یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۲:۵۷May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گاوداران»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: تاخیر در اجرای نرخ جدید شیرخام منجر به زیان روزانه 100 میلیارد تومانی دامداران می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه انجمن گاوداران خراسان رضوی گفت: آمار اشتباه باعث نابودی هر چه بیشتر تولید کشور و از بین رفتن منابع ملی و بیت المال شده است و جای بسی تاسف است؛ که این معضل در تولید شیر و گوشت کشور بیشتر نمایان بوده است.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۱    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران ایران با بیان اینکه دامداران از قیمت مصوبه شیرخام رضایت ندارند، گفت: وضعیت بازار کنجاله سویا بحرانی به دلیل عدم تامین ارز بحرانی است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
سید احمد مقدسی در خصوص وضعیت تولید و بازار شیر خام اظهار داشت: بر اساس نرخ تورم و نوسان نرخ ارز مواد اولیه و هزینه های تمام شده تولید شیر خام از جمله علوفه دامی و سایر عوامل تولید افزایش یافته است که اگر این مهم لحاظ نشود باید در انتظار کاهش تولید در ماه های آتی و خروج واحدهای کوچک از چرخه تولید ...
به گفته رییس انجمن صنفی گاوداران ایران قیمت واقعی هر کیلوگرم شیر خام درجه یک 18 هزار و 200 تومان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۸    
در حالی که دامداران در انتظار اعلام قیمت شیر توسط ستاد تنظیم بازار هستند، مقدسی رئیس هیات مدیره انجمن گاوداران کشور می گوید این افزایش قیمت می تواند در خروج از بحران به صنعت دامداری کمک کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: با توجه به افزایش هزینه های تولید دامداران درخواست خود برای تغییر قیمت شیر خام را به وزارت جهاد کشاورزی ارائه کرده ایم و اکنون برای تصویب و ابلاغ به ستاد تنظیم بازار رفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۲    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران ایران گفت : ما به جمع 4 کشور تولید کننده واکسن تب برفکی در دنیا پیوستیم خبر بسیار خوبی بود که ما را از وابستگی به خارج بی نیاز خواهد کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۵    
عضو تعاونی گاوداران اصفهان توضیح می دهد: قیمت شیرخام امسال افزایش خواهد یافت، ولی عدد و درصد مشخصی هنوز تعیین نشده است؛ چرا که جهاد تلاش می کند تا موضع دو طرف حفظ شود، هم قدرت خرید مردم کاهش پیدا نکند و هم دامدار متحمل ضرر و زیان نشود.
سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۲:۴۱    
واگذاری سامانه بازارگاه و تنظیم بازار محصولات کشاورزی به استان اصفهان به گزارش روابط عمومی سازمان، نشست هم اندیشی بررسی و ضرورت امکان واگذاری سامانه بازارگاه و تنظیم بازار محصولات کشاورزی به استان اصفهان با حضور معاون بهبود تولیدات دامی سازمان، معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در چند روز گذشته شاهد کاهش قیمت گوشت گوسفندی و گوساله بودیم که کاهش در گوشت گوساله بیشتر بوده است. محسن شیراوند افزود ...
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت تمام شده دام از زمانی که ارز 4200 تومانی حذف شد، افزایش یافت. زیرا قیمت جو، ذرت و سویا شش برابر شد و هزینه های تولید نیز بالا رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۵    
رئیس کانون انجمن های گاوداران کشور: استان تهران بزرگترین تولید کننده و مصرف کننده محصولات لبنی در کشور است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران خاطر نشان کرد: کاهش تقاضا و عدم امکان صادرات دام سنگین به دلیل بالابودن عوارض صادراتی، مازاد دام سنگین را به همراه آورده است؛ به نظر می رسد اگر دولت منابع مالی لازم برای خرید مازاد دام سنگین را فراهم نکند این صنعت با چالش های جدی مواجه خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان-تیموری، مدیرعامل شرکت تعاونی گاوداران صنعتی گرگان گفت: دامداران برای تامین سوخت مورد نیاز واحدهای تولیدیشان از سهمیه سوخت تراکتورها استفاده کرده و مابقی را از بازار با قیمت آزاد تهیه می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
افزایش قیمت گوشت در هفته های گذشته در حالی صورت گرفت که رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی گاوداران علت آن را دلالی در بازار گوشت و افزایش فاصله تولید تا مصرف می داند.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با اشاره به وضع عوارض سنگین برای صادرات دام زنده سنگین، گفت: براین اساس صادرات دام زنده سنگین عملا ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران علت افزایش قیمت گوشت قرمز در چند وقت اخیر را دلالی در بازار گوشت و افزایش فاصله تولید تا مصرف دانست.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۳    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با اشاره به اینکه طرحی را با شرکت پشتیبانی امور دام به منظور حذف واسطه ها و ارزان سازی گوشت قرمز اجرا کردیم، گفت: عدم تامین منابع مالی از سوی سازمان برنامه و بودجه منجر به ابتر ماندن این طرح شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۴    
رییس اتحادیه گاوداران صنعتی خراسان رضوی با بیان اینکه گرانی گوشت و کاهش تولید اتفاق روشنی بود که از سال گذشته هشدار آن را داده بودیم، افزود: طی ماه ها و سال گذشته تحلیل کارشناسی بروز چنین وضعیتی را ارائه کرده بودیم ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۲:۴۱    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی فردوس: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی در خصوص بیماریهای خطرناک واگیر دامی، کارشناسان شبکه با حضور در جمع گاوداران و اعضای هیئت مدیره مراکز جمع آوری شیر و مجتمع های گاوداری شهرستان فردوس بصورت مستقیم ضوابط و مقررات بهداشتی و قرنطینه ای دامپزشکی را در خصوص بیماری تب ...
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۳:۲۶    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با اشاره به بی سرانجام ماندن صادرات دام سنگین، گفت: دولت هم خرید خود را متوقف کرده است.
همگردی   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۰۹:۲۰    
برای رسیدن به این پناهگاه از سربند، پس قلعه و آبشار دوقلو باید گذشت . از شیرپلا تا قلهٔ توچال معمولاً سه تا چهار ساعت راه است. این پناهگاه در دو طبقه بنا شده و دارای امکاناتی چون خوابگاه با ظرفیت 150 نفر، ناهارخوری، بوفه، نمازخانه و سرویس کامل بهداشتی و لوله کشی آب و برق است ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۲:۳۱    
گاوداران شهرستان دامهای خود را علیه بیماری تیلریوز واکسینه کنند.
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: در حال حاضر صادرات دام زنده در کشور به دلیل تعیین عوارض صادراتی 16 هزار و 700 تومانی برای تولید کنندگان و صادرکنندگان فاقد توجیه اقتصادی است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۴    
راضیه حسینی شاید چند وقت بعد: درخواست اتحادیه گاوداران از مردم: کاری از دست ما برنمی آید. سعی کنید تا می توانید از سویا استفاده کنید. تازه نگران نقرس و چربی زیادی هم نمی شوید. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سید مهدی خاتمی از بازدید مدیر کل دامپزشکی استان سمنان از دو کارخانه تولید خوراک دام تعاونی گاوداران و تعاونی عشایر شهرستان گرمسار خبر داد:
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۲:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران ضمن اشاره به اینکه تاکنون دامی صادر نشده است، گفت: مشکلی در تامین نهاده دامی نداریم. در حقیقت نهاده به میزان کافی وجود دارد ولی نقدینگی نیست و چون صادراتی نیست دامداران تحت فشار قرار گرفته اند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۴۰    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان: در راستای اجرای برنامه به نژادی گاو های بومی و دو رگ استان، 2 هزار دوز اسپرم گاو از نژاد های سیستانی ،هولشتاین و سمینتال برای تلقیح مصنوعی بصورت رایگان در اختیار گاوداران قرار می گیرد
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه دامداران صنعتی و سنتی و تعاونی گاوداران صنعتی با مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی دیدار صمیمی داشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: با وجود مازاد دام سنگین روی دست دامدار، یک راس دام هم بعد از آزادسازی صادرات صادر نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران در واکنش به اتهامات مطرح شده علیه یکی از شرکت های بزرگ لبنی، گفت: دروغ پردازان صنعت و اقتصاد کشور را هدف گرفته اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- رییس شبکه دامپزشکی گناباد گفت: ایجاد کشتارگاه صنعتی دام از نیازهای مهم شبکه دامپزشکی گناباد است، شرکت تعاونی گاوداران این شهرستان از حدود هفت ماه گذشته پیگیر احداث این کشتارگاه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: برای هر کیلو دام زنده عوارض صادراتی 16 هزار و 700 تومانی توجیه اقتصادی ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران ضمن اشاره به اینکه هنوز هیچ دامی صادر نشده معتقد است تعیین عوارض 16 هزار و 700 تومانی برای صادرات هر کیلو دام زنده مزیت صادراتی را از بین می برد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: باوجود تلاش های دولت برای آزادسازی صادرات دام زنده در حمایت از تولیدکنندگان، تعیین عوارض بالا مانع صادرات دام سنگین شد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دولت سیزدهم اردیبهشت امسال وعده داد کالابرگ الکترونیک از شهریور اجرایی شود. در کنار این وعده، قرار شده برخی کالا ها از پایان ماه جاری با افزایش قیمت مواجه شوند از جمله مرغ. با همه این احوال هنوز تکلیف افزایش قیمت مواد لبنی مشخص نیست ...
صنایع   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران با اشاره به مجوز گرفتن صادرات دام سنگین، اعلام کرد به دلیل تعرفه بالا این مهم تا کنون اجرایی نشده است. *** درخواست افزایش قیمت شیرخام و گوشت قرمز به گزارش صنایع ، سید احمد مقدسی در توضیح چرایی عدم صادرات دام زنده سنگین بیان کرد: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی کارفرمایان گاوداران ایران گفت: قیمت انواع نهاده های دامی در بازار آزاد و حتی برخی فروشندگان در بازارگاه به زیرقیمت مصوب خود رسید و این کاهش قیمت ادامه دارد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
1401-06-30 09:43 به گزارش فاخته ، سید احمد مقدسی گفت: علی رغم آنکه صادرات دام آزاد شده، اما تعرفه صادرات سنگین است به طوریکه امکان رقابت در بازارهای جهانی وجود ندارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با اشاره به اینکه صادرات دام سنگین مجوز گرفت اما به دلیل تعرفه بالا اجرایی نشد، گفت: سران سه قوه باید در این زمینه تصمیم گیری کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: صادرات دام آزاد شده اما تعرفه صادرات سنگین است.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۷:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سید احمد مقدسی رئیس انجمن صنفی گاوداران، درباره نرخ کنونی خرید هر کیلو دام و قیمت منطقی گوشت قرمز توضیح داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مهر : سید احمد مقدسی، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران از ابلاغ شیوه نامه صادرات دام به گمرکات خبر داد و گفت: بر اساس شیوه نامه موجود صادرات گوساله بالای 400کیلوگرم و گوسفند بالای 40کیلوگرم آزاد شد ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی گاوداران از ابلاغ شیوه نامه صادرات دام به گمرکات خبر داده است که بر این اساس صادرات گوساله بالای 400 کیلوگرم و گوسفند بالای 40 کیلوگرم آزاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران از آزاد شدن صادرات دام زنده، ( گوساله بالای 400 کیلوگرم و گوسفند بالای 40 کیلوگرم) خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
یک کارگر نگهبان شاغل در یک واحد مرغداری در شهرک گاوداران زاهدان براثر شلیک گلوله جان باخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس هیئت مدیرت انجمن صنفی گاوداران گفت: شیوه نامه صادرات دام زنده نهایی شده و وزیر جهاد کشاورزی به معاون توسعه بازرگانی این وزارت خانه دستور داده تا آن را به گمرکات ابلاغ کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: نهاده به وفور در بازار موجود است اما دامداران برای خرید آن چالش دارند همچنین دولت نتوانستند به قول هایی که برای تامین نقدینگی به دامداران داده بود عمل کند و هم اکنون تولیدکنندگان دام و طیور برای تهیه نقدینگی برای خرید نهاده مشکل دارند.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: شیوه نامه صادرات دام زنده هفته آینده ابلاغ می شود.