الحریری به عنوان نخست وزیر مکلف لبنان خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از المیادین، سعد الحریری به عنوان نخست وزیر مکلف لبنان تعیین شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رسانه های لبنانی اعلام کردند سعد الحریری آرای لازم را در جلسه مشورتی پارلمان برای تشکیل دولت به دست آورده است. به گزارش العالم، سعد الحریری نخست وزیر سابق لبنان در جلسه مشورتی امروز پارلمان برای معرفی نخست وزیر و تشکیل دولت، با کسب 64 رأی مامور تشکیل دولت جدید شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر مکلف لبنان در اولین سخنان خود پس از مأمور شدن به تشکیل کابینه گفت، می خواهد دولتی متشکل از افراد متخصص تشکیل دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
سعد الحریری رئیس جریان المستقبل در رایزنی های پارلمانی امروز آرای لازم را به دست آورد و از طرف رئیس جمهور مأمور به تشکیل کابینه جدید لبنان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۶    
رسانه های خبری از تعیین سعد الحریری به عنوان نخست وزیر مکلف لبنان خبر دادند.الحریری موفق شد آرا 64 نماینده پارلمانی را از میان 120 نماینده به دست آورد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سعد حریری امروز، پنج شنبه در جریان رای گیری و رایزنی های پارلمانی در کاخ ریاست جمهوری با کسب 64 رای مامور تشکیل کابینه لبنان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در نشست مشترک امروز (پنجشنبه) نمایندگان پارلمان لبنان با میشل عون رئیس جمهوری این کشور در کاخ بعبدا ، رای گیری برای انتخاب نخست وزیر جدید لبنان صورت گرفته که در نهایت سعد الحریری با کسب 64 رای از مجموع 120 رای بار دیگر برای این منصب برگزیده شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس لبنان سعد حریری را به عنوان نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه انتخاب کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، سعد الحریری نخست وزیر پیشین لبنان و رئیس جریان المستقبل در رایزنی های پارلمانی امروز (پنجشنبه) 65 رأی از مجموع 120 رأی نمایندگان را به خود اختصاص داد و بدین ترتیب نخست وزیر مکلف برای تشکیل دولت آینده خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سعد الحریری رئیس جریان المستقبل در رایزنی های پارلمانی امروز آرای لازم را به دست آورد و از طرف رئیس جمهور مأمور به تشکیل کابینه جدید لبنان شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
الحدث : سعد الحریری آرای کافی نمایندگان پارلمان لبنان را برای برعهده گرفتن مجدد نخست وزیری این کشور به دست آورد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رایزنی های پارلمانی رئیس جمهور لبنان برای تعیین نخست وزیر مکلف این کشور آغاز شد. به گزارش شیعه پرس به نقل از الشروق، میشل عون رئیس جمهور لبنان امروز رایزنی های پارلمانی الزام آور خود را برای تعیین نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه جدید در این کشور آغاز کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۱    
منابع مطبوعاتی لبنان از احتمال تکلیف نخست وزیر پیشین این کشور برای تشکیل دولت جدید در روز پنج شنبه خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – شورای سیاسی حزب "جریان آزاد ملی لبنان" به عنوان بزرگ ترین حزب مسیحی به ریاست "جبران باسیل" وزیر امورخارجه اسبق شنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد که "سعد الحریری" را برای نخست وزیری جدید معرفی نخواهد کرد چرا که وی تخصص ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، حزب جریان ملی آزاد لبنان به ریاست جبران باسیل اعلام کرد این حزب از نامزدی سعد الحریری برای نخست وزیری لبنان حمایت نمی کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سفیرپیشین ایران در نروژ و مجارستان گفت: از یک سو مکرون، آمریکا و عربستان فشار می آورند که فرد مورد نظر خود یعنی حریری را نخست وزیری کنند، از سوی دیگر رقابت بین احزاب و قومها در لبنان وجود دارد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۲    
به گزارش جام نیوز ، الاخبار گزارش داد که احتمال منتفی شدن نامزدی سعد الحریری برای نخست وزیری لبنان جدی شده است. این نشریه به نقل از منابع آگاه خبر داد که علت این موضوع پافشاری الحریری بر تشکیل دولت تکنوکرات و خودداری از اعطای ضمانت به تشکل های سیاسی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با تماس سعد الحریری و ولید جنبلاط، معاون وزیر خارجه آمریکا به تحرکات مداخله جویانه وفتنه افکنانه خود در لبنان ادامه می دهد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: گزارش میدل ایست نیوز، دفتر میشل عون رئیس جمهور لبنان روز چهارشنبه با انتشار پیامی در شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد رایزنی های پارلمانی برای انتخاب نخست وزیر جدید لبنان که قرار بود از فردا (پنج شنبه 14 اکتبر) آغاز شود، با یک هفته تأخیر از پنج شنبه آینده آغاز خواهد شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۷    
تهران (پانا) - یک کارشناس مسائل خاورمیانه، طرح فرانسه برای بیروت و تشکیل یک کابینه تکنوکرات، بازگشت سعد الحریری به قدرت و طرح موضوع مذاکرات لبنان با اسرائیل را توطئه های جدید غرب برای خلع سلاح حزب الله و حذف آن از قدرت، ارزیابی کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، محمود قماطی وزیر پیشین امور پارلمانی و عضو شورای سیاسی جنبش حزب الله لبنان از اقدامات سعد الحریری رئیس جریان المستقبل انتقاد کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۵:۵۰    
تحلیلگر مسائل اسرائیل گفت: منفعت مذاکرات برای لبنان این است که اگر ترسیم مرزها از سوی بیروت مشخص نشود، اسرائیل به راحتی می تواند مرزهای سرزمینی این کشور را غصب کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۷    
رئیس جریان المرده لبنان بر تکلیف نخست وزیر پیشین این کشور در رایزنی های پارلمانی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
طبق گزارش رسانه ها، هیأت مأمور شده از طرف سعد الحریری گفت وگوها با طرف های لبنانی را آغاز کرد تا نظر آنها را درباره طرح پیشنهادی فرانسه و نخست وزیر شدن دوباره الحریری جویا شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های لبنان طی 24 ساعت گذشته به موضوعات مختلفی پرداختند که تلاش های الحریری برای نجات طرح فرانسه در تشکیل کابینه و مخالفت سعودی با حضور حزب الله در دولت، مهمترین سوژه های آنها است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۰    
سعد الحریری برای نخست وزیر شدن رویه ای غیر از آنچه تاکنون در لبنان بر طبق قانون اساسی مرسوم بوده است را دنبال می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ولید جنبلاط رییس حزب سوسیالیست ترقی خواه لبنان ضمن اعلام مخالفت خود با انتخاب سعد الحریری به عنوان نخست وزیر ، گفت که مامور شدن او برای تشکیل کابینه اعتراضات را شعله ور خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
منابع آگاه به یک پایگاه لبنانی خبر دادند که عربستان سعودی بنا به دلایلی موافقت کامل خود را با اقدام نخست وزیر اسبق لبنان برای به عهده گرفتن منصب نخست وزیری اعلام نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق لبنان که اخیرا آمادگی خود را برای به عهده گرفتن منصب نخست وزیری در این کشور اعلام کرده است، پس از رایزنی با رئیس پارلمان لبنان اعلام کرد که او با بندهای اصلاحی ابتکار فرانسه موافق است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سعد الحریری نخست وزیر اسبق لبنان دیدارش با نبیه بری رئیس مجلس این کشور را مثبت توصیف کرد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین لبنان پس از دیدار با رئیس جمهور این کشور، طرح پیشنهادی فرانسه را آخرین و تنها فرصت برای نجات لبنان خواند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سعد الحریری نخست وزیر پیشین لبنان امروز (دوشنبه) پس از دیدار با میشل عون رئیس جمهوری این کشور ادعا کرد که دو طرف در اجرای طرح فرانسه در لبنان مواضع مشترکی دارند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۶    
این روزها در لبنان بار دیگر اسمی آشنا برای تصدی پست نخست وزیری به چشم می خورد. سعد الحریری 50 ساله که در گذشته چندین کابینه را تشکیل داده و در آخرین بار منجر به استعفای او شده بود، اکنون تلاش دارد بار دیگر به قدرت بازگردد و شرایط خود را بر جریان 8 مارس و شخص میشل عون، رئیس جمهور لبنان تحمیل کند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق لبنان و رؤسای جمهور و پارلمان این کشور طی تماس هایی بر سر برگزاری نشستی طی فردا به توافق رسیدند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از پایگاه خبری “لبنان 24”، الحریری یکشنبه شب در گفت وگو با شبکه “الجدید” که پیشتر زمزمه هایی برای نخست وزیری وی مطرح شده بود، اعلام کرد: از لبنان نه قدرت، نه مقام نخست وزیر و نه معاون آن را می خواهم. وی گفت که به فکر مشارکت در شاخه سیاسی [...]