چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۲۰Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گاوداران»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۰    
یکی از مشکلات گاوداران خرید شیر و گوشت با قیمت ارزان است که با قیمت نهاده ها همخوانی ندارد این در حالی است که همین تولیدات با قیمت چندبرابری در بازار به فروش می رسد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن فرآورده های لبنی گفته که در 4 ماه گذشته قیمت شیر 40 درصد افزایش یافته. رئیس انجمن صنفی گاوداران هم می گوید اگر دولت، نهاده دامی را تامین نکند، شیر را با قیمت بالاتری عرضه می کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۷    
رئیس اتحادیه صنف گاوداران خراسان رضوی گفت: از تیرماه تا همین الان بهای تمام شده شیر خام ما حدود75 درصد افزایش داشته است، ولی نرخ مصوب تعیین شده فقط 50 درصد افزایش یافته است، یعنی با همین قیمت اعلام شده بازهم کسری داریم.
برترین ها / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی از افزایش قیمت شیرخام و به تبع آن افزایش قیمت لبنیات خبرداد. محمدرضا بنی طبا اظهار کرد: براساس مصوبه سازمان حمایت قیمت شیرخام از درب دامداری ها 4150 تومان شد و تمام دامداری ها نیز مکلف هستند که شیرخام را با این قیمت مصوب به کارخانه ها تحویل ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران از افزایش قیمت شیرخام خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مقدسی، رئیس هیئت مدیره کانون انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: میانگین کشوری قیمت فروش هر کیلوگرم گوشت گوساله زنده امروز در بازار 38 هزار تومان است در صورتیکه به ازای تولید هر کیلوگرم گوشت برای دامدار 44 هزار تومان تمام می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۲۳    
مهر : ستاد تنظیم بازار از شرکت پشتیبانی امور دام خواسته که به منظور حذف دلالان و اتصال زنجیره های تولید برای تامین ذخایر گوشتی اقدام به خرید توافقی بکند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن گاوداران با اشاره به اینکه تولیدکنندگان در فروش هر کیلو گوشت(با توجه به نرخ گذاری دستوری دولت)6هزارتومان ضرر می کنند،گفت:ادامه این روند تولید را دچار آسیب جدی می کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: درصددیم تدابیری اتخاذ شود تا گوشت مستقیما از تولیدکننده به دست مصرف کننده برسد، حلقه های واسط کاهش یابد و پای دلالان به این موضوع باز نشود. ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، ستاد تنظیم بازار کشور به منظور کنترل بازار مرغ و جلوگیری از روند افزایشی قیمت آن در توافق انجام شده بین وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی تصمیم بر ممنوعیت صادرات مرغ از اول آبان ماه تا اطلاع ثانوی گرفت. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا: ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار مرغ و جلوگیری از روند افزایشی قیمت آن ضمن توافق با وزارت جهاد کشاورزی صادرات مرغ را از اول آبان ماه تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار کشور به منظور کنترل بازار مرغ و جلوگیری از روند افزایشی قیمت آن در توافق انجام شده بین وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی تصمیم بر ممنوعیت صادرات مرغ از اول آبان ماه تا اطلاع ثانوی گرفت. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۹۱ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از وزارت صمت ، ستاد تنظیم بازار کشور به منظور کنترل بازار مرغ و جلوگیری از روند افزایشی قیمت آن در توافق انجام شده بین وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی تصمیم بر ممنوعیت صادرات مرغ از اول آبان ماه تا اطلاع ثانوی گرفت. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به گفته رئیس اتحادیه گاوداران کشور اکنون قیمت سر دست پاک شده گوساله 122 هزار تومان است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سید احمد مقدسی رئیس اتحادیه گاوداران کشور اظهار کرد ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران معتقد است گاوداران در عرضه هر کیلو گوشت 6 هزار تومان ضرر می کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مقدسی، رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: در سامانه بازارگاه نهاده ای وجود ندارد که بتوانیم آن را تهیه کنیم و دامداران نهاده مورد نیاز خود را با چند برابر قیمت مصوب از بازار آزاد تهیه می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۷:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران با بیان این که وضع دامداران بسیار خراب است گفت: در سامانه بازارگاه نهاده ای وجود ندارد که بتوانیم آن را تهیه کنیم و نهاده ها پیش از ورود به سامانه بازارگاه وارد بازار آزاد می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مشکلات توزیع نهاده های دامی و دلایل افزایش قیمت گوشت در برنامه گفتگوی ویژه خبری امشب بررسی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۰:۱۵    
سید احمد مقدسی رئیس هیات مدیره کانون انجمن گاوداران ایران گفته که با توجه به شرایط بازار ارز و نحوه تخصیص آن، تولیدکنندگان بیشتر از 65 درصد از نهاده های موردنیاز خود را از طریق بازار آزاد تامین می کنند آن هم در حالی که شکاف قیمتی قابل توجهی بین نرخ رسمی و آزاد وجود دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس هیات مدیره کانون انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: در شرایط فعلی نزدیک 35 درصد نهاده های دامی با نرخ های مصوب به دست تولیدکنندگان و دامداران می رسد و مابقی از بازار آزاد تهیه می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۵۴   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه قیمت تمام شده شیر خام برای دامداران بیش از 5000 تومان است، گفت: اقدامات کارشناسی برای افزایش قیمت شیر خام انجام شده و در دستور کار ستاد تنظیم بازار قرار گرفته است و احتمالا تا هفته آینده مشخص می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن صنفی گاوداران ایران دلیل اصلی افزایش قیمت گوشت را حضور واسطه ها از تولید کننده تا مصرف گوشت گرم می داند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مقدسی، رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: فاصله قیمتی گوشت از تولید تا مصرف بسیار زیاد است و در این وسط سود هنگفتی به جیب دلالان و واسطه ها ریخته می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۵    
رئیس کانون انجمن صنفی گاوداران ایران بیان می دارد که قیمت بالای گوشت بدلیل وابستگی مستقیم تولید به تامین نهاد هایی است که از خارج وارد می شود. بالا رفتن افسار گسیخته نرخ ارز، سبب افزایش هزینه تولید برای دامدار می شود و قیمت محصول نهایی را بالا می برد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۸۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت از عرضه گوشت گوساله از طریق میادین میوه و تره بار از روز شنبه به قیمت 109 تا 114 هزار تومان خبر داد و گفت: قیمت مناسب برای عرضه گوشت گوساله بر اساس نوع گوشت بین 120 تا 140 هزار تومان است و بیش از این قیمت گران فروشی محسوب می شود. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، اولین بار نیست که موضوع کمبود و گرانی نهاده های دامی و عدم تناسب قیمت نهاده با قیمت گوشت و شیر، زمینه اعتراض و گلایه مردم و دامداران را به وجود آورده است. گرانی نهاده ها و خوراک دام و عدم دریافت بسته های حمایتی دولت باعث گلایه ی دامداران شهرستان فردوس شده است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سید احمد مقدسی، عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت و افشین صدر دادرس مدیر عامل اتحادیه دام سبک کشور با حضور در برنامه 18:30 شبکه خبر به تشریح علل افزایش گوشت قرمز پرداختند. ...
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نسیم آنلاین: رئیس انجمن صنفی گاوداران با حضور در شبکه خبر گفت: در بدترین شرایط و حتی با ارز آزاد هم مردم نباید گوشت دام سنگین را بالاتر از هر کیلو 116 هزار تومان بخرند و ما از این موضوع ناراحت هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس کانون انجمن صنفی گاوداران گفت: قیمت گوساله زنده به ازای هر کیلو 38 هزار تومان و گوشت بدون استخوان آن برای مصرف کننده به ازای هر کیلو 99 هزار تومان باید باشد ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: ما می توانیم 100 درصد گوشت مورد نیاز کشور را تامین کنیم و صادرات هم داشته باشیم.
رییس انجمن صنفی گاوداران گفت: گپ قیمتی گوشت قرمز بین تولید تا مصرف زیاد است و در صورت عرضه مستقیم از سوی تولیدکنندگان، واسطه ها از بازار حذف می شوند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شرکت پشتیبانی امور دام خراسان شمالی گفت: ذخیره سازی 86 تن گوشت قرمز منجمد در استان طی دو ماه اخیر توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان انجام شده که اجرای این طرح در راستای حمایت از دامداران ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیئت مدیره تعاونی گاوداران شهرستان کاشمر از کشتار دام های شیری و مولد به دلیل گرانی نهاده های دامی طی چند ماه اخیر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۶    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتحادیه گاوداران بجنورد گفت: در حال حاضر نه دامدار گاو شیری و نه پرواربند در این استان از وضعیت به وجود آمده کمبود نهاده دامی و بالابودن قیمت ها هیچ رضایتی ندارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مقدسی، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: فاصله نامعقول ارز چهار هزار و 200 تومانی و ارز آزاد بهانه خوبی برای ایجاد رانت در بازار نهاده های دامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۵:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران کشور از انباشت 300 هزار راس دام در دامداری ها خبر داد.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران با تأکید بر لزوم حذف ارز دولتی از واردات نهاده های دامی گفت: شرکت پشتیبانی امور دام، قیمت خرید گوشت از دامداران را به 72هزار و 500 تومان افزایش داد.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۱    
جمعی از گاوداران کرمانی در اعتراض به توزیع نامناسب نهاده های دامی دولتی مقابل استانداری کرمان تجمع کردند تا صدای خودشان را به گوش مسئولان برسانند.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مقدسی از انباشت 300 هزار راس دام سنگین در دامداری ها خبر داد و گفت: قیمت منطقی هر کیلو گوشت گوساله 70 تا 80 هزار تومان است. احمد مقدسی رئیس انجمن صنفی گاوداران در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۲۳    
مشکلات حاشیه شهر زاهدان در منطقه شهرک گاوداران با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار زاهدان بررسی شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۵:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: اگر دولت هر چه سریع تر مشکلات تامین نهاده را حل نکند، صنعت دامپروری تا 2 ماه آینده نابود می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی صبح امروز گاوداران استان خراسان رضوی به منظور بیان مشکلات و طرح دغدغه های خود در زمینه صنعت دام در مقابل سازمان جهاد کشاورزی استان تجمع کردند که محمدرضا اورانی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی، نیز با حضور در جمع آنان پاسخگوی مشکلات آن ها شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۵    
کاهش قدرت خرید مردم و افت تقاضا برای خرید گوشت قرمز در کنار ممنوعیت صادرات دام، میزان دام مازاد کشور را افزایش داده است. شرکت پشتیبانی امور دام برای کاهش زیان دامداران و تامین بازار داخلی، طرح خرید تضمینی دام مازاد را اجرا کرد؛ طرحی که دامداران انتقاداتی به شیوه اجرای آن داشتند ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسفراین گفت : خرید گوشت قرمز توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان، با مباشرت اتحادیه گاوداران استان خراسان شمالی، فراهم شده است.
رئیس انجمن صنفی گاوداران کشور گفت: دامداران در حال حاضر 80 درصد نهاده های مورد نیاز خود را با نرخ آزاد و تنها 20 درصد را با نرخ مصوب تهیه و تامین می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران کشور گفت: با استمرار نوسان نرخ نهاده های دامی، صنعت دامپروری در معرض خطر قرار می گیرد.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه تولیدکنندگان از شرایط خرید دام مازاد از سوی دولت ناراضی هستند، گفت: اعمال تعرفه بر صادرات شیرخشک جلوی صادرات این محصول را می گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۱    
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاوداران بجنورد گفت: قیمت دام زنده در استان نسبت به هفته پیش افزایش یافته و پیش بینی می شود این روند تا عید قربان ادامه داشته باشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: با قیمتی که هم اکنون شرکت پشتیبانی امور دام، گوساله تهیه می کند، قیمت هر کیلو گوشت گوساله نباید از 70 هزار تومان فراتر رود.