پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۰:۰۸May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح دوفوریتی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در صورت عدم رفع مشکلات مربوط به انتخابات مجامع شرکتهای استانی سهام عدالت، طرح دوفوریتی ابطال این انتخابات را در دستور کار قرار خواهیم داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که شورای شهر تهران نسبت به تخلفات واکسیناسیون در شهرداری تهران و عدم شفافیت سهمیه ها واکنش نشان داد، طرح دوفوریتی خرید واکسن برای شاغلان ماموریتی را در دستور کار قرار دارد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۰    
طرح دوفوریتی خرید واکسن توسط شهرداری برای پرسنل این سازمان با کسب 17 رای موافق در صحن علنی شورای شهر به تصویب رسید.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۶    
رئیس سازمان امور عشایر ایران از مجلس خواست در شرایط خشکسالی عشایر را حمایت و طرح دو فوریتی که در این زمینه ارائه داده ایم را تصویب کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: طرح دوفوریتی الزام شهرداری تهران به ارائه گزارش و سند تحویل و تحول شهرداری مبتنی بر کارنامه مدیریت شهری در دوره پنجم امروز در صحن شورای شهر مورد بحث و گفت وگو قرار گرفت. ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی الزام شهرداری تهران به ارائه گزارش و سند تحویل و تحول شهرداری تهران مبتنی بر کارنامه مدیریت شهری دوره پنجم با 17 رای تصویب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اعطا از ارائه طرح الزام شهردار تهران به منظور تهیه و ارائه سند کارنامه چهارساله مدیریت شهری به شورای شهر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
با اعلام موافقت دولت با بار مالی طرح دو فوریتی همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری، یک نماینده مجلس از نوبخت تشکر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جهش مسکن بار دیگر در دستور کار قرار گرفت و پیش بینی می شود که این طرح چهارشنبه تمام شود و تحویل شورای نگهبان شود؛ بی تردید با طرح دوفوریتی جهش مسکن اتفاقات مطلوبی در کشور خواهد افتاد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با انتقاد از عملکرد دولت و وزارت اقتصاد در اعلام مبلغ و زمان دقیق توزیع سود سهام عدالت گفت: طرح تحقیق و تفحص از سهام عدالت در جنبه های مختلف بویژه نحوه آزادسازی این سهام در دستور کار مجلس قرار گرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران، روز چهارشنبه 12 آذرماه در صحن مجلس شورای اسلامی اصلاح و توسط شورای نگهبان تایید شد.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
انتخاب: نماینده مشهد در مجلس از تدوین طرح دو فوریتی مجلس برای لغو تفاهم نامه با آژانس خبر داد. محمد جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی جدید در قوه مقننه برای رد تفاهم نامه سازمان انرژی اتمی با آژانس بین الملی انرژی اتمی خبر داد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۰    
طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران، روز چهارشنبه 12 آذرماه سال جاری در مجلس شورای اسلامی اصلاح و توسط شورای نگهبان تایید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۹    
طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران، روز چهارشنبه 12 آذرماه سال جاری در مجلس شورای اسلامی اصلاح و توسط شورای نگهبان تایید شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۳۷ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران روز چهارشنبه 12 آذر ماه سال جاری در مجلس شورای اسلامی اصلاح و توسط شورای نگهبان تایید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران، روز چهارشنبه 12 آذرماه سال جاری در مجلس شورای اسلامی اصلاح و توسط شورای نگهبان تایید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مهدی شهر- امام جمعه مهدی شهر با اشاره به تصویب طرح دوفوریتی مجلس شورای اسلامی برای صیانت از منافع مردم ایران گفت: استراتژی آمریکا برای مذاکره، غارت منافع ملت ایران است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
فارس: در حالی به 21 فوریه (سوم اسفند ماه) زمان اجرای بند ششم قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران و توقف نظارت های فراتر از پادمان از جمله اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی نزدیک می شویم که شاهد هیچگونه تحولی در اجرای تعهدات طرف های برجامی و لغو تحریم ها نیستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان از نظر قانونگذاری و اجرا ادامه می یابد گفت: طرح دوفوریتی مربوط به دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان را امضا می کنم.
اقتصاد ایران: عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت:با طرح دوفوریتی اصلاح قیمت گذاری و خرید محصولات استراتژیک بخش کشاورزی در مجلس قیمت گذاری محصولات از دست دولت خارج شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۲    
خبر : مرکز پ ژوهش های مجلس، طرح دوفوریتی جهش تولید و تأمین مسکن مجلس را بررسی کرده و 17پیشنهاد برای کارآمد شدن این طرح ارائه داده است. در جریان تدوین طرح نهایی ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: طرح دو فوریتی برای تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی و قراردادی تهیه و به هیات رییسه ارائه شده است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: طبق طرح دو فوریتی جهش تولید مسکن که توسط کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تهیه و تصویب شده که در نوبت طرح در صحن مجلس است؛ دولت مکلف به تولید سالانه یک میلیون واحد مسکونی شده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
فارس: احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (چهار شنبه 10 دی ماه 99) در جلسه علنی اظهار داشت: قوه قضائیه و دولت درخواست بررسی طرح دوفوریتی اصلاح قانون شوراهای حل اختلاف را از مجلس داشته اند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: طرح دوفوریتی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در مجلس اعلام وصول شد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سایت شهرداری تهران: تغییر و ترمیم تابلوی خیابان استاد محمدرضا شجریان، که توسط عده ای به نام شهید محسن فخری زاده تغییر داده شده بود، انجام شد. همچنین تابلوی شهید فخری زاده، به جای خیابان صنایع، نصب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بعد از تصویب طرح دوفوریتی تغییر نام خیابان صنایع به نام شهید فخری زاده، تابلوی جدید این خیابان امروز نصب شد.
الف   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش الف محمد صالح جوکار رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در گفتگوی امروز (1 دی ماه ) با برنامه صبحگاهی در انتهای الوند درباره طرح دوفوریتی وضعیت کاری پرستاران که در مجلس شورای اسلامی تائید شده گفت ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
جبار کوچکی نژادارم ساداتی در توضیح طرح دوفوریتی رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس و توزیع رایگان یک میلیون تبلت دانش آموزی اظهار کرد ...
سیدکاظم موسوی با اشاره به دیدار نمایندگان این کمیسیون با رییس دستگاه قضا گفت: آیت الله رییسی در این نشست به دادستان ها و معاونت حقوقی این قوه دستور دادند خودروهای بلاتکلیف در پارکینگ ها تعیین تکلیف شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
آیا هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به تخلف 80 روزه خود درباره عدم بررسی طرح دوفوریتی طرح جهش تولید و تامین مسکن ادامه می دهد یا این بار نسبت به مطرح کردن این طرح در صحن مجلس اقدام می کند؟
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۴۸ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس با امضای 35 نفر از نمایندگان، تقدیم هیات رئیسه شده است.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۴    
در یکصد و هفتاد و پنجمین نشست عادی و علنی شورای اسلامی شهر رشت به پیشنهاد اولیه ی محمدحسن عاقل منش و امضای یازده عضو شورا، با قید دوفوریت طرح الزام شهرداری رشت به تشکیل دبیرخانه ی بزرگداشت یکصدمین سال شهادت میرزا کوچک خان جنگلی به تصویب رسید.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی الزام شهرداری رشت به تشکیل دبیرخانه ی بزرگداشت یکصدمین سال شهادت میرزا کوچک جنگلی به تصویب رسید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۹:۴۰   + ۶۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، هادی طحان نظیف، عضو حقوقدان شورای نگهبان در سلسله گزارش های خود از جلسات این شورا در صفحه اینستاگرام خود نوشت: چهارشنبه 12 آذرماه 1399 جلسه شورای نگهبان برگزار شد. ابتدای جلسه دبیر و سایر اعضای شورا، ضمن گرامیداشت سالروز تصویب قانون اساسی، شهادت شهید فخری زاده را تسلیت گفتند. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: سید رضا اکرمی گفت: در قضیه طرح دوفوریتی مجلس که حالا به قانون تبدیل شده، کار بهتر این بود که شورای عالی امنیت ملی در این موضوع دست بالا را می داشت و نظرش را عملیاتی می کرد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
شرق: اگرچه مجلس برای سال 99 نیز بار دیگر طرح دوفوریتی توزیع حواله قیر رایگان را به تصویب رساند، اما گزارش تفریغ بودجه سال 97 نشان دهنده اختلاف 500 میلیارد تومانی بین حواله های صادرشده ازسوی شرکت های تولیدکننده قیر و میزان مصرف اعلامی توسط وزارت راه وشهرسازی است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و گفتمان سازی بسیج اساتید خراسان جنوبی گفت: اولین قدم را نمایندگان مجلس شورای اسلامی برداشتند و طرح دوفوریتی برای اقدامات راهبردی در لغو تحریم ها در مجلس مصوب کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به عدم موفقیت وناکارآمدی تلاشهای دشمنان در راه دستیابی به هدف براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام مجلس شورای اسلامی در طرح دوفوریتی برای خروج از پروتکل های الحاقی اقدامی مناسب در خور تقدیر است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۱:۰۷    
تصویب نهایی و اجرایی شدن طرح دوفوریتی مجلس در مورد توقف داوطلبانه پروتکل الحاقی و تولید اورانیوم 20درصد یعنی رفتن به سمت فعال شدن به اصطلاح مکانیسم ماشه و بازگشت تمامی تحریم های شورای امنیت علیه ایران یا آقایان اگر چه در مجلس از اصلاح امور و بهبود اوضاع ناتوانند اما بحمدالله حداقل در به هم ریختن ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران روز چهارشنبه در مجلس شورای اسلامی اصلاح شده و توسط شورای نگهبان تایید شد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها طی مدت 2 روز تایید و ابلاغ شد. عباسعلی کدخدایی عصر امروز خبر از تایید این طرح در شورای نگهبان داد و بلافاصله از طرف محمدباقر قالیباف ، رئیس مجلس، به دولت ابلاغ شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در حساب توییتری خود از عودت طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها به مجلس خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان درباره نامه دولت به شورای نگهبان درباره مصوبه مجلس برای اقدام راهبردی، لغو تحریم ها اظهار داشت: ماده 6 طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها از جهت روشن نبودن نسبت آن با مصوبه شورای عالی امنیت ملی دارای ابهام بود که مقرر شد مجلس رفع ابهام کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۶    
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در ارتباط با اهداف طرح دوفوریتی صیانت از منافع ملت ایران، گفت: تصویب جزئیات این طرح، پاسخ قاطع به زیاده خواهی و تعرض کشورهای سلطه جو بود.
تابش کوثر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت تأمین نظر شورای نگهبان ماده 6 طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از ملت ایران را اصلاح کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت تأمین نظر شورای نگهبان ماده 6 طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از ملت ایران را اصلاح کردند.
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فرهیختگان نوشت: کلیات طرح اقدام راهبردی ایران برای لغو تحریم ها که شامل بازگشت بخش عمده ای از تعهدات کشور ذیل برجام به شرایط پیش از توافق هسته ای است، روز گذشته با رای بسیار بالایی در مجلس به تصویب رسید ...
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۱:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
اشاره: روز گذشته اصولگراترین مجلس پس از انقلاب طرحی را در جلسه علنی به تصویب رساند که اعتراض دولت، سازمان انرژی اتمی، وزارت خارجه و بسیاری از صاحب نظران را به دنبال داشت ...
نسیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
وکلای ملت در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران، با ماده 5 این طرح موافقت کردند. ...