سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۲۰:۳۴Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهرآباد جنوبی»

همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 9 تهران درباره رسیدن مترو به مهرآباد جنوبی و شمشمیری و سه راه آذری توضیحاتی ارائه داد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۱    
ویژه برنامه پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام مهرآباد جنوبی و یادواره شهدا به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه 9 با مشارکت شهرداری منطقه و حرم شهدای گمنام مهرآباد ، روز پنج شنبه 11 اسفند ماه در سالن اجتماعات دانشگاه شهید ستاری برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مسجد امام محمدباقر (ع) واقع در محله مهرآبادجنوبی سابقه پرافتخاری در عرصه های مختلف خدمات رسانی به مردم دارد که مهم ترین آن ایجاد فضای کسب و کار برای جوانان جویای کار با توجه به امکانات مسجد محل است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
برای خرید هر متر خانه در مهرآبادجنوبی باید28 میلیون تومان پرداخت کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خانه فرهنگ مهرآباد ویزه برنامه "مهرآیین" را با هدف زنده نگه داشتن یاد شهیدان روز دوشنبه17 بهمن ماه ساعت 10 با تکریم از خانواده شهید سعید نیکویی برگزار می کند
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ؛ به اطلاع مشترکان محترم منطقه برق رودکی می رساند در راستای اجرای مانور ضربتی و جهادی بهسازی شبکه توزیع برق پایتخت و بهبود روند ارائه خدمات به مشترکان ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده از بامداد 21 مرداد سال 99، با گزارش قتل مرد جوانی به بازپرس کشیک قتل پایتخت آغاز شد. رهگذران هنگام عبور از پارکی در حوالی مهرآباد جنوبی با مشاهده مردی زخمی روی نیمکت پارک در تماس با اورژانس، او را به بیمارستان منتقل کردند ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۰    
مادر شهید هادی طارمی درباره فرزند شهید خود گفته است: اگر در محل می دید پسری برای ناموس مردم مزاحمت ایجاد می کند، حسابی برخورد می کرد. در همان نوجوانی می گفت من می روم بسیج و شب ها بیدار می مانم به خاطر ناموس دیگران که در امان باشند. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مادر شهید هادی طارمی می گوید: ما خانواده مذهبی هستیم و خودم فرزندم را اینگونه تربیت کردم که در راه اسلام باشد. شهید هادی طارمی متولد سال 58 بود که در محله مهرآباد جنوبی تهران متولد شد. هادی پنجمین فرزند از خانواده ای 13 نفره بود که برادر بزرگ ترش جواد نیز در دوران دفاع مقدس به شهادت رسید ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فرهنگسرای رویش ویژه برنامه "انگشتر و ماه" را به مناسبت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ، روز سه شنبه 13 دی ماه در سالن آمفی تاتر خانه فرهنگ مهرآباد برگزار می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۹:۴۸    
برنامه مهر آئین مادرانه به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه 9 در منزل شهیدان سرآبادانی با تکریم از خانواده شهید روز دوشنبه 5 دی ماه برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با کشف جسد زن میانسال در خانه اش، همسر وی به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد. به گزارش ایران، ساعت 10 شب یکشنبه 13 آذر مأموران کلانتری 119 مهرآباد جنوبی در تماس با بازپرس ساسان غلامی از قتل زن میانسالی خبر دادند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مرد نانوا که متهم است پس از مشاجره با همسرش مرتکب قتل شده، بازداشت شد. به گزارش جوان، ساعت 22 شامگاه یک شنبه 13 آذر ماه، مرد 70 ساله ای به نام قنبر در تهران با اداره پلیس تماس گرفت و گفت همسر میانسالش در خانه شان به طرز مشکوکی به قتل رسیده است ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۱    
جشن ولادت حضرت زینب به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه 9 روز سه شنبه 8 آذر ماه به همراه اکران فوتبال ایران و امریکا برگزار شد.
فراز نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
فرازنیوز : شهردار منطقه 9 در ادامه دیدار های مردمی با شهروندان در مساجد غرب پایتخت، این بار در مسجد امام محمد باقر(ع) محله مهرآباد جنوبی با نمازگزاران دیدار و گفتگو کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۵    
ویژه برنامه سلام کتاب به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه 9 با مشارکت کانون بانوان راه سبز روز چهارشنبه 25 آبان ماه در سالن آمفی تاتر خانه فرهنگ مهرآباد برگزار شد. عکس: فتح اله حاجی محمدی
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۲۷    
ویژه برنامه یک دقیقه با فرزندم به همت خانه فرهنگ مهرآباد با حضور خانواده ها و فرزندان روز جمعه 13 آبان ماه برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ویزه برنامه "فرزندان ایرانیم" به همت فرهنگسرای رویش با هدف تقویت روحیه استکبار ستیزی نوجوانان روز چهارشنبه 11 آبان ماه ساعت 10 در سالن اجتماعات خانه فرهنگ مهرآباد برگزار می شود.
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: برای انتقال فرودگاه هنوز با هیچ نهادی وارد مذاکره نشدیم اما پس از بررسی لازم با نهاده های مربوطه وارد مذاکره خواهیم شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
خانه فرهنگ مهرآباد ویژه برنامه "دقایقی با فرزندم" را روز پنج شنبه 28 مهرماه از ساعت 15 الی 17 برگزار می کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خانه فرهنگ مهرآباد ویژه برنامه "مادرفرزندی" را به مناسبت روز جهانی کودک روز شنبه 16 مهرماه از ساعت 9 الی 11 برگزار می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرهنگسرای رویش ویژه برنامه "افتخار کوچه ها" را با تجلیل از خانواده شهیدان ناصحی،رضایی وفارسیان، روزهای 15 الی 17 شهریورماه ساعت 18 در محله مهرآباد جنوبی برگزار می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۶    
خانه فرهنگ مهرآباد ویژه برنامه "قرار مادردختری" را روز چهارشنبه 9 شهریورماه از ساعت 8 الی 12 برگزار می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۷:۲۲    
خانه فرهنگ مهرآباد دوره های آموزش بازیگری را با حضور بازیگران سرشناس صدا و سیما با هدف پرورش نیروهای فعال در عرصه هنر بازیگری برگزار می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خانه فرهنگ مهرآباد ویژه برنامه "قرار پدر پسری" را روزجمعه 28 مردادماه از ساعت 8 الی 12 برگزار می کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مالکیت بوستان کوکب محله مهرآباد جنوبی به اهالی و شهرداری منطقه 9 برگردانده شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
چراغ یکی از قدیمی ترین مغازه های علامت سازی تهران، حوالی میدان قیام، آن هم بعد از گذشت بیش از 80 سال، هنوز روشن است. مغازه ای که کارگاه ساخت و تعمیر علامت هایش در محله مهرآباد جنوبی قرار دارد و روایت های صاحبانشان از حفظ میراثِ پدرپیشگی ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نوجوانان منطقه 9 تهران، هیئت جوادالائمه (ع) راه انداختند تا به بهانه اقامه عزای حسین (ع)، جهادگرانه از محله یشان محرومیت زدایی کنند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
خانه فرهنگ شمشیری فعالیت های جهادی را با عنوان "نذر شفا" با ترویج فرهنگ مهربانی روز چهارشنبه 12 مردادماه ساعت 10 برگزار می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرهنگسرای رویش ویژه برنامه "حی علی العزا"با موضوع آیین و مناسک ماه محرم را روز پنج شنبه 6 مردادماه ساعت 10 برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ساختمانی که عمرش به 12 سال پیش باز می گردد، اما به دلیل نا ایمن بودن تعطیل شد تا خطری جان شهر وندان راتهدید نکند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق دوچرخه با دوچرخه سرقتی در محله مهرآباد جنوبی خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم 2 دستگاه دوچرخه و لوازم منزل و تعدادی لوزام خودرو کشف شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۴۰    
فاش نیوز - مراسم هفتم جانباز 70 درصد، شهید گل محمد محمدیان در تاریخ روز جمعه در مسجد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) برگزار می گردد. بر پایه این گزارش، مراسم هفتم سرباز وطن ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۰    
مراسم هفتم سرباز وطن جانباز 70 درصد شهید گل محمد محمدیان در تاریخ 1401/04/10 از ساعت 15 الی 17 در مهرآباد جنوبی شهرک فردوس خیابان شهید بیگلو خیابان شهید غلام عباس عسگری مسجد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) برگزار می گردد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
فاش نیوز - مراسم هفتم جانباز 70 درصد، شهید گل محمد محمدیان در تاریخ روز جمعه در مسجد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) برگزار می گردد. بر پایه این گزارش، مراسم هفتم سرباز وطن ...
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 9 تاکید کرد: به این منظور و برای مقابله با مخاطرات ناشی از ریزش ساختمان های مذکور و حفظ سلامت جان شهروندان ضمن صدور اخطاریه ها برای ایمن سازی این اماکن، کار را از خودمان شروع کردیم و در قدم اول نسبت به تخلیه ساختمان سرای محله مهرآباد جنوبی اقدام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
100 ساختمان ناایمن در منطقه 9 به منظور رفع خطرات ناشی از ابنیه ناایمن و حفظ سلامت شهروندان غرب تهران، شناسایی و اخطار قانونی برای این ساختمان ها صادر شد و ایمن سازی ساختمان پرمخاطره سرای محله مهرآباد جنوبی در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
100 ساختمان ناایمن در منطقه 9 به منظور رفع خطرات ناشی از ابنیه ناایمن و حفظ سلامت شهروندان غرب تهران، شناسایی و اخطار قانونی برای این ساختمان ها صادر شد و ایمن سازی ساختمان پرمخاطره سرای محله مهرآباد جنوبی در دستور کار قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه9 گفت: با شناسایی 100ساختمان ناایمن در منطقه9 و به منظور رفع خطرات ناشی از ابنیه ناایمن و حفظ سلامت شهروندان غرب تهران، ایمن سازی ساختمان پر مخاطره سرای محله مهرآباد جنوبی در دستور کار قرار گرفت.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: سرای محله مهرآباد جنوبی در راستای طرح ایمن سازی ساختمان های تهران تخریب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پیکر جانباز 70 درصد گل محمد محمدیان امروز بر دستان مردم قدرشناس تهران تشییع و در بهشت زهرا به خاک سپرده شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، پیکر جانباز شهید 70 درصد، گل محمد محمدیان، امروز از مقابل منزلش در مهرآباد جنوبی شهرک فردوس تا بهشت زهرا تشییع شد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۰:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: حادثه آتش سوزی چاه فاضلاب یک ساختمان مسکونی در مهرآباد جنوبی تهران سه مصدوم داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۲    
خانه فرهنگ شمشیری با مشارکت کانون بانوان راه سبز و اداره سلامت شهرداری منطقه 9 به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی پویش "نذر سلامت"(مشاوره) را با ویزیت رایگان روز های شنبه 11 دی ماه در سرای محله شمشیری ساعت وروز دوشنبه 13 دی ساعت 10 در سرای محله دکتر
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۴:۰۶    
فرهنگسرای رویش با مشارکت حوزه مقاومت بسیج 224 دیانت ویژه برنامه مهرآیین یلدایی را روز سه شنبه 30 آذر در منزل شهید مجید مصطفی زاده ساعت 15 با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می کند.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۴   + ۵۱ سایت دیگر  
برای رهن یک واحد آپارتمان 90 متری در منطقۀ مهرآبادجنوبی به سرمایه 370 میلیون تومانی نیاز است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۱    
محله مهرآباد جنوبی منطقه 9 با بیش از 100 سال قدمت، در بخش شمالی خیابان شمشیری قرار دارد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۰۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اهالی یک ساختمان در خیابان هاشمی محله مهرآباد جنوبی کشف جسد زن جوانی را به پلیس گزارش کردند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: درگیری مرد راننده با همسر زن جوان در مهرآباد جنوبی سناریوی مرگباری را رقم زد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
پسر جوانی که چهار سال قبل در درگیری یکی از دوستانش را به قتل رسانده بود، بامداد دیروز پای چوبه دار در زندان رجایی شهر کرج از سوی اولیای دم به احترام میلاد پیامبر اعظم (ص) بخشیده شد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
37 سال دارد و ساکن محله مهرآبادجنوبی است.