جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۸:۵۱May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گاوداران»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۲    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتحادیه گاوداران بجنورد گفت: هنوز طعم تلخ گرانی بازار گوشت با وجود کاهش قیمت دام زنده در این استان وجود دارد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۶:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
همشهری: کمبود و گرانی علوفه و سایر نهاده های تولید، موجب درخواست دامداران برای افزایش نرخ مصوب شیر خام از 4هزار و 500تومان به 6هزار و 500تومان در نشست دوشنبه هفته آینده ستاد تنظیم بازار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: قیمت جهانی و داخلی نهاده های دامی افزایش یافته و همین امر نیز منجر به افزایش هزینه های تولید شیر و گوشت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۸    
گروه استان ها مشکلات گاوداران شهرستان گناباد به عنوان قطب تولید شیر استان خراسان رضوی از موضوعاتی بوده که در راستای پیگیری مطالبات مردمی در دستور کار دفتر تسنیم استان قرار گرفته است.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مقدسی از استمرار بحران تامین نهاده خبر داد و گفت: هم اکنون دامداران سنتی و پرواربندی ها با مشکلات متعددی در تامین نهاده روبرو هستند.
رییس انجمن صنفی گاوداران گفت: قیمت نهاده های دامی در بازار آزاد گران تر از گندم است و بعید نیست محصول نهایی گندم وارد چرخه خوراک دام شود که این اتفاق خطرناک است و باید فکر اساسی برای آن شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۲۶    
گاوداران باتوجه به بهای تمام شده شیر خام، از قیمت کنونی و مصوب شیر خام ناراضی اند، اما از طرفی مصرف کننده هم قادر به پرداخت مبلغ بیشتری برای این کالای ضروری نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۶    
گروه استان ها کمبود نهاده های دامی و از سویی افزایش قیمت آن در بازار آزاد کار را به جایی رساند که امروز گاودار دام خود را روانه کشتارگاه می کند و یا آن را به فروش می رساند تا هزینه تعداد کمتری را بدست بیاورد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دامداران و گاوداران خراسان شمالی گفت: دامداران و دامپروران استان متاثر از تحریم ها و کاهش واردات نهاده ها همچنین کاهش بارندگی ها و ضعیف شدن پوشش گیاهی مراتع در تامین خوراک دام ها دچار مشکل جدی شده اند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
احمد مقدسی در گفت وگو با میزان، در توضیح آخرین روند قیمت گوساله زنده در واحد های دامی گفت: در حال حاضر هرکیلوگرم گوساله نر زنده در واحد های دامی با قیمت 44 هزار تومان به فروش می رسد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۶    
گروه استان ها شهرستان گناباد یکی از قطب های تولید شیر در استان خراسان رضوی است اما این روزها مشکلات نهاده های دامی سبب شده تا میزان تولید شیر این شهرستان دچار کاهش شود و گاوداران گنابادی نیز گاوهای مولد را راهی کشتارگاه ها کنند.
رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران کشور با بیان اینکه هم اکنون قیمت هر کیلوگرم گوساله نر زنده 44 هزار تومان است، گفت: قیمت گوشت گوساله برای مصرف کننده نباید از 120 هزار تومان بیشتر باشد.
رییس انجمن صنفی گاوداران گفت: سال گذشته تولید شیرخام با جهش 500هزار تنی به 11.5میلیون تن رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۹    
گروه استان ها- گاوداران گناباد همچنان با معضلات متعددی دست و پنجه نرم می کنند و مشکل آنها در زمینه تخصیص نهاده ها پابرجا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۷    
گروه استان ها گاوداران گناباد همچنان منتظر نهاده ها هستند تا شاید کمی از زیر فشار خارج شوند و از فروش یا کشتار دام های مولود خود صرف نظر کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۵    
گروه استان ها- عدم تناسب میان دخل و خرج ها سبب شده تا گاوداری در گناباد که یک شغل مولد محسوب می شود توجیه مالی نداشته باشد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۴    
شاهرود- بسیاری از دامداران معتقد هستند که جهاد کشاورزی با همکاری یک عامل توزیع در شاهرود شرایط ناعادلانه ای را برای توزیع خوراک فراهم کرده تا جایی که گاوداران با تعداد گاو اندک نمی توانند مشکلات اقتصادی شان را برطرف کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۴    
تعدادی از گاوداران و دامداران شهرستان گناباد مقابل جهاد کشاورزی شهرستان تجمع و نسبت به نحوه توزیع نهاده های دامی و قیمت شیر اعتراض کردند.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۸    
سیناخبر- مدیر عامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران شهرضا گفت: این شرکت تعاونی بین 5 شرکت منتخب کشوری حائز رتبه اول شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۳۰    
رئیس انجمن صنفی گاوداران از انباشت 300 هزار راس دام سبک و سنگین در سراسر کشور خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۵۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران علت گرانی گوشت قرمز را فاصله زیاد تولید تا مصرف و حضور واسطه ها دانست و گفت: قرار است به زودی گوشت مخلوط گوساله با قیمت هر کیلو 120هزار تومان در برخی از میادین میوه و تره بار توزیع شود. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مقدسی، رئیس کانون انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: با توجه به افزایش قیمت گوشت قرمز در روزهای پایانی سال انجمن صنفی گاوداران ایران آمادگی گوشت گوساله زنده را به نرخ 44 هزار تومان به دولت بفروشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۱    
حسین ایراندوست گفت: سازمان جهاد کشاورزی و وزارتخانه، پیگیری هایی مبنی بر صادرات شیرخشک انجام داده است که این پیگیری ارتباطی با بیانیه اخیر گاوداران و نظام صنفی کشاورزی ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۰    
قیمت هر کیلو گوشت قرمز در هفته های اخیر با رشد 15 تا 20 هزار تومانی به بیش از 130 هزار تومان رسیده است. این در حالی است که رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران طی مصاحبه ای با تابناک اقتصادی گفت: تحت شرایطی می توان این گوشت را به قیمت هر کیلو 105 هزار تومان به دست مصرف کننده رساند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس انجمن صنفی گاوداران گفت:با وجود مازاد دام در کشور، پشتیبانی امور دام طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار،گوشت برزیلی را گرانتر از گوشت داخلی می خرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت:با وجود مازاد دام در کشور، پشتیبانی امور دام طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار،گوشت برزیلی را گرانتر از گوشت داخلی می خرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس هیئت مدیر انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: با حمایت مجلس شورای اسلامی از دامپروران باید ارز 4200 تومانی واردات نهاده ها حذف و اجازه صادرات مازاد تولید شیرخشک، کره و خامه فراهم شود.
برترین ها / تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۲:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: احمد مقدسی رئیس انجمن صنفی گاوداران کشور با اشاره به دلایل گرانی جو در بازار اظهار کرد: امسال کاهش میزان واردات جو نسبت به سال قبل و عدم قیمت گذاری دولتی برای محصول داخلی از طرف دیگر موجب شد که نرخ هر کیلو جو به 5 هزار و 400 تا 5 هزار و 500 تومان برسد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران صنعتی از افزایش قیمت و کمبود جو به علت تعلل وزارت صمت در ثبت سفارش برای واردات این نهاده دامی خبر داد.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۱:۰۴    
رئیس هیئت مدیره انجمن گاوداران در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا گفت: چون ارز 4200 بسیار سخت تامین می شود قطعا اگر روند این ارز ادامه داشته باشد در آینده نه چندان دور امنیت غذایی و امنیت شغلی ما به خطر میفتد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتحادیه گاوداران بجنورد گفت: هویت گذاری دام طرحی است که کمک خیلی زیادی برای کوتاه کردن دست دلال های نهاده های دامی می کند.
شش تشکل فعال در زنجیره صنعت لبنیات طی نامه ای از رییس جمهور خواستار عدم تخصیص ارز مرجع در بودجه سال آینده به بخش های مختلف این صنعت شدند.
رییس انجمن صنفی گاوداران گفت: با توجه به نرخ کنونی گوساله زنده، فروش گوشت گوساله با نرخ بالاتر از 100 هزار تومان گرانفروشی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مقدسی، رئیس کانون انجمن های صنفی گاوداران ایران، سامانه بازارگاه را به خودرویی بدون بنزین تشبیه کرد و تنها حسن فعلی آن را، راستی آزمایی واحدهای تولید دام و طیور دانست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران ایران، با بیان اینکه بیمه هزینه نیست و یک امنیت در سرمایه گذاری است، گفت: تعداد کمی از گاوداران از بیمه استقبال می کنند و دلیل اصلی آن هم مشکلاتی است که اداره دارایی برای آنها ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۱    
صنعتی که علیرغم انتظارات گاوداران برای حمایت مالی و تامین نهاده های دامی زنگ خطر تعطیلی آن به صدا درآمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با اشاره به4 ایراد سامانه بازارگاه که تولیدکننده و واردکننده را دچار مشکل کرده است، گفت: متاسفانه بانک کشاورزی در رفع ایرادات این سامانه همکاری نمی کند.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۵    
در این جلسه ضمن بیان دستور جلسه و گزارش بازرس شرکت تعاونی در خصوص موضوعاتی از قبیل ساخت طبقه فوقانی شرکت تعاونی، خرید مکانیزاسیون و یکدستگاه خودروی سواری، تقسیم سود و همچنین به روزرسانی سهام اعضا موضوعات بحث و تبادل نظر شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران کشور گفت: عرضه گوشت گوساله با نرخ بالای 110 هزار تومان گرانفروشی است.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد اختلاف قیمت گوشت از دامداری تا بازار حدود 60 درصد است که عرضه مستقیم و خرید حمایتی دام می تواند این فاصله را کاهش دهد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه گاوداران خراسان رضوی با اشاره به مرگ خاموش صنعت دامداری کشور در راستای کشتار دام مولد گفت: کشتار دام مولد نسبت به ابتدای سال، 100 درصد افزایش داشته است که موجب گرانی های لبنیات و گوشت قرمز در ماه های پایانی سال خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۴:۳۰    
رئیس اتحادیه گاوداران خراسان رضوی گفت: خودکفایی در تولید گوشت نداریم، بلکه همچنان با کشتار دام مولد و کاهش وزن کشتار دام روبه رو هستیم و این روزها بیشترین مشکلات به دامداران تحمیل شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
جمال زاده گفت: اختصاص 11 هزار و 674 تن نهاده های دامی در فسا تنها 32 درصد از نیاز گاوداران این شهرستان را برطرف کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
احمد مقدسی/ رئیس اتحادیه گاوداران دولت تعهد داد که تمامی نیاز خوراک دام دامداران را تامین کند که بخشی از هزینه های تولیدکنندگان جبران شود. تا آخر آبان ماه دولت 33 درصد سویا، 61 درصد جو و 47 درصد ذرت گاوداران را تامین کرد اما از آبان به بعد تولیدکنندگان نهاده ای دریافت نکردند ...
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۵:۲۰    
مدیرعامل اتحادیه دامداران و گاوداران صنعتی خراسان رضوی در گفتگو با شبکه ایران کالا در خصوص وضعیت دامداری های صنعتی این استان توضیحاتی ارائه کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
جمال فرامرزی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: طرح هویت گذاری دام با هدف دستیابی به آمار واقعی دام و تسهیل در امر بیمه و جلو گیری از سو استفاده سود جویان اجرا می شود. وی اظهار کرد: این طرح توسط تعاونی عشایری و برای دام های سبک و تعاونی گاوداران فعال پاکدشت برای دام سنگین در [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: با توجه به کمبود تامین ارز برای ترخیص نهاده از گمرک، وضعیت دام و طیور کشور بحرانی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۸    
ایرنا- زاهدان- شهرک گاوداران نیاتک زابل واقع در شمال سیستان وبلوچستان که افزون بر 17 سال از راه اندازی آن گذشته است قرار بود محلی برای پرورش گاو اصیل سیستانی و سایر نژاد گاو باشد که بدلیل عدم استقبال مردم از این منطقه، هرگز رنگ رونق را به خود نگرفت. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
احمدی از شروع طرح واکسیناسیون تب برفکی در دام های سنگین با واکسن های بهادار وارداتی خبر داد و گفت: متأسفانه با وجود گذشت چند هفته از شروع، این طرح با استقبال بسیار ضعیف گاوداران مواجه بوده است.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اکوفارس: رییس هیات مدیره کانون انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: تامین 100 درصدی نهاده های دامی با نرخ مصوب تنها راهکار متعادل شدن قیمت شیرخام و فرآورده های لبنی است.